Dinsdag ÏO April. <§eze jouraat wordt dagelijks, met uitzondering van (§on- en feestdagen, uitgegeven. Dit nommer bestaat uit TWEE Bladen. Eerste Blad. FEUILLETON. Wonderlijke avonturen. (jo, 15997 A0. 1912. LEIDSCH DA&BLAD PRIJS DER ADVEBTBNTIEN» Van 1—6 regels ƒ1.05. Iedere regel meer ƒ0.17}. (hootere letten near plaateruimte. Kleine adTertentiën ran 30 woorden 40 Oente oontant elk tiental woorden meer 10 Oente.—Voor het inoaesaeren wordt 0.03 betekend. PRIJS DEZER COURANTj Voor Leiden per week 9 Oente per 3 maanden l,io. Bniten Lelden, per looper en waar agenten gevestigd lijn 1,30, Franco per poet ..............JJi 1.65. Leiden, 16 April. Op de a.b. verjaardagen, van Prins Hendrik en van Prinses Juliana eqI alhier, wegens het te kleine aantal geoefende mui- eohappen, geen parade gehouden worden. In navolging van andere gemeenten jtëd 24 October 1911 door da. O. Stader. ïaann, alhier een „Luthersohe Kring" op gericht, welke zioh aanvankelijk in een cTooten bloei mag verheugen. Waar da Sta- i^mann naar Groningen gaat vertrekken, de laatste samenkomst in het eerste reïeonigingsjaar gisteren gemaakt tot een edtoheidsavond, aan zijneeïw. en rijn eobb- l^noote gewijd. Bij hun komst in de geheel gevulde, meb Vlotmen, planten en wandteksten gesieTde r:'d van het Loge.gehouw, werden zij door Vet bestuur ontvangen onder aanbieding van Hoornen, terwijl allen van hun zetels op- *»zen. De secretaris opende de samenkomst gjl een kort inleidend woord, waarna door lf.'ten van den Kring voordrachten, een cau- rjde over het lied, piano.muziek en zang jTttden ten beste gegeven. Een lid (drukker) .had voor keurige programma's gezorgd, .waarop afbeeldingen van de Ev-Luth. kerk van buiten en van binnen prijkten. In de pauze werd door gemeenteleden den scheidenden leeraar een keurige boekenkast >ls souvenir aangeboden., vergezeld van een album met de namen der deelnemers. Diep geroerd dankte ds. Stadermamn, mede namens zijn echtgenoote, voor alles, wat op dejen uitstekend geslaagden avond hun ter Ve^e vras ten beste gegeven. Ds. ^adermann hoopt 21 April a. s. a£- É")beid ts nemen van zijn Gem. en 28 April zijn intrede te doen bij de Ev.-Luth. Gem. Groningen, na bevestiging door ds. A. Schade van Westrum- De heeren E. Th. Witte, hortulianus aihier, en J. H. van Nes, J. don Ouden en P. M. Koster, te Boskoop, zijn benoemd tot leden dér jury voor de internationale tuinbouwtentoonstelling te Londen. Het ,,StabL" No. 116 bevat een Kon. besluit van 29 Maart, tot gelijkstelling van den binnen de gemeente Leiden gelegen jpoorweg van het voorplein van het station van de Hollandfeche IJ-zeren-Spoorweg- Moatsohappij naar den Hoogen Rijndijk, met de spoorwegen, waarop geen ander vervoer dan personenvervoer binnen één gemeente plaats heeft. Beroepen is bij de Ned.-Herv. Gem. te Waddinxveen ds. S. Ronner, te Hen- Ürik-Ido-Ambaclit. H. M, de Koningin-Moeder zal in den avond van 6 Mei a.s. naar Amsterdam! vertrekken en aldaar in het Paleis logee- ren tot 9 Mei des morgens. H. M. begeeft zich van Amsterdam naar Heidelberg tot hot l^rengen van een be zoek van enkele dagen aan H. M. de Ko ningin-Weduwe van Zweden, tante van de Koningin-Moeder. In den ouderdom van 84 jaar is in Den Haag overleden mr. E. H. s' Jaeob, Staatsraad i. b. d., oud-Commissaris des Koningö ia Ufcreoht, commhndw ia dè orde van, den Noderl. Leeuw;. Het Haagsohe oomité ter bevordering vaai samenwerking onder de vrijzinnige par tijen heeft een oiToulaire gericht aan de besturen van alle bekende kiesvereenigin- gen van vrijonnige Tiohting over bet ge- heele land en aan de hoofdbesturen Tan de Liberale