II*. 12930 feze ijCourant wordt dagelijks, met uitzondering van (Zon- en feestdagen, uitgegeven. Dit nommer bestaat uit VIER Bladen. Eerste Blad. FEUILLETON. Zaterdag 19 Aapril. A° 1902. LEIDSCH PRIJS DEZER COURANT: 1 Voor Leidon per 8 maanden. t f 1.10. <Buiton Leiden, per looper en waar agenten gevestigd zyn 1.80 Franco per post f1.65- PRIJS DER ADVERTENTIEN: Van 1 6 regels f 1.05. Iedere regel meer f 0.17|. Qrootere letters naar plaatsruimte. Voor hot incasseoren buiten de stad wordt f 0.06 berekend. Sial»-comité Leiden, ▼an het Middelburgsche Comité. In dank ontvangen ten behoeve van de krijgsgevangen Boeren: BIJ mevr. Van Schouwenburg van N. N. 1e werken van L. Muhlbach In 24 afleveringen. By mej. Kutsch Lojenga een bezending boeken van v. d. G. De toestand van de Koningin. Het bulletin van hedenochtend luidt: *t Loo, 19 April. ö'/4 uur. H. M. de Koningin bracht een tamelijk fustigen nacht door. Do ziekte biyft tot nu toe haar geregeld terloop behouden. i Complicatiön deden zich tot heden niet voor, hoewel natuurlijk de krachten eenigszins afnemen in verhouding tot den duur der dekte. Dr. Roessingh. L. Pot, arts. Van Het Loo wordt gisteravond gemeld: Vrij algemeen is de meening, dat het gere gelde verloop, dat de typheuze koorts blijkt te hebben, tot dusver geen ernstige compli catiön doet duchten. De ongerustheid, die rich aanvankelijk meester maakte ook van dc onmiddellijke omgevirg van H. M., begint langzamerhand te wijken en plaats te maken ivoor meer vertrouwen, dat de ziekte geen kwaadaardig karakter aanneemt. Ook dc ge neeskundigen, die H. M. behandelen, zien blijkbaar voor het oogenblik den toestand niet donker in en deze werd dan ook he denavond 7 uren bevredigend geacht, of schoon de koorts niet wijkt. 6teèds waakt een Verpleegster aan het tiekbed. Behoudens buitengewone omstandigheden bezoeken de geneeshcercn de lijderes geregeld driemalen daags, des ochtends 8 uren, des namiddags 2 uren en des avonds 8 uren. De ziekte moet ontstaan zijn uit gevatte koude tijdens de gure Aprildagen, doch na tuurlijk is dit moeilijk met 'zekerheid vast te stellen en blijft het bij gissingen. De adjudant van den Prins der Nederlan den, kapitein jhr. Van Suchtelen, en de se cretaris, baron von Engel, zijn uit den Harz ten paleize Het Loo aangekomen. Het telcgraphisch verkeer, ook met het buitenland, is sedert Donderdag belangrijk "toegenomen, wel een bewijs welke buitenge wone belangstelling in binnen- en buiten land bestaat voor de hooge patiënte. Het personeel op het hulptelegraafkan toor bij het paleis is dan ook met eenige ambtenaren versterkt. Overeenkomstig dc bepalingen der ziekte wet ten aanzien van febris typhoïdea, de ziekte waaraan H. M. do Koningin lijdende is, is daarvan aangifte-godaan ten gemeente- huize te Apeldoorn, in dit geval door den arts, den heer Pot. Het gewone biljet, vermeldende dc besmet telijke ziekte, is voor het palei9 aangeplakt, ter zijde van den ingang naar de portiers loge. De burgemeester van Arnhem heeft na mens de ingezetenen een telegram van deel neming gezonden aan H, M. de Koningin- Moeder en Z. K. H. Prins Hendrik, waarin de vurige bede voor een spoedig herstel van H. M. de Koningin wordt uitgesproken. De burgemeester heeft telegrammen van dankbetuiging terugontvangen. Als blijk van deelneming in de ziekte van H. M. de Koadngin, wordt ten konink lijken paleize in Den Haag door de gezanten van verschillende mogendheden, de leden der beide Kamers, bonevens civiele on militaire hoogo autoriteiten, in een daartoe neerge legd boek geteekend. Ook ten paleize van H. M. de Koningin- Moeder wordt dbor vele belangstellenden uit alle kringen in een daartoe gereed lig gend register