Vierde Reform-Mode-Album. Gymnasium te Leiden. UMMI ARTIKELEN A. J. STALLINGA, Hooyewoerd 52 en 68. Uit de „Staatscourant" BurgerL Stand van Lelden. Uit de Rechtzaal. Geheime ziekten, „SAN1TAS", Steenschuur L Wed.J.STMIAIJËR&Zn., H. KEEL£EbtfEER, Aalmarkt 16. REFORMDRACHT, B4jk geïllustreerde Handleiding tot het zelfvervaardigen van Heformkleederen, voorzien van vele practische raadgevingen en knippatronen, bewerkt door de Redactie van „De Gracieuse". Prils f 1.50. Voor Abonneés op „De Gracieuse" 60 Cents. Dit de hand te Koop: Instrumentmakers-Examens. Het best bekende Rijwiel is de Het oudste merk. Stedelijke Fabrieken van Gas en Electriciteit te Leiden. Openbare Aanbesteding. Vragen en Antwoorden. Vraag. Wat is een authentieke akte? Antwoord. Een akte, in den wettelij- ken vorm opgemaakt door een openbaar ambtenaar, die daartoe bevoegd is. Zulk een akte is in het algemeen en be houdens tegenbewijs volkomen geloofwaar dig. Vraag. Is een geboortebewijs ook een authentieke ak te Antwoord. U bedoelt zeker een a k- t c van geboorte 1 Ja, dat is een authentieke akte. De amb tenaar van den burgerlijken stand voldoet aan de bovenstaande definitie. Vraag. Wanneer zijn de uiterste ter mijnen om do grondlasten in tweeën, zon der boete, te voldoen? Antwoord. De aanslagen in de grond lasten zijn ook in tien gelijke termijnen in vorderbaar, vóór 1 November. Men vordert echter niet elk tiende gedeel te afzonderlijk in, maar zendt een waar schuwing, bijv. wanneer drie termijnen on voldaan zijn. Als men vóór tien tijd de Jaelft betaalt kan men voor de andere helft Weer een gelijken termijn afwachten. Van verschuldigde boete is ons niets be kend. U meent zeker koeten. V r a a g. Is één jaar vooroefeningen voor M. O. genoeg om het diploma van vier- maandelijkschen dienst te verkrijgen Antwoord. De cursus voor militie- plichtigen duurt 2 jaar. Kan men zich ech ter op andere wijze bekwamen voor de eischen, aan het examen gesteld, dan be staat tot toelating geen bezwaar. Vraag. Is het geoorloofd op het strand lusschen Katwijk en Noord wijk vlaggen van ongeveer 3 a 6 M. hoogte te plaatsen, wanneer jongens onder elkaar een wedstrijd willen houden? Ankwoord. Voor het graven in het zand ia vergunning noodig van den minis ter van waterstaat. Wij meenen echter dat dit niet noodig is voor bovengenoemd doel. Vraag. Tot wicn mij te wenden om 10 dagen loon, die ik meen te vorderen te heb ben van de Rijksverzekeringsbank. De Bank beweert, dat ik gewerkt heb, terwijl ik het bewijs van het tegendeel kan leveren. De agent eD de geneesheer adviseerden in mijn geest. Antwoord. Dan zult u zich moeten wenden tot den Raad van Beroep te 's-Gra- .venhage, van wiens beslissing nog hooger beroep bestaat bij den Centralen Raad te (Utrecht. Vraag. Als visscher heb ik in Januari gemonsterd voor de haringvisscherij, doch inmiddels is de reeder uit zijn beheer ont zet. De crediteuren hebben hem voor een faillissement behoed en voeren zelf den boel uit. Doch nu maak ik mij bang om voor den boel te varen, daar het met net ten verlies als anderszins schade voor ons kan opleveron, daar wij voor een reeder en jchipper ons verbinden. Nu zou ik gaarne willen weten of ik van 'den boedel niet vrij was. Antwoord. Wij vermoeden dat credi teuren handelen voor en namens den ree der, als diens lasthebbers, tot tijd en wijle zij betaald zijn en de reeder zelf de leiding 'der zaken weer in banden neemt. Uit dat oogpunt beschouwd, loopt u geen groot ge vaar. Het is, dunkt ons, toch wel fcc infor- mceren hoe die toestand eigenlijk is. Aan