Unie, den Bond van Vrije Li beralen en den Vrijzinnig-Demooratischen Bond, om tot algeheeel samenwerking te komen. In de openbare vergadering van Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland heeft het lid van dat ooilege jhr. mr. D. J. de Geer rapport uitgebracht over de voor-, zdening van de Geoonidheiakcommiissie te Zoetermeer, omdat de Raad d'er gemeente Berköl bannen drie maanden na d'e dagfcee- kening van haar advies van 1 November 1911 tot onbewoonbaar verklaring van ©eni ge woningen daaraan geen gevolg gegeven heeft. De eigenaar van de woningen, de heer v. d. Burg, earkende, dat de woningen slecht zijn, en gaf verder te kennen, dat er niets aan te verbeteren is vol&ens hem. Uit medelijden liet hij de bewoners er in, ook omdat er te Beitel gebrek aan wonin gen is. Er is eohter een woningvereeniging, welker optreden men zou kunnen afwach ten. In verband hiermede meende ook de burgemeester, mede voor Gedep. S~a ten versohenen tot het verstrekken >an inlichtingen dat de Gezondheidscommis sie wel wat scherp was opgetreden. De inspecteur van de Volksgezondheid, de heer Van Boven, d'e woningen niet voor verbetering vatbaar achtende, adviseerde, overeenkomstig het advies van de Gezond heidscommissie, tot onbewoonbaarverkla ring. De heer Sprayt, lid der Gezondheids commissie, zette nog nader het standpunt van dit college uiteen. De beslissing van Ge>cL Staten volgt later. De referendaris aan het Dep. van Oorlog jhr. mr. B. O. de Jonge, hoofd van het secretariaat, is bestemd tot chef van Het kabinet van den Minister van Oorlog, bij eventueel© instelling van die nieuwe be trekking overeenkomstig het daartoe bij suppletoire begrooting door den Minister gedane voorstel. B. en Ws. van Haarlem stellen den Raad voor in 1913 van gemeentewege e>n standaardwerk uit te geven over Haarlem en zijn instellingen in vier talen en geïl lustreerd, om die gemeente in het buiten land meerdere bekendheid te geven. De kosten worden geraamd op f 9000. Gebra A van Lier en Willem Royaarda hebben een adres gezonden aan den ge meenteraad van Haarlem houdende sympa thie met de wenschen van belanghebbenden om de kermis niet af te schaffen. Inmiddels schrijven B. en Ws- de ver pachting voor staanplaatsen uit op de ker mis, welke, voorbehoudens buitengewone om standigheden, zal gehouden worden van 5 tot en met 12 Augustus. De algemeens vergadering van de N e- derlandsche Vereeniging van Kaashande laren zal Donderdag te Gouda gehouden worden. Bij het in exploitatie-nemen van het Herstellingsoord voor spoorwegpersoneel Villandry, nabij Nijmegen, heeft de Her- stollingaoord-Vereeniging van d!e Maat- schappij tot Exploitatie van Staatsspoor wegen f 8000 ontvangen om den roerenden inventaris voor het Herstellingsoord te kunnen aanschaffen. Dezer dagen ontving het bestuur der Yereeniging eenschrijven van den direc teur-generaal d'er Maatschappij, waarin werd medegedeeld, dat de S.-S. afstand doet tot een waarde van f 3000 van haar eigendomsrecht op dien inventaris. Dat komt dus voor de Vereeniging neer op een vermeerdering van haar stichtingskapitaal met f3000. De vereeniging „Oranjedag", te Arn hem, aan welke verzocht is de leiding te nemen van de versiering der straten, die de Koninklijke stoet op 23 dezer zal paa seeren, heeft voor elk van die straten een commissie benoemd en zal een geldinzame ling doen houd'en in die straten, welke niet versierd behoeven te worden. Het plan is een monumentale eerepoort op te richten, op den dag van het bezoek 'a middags een ooncert te geven op het Yelperplein en in „Musis Sacrum" een avondfeest. Tot leden van het moderamen werden