N°. 16075 Donderdag 18 Juli, A0. 1912. t§eze <§ourant wordt dagelijks, met uitzondering van §pn- en feestdagen, uitgegeven. Dit nommer bestaat uit TWEE Bladen. Eerste Blad. Offieieele Kennisgeving. Uit de „Staatscourant". FEUILLETON. Wonderlijke avonturen. LEIDSCH DAGBLAD PRIJS DER ADYERTENTIEN: Van I6 regels /"1.06. Iedere regel meer /0.17J. Grootere letten naar plaaternimte. Kleine advertentiën Tan 30 woorden 40 Gents oontantelk tiental woorden meer 10 Oente.-Voor het inoaaseeren wordt/0.06berekeni PRIJS DEZER COURANT: Voor Leiden per week 9 Gents per 3 maanden 1,10. Buiten Leiden, per looper en waar agenten gevestigd sijn Si, 1.30. franco per poet 1 Si, 1.65. HIND£BW13T. Burgemeester en Wethouders van Leiden; Gezien art. 8 der Hinderwet; Brengen bij f1eze ter algemoene kennis, dat door Gedeputeerde Staten in de Pro vincie Zuid-Holland blijkens hun beschik king van den 9/17 Juli 1912 B No. 2095 (1ste aid.) G. S. No. 136/1 aan hen vergunning ia verleend tot oprichting van een vuilver- brandingsinriohting op het terrein der Ste delijke Fabrieken van Gaa en Electriciteit. Burgemeester en Wethouders voornoemd; i N. C. DE GIJSELAAR, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, den 18den Juli 1912. Leiden, 18 Juli. Bij Kon. besluit zijn jhr. mr. dr. N„ O.: de Gijselaar, burgemeester alhier, en mr. P. G. van Tienhoven, te Heemstede, betaoemd voor vijf jaren tot leden van het College voor de Visscherijen. Zaterdag a. s, zal het nieuwbenoemde ooilege, waarvan deze heeren ó!eel uitma ken, door den Min. van Landbouw, enz. .worden geïnstalleerd, Bij Kon. besluit van 15 Juli zijn de c^mmissaen, die met ingang van 1 Augus tus 1912 gedurende één jaar te Leiden, Groningen en Amsterdam belast- zullen zijn het afnemen van de praotische exa mens van arts, samengesteld. Benoemd zijn van de commissie, welke zitting zal houden te Leiden: tot lid en voorzitter dr. G. Jelgersma, hoogleeraar te Leiden; tot lid en secretaris: dr. E. C. van Leersum, hoogleeraar te Leiden; tot leden: dr. W. Nolen, dr. J. A. Korteweg, dr. P. O. T. van der Hoeven, dr. W. Kos ter Gzn. en dr. L. van Itallie, allen hoog leeraar te Leiden; tot leden-plaatsvervan gers: J. van der Kolk, arts, geneesheer directeur van het krankzinnigengesticht wEndegeest", te Oegstgeest; dr. L. S. Hannema, dr. J. H. Zaayer, privaat-docent aan d!e Rijksuniversiteit te Leiden, dr. D. G. van Hoytema en dr. O. S. Lechner, beiden arts te Leiden, en W. O. de Graaff, lector aan de Rijksuniversiteit te Leiden. Voor het examen voor het getuig schrift van den tijdelijken cursus in kloe- kant ter Rijksschool voor Kunstnijverheid te Amsterdam is geslaagd mej. A. Rollan- 'det, geb. te Leiden. - Beroepen is bij de Ned.-Herv. Gem. te Retranchemont, de heer K. F. Proost, oand. te Leiden. In een vergadering van den Leid- aohen Bestuurdersbond is besloten te traohten een meeting te organiseeren voor algemeen kiesrecht en vakorganisatie, in aamenwerking met de 8.-D. A.-P. Een enquête zal ingesteld worden naar den toestand der Leidsche arbeiders. - Bij het eindexamen H. B.