I Dinsdag 19 April, flo 13540 A0 1934. <Be2e iQourant wordt dagelijks, met uitzondering van <§on- en feestdagen, uitgegeven. Bloemencorso. twaalf ureitp Verijdelde plannen. Donderdai» 14 April. DA&BLAD PRIJS DEZER COURANT: Voor Leiden per week 9 Oents; per 3 maanden f 1.10. Buiten Leiden, per looper en waar agenten gevestigd zijn 1.30. Pranco per post1.65. PRIJS DER ADVERTENTIES: Van 16 regels f 1.05. Iedere regel meer f 0.17AGrootere letters naar plaatsruimte. Kleine advertentiën van 30 woorden 40 Oents ooutantelk tiental woorden meer 10 Oents.-Voor het incasseeren wordt/" 0.05 berekend. Dit nommer bestaat uit TWEE Bladen. Eerste Blad. Gezien het programma der feestelijkheden, Welke de „Vereeniging tot Bevordering van het Vreemdelingenverkeer" te dezer stede zal geven en welke, wanneer bet weder eens mocht *ijn zooals het heden Is geweest, dien dag moor tot een feestdag zullon maken, waarop iedereen en dus ook ons personeel eens ^•en kijkje zal willen nemen niet alleen naar 1 wat de Vereeniging t. b. v. h. Vreemdelingen- Terkeer, maar ook hetgeen de bloemenvelden "buiten aan schoons zullen opleveren, Ir be- ■loten bot I.cidscli Dagblad dien dag te doen verschijnen des middags te ^hetgeen onze Abonnó'a zeer zeker zullen billijken. Heeren Adverteerders gelioven hiermede rekening te houden. Offieieele Kennisgeving. De Burgemeester en Wethouders van Leiden doen te weten, dat door den Raad dier gemeente in zijn vergadering van den 2ksten Maart 1904, is vastgesteld de vol gende' verordening: VERORDENING houdende wijziging van de verordening van den 22sten Januari 1908 op den invoerhet verroerden doorvoerde) keuring van vee en vleesch en den handel in vlcesch in de gemeente Leiden Gemeenteblad No. Eenig A rtikel. In art. 1 der verordening van den 22sten Januari 1903 op den invoer, het vervoer, den doorvoor, do keuring van vee en vleesch en den handel in vleesch in de ge meerde Leiden (Gemeenteblad No. 4), wordt aan de 3de alinea na hot woord: „varkens" toegevoegd: ,,en oude reuzel, "wanneer deze door fuchsine zoodanig rood of door gentiaan violet zoodanig violet ge kleurd is of wel door menging met pet ro- Üeum zoodanig daarnaar riekt, dat daaruit dadelijk de ongeschiktheid om als voedings middel te dienen, blijkt." Vastgesteld door den Gemeenteraad van Leiden, gezien het advies dor voor deze ge meente ingestelde gezondheidscommissie, dd. 7 Maart No. 30/4, in zijn openbare ver gadering van den 24sten Maart 1904. Do Burgemeester, DE RIDDER, De Sec-rctaris, VAN HEYST. lijnde deze verordening aan de Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland volgens hun bericht van den 5/8 April 1904 B. No. 314 (2de afd.) G. S. no. 135 in afschrift medegedeeld. En is hiervan afkondiging geschied, waar het behoort, den 13den April 1904. Burgemeester en Wethouders voornoemd, DE RIDDER, Burgemeester. VAN HEYST, Secretaris. Burgemeester en Wethouders van Leiden; Golet op art. 8, 2de alinea, der Hinderwet; Brengen ter kennis van belanghebbenden, dat de beslissing op het verzoek van A. KRES, om vergunniDg tot oprichting van een Brood- en Koekbakker^ op het perceel aan de Pasteurstraat, kad. bekend Sectie K No. 1455, is vordaagd, opgrond dat het onderzoek van den betrokken Inspec teur van den arbeid nog niet is afgeloopen. Burgemeester en Wethouders voornoemd DE RIDDER, Burgemeester. VAN HEYST, Secretaris. Leiden, 14 April 1904. Openbare bedrijven. Frankrijk gaat handeion in den geest van bet Brandverzekeringsrapport der heeren Van der Kemp c.s. Volgens den Parijschcn correspondent van „the Economist" heeft het Fransche Gouvernement nl. een plan in studie om brand- en levensverzekering