N°. 15430 ZJateinla® 11 JanL $eze (Courant wordt dagelijks, met mtzondering van (Zon- en feestdagen, uitgegeven. Dit nommer bestaat uit VIER Bladen. Derde Blad. Offieieele Kennisgeving. Uit de „Staatscourant". A0. 1910. LEIDSCH DAGBLAI PRUS DER ADVERTENTIEN: Van 16 regels f 1.05. Iedere regel meer Grootere letters naar plaatsruimte. - Kleine advertentiën van 30 woorden 40 Gents oontantelk tiental woorden meer 10 Gents.-Voor het incasseeren wordt/"0.06 berekend. PRIJS DEZER COURAÜTi Voor Leiden per week 9 Gents i per 3 maanden i l f 1.10. Buiten Leiden, per looper en waar agenten gevestigd sijn 1.30. Franco per poBt1.65. Burgemeester en Wethouders der gemeen te Leiden, ontvangen bobbende een cir culaire van den Commissaris der Koningin in de provincie Zuid-Holland, van den 13den Januari 1910, houdende uitnoodiging om, door het aansporen der ingezetenen tot milddadigheid, zooveel mogelijk het welsla gen te bevorderen der jaarlijkso collecte, welke ten gevolge van Zijner Majesteits dispositie, van den 16den November 1820, No. 81, door de Districtscommissie tot aan moediging en ondersteuning van den Gewa- penden dienst in de Nederlanden, zal wor den gehouden, brongen ter algemeene kennis dat, ingevolge het verlangen van ge melde Commissie, do gonoomde collecte zal geschieden, door daartoe gemachtigde per- Bonen, met gesloten bussen, op Woensdag, Donderdag en Vrijdag 15, 16 en 17 Juni aan staande, aanvangende 's morgens te negen uren, aan de huizen der ingezetenen, die verzocht worden op de uitreiking hunner liefdegiften orde te stellen. Burgemeester en Wethouders, gaarne voldoende aan het verlangen in gemelde circulaire vervat, ïloodigen de ingezetenen dezer gemeente dringend uit, door onbekrompene bijdragen krachtdadig mede te werken tot de onder steuning der instelling, welke zij zoo zeer behoeft, maar gelooven tevens dat de be stemming van de opbrengst dier Collecte reeds een goede uitkomst verzokort en voor ieder rechtgeaard Nederlander, die in de geschiedenis van zijn eigen land geen vreem deling is, alle verdere aansporing overbodig maakt. Het fonds, tot instandhouding waarvan die gelden worden ingezameld, strekt toch niet slechts in het belang der verminkten en in- firmen van den gedenkwaardigen en beslis- 8enden Slag bij Waterloo (een dwaalbegrip dat bij velen heerscht), neen, ongelukkigen van iederen strijd, waarin ons vaderland gewikkeld was en nog is, ondervinden het steeds, dat te hunnen behoeve een blijvend liefdewerk is gesticht: strijders van den Belgischen veldtocht, handhavers onzer macht in Oost- en West-Indische bezittingen, veteranen van 40-jarigen dienst, genieten nu reeds, of hebben althans het vooruitzicht te genieten, van hetgeen hun landgenooten hebben woggelegd en thans nog afzonderen tot leniging hunner smarten, tot ondersteu ning van hun gebrekkigen ouderdom. De Nedorlandsehe er' ,?fc wete het, dat, zoo hij werkelijk in en door den dienst in firm is geworden, er een fonds bestaat, met het doel om door toelage, boven en behalve zijn pensioen, zijn ongeluk te verzachten; maar het Nederlandsche volk zij er dan ook, door dankbare belangstelling gedrongen, gedachtig aan die ondersteuning met meer mildheid te verleencn, opdat het fonds aan al die billijke aanvragen voldoe en de lijst der sollicitanten niet nog een aanzienlijk ge tal blijve aanwijzen, tot beschaming van den tijdgenoot, die aan het werk, eenmaal zoo krachtig aangevangen, slechts met slappo handen voortbouwt. Mogo dc uitslag dezer inzameling, waar- Van Burgemeester en Wethouders zich reedj, vooraf overtuigd houden, het doen zien, dat deze roepstem niet te vergeefs ook tot Lei- dens ingezetenen werd gebracht I Burgemeester en Wethouders voornoemd, N. C. DE GIJSELAAR Burgemeester. VAN STRIJEN, looo-Secretaris. Leiden, 10 Juni 1910. Afsluiting passage Plantsoen. