UZIEL Theetuin, Bekwame Grootwerkers Meubelen, Tapijten, Gordynen, Linoleums, Woning-, Kantoor- en Bootbetimmeringen. Jongste Bediende Provisiereiziger Verloren a Te Huur: Ceorge-Banden f2.25, Te knop aangeboden: AANWEZIG D. SCHAAKE, J. H. C. SPOOR, Haarkundige, Hoogewoerd 11. Winkeljuffrouw, „De Posthoorn". DIENSTBODE GEVRAAGD Wed. J. STEENHAUER Zoo, J. VOLKERS, Metselaar, Janvossensteeg 63. Zieken, ADMINISTRATIE. Sportwijn. Bruilof fcs wij a. Ij TE KOOP: 8W" Pijn in den rug eu de lendenen, Dr. J. P. ANERflA. Rapenbun 115, bg den Vliet, HANDEL in J. KOOREMAN, I» A.N GESTRA AT Vragen en Antwoorden. Uit de „Staatscourant". Zie de vele Attesten. 6420 6 Een net Reisje, Kruideniera- doobtar, biedt zich aan voor ln een Banketwinkel, liefst Christ, gezin, van M. tot Z., Intern. Brieven san het Bureel T&n dit Blad onder No. 6408. 8 t kan geplaatst worden 1 ten Kantore der Leidsche Stoombierbrouwerij Eigenhandig geschreven Sollicitaties te richten aan de Brouwerij. 6412 12 Woensdagmiddag, een gouden Dameshorloge met donblé Ketting, gaande Vreewökstraat, ,Jan van Goyenkad», Witte Singel, Jan van Houtkade, Plantsoen, Kraaier- straat en Nieuwe Ryq. Tegen goe de belooning terug te bezorgon a/b. Bureel van dit Blad, 6406 10 te Den Haag, ala meid-alleen, by Beer en Dame, P. G., zoo apoedlg mogeiyk, goed kunnende koken. Loon nader over een te komen. Brieven Bnr. v. d. BI. No. €333. Flink ervaren gevraagd, goed Ingevoerd by af nemen van Tecbniicbe Artikelen enz. Uitvoerige bileven onder lett. W. S. Ii. NIJGH VAN DIT MAR'S Alg. Adv. Bur., Rotterdam. ^6418 9 Witte Singel. ZONDAGAVOND: 6415 10 BOVENHUIS met TUIN, Nieuwe Kijn 31, bev.: 6 Kam., Prov kam., Serre, Zolder m. 2 afge schoten Kam., Gaa en Water. Huur- prys f 350. Dagel. ta zian. 6422 7 Door byzondera omstandigheden te koop: een royaal, modern ingericht HEEREHHUIS, met fraalen Tuin op het Zuiden, op eersten stand. Brieven aan bet Bureel vgn dit Blad No. 6404. 6 Mandenmakerssleeg 4 bi) den Waag. Prima adres voor xéén fijne NATUURBOTER, "Goudsche Leidsche en vette Edammerkaas. 1376 9 Vraagt van allo voorko mende metselwerken en ver bouwingen prijsopgaaf bij 62S7 6 Levendaal 121. Buitenbanden, 6092 6 SPOED. Direct ter overn. aangeb. een zeer goed beklante zaak, in Aardappelen, Groenten en Brandstoffsn, tegen inven- tarisprys. Br. fr. No.926,Boekh. EIJK- MAN, Schevtningen. 6405 6 Esn speciaal Osmond Hoeren- rijwiel. Hoog 26 inches, Voor den prys van f35. Te beziohtigen J. B. REKELHOF, Rijwiel- handel Ilolensteeg G, Lelden. Verder nog nieuwe en ge bruikte Rijwielen disponibel. gJAT" Alle reparatie wordt zoo spoedig mogelijk ten uitvoer gebracht. 6421 15 laat uw Urine onderzoekeu door bet Scheikundig Labora torium. 1318 10 Dir.: H. W. VALKENAAR en G. H. DDNNEWALD, Arts. Spreekuur: Vrijdag van 9 tot 1£ uren, Kaiseratraat No. 36, Leiden. Iemand over veel vryen tyd be schikkende zag zich gaarne geplaatst in administratieve betrekking, ook genegen schryfwerk aan huis te ver richten of huizen te beheeren. Beste inlichtingen staan ten dienste. Adres aan het Bureel vtn dit Blad onder No. 6847. 10 nolinotü eon ,chot*'' om warm LFCIlUdld op te dienen. cacaopudding Zwit- sarsdi systeem, met Bourbon vanillesaus nieuwe artikelen der firma A. J. Polak Gron. beide in buseen van 20 ets. voor defijae tafel envoorhotelsenrestanrants. Yerkrygbaer by: C. Koodenburg, Haarl.straat, D. A. Kelder Zn., Bresstraat, Fa. Koerta Feenatra, P.-K. Koorsteeg, J. W. H. Rotteveel, Breeetraat, L. VerhoeiT, Steenstraat, S. P. Minnema, Haarl.straat, C. Opps- laar, Haarl straat, A. Laman, N. Ryn, J. H. Rakers, v/h.C.Holnis, Doezastraat, Fa. J. Dykhuis, Hoogstraat, J. T. M. Willemborg, Mare, L. C. Affourtit, Steenstraat, K. Jonkheid, Haarl.straat, Leiden. 