fl». 16635 Vrijdag 33 Mei. A0. 1914. (Seze (Courant wordt dagelijks, met uitzondering van (Zonen feestdagen, uitgegeven. Dit nommer bestaat uit TWEE Bladen. Eerste Blad. Oit de Omstreken PRIJS DER ADYERTENTIEN: Van 1—6 regels /"1.05. Iedere regel meer /"0.17J. Grootere letters naar plaatsruimte. Kleine eJvertentiën van 30 woorden 40 0ent3 contantelk tiental woorden meer 10 CJents. Voor het incasseeren wordt/"0.05 berekend. PRIJS DEZER COURANT: Voor Leiden per 3 maanden 1.30per week. f 0.09. Buiten Leiden en waar agenten gevestigd zijn per weok. w 0.10. Franco per post1.65. LEIDEN, 22 MEI. Het Ziekenhuis. Bij het afdeelingsonderzoek in de Tweede Earner van het wetsontwerp tot onteigening voor de stichting van ziekenhuisinrichtin gen en laboratoria ten behoeve van de Rijksuniversiteit alhier, werd aangedron gen op in-acht-neming van spoed bij de onteigening voor en den bouw van het nieu we ziekenhuis. Ook met het oog op het brandgevaar mag de bestaande toestand niet langer bestendigd worden dan nood zakelijk is Latijn en Gricksch voor philosophen. Woensdagavond hield de Philosophische Racuiteit der Leidsche Studenten in het Klein Auditorium der Academie een open bare vergadering, waarin dr. J. Clay, lec- raar aan het gymnasium en H. B.-S. te Delft, voor den eisch van Latijn en Grieksoh voor philosophen een inleiding hield, waarin hij de volgende stellingen verdedigde 1. Een einddiploma van 't voorbereidend hooger onderwijs dient toegang te geven tot alle richtingen van universitair en hoogor onderwijs. •2. Het einddiploma der H. B.-S. dient toegang te geven tot de studie en de pro motie in de medische cn philosophische faculteit. 3. Opdat een aantal studenten in de phi losophische faculteit een klassieke opleiding tal blijven kiezen, dient het onderwijs aan de gymnasia te worden aangevuld met en- e uren teokenen, mechanika, natuur kunde cn scheikunde. 4. De lessen in de natuurkundige vakken kunnen zooveel mogelijk in den vorm van praetisohe oefeningen worden gegeven, waardoor ze meer doeltreffend worden en het al te theoretisch onderwijs van tegen woordig op geschikte wijze onderbreken. 5. Het is niet wenschelijk aan de H. B. 6. een 6de klasse toe te voegen. Er volgde op het gesprokene een zeer geanimeerd debat. Dr. Enk, leeraar in de oudo talen aan het Leidsoh gymnasium, nam het krachtig op voor dc Classieke op leiding. Hij wilde wel aan de bezitters van het einddiploma der H. B.-S. toegang tot het universiteit-s onderwijs geven en het promotierecht geven, mits er een zesde klasso aan toegevoegd werd, niet uit vrees voor concurrentie, zooals dc inleider had doen voorkomen, maar om het onderwijs in ds litteraire vakken te verbreeden en ver diepen. Dr. Volgraff, prof. Ehrcntfest, mevr. Ehrentfest, dr Gleuns en enkele studenten voerden ook nog het woord. Dr. Gleuns' kalmo woorden van bemiddeling tusschen dr. Glay en dr. Enk werden vooral warm .toegej uioht. Na dit uitvoerig debat werd de volgen de motie met op één na algemeene stem men aangenomen De phil. faculteit der Leidsohe studen ten spreekt do wensohelijkheid uit, dat het einddiploma der H. B.-S. toegang dient te verleenen tot de studie en de promotie lo de philosophische faculteit." Aan het bestuur werd opgedragen in dien Keest een adres tot de Regeering te rich ten. Hierna werd de geanimeerde vergadering Besloten. Gisteren herdacht onze stadgenoot Ehr. v. d. PluymSr. zijn 40-jarig jubileum ris warmoezier bij den heer E. M. Laman. 