geteekend aüs bewijs van op rechte deelneming met de riekte van do Ko ningin. Er ligt ook een bulletin dat heden aldus luidde: .Nacht tamelijk rustig. Toestand bevredi gend. De ziekte blijft haar normaal verloop behouden. Tempera-tuur iets lager dan gisteren* Krachten nemen in verhouding tot ziekte weinig af." In de synagogen der Portugeesoh Israöiie- tische en Noderlandsoh Israëlietischo Ge meenten te '8-Gravenhage is hedenochtend tijdens de gewone godsdienstoefening voor de geopende Arke eon bijzonder gebed uit gesproken om spoedig herstel van H M. de Koningin af te smeekon. Morgen, Zondag, zafi in alle godsdienst oefeningen gebeden worden met heb oog op den ziektetoestand van H. M. de Koningin. Op Het Loo gaat, overeenkomstig het ver langen van Z. K. H. den Prins der Neder landen, diens verjaardag onopgemerkt voorby. Wel wordt druk geteekend op hot daartoe ten Paleize geroed liggende register en komen als biyk van belangstelling telegrammen uit allo oorden des lands, die do Prins doet be antwoorden. Buitenlandsche Vorsten en Regeeringen gaan voort met vragen naar berichten omtront den toestand der Koningin. Leiden, 19 April. Heden viert Prins Hendrik dor Nederlan den zijn 26sten verjaardag. Helaas onder treurige omstandigheden. Zijn i eoiindo Ge malin, onze geliefde Koningin Wilholniina, ligt op hot krankhed. Al het medelijden dat ons vervult bij dat ziekbed gaat thans uit naar de Koningim- Moeder, maar vooral óok naar den Prins, den jongen Gemaal, van wicia Nederland zoo groot© verwachtingen koestert voor hot log ge® van den nieuwen band tusschen Volk en Vorstenhuis. Dat medelijden wordt te droever op 's Plónsen verjaardag die voor do eerste maal door het Nederlajidsche volk mot een opgewektheid ,die de verjaardagen van ons Vorstenhuis steeds kenmerkte, stond ge vierd te worden. I® plaats van de held van een feest te zijn, is hij de beklagenswaardige echtgenoot, die met angst in het hart de uren, de minuten aan het ziekbed ziet voortschrijden en vam el ke minuut nieuwe hoop op herstel der ge liefde lijderes verwacht. De parade, dne op den verjaardag van Prins Hendrik zou worden gehouden, is in alle garnizoensplaatsen afgelast. Ook do vlaggen tooi is hier niet zóó, ge lijk deze anders zou geweeat zijn. Slechts van de rijks- en enkele particuliere gebouwen is de driekleur ontplooid. Van gemeentewege werd geheole onthouding in acht genomen. Hoe beangst het hart van velen klopt bleek ook uit het door onze Israëlietischo stadgenooten heden in de Synagoge opgezon den gebed voor het hersteil dor beminde zieke en zij zullen daarin wel niet alleen blijvon staan. Hoe gaarne had ons volk gejuicht en onze Koningin golukkig en gezond gezien op dezen feestdag. Zij er thans stille dank ia het hart voor do jaarsverlenging, dne God aan don Prins schonk, en daarnaast, een inm/igc bede dat Hij onze lievo jonge Ko ningin, do hoop van Nederland, spar© od spoedig in volle gezondheid aan huisgezin en vaderland üeruggovo 1 Eergisteren Is van hier vertrokken Zus ter Deyll van het Hópital Wallou ter ver pleging by H. M. de Koningin. Het tekort der Christelijke soholon slhier is ruimschoots gedekt. Het bestuur dor Christel. Wykvereeniging, wier gebouw staat aan het Levendaal alhier, staat over 1901 voor een tekort van ruim 200 gulden. De collecte, tydena de Zendingsbyeen- koinst in de Stadszaal gehouden, heeft gister avond opgebracht f 85. Voor het akte-examen lager onderwys Is toegelaten mej. J. P. van den Berg, te Zoeterwoude. Men schrijft ons uit Den Haag: Met het oog op de min blymoodige om standigheden in do KoninkJyke Familie werd heden, op ultdrukkeiyk verlangen naar men weet van Z. K. H. den Prins der Nederlanden, diens