-S. (5-jar. cursus) te Gouda werden gisteren van de 24 candïdaten 5 afgewezen. Eén trok zich terug. Geslaagd zijn <ie heeren C. H. Greup, Gouda; A. S. Pinke, Den Haag; J. P. Ewijk, Leiden; H. I. Privé, Gouda; P. E. de Man, Leiden; G. M. J. Sohaub, Gouda; J. W. J. Beek, J. Loggher, H. G. A. Quarles v. Ufford, P. Rinkelberg, G. J. Ramhoret, W. M. Vervoort, J. H. Broers, F. M. Oudendal, N. A. J. Voor hoeve, G. D. Geenhuyze, C. F. van der Spek, G. H. G. Harloff, allen Den Haag. De zittingen van de Alg. Synode van de NecL-Herv. Kerk zijn gisteren in Den Haag geopend door den president, den heer H. A. Leenman», pred. te Harlingen. TT ij herdaoht het veertigjarig ambt&feest van den secretaris der Algemeens Synode den heer J. Knottenbelt; herinnerde aan do vijftigjarige promotie van dr. A. W. Bronsveld en deelde mede, dat heden vóór 25 jaren prof. dr. L. Knappert (thans te Leiden) de Evangeliebediening aanvaard de. Vele namen worden genoemd van ver dienstelijke predikanten, die door den dood aan d;e Kerk en aan het werk ontvielen, 'o. a. ds. Van der Lip, te Leiden. Herd'acht werd de hoogleeraar wijlen dr. J. J. P.> Valeton Jr. en in het bijzonder wijlen dr. G. J. Vos Az., die den llden Mei zijn gou den ambtsfeeet zou hebben gevierd. Hij herinnerde ook aan het bezoek van de Koningin te Parijs, waar zij eenvoudig en onomwonden bij het graf van den edelen De Coligny belijdenis heeft gedaan van haar geloof in Christus. Besloten werd op voorstel van den seoretari's aan dr. L. Knappert een tele- grafischen gelukwensch te zenden. Bij het te VGravenhage gehouden examen der Ned'. Toonkunstenaars-Ver- eeniging slaagde voor koorgezang mej. J.: W. Sluis, van Leiden, (leerlinge van de dames Mao Gillavry, alhier, en voor solo zang mej. Laura Andriessen, leerlinge voor compositie e i cnuzaekleor van mej. E. Aghina, alhier. Jhr. mr. W. F. Rochussen, oud-lid van den Raad van State en oud Minister van Buitenlandsche Zaken, is gisteren in Den Haag in den ouderdom van bijna 80 jaren overleden. Gistermiddag bracht H. M. de Ko ningin-Moeder het aangekondigde bezoek aan de Koloniale Landbouwtentoonstelling te Deventer. H. M. was met gevolg. Tegen halfvijf arriveerde het hooge gezelschap met auto's Tan Het Ix>o. Aan den ingang werd H. M. begroet door den burgemeester van Deventer, den voorzitter van het ten toonstellingscomité en den secretaris. Hierop werd het conferentiegebouw in oogenschouw genomen. Vervolgens begaf H. M. zich door den tuiri, waarin zich een tal rijk en geestdriftig publiek had opgesteld, evenals op den weg, naar de tentoonstel lingszalen. H. M. toonde zeer groote belangstelling en gaf daaraan meermalen uiting. Evenals te voren H. M. de Koningin en Z. K H. Prins Hendrik teekende de Ko ningin-Moeder Haar naam in het Gedenk boek der Tentoonstelling. Nadat de dochtertjes van het lid van het tentoonstellingscomité, den heer mr. H. F. de Boer, H. M. een bouquet hadden aange boden, reed H. M. met gevolg door eenig© Btraten der stad naar het station H. IJ.--S.- M., om per trein van 6.31, waarin het ko ninklijk salonrijtuig zich be vond, weder naar Soestdijk terug te keeren. Bij Haar rit door de stad werd H. M. foege j uickt. H. M. de Koningin-Moeder heeft als blijk van belangstelling in het streven van de Nederl. Vereeniging voor herstel van drankzuchtigen, aan het bestuur van die Vereeniging f 100 toegezonden. Ged. Staten van Zuid-Holland heboen, nadat twee leden van him college eci plaat selijk onderzoek hadden ingesteld, beslist dat de Raad van Gouda op 15 Maart jl. te recht besloten heeft om aan de adviezen van de Gezondheidscommissie tot onbe- woonbaarverklaring van een viertal panden in genoemde gemeente geen gevolg te ge- Ven. De predikanten D. Hoek en N. H. Koers zijn na een verblijf van vier weken te Lerwick, in het vaderland teruggekeerd. Met opgewektheid hebben zij hun arbeid onder de Hollandlsche visschers verricht; lectuur werd in ruime mate verspreid. B. en Ws. van Zaandam hebben hun voordracht van 24 Mei, waarbij zij een nieu we verordening indienden inzake het ar-, beidscontract en een gewijzigd