'Jteeds vroeg in den morgen werd hij ge- lukgewensoht. door den patroon, die tevens herinnerde wat hij gedurende deze jaren met dozo familie had doorgemaakt. Er werd hem een enveloppe het inhoud overhan- d|gd. Den geheelen dag ontving de jubilaris Veri belangstelling van familie, vrienden en kennissen en hem werd een fraaie bloe menmand thuis bezorgd van de zoons van en patroon en van de gezellen. ~~Prof. C. Snoek Hurgronjc maakt deel \an een comité dat op uitnoodiging van o vereeniging Moederland en Koloniën", m Don Haag, zich heeft gevormd, ton ein- 6 de verschillende stroomingen, wier •e e(;kcni9 men kort kan samenvatten in uitdrukking „de Indische b sweging", te n erzooken en daarover rapport uit te hengen. Gistermiddag omstreeks twaalf uren lr> het perceel Oranjestraat 17, be- br° rï°or wec*' een 8ol"Hijn in gord geraakt. Door dén wind werd het lJn in aanraking gebracht met een in theelichtje waardoor het eerste rand gerankt. Met behulp van eenige f'n werd de vlam gedoofd. Ned ^ec^an^h i9 voor het beroep naar de 'do,.erv- Gem. to St.-Kruis en Vlieland den hoer E. E. van Santen, cand. al- Het Zendiugsfcest op „Oud-Poelgeest-"* Onder begunstiging van het schoonste weer, dat men zich denken kan, had op de buitenplaats Oud-Poelgeest", welwillend afgestaan door mevr. Willink van Benne- broek geb. Willink, het vierde Zendingsfeest plaats, uitgaande van de „Ver. tot Bevor dering der Zendingszaak te Leiden en Om streken". (Hulpver. van het N. Z. G.) Prof. dr. H. M. van Nes, heette in zijn openingsrede alle bezoekers hartelijk wel kom. Hij verblijdde zich met alten, dat het feest kon plaats hebben onder zulke bui tengewoon heerlijke weersomstandigheden cn dankte mevrouw Willink voor haar welwillendheid. In 't kort schetste hij het werk der Vereeniging in het afgeloopen jaar, constateerde met vreugde, dat het ledental nog steeds vermeerdert, herin nerde aan den Zendingsbazaar, die een ba tig saldo van f 1600 mocht opbrengen. Het herleven der Class. Zendingsvereeni- ging, die broeder Eggink zal uitzenden, vervulde spr. met vreugde. Na gewezen te hebben op de roeping van ieder Christen, naar aanleiding van het woord uit Hand. 16„Kom over in Macedonië cn help ons," gaf hij het woord aan dr. Weener, van Haarlem, die sprak over,,De rondgang des Konings." Deze is begonnen met het Pinksterfeest, gaat door en zal eerst dan eindigen, als alle knie zich voor Jezus zal buigen. Met bezieling sprak zijneerw. over het heerlijke van do Zending, óver do roeping, die elk Christen hiertoe heeft. God vraagt ons ge heel, en' al zijn wij klein, al zijn we "arm, aan kleine, aan het weinige met een warm geloovig hart gegeven, zal God een groo- ten zegen verbinden. Als tweéde spreker of liever spreekster trad op mevrouw Hofman—Stolk, die en kele mededeelingen zou dóen over de Evan gelieprediking, onder de Toradja's van Midden-Oelebes; Spreekster bepaalde haar gohoor bij een godsdienstige plechtigheid, die aantoont, dat deze koppensnellers niet wreed zijn, omdat ze ruw zijn, maar om dat ze moeten. Bij hen is zondebewustzijn, niet zooals de Christen zijn zonde gevoelt tegenover God, maar bij dc-zo menschen omdat ze iets gedaan hebben tegen do wet ten, ingesteld door He voorvaderen. Daarom moeten de zonden afgewasschen worden en nu verhaalde mevr. Hofman op boeiende, pakkende wijze, hoe zulk een offerfeest gehouden werd, om daarna er op te wijzen, dat de zendeling zoo'n heerlijk werk heeft, om op te wekken aan Zending te doen, mede-arbeiders te zijn in Gods Koninkrijk. Met gloed van overtuiging werd deze rede onder stille aandacht uit gesproken en we twijfelen dan ook niet, of velen zijn geroerd geworden dooi- dezo een voudige, en toch zoo ontroerende rede. Na een halfuur pauze, waarvan velen ge bruik maakten van de gelegenheid zioh te verfrisschen, sprak ds. L. Kuiper, Geref. predikant te Delft, over: ,,Een groot werk door klcino middelen. Ons, nietige men- sohen, met