geboortedag dóór de Residentie niet tot een feestdag gestempeld. Stipteiyk in den geest van den uitgesproken wenach werd zelfs de driekleur niet van het Raadhuis ontplooid. Ook de toren van de Groote Kerk vertoonde geen vlag en deed het carillon Diet klinken. Slechts van de Ministeriön en enkele andere Ryksgebouwen wapperde do vaderlandsche vlag. De troepen van het garnizoen waren ln groot tenue gekleedde gezanten der vroemde mogendheden hadden de vlaggen hunoer landen ontplooid. Ook verschillende particulieren vlagden, sommige met de Mecklenburgsche kleuren. In de registers van gelukwensch, neder- gelegd in de paleizen van H. M. de Koningin en van H. M. de Koningin-Moeder ter gelegenheid van den verjaardag van Z. K. H. den Prins der Nederlanden, werd heden druk geteekend door Rogeeringspersonen, leden van hot corps diplomatique, autoriteiten en hooggeplaatste ingezetenen. Hedenochtend is de Nederlandscho Rogeeringa Commissaris voor de intern, ten toonstelling van moderne decoratieve kunst te Turyn, jhr. Van Loon, naar die stad ver trokken. Do Missie, die H. M. de Koningin zal vertegenwoordigen by do kroning van Z. M. den Koning vao Engeland, bestaat uitJ. E. N. Baron Sirtema van Grovestins, Grootmees ter van hot Huis van H. M. de Koningin die gedurende de missie den rang zal voeren van buitengewoon ambassadeur; jhr. J. A. G. van der Staal, kapitein-luitenant ter zoo, adjudant en particulier secretaris van H. M. de Koningin; P. A. J. baron do Smoth van Alphon, kamerheer i. b. d. van H. M. do Koningin; tsrwyi aan de missie is toegevoegd de Iste luitenant jhr. A. G. Sickinghe, ordon nans officier van H. M. de Koningin. Ds. G. J. Barger, sedert 18 Febr. 1883 te Driebergen, hoopt 18 Moi a. a. don dag te herdenken, dat by vóór 25 Jaar bU do Ned.-Herv. Gem. te Oude-Wetenng de Evan geliebediening aanvaardde. Ds. Barger was daarna nog werkzaam te Maassluis, lerwyi hy 2 Dec. 1887 in zUn tegenwoordigo" stand plaats zich aansloot by de beweging tot vrU- making van de Gorof. Kerken. Op het twoetal voor oon te beroepen predikant by de Geref. Kerk to Noordwyk- aan-Zee zUn geplaatst: ds. A. H. van Minnen, te 's-Gravenzando, en ds. J. W. Wigchelaar-te Alkmaar. Zoowol de Patroonsveroeniging „'«-Gra- venhage" voor vervroogde winkelsluiting als de vereoniging, die onder den naam „Ver vroegde Winkelsluiting" in de residentie be stond, hebben gisteravond tot ontbinding be sloten. Eon nieuwe vereeniging, waarin beide opgaan, zal waarschyniyk or het gevolg van zijn. Commissies van voorbereiding zyn be noemd. De Tramcommissie uit don Haagschen Gemeenteraad heeft dezer dagen de nadere voorstellen der Haagsche Tiamwegmaat- schappU in behandeling genomen en in die zelfde vergadering besloten dsn heer von Franck, als gemeente ambtenaar dezer dagen afgetreden, uit to noodigen het secretariaat der commlssio te biyven waarnemen, waartoe deze heer zich bereid verklaarde. De luit.-kolonel F. W. Wove van hot 2de, de majoors J. H. Makkink van het 4de en M. J. do Jong van hot 5do, benevens de ka piteins G. J. C. A. Pop van het reg grenadiers en jagers, F. C. L. Ovink van het 3de en J. G. Seelig van het 8sto reg. inf. worden heden onthoven van hun detacheering by hot 1ste reg. veating-art. te Utrecht en keeren naar hun reep. garnizoenen terug. Het feest, gisteravond in den Stads schouwburg te Amsterdam voor het Amster damse Ue Sanatorium gegevon, heeft bruto ruim f 6000 opgebracht. Te Kampen werd gisteravond, nadat do heer S. Lulofs, lid van het Hoofdbestuur, oen rede had gehouden, een plaatseiyke afdeollng opgericht van den „Volksbond, Vereeniging tegen drankmisbruik". Een 80-tal ingezetenen heeft zich als lid by de afdeeling aangesloten. Te