6126 27 Per Fl. f Ö.65. J Per Anker „27.- Deze zaclit-zoete Wyn wordt jl by bruiloften ea partfjen byzoudsr ju aanbevolen, monsterfleschje op 9 aanvraag gratis thuisgebracht. Huis „DE VLIJT". Voorschoten. 3787 10 Opger. Geh. Onth. Zangvereening, „Nieuw Leven". Aanmelding Lidmaatschap, op de RepetltieB 's Maandagsavonds halt- negen, Stationsweg 19 en Secr. JJaredijk 20. 6082 terstond gevraagd, bij H. S. VAN HASSELT, Noord» einde 94, DEN HAAG. Bij gebleken geschiktheid, tegemoetkoming in de ver- huisonkosten. 6417 18 Een partij Egschen Booncn- atokken, A f 2.50 per honderd. A. G. v. OSNABRUGGE, 6346 6 Leiderdorp. jicht, nrinekwalen en water zucht, geneest men spoedig door het gebruik van Dr. RICHTER's Rugpijn NierenpiHcn. Het ge netsmiddel, dat pyn in den rug en de lendenen vtn af de eersto doos doet verminde;#-,, prys f l.SO. Te Leiden verkrijgbaar byj„Sanitas", Steen- achunr 1. 6430 12 Vrouwenarts. - Verloskundige. Wagenstraat 118, Den Daag. Eiken Woensdag te coDtulteeren. 6919 6 Wy veeren geregeld Dnitsche Rooden tan. Doch uitsluitend dt beste die er te vinden zyn. Wed. ffl. v. d. BENT, 6316 5 Telefoonn. 729. Timmerman, voorheen A. L. VERHOOG, Telet. 63G, 4949 10 beveelt zich beleefd aan voor alle voorkomende Timmerwerken. Lompen, Beenderen en Metalen, Boeken, Couranten, Flesschon, Blik, enz. 4744 10 hoek NIEUWE RIJS 107. „Armenzorg". vWij ontvingen het Verslag van dé Ver- éeniging „Armenzorg", te Leaden, over het jaar 1 April 1910 tot 31 Maart 1911. Daaruit blijkt dat er bij den aanvang van het 21ste vereenigingsjaar in kas was leen saldo van f 484.9872- Aan jaarlijksche bijdragen werd ontvan gen f 973. Aan giften f 517.50, waaronder f 125, zijnde de opbrengst van het armen- concert door het studenten-muziekgeziel- schnp Sempre Crescendo" gegeven. Met groote dankbaarheid wordt vermeld de ontvangst van het eerste legaat van f 500, waarvan de rente alleen gebruikt zal worden. Moge dit goede voorbeeld door veLe an dere gevolgd worden. Het Bestuur bleef vastgesteld als volgt: mevr. VreedeVan Oosterzee, presidente; ,mej. C. Bosman, vice-presidentemej. C. van Manen, secretaresse; mevr. Grevesi Spieringshoek, pennimgmeesteressei. Onder de dames werkende leden kwam eenige verandering voor. Mejuffr. A. v. Iterson, die, wegens uitstedigheid eesi jaar haar werk moest laten rusten, heeft voor goed afscheid genomen, daar zij Leiden voor goed heeft verlaten. Toch vergeet zij haar oude gezinnen nietl Op den duur bleek, dat 't enkele dames te bezwarend was, om meer 3an drie ge zinnen na te gaan en daarom werd beslo ten nog een paar werkende leden te zoe ken. Met veel genoegen mocht het bestuur mevrouw BoonackerVan Gogh fen me vrouw OvinkKoning welkom heeten als .werkende leden. De Werkcommissié was samengesteld als volgt: mcj. C. v. Manen, mej-. Meijer, mej. De Goeje, mej. Hesseling, en mej. Bosman, terwijl ook mej. De Bruin, mevr. Mulder en mevr. Vreede mee hielpen bij het knip pen. Het uitgeven van naai- en breiwerk had geregeld iedcren Woensdag plaats in het huis Middelstegracht 12, van het laatst van van October tot begin Maart. Het Depot bleef gevestigd bij mej». God- dijn, Gerecht 7. Mej. C. van Manen, Hoogewoerd 127, is steeds bereid, ook in den zomer bestel lingen te ontvangen of inlichtingen te geven De Maatschappij van Weldadigheid kocht wederom verschillende goederen in het Depot van „Armenzorg." De Verkooping in de maand November in het Nutsgebouw gehouden, bracht helaas veel minder op dan vorige jaren, waarvan het gevolg is, dat de dames veel goederen hebben overgehouden en daardoor de vrou wen niet zoo lang aan het werk konden, houden als andere jaren. Mochten vele stadsgenoot en, die nalieten de verkooping te bezoeken dit eens overwegen en beden ken! 