kleine krachten, wil God ge bruiken, om Zijn groot werk tot stand te brengen, n.l. het toe te roepen aan allen, blanken zoowel als kleurlingen, Christenen en Heidenen te samenAlzoo lief heeft God de wereld gehad, dat Hij Zijn eenig geboren Zoon gegeven heeft, opdat een iegenlijk, die in Hem gelooft, niet verderve, maar het Eeuwigen leven hebbe. Ds. Van Empel, van Middelburg, vroeg naar aanleiding van het wonder van de spijziging der vijfduizend „Wat zijn de-ze?" (n.l. de vijf brooden cn twee visschen). Ook wij kunnen, gezien het weinige, dat wo geven voor en aan de zending schouder ophalend vragen: „Wat zijn deze?", waar op het antwoord klinkt: „Geef gij hun te eten!" Het weinige, dat we geven en heb ben, kan door Jezus Christus tot een groo- ten zegen gesteld worden. Wanneer we zelf weten en ondervonden hebben do verzoe ning van onze zonden, dan zullen wo van zelf, omdat het moet, ook anderen daar van willen meedeelen. De slotrede werd uitgesproken door mr. dr. J. Schokking, van Leiden. Deze dankte mevrouw Willink voor haar welwillend heid, de Chr. Zangvereeniging „Zingt den Heer" en het Chr. Harrru-Gezelschap „Po lyhymnia" voor hun gewaardeerde mede werking, de sprekers voor hun ernstige woorden, de Zendingsvereeniging voor do gelegenheid, geboden om Zendingsfeest te vieren, en allen, die hebben meegewerkt om dit feest te doen slagen, maar aller meest God, die ons midden in Zijn hecrlij- ko schepping onder begunstiging van zulk heerlijk weer, dit dubbele feest te vieren gaf. Met een ernstig woord tbt allen, om te bidden, dat het Zendingsfeest allereerst in het eigen hart beginne moge, sloot spr. het feest, waarna zijneerw. met dankzeg ging eindigde. Het is een welgeslaagde midda.g ge weest, de Zendingsvereeniging kan met blijdschap op dozen dag onder Oegstgeest terugzien. Het aantal bezoekers werd op twee duizend geschat. Behalve vele predi kanten uit den omtrek, was tot groote blijdschap van prof. Van Nes en van allen, ook zendeling Laurier tegenwoordig. Van mooie dagen. Geen klagen tot nog toe over het weer met de feestdagen, maar reden tot groo te tevredenheid, 't Was met Goeden Vrij dag goed, met de beide Paaschdagen best en gisteren, zouden we zoo zeggen, nog be ter dan best. Wie dan ook maar eenigszins kon, en dat waren er duizenden, trok gisteren de stad uit, naar bosch en veld, naar strand en duin, naar meer en plas, wandelden, fiet sten, autoden, stoomden, voeren, reden. Nog een poosje en wij zien ook etadge- nooten vliegen. Gevolg van een en ander, dat de houders van pleisterplaatsen en dat verkeersmid delen het druk hadden. Er kwam weer heelwat geld binnen. Er zijn weer zaken gemaakt. Heerlijk, zoo'n dag als gisteren in de vrijo natuur. Ach, dat allen daarvan over tuigd waren dat ieder daarvan profitee- ren kon. Hoe zal 't nu met Pinksteren zijn Gistermiddag heeft hier een binnen brand gewoed in een pakhuis van de Elec- triciteits- en Gas-Maatschappij (voorheen De Vries en Stevens) aan den Ouden Sin gel. Het perceel is geheel uitgebrand cn daar er nogal veel .goederen, met de zaak in ver band staande, aanwezig, waren is do schade vrij aanzienlijk. De politie gaf het eerst water. Verder werkten twee_ brandkranen mede tot blussching. Daar er onder en voor de deür van het pakhuis eenig stroo lag, afkomstig uit pak kisten, en men kinderen voor het perceel had zien spelen, werd het vermoeden ge wekt, dat deze wel eens den brand zou den kunnen hebben veroorzaakt. Naar aanleiding daarvan werden gister avond door do politie een paar knapen van 6 en 7 jaar gehoord, die bekenden het stroo met lucifers te hebben aangesto ken en getracht het brandend onder de deur door tc krijgen. Het pakhuis was tegen brandschade ver zekerd. De heer C. J Oudshoorn, vroeger te Warmond, thans politieagent alhier, gaat 1 Januari a.s. in Rijksdienst over, n.l.' als ambtenaar aan het Rijksopvoedingsgesticht alhier. Gisteren maakte een aantal dames en heeren, leden der Ned. Reisvereeniging, afd. 