Uit de Reehtzaal. Overigens worden van alle dieren kop, Vongen, hart, lever, milt, buikfipeekselklier, baarmoeder, groot een kleine net aan de haken in de onmiddellijke nabijheid van het geslachte dier opgehangen. Bij paarden moet de kop in de lengterich ting door midden gehakt worden; bij runde ren de tong tot aan do tong-beens-takken losgesneden. Haag en darmen van rundoren tvordon opgevangen op de daarvoor bestem de transportwagens. Bij het slachten van alle vee wordt zorg gedragen, dat maag en darmen niet ver scheurd worden. Art. 41. Na afloop van de keuring zorgen zij, die met hot slachten van dieren waren belast, dat maag en darmen met het daaraan ver honden darmscheil ongeopend onmiddellijk paar de darmwassoherij worden gebracht. Dit geldt niet voor maag en darmen der geslaohto paarden. Uit de darmwoescherij worden do vier piagen der herkauwende dieren naar het mestlokaal gebracht, aldaar boven do trech ters geopend en uitgestort en in hetzelfde lokaal gereinigd. Hot ledigen en reinigen der magen van varkens en van do darmen van alle vee, be halve van paarden, inag nergens anders gc- 6ohiedcn dan in de darmwnsachcrij. Maag en darmen van paarden worden in dc si ach thai voor paarden geledigd en ge reinigd. De inhoud der magen van niet-horkauwen- dc dieren en de inhoud der darmen wordt gestort in daarvoor bestemde bakken en lan ter in de treohtera van het mestlokaal over eenkomstig de bevelen van den Directeur. Na het ledigen en reinigen blijven de in gewanden, zoo dc ambtenaren dit noodig ioordeelen, ter beschikking tot nader onder dook. Hot darmscheil moet van uit de darmwas- johorij in de slachthallen teruggebracht gorden on opgehangen aan do haken bij do in arbikol 40 genoemde declcn. In de darmwasscherij mag ieder gebrui ker slcohts over de hem door of namens den (Directeur aangewezen plaatsruimte be schikken. Art. 42. Ingeval het slachten van vee geschiedt in de slachthal voor ziek veo, is hij, die het dier slacht met betrekking tot het ledigen en reinigen van maag en darmen, verplicht zich goheel naar de door of namens den Di- reoteur te geven bijzondero aanwijzingen te gedragen. Art. 43. Het is verboden, hetzij in do slachthallen, hetzij in andere lokalen, maag- of darm- inhoud op don grond te werpen of dezen in andere dan de daarvoor bestemde voorwer- pon op te vangen. Zij, die de dieren geslacht hebben, dragon zorg, dat de onreino stoffen, als gevolg van het slachten aanwezig, onmiddellijk naar de door den Directeur aangegeven plaats wor den vervoord. Zij dragen tevens zorg, dat de huidon, met uitzondering van die der varkens, onr raiddelbjk na do keuring uit de slachtloka- len buiten het Openbaar Slachthuis worden gebracht, tenzij het onderzoek een. langer verblijven mocht eisohen. Art. 44. Dc eigenaars van goslachto dieren zijn ver plicht ingewanden, zoomede de koppen, met uitzondering van die der varkens en van die, welke in het koelhuis bewaard zullen worden, uierhelften, voor zoover die losge sneden zijn van den romp, onderste uitein den van ledematen en klauwen terstond na afloop van bet slachten en van de keuring van hot Openbaar Slachthuis weg to voeren of to doen wegvoeren. Het is verboden hot overige vlecsch lan ger dan tot 'b morgens 9 uren van den werk dag, volgende op dien, waarop geslacht is, in do slachthallen to doen verblijven. Art. 45. Het is verboden, do geslachte dieren, of daarvan afkomstig vleesoh uit do lokalen van het Openbaar Slachthuis weg te voeren, voordat do keuring heeft plaats gevonden en do in de Verordening op do Vee- en Vlccschkouring genoomde dcelcn met goed keu ringsmerken zijn voorzien. Eerst na het aanbrengen der goedkcu- ringsmerken mag do eigenaar over hot vleesch nader beschikken. Hot vleesch van den romp van stieren, ossen, koeien, paarden, muilezels, muildie- ven on ozcls mag in geen kleinere