Amsterdam is Donderdagnacht op 69 jarigen leeftyd overleden de heer P. J. te Winkel, directeur van de Stadsreiniging, aan de gevolgen eener ziekte, waaraan ook dr. Blooker lydeode is geweest. De heer Te Winkel ving zyn loopbaan aan in militairen dienst on verliet dien dienst als kapitein by de artillerie, met den rang van majoor. Don lsten Juli 1886 werd hy aan gesteld tot directour der Stadsreiniging, ln welke betrekking hy den heer Dykmeester, die zich toen uitsluitend mot het beheer van de brandweer ging belasten, opvolgdo. De hoer To Winkel heeft den reinigings dienst, die in haar tegenwoordigen vorm dagteekent van 1 October 1877, met flinke hand georganiseerd, zoodat zy steeds beter aan haar doel ging beantwoorden. De gemeente verliest in hem een yvorig en voortvarend ambtenaar en hot uitgebroide per6oneol een strikt rechtvaardig en hum -an chef, wiens heengaan door allen oprecht be treurd wordt. (N. v. d. D De arrondissementsrechtbank te Roer mond hoeft, ter vervulling eenor vacature van rechter in dat colloge, opgemaakt de navolgende alphabetische lfjst van aanbeveling: mr. R. Oh. G. M. baron de Bieberstein Rogalla Zawadsky substituut-griffier by gemelde rechtbank mr. J. G. Gratama, substituut-grüflerby dearrondis- sementa-rechtbank te Assen, en mr. F. J. A. Vos de Wael, kantonrechter te Weert. Het bericht van „Ons Noordon." dat dr. Schaepmau tot einde Moi te Rome verbiyvon zal, is, naar „Hot Centrum" verneemt, onjuist. Dr. Schaepman keert in de eersto helft dier maand naar Nederland terug. Naar wy vernemen hooft mevr. Mann Bouwmeester de onderhandelingen met do Koninkiyko Vereeniging „Met Nederlandse!» Tooneel" over de hernieuwing van het con tract voor het aanstaand seizoen deflmtlof afgebroken. (Ilbl.) Te Arnhem is overloden in den ouder dom van 75 jaar de gop. majoor van liet O.-I. leger L.- J. W. Benschop, ridder du- Militaire Willemsorde. Gieteron ls het stoffoiyk overschot van den geneesheer J. H. van 't. Hoff van Rotter dam naar Hamburg vervoerd, om daar te worden verbrand. Professor Van 't Hoff uit Beriyn begeleidde, met do overige familiebetrekkingen, zyns vaders etoffeiyk overschot. Naar ,,Het Contrum" uit zeer goede bron verneemt, boezemt do gezondheidstoo- etand van mgr. F. Tarnassi to Romo weer ernstige onrust in, daar eon nieuwe aanval zijner ziekte is ingotredon. Voorbereidend oxamen Bijb. Geech. Do Sohoolraad voor do scholen mot don Bijbol heeft, mot, het oog op hot onlangs genomen beoludt om do kweckcJingen, die voor onder wijzer aam zijn scholen worden opgeleid, in do gedegenheid to Btollon aan een voorbe reidend examen in do Bijbolsehc Geschiedo- nis en do methodiek daaraan deel to nemen, nadat zij dc akto als onderwijzer hebben vor kregen, do besturen en onderwijzers dor Christelijke kweekscholen en Normaallessen uitjgenoodigd, aan kien Kweekschool of Nor maalles een cursus to verbinden (indien dit nog niet het go val mocht zijn) waardoor hun leerlingen iD staat zullen zij®, boven genoemd voorbereidend examen, zoo spoedig mogelijk na het verkrijgon dor onderwijzers akte, te ondergaan cn lator door eigen stu die des te gemakkelijker aan het onderzoek van don schoolraad kunnen deelnemen. Het hier bedooldo examen zaJ, naar vor der blijkt, vermoedelijk na I April ln05 door de Vorccnriging voor C. N. S. voor do onder wijzers van do bij haar aangesloten scholen verplichtend worden gesteld. Het stoomschip „Amstcldijk", van Now- portrNews naar Amsterdam, is 18 April Do ver gepasseerd; do „General" (uitreis) ver trok 16 April van Oporto; do „Herzog" (thuisreis) vertrok 10 April van. Durban; do ,,Ajax", van Singapore naar Amsterdam, passeerde 18 April Prawlepoint; do „Ge neral (uitreis) arriveerde 17 April te Lis- sabon; de ..Kanzier" (thuisreis) vertrok 17 April van Kaapstad; do „Koningin Wilhol niina" arriveerde 18 April van Batavia te IJmuiden; do „Maasland," van Buenoa- Ayros naar Amsterdam, passeerde 18 April Ouessant; dc „Rijndam" van Rotterdam Oe verborgen schat. 