's-Gravenhage en Leiden, een uitstapje naar Voorschoten, ter bezichtiging van „Raaphorst" met den Seringenberg en huize „Ter Horst". Ondanks het feit, dat H. M. de Koningin to 's-Giavenhage ver toeft, en er dan geen toegang tot do land goederen gegeven wordt, was toch aan de N. R. V. toegang verleend, hetgeen door beide afd. ten zeerste werd gewaardeerd. De afd. Leiden vertrok met ongeveer 25 deel nemers te tien uren naar Voorschoten per stoomtram en wandelde daarna naar „Raap horst", waar Den Haag ontmoet werd met ongeveer 100 personen. Hierna had het be zoek aan „Raaphorst", enz. plaats. Genoten werd volop van het vele mooie, dat te bezich tigen viel, zoowel op den Seringenberg met zijn prachtige vergezichten als op „Raap horst" en op huize „Ter Horst". Tc ongeveer drie uren was het bezoek ge ëindigd en keerden de deelnemers uiterst voldaan huiswaarts. Op uitnoodiging der afd. Rotterdam maakten gisteren andero leden der Reisver eeniging een rivieruitstapjo. Op het Hof plein verzamelden zich 's morgens een 100- tal leden, waarna, onder leiding van den heer C. J. M. Ooms, do tocht begon met een bezoek aan het Witte Huis, waar per lift de tiende verdieping en belvedère werd be reikt. Op een speciaal voor dat doel gereserveer de stoomboot werd het riviertocht-jo ge maakt. Te ruim vier uren werd afgestapt aan de gebouwen van den Rotte rd. Lloyd, waar de N. R. V. speciale vergunning had verkregen, do mailboot „Tambora" te be zichtigen. Waar niet alleen de bezichtiging zeer do moeite loont, doch do directie zoo welwillend is, de Nod. R.-V. uit te noodigen tot het bezoeken van haar grootsten mail- stoomer, do „Insulindo", op 21 Juni en 5 Juli, dient nog als een bijzonderheid te wor den vermeld, dat.de Directie het gezelschap in één der salons op heerlijke thee onthaal de. De dag werd met een zeer geanimeerd gemeenschappelijk diner besloten. Hedenmorgen heeft een klein stroo- brandje plaats gehad op do Veemarkt, in een lammerenhok. Een slang werd op de waterleiding gezet eu gebluscht was de brand. GEMEENTELIJKE ARBEIDSBEURS. Geopend: 'a morgens van 912 uur en doa middags van 2—5 uur. AANVRAAG VAN WERKZOEKENDEN. 1 Voorslaandor, 1 Maoh.-bankworkor, 1 Electro^ monteur, 1 Koetsier, 1 Motoraohlppersknocht, 8 Loopknechten, 8 losse Werklieden, 8 Werksters, HAARLEMMERMEER. De „Sts.-Crt." bevat de gewijzigde statuten van do afd. Haarlemmermeer van de N.-H. Veireeniging „Het Witte Kruis", alhier. Door den paardenhandelaar Herz zijn op de gehouden paardenmonstering in deze gemeente, 32 stuks aangekocht, allen be stemd om naar Duitschland te worden uit gevoerd. Prijzen van f 450 tot £625. HILLEGOM. Naar wij vernemen heeft de heer A. W. Nieberding bedankt als voorzitter van do R.-K. Kiesvereeniging alhier. De heer Nie- beiding stond aan de zijde van de minder heid en kon zich met de gevallen besluiten niet vereenigen. De „Sts.-Crt." bevat do statuten van do Vereeniging van Grondwerkers „Do Eendracht", alhier. HOOFDDORP. Het fanfarekorps van Aalsmeer en het harmonieschap van Hillegom hebben hun medewerking toegezegd voor heb turnfeest op Tweeden Pinksterdag alhier. KATWIJK. De „Sts.