minimum loon voorstelden, gewijzigd en stellen thans de volgende minima voor: timmerman 27 oenta (26), stratenmaker 28 oents (23), meb. sela ar 30 ets. (25) steenhouwer 29 ets. (25), verver 25 cents (25), smid 23 cents (22), stukadoor 28 cents (23), loodgieter, enz. 20 oents (26), behanger 23 cents (21), grondwerker 25 cents (24), opperman 25 cents (21) en sjouwer of handlanger 23 oents (21). De tussohen haakjes geplaatste getallen duiden de bedragen aan uit de voordracht van 24 Mei. Maximumr-arbeidstijd 10| uur. Overwerk wordt gedurende de eerste 4 uren met 50 procent en voor dse daarop volgende uren met 100 procent extra betaald. Op 65-jarigen leeftijd ia te Terborg overleden mgr. A. Herfkens, rustend pastoor aldaar. Van zijn 65-jarig priester schap bracht hij er 55 te Terborg door. De overledene was geheim kamerheer van Z. H. den Paus en ridder in de orde van Oranje-Nassau. Te Zwolle is overleden mr. A. baron Van Dedem, burgemeester van Dalfsen. De overledene was slechts kort ongesteM. HAARLEMMERMEER. Door den Dijk graaf van den Haarlemmermeerpoldor werd gisteren, in tegenwoordigheid van Heemra den en Hoofdingelanden van genoemden Pol der, aan het in aanbouw zijnd Polderhuis te Hoofddorp de eerste steen gelegd. Hij hield daarbij een hartelijke toespraak, waarna de eerewijn werd geschonken. Tea* -gelegen heid van deze plechtigheid wapperde de drie kleur van bet in aanbouw zijnd huis en was de toegang miefc groen versierd- Voor de vacante betrekking van gemeen teveldwachter alhier, hebben zich niet min der dan 68 sollicitanten aangemeld. KATWIJK-AAN.ZEE. Gistermiddag kwam hier in afslag een partij pekelharing, groot 15 last, waarvan 40 kantjes maatjes haring van den logger K.W. 171 „Noord zee V," der Naaiml. Venn. „Noordzeevissche- rij", 6cliipper J. van Beelen Bz. Volle ha ring bracht per kantje op f 17,15, maatjes haring f9.10. Bij den vorigen hier gehouden afslag bracht de maatjesharing- op f 17,75 ze is dud ntf sterk in prija gedaald, het geen toegeschreven moet worden aan de warmte. Aan het post- en telegraafkantoor al hier zijn geplaatst de klerken de heeren Sybrandi van Altona en Van Han,. beiden van Amsterdam, de eerste in plaats van den heer A. v. d. Bent, die bij de radio- tolegrafie werkzaam is; de tweede wegens uitbreiding van het personeel. N 0 ORD WIJK-AAN.ZEE. Gisteravond hield de Vereeniging voor Christelijk On derwijs een buitengewone algemeene verga dering onder praesidium van ds. N. H. Koers. In deze vergadering werdhet voorstel om over te gaan tot aankoop van een perceel duingrond, ter grootte van 658 M*. ter ver- gTooting der speelplaats aan het oordeel der leden onderworpen. De Voorzatter deed bij de toelichting van dit voorstel Jnog de mededeeling, dat een der leden der School vereeniging, van dit voorstel op de hoogte zijnde, het bestuur reeds had verblijd door flinke giften, ver zameld onder Zeden der Ned-Herv. Kerk van elders. Het voorstel van Jmt bestuur werd na eenigo besprekingen, waarbij een voorstel- Doorneveld, om in de najaarsvergadering een besluit te nemen over de middelen, waaruit deze koopsom zal worden bestreden, waa ingevoegd (terwijl thans de voldoening zal plaats hebben uit de looponde kasmiddelen) met algemeene btemmen aangenomen. RIJNSBURG. Zoo pu en dan leest men wel eens een vraag in de rubriek: „Vragen ön Antwoorden" van het „Leidsch Dagblad", boe men het beate zijn kippen moet verzor gen, niet zoozeer uit liefde voor dez» brave beestjes, als wel voor de smakelijke eitjes, die .zij ons schenken. Nu kunnen wij deze vragers verwijzen naar den heer A. de