4'/2, 6, 9, 12 P.K. OERARD IR. DEE, STAHW6. ren- Bnitengewouen Uitverkoop en Voorjaarsoprnïmiug in het Magazijn „De Tijdgeest", Hoogewoerd tl. 7, 12, 12 16, 16 20 P.K. Eenig Agent voor Leiden en Omstreken BREESTRAAT 28. Interc. Telephoonn. 367. 41. -W MAAR KOMT, WANT.... Leidsche Spaarbank. fiiEIN LEERBOEK DE GRACIEUSE. Mtige Handwerken Liefhebbers van visschen Hedenavond te halfelf staakt het geheele Personeel van het Zij zullen niet eerder aan het werk gaan alvorens hun een Sein wordt gegeven tot weder beginnen. Vermoedelijk zal dit a. s. Maandagmorgen te 11 uur plaats vinden. Zij zullen eerst onderling de verschillende Koopjes, welke in den UITVERI'jOCP verkocht zullen worden, naar behooren regelen. Hét Leidsch Publiek, en dat der Omstreken zullen verbaasd staan over hetgeen hun dan zal worden aangeboden. Komt per Trekschuit, komt per Automobiel, komt per Boot, komt per Fiets, komt desnoods loopend, uren, uren ver, korrf met wat U wilt. Maandagmorgen te 11 uur, uitreiking van 1000 Cadeaux. Kinderen worden niet toegelaten. Wij zullen beginnen met een partij Kinder-Baretten en Kapers, deze zullen zoolang de voorraad strekt, verkocht worden, voor 4, 6, 8 en 10 cent per stuk..Breede fijne zijden Linten in verscheidenheid van kleuren voor 21/*' cent per El. Eene buitengewone groote partij fijne Dames Nachthemden, zullen verkocht worden. Gewone prijs f 1.75, thans voor 98 Cts. Keper, Keper, Keper, Keper, Keper, Keper. Vracgt onze 20 els gele Keperstukken, volle maat houdende, thans voor f2.40 per geheel stuk. Vraagt de stukken Witte Keper en Amersfoort per 20 El, thans voor f2,75. Vraagt de prachtige stukken Zwanendons van f 5.25, thans voor 1 3.50 per 20 El. En vraagt nog die enkele stukken Linnen Keper, extra breed, van f 7.50, thans voor f 4.50. Jongelui, die trouwen gaat, koopt thans uwe Uitrusting. Alle Linnen, Tafelgoederen, Lakengoed, Graslinnens, Hemden, Pantalons, Nachtjaponnen, dit alles spot-, spot-, spotgoedkoop. Alle coupons, welke wij van het vorige Seizoen overhielden, bijna voor niets; daaronder bevinden zich de fijnste Japonstoffen. De chicste, eleganste, en modernste Blouses en Katoentjes worden voor minder dan de helft van den gewone prijs Uitverkocht. Een Reuzenpartij Vitrages, waarbij ook is een Reclame-Patroon 2 El breed gewone prijs f 0.45, thans voor 26 Cts., en van 70 Cts. thans voor 38 Cts. De Reclame-Patronen zijn alleen in crème voorhanden. Onze afgepaste Vitragegordijnen, waa.-van de voor raad niet zeer groot is, zullen thans voor van gewonen prijs verkocht worden. De fijnste zwarte Zijde voor Dames-Kostumes, zooals Satin Duchesse, welke gekost heeft f2.25 per El, thans voor f 1.36. Zwarte gewerkte Zijde, gedammasseerd, van f 1.75 thans voor f 0.72 per El. Prima zwarte Satin van f 1.4-0, thans voor f 0.69 per El. Al onze gekleurde Satijns en Zijde, welke voor Blouses zeer geschikt zijn bijna voor niets. A.s. Dinsdag extra-dag voor Karpetten en Tafelkleeden, prijzen hiervan zijn zoo bespottelijk laag, dat wij deze maar niet zullen noemen om geen kwestie met verschillende winkeliers te krijgen. A.s. Woensdag extra Korsettendaij). Wij zullen aanbieden een Reuzenpartij uitsluitend prima Korsetten als van f 1.40 thans voor f 0.74-, van f 1.75 thans 95 Cts., van f2.25 thans f 1.20, van f2.75 thans f 1.50 en onze allerbeste van f4.thans voor f 1.90. De Afdeeling Lakensche, Zijde, Zéphir en Luster Rokken, is niet groot, daarom maken wij hiervan bijna geen praat, echter zullen deze voor belachlijke prijzen worden opgeruimd. A.s. Donderdag zullen alle Wollen, Gewatteerde en Molton Dekens beneden alle concurrentie worden aangeboden. DamesIndien u werkelijk een fijne en spotgoedkoope Blouse wilt maken, er is nu gelegenheid te kunnen profiteeren, de finsta Zwarte, Satijn Satinet, 2 El breed, waarvan 2 El voldoende is voor een Blouse, wordt U aangeboden voor 69 Cts. per El. A.s. Vrijdag extra Blousendag. Hieronder bevinden zich een voorraad van omstreeks 1700 Stuks, deze worden /oor zeer laag gestelde prijzen verkocht. Dus Dames, indien U een Blouse kunt gebruiken, gaat dan naar het Magazijn „De Tijdgeest", Hoogewoerd 41. A.s. Zaterdag zullen alle Tricots en gebreide Ondergoederen, benevens alle ongebleekte Hemden, Pantalcxs enz. erz. voor spot prijzen worden verkocht. Dus Dames en Huismoeders wacht met Uw inkoopen en spoedt U Maandagmorgen tegen 11 uren naar den ja, Dames! Van eene groote partij fijne Zwitsersc'ne Borduursels en Kinder-Robes vergat ik melding fe maken, deze lijn zoo laag genoteerd, dat een ieder aangeraden wordt, hiervan zich te komen overtuigen. wo m Bijschrijving van BEKTE (zonder betaling) op Woens dagen 11 op 18 Febr., van 10 ll1/, uur en van halféén tot 2 uur. Bovendien kunnen dagelijks tus- «cken 10 en 11 uur voormiddags, behalve 11 en 18 Februari, boekjes tegen re^u worden ingeleverd tot beschrijving Tan rentei w®lke boekjes acht dagen later op dezelfde uien kunnen worden a^iehaald. De avondtittingen van 11 en en 18 Febr. worden NTET gehouden. 1248 18 Door GEBBfiEDEBS VAN BEK HOEK, te Eeiden, Is uit- gogevon VAN DE THEoBLE DEB VOLGENS HET Nieuwe Eiamen-programma, DOOR MARIE SPARNAAY, Leerares aan Kweek- on Normaalschool en Hoofd van o«n Fabrieksschool. 1248 19 Po'ijs fffl.GO. toeken gelegenheid en permis sie om te vissclien in den omtrek van Leiden. Brieven te richten aan klIEBEMET, Hem8terhufsstraat 1267 7 178 180, Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1903 | | pagina 7