-Crt." bevat de statuten van de Katwijksche Bouwvcreeniging, alhier. Naar „De Tijd" verneemt, heeft men reèds een begin gemaakt met den herbouw der verbrande gedeelten van het College. Eerst zal de geheelo benedenverdieping wor den gereed gemaakt. Veel t-ijcl neemt dit niet in beslag, wijl de muren, na degelijk ondorzoek, onbeschadigd zijn bevonden. Vóór hot einde der groote vacantie, tegen September dus, zal de geheele opbouw voltooid zijn. Een verdieping echter zal dit gebouw minder hebben, daar de wenschen der eerw. zusters in deze zaak moeten wor den gehoord, en het hoofdzaak is zoo spoedig mogelijk klaar te komen. KATWIJK- AAN-DEN-RLJN. Woensdagavond gaf ons muziekgezel schap zijn, voor dit jaar, eerste concert ia do tent aan de Turfmarkt. De mooie avond haa medegewerkt dat zeer velen zich in de omgeving van de tent ophielden om van dc muziek te genieten. Meer dan één nummer werd op uitstekende wijze ton géhoore gebracht., waardoor uitkwam, dat in den afgeloopen weken wedre ijverig was gestu deerd. 'tJongo goedjot dat ruimschoots verte genwoordigd was, maakte af en too rustig luisteren wel wat moeilijk en wij hopen, dat een volgende maal er meer rust moge zijn. Niet alleen het publiek, dat komt om de muziek te beluisteren, maar ook rlc muzikanten zdlvon zullen dat op hoogen prijs stellen. LISSE Tot ontvanger der dir. bel., invoer- rechten en accijnzen te Terborg is benoemd do heer E. W. F. Postel, thans ontvanger der dir. bel. en accijnzen alhier. NOORDWIJK. In café „Hot Fortuin," van de Er ven Gordijn, vergaderde de aid. Noord- wijk van de Algem. Vereeniging voor Bloembollencultuur, onder leiding van den voorzitter, den heer N. M. Alkc- made. De opkomst was niet groot. Als nieuw lid werd aangenomen de- heer C. Janson Hzn. De heer N. M. Alkemade bracht ver slag uit van het verhandelde ter laatst gehouden algemeene vergadering. Daarna kwam in behandeling net door de tentoonstellingscommissie overgeleg de programma. Behalve do gewone pri|s- vragen, uitsluitend opengesteld voor le den van de afd. Noordwijk. vermeldde het ontwerp-programma ook prijsvragen, waarna kan gedongen worden cloor alle leden van de Alg. Ver. voor B. B. C. Deze prijsvragen netreffen o. a. nieuwe of minder bekende hyacinten, nieuwe of minder bekende tulpen (enkele en dubbele) en narcissen, terwijl eereprij- zen beschikbaar zijn voor collecties La Reino en Valksoortenook worden er 2 prijzen uitgeloofd voor een inzending Darwintulpen. Voorts vermeldde het ont werp prijs\ ragen voor bloeiende heester gewassen .en voor bloemstukken (man den), (hoofdzakelijk samengesteld uit bloemen van bol-, knol- of wortelgewas sen. Als tijd, waarop tie tentoonstelling zal worden gehouden, werd 10 Fcb'r. (en volgende dagen) van het volgend jaar genoemd. Nadat een en ander door den Voor zitter nog was toegelicht en nadat oen paar vragen beantwoord waren, werd het ontwerp-programma door de vergadering goedgekeurd oh onveranderd vastgesteld Daarna werd na eenige discussie zon der hoofdelijke stemming besloten, dat do tentoonstellingscommissie, die de plannen gemaakt heeft, de goedgekeur de plannen in zijn geheel zal uitwerken, 'doch dat eenige officieel*} dingen, als. opening tentoonstelling, uitnoodiging ju ry enz., door hcL afdeelingsbestuur zul len gedaan worden, ui overleg nochthans met de commissie. In de plaats van den heer A. II. Faase, die bedankt had, werd de heer W. de Ruyter lot lid van de tentoonstellings commissie gekozen. Onze ijverige vuilnisman met zijn historischen naam de man heet Ka rei van Botramen. had Woensdag te gen den avond een ongeval, dat nogal goed afliep. Hij kwam met zijn zwaren vuilniswagen het Lindcnplein af. Op de tramrails gleed zijn paard uit, kwam te vallen en bezeerde zich leelijk. We ho pen, dat deze val geen verdere onaange name gevolgen voor het dier heeft. Het jongste zoontje van W. v. d. II. was op het erl met den hond aan het spelen. Spelende kwam het ventje te vallen, met hel ongelukkig gevolg, dat het zijn beentje brak. Dr. 11. van Nes verleende medische hulp. NOORDWIJKERHOUT. In den wedstrijd van den Z.