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter algemeene kennis dat het ge deelte van het Plantsoen, gelegen tusschen de Kraaierstraat en de Rijnstraat, ten behoeve van de repetitie van het te hou den waterspel, op Maandag 13 Juni a.s. van des namiddags halftwee tot half e s en van acht tot elf uren voor het verkeer ook voor Voetgangers zal z ijn afge sloten. Burgemeester en Wethouders voornoemd, N. C. DE GIJSELAAR Burgemeester. VAN STRIJEN, Loco-Secretaris. Leiden, 11 Juni 1910. HINDERWET. f Burgemeester en Wethouders van Lei den, Gezien artikel 8, 1ste alinea Ccr Hinder wet; Brengen bij deze ter algemeene kennis, dat door hen vergunning is verleend aan A. SOMEItWIL Az. en rechtverkrijgenden tot het plaatsen van een eest, ter vervan- fpng van den bestaanden, in peroeel Wa tersteeg 1, kad. sectie D Nos. 15/16, welke in werking zal worden gebracht door een electromotor van 1 p.k-, terwijl de bestaande kerfbank gedreven zal worden door een electromotor van p.k. En geschiedt biervan openbare kennisge ving door plaatsing in het ,,Leidach Dag blad." Burgemeests-r cn Wethouders voornoemd, N. O. DE GIJSELAAR Burgemeester. VAN STRIJEN, looo-Seoretaris. Leiden, 11 Juni 1910 Leiden, II Juni. Door het stedelijk muziekkorps alhier zal a.s. Donderdagavond op Den Burcht, een concert worden gegeven. Het hoog ver heven terrein zal dan electrisch worden ver licht. Men zie verder de desbetreffende ad vertentie in dit nommer. De statuien der Leidsche Dames-Gym- nastiek-Vereeniging „Brunliilde" zijn Ko ninklijk goedgekeurd volgons besluit van 4 Juni. Tot adjunct-directrice van het Leid sche Volkshuis is benoemd mejuffrouw A. Philipse, uit Haarlem. Ter viering van denjaarlijkschen alge- meenen propaganda^dag, heeft het bestuur der Leidsche afdeeling van de „Vereeniging voor Vrouwenkiesrecht" voor Woensdag 15 dezer a.s. de leden op een namiddag-thee ten huize van mevrouw Re ijst-Vreeburg, Rijnsburgerwcg 2, genoodigd met verzoek ook n i e toleden mee te willen brengen. Mevrouw De Vries-Brandon, uit Den Haag, zal daarbij een causerie houden over het on derwerp van den dag en verschillende mu zikale krachten zullen met zang en piano spel die bijeenkomst opluisteren. Door het gemeentebestuur van 's-Gra- venhage werd gisteren aanbesteed het bou wen van een volksbadhuis. Laagste inschrij ver H. v. d. Wiel, Den Haag, met gebruik van binnenlandschen steen voor f 23,500 en met gebruik van tmitenlandschen steen voor f 23,419. Te 's-Gravenhago zijn aangekomen Prins en Prinses A. Liven van Morthen (Kurland), per automobiel rechtstreeks van Petersburg komende. Tot rector van het Christelijk gymna sium in Den Haag is met ingang van 1 Sep tember benoemd dr. E. H. Renkema, thans leeraar aan het gymnasium. De heer S. L. Vcenstra, die als eerste leeraar met het rec toraat van de oprichting af belast was, blijft als leeraar in de wiskunde aan het gymnasium verbonden. Benoemd tot leeraar aan het gymna sium te Gouda, dr. Th. Dokkum, te Sneek, Bij resolutie van den minister van kolo niën, is de heer F. Sjoukes ter beschikking van den gouverneur-generaal van Ned - Indie gesteld, om te worden benoemd rot onderwijzer der derde klasse bij het open baar Europeesch lager onderwijs daar te lande. Den 16den Juni e.k. zal de heer F. Kals- beek het feit mogen herdenken, dat hij 25 jaren, als hoofd werkzaam was aan de Christelijke school te Woerden. Daar de Chr. school, onder leiding van den heer Kalsbeek, zich gestadig uitbreidde, en tot grooten bloei kwam, zoo zal het den jubi laris binnen Woerden zeker wel niet aan belangstelling ontbreken op dien dag. Evenwel ook in de onderwijzerswereld is het hoofd van Woerdens school geen onbe kende en ook daar zal het zilveren jubileum van den medewerker van het bekende werk „Van Strijd en Zegen," wel niet onopge merkt voorbij gaan. („Ned.") Aangenomen is het beroep naar dc Ned.