't Is toch beter de vrouwen te laten verdienen, dan haar geld te geven. Nog steeds is 't a^in 't bestuur onmogelijk om het aantal van 80 gezinnen te vergroo- tcn, omdat de vaste bijdragen niet toerei kend zijn. Toch heeft het aan eenige gezin nen buiten „Armenzorg" versterkend voed sel kunnen geven en het hoopt dit op den duur te kunnen volhouden. De behoefte aan versterkend voedsel, vooral van melk en eieren bleeft steeds groot, en alhoewel de dames reeds dankbaar zijn voor den steun, dien zij in die richting van velen; onzer stadgenooten ondervinden, zou 'ttoch hoogst aangenaam zijn, het aantal families, die wekelijks 2 of meer eieren of 1 liter melk geven,te zien vermeerderen. Mejuffrouw Bosman, Breestraat 143, die de administratie daarover voert, houdt zich voor nieuwe leden ten zeerste aanbevolen. De presidente en vice-presidente bezoch ten wederom in den loop van het jaar alle gezinnen en smaakten de voldoening, dat fcy velen de toestand verbeterd was. Vooral de meerdere zindelijkheid was waar te ne men, zeker een gevolg van den goeden invloed, dien de patrones in het gezin uit oefent. Enkele gezinnen werden 'afgevoerd, wegens huwelijk of meerdere welvaart, maar helaas ook één wegens bedrog. Dade lijk worden de plaatsen aangevuld door ge zinnen van de candidatenlijst. Met dankbaarheid vermeldt het bestuur behalve een gift met St.-Niko!aas van f 100, de maand Januari een gift van f 240, door een geheel onbekenden gever of geefster gezondenOok mocht het bestuur zich we derom verheugen in de ontvangst van een bezending kleeren der Ned. Naaivereeni- ging, alsook een pak katoen der Leidsche Katoenmaatschappij, dat door de vrouwen van ;,Armenzorg" verwerkt wordt en velé meisjes, die in dienst gaan, ten goede komt. Vraag: In uw geacht blad van Maan dag 8 Mei (2de kolom) lees ik een mede- deeling van den burgemeester over jacht akten, waarin gesproken wordt over „het schieten van konijnen en ander schade lijk gevogelte/' Is dit nu goed? Ik meen toch op school geleerd te hebben dat de konijnen evenals de walvissohen tot de zoogdieren behooren en geen eieren leggen. En waarom dan nog schadelijk? Een konijn is toch zeer nuttig om op te eten. En het smaakt dan heel lekker. Wie heeft nu gelijk, mijn school meester of Burgemeester en Wethouders? Antwoord: Uw schoolmeester heeft natuurlijk gelijk. Trouwens een school meester heeft bijna altijd gelijk. Van vlie gende konijnen is ons ook niets bekend. Daarmee is echter niet gezegd dat ze niet misschien ergens op onzen aardbol bestaan. En konijneneieren hebben wij ook nog op geen enkele marktnoteering gevonden. Hoe B. en Ws. er echter toe komen, om ze onder de vogels te rangschikken is ons tot op heden een raadsel. Heden is er Raadsvergadering geweest. Het verwon dert ons wel dat geen der leden een inter pellatie over deze kwestie heeft gehouden. Vraag: Ik ben 26 jaar oud, en heb een tweeden vader. Mijn moeder leeft bijgevolg ook nog, en een voogd heb ik nooit gekend. Nu zou ik wilden trouwen, en kan van mijn respectievelijke ouders geen toestemming krijgen, maar kan ik nu ook zonder die toe stemming trouwen of moet ik daarvoor met den rechter in aanraking komen? Zoo ja, wat zou dat kosten en hoelang zou dat du ren? Ik wilde graag 28 Juli aan tee kenen. Antw oord: Als uw ouders geen