stukken dan vierdedeolen, dat van kalveren, var kens, sokapen, bokken en geiten in kleinere dan helften worden weggevoerd, tonzij het vleesch betreft, uit koolhuis of voorkoel huis afkomstig. Do voorafgaande bepalingen van dit arti kel zijn niet van toepassing op gesteriliseerd vleesoh. Het is verboden ingewanden weg te voeren, anders dan gereinigd. Art. 40. Ieder, die op het Openbaar Slachthuis die- xon slacht of doet slachten, is verplicht do door of voor hem geslachte dieren terstond op elk vierendeel van den romp en op alle andere deelen, welko daarvoor in aanmer king komen, van een door den Directeur goedgekeurd naamstempel te voorzien, het welk op duidelijk leesbare wijze den naam yan don eigenaar bevat. Ait. 47. De plaatsen, in het Openbaar Slachthuis voor bet slachten van vee gebezigd^ de slachtbanken en andere gereedschappen, daarbij gebruikt, de gebruikte ruimten in penserij een darmwasscherij moeten door of vanwege dc gebruikers dadelijk na het ge bruik ten genoegen van den Directeur ge reinigd worden. IV. Bepalingen betreffende het koelhui* en het voorkoelhui*. Art. 4a Van het koelhuis en het voorkoelhuis mag alleen gebruik worden gemaakt door perso nen, die van den Directeur tegen betaling van het daarvoor vastgestelde recht, een of meer koelcellen ten gebruiko gekregen hebben. De in het koelhuis beschikbare koel cellen worden in de eerste plaats ten gebrui ko afgestaan aan do personen, die op het Openbaar Slachthuis hun bedrijf uitoefenen Aan andoren dan hen, die een of meer koelcellen in gebruik gekregen hebben, of hun ondergeschikten ia de toegang tot koel huis en voorkoolhuis verboden. Art. 49. Indien de gebruiker van een of meer koel cellen vóór of op den SOstcn November niet schriftelijk aan den Directeur kennis heeft gegeven, dat hij hei gebruik in de volgende koel periode niet wenscht voort te zetten, wordt hij geacht dezelfde koelruimte voor de volgende koelperiode te hebben gehuurd. Do Directeur heeft het recht het gebruik na afloop van een koelperiode te doen op houden, behoudens beroep op Burgemeester en Wethouders, binnen acht dagen in te stel len hij geeft daarvan aan den gebruiker met opgave van redenen kennis vóór den 30sten November. Ook in den loop der koelperiode kan door den Directeur aan een gebruiker het verdere gebruik van koelhuis en voorkoelhuis wor den ontzegd, indien hij of zijn onderge schikten zich bij herhaling aan overtreding der voorschriften schuldig maakt of maken. Do gebruiker van het koelhuis verliest de beschikking over de door hem gebruikte ruimte, indien hij ten opzichte der betaling van het verschuldigde recht in gebreke blijft. Art. 50. Een koelcel wordt slechts aan één persoon in gebruik afgestaan, tenzij, ter beoordee ling van den Directeur, het bedrijf van de aanvragers hot wenschelijk maakt één koel cel aan ten hoogste twee personen in ge bruik af te staan. Zij zijn dan ieder hoofdelijk en voor het geheel aansprakelijk voor het nakomen der ton aanzien van het gebruik van het koel huis en van het voorkoelhuis bij deze veror dening gegeven voorschriften. Het is den gebruikers verboden ruimte eener koelcel aan derden te verhuren of af te staan, op verbeurte van het recht van ge bruik. Gebruikers van koelcellen dragen zorg, dat geen vlecsah van hen, die geen vergunning tot het gebruik van het koelhuis vorkregen hebben, in hun koelcellen aanwezig zij. Art. 51. In het koolhuis en hot voorkoelhuis mag alleen bewaard worden alle versch vleesch met uitzondering van: a. koppen van vee, behalve die van var kens, tenzij met bijzondere vergunning van den Directeur; b. uierhelften van koeien; c. ondoreinden van ledematen; d. ingewanden, behalve darmscheil en net, tenzij met bijzondere vergunning van den Directeur. Bovendien moet de toestand van het vleesch zoo zijn, ter naJcr beoordeeling van den Directeur, dat