in de te Utrecht gehouden vergadering der „Eenheidsbeweging" gekozen: ds. Yan S enden, te Nieuw-Dordrecht; da Menno Huizinga, te Zwartsluis; ds. Yan Trioht, te Needie; dis. Moltzer, te Nieuwkoop; ds. Boeke, te Noordwijkerhout; ds. Bins, te Ellewoutsdijk, en ds. Hefting, te Dalen. De 61 personen, die bij den aanvang der vergadëring tegenwoordig waren, hadden zioh op de presentielijst opgegeven, als te behooren tot de volgende richtingenortho dox 4, ethisch of ethisch orthodox 5, evan gelisch 6, evangelisoh-modern 1, vrijzinnig 7, modern 27, wild 1terwijl 10 personen al of niet met opzet hun richting niet hadden opgegeven. Te Amsterdam is gehouden de jaar- lijksche algemeen© vergadering van de „Prins-Hendrik-Stichting" voor behoeftige oude zeelieden té EgmondLaan-Zee. In het jaarverslag van den directeur wordt meegedeeld, dat sedert 1895 de stichting een bevolking van 200 verpleegden heeft. De mededeelingen van financieelen aard stemden mét opgewekt. Het bedrag der contributie, tot voor korten tijd nog f 9137 bedragend, beliep op 31 December 1911 nog maar f 6022 (alzoo een teruggang van f 3115) en is sedert nog met f 101 ver minderd. Bovendien is het batig saldo over 1910, ad f 503, verdwenen, en sluit de reke ning en verantwoording over 1911 met oen nadeelig saldo van f 1578. In de a. s. Zondagochtend in „De vrije Gemeente" te Amsterdam, onder lei ding van mr. Rogaar, te houden godsdienst oefening zal, naar „Het N. v. d. D." meldt, de inwijding plaats hebben van een gedenk> raam voor den vorigen voorganger, P. H. Hugenholtz Jr. Twee dames, die onbekend wenschen te blijven, hebben het raam aan de Vereeniging geschonken. De afd. Amsterdam van de R.-K. rijks- werkliedenvereeniging St.-Ludovicus" heeft, naar „Het Centr." meldt, besloten, met alle wettige middelen het verkoopen en koopen op Zondag tegen te gaan, een be roep te doen op alle Roomseh-Katholieken, om niet te koopen in winkels, die 'e Zon dags open zijn en het daarheen te leiden, dat de leden en hun huisgenooten zich zede lijk verbinden, op den Zondag geen inkoo- pen meer te doen. In de te 's-Gravenhage gehouden ver gadering van den Alg. Ned. Bond' van arbeiders in bakkers-, chocolade- en sui kerbewerker ebedrijf protesteerde de bondsvoorzitter, de heer Hillëbregt, nar drukkolijk tegen het dralen van de Twee de Kamer met het behandelen van de Bakkerswet. De honds-secretaris kwam op tegen grie ven van de afd. Amsterdam, Den Haag en Leid'on. Met de stemmen van één afdeeling tegen werd het jaarverslag en daarmede het beleid van het hoofdbestuur goedge keurd. Daarna werd de redaotie van het bonds orgaan besproken. De afd. Amsterdam be toogde de wensehelijkheid van het in het leven roepen van een» sod aal-economi sche" kroniek, wat door Haarlem en Gro ningen werd ondersteund. Wormerveer, Zaandam en Leiden beklaagden zioh er over van niet-plaatsing van ingezonden stukken. Den Haag klaagde over de wei nig© opvoedende kracht die van het bonds orgaan uitgaat 'en drong aan op aanne ming van het voorstel Amsterdam. De redacteur verklaarde, dat de ruimte van „De Bode" van dien aard ia, dat niet alles kan worden geplaatst en zegde toe, dat zoo noodig een bijblad zal worden ge geven, terwijl medewerking zal worden ge vraagd voor artikelen van politiek-sooialen aard. De gewone audiënties van de Minis ters van Buitenlandsche Zaken, Marine, Financiën en Koloniën zullen deze weck niet plaats hebben. HAARLEMMERMEER. Te Nieuw-Ven- nep zal de rioleerinig weer een aanmerke lijke verbetering ondergaan: een paar echte modderslooten langs de binnenwegen zul len worden gedempt en vervangen door steeDen