Mooy Sr., alhier. Deze schijnt er al bijzonder veel slag van te hebben' zijn beestjes tot eieren- leggen te bewegen. Van zijn 6 kippen heeft hij de laatste 6 dageh telkens 5 eieren ge trokken, voor deze periode had hij er da- (gelijks 3 4 4 ötuke. Zyn recept: „Hoe moet men kippen verzorgen om veel eieren te win nen?" zal hij gaarne ieder gTatis mededee- lepa iNVADDINXVEEN. Bij Kon. besluit isl be. paald, dat in deze gemeente met ingang van 1 Jan. 1913 een Kamer van Koop handel zal worden gevestigd, bestaande uit yijf leden. iWASSENAAR. Onder voorzitterschap yan den burgemeester vergaderde gister avond de afd. .Wassenaar .van ;,Het Groene Kruis" in café Schrama. De opkomst der leden was niet bijster gToot. Ingekomen was een schrijven van mevr< Hooft Graafland,- met de mededeeling, dat zij ontslag nam als penningmeesteres se. Vooral omdat zij nogal eens buiten Was senaar is. De heer C. Munnich bracht een zeer duidelijk en in bijzonderheden afdalend jaarverslag uit. Hierbij vernamen we, dat het aantal leden op 31 Dec. 1911 bedroeg 598. Het was het bestuur niet gelukt ^vas te" hulp te krygen voor ziekenverpleging. Het terugbezorgen der geleende magazijn artikelen kon beter zijn. Soms moest de' magazijnmeester ze terughalen. Dr. F. van Praag bracht verslag uif van de alg. verg. te Rotterdam. Vooral is daar, gesproken over sterfte van zuigelin gen. In de kleinste gemeenten is het sterf tecijfer het hoogst. Zeker ten gevolge van minder goede verpleging. Er zal hier een cursus worden gegeven in het behandelen yan zuigelingen en kraamvrouwen. De commissie voor het nazien der reke ning over 1911; bestaande uit mevr. Van Zuylen, mevr. Heldring en den heer M4 Peereboom,- bracht bij monde van laatst-: genoemde verslag uit. De rekening werd accoord bevonden. Tot penningmeester werd benoemd de heer C. M. van Ves-: sem; gemeente-ontvanger; Deze verklaar* de de benoeming aan te nemen. Het salaris van den magazijnmeester is gebracht op f 150. De begrooting voor 1913 werd vastgesteld in ontvangst op f 2300, in uitgaaf op f 2150. De uitgaven verdeeld als volgt: Linnenkast f 100; wijkverpleging f 1000, magazijn f 250, huiszorg f 700, ont, smetting f 100. De heeren dr. F. van Praag en notaris C. Munnich zullen de afd. vertegenwooi» idigen op 'de eerstvolgende algemeene vet-, gadering. Aan het einde der, vergadering werd door <ien heer J. Ruygrok en den voor*. een; woord yan dank gebracht aan de bestuurs-. leden. Bij Kon. besluit ia aan den heer E. J., Neudorfer, op verzoek, eervol ontslag ver-, leend uit zijn betrekking van vice-consul der Nederlanden te Rabat (Marokko), en ia als zoodanig benoemd l^uiten bezwaar van 's lands schatkist, de heer E. P. J. B. Bi-i garó. Het ressort van het vice-oonsulaat strekt zich uit over de westkust van Mehedyah tob Dar-El-Baïda. (Aan den heer Bigaré moet in de Fran- Bche taal worden geschreven). Bij Kon. besluit is met ingang van 1 *\ug. benoemd tot assistent bij de directie vao de Rijkspostspaarbank M. van der Kroon,: thans tijdelijk ambtenaar. Nieuwe hoogleeraren. De nieuw benoemde hoogleeraar aan de Theol. School te Kampen, ds. G. Ch. Aal- ders, te Londen geboren, is 32 jaar oud. Hij studeerde aan de Vrije Universiteit en werd in 1903 candidaat. In dat jaar werd hij beroepen naar de Geref. Kerk vaD Tzummrarum, welke Gemeente hij diende tot October 1911. Yan dien tijd af staat dr. Aaldérs te Ermelo. 