13) „Rookt uw vader?" viel Prickett haar In de rede. M:\rle knikte. „Goed, echr'yf dan verder: „U moet een sigaar in de hand houden en hem om vuur verzoeken, en wel, terwyi gy hem by zyn naam aanspreekt." Zoo, nu kunt gy er nog byschryven, wat gy wilt, maar dan moet gy my den brief geven." Marie voegde er niets by dan oen hartelyke onderteekening, schoof den brief in een couvert en schreef daarop het adres. De woning lag 'in een afgelegen, armoedige buurt. „Gy zyt nu gewaarschuwd," verklaarde Prickett haar. „Ik moet er op uit, om den brief op een veilige wyze aan zijn adres te laten bezorgen, maar gy wordt toch evengoed bewaakt, alsof ik thuis was. Mocht gy onder het een of ander voorwendsel uit het huis sluipen of met iemand daar buiten verkeeren, dan hebt gy aan u zelve de gevolgen te wyten. Begrepen?" „Volkomen, mynheer Prickett," zien zy, met een zeker vertrouwen tot hem opziende. Er lag geen vrees meer in haar blik, slechts een smeekende uitdrukking; deze blik had 'iets van dien van een trouwen hond, welke over de meening van zyn heer in het onzekere Is. H(J ging Prickett zóó diep ter harte, dat hy zich daarover ergerde. De vertrouwde bode, aan wien by den brief ter bezorging had gegeven, bracht tegen den avond bescheid. „Gy wildet weten of die heer bespied wordt," voegde hy er by, „ja, dat is het geval, en ik zal het u zeker nauwelyks behoeven te zeggen gy zelf ook." „Zoo, zoo," zeide Prickett. Den volgenden dag bevond de man met het ondoorgrondeiyk gelaat zich stipt op tyd by het Achilles standbeeld. Met klokslag twaalf verscheen een oude heer met witten baard en knevel door de poort van het park. Hy was fatsoeniyk gekleed en had ook een fatsoeniyk voorkomen, maar zyn oogen hadden een onrustigen, schuwen blik. Tusschen den tweeden en derden vinger hield hy een sigaar, en toen hy in Prickett's nabyheid kwam, tastte hy in zijn zak, bracht een klein zilveren tondeldoosje te voorschyn en scheen verrast te zyn het leeg te vinden. „Mag ik u wellicht om vuur verzoeken, mynheer Prickett?" zeide de oude heer, geheel volgens aanwyzing op Prickett toetredend. „Met genoegen, mynheer," antwoordde Prickett. „Men vervolgt my," fluisterde Marie's vader nauweiyks hoorbaar. „Steek uw sigaar aan," hernam Prickett even zacht. Hy knipte niet met de wimpers, toen hy in dit oogenblik Eogel door de parkpoort verschynen en achteloos slenterend, naderby komen zag. De militaire knevel en het lit- teeken op den neus waren verdwenen. Overigens was zyn voorkomen niet bepaald veranderd, ecliter altyd wel in zoover, dat een kennis van „generaal Fslthorn" hem onopgemerkt voorbijgegaan zou zyn. „Stap In een droschke en ryd naar myn woning," beval Prickett zyn nieuwen kennis. „Niemand dan ik zal u volgen. Wacht by den hoek der straat op my." De oude heer stak zyn sigaar aan, gaf den vuurslag en tondeldoos terug, nam den hoed af en ging heen. Hy was doodsbleek en zyn handen beefden, maar hy toonde altyd nog zooveel zelfbeheersching, dat een oningewyde het discours met Prickett als geheel toevallig had moeten voorkomen. Prickett beantwoordde zyn groet en bleef nog een tydlang in do houding van een onschuldigen leeglooper voor het standbeeld staan. Engel, die hem bet eerst bemerkte, was een oogenblik als verlamd, juist alsof hy een electrischen schok had gekregen. Hy wilde met afgewend gelaat, schynbaar naar iets in de verte turend, passeeren, maar Prickett sprak