rioleeringen, zooals dit vroeger reeds op een paar plaatsen geschiedde. Ze ker zullen de aan- en omwonenden met deze verbetering niet weinig ingenomen zijn. Te vens zal men, nu het z.g.n. plantsoen bij de school is opgeruimd, het terrein aldaar ver- hoogen, om daarna een „heusch" plantsoen aan te leggen. Als nu het polderbestuur den onooglijken grindbakken, die midden op het dorp geplaatst zijn, nog een ander plaatsje buiten het dorp weet te bezorgen, zal er heel wat verbetering en verfraaiing tot stand gebracht zijn. Cassatie is aangeteekend door J. Bulk, .alhier tegen het vonnis der Hoar- lemsche rechtbank, waarbij hij in hooger beroep tot f 5 boete of 1 dag hechtenis ifl veroordeeld met verbeurdverklaring van f907,64, ter zake van Vervoer van vee, door een besmettelijke ziekte aangetast of daarvan verdocht. HILLEGOM. Ds. H. H. van Ameide heeft afscheid van de Ned.-Herv. Gemeente alhier genomen met een preek naar aanlei ding van Deuteronomium 30 vers 19. Ouder lingen, diakenen en kerkvoogden werden afzonderlijk toegesproken, terwijl den heef Yeldhuys, leider van de Zondagsschool, in waardeerende woorden voor zijn werk werd dank gezegd. Op verzoek van den consu* lent, ds. Snethlage te Lisse, werd den veiy trekkenden voorganger de bekende zegen bede Ps. 134 vers 3 toegezongen. KATWIJK-AAN-ZEE. De Paaschcollecte^, voor de Herv. Soholen alhier gehouden* heeft f 95.95$ opgebracht. De haringvloot zal dit jaar niet zoo vroeg uitzeilen als in 1911, toen b.v. voo» Pinksteren reeds schepen uitgegaan wa ren. Met de werkzaamheden aan de Grot nabij het Paviljoen is reeds een begin ge maakt. Het kabinet en de rijwielbewaar-« plaat», die er nu gebouwd worden, zullen reeds het aanstaande seizoen in gebruik worden genomen. Een en ander zal voor de vele vreemdelingen, die onze badplaats be zoeken, een groot gerief zijn. KATWJK AAN DEN RIJN. De Chr. zangvereeniging „Looft den Heer", direc teur de heer N. van Beelen, gaf gisteravond! lil het koor der Ned.-Herv. Kerk een open bare uitvoering, die, het late tijdstip in het seizoen In aanmerking genomen, vrij goed bezocht was. De verschillende nummers werden achtereenvolgens flink voorgedra gen, het eene natuurlijk onherispelijker dan het andere. Een paar solo-nummers volde den eveneens goed. Het geheel heeft er ongetwijfeld toe bij gedragen, dat met genoegen kon worden1 geconstateerd, dat de Yereeniging onder haar nieuwen directeur in het afgeloopen jaar goede vorderingen heeft gemaakt, dat de heer Van Beelen met voldoening op het suces van rijm arbeid mag nederzien. Volledigheidshalve vermelden we nog, dat het samenzijn dJoor ds. B. Bollee met gebed werd geopend en met dankzegging gesloten. ZOETERWOUDE. In een moddersloot achter het gesticht „De Goede Herder", alhier, is bij het schoonmaken van een dui ker een groote hoeveelheid koperdraad ge vonden, vermoedelijk in verband staande met den in den nacht van 12 op 13 Oct. LI. gepleegen diefstal langs den spoorlijn Lei-» denWoerden, Veldwachter Deegenaars, die er mede in kennis werd gesteld, heeft er beslag op gelegd, om de zaak te onderzoe ken. ZEGW AARD-ZOETERMEER. De ten behoeve van de R.-K. Jongensschool ver kochte schapen hebben opgebracht f 1356. Er was dit jaar geen enkel schaap gestor-* ven- In de vacature van lid voor den ge meenteraad. te Z.oetermeer, in de plaats van den heer O. L. J. Bos, is door de A.- R. Kiesvereeniging candidaat gesteld de heer L. Karens. De Liberale en R.