Correspondentie. Reijneveld, Nicolaas Zirkzee, W. en O. Vink, Carolientje Hooikaas, Anna en Jo jBoers, P. v. Weeren, Aletta, Maria, Hen drik en Philippus de Nie, Jan v. d. Reijden, Coba Stijger, Helena en Johan Logeman, Bemardufl Zwetsloot, Israël Slager, Wil lem Laterveer, Hendrik Heus, Johanna en Marietje Botermans, Cornelia v. d. Veer, Johanna en Gerrit van den Nieuwendijk, Truus van den Bran de, Marie de Nie, Piet leemans, Geertruida Warring, J. A. Schou ten, Bé van Hamel, Willem en Truus de Graaff, Henriette van Dam, Abraham de Graaff, Barend en Pieter de Wit, Helena, Margaretha en Johan Tieroli, Johannes van Velzen, Marie Klesser, Jan Klesser, jFrans Löwensteijn, Nico v. Beijden, Dora Boom, Suze Tegelaar, Marie Raaphorst, Catharina en Betsie v. d. Meer, Johan Beekma, Cornelia y. d. Klein, allen te (Leiden. Clara de Lange, te Oudshoorn. Johanna Lemmerzaal, Hazina en Mientje 'Lemmerzaal, Mietje en Cornelia Koek, Jo hanna Akerboom, te Kaag. Adriana en Dieuwertje van der Perk, M. v. d. Gugten, Johannes v. d. Gugten, Wil- helmina Parlevliet, Willem Verloop Jzn., te K a t w ij k. S. Hulsbos, te Nieuwevetering. Esther Buthot, Ermiena Warmerdam, ■Gretha Reyneveld, te Noordwijker- h out. Gerrit Koningsveld, Betsie v. d. Meer, Jan nie Timmers, te Oegstgeest. Cornelia en Mina van Staveren, te .Oudewetering. Adriaan de Mooy, Helena de Mooy, Anna r. Delft, W. Odend&al, Jansje en Albert de Haan, te Rijnsburg. Tom en Leo Kruyff, te Sassenheim. Jan en Alida Breukink, Wijntje Besuyen, te Voorschoten. Gïjsbert en Anna Buitelaar, te Wasse naar. Jo en Gerard Bergman, te Warmond. Oatherina Segaar, Adriana Sega ar, Nel ly, Jan en Gerry van Konijnenburg, te Koeterwoude. R. Bennink Bolt, en Karei Griffioen, te Zwam me r dam. De pTijzen vielen ten deel aan: Willem Laterveer, te Leiden, en Adriana en Diewertje v. <L Perk te K a t w ij k. Marietje Mazurel ie Leiden. Vindt je het ook zoo aardig, dat in onze kindercourant af en toe plaatjes zullen worden opgenomen? Hoe zou je het dan vinden, als ik een volgende .week eens een plaatje opnam en daaraan een versjes- iwedstrijd verbond? Dan kunnen we eens zien wie van jullie het mooiste gedichtje samenstelt. Het spreekt vanzelf, dat het beste dan in onze courant wordt afge drukt en misschien wordt er zelfs wel een prijsje aan yerbonden. Betsie Boers te 's-Gravenhage. Vriendelijk dank voor de beeldig mooie prentkaart, waar ik mijn klein dochtertje inede verblijd heb. Jammer, dat jullie de ▼orige week de kindercourant verloren hebt. Carolientje. Hooi k) a «la, Mar kka Loezen en Catharina en Bet- a y van der Meer dank ik allen recht hartelijk voor haar mooie prentkaarten. Clara de Lange te Oudshoorn. (Met genoegen vernam ik je ingenomenheid met het geiwonnen prijsje. Je moet maar flink je best blijven doen dan zal je vroeg of laat nog wel eens gelukkig zijn. Omtrent je ingezonden bijdrage kaai ik ie nog niets met zekerheid berichtenje kunt me echter intusschen steeds nieuwe raadsels en anekdoten toezenden, want boe meer je inzendt, dec te meer kans heb je, dat er iets geschikts bij ia. Vriendelijke groetjes. Cornelia v. d. Klein te Leiden. Met genoegen vernam ik, dat ons feuille ton zoo bijzonder in je smaak valt; je zult het wel prettig vinden te vernemen, dat het nog steeds vervolgd wordt. In damt ontving ik je raadsel. Johan B eij te Leiden. Dank voor je vriendelijke attentie, ik vond de kaart zéér mooi. Marie Raaphorst te Leiden. Zooals je ziet, voldeed ik reeds aan je verlangen. Je besluit om met ons mee te doen, verblijdt mij ten zeerste en ik hoop dat we spoedig goede vriendinnen zullen zijn. Suze Tegelaar te Leiden. Gaar ne zal ik door plaatsing van je aanvrage aan j3 verlangen te gemoet komen; ter wijl het mij pleizier doet, dat je door je vorige aanvrage reeds in het bezit kwam van veel plaatjes. Het is jammer, (dat je je ingezonden bijdragen niet op een apart stukje papier hebt geschreven, want door het plaatsen van je Onderlinge Correspondentie moest ik je anekdoten laten vervallen. Verder moet ik je doen opmerken, dat grappen en spitsvondigheden uit de rechtzaal mij voor plaatsing in ons kinderweekElad minder geschikt voornomen. Wil je dus iets anders bedenken? Dora Boom te Leiden. Wel, meisje, wat heb je heerlijk van het mooie lente - weer genoten door zoo'n groote wandeling