do koelhuis- of voorkoel huis-atmosfeer daardoor niet verontreinigd wordt. Voor het daarin bewaren van andore arti kelen is een bijzondere vergunning van den Directeur noodig, welke door hem to allen tijde kan worden ingetrokken. Art, 52. Geen versch vlecsch mag in de koelcellen worden gehangen dan na afkoeling gedu rende ten minste 6 uren in het voorkoelhuis. Het in het voorkoelhuis gebrachte vleesch moet daaruit verwijderd worden vóór den middag van den dag, op »..ien van het slach ten volgend. Art. 53. Het voorkoelhuis is voor do gebruikers van het koelhuis toegankelijk gedurende den voor het. slachten v astgestel den tijd. Het koelhuis is voor de gebruikers toegan kelijk van 1 Februari tot en. met 30 Novem ber, of zooveel vroeger dan 1 Februari en zooveel later dan 30 November, als do weers gesteldheid naar het ooi-deel van Burgemees- tor en Wethouders noodig maakt, dagelijks, uitgezonderd de Zon- en feestdagen, ge noemd in artikel 3, dee voormiddags van 7 tot 8 uur, van des voormiddags 11 tot des namiddags 1 uur en van 0 tot 7 uur des namiddags. Op de Zondagen is het koelhuis gesloten op Christclijko feestdagen is het geopend van 7 tot 8 uren des morgens. Art.. 54. Het Is verboden a. het koelhuis en het voorkoelhuis bin nen te treden of to verlaten, zonder de deu ren onmiddellijk daarna te kuiten; b. rn do gangen, welko zich tusschen de koeloellen bevinden, voorwerpen te plaat sen of te hangen of werkzaamheden aan het vleeeoh te verrichten; o. het vleeech op te hangen aaa andere Aan in het voorkoolhuis en in de koeloellen aanwezige haken; d. het vleesch in de koeloellen te verklei nen andere dan met zaag of mee; e. met wagens in het voorkoelhuis of hot koolhuis te rijden; vleeschstukken voor of op elkaar aan denzelfden haak te hangen; g. opgerolde vleeschstukken te bewaren in het koelhuis; h. in de koeloellen andere voorwerpen te plaatsen dan die, vervaardigd van blik of vertind ijzer; i. vleeech op den bodean der cellen te be waren anders dan in bakken, vervaardigd van blik of vertind ijzer. Art 55. De gebruikers der koelcellen zijn verplicht deze zindelijk te houden ten genoegen van den Directeur en ze te reinigen naar de door of vanwege hem gegeven voorschriften. Art. 56. De gebruikers zijn verplicht de koelcellen bij het verlaten goed te duiten. Zij rijn verplicht een sleutel in bewaring te geven bij den Directeur en hem, zoo dik wijls hij zulks wenscht, toegang tot de-oellen te verleen en. De Directeur heeft bovendien het recht zich te allen tijde toegang tot de koeloel len te verschaffen. Art. 57. Den gebruiker van een koelcel of zijn per soneel wordt geen toegang in de cel ver leend door middel van de bij den Directeur berustende sleutel. V. Bepalingen omtrent het gebruik van sterilisatorden vetsmeltketel en de vleesch verkoopruimte. Art. 58. Het steriliseoren van vleesch of smelten van vet in do daarvoor bestemde toestellen geschiedt steeds door of onder toezicht van het personeel van het Openbaar Slachthuis. De bewerking geschiedt op verzoek van de eigenaars van, of belanghebbenden bij afge keurd vleesch niet dan na vooruitbetaling der kosten op de daarvoor aangegeven plaats. Na afloop dor bewerking moeten de toe stellen door of vanwege deug ene, dio de be werking verlangde, naar de aanwijzingen van den Directeur worden gereinigd. Art. 59. De eigenaar van, of belanghebbende bij vleesch, die dit overeenkomstig de bepaling van artikel 38 der Verordening op den in voer, hot vervoer, den doorvoer, de keuring van vee en vleeeoh en den handel in vleeech in de gemeente Leiden, aan het Openbaar Slachthuis wenscht te verkoopen, alsmede de eigenaren van of belanghebbenden bij vleesch, dat overeenkomstig het bepaalde bij artikel 39 dier Verordening aan het Open baar Slachthuis moet worden verkocht, heeft het recht daartoe gebruik te maken van de vleesch verkoop ruimte tegen vooruitbetaling van do daarvoor vastgestelde rechten op de daarvoor aangewezen plaats. Hij is verplicht na afloop van den ver koop de bedoelde ruimte ten genoegen van den Directeur te doen reinigen. Het is verboden het in het eerste lid be doelde vleesch elders op het Openbaar Slachthuis dan in de vleeschverkoopruimte te verkoopen. .