-K kies vereeniging zullen geen candidaat stellen. Telegrafisch weerbericht» naar waarnemingen in den morgen van 16 April. Medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 772.9 te Breslau; laagste 749.0 te Seydisfjord. Verwachting tot den avond van 17 April: Zwakke tot matigen, noordoostelijken tot zuidoostelijken wind. Lioht tot half be-» wolkte lucht. Waarschijnlijk droog weer. Kans op nachtvorst. Overdag vrij zacht. i) „Wat is u bleek, miss Nelly," zeide 'k tot mijn reisgenoote die geheel onmachtig op mijn arm leunde. „En u dan!" antwoordde zij. ,,0, wat is u veranderd 1" „Ja, maar dit oogenblik is spannend, en ik ben zoo blij, dat ik het in uw nabijheid doorleef, miss Nelly. Het lijkt me toe, of de herinnering aan u..." Zij luisterde niet. Zij hijgde en leek koortsachtig. De loopplank ging neer, Maar vóór wij er c er mochten, kwamen er men- 8chen aan boord, douanen, mannen in uni form, brievenbestellers. Miss Nelly stamelde: „Als men ontdekte, dat Arsène Lupin tijdens clan vertocht ontsnapt is, zou ik er niet vv-baasd over zijn." „Hij heeft misschien den dood verkozen bovun de schande, en is liever in den Atlan- tisohen Oceaan gesprongen dan zich te laten arresteeren." „Scherts niet," zeide zij gemelijk. Plotseling sidderde ik, en toen zij tnif haar de oorzaak vroeg, zeide ik tot haar: »,Ziet gij dien kleinen, ouden man staan het einde van de loopplank ja8?'^ met 6611 ParaPk"e en een j»Dat is Ganimard." >»Ganimard?" »Ja, de beroemde politiespeurder, die Je-oren heeft, dat hij met eigen hand ne Lupin zou arresteeren, O, nu be grijp ik, waarom wij geen bericht hebbera. gekregen van deze zijde van den Oceaan. Ganimard was er 1 En hij houdt er niet van, dat iemand zich met zijn zaken bemoeit." „Dus Arsène Lupin is er 2eker van, dat liij nu gevangengenomen zal worden?" „Wie weet? Ganimard heeft hem nooit anders gezien, naar men zegt, dan gegri meerd en vermomd. Tenzij hij zijn schuil naam weet..." „Ozeide zij met do ecnigszins wreede nieuwsgierigheid eener vrouw. „Als ik de arrestatie eens kon bijwonen!" „Geduld. Arsène Lupin heeft zeker de aanwezigheid van zijn vijand reeds opge merkt. Hij zal er de voorkeur aan geven onder de laatsten te zijn, die van de boot gaan, als de oogen van den oude vermoeid zijn." De ontscheping begon. Terwijl hij met een onverschillig gelaat op zijn poraplaie leunde, scheen Ganimard geen aandaabt te schenken aan de menigte, die tusschen de beide leuningen dier loopplank opdroeg. Ik zag, dat een officier van het schip, die achter hem wa-s gaan staan, hem af en toe inlichtingen gaf. Markies De Raverdan, majoor Rawson, de Italiaan Rivolta liepen hem voorbij, on vele, nog zeer vele anderen. En nu zag ik Rozaine hem naderen. Arme Rozaine Hij scheen nog niet beko men van zijn ongelukkige avonturen. „Misschien is hij het toch," zeide miss Nelly tot mij. „Wat denkt u er van?" „Ik denk, dat het zeer belangwekkend zou zijn Ganimard en Rozaine op dezelfde fotografie te hebben. Neem u mijn toestel, ik heb mijn handen vol." Ik gaf haar het fotografietoestel, doch to laat, dan dat zij er zich van kon bedienen,. Rozaine ging voorbij. De officier boog zioh naar het oor van Ganimard. Deze haalde even de schouders op en liet Rozaine voor bijgaan. Maar wie was dan toch Arsène Lupin? „Ja," zeide zij hardop, „wie is het?" Er waren nog maar een twintigtal per sonen. Zij 6loeg hen één voor één gade met de stille vrees, dat hij niet onder die tv/in - tig personen zou zijn. Ik zeide tot haar: „Wij kunnen niet langer wachten." Zij liep vooruit Ik volgde haar. Maar wij hadden nog geen tien stappen god aan, of Ganimard versperde ons den weg. „Wat is er?" riep ik. „Een oogenblik, mijnheer, hebt ge haast „Ik vergezel die dame." „Een oogenblik!" herhaalde hij met ge biedende stem. Hij keek me doordringend