27 Jan., 1911 promoveerde dr. Aalders aan de Yrije Universiteit tot doctor in de theolo* gie, op een proefschrift: „De valsche pro-, fetie m Israël." Prof. dr. J. 0. de Moor studeerde even eens aan de Yrije Universiteit. In 1903 werd hij benoemd tot candidaat in de theologie, en spoedig daarop tot dootor op een proefschrift getiteld „De profeet Malteachi,1".. De Geref. Kerk van Breda beriep hem het eerst als predikant, we-lke Gemeente hij in September 1905 met de Haagsche Gemeente verwisselde. Dr. de Moor is 34 jaar oud. („Stand.") 90) Hij bukte zich, om hem te helpen. Maar toen hij bemerkte, dat hij gewoon adem haalde, gaf hij bevel hem bij het hoofd en de beenen te nemen, terwijl men hem in de lendenen ondersteunde. „Vooral voorzichtig loopen, niet schok ken. O, die ezels, ze hadden hem bijna doodgeranseld. Hoe gaat het er mee, Lu- pin?" Lupin opende de oogen, Hij stamelde: „Niet best, Ganimard. Gij hebt me lot moes laten slaan." „Dat is uw eigen schuld. Dan hadt ge maar niet zoo koppig moeten zijn!" ant woordde Ganimard spijtig. „Maar hebt ge geen pijn?" Men kwam op 't portaal. Lupin zuchtte: „Ganimard... de lift... zij zullen mijn beenderen breken..." „Een goede gedachte, een uitstekende gedaohte," bevestigde Ganimard. „Trou wens, do trap is zoo smal... wij zouden niet..." Hij liet de lift naar boven komen. Men zette Lupin er op een stoel in, heel voor- EÏchtig. Ganimard nam naast hem plaats en zeide tot zijn mannen ,,Gaat gelijk met ons naar beneden. Gij moet voor de loge van den concierge op mij wachten, afgesproken Hij trok de deur dicht. Maar nauwelijks was zij gesloten of er weerklonken kreten. Plotseling ging de lift naaf boven als een balloD, waarvan men de touwen heeft door- Beeneden. .Een schaterlach weerklonk. „Alle duivels!" brulde Ganimard, ter wijl Hij in bet donker zenuwachtig naar den knop zocht, om de lift te laten dalen. En toen hij hem niet kon vinden, riep hij „De vijfde verdieping! Bewaakt de deur van de vijfdte verdieping!" De agenten holden de trap op. Maar toen had. dit zonderling feit plaats: de lift scheen de zoldering van de laatste verdie ping te splijten, verdween voor de oogen der agenten, steeg plotseling tot de boven ste verdieping, voor het dienstpersoneel bestemd, en hield stil. Drie mannen, die op den uitkijk sfbonden, deden de deur open. Twee hunner maakten zich meester van Ganimard, die er in zijn verbluftheid niet aan dacht, zich te verdedigen. De der de nam Lupin er uit. „Ik had u wel gewaarschuwd, Ganimard, de ontvoering in een luchtballon, en nog wel met uw eigen medewerkingEen vol genden keer moet ge minder welwillend zijn, en denk er vooral om, dat Araène Lu- pin zich niet laat slaan en kwaad doen zonder ernstige redenen. Yaarwel." De liftkooi werd weer gesloten en met Ganimard! naar beneden gezonden. En dat) alles geschiedde zóó snel, dat de oude -n- specteur zijn agenten bij de loge van den concierge weer inhaalde. Zonder zelfs een woord te wisselen, sta ken zij haastig de binnenplaats over en gingen de dienstbodentrap op, den eeni- gen weg, in de verdieping van het dienst boden personeel te bereiken, waar de ont snapping had plaats gehad. Een lange gang met verscheidene boch ten en waarop aan beide zijden genum merde kamertje uitkwamen, eindigde bij ee«n deur, die niet op slot wae, Ami de andere zijde van de>ze deur, en dientenge volge in een ander huis, begon een andere gang, eveneens met verscheidene bochten en ook niet dergelijke kamertjes aan weerszijden. Heel aan het eind was een trap. Ganimard liep ze af, ging een bin nenplaats over, daarna een vestibule en snelde een straat in, de rue Pioot. Toen be greep hij het: de twee huizen stonden met elkaar m verbinding en kwamen in ver schillende straten uit, die op niet meer