tot staatsmono polie te maken. Twee stelsels worden bij het departement van Financiën onderzocht; het eene voor on- midellijk monopolie door aankoop van de bestaande maatschappijen, het andere ■door geleidelijke opneming met ontzegging van het recht om intusschen nieuwe maat schappijen op te richten. Zou het laatste stelsel worden aangeno men, dan zouden staatsinstellingen worden opgericht, om met de bestaande maatschap pijen door lagere tarieven to concurreeren en, daar zoodoende dc zaken dier maat schappijen zouden verminderen, haar aan koop in de toekomst gemakkelijk to maken. Er zou worden voorgesteld, de winsten te bestemmen tot het stichten van een fonds voor ouderdomsverzekering voor werklieden. Leiden, 14 April. Maandag 18 April a. s. des avonds te 8 uren zal Professor Gunning in bet kleïn-auditorium van het academiegebouw voor de „Vereeniging tot Bevordering van de studie der Wijsbegeerte" een lezing houden over „Araor Dei intellec tualis." Deze lozing Is voor een ieder toe gankelijk. Do laatste bijeenkomst van de „Allianoo fran^aise," gisteravond gehouden, was ge wijd aan bet theater vei Alfred de Musset. Do heer A. Bourquin, uit Amsterdam, heeft ons, in een keurig gestyleerde rede, gewe zen op al het schoons, dat de „Comódies et Proverbes" bevatten. Hij begon met ccnigc levensbijzonderheden mede te deelcn van den dichter, v.icns theaterstukken zulk een sterk uitgesproken persoonlijk karakter dragen, dat men hem zelf in al zijn stukken terugvindt, hetzij geïncarveerd in éón der personen, hetzij verdeeld over meer dan éën (zoo zouden 'de karakters van Celio en Peta- nc do beide kanten van Mensets karakter weergeven). Die stukken weerspiegelen dan ook voor een deel de levensomstandigheden van den dichtermen zegt-, dat aan L e Chandel ior persoonlijke ervaringen ten grondslag liggen. Daarna zich bepalendotot zijn eigenlijk onderwerp, verdeelde spreker de stukken van De Men set in twee groepen: de meer emstigo cn de meer phantastische in beido gedeelten komen komische en tra gische trekken voor (het aangrijpende Lhi ne badine pas avec l'amour behoort bijv. tot de tweede groep); in aJlc i8 'de liefde het hoofdelement on merkwaardig is het, dat Mcnset met zooveel succes jonge meisjes heeft ten tooneele gebracht het leven, dat hij leidde, moest hem toch weinig geschikt maken tot het observecren cn het waardce- ren van deze typen; tegen alle verwachting hebben zijn heldinnen groote bekoring, zij zijn niet sentimenteel en echt natuurlijk. Na van do voornaamste stukkon een kor te analyse te hebben gegeven, 'deed spreker telkens uitkomen, welke plaats or aan toe kwam in do evolutie van Do Mensets geest. Wij zijn hera zeer dankbaar voor de waar dige wijze, waarop hij dit seizoen van de „Alliance frangaise", dat ons zooveel goeds bracht, heeft gesloten. Naar men ons mededeelt, zullen do in getreden Chr.-Gereformeerden in den eer sten tijd in het Nutsgebouw hun godsdienst oefeningen houden. De kapitein W. L. Overduyn, werk zaam aan het departement van oorlog, wordt op 1 November a. s. overgeplaatst bij het 4de regiment infanterie Voor bet akte-examen lager onderwijs is te Utrecht geslaagd mej. A. Bodegra ven, te Bodegraven. Den 20ston April hoopt ds. J. H. Wen- sinck, te Alfen aan 'den Rijn, den dag te herdenken, waarop lvj 25 jaren geleden als predikant werd bevestigd te Wozep. Achter eenvolgens stond genoemde predikant te Aarlanderveen (1881), Ncderlangbroek (1881), Benschop (1887), Nijkerk (1889), AI- fon (1898). H. M. do Koningin-Moeder was gister avond bij haar bezoek aan het Toonkunst- concert te 's-Gravenhago vergezeld van de prinsessen van Bcntheim. In