*a vi. Strafbepalingen. Art. 60. Overtreding van de artikelen 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 eerste, tweede, derde, vijfde, ze-sde, zevende, achtste, negen de, tiende, elfde en twaalfde lid, 16, 17, tweede, vierde, vijfde, zesde en zevende lid, 19, 20, 22 tweede lid, 23, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34 eerste en tweede lid, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 eerste en laatste lid, 50 derde en vierde lid, 51, 52, 64, 65, 50 eerste en tweede lid, 58 laatste lid, 59 tweede en derde lid wordt gestraft, met hechtenis van ten hoogste zes dagen of een boete van ten hoogste 25 gulden. Vastgesteld door den Gemeenteraad van Leiden, gelet op het advies der voor deze gemeente ingestelde Gezondheidscommissie d.d. 14 April 1903 No. 48/IV, in zijn open bare vergadering van den 23sten April 1903. De Burgemeester, DE RIDDER. Do Secretaris, VAN HEYST. Zijnde deze verordening aan de Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland volgens hun bericht van den 30 April/2 Mei 1903, B. No. 414 (2do afd.) G. S. No. 94 in afschrift me degedeeld. En is hiervan afkondiging geschied, waar het behoort, den 4den Mei 1903. Burgemeester en Wethouders voornoemd, DE RIDDER, Burgemeester. VAN HEYST, Secretaris. de begrooting spoedig af te doen en daar door supplementaire credieten onnoodig te maken, daar deze een bron van verwar ring zijn. De President betreurt de daling van de koffieprijzen, die te wijten is aan overpro ductie en aan onvoldoende kapitaalkracht van de tusschen personen. Verwijdering van mindere soorten, hulp voor de planters en afschaffing van do vele belemmeringen, welke een gevolg zijn van buitensporige fiscale eischen, zonden de markt ver beteren. In de boodschap wordt aanbevolen de verbetering van het kapitaal door de onfc- v Ikkeling van het land en voor alles verbe tering van de haven. Een kieerechthervorming, die vrijheid van stemmen i ..arbor^, wordt in nitzicht ge- Bteld. Noodzakelijk wordt genc:md een verbod t: t het aangaan van buitenlandscbe leenin gen door do staten afzonderlijk, welke ko ningen een bron van gevaar zijn voor de in- iejriteit van het land, alsmede afschaffing van de douanerechten tus?chcn de afzonc-r- lijke staten, welke rechten het handelsver keer belemmeren. Met bevrediging wordt gewezen op de goe de betrekkingen met het buitenland. Een uiteenzetting wordt gegeven van het geschil omtrent het Acre-gebied, dat thans opge lost ie door een overeenkomst, waarvan do definitieve grondslagen aan het eind van Mei zullen worden vastgesteld met een bui tengewoon gezant van Bolivia. Verder voorspelt de President in zijn bood schap, dat binnenkort bet nieuwe Burgerlijk Wetboek zal worden aangenomen en de han delswetgeving zal worden herzien. Hij vraagt verbetering van de mijnwetten, ten einde de hinderpalen voor de exploitatie te doen ver dwijnen en zegt een onderzoek toe naar do middelen ter exploitatie van de steenkolen mijnen. Do invoeren in 1902 bedroegen 467,000 con- tos, de uitvoeren 736,000. De wisselkoers ver anderde weinig, dank zij den besparingen. De opbrengst van koffie-en caoutchouc-oog- sten verminderde, die van Paraguay-thee en c xao nam toe. Dkoersen van de nationale fondsen verbeterden. Do inkomsten in 1902 liepen 731 contos goud en 75 contos papier boven de raming; zij overtroffen de uitgaven met 9000 contos goud en 3000 contos palier. De financieele toestand in Brazilië. De zitting van het Congres werd