wegens sterfgeval. ZVIannfaoturenmagazijnen Haarlemmerstraat 172-174. Maandag, 's morgens 8i'en, zal deze nooit gekende Uitverkoop een wang nemen. Om eenig denkbeeld te geven van de regeling der prpn, laten wij hierbü een kort overzicht volgen Verder zullen de prijzen in de Uitstalkasten uwe verbazing wekken. Zondag zullen reeds de Goederen in de Uitstalkasten ter bezichtiging gesteld worden. Gedurende den Uitverkoop kunnen geen Stalen of Goederen opzicht gegeten worden. DE BEWINDVOERDERS. Wegens overlijden van den Heer N. C, KUIJPER zullen alle Goederen van deze Magazijnen worden uitverkocht; om tot een zoo spoedig mogelijke afdoening der zaken te komen, hebben wij besloten, de ontzettende massa's Goederen voor tot nog toe nooit gekende prijzen te verkoopen. Tevens met het oog op de belangen van eventueele opvolgers het Publiek van Leiden en Omstreken opnieuw in kennis te stellen met de solide kwaliteiten, waaraan deze Magazijnen hun bloei en goeden naam te danken hebben. Kolossale voorraden Goederen waren pas ontvangen, waardoor deze Uitverkoop zich onderscheidt van vele zoogenaamde Uitverkoopen. Nu doet zich de gelegenheid voor splinternieuwe Goederen voor Spot-, Spotprijzen te bekomen. 4721 870 Franje 10 cM. breed, 4 el voor 1 Cent. Geheel Wollen Stoffen alle kleuren 9T Cent. Katoentjes 4'|2, 8'|2, UT Cent, Jours 5'|2, 6T, 8T en hooger. Geruite Stoffen alle patronen 13'|2 Cent. Witte Piqué b'L 7%, enz. Bazijns 7%, 9T, 12T, enz. 2 el breed Wit Katoen 7\, 11'|2, 15'|2 Cent. Regatta voor Boezeroens 6T Cent. Gekleurd Vitrage voor Gordijnen 2% Cent. Prima Katoentjes, de nieuwste Patronen juist voor het Voorjaar ontvangen, zwarte grond met Bloemen en Patronen voor den spotprijs van 14T Ct. Onderlijfjes 14T Cent. Corsetlijfjes 3'|2 Cent. Zwarte gewerkte Stoffen groote verscheidenheid van Patronen van af 21 Cent. Een zeer groote partij gemaakte Ondergoederen. Alle soorten voor minder dan halve waarde. Damesflanellen met feston 36 Cent, met kant zeer zwaar 33 Cent. Ondergordijnen 1 el breed van af 2% Cent. Groote voorraad Tafel- en Servetgoederen tot spotprijzen. Servetten van af 7'|2 Cent. Tafellakens 15l|2 Cent. Witte Flanellen 7\, 8T, 10!|2 Cent enz. Een partij beverteen Jongensbroeken, eenigszins gevlekt met en zonder lijf 24 Cent. Korte nachtjakjes 43 Cent. De aandacht wordt gevestigd op een partij Damesnachtjaponnen van 1.70 voor 93 Cent. Keperen Dames-pantalons met kant voor 43 Cent, enzoovoort, enzoovoort, te veel om op te noemen. Reusachtige Geforceerde UITVERKOOP V 1 I. C. KDUPER,

Leidsch Dagblad | 1903 | | pagina 8