Den. Hang heeft eenigen tijd doorge bracht de heer Glijn, (ord-bisschop van Pe terborough. Do EngeLscho gezant bij ons Hof, Sir Hen ry Howar bracht dezen hooggeplaatstcn geestelijke ecnigo malen een bezoek in het „Hotel den Ouden Doelen," waar hij ge logeerd was, cn ontving den bisschop ook te zijnent. Een voordracht van B. en Ws. van Am sterdam is ter visio gelegd, tot bet in ex ploitatie brengen als bouwterrein van een gedeelte 'der gronden, welke onlangs uit het bezit van het Burger weesln: is aan do ge meente zijn overgegaan. Daartoe is ophoo ging cn aanleg van straten noodig, waarvan de kosten zijn geraamd op f HG,000. Het gemeenteraadslid Wijnmalen aldaar heeft een voorstel bij den Raad ingediend om B. en Ws. uit te noodigen te overwegen, welke maatregc' n van gemeentewege kun nen worden genomen tot beteugeling van de thans in die gemeente heerschende gevaarlij ke mazelen-epidcmio, cn daaromtrent zoo spoedig mogelijk een voorstel aan den Raad 'te doen. In zijn toelichting wijst do heer Wijnma- len op het hooge sterftecijfer en zegt hij te mcenen, dat, indien aangifte van gemeen tewege weor verplichtend werd gesteld; in dien het schoolbezoek van kinderen, bchoo- ronde tot een besmet gezin (niet woning) verboden werdindien van gemeentewege overal, voornamelijk in do armere wijken, door middol van plakkaten aangedrongen werd op nauwkeurige lichaamsreiniging, voornamolijk van mond en oogen, er althans iets gedaan werd, om front te maken tegen over dien zoogonaamden gevaarloozen vijand van vroeger. Aaai de Eerste Kamer der Staten Ge neraal is door de heeren C. A. Zeiveder cn KI. de Vries Szn., voorzitter en waarne mend sooretaris van de vereeniging „Volks onderwijs", het volgend adres gezonden: „dat zij mot leedwezen hebben konnis gonomen van de aanneming door de Twee de Kamer der Staten-Goneraal van „de wijziging on aanvulling dor wet tot rege ling van liet Hooger Onderwijs" op 24 Maart 1901 met 56 tegen 41 stemmen; „dat zij, hoewel instemmende met dat deel van het wetsontwerp, waarbij dc Po lytechnische School te Delft tot bet Hoo ger Onderwijs wordt gebracht, evenals met de instelling der bijzondere leerstoelen aan onze openbare universiteiten, de waar borgen, waaronder aan do bijzondere hop- geseholon het recht tot het vorleenen van graden mot do bevoegdheid tot het beklee- den van maatschappelijke betrokkingen wordt gegeven, geheel onvoldoende achten en het geheel eens zijn met do afgelegde verklaring van de minderheid der commis sie van voorbereiding: „dat do belangen van don Staat cn hot Hooger Onderwijs door de in het wetsontwerp opgonomon be palingen niet voldoende worden gewaar borgd."; „dat bovendien door aanneming van dit wetsontwerp een eerste stap zal wor den gedaan in een richting, dio ongetwij feld in de toekomst ons geheelo Volksonder wijs, in den ruimsten zin des woords, zal ontwrichten cn de waarborgen voor goed, ontwikkelend onderwijs, door en onder toe zicht van den Staat geregeld, op bedenke lijke wijze aanrandt; immers reeds is in het verslag gezegd, dat „wat indertijd voor het ceno pleitte nu ook pleit voor het an dere" en zal wordt dit ontwerp wet daarvan dan een logisch gevolg zijn, dat men later, zich beroepende op het Hooger Onderwijs, ook bij het lager- aan bijzon- dore opleidingsinrichtingen de bevoegd heid zal willen geven tot liet toekennen van do verschillende akten, die tot liet go- ven van dat onderwijs het recht verleoncn; „dat zij daarom dit wetsontwerp achten te zijn verderfelijk, niet steunende op vrij heid, maar op bovoorreoliting en begun stiging em de aanneming van dit weteont- worp een ramp zouden achten voor hot