dan zestig meter af stands van elkaar even wijdig liepen. Hij ging de loge van den concierge bin nen en liet zijn politiekaart zien. „Zijn er zooeven niet vier mannen voor bijgekomen?" „Ja, de twee bedienden van de vierde en de vijfde verdieping met twee vrien den." „Wie wonen er op de vierde en de vijfde verdieping?" „De heeren Fauvel en hun neven Pro- vost. Zij zijn vandaag verhuisd. Alleen hun twee bedienden waren er nog. Zij zijn zooeven heengegaan. „Ha!" dacht Ganimard, die zich op een stoel in de loge liet vallen, „wat een prach tige vangst hebben wij gemistDe geheele bende woonde in deze huizen!" Yeertig minuten later kwamen twee hee ren in een rijtuig bij het Noorderstation aan en haastten zich naar den sneltrein naar Calais, gevolgd door een kruier, die hun valiezen droeg. Eén hunner droeg zijn arm in een ver band en zijn bleeke gelaatskleur wees op ziekte. De ander scheen beat gehumeurd. „Maak voort, Wilson, we mogen den trein niet missen. O, Wilson, ik zal deze tien dagen nooit vergeten." „Ik ook niet." „Wat een mooie strijd)!" „Prachtig." „Alleen af en toe een beetje onaange naamheden." „O, heel geringe maarl" „En ten slotte een zegepraal over de geheelè linie. Lupin gearresteerd l De blauwe diamant heroverd 1" „En mijn arm gebroken I" „Als het zoo'n triomf betreft, wat heeft dan een gebroken arm te beteekenen 1" „Vooral als bet de mijne ia." „Juist! Maar, bedenk, Wilson, dat op hetzelfde oogenblik, waarop gij bij den kapotheker bezig waart als een held te lijden, ik den draad heb ontdekt, die mi) door de duisternis heeft geleid." „Wat een geluk 1" De portieren werden dichtgeslagen. „Instappen, heeren! Haast ui" De kniier stapt op de trede van een leegen ooupé en legde de valiezen in het net, terwijl Holmes Wilson bij het instap pen hielp. „Wat scheelt er aan, Wilson? Moed, oude jongen." „Het ontbreekt mij niet aan moed." „Wat dan?" „Ik kan maar één band gebruiken." „Kom," riep Holmes vroolijk. „Zeur niet." Hij gaf den kruier een vijftig-oentimes- stuk „Hier, vriend, voor u." „Dank u, mijnheeT Holmes." De Engelschman keek op: Arsène Lu- pin. „Gij!... Gij!..." stamelde hij ontzet. En Wilson stotterde, terwijl hij zijn onge- deerden arm bewoog met de gebaren van iemand, die een feit aantoont: „Gijl... Gij!... En gij zijt gearresteerd! Holmes heeft het me gezegd. Toen hij u verliet, omringden Ganimard en zijn der tig agenten u..." Lupin kruiste zijn armen over zijn borst en zeide met een verontwaardigd gelaat: „Dus gij hebt wel gedacht, dat ik u zou laten vertrekken, zonder u vaarwel te zeg gen Na de uitstekende vriendschappelijke betrekkingen, die tussohen ons nooit opge houden hebben te bestaanMaar dat zou hoogst onbehoorlijk geweest zijn I" De locomotief floot. „Maar i'k neem het u niet kwalijk... Hebt ge alles, wat ge noodig hebt? Tabak, luci fers... Ja... en de avondbladen? Gij zult er in vinden bijzonderheden over mijn arres tatie, uw laatste heldendaad, meester 1 En nu, tot ziens! Aangenaam geweest, kénnia met u te hebben gemaakt; hoogst aange naam En als ge mij noodig mocht hebben, zal het mij een genoegen zijn..." Hij sprong op het) perron en deed het portier weer dicht. „Yaarwel," zeidie hij nog eens, terwijl hij met zijn zakdoek wuifde, vaarwel... ik zal u schrijven... u mij ook, nietwaar? En hoe is het met uw gebroken arm, mijnheer Wil son? Ik wacht van u .beiden bericht. Een prentbriefkaart van tijd tot tijd. Mijn adres is: Lupin, Parijs. Dat is voldoende.) Gij behoeft or geen postzegel op te doen., Yaarwel. Tot) ziens!" (Wordt vervolgd)-

Leidsch Dagblad | 1912 | | pagina 1