aan en -.eide vervolgens, terwijl zijn oogen als 't ware in de mijne boorden: „Arsène Lupin, nietwaar?" Ik begon te lachen. „Neen Bernard d'Andrézy, meer niet. „Bernard d'Andrézy is drie jaar geledm in Macedonië gestorven." „Als Bernard d'Andrézy dood was, zou ik niet op de wereld zijn. Maar daar gaat het niet om. Hier zijn mijn papieren." „Dat zijn de zijne. Hoe gij er aan komt, zal ik u met genoegen uitleggen." „Maar gij rijt gek! Arsène Lupin heeft zich onder den naam R. ingescheept." „Ja, weer een handigheid van u, een valsch spoor, dat gij hen in Frankrijk hebt laten volgen. O, gij' zijt een slimme ^oe, vriend. Maar ditmaal is de kans gekeerd. Kom Lupin houd u goed." Ik aarzelde een oogenblik. Met een snel len slag tikte hij mij op den rechter-onder arm. Ik slaakt© een kreet van pijn. Hij had op de nog niet geheel genezen wond gesla gen, waarvan het telegram melding maakte. Toen moest ik het opgeven. Ik keerde mij naar miss Nelly. Zij luisterde, lijkbleek en wankelend. Haar blik ontmoette den mijnen en richtte zich vervolgens op het fotografietoe stel, dat ik haar had gegeven. Zij maakte een driftig gebaar en ik kreeg den indruk, had de zekerheid, dat zij plotseling alles be greep. Ja, ddar, tusschen de nauwe wanden van zwart chagrin-leder, in het kleine toe stel, dat ik zoo verstandig was geweest, haar in handen te geven, vóór Ganimard mij arresteerde, daar bevonden zich de twintig duizend francs van Rozaine, de paarlen en de diamanten van lady Jerland. O, ik zweer het, op dat plechtig oogen blik, toen Ganimard en twee van zijn hel pers mij omsingelden, was alles mij onver schillig: mijn arrestatie, d'e vijandigheid van het publiek, alles, behalve dit eene: het besluit, dat miss Nelly zou nemen met betrekking tot hetgeen Ik haar had toever trouwd. Of men tegen mij dit overtuigend en stof felijk bewijs in handen zou krijgen, ik dacht er zelfs niet aan, daar bang voor te zijn, maar zou miss Nelly er toe besluiten, dat bewijs te versohaffen? Zou ik door haar verraden worden? Door haar ten gronde gericht? ou zij handelen als een vijandin, die niet vergeeft, of als een vrouw, die zich herinnert en wier min achting verzacht wordt door een rweinig mededoogen, een weinig onwillekeurige sympathie? Zij liep mij voorbij, ik nam mijn hoed zeer diep af, zondler een woord te zeggen. Tussohen de andere reizigers liep zij naaar het einde van de loopplank met mijn foto grafietoestel in de hand. Ongetwijfeld, dacht ik, durft zij niet in het openbaar. Over een uur, binnen een oogenblik zal zij het toestel overleveren. Maar toen zij nog op de loopplank was, liet zij, door een opzettelijk onhandige be weging, het fotografietoestel in het water vallen tusschen den kademuur en de zijd* van het schip. Toen zag ik haar heengaan. Haar sierlijke figuur ging in de menigté verloren. Het was uit, uit voor altijd. Een oogenblik bleef ik onbeweeglijk staan, droef gestemd en tevens doordron gen van zoete teederheid; toen zuchtte ik tot groote verbazing van Ganimard. „Toch jammer, dat ik geen eerlijk man ben..." Aldus verhaalde op een winteravond Ar sène Lupin mij zijn arrestatie. Het toeval, dat ik wel eens vertellen zal, had tusschen ons banden doen ontstaan, zal ik zeggen: vriendschapsbanden Ja, ik durf meenen, dat Arsène Lupin mij met eenige vriend schap vereert, en uit vriendschap komt hij soms onverwachts hij mij, om in de stilte van mijn werkkamer zijn jonge vroolijkheid, de straling van zijn vurig leven te brengen en het humeur van iemand, voor wien het lot slechts gunsten en glimlachjes heeft. (Wor dt vervol gd).

Leidsch Dagblad | 1912 | | pagina 1