Hooger Onderwijs een ramp ook voor het land (Goeman Borgesius, zitting Twee de Kamer Staten-Generaai 2-1 Fobr., Han delingen blz. 355); „redenen waarom zij met vertrouwen zich wenden tot uw hoog college met het ernstig, dringend verzoek, dit wetsont werp niet aan te nemen, als zijnde in strijd met de belangen van den Staat, van het Hooger Onderwijs en van liet Volks onderwijs in het algemeen." De commissie tot voorbereiding van de bijeenkomst op 18 Mei a.8. ter herdenking van de opening der Vredesconferentie, in 1899 benoemd door het hoofdbestuur van den Alg. Nederlandschen bond „Vrede door Recht", heeft haar werkzaamheden aange vangen. Behalve leden van het hoofdbestuur hebben leden van de afdceling 's-Gravonha- ge in deze commissie zitting, benevens een bestuurslid der af deeling Rotterdam. Reeds zijn stappen gedaan om, evenals verleden jaar, conigo sprekers van naam voor 'dien avond uit te noodigen. Do Commissaris der Koningin in Zuid- Holland, de heer Patijn, komt Zaterdag van zijn vierweeksch verblijf buitenslands in Den Haag terug, ton eindo a.s. Dinsdag de buitengewone vergadering dor Zuidholland- 6che Staten te presideeren. Hot voornemen bestaat om in die zitting het voorstel tot wijziging van Delflan *s re glement in handen te stellen eonor speciale commissie van 9 leden en do vergadering te doen uiteengaan tot Dinsdag 3 Mei, als wanneer het voorstel met het rapport der commissie in behandeling zal kom er.. Beroepen is bij do Nod.-Herv. Gom. te Maassluis ds. T. Doovcndans, prod, te Elburg. Do arbitrage-overeenkomst tusschen Nederland on Frankrijk is geheel gelijklui dend aan die tusschen Frankrijk en Enge land; alleen is voor ons land dc ratificatio van hot- verdrag afhankelijk gestold van dc goodkeuring door 'de Wetgevende Macht. Eerst bij de aanbieding van het daartoe strokkond wetsontv. .p zal do tekst van bet tractnat worden openboor gemaakt. Dr. J. Weenor te Wagcningcn heeft het beroep als predikant bij de Ned.- Hcrv. Ge meente te Haarlem (vacature-Van Lonnop) aangenomen Naar ons wordt medegedeeld, zal do nieuw opgericht wordende divisiestaf be staan uit: 1 genernal-majoor der infanterie, 1 majoor en 1 kapitein van don genoralcn staf, 1 majoor on 1 kapitein van dc inten dance en 2 onderofficieren schrijvers. (Tel.) De heer J. Timmerman te Wagcningcn wordt ter beschikking van den Gouvttneur- Goncraal van Neder landsch-Indio gesteld, ten einde benoemd te worden tot lecraar bij het middelbaar onderwijs daar te lande. Do lieer J. Sannes Spandaw, predikant bij do Ncd.-Hcrv. Gemeente te Goor, heeft wegens voortdurende ongesteldh hl emeri taat aangevraagd tegen 1 Aug. a.s. Met ingang van 1 Augustus is aan den heer J. G. Mulder, op zijn vorzoek, eervol ontslag verleend als lecraar bij het Konink lijk Conservatorium voor muziek, met ('ank betuiging voor do langdurige door hem in dio betrekking bewezen diensten. (Sts.-Ct.) Men schrijft aan de „N. Arnh. Ct.": Van hoogerband zullen maatregelen geno men worden, dat, betreffenc onderofficie ren en minderen, die bij don aanvang van don winter voor den militairen 'dienst onge schikt worden geoordeeld, cn toch wcnschen te overwinteren, d. i. eer si. met 1 April met pensioen gaan, worde nagegaan of zij nog geschikt zijn voor het vervullen van admi nistratieve 1) zigheden, schrijfwerk, enz. Het komt toch nu cn dan voor, dat be doelde militairen, dadelijk na bun ongc- schiktvcrklaring, een burgorbotrekking gaan waarnemen, cn alzoo, zonder eenigen dienst bij het korps te p resteer cn, den gchcelon winter ten laste van het Rijk komen. Ten einde op hun vervanging vóór dc op komst der nieuwe lichting orde te kunnen