- Herv. Geni. te Rijswijk door ds. P. L. L. Post, te Wijdenes. Een compagnie veldartillerie, met bat terijen, uit Arnhem, is gisteren op haar marsch door Apeldoorn gekomen en heeft voor de Koningin gedefileerd, die haar met Prinses -Juliana in een rijtuig voor de basse- cour van het Loo-paleis opwachtte. De Prinses wuifde met haar zakdoekje. De Ko ningin onderhield zich met den overste. De manschappen zijn in het Koninklijk park onthaald. De heeren G. J. de Jongh en dr. J. Kraus hebben zich, na volvoering van de hun door de Regeering gedane opdracht, Don derdag te Batavia op het s.s. Wilis" van den Rotterdamschen Lloyd ingescheept, ter aanvaarding van de terugreis naar Neder land. De gezant van H. M. te Brussel jhr. v. d. Staal van Piershil is met verlof naar Aix les Bains vertrokken. Tijdens de af wezigheid van den gezant vervult de ge- tzantschapsraad jhr, Melvil van Carnbee de functiën van zaakgelastigde. Prof. v. Wageningen, te Groningen, die door de Remonstrantsche Broederschap be noemd was tot curator van het seminarie, heeft bericht* dat liy die bouoemirm niet kaa aannemen. In zijn plaats werd gekozen dr. A. H. Garrer, rector aan het gymnasium te Haarlem. B. en Ws. van Delft hebben den raad de volgende voordracht aangeboden vooi de benoeming van een directeur der elcctri- ecbe centrale: F. P G. van Loenen Marti net, e. i. te Ter Neuzen; L. M. Boland, w. en e. i- te Amsterdam, en H. H. Ehrcnburg, e. i. te Hof van Delft. De gemeenteraad van Woerden heeft gisteren met groote meerderheid besloten, geen slachthuis op te richten. Te Haarlem is overleden, 66 jaar oud, de heer W. Stolp, die van 1885 tot 1908 lid van den gemeenteraad is geweest. De lste-luit W. Dozy, van het 4de reg. infanterie, wordt 30 dezer ontheven van zijn detacheering bij de Nederlandsche school voor nijverheid en handel te En- schedee. De lste-luit der infanterie H. W. L. Meeuwen, van het O.-I. leger, ingedeeld bij de koloniale reserve, wordt met 1 Juli ont heven van zijn detacheering hij de normaal schietschool te 's-GraveDhage. AARLANDERVEEN. Door ds- D. Meer burg word wederom een gift van f 100 ont vangen voor het Opvoedingsgesticht der Ned.-IIcrv. Kerk. BODEGRAVEN. In deze gemeente zal van' den 14den op den 15den Juni a.s. inkwar tiering worden gehouden, ter 6tcrkte van. 1 kapitein, 3 luitenants, 1 officier van gc- "zondhoid, 1 paardenarts, 1 adjudant-onderof ficier, 1 opperwachtmeester, 5 wachtmees ters, 51 korporaals en minderen, 52 paar den, 3 vuurmonden en 3 caissons van de oefeningsbatterij (veld-artillerie). De schietvereeniging Willem Teil", alhier, heeft hij den nationalcn schietwed strijd «Jor koninklijk erkende schietvereni ging „St.-Hubcrtus", te Breda, wederom twee zilveren modaillcs aan haar vaandel mogm veroveren, voor 'n prijs in afdeeliag A met do Flobertbuks cn voor een prijs in afdeding B met het Rij kscylindergeweer. Dc lieoT D. Uitenbogaard behaalde een zilveren medail le als hoogste korpsschuttcr. In aanmer king genomen do groote reis, op één dag lieen en terug, hebben onze schutters het cr weer kranig afgebracht. GOUDA. In de gisternamiddag gehouden vergadering van den Raad is wederom in stemming gekomen het araendcment-Ver- geer, om aan het secretarie-personeel voor werkzaamheden bij de tienjaarlijksche volkstelling een belooning toe te kennen, berekend naar 60 cents per uur, terwijl B. en Ws. een bedrag van 50 oonts per uur voldoende hadden geacht. Het amendement werd aangenomen. Goedgekeurd werden de voorstellen van de Goudsche Waterleidingmaatschappij tot een voorl«x>pig ondershandschc geldleening, groot f 25,000. Aangenomen werden de voorstellen tot aank«x>p van perceelen in het St.