anderen hebt gij u natuurlijk niet verbonden, maar het zou altijd verstandig zijn om dan te trachten bij minnelijke soliikking van de verbintenis af te komen. Tracht het daarheen te leiden. Vraag. Mag een vader van zijn zoon, 'die niet goed oppast en schulden maakt, die schulden maar steeds dekken, zoodat fcjj zijn andere kinderen daarmede te kort Boet? Voorziet de wet niet in zulk een ge- Val? Antwoord. Als do zoon minderjarig is moet de vader geen schulden betalen, dan zal zoonlief met schuldenmaken wel ophou den. Als hij meerderjarig is, en een verkwis ter, moet de vader hem onder ctrrateele la ten stellen. Wat de schulden betreft, die reeds betaald zijn voor den meerderjarigen zoon, als daar bewijzen van zijn, moeten 'die sohulden later bij de scheiding der na latenschap met de mede erfgenamen wor den verrekend. Wat gegeven is tot noodzakelijk onder houd, behoeft evenwel niet te worden terug gegeven. Vraag. Mijn huis grenst aan een stuk grond, dat bebouwd wordt. Nu ig er tegen mijn muur aan geplaatst een waterkraan met hoofdkraan voor het werkvolk, waar van het af tapkraan tje ia verwijderd en op 40' M. afstand wordt gewerkt. Nu komen er telkens jongens en draaien de hoofdkraan open, zoodat het water er soms wel eon halfuur uitstroomt en mijn muur staat te verrotten. Wat moet ik ar aan doen? An fcwoord. Als een steenon muur ver rot is het zeker heel erg; maar ga naar den eigenaar van den grond of den gene, die er op laat werken, en verzoek hem te zorgen, dat maatregelen worden genomen, opdat alleen bij gebruik water uit de leiding komt. Daar ig wel wat op te vinden. Overi gens zal het wel een zaak van welwillend heid wezen, ten minste als er niet gezorgd wordt, dat er geen jongeng komen om zul ke streken uit fce halen. Misschi'ig daar met gemeen overleg ook wel iete aan te doen. Vraag. Ik en het meisje <lat ik wensch te huwen, /wonen beiden alhier, doch de ouders van mijn meisje niet; kunnen wij nu trouwen in mijn meisjes ouders woon plaats, en zoo ja, zijn bier dan nog bij zondere kosten of formaliteiten aan ver bonden Antwoord. Het geven van inlichtin gen in zake huwelijksvoltrekking is zeer moeilijk, zoolarg men niet over volledige gegevens beschikken kan. Of u kunt trou wen in de woonplaats van de ouders van uw meisje, hangt in de eerste plaats vatf haar leeftijd af. "Wij raden u echter aan u te wenden tot het bureau van den Burgerlijken Stand, alwaar u gaarne de vereisohte inlichtingen zullen orden verstrekt. Vraag. Is het te verwachten dat de passage grootendeela door de Zijlpoort komt, bij het tot stand komen vaai een eindstation aldaar? Antwoord. Zeer zeker is, bij de tot stand-koming van de spoorweglijn Hoofd dorpLeiden, een drukke passage te ver wachten door de Zijlpoort. Op den Heeren* Binge! nabij de Zijlpoort wordt toch bet eindstation gevestigd voor personen en goederen, terwijl tevens een flinke los plaats voor overlading der goederen te water wordt aangelegd. Bovendien wordt do Zijlpoortsbrug ver vangen door een ophaalbrug. V raag. Kunt u mij ook zeggen wie de uitgever is van bet Oourantje: „De Be- trekkinggids?" Antwoord. De heereta Edauw en Johannissen te Gouda. Bij Kon. Besluit is aan de na te noemen personen vergunning verleend tot het aan nemen der onderscheidingen achter hun na men vermeld: 0. C. W. Heisecke, consul der Nederlan den, te Asuncion, ridder 4do klasse der Kroonorde van Pruiasen; Arie de Kosten oud-oonsul der Nederlan den, ridder der Kroonorde van Italië; Samuel de Lange, directeur van het Kon. Conservatorium te Stuttgart, ridder der or de van