te maken 1 Was je erg moe, toen je thuis kwam Nico v. d. Heijden te Leiden. Je vond het zeker wel prettig om de Paasch- vacantde in de Residentie door te brengen, is het niet Je prentkaart waarvoor mijn besten dank heb ik ontvangen en vind haar zéér mooi. Aan je verlangen, een versjes wedstrijd betreffende, hoop ik na afloop van den teekenwedstrijd te voldoen. Vriendelijke groeten.. F(r and Löwensteijn te Leiden. Daar je de groote courant niet lezen moogt, kan ik me voorstellen, hoe je met de kindercourant in je schik bent. Jam mer, dat je van het bericht geen kennis nam. Vriendelijke groeten. Helena, Margaretha en Jo han Tierolf. Ja, kinderen, met toe zending van De Ruyter- postzegels kan je me bepaald een genoegen doen; ik verza mel ze voor mijn zoon, die een liefhebber van postzegels is. Barend en Pieter de Wit te Leiden. Ja, vriendjes, ik heb jullie namen wel degelijk opgemerkt en heet je yan harte welkom in onzen kring. Henriette van Dam te Leiden, ik ben het volkomen met je eens, dat de lente het schoonste jaargetijde is; dit jaar is ze al bijzonder moed begonnen l Vooral de beide Paaachdagen was het prachtvol weder. Willem en Truus dë Graaff te Leiden. Welzoo, kinderen, komen jnllie uit de hoofdstad des Rijks? Dan zal ie het te Leiden wel vreeselijk stil vinden l Met genoegen vernam ik uit je vriende lijk schrijven, dat je aan de Kindercourant wilt medewerken en heet je van harte welkom 1 Bé van Hamel te Leiden. Met ge noegen vernam ik, dat je zoo'n „heerlijke Paaschvacantie" hadt. Je bont nu zéker weer met frissohen moed aan het werk gegaan in het vooruitzicht van de a,a. Pinkstervacantie Geertruida Warring te Lei den. Als je zusje met ons mee wil doen, kan ze haar oplossingen zeer goed bij de uwe insluiten. Piet Leemans te Leiden. Je broer tje heeft gelijk, dat hij ditmaal nog geen deel neemt aan den uitgeschreven teeken wedstrijd, hij is er inderdaad nog wat te jong voor. Marie de Nie te Leiden. Neen, nieuwsgierig Marietje, mijn adres blijft voor jullie een geheim; ik heb reeds te veel verraden door te vertellen, dat ik dicht in jullie buurt woon. Oornelia v. d. Veer te Leiden. Neen, beste kind, je moet je stipt aan de voorwaarden van den wedstrijd houden anders is het mij niet mogelijk, een recht vaardig oordeel te vellen. Dank voor je lieve belangstelling in mijn geleden ver lies; ik wist niet, dat ook jij reeds je moe dertje verloor en begrijp dat het op jou leeftijd nog erger is. Wat de opname der bedoelde raadsels betreft, kan ik je daaromtrent niets belo ven, alvorens ze gezien te hebben. Johanna en Marietje Boter mans te Ledden. Met genoegen vernam ik, dat zusje in het vervolg met ons wil meedoen en heet haar van harte welkom I He ndrikHeus te Leiden. Ja, vriendje, ik houd eveneens van fietsen, doch deed er den laatsten tijd heel weinig aan. Wanneer men niet overdrijft, houd ik hef voor een gezonde sport. Israël Slager te Leiden. Mijn kleintje laat je vriendelijk danken voor de mooie prentkaart. Ze vond de verkleed© poesjes allerliefst. Ooba Stijger te Leiden. Wat treu rig voor je, dat je moedertje al zoo lang ernstig ongesteld is; ik hoop voor jou en je zusters en broertje, dat zij weer spoedig beter zal worden. Wat zegt de dokter van haar? Met belangstelling vernam ik uit je schrijven, dat je met je Pa naar „de Venus bent geweest; je zult er zekesr wel raadselvriendinnetjes ontmoet hebben, .want heel wat kinderen schreven mij dit maal dat ze met cV Paaachaagen dezelfde wandeling maakten. Vriendelijke groetjes MARIE VAN AMSTEL. Onderlinge Correspondentie. Zouden mijn mederaaaselkinderen mij nog eens kunnen helpen aan Verkades- plaatjes van het Album No. 31 Ik moet nog hebben: Bij den Prins. Vlocht met hindernissen. Kameel-e&hara. Yak-Thibet. Nansan en Johan sen verlaten de tram. Uilenspiegel en de Honingdieven. Colum bus te San-Domingo gevangen gen omen. Wie mij aan een of meer van die plaatjes helpen ban, krijgt vocxr elk plaatje een plaatje van het Album Lente. Mijn adres ia: Suze Tegelaar, Hansen- straat 36 A, Ledden. Ik wou ook graag twee Verkades en 2 bons voor 2 H.-O.-beeetjee ruilen: voor het konijn, de kat, het lam en de koe. Zou u ook zoo goed willen zijn en een, Onderlinge Correspondentie voor mij plaateen? J. A. Schouten, Houtmarkt No. 2, hé den.

Leidsch Dagblad | 1907 | | pagina 14