-Anthonie- klooster en die tot uitbreiding van het ter rein der Eerste Burgerschool voor meisjes. De afd. Gouda van de Holl. Maatschappij van Landbouw verkreeg indertijd van den Raad toezegging, dat de gemeente voor een zeker bedrag zou deelnemen in het waar borgfonds voor de gehouden landbouwten toonstelling. Nu deze tentoonstelling een nadeelig &aldo heeft opgeleverd en de afd. bij de gemeente heeft aangevraagd de uit betaling van het gewaarborgde aandeel in het tekort, deden B. en Ws. hiertoe Let voorstel aan den Raad. Deze evenwel was van meening, dat, waar de afd. Gouda der Holl. Mij. van Landbouw een kassaldo be zit- van ongeveer f 2000 en een eventueel voordeelig saldo der tentoonstelling ook in de kas der afdeeling zou zijn gevloeid, de afdeeling zelve zeer goed het niet groote tekort der ten toonstelling kan dekken. Het voorstel van B. en Ws. hieromtrent werd verworpen. Door de Commissie van Bijstand in het beheer der lichtfabrieken werd de wensche- lijkheid uitgesproken en door B. en Ws. werd daartoe het voorstel aan den Raad gedaan, om v<x>r de gasfabriek een nieuwen directeur te benoemen, in. plaats van wijlen den heer J. J. Prins van Doesburgh, z<x>- dat dan de bestaan hebbende toestand zon blijven bestendigd: een directeur v«x>r de afdeeling gas en een directeur voor de afd. electriciteit. De Raad dacht ook hierover anders dan B. en Ws. en maakte bij stemming uit, dat gas en electriciteit moeten worden ver- eenigd en gezamenlijk zullen uitmaken de gemeentelijke lichtfabrieken onder één di rectie. HAARLEMMERMEER. De koopman M., van den Aalsmeerderweg, die den geheelen dag gevent had, kwam des avonds tot de onaangename ontdekking, dat hij zijn geld beurs kwijt was. Hij begaf zich dadelijk op het pad om te zoeken, doch ronder resul taat. De politie, wie het geval werd ter ken- J .nifl.jgftbracht, ging op onderzoek uit en wist den vinder van de beurs op to sporen, zoo dat de koopman weer in het bezit kwam van het verlorene, opgeveer 25 gld. Tot adjunct-oommies tor secretarie is benoemd de heer Wagner, ambtenaar ter secretarie to Stad- aan 't Haringvliet. KATWIJK-AAN-ZEE. Bij hot weggra ven van het zand in de zanderij Klein Duin" rijn weer menschengeraamten of ge deelten er van gevonden, en men vermoedt, dat er nog mcor aanwezig zijn Eén geraam te was geheel volledig, op de onderkaak na. Er zijn eenige geleerden heengegaan, om er den toestand op te nemen. De been deren zijn naar wij vernemen, opgezonden naar Leiden. Het plankier van de ,,Vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingenverkeer'* heeft een belangrijke verbetering onder gaan. Het gedeelte van den boulevard tot nabij de helling van het duin is door een flink breed stsenen voetpad vervangen, terwijl het verdere gedeelte uit stevige on geschonden delen bestaat. „Vreemdelingen verkeer" heeft hiermede oen goed werk verricht. Het schiet met de verbreeding van Korte en Lange Dwarsstraat nog niet heel liard op. Bijna twee maanden ligt de boel daar reeds overhoop. Het is jammer, dat er niet wat meer voortgang gemaakt wordt, want behalve dat het voor de om wonenden verre van aangenaam is, zoo lang in een rommel te zitten, is ie Voorstraat, d e straat onzer badplaats, op een haror hoofdpunten ontsierd. Daarbij komt nog, dat, als straks de. drukste tijd met haringrijden weer aan breekt, de verbreede straat misschien nog niet eens zal kunnen worden bereden. LISSE. Gisteren is bij het station dor H. IJ -S.