de Kroon van Wuxtembeïg. Aan mr. J. J. Willinge, in verband met zijn benoeming tot lid van den Raad van State, met ingang van 1 Juni, eervol ont slag verleend als rechter In do arr. -recht bank te Assen. Met ingang van 1 Juli, benoemd tot op zichter in algemeonen dienst voor de spoor wegen, G. de Nes te Gennep. Met ingang ved 10 Jnni, benoemd tot ad junct-commies bij het departement van wa terstaat, mr. O. A. Verwey, te Zeist, ad junct-commies bij de Mij. tot Exploitatie van Staatsspoorwegen. Met ingang van 1 Juni, opnieuw benoemd tot leden van hot College voor de Zeevis- scherij, de. hecren mr. E. N. Rahusen, A. Pot, C. J. J. H van Kempen en mr. M. Tydeman Jr. Voor het tijdvak 1 Juni tot 1 Januari, benoemd tot adjunefc-oommies bij de Rijks verzekeringsbank, rar. A. Schavicr, advo caat en procureur te 's-Gravenhage. De heer V. Sampognaro, gezantsohaps* secretaris, erkend 'én toegelaten als oon- etd-generaal van Uruguay voor Nederland, Benoemd tot rechter in de arrond -reoht bank te 's-Gravenha^e, jht. mjr. P. L. van Meeuwen, thans rechter in de arr.-reoht- bank te Almeloo. Benoemd tot rechter in de arr.-recut- benk te Rotterdam, mr. J E. Rosen Jeu- cobson, thans substituut-griffier bij de arr.-reohtbank te Amsterdam. Benoemd tot notaris binnen het arp. Arnhem, ter standplaats de gemeente Nijmegen, P. de Marot Tak, thans notaris te - Apeldoorn. Aan den eersten luitenant bij het korps mariniers J. C. de Koek van Leeuwen, met de dagteekening van dft besluip op zijn verzoek, eervol ontslag uit den dienst bij de zeemacht verleend. Met ingang van 10 dezer bij den marine- stoomvaartdienst benoemd tot off.-machi nist 2de klasse de hoofdmachinisten 0. van Gooi en H. P. de Eoenén Examen notarisambt. De Staatscommissie belast met het af nemen van het examen bedoeld bij art. 11 der wet op het notarisambt, zal haar zittingen houden in het Gebouw voor Kunsten en Weten soh appen, Zwarteweg No. 7 te 's-Gravenhage, op Maandag 1 Juli en volgende dagen, des voormiddags te 0-30 uur. Hun, die wenschen tot het examen te worden toegelaten, wordt herinnerd, dat zij zich ten minste veertien dagen vóór den aanvang daarvan schriftelijk moeten aan melden bij den voorziter der commissie (mr. C. O. Segeis, te Groningen, Heore- straat 80a), met opgaaf of zij zich aan het geheele examen dan wel slechts aan een of meer gedeelten wenschen te onderwerpen. Nadere bijzonderheden bevat de „Bt-- Ot.", No. 124. BEVALLEN: N. W. Wolineiatett gab. V»n Staalduinen D. J. Nievaart gab. Betj D. J. P. Riebeek geb. Zee D. J. Wagemans geb. Trouwe® D. M. Speel geb. Waasiok Z. R. Hartevelt geb, v. Tongeren Z. L. E. van Veen geb. Ben Engelsman Z. J. H. Ie Mair geb. Boon Z. J. van Wijk geb. Guldemond Z. Th. Bouwman geb. Hoogkamer D. M. Oudshoorn geb. Keyzer B. Z. Galjaard geb. v. Leeuwen Z. A. Buffela geb. Mieremet Z. M. H. Popping geb. Be KÏeuver B. fl. C. Lena geb. r. d. Weijdeo Z. W. v. Hugten geb. Colpa Z. E. C. v. d. Heuvel geb. Verra B. J. M. de Vink geb. Molenaar Z. G. v. d. Mejj geb. Meeuwenoord D. J. C. Fasseur geb. v. Houten Z. A. van Patten geb. Vermeer Z. F. 8tafleu geb. Metselaar Z. G. Annokkee geb. Schouten L. P. v. d. Westen geb. Zwarte D. M. Koet geb. v. Rossen Z. A. M. Lanoel geb. Prevoo Z. J. Baarland geb. r. Putten Z. J. B. Elkerboufc geb. Van Enk B. A. Onvleo geb. Fielemon D. M. Landkroon geb. Schreuder D. C. J. Boneie geb. Van Rhrjn B. M. Koppeeohaar geb. Nieuweabujjsen B. GEHUWD: C. Opdam w. en P. J. Vink w. A. van Es jm. en A. Smittenaar jd. J. A. Bazuine jm. en G. van Aanholt jd. L. Hulsbos W. eu H. M, Star jd. B. H. Vodegel w. en M. C. A. Houthoff jd. P. Kramp jm. en W. Jongbloed jd. P. P. de Tombe w. en W. 0. de (Janet w. W. F. de la Rie jm. en J. de la Rio jd. H. A. Ggbele jm. en M. Leget jd. A. de Wolf jm. en J. G. Wagemans jd. OVERLEBEN: B. de Hoaz W.78 j. M. Styger eb. Post 1). levenl, C. van der Zalm D. 8 nu Banselaar M. 65 j. L van Tongeren M.. 70 j. M. v. Polanen geb. Be Paauw W. 80 j. A. Kleinhout M. 60 j. M. van der Waard geb. Hemmen 7. 