toe stemming willen geven, zult gij inderdaad met den rechter in aanraking moeten ko men, en wel met den kantonrechter. Uw huwelijk kan echter niet belet worden, doch zal drie maanden moeten worden uit gesteld. Maak er dus zoo spoedig mogelijk werk van. Als g'J onvermogend zijt, behoeft het u niets te kosten. Vraag: Hoelang krijgt een failliet van den curator geld uit den boedel om van te leven? Kan dat zoolang gerekt worden als de curator dat zelf wil Of staat er een zekere tijd voor, daar het toch altijd van de crediteuren hun geld afgaat? Antwoord: Dat hangt van den rech- ter-oommissaris af. Deze bepaalt de uitkee- ring.en den duur er van. V raag: Kan of mag een advocaat mijn vrouw gelasten in een brief haar man te verlaten Antwoord: Om deze vraag naar be hooren te kunnen beantwoorden zouden wij de heele geschiedenis, die er aan vastzit, moeten kennen. Zooals zij daar staat, zou de vraag ontkennend moeten worden be antwoord. Maar wij vermoeden dat gy de juutk niet juist inziet. V raag: Kan de wet mij van mijn vrouw scheiden op bloote vermoedens, of moeten er overtuigende bewijzen geleverd worden? Antwoord: Er moeten natuurlijk overtuigende bewijzen geleverd worden. V raag: Zoudt u zoo goed willen zijn, mij den juisten tijd te willen opgeven, wan neer het luchtschip j.l. Vrijdag in Leiden boven de stad te zien geweest is? Antwoord: 6.15. Vraag: Een prentbriefkaart voorzien van 2^-cents-postzegel werd behalve op het gedeelte voor de correspondentie bestemd, ook met 'n enkelen regel beschreven op het gedeelte waar het adres op staat. Het adres bleef echter zeer duidelijk, anders was die kaart natuurlijk niet bestelbaar geweest. Toch moest er strafport betaald worden kan da*? Antwoord: U zegt zelf wat voor verkeerds ge hebt gedaan. U mag niet schrijven op dat gedeelte voor het adres bestemd. E. E., te N. Het is een aanduiding van een feestlied; daarvan moet ge de tweede strophe, d. w. z. couplet, nemen. De uit gave, die ge moet nemen, staat ook aange geven. HILLEGOM. Door het dep. „HiRegom" van 't Nut is tot afgevaardigde naar de al- gemeene vergadering benoemd de heer P. H. van Waveren Hz. Het bestuur bleef aldus samengesteld: de heer F. K. A. van Dobben, voorzitter; de heer J. J. A. van der Starre, secretaris; de heer P. H. van Waveren Hz., penningmeester; andere be stuursleden de heeren D. Wentholt en W. van Waveren. Door het hoofdbestuur is aan het depar tement Hillegom een subsidie van f 50 ver leend voor aankoop van nieuwe boeken, en f 25 voor het drukken van catalogussen. Door belangstellenden werd een bedrag bij een gebracht voor het inbinden van boeken. KATWIJK-AAN-ZEE. Katwijk-aan-Zee is weer een bijzonderheid rijker geworden. Aan den voorgevel van het Gasthuis is n.1. een zonnewijzer aangebraht, die ons nog aan den ouden tijd doet denken. Als wijzer plaat doet een vierkante steen dienst, waar op in het midden een zon staat, die haar stralen naar den omtrek uitzendt, alwaar zioh de oijfers van 94 uren bevinden. Er boven staat met vergulde letters: „De zon weet den tijd." We hebben dus nu een tijd- aanwijzer waarnaar alle uurwerken alhier zich kunnen regelen.» NOORDWIJK. In „Hof van Holland" hield de heer W. O. A. Koster, van Den Haag, gisteravond ©en réde over „Wat wil len de Vrijzinnig-Democraten?" voor een klein getal belangstellenden, onder wie de dames goed vertegenwoordigd waren. Spr. zette voorop, dat de Vrijzinnig-De mocraten ertoe gekomen waren, ook te Noordwijk hun ideeën ingang te doen vin den, omdat zij het van belang oordeelen, die ideeën zoo algemeen mogelijk te ver spreiden, en ook, om diegenen der Noord- wijkers, die de ideeën der V.