-M. een brievenbus aangebracht, welke driemaal per dag zal worden gelicht en wel .tweemaal voor do richting Loid>n en éénmaal ,voor de richting Amsterdam. Door hot R.-K, Parochiaal Armbestuur zal worden over gegaan tot het doen sloo*. pen van een der krotten op don Stations weg cn het doem houwen van oen winkel huis daar ter plaatse. NOORDWIJK. Wie eens een pracht collectie pioenrozen (chines-soorten) wil zien, ga eens een kijkje nemen in de zaal van café „Flora" van den heer P. H. v. d. Voort. Daar heeft de heer G. v. d. WeycLen Lz., ruim 30 soorten van deze kostelijke bloemen geëxposeerd. Dat zc goed en zui ver zijn, kan men reeds spoedig ontwaren. Bovendien strekt het den soorten ongetwij feld tot aanbeveling, dat zo afkomstig zijn van wijlen den heer G. v. d. Weyden Senior, wiens naam op het gebied van bloemen- kweekerij een meer dam gewonen klank had. De Leer G. v. d. Weyden Lz., heeft ze na den dood van zijn oom voort-gekweekt, en de resultaten kan men in „Flora" bewon deren. Gisteren had er op de losplaats aan het Sahie een ongeval plaats, dat nog goe-1 afliep. Een volgeladen wagen met steenen gleed, doordat het paard geen houvast kon krijgen aan de vracht, pardoes te water. Behulpzame handen zijn daar aan het Schio altijd, zoo ook nil. Met de lier van J. Plug, werd de wagon weer op den wal gebracht. NOORD WIJKERHOUT. Het bouwen van de 2 lokalen van de R. EL Par. Meis jesschool plhier, is opgedragen aam de hee ren Boonckamp en Warraenhoven, alhier. NIEUWKOOP. Om gezondheidsredenen is de heer D. van Niekcrk, voorzitter van de R.-K. kiesvereeniging, uit onze gemeente naar Rijsenberg vertrokken, om aldaar her stel van zijn gezondheid te zoeken. Ter gelegenheid van de 25-jarige ccht- vereeniging van het echtpaar A. Kraan, bracht ons fanfarekorps „Eensgezindheid", onder leiding van den heer J. Berkestcijn, den feestenden een serenade. Tot notabel der Ned.-Herv. Gem. in de vacature N. Both, is gekozen de heer A. Lekkerkerker, met 45 stemmen, terwijl de heer C. van der Helm 5 stemmen en de lieer A. Meerlo een slem verkregen. NIEUWVEEN. Ds. J. de Vries, prod, der Geref. Kerk alhier, beroepen naar Tilburg, ihoopt op Zondag 26 Juni afscheid te nemen van zijn Gemeente en op ZoDdag 3 Juli in trede te doen te Tilburg, na bevestigd te zijn door dr. T. Hoekstra, van 's-Hertogen- bosch. SASSENHEIM. Gisteravond heeft de beer "W*. de Jong, van Scheveningen, in do zaal van „Het bruine Paard" een lezing gehou den over ^.Statenverkiezing", daartoe uit- genoodigd door de afdeeling Sassenhcim van de Centrale Liberale Kiesvereeniging „Volks belang." Het auditorium was zeer klein. Trouwens, het is nu ook een zeer slechte tijd om to vergaderen. Zij, die niet zijn geweest, hebben veel gemist. De heer De Jong toch is eon vlot, aangenaam spreker, die zijn begin&den met gloed verdedigt en den tegenstander met eerlijke, doch soms scherpe wapenan to lijf gaat. Met een aanbeveling, om vooral den heer Kruyff te stemmen, eindigde spre ker zijn voordracht., r 1 De collectdo voor don gewapenden dienst heeft f 15.50 opgebracht. Bijna algemeen is alhier met liet rooien der tulpen begonnen. WASSENAAR. Gisteravond vergaderde de coöp. ver. „Samenwerking". Hot was den voorzitter, den hoer S. v. d. Stoel, oen. genoegen to kunnen m*lcdoolcn, dat de graanmalcarij met suoccs hooft gewerkt. Er word voor ruim 220 duizc-nd gulden om gezet cn er is con tamelijk goodo winst gemaakt. Omtrent do verdeeling van de winst besloot do alg. vergadering in d© eerste plaats voldoend© af to schrijven. Het dividend werd per aandeel vastgesteld