-H. Bond van Harmonie- en Fanfare-korpsen, gehou den te Sliêdrecht, behaalde de vereeniging ,,De Echo der Duinen", alhier, directeur de heer M. Bolderdijk, be Leiden, in de 3de afdeeling fanfaro, een 3don prijs met 35 punten, cn in de tweede afdeeling een 2deu prijs met 21 punten. - ,,Do Echo der Duinen" gaf Woensdag avond een ia ncert op het. terras van „Leeuwenhorst" tor gelegenheid van het aanstaand huwelijk van Jonkvrouw C. ten werden feestelijk ontvangen en ruim- Gevers met jhr. Van de Poll. De muzikan- echoots onthaald. Bovendien stelde do bruidegom den pre sident der Vereeniging een belangrijke gilt ter hand. SASSEN HEIM. Was ons postkantoor tot heden in ■naam telegraafkantoor, binnen enkele da gen zal het dit ook metterdaad zijn. Het telegraaftoestel is reeds geplaatst. Te legrammen zullen in het vervolg dus niet cèrst meer behoeven te worden gete lefoneerd naar Lisse, om van daar ver der geseind Ie worden. Voor de alhier gehouden groene veiling, onder directie van den lfeer Ba der, was veel belangstelling. Omdat het hyacintengewas niet best was, vielen do prijzen daarvan niet mee. Per bed van 2 R. Pl. werd besteed voor: E. B. Gran- dclwitje f 12E. W. L'Innocence f10; E II Horens f10: E. R. Giganthea £10; E. B. Potgieter f 19E. W. Baron van Tuvll 113; E. R. Gertrude f7; E. B. Schotel 17 en E. R. Roi des Beiges f 8. De tulpen waren beter en gingen graag. Darwin tulpProfessor Kern, per bed van 3 R. R. f 17. Gretchen f 18. E.v.T. Cramoisi Brillant f 11. E.v.T. Goudvink f9. E.v.T. Koningin der Neder-: landen f 11. E.v.T. Thomas Moore f8. VOORSCHOTEN Personeel der Cloud- en Zilvorfabriek heeft met een gymnastiekuitvoering het seizoen gesloten, wat betreft uitvoeringen binnensbuis, maar ook personeel dorzelfdo fabriek is Woensdagavond do rij der uit voeringen in de open lucht begonnen. Ditmaal was het de muziekvereeniging „Benvenuto", die in het Benvenutopark een uitvoering gaf. Degene, die in Voor schoten niet zoo goed bekend is, glimlacht wellicht om dat ,,Benvenuto-park". Hot send en stootend is hij den weg van Leiden naar Voorschoten afgepeddeld, dat zijn fiets en hij zelf nog niet aan stukjes en bros jes op den weg liggen, is hem nog een raad sel. Den conducteur van de tram heeft bij hooren roepen: ..Vroomepark". Heerlijk dacht hij zich te kunnen verfrisschen onder wuivende boomen, wellicht met een klate rende fontein in het midden, maar niets daarvan zag hij Hijgend en blazend is hij verder getrapt. Nu „Benvenuto-park Treed binnen, vreemdeling en gij zult een heerlijk plekje vinden! „Benvenuto" geelt een uitvoering en gij zijt welkom. Vindt ge het hier niet schoon Rondom, prachtig ge boomte, dat zich schijnt te verlustigen in de heerlijke Hei. Zijt go dorstig geworden, welnu, stoelen noodigen u uit aan een der tafeltjes plaats te nemen en vlug helpende handen zijn gereed uw dorst to lesschen. Als het donkerder wordt, ontsteekt men oranjekleurige ballons tusschen groen ge bladerte en rijen van vetpotjes zijn als schitterende grasbanden. De opgewekte to nen der muziek van „Benvenuto" maken u het hart licht en de directeur, de heer G. Verhoij kan voldoening hebben van zijn werk, van zijn week aan week studecren met zijn mannen, en dat er flink gewerkt is, dat hoort ge toch wel 1 Verwondert het u, dat zoovelen zijn op gekomen om hier van dien heerlijken Mei avond to genieten. Z-jt ge voldoende uit gerust, dan kunt ge ook nog op do maat van den laatsten niarsch een rondedansje maken om de muziektent en dan gaat ge toch zeker wèl voldaan, als wij, huiswaarts 1

Leidsch Dagblad | 1914 | | pagina 1