-D. zijn toege daan, te behoeden voor het insluimeren, waartoe zij zoo licht zouden kunnen ko men, omdat Noordwijk ligt in een zeer, zeer rechtsch district. Daarna gaf spr. een kort overzicht van de kentering der ideeën omtrent den plicht van den Staat, kente ring, die men heeft zien plaats vinden in de laatste twee tientallen van jaren. Hoe langer zoo meer komt men terug van hot oude idee: De Staat alleen politie man, die zegt wat recht is, en^ dat recht handhaaft. Men begint in te zién, dat de Staat ook en vooral den plicht heeft, steun te geven aan den maatschappelijk zwakke, dat de Staat er voor te zorgen heeft, dat ieder mensch rich OYereenkori;stig^zijn_ aan^ leg tot een verdienstelijk burger kan ont wikkelen. Spr. stond daarna stil bij het algemeen kiesrecht, ook het kiesrecht voor de Vrouw, dat de V.-D. in hun program schrijven. Naar de meening der V.-D. is het 't recht van de vrouw, dat zij mee moet kunnen spreken over onderwijskwesties, over de zedelijkheidskwesties, over het beheer enz. van de liefdadigheidsinstellingen enz., alle maal vraagstukken, waarover ook de vrouw moest kunnen meespreken. Een en ander illustreerde spr. met pakkende voorbeelden. Vervolgens trachtte spr. aan te toonen, dat onze huidige kieswet niet deugt, om dat het kiezer-zijn afhangt van toevallighe den, die met bekwaamheid niets te maken hebben. Spr. zette uiteen, dat de V.-D. den 10-urigen werkdag in hun program schrijven, verder de afschaffing van kin derarbeid, de verzorging door den Staat van afgeleefde werklui, die op 60- of 65- jarigen leeftijd armlastig worden. Vervolgens betoogde spr., dat geen dog ma's de richting mogen of kunnen aange ven, waarin een Staat bestuurd zal wor den. Dogma's, die honderden jaren oud zijn, kunnen geen leiding meer geven aan het Staatsbestuur onzer dagen. De V.-D. willen er een einde aan zien gemaakt, dat een deel van het volk zóóveel macht heeft, dat het overgroot© andere deel door die minderheid kan geregeerd wor den. Het volk, het krachtige volk, moet medezeggenschap hebben in de wijze, waar op de Staat bestuurd zal worden. 't Heele volk 1 leeft recht, rijn vertrou wensmannen te zenden naar de Tweede Ka mer der Staten-Generaal. Aan het slot zijner rede nam Spr. ide aan hangige tarief wetten onder handen, waar van hij trachtte aan te toonen, dat ze verre van democratisch rijn, omdat de voorge stelde tariefsverhooging juist zal drukken op de maatschappelijk zwakken. Er ontstond een aangename gedachten- wisseling met den spreker, die de voldoe ning mocht smaken, de meest en der aanwe zigen te mogen noteeren als lid van den V.-D. Bond, terwijl bijna alle aanwezigen hun handteekening zetten op het adres voor Algemeen Kiesrecht, door de V.-D. aan de Regeering te zenden. NOORDWIJ KERHOUT. Woensdagavond hield de Coöperatieve Boerenleenbank in café „Heilsbergen" haar gewone jaarlijk sche alge m een e vergaderiilg, die flirik be zocht was. De directeur opende de verga dering, waarna de notulen gelezen en goed gekeurd werden. Daarna hadden de volgende drie verkie zingen plaats: lo. Lid van den Raad van Toezicht. 2o. Lid 'van het Bestuur. 3o. Kassier. Allo aftredende leden werden met al gemeen e stemmen herkozen. Daarna deed de kassier verslag over 1910. Daaruit bleek o.a. dat het saldo der spaargelden bedroeg op 31 Dec. 1909 f 54,217.05, in 1910 werd ingelegd f 53,464.72 samen f 107,681.77. In 1910 wend terugbetaald f23,803.19. Saldo op 31 Dec. 1910 f 68,878.58. De rente van Spaargelden bedraagt pCt. of ongeveer 1 pCt. meer dan bij de Rijkspostspaarbank. Do rente van voor schotten 4£ pCt. In ómloop waren op 31 Deo. 1910. 