op 5 gld., terwijl olk lid 5 ets. terugontvangt van eiken zak gekochte goederen. Er wa ren ruim 41,000 zakken afgeleverd. Dï alg. vergadiiring verleend© aan hot bestuur, be halve do noodigo reiskosten, nog oen pre sentiegeld. Het salaris van den secretaris werd mot 50 gld. verhoogd. Do voorzitter, do hoor S. v. d. Stool, werd herkozen. Tot commissaris werd gekozen do hoer C. II. van Vliet. Do waarde der aan de el en werd vastgesteld op 125 gld. Na oen bespreking van den aankoop van voederartikelen, sloot de Voorzitter do vergadering. WOUBRUGGE. De gras verpachting ton behoovo van don Vocndcrpolder alhier heeft opgebracht f 128, tegen f 99 in het jaar te voren. lieden was alhier een deputatie van hot gemeentebestuur van Waddingsvoen, ten eindo do stoombrandspuit dezer gemeente in werking te bozichtigen. ZEGVELD. Tot predikant bij de Ned.- IIcrv. Gem. alhier is beroepen ds. P. van; Toorn, van Sprang. Bij Kon. besluit is aan P. G. Dukcr, op rijn verzoek, met 15 Juni 1910, eervol ont slag verleend uit zijn betrekking van no taris te Zuid-Scharwoude benoemd tot notaris binnen het arr. Am sterdam ter standplaats Amsterdam: C. A. Struik Daim, candidaat-notaris aldaar; met 22 Juni 1910, benoemd tot burge meester der gemeente Vclscn, mr. H. Ver Loren van Themaat, met toekenning van gelijktijdig eervol ontslag als burgemeester der gemeente Baflo; bij het departement van Marine, met in- gaDg van 1 Juli 1910: lo. aan den hoofdcommies B. C. Ritz, op zijn verzoek, ter zake van lichaamsgebre ken, die hem voor de verdere waarneming van zijn ambt ongeschikt maken, eervol ont slag uit 's lands dienst verleend 2o. bevorderd: tot hoofdcommies dc com mies W. J. van der Worff; tot commies d6 adjunct-oommies L. J. Philips; 3o. benoemd tot adjunet-oommies de 1ste klerk J. H. Bimberge benoemd: tot ontvanger der reg. voor de gerechtelijke akten en der domeinen te Rot terdam, A. W. Jolles, thans ontvangei der reg. en dom. te Gouda en zulks met in trekking van zijn benoeming tot ontv. der reg. en dom. te Zwolle, bij Kon. besluit van 21 Maart 1910; tot ontv. der reg. en dom. te Zwolle, H. L. Dingemans, thans ontv. der reg. cn dom. te Alkmaar; aan den rcserve-lsten-luit. H. K. Hobbel van het 5de reg. inf., op het daartoe dooi hem gedaan verzoek, een eervol ontslag uit den militairen dienst verleend pensioen verleend aan: 0. Snoep, ten be drage van f531 's jaars; jhr. mr. J. P. F. van der Micden van Opmeer, f 3000 's jaars; ingevolge de Woduwenwet voor de amb tenaren 1890, de volgende pensioenen ver leend aan: J. van Hinloopen Labberton, wed. D. Raven, ontvanger van het buiten gewoon zegel, f690; H. L. W. M. Müllcr, wed. A. Caland, leeraar aan de hoogere burgerschool en aan de Rijkslandbouw school te Wageningcn, f690; A. J. Goor, wed. J. J. van Caem, kommies 1ste kl. bij 's- Rijks belastingen, f283; M. W. Groonc- veld, wed. D. A. Lavcll, conducteur van de brievenmalen van dc 1ste kl., f 259; M. W. Schaap, wed. F. M. Bossohart, kommies ontvanger bij 's Rijks belastingen f 225A. C. Waal, wed. W. de Jonge, zetter met den rang van voorman bij de Algemeene Lands drukkerij, f377; A. Fokker, wed. L. Bosloo- per, lichtwachter bij 's Rijks kustvcrlichting f 101; N. Rot, wed. J. Kramer, kantoor knecht der posterijen, f 294TT. H. H. Keijcnbcrg, kind uit het huwelijk van wij len den rijksklerk ten kantore van de hy potheken en het kadaster te Rotterdam, H. H. H. Keijenbcrg, met wijlen 0. II. Boom, f75; ingevolge de Burgerlijke Pensioenwet, do volgende pensioenen verleend, aan: J. Groot, kommies 1ste kl. bij 's Rijks belas tingen, f 517D. Haaiman, kommies 1st© kl. bij 's Rijks belastingen, f 6-11.

Leidsch Dagblad | 1910 | | pagina 1