geopend meb een boocfachap van den Pr.rident, waar in de raad wordt gegeven, te trachten den lagen geldkoers te bestrijden, door instand houding van de fondsen tot aankoop van papieren geld en door waarborg voor de be taling in goud van een deel van de douane rechten, maar vooral door goede finanoieele wetten. De President verzoekt het Congres Victor Emanuel, koning van Italië. Voor don Hoogen Baad werd gisteren de volgende zaak behandeld Be eigenaar van een automobiel was door de rechtbank te Arnhem veroordeeld tot een geldboete van f 10, subs. 2 dagen hechtenis, omdat by met zyn voertuig, in stryd met de voorwaarden, waaronder hem door den minister van waterstaat, handel en nijverheid vergun ning was verleend, op den onder beheer van het R\Jk ataanden straatweg Arnhem-NymegeD, binnen de kom van Eist, met grooter snelheid dan 8 K.M. had gereden. Tegen die beslissing voerde nu mr. Wiersma, uit Leiden, aan, dat art. 9 van het Koninklijk Besluit van 19 Januari 1898, kraohtens hetwelk de vergunning was verleend, verbindende kracht zou missen en in ieder geval die vergunning, en dus de daaraan verbonden voorwaarden, geen rechtskraoht zou bezitten, omdat, in stryd mot art. 56 dor Grondwet, dit art. 9 niet zou inhouden den door straffen te hand haven vorm, terwijl ook de minister niet bevoegd geacht mag worden dergelijke vormen zelfstandig vast te stellen of dispensatie van een verbod In een algemeenen maatregel neer gelegd, te verleenen. Bovendien wees pl. er op, dat ln de ver gunning slechts was verboden het rijden met te groote snelheid naby de kom eener go- mesnte, niet in de kom, wat in oasu was ten laste gelegd. Conclusie O. M. 18 Mei. In de zaak van het Kamerlid Hugenholti, die nu in een buitengewone zitting van de Hsarlemsche rechtbank op 18 Mei zal dienen, zullen als getuigen worden gedagvaard: de heer Yan Dobben, verslaggever van „Haarlem's Dagblad", Noltbenlus, hoofdinspecteur, en Verlaan, adjunct-inspecteur van politie, be nevens twee miliciens, die de vergadering van 11 Februari j.l. bijwoonden. Het 0. M. bö de rechtbank te Groningen heeft tegen de stukadoors H. 0. en W. D. een boete van f 10, subs. 14 dagen hechtenis geölscht, omdat zU tijdens de stukadoors werkstaking den stukadoor A. J. RIedstra, die niet staakte, hebben uitgescholden voor onder kruiper en gemeenen kerel. De door de rechtbank te Almeioo wegen* meineed ter zake van een jachtdelict tot 9 maanden gevangenisstraf veroordeelde T., te Hoeten, is gisteren door het gerechtshof te Arnhem vrijgesproken. Voor de arrondisseraents-rechtbank te Maastricht stond gisteren torecht J. H. P. D^ oud 25 jaren, postbode te Maastricht, beschul digd van vervalsching van een zakboekje over een storting van 25 franken, hem ter hand gesteld en aan de contróle der postadminl» tratie onttrokken. Door bet 0. M. werd een gevangenisstraf van 6 maanden gerequireerd. De socialistische boekhandelaar Geuits, te Dordrecht, moet 15 Mei voor de openbare terechtzitting verschijnen, om zich te verant- woorden voor het feit, dat hU dr. Kuyper be- leedigd heeft, door voor zyn glazen te hangen de bekende plaat, voorstellende dr. Kuyper een arbeider worgende. Geweldpleging. Gisteren werd voor het gerechtshof te Amsterdam in hooger beroep behandeld de zaak ran Fred. Hulsman, werkman te Zaan dam, die door de rechtbank te Haarlem werd veroordeeld tot 6 maanden gevangenisstraf wegens geweldpleging tegen de werklieden van de fabriek van den heer "Westerman te Zaandam. Het feit had plaats ter gelegenheid, dat een gedeelte van hot personeel der fabriek pet schuit naar de fabriek werd vervoerd, terwijl aan den kant een menigte menschen stond, die verstoord waren, dat bU do firma Wester man zg. onderkruipers werkten. Men gooide met steenen naar de schalt, waardoor de getuige Waalwijk werd getroffen. Waalwijk weot niet of de