309 spaarboekjes, 80 voorschotboekjes, en 23 boekjes voor loopende rekening. Het aan tal leden bij het einde van het boekjaar be droeg 169. De directeur bedankte uit naam van alle leden den kassier voor zijn uit stekend beheer. Vervolges werd in art. 0 van het huis houdelijk reglement een kleine wijziging ge bracht. Voortaan kunnen de leden met machtiging van het bestuur f 15,000 hoog stens inbrengen in plaats van f 8000" tegeü een rente van 3J pCt. Nu werd het woord gegeven aan den heer A. Nee'Rij kslandbou wieeraar te Rot térdam. Spreker trad op met het -onder werp: „Bemestingsleer voor land- en tuin-» bouw.' Spreker eindigde zijn leerzame rede met den wênsch, dat zoowel landbouwers als bloemisten zich er op toe zullen leggen, de samenstelling hunner landerijen te we ten te komen en stelde vervolgens de ge legenheid tot vragen open, waarvan druk gebruik gemaakt werd. Te Piet-Gij ze nbrug, onder deze ge meente bralk gistermiddag een felle brand uit bij den. landbouwer A v. <L Slot. De brandspuit was spoedig aanwezig en gelukkig was men de vlammen spoedig meester. Vooral voor de familie v. d. 8. was het een vree&elijke ontsteltenis, t& meer, daar men juist bezig was aan de toebereidselen voor de bruiloft der dochter,, die 'heden (Donderdag) in het huwelijk treedt j VALKENBURG. Gisteravond hield het bestuur der „Openbare Bibliotheek" een vergadering, hoofdzakelijk belegd om den heer W. Groot, secretaris-penningmeester der instelling, gelegenheid te geven om ver sie 3 te doen van zijn financieel beheer over het geëindigde boekjaar, waar hij eerst daags de gemeente metterwoon verlaat. De rekening sloot met ©en batig saldo van slechts f 8.18^- Het zal noodig zijn, dat er maatregelen genomen worden, waardoor de inkomsten wat ruimer zullen vloeien. In zijn plaats werd gekozen de heer F. Kool, benoemd hoofd der openbare school, thans nog te Lange Ruige Weide, terwijl de heer C. Koek zal optreden als commis saris. Wel heeft de ooievaar dit jaar lang op zich laten wachten, m^j.r hij is toch geko men, de eiber. Op 10 Mei nam hij bezit van het voor hem bestemde nest, blijkbaar met de bedoeling om er te blijven. Bij Kon. besluit is aan den reserve- le-luit. A. Le Comte van het 4e reg inf., op het daartoe door hem gedaan verzoek, een eervol ontslag uit d-n militairen dienst verleend buiten bezwaar van 's rijks schatkist, be noemd tot afgevaardigde van de Neder- landsche regeering bij het iu Augustas 1911 te Mechelen te houden XXIIIde Con gres van den Bond van Genootschappen ter beoefening van Belgische Geschiedenis en Oudheidkunde dr. H. T. Co' nbrander, directeur van 't Bureau der Commissie voor 's Rijks Geschiedkundige Publicatie^ te 's-Gravemhage benoemd tot gedelegeerde dei' Neder- landsche regoering ter algemeene vergade ring van het Internationaal Landbouwin- stituut te Rome te houden op 14 Mei 1911 en volgende dagen jhr. mr. H. van Weede, Hr. Ms. buitengewoon gezant en gevol machtigd minister te Rome; toegekend de aan de orde van Oranje- Nassau verbonden eere-medaille in zilver, aan L. Theunissen, meesterknecht bij de Maaatriohteche Spijker- en Draadnagelfa- briek, te Maastricht; mr. C. Tih. van Deventer, oud-lid van de Tweede Kamer, opnieuw benoemd f 't van het Collego van curatoren der Neder- landsch-Indisehe Bestuursacacïeniie. CORRESPONDENTIE. Nogmaals ver zoeken wij beleefd verschoond te mogen blijven van de toezending van ingezonden si ukken, welke ook aan andere bladen te2 plaatsing zijn opgezonden.-

Leidsch Dagblad | 1911 | | pagina 6