85 j. A, Verlint geb. Kool V. 70 j. A. A. van Wyk Z. 2 u. VV. Wesserval geb. Willemae VV. 42 j. J. Kaiser geb. Buisman W» 85 j. A. L. Andersen geb. Herlé V. 69 j. C. van der Putten Z. 1 m. I. A. F. Hulst geb. Be Jong B. levenl. A. Bonsel Z. 18 m. A. Galjaard Z. 6 u. G, Groen M. 08 j. A. F. Hageman geb- Biefenbacb V. 60 j. M. Smit geb. Smit W. 82 j. A. Kantebeen D. 15 j. VV. Mooy W. 70 j. De gemeente tegen de pand jeshuizen. Advocaat-gcueraal bij den Hoogen Raad, mr. Noyon, nam gisteren oonclusie in de zaak van B. B., houder van een huis van verkoop met reoht van wederinkoop te Dolft, door den kantonrechter aldaar en do rechtbank te s-Gravenhage veroordeeld tot 10 gulden boete of 3 dagen hechtenis wegens overtreding van artikel 1 der veror dening van 18 April 1900 op de Banken van Leening en de huizen van verkoop met recht van wederinkoop te Delft, door -niet aan B. en Ws. van Delft schriftelijke op gaaf te doen van de plaats waar zijn huis is gevestigd, do tarieven van de gevorderde yen te, 'de termijnen van inbossing en de verdere voorwaarden, welke aan de belee- ning door hem verbonden worden. Het betrof de vraag of do hier toegepaste verordening rechtsgeldig is, in verband met artikel 135 der Gemeentewet en of zij niet in strijd was met de wet van 16 Pluvioso an XII, wel/kë de Banken van Leening re gelt en waarin voor de opriohting da&rvaD geëischt wordt „autorisation du gouverne ment", terwijl de bewuste verordening geen vergunning eischfc. Adv.-gen. zag geen strijd tussehcn deze wet en de verordening. Deze stelt, onaf hankelijk van eenige vergunning, verschil lende eischen aan do eenmaal opgerichte huizen. Wat overigens de reohtëkr&cht van de verordening betrof in verband met artikel 13Ö Gemeentewet, achtte adv.-gen. dezer verordening in het belang der openbare orde en dus niet in strijd met bedoeld artikel. De verordening beoogt kennelijk het belang van het publick, dat van d-eze inrichtingen gebruik maakt. Deze inrichtingen toch grijpen diep in in het economische belang van een publiek, dat behoort tot de economisch zwakken. Geconcludeerd werd tot verwerping. Uitspraak 24 Juni. Fa i 1 li semen t opgeheven. De Rechtbank te Haarlem heeft het faillissement van den heer Veldhuizen vaü Zanten te Beverwijk opgeheven. Men weet dat hij op grond daarvan niet werd toege laten als raadslid van Beverwijk. Het Vrije Tooneel in duizend v r e e z e n. In de maand Februari gaf het Vrije Tooneel, directie de heeren J. C. Speen hof en Nap. de la Mar, eenige voorstellin gen te Haarlem. Onder de toeschouwers bevond zich de heer "Voji Akkeren uit Bloe fcnendaa-L Na afloop èener voorstelling noodigde hij het gezelschap uit met Hem naar Bloemendaal te gaan waar hij van hen eenige kiekjes wilde nemen. De heer Van Akkeren is nl. correspondent van De Prins". Aan die uitnoodiging werd voldaan en tevens werden eenige groepen besteld, die als reclame moesten dienen in sigarenwinkels. Deze groepen moesten geleverd worden aan den heer "W\_Philip, vertegenwoordiger van het Vrije Tooneel te Amsterdam. Volgens de heeren Speen hof en De la Mar hebben zij die groepjes