hem doodbedaard aan. „Goeden morgen, mooi weer, niet waar?" merkte hy op. Engel zette een stuursch gezicht en gaf geen antwoord, maar Prickett sloot zich een voudig by hem aan. „Ik ben niet op uw gezelschap gesteld," bromde Eogel. „Dat geloof ik gaarne," antwoordde Prickett kalm. „Men heeft my verteld, dat gy Londen badt verlaton. Een vriend zeide zelfs tegen me, dat hy u bad zien vertrekken, weer naar Beriyn." „Ik begeer uw gezelschap niet," herhaalde Engel, „en laat my dat niet opdringen." „Maar, waarde vriend, dat ik my van u geen ongemanierdheden laat welgevallen, kunt gy toch weten." „En ik evenmin van u," hernam de ander, terwyi hy zyn stap verhaastte, „Gy hebt evenmin het recht my op den voet te volgen, als gU een vreemdeling, die voor zakon of voor zyn genoegen hier vertoeft, moogt lastig vallen.'^ „Als gy ruzie zoekt, my ook goed. Ik heb daar geen haast mee, maar geheel naar uw believen." Prickett regelde zyn stap geheel naar dien van zyn weerstrevendon metgezel. „Onbeschaamde ezel I" schreeuwde Engel, staan biyvend. „Wat wilt gy toch eigeniyk?" Dat zeggende volgde zyn blik voortdurend de haastig verdwynende gestalte van den ouden heer, wat Prickett in hooge mate amusoerde. „Ik wilde u verzoeken," zeide Prickett met opgeheven wysYinger, „my niet meer als myn schaduw te volgen, geen jonge menschen meer uit te zendon, die my den hoed van het hoofd slaan, geen jonge weduwen met zeer weinig overtuigende aanbevelings brieven in myn huis te sturen, kortom, my ongemoeid te laten." Een voorbyganger, die, ondanks den ge- dempten toon, een paar woorden scheen opgevangen te hebben, bleef staan. „Ga kalm uw weg, jonge man," beval Prickett hem en voegde er, tot Engel gewend, by: „Wees zoo goed een paar minuten met my op en neer te loopen. Ik heb u nog het een en ander te zeggen." „Maar ik heb u niets te zeggen," ant woordde Engel barscb. „Gy wilt my schrik aanjagen en doen, alsof gU nog eenige macht bezit, terwyi gy niet het minst meer bobt te beteekenen!" „Dacht gy?" zeide Prickett, do hand een weinig opheffend, waarop dadeiyk een politie agent naderby trad. „Dacht ge, dat ik iets om uw politie gaf?" riep Engel van toorn bevend. „Dacht ge, dat ik my het beetnemen?" De politieagent groette op militaire wyze. „Beschouw dien heer eens en houd hem in het oog," beval Prickett. „Ik bon met evenveel recht hier als iodor ander," verklaarde Engel met onderdrukte woede. „Dat zal ik u aan het verstand brengen! Hoe durft gy het toch wagen, een onschuldigen wandelaar in het openbare park aan te spreken en te bedreigen?" Prickett's doel was middelorwyi boreikt; de magere gedaante van den gryzen lieer was volkomen verdwenen. „De heer is gewaarschuwd," zeide hy tot den politieagent. „Als hy zich aan iets schuldig maakt, dan weet gy, wat u te doen staat." Cf de politieagent den zin van deze woorden begreep, mag in het midden gelaten worden, maar h() kende Prickett en had van oudsher eerbiedig tot dit „sieraad van zyn beroep" opgezien. Do ex-beambte wendde zich bedaard om en zetto zyn weg voort en daar Engel vooruit kon berekenon, dat zicb binnenkort eon monscbenoploop zou vormen, gaf by or de voorkeur aan alle opzien te vermyden en zyn woede to beteugelen. Maar gohee! zwygen kon hU toch niet. „Dio man," knarsetanddo hy, do vuist achter Prickett's rug schuddond, „is een dwaas!" „Daarin vergist gy u zeor," bracht do politieagent glimlachend ln het midden. „Dat is de geslepond8te beambte van de Londscbo politie." „Het zal hem ingepeperd worden!" „Goed, goed; maar ga nu heen," Engel ging, want ondanks zyn woede zag hy in, dat olke tegenstand nutteloos zou geweest zUn, (Wordt vervolgd.) DAftBIA

Leidsch Dagblad | 1902 | | pagina 1