FEUILLETON. «i Dikwijls kuchte zij nu, klaagde bij mid dag- en avondmaal over steken in de zijde en in de borst, sprak van het gevaarlijke en de grillen van het voorjaar en herinner de zich, dat haar moeder ook in het voor jaar aan longontsteking was gestorven. „Ge behoeft u niet ongerust te maken, kind. Gij hebt een gestel als een paard", troostte de majoor oprecht. Schwarzhoff echter zag haar bij deze klachten uitvor- 8chcnd aan en zeide, dat het hem toch voor kwam, alsof de freule een lijdenden trek om den mond had, die er eenigszins verdacht nii/ag. Dit gezegde greep zij met eenige levendig heid aan. Zij was werkelijk niet recht ge zond. Houtvesters hadden voor zoo iets een scherpen blik. Maar zij zou zich er over heen zetten. De voorbereidingen voor het feest zoud>ui haar afleiding bezorgen. Nu wilde zij dan ook echter om hetgeen er noodig was, spoedig in orde to hebben, dadelijk Öcn volgenden dag naar Munster rijden. Er was nog veel, dat gekocht of besteld i oest worden. Nu Waltrud eenmaal het feest wil- 'de meemaken, zou zij er ook uitzien, zooals het behoorde. Dat vond dc majoor ook, maar hij was van mccning, dat men zich de moeite kon besparen om naar Munster te rijden. Ditt- marsche was in deze zaken doorkneed en zou wel voor alles zorgen. Daarvan wi'de Lisbetha niet liooren. De japon mocht zij maken, maar voor de rest van het toilet wil de de freule zelve zorg dragen. Binnen twee dagen zou alles in orde zijn, ook de kleine gcldaangelegenheden, die zij te bezorgon had, evenals het aflossen der rente. Maar Waltrud moest mee, om zelf te kiezen en te uren, opdat men later niet zou kunnen zeggen, dat haar oordeel niet gevraagd wn-. En dan moest zij ook nood zakelijk thuis even nazien, of alles ging zoo als bet behoorde. Dat was zeer goed te begrijpen, verklaar de Schwarzhoff. Maar den volgenden dag waren de paarden niet beschikbaar, om de dames naar den trein te brengen. Overmor gen zou het mogelijk gaan. „Welke belangen gaan hier eigenlijk voor, die van do menschen of van het landgoed?" vroeg Lisbetha scherp. „En met zooveel paarden." „Als Schwarzhoff het zegt, zal het wel zoo zijn. Dat begrijpt gij niet," zeide 'de majoor. „Maar overmorgen zal hij wel raad schaffen."' „Ik reken vast daarop, mijnheer de hout vester", sprak zij met nadruk, kreeg toen een kleinen hoestaanval en wreef zich zacht steunend de zijde. „Het is niets, kind" weerde zij Waltrud af, die bezorgd toesnel de. „Het heeft niets fcc beduiden. Wees ge rust, er zal uitstekend voor uw garderobe gezorgd worden. Mij dunkt, wij konden tot garneering van uw kostuum kunstmatiger vliorbloesera of lelietjcs-der-dalen kiezen... „Ook vergect-mij-nictjes zijn niet kwaad," zei Schwarzhoff, 'de freule vriendelijk aan ziende. Zijn knevel verborg voor haar het spotachtig trekken zijner mondhoeken. „"Verheugt ge er u eigenlijk wel op, om ons te verlaten V' vroeg Schwarzhoff aan Waltrud, toen hij haar den volgenden dag toevallig alleen aantrof. „Maar ik kom immers adelijk terug? En een klein beetje verheug ik me or wel op, omdat i'-: in 'ie winkels dio mcoie dingen mede mag uitzoeken. En 'dan zou ik onze Miss graag weerzien. Ik houd zooveel van haar." „Maar ons hier op Ratzcnbeck zoudt ge toch ook gaarne terugzien, nietwaar?" Zij zag hem verwonder onrustig aan. „Dit zegt u zoo vreemd, mijnheer de hout vester, juist alsof u niet gelooft, dat wij binnon drie dagen terug zullen zijn." „Dat kan men niet zeker weten. Bedenk maar eens gravin, of tante Lisbetha het wel erg prettig kan vinden, dat gij het len tefeest op Uhlenbrook medemaakt." „Neen, ik geloof niet, dat zij h;t goed vindt. Maar dat is nu toch eens