cadeau gekregen, terwijl voor eenige ande re portretten zou gerekend worden ,,ar- tistonprijs." Be heer De la Mar voegd© daar nog bij, dat ze gewoon zijn dat hun portretten kosteloos gemaakt worden. De heer Van Akkeren, firma Moltser en Van Akkeren, denkt er echter anders over, want hij heeft de heeren voor het tweede kantongerecht te Rotterdam gedagvaard, tot betaling van 70 gld. of ieder de helft en wel voor 10 photo's Nap. de la Mar als Zijn Edelachtbare, 10 idem andere houding, 10 idem wederom 'n andere houding, 10 idem Smits al» president van „Eer en Deugd" zonder hoed, 10 idem met hóed, 10 idem mevrouw De la Mar als Isidora Duncan en 10 idem Speenhof en zijn vrouw, te zamen 70 stuks. Gedaagden ontkennen de bestelling en levering. Over 14 dagen zal cischer zijn cisob na der doen toelichten. Voor het hoog militair gerechtshof te Utrecht werd gisteren behandeld de zaak, betreffende de aanvaring van een Marker botter door de „Pollux" op de Zuiderzee., De advocaat-fiscaal eïschte tegen den commandant van do „Pollux" een gevan genisstraf van 14 dagen. De verdediger kwam tot de conclusie, dat van schuld van den beklaagde in deze niets is gebleken en derhalve de beklaagde behoort te worden vrijgesproken. De rechtbank te Winschoten beeft aan den landbouwer Jan Zuidhof te Noord- broek, voor 12 A. 99 cA. weiland, dat t©n dienste van don N. O. L. 8. onteigend moest worden, toegekend 1472.45 gulden.- De N. O. L. 8. had aangeboden 1694 gicfij, terwijl de heer Zuidhof een bedrag van on geveer 4000 gld. had geëischt. Laatstgenoemde .werd veroordeeld in cte proceskosten, terwijl bij tevens de schat- tiugskosten der deskundigen moet betalen. Speelhuis „Zum Löwen.". De rechter in heb 3de kanton to Amster dam deed Zaterdagnamiddag uitspraak in de zaak van heb speelhuis „Zum Löwen", Warmoesstraat 180 aldaar, waarin d© poli tie indertijd over daken binnendrong. De Ambtenaar van het O. M. eischte in dertijd, op grond van het houden van ceh huis van hazardspel, tegen L. F. P. van O* en M. H. B. F. 5 maanden, tegen M. G., R. 3 maanden en tegen R. M. 2 maanden hechtenis, alsmede tegen Ed. O. en O. Kc ellk 700 gulden boete, suba. 2 maanden hechtenis. De Kantonrechter verklaarde nu het wet tig en overtuigend bewijs geleverd, ver klaarde beklaagden schuldig en veroor deelde Yan O. en F. ieder tot drie mnd. hechtenis, R. en M. ieder tot 1000 gulden en C. en K. elk tot 300 gulden boete. Ontoerekenbaar. Marinus Russens, verdacht van brand stichting te Den Dungen, in den nacht van 18 op 19 Januari, ten gevolg© waarvan de boerderij van H. Grocnendaal afbrandde en twee kinderen in de vlammen omkwa men, is gisteren door de rechtbank i© V Hertogenbosch wegens ziekeb'jko storr.ig zijner verstandelijke vermogens buiten ver volging gesteld. De arrondissementsrechtbank te Maas tricht veroordeelde gisteren Ohr. 0., ploegbaas aldaar, ter zake van levensge vaarlijke verwonding mei; doodolijken af loop, gepleegd op C. van Roosendaal, tot 0 jaren gevangenisstraf. Natiouaal-liiütoriscli museum van zeewezen. Naar het „Hbld." verneemt, bestaat groote waarschijnlijkheid, dat het Huis met de Hoofden op de Keizersgracht, Amsterdam eerlang een nieuwe bestemming krijgt, een bestemming die geheel ligt buir ten de lijn der plannen, welk© men tot ajf to© ten ©pzkjhte van dat veelbesproken perceel maakte, en welke voor Amsterdam van groote beteekenis genoemd mag worden. In het Huis met de Hoofden zal namelijk, wanneer de in voorbereiding zijnde plannen tot uitvoering komen, gevestigd worden een nationaal historisch museum van zeewezen., Zooals men weet maakte de stichting van zulk een museum deel uit van het program ma, opgemaakt door het nationaal De Ruyter-comité, en het was dan ook dit comité dat zich reeds in Januari van dit jaar met een request te dezer zake tot den minister van binnenlandsohe zaken wendde. Bond»fee»ten A. N. W.