beklaagde onder de menigte is geweest. De heer Westerman, ook als ge tuige gehoord, zeide gezien te hebben, dat bekl. onder de menigte was, doch hl) kon niet met zekerheid verklaren, dat hy gegooid heeft. Beklaagde zelf ontkende. Advocaat-generaal mr. J. C. baron Baud vroeg bekrachtiging van het vonnis. Als verdediger van bekl. trad op mr. Plan tings. Het Bof zal 12 Mei uitspraak doen. Valsch volgbriefje. Yoor de rechtbank te Amsterdam is gisteren l1/, jaar geöischt tegen een timmerman, die gepoogd heeft door middel van de lelephoon en een valsch volgbriefje, een baal Malang- koffie in banden te krUgeo. Hfi telephoneerde op naam van den kruidenier Gastkemper, den koffiehanoelaar Fritz, dat hy eenlge balen Malang koffie zou laten balen en ecbreef ver volgens een volgbriefje, luidende: „Gelieve volgens afspraak per telepboon aan brenger dezes mede te geven één baal Malang; de rest Maandagochtend." De heer Fritz was lntusschen het bedrog gewaar geworden en waarschuwde, toen iemand met het volgbriefje verscheen, de politie. Men had toen den bedrieger spoedig te pakken. De verdediger, mr. Lamberts Hurrelbrlnck, deelde mede, dat hy, als advocaat toegevoegd, door een misverstand aanvankelijk ln de ge vangenis met een anderen beklaagde kennis msakte. Men bracht een oude, doove man by hem, die een rol vloerkleed bad gestolen, maar die hem verzocht toch vooral niet veeJ werk te maken van het pleidooi, wfil by het in de gevangenis byzonder naar zyn zin had. (N. B. C.) Opruiing. Gisteren zou voor de vierde kamer der rechtbank te Amsterdam behandeld worden de saak tegen A. C. Wessels, beambte van den Nederl. Scheepa- en Bootweikersbond, die, wegens het uitgeven van eenig geschrift van strafbaren aard, waarvan de dader noch bekend was, noch op de eerste aanmaning bekend is gemaakt, by verstek werd veroor deeld tot drie maanden gevangenisstraf. De beklaagde gaf als reden van zyn niet-ver schijnen op den dag der behandeliDg op, dat hü rechtskundig advies had ingewonnen om trent zyn zaak en men hem toen gezegd had, dat .hy stellig zou worden vrygesproken of anders tot eon kleine boete veroordeeld. Op requisitoir van het 0. M. werd de zaak goschorst tot Donderdag 28 Mei a.s., 'b nam. 2 uur, daar de gelegenheid had ontbroken de vyf getuigen te dagvaarden. KOUDEKERK. Bevallen: T. van Dam goh. Keizer Z. Overleden: A van der Valk jm. 53 j. T. Versloot jd. 20 j. LEIDERDORP. Gehuwd: L. van der SIuya 88 en H. Nierstrasa 24 j. Geboren: Cornelia, Z. van Cornelia do Haas en Johanna Verhoog. Maria. D. van JohaDnes Bavo Borst en Jacoba Hendrica Waasdorp. Dirk, Z. van Matthrjs Warnaar en Hendrikje Pietortje Hoogendoorn. Wilhelmina, D. van Willem Smit en Hendrika Maria Jansen. Cornells Petrus, Z. vau Petrus Baak en Cornelia von Leijdon. Overleden: Johannes Adriaan van Leeuwen 2 m. Cornelia Rook 4 m. NIEUWKOOP. Bevallen: A. v. d. Weijden neb. Van Bernmelen Z. C. Rademaker geb. Vie D. Overleden: B. P. v. d. Tol 45 j. Th. Twaalfhoven 73 j. D. Luneburg 71 j. Gehuwd: C. Blom en C. Blpleven. OUDSHOORN. Bevallen: J. Vellekoop geb. Sprey D. Overleden: -C. J. van Winkel jm. 83 j. RIJNSBURG. Geboren: Cornelia, D. van C, v. d. Men en E. v. Klaveren. Albert, Z. van P. v. d. Meij en M. Zwaan. TER-AAR. Bevallen: C. M. Roos geb. Peters D. E. Hoogervorst geb. Akerboom D. Overleden: H. Vis Z. 16d. W.Kalshoven Z. 4 m. A. Hofstee Z. 9 j. A Verlaan, echtg. van S. Abenee. 79 j- Gehuwd: J. Romijn jm. 57 j. en W. Bom, wed. 50 j. A. Kempenaar jm. 23 j. en J. Vmjfc jd. 23 j. UITLOTINGEN. Loten Paleis voor Volks vljjt a 10 van 1867. Premietrekking en betaal baar 1 Mei. Serie No. Serie No. Serie No. 936 18 f5000 3366 4 f 250 1S49 4 /"50 1381 22 1000 139 9 100 1761 8 50 2334 25 250 1953 10 100 3207 2 50 8580 19 250 1534 12 100 2685 16 50 1284 20 250 2685 23 100 2106 28 50

Leidsch Dagblad | 1903 | | pagina 10