afgespro ken." „En gijzelve? Woont gij het gaarne bij?" „Eigenlijk zie ik wel een beetje op tegen al die vreemde menschen. En dan het dan- sen? 0p ons instituut hebben we het wel ge- leerd ,maar natuurlijk* zonder heeren. Dat I is toch weer heel anders. Maar, nietwaar, i gij zult mij niet in den steek laten, gij zult j den ganschen avond in mijn nabijheid blij- ven „Dat spreekt vanzelf." „En het zal geen offer voor u zijn?" „Zeker niet. Juist het tegenovergestelde, gravin." Haar gezicht straalde. „Ja, riet tante alleen zou ik me niet amuseeren. Dan zou ik liever niet gaan." „Dat zou mijnheer den eersten Untenant Müllburg zeer spijten." Zij krulde haar lippen. „Ach die! Maar wat bedoelde u toch daar juist? Dat men niet zeker kan weten, of wij spoedig terug zullen zijn uit Munster?" „Nu... dat zeide ik maar zoo. Als tante bijvoorbeeld liever ziek werd dan v uit te leveren aan do Prinses, eerst voor conigo dagen op bezoek en later voor hot feest. Zij hoest en ateunt immers reeds veelbelovend." Zij keek hem uitvorschend in de oogen. „Gij vertrouwt deze ongesteldheid niet. Gij denkt, dat tante Lisbetha in Munster plotseling ziek zou kunnen worden, opdat ik bij haar zou moeten blijven, on niet natr Uhlenbrook zou kunnen gaan. Gij bedoelt, dat tante een ernstige ziekte zou kunnen huichelen. Fooi, mijnheer von Schwarzhoff, dat is weor eens zeer leelijk van u", zeide Waltrud. „Ik bedoel in het geheel niets, gravin. Al leen dit weet ik zeker, dat wij elkander niet spoodig, ja mogelijk nimmer zullen terug zien, als gij maar eerst weer ginds in Mun ster zijt, bij Miss, uw katje, en bij uw „zie ke" tante Lisbetha en den kapelaan, die tante tooh in elk geval nog aohter de hand heeft. En omdat dat nu eenmaal zoo is, wil len wij elkaar maar dadelijk hier vaarwel zeggen. Dus vaarwel, mijn kleine vriendin, en als ge eerst in Munster en later wellicht nog vorder weg zijt, denk dan nog eens vriendelijk aan Ratzcnbeck cn ook aan Schwarzhoff, als ge dat moogt, en het niet voor zondig houdt." „Maar ik wil niet naar Munster. Ik wil niet weg van Ratzcnbeck," jammerde zij. „Wat gij wilt, is immers bijzaak; tante Lisbetha wil. Daarom nogmaals, vaarwel Waltrud." Hij stak haar de hand toe. „Neon, neen, neen 1" riep zij. „Ik geloof u, ik geloof alles wat u zegt. Tante Lisbetha rocont hot niet goed met mij. Zij wil alles verijdelen. Ik voel hot. Maar gij en papa cn pastoor Homskerk, gij allen zijt mijn vrien den, en marnsel Dörtc ook en dc prinses, die zoo lief voor mij was. Als tante Lisbetha ziek wil worden, kan ze het ook hier doen." „Zij kan het ten minste beproeven. Onzo oude dokter Ringelsdorp zal haar zulk een lekkere medicijn geven, dat zij haar ziekte dadelijk aan den kapstok hangt. En ik zou vragen, het genoegen te mogen hebben, zo voor haar in te schenken. Maar gij kunt toch maar zoo niet weigeren, mede naar Munster te gaan, gTavin. Gij heht geen en kele gegronde reden daarvoor," Zij zag hem radeloos aan. „Als ik nu eens plotseling ziek werd." Hij lachte luide. „Eva's dochters, allen met elkaar 1 Neon, neen, oomtesjc, dat zou ik maar laten. Om te huichelen ontbreekt u nog do noodige techniek. Laat mij maar be gaan. Afgesproken, gij blijft op Ratzcnbeck. Maar dat behoeft u niet te beletten, morgen vroeg met de grootste gelatenheid met uw lieve tante Lisbetha in do koote to stijgen, en een heerlijken morgenrit in dc richting van het station te ondernemen. Rijds dui maar gerust af; al het verdere vindt zich wel." „Ik geloof u. Gij zijt een geslepen mensoh, mijnheer von Schwarzhoff. Dat komt van uw ongeloof", voegde zij or ernstig bij. (Wordt vrvolgd.)

Leidsch Dagblad | 1904 | | pagina 1