-B. D)3 algemeene vergadering van den A. N. W.-B., Toeristenbond voor Nederland^ zal dit jaar worden gehouden te Utrecht op Zondag 28 Juli. In verband daarmee worden Bondsfees- ten georganiseerd op 27 cn 28 Juli. Het programma dier feesten zal na lefi- nitieve vaststelling zoo spoedig mogelijk worden bekend gemaakt. (De Kamp.) Uitlotingen. Turksche loten van 1870. Trekking 1 Juni. No. 1691694 fr. 300,000; No. 1203941 fr. 50,000; Nos. 1007815 en 1199409, elk fr, 10,000. Loten van Baden 4 pet. A Th. 100 van 1867. Trekking 1 Juni. Betaalbaar 1 Augustus. No. 2-1Z7 M. 300,000; No. 858 M. 48,000; No. 50301 M. 18,000; No. 1*195 M. 4800; Nos. 33664, 92861 en 109610, elk M. 2400: Nos. 03593, 114123, 33952 08639, 114394, 83959 en 109532, elk M. 1200. verouderde of nieuwe, worden spoedig en volkomen genezen door SANTAL.PARELS ïan Dr. Feet. PrtJe ƒ1.20. 7206 8 Mantlenmakerssleeg 4, bi) ds Waag. PRIMA ADRES voor zuivere Natuurboter, Goudsche, Leidsche en vette Edammer Kaas. 9833 8 Voor het toelatingsexamen In Juli a. s, wordt aanmelding ver zocht vóór 33 JudI, mondeling; ('s Uaandags of '8 Donderdags, van 3-4 uren, in het gebouw aan de Doezaatraat) of schriftelijk (met opgaven van naman, geboortedatum, woonplaats, sohool, waarop het laatst onderwijs werd ontvangen, en klasse, waarvoor toelating wordt gewenaebt), De Reotor, 6647 16 Dr. L. PUNT. Meubelmaker en Stoffeerder. Repareeren Tan Meubelen en Bekleeden van Stoelen en Canapé'». 5108 9 G 76 Cts. per dozijn. „SANITAS", Steenschuur I. 7208 6 A. W. SIJTUOFF, te Leiden, heeft uitgegeven en b(J alle Book bandelaars verkrijgbaar gesteld: het Tachtig nieuwe modellen voor zoowel Boven- als Onderkleederen voor verschillende leeftijden. een ruim Woon- en Winkelhui», met flinke Schuur en ruim Erf, staande op gunatigpn stand, voor vele doeleinden geschikt, inzonderheid voor melkstand of boerenbedrijf, ©n een daarachter gelegen net Bor ger Woonhui», een en ander zeer gunstig gelegen aan den Rijn te Alfen. 12 Brieven No. 6941 Bur. v. d. Blad. PRACTBSCHE Het Bestuur van de Vereeniging tot Bevordering van de Op leiding tot Instrumentmaker te Leiden, deelt mede, dat aldaar in de eerste helft van September 1907, met modeworking van de Vakafdeeling voor Electrotechniek van het Kon. Instituut van Ingenieurs, zullen wor den afgenomen Examens voor: Eerstbeginnend Instrument maker Werktuigkundig Instru mentmaker Instrumentmaker voor Electrische Installaties Natuurkundig Instrumentmaker - Eerstbeginnend Glasblazer Glasblazer. 7209 27 Aangifte vóór 5 Juli 1907 bfl den ondergeteekende, bfl wlen tevens nadere inlichtingen ztyn te verkregen. Namens het Bestuur, C. A. CR0MMELIN, Secretaris-Penningmeester. Verlegen woordiger 2758 40 CommlBsarlsaan der Stedelijke Fabrieken van Gas en Electriciteit ta Leiden zullen op Zaterdag 22 Juni 1007, (e hall vier n m., ten kantore der Stedelijke Fabrieken van Gas en Elaclriciteit, Aanbesteden: Het uitvoeren van Grond- en Baggerwerken met bjjbehoorende leveringen en werkzaamheden ten behoeve van het Kabelnet der Stedelijke Electriciteilslabriek. Bestek en voorwaarden zUn tegen betaling van f 1.verkrijgbaar ten kantore der StedelUke Fabrieken van Gaa en Electrlcitait te Leiden. 72X6 84

Leidsch Dagblad | 1907 | | pagina 6