mmw Trouw- BADKUIPEN l L. CWGDTOÏ, Mejuffrouw VAN FES, flinke Menmeid, J. L. Creyghton, DE GRACIEUSE. 'T POST HO F. Tweede Kamer. Üverigen AGENT, een Knecht. R.-K. Dienstbode, AAI,BESTEDING. CENTRALE RANK Landbouw en Nijverheid. Gevraagd met lei Bloemistknecht Gevraagd. Dr. H. C. HOGGE, A. J. STALLINGA, A. J. STALLINGA, Hoogewoerd 75, Telephoonn. 361. Verlovingsringen Belangrijke Publieke Verknoping, Dinsdag 18 Maart 1902. Verkooplokaal Papengracht 6a. FAILLISSEMENT. Geëmailleerde Nieuw Amerikaansch Model van prachtige alwerking. Aalmarkt 25. 2599 i& Voortgezet werd de beraadslaging over de Pensioenwet voor de landmacht. Alle gisteren vermelde amendementen op de overgangsbepaling werden door den minister van oorlog bestreden. Werden de amende menten aangenomen, dan zou de wet ongedaan gemaakt worden. De heeren Van Vlijmen en Idenburg stelden •en motie voor, waar in de Kamer de wensche- lykheld uitspreekt, om aan militairen beneden den rang van cflicier, die voor het in-werking- treden van deze Pensioenwet met lichaams- of zielsgebreken zonder pensioen zyn ont slagen en pensioen zouden kragen volgens de bepalingen dezer wet, indien deze terug werkende kracht hadden, een jaarlyksche gratiücatie te verleenen, zoolang zy niet in •taat zijn, in hun levensonderhoud te voorzien. De heer Röell stolde voor, in de motie op te nemen dat deze slechts zou gelden voor de militairen, ontslagen na 12 Maart 1000 (dag dor Indiening van de Pensioenwet). De Minister van Oorlog verklaarde, gaarne ©p een eerstvolgende begrooting voor de in deze motie, gewijzigd in den geest van den heer Röell, bedoelde personon een post te willen uittrekkon. De heer Duymaer van Twist trok hierop zijn amendement in. Ook de heer Van Vlijmen trok zijn motie in. Dinsdag-morgen te 11 uren voortzetting. Pensioenwetten. Door den heer Fokker is voorgesteld art. 5 van de wet tot regeling van de militaire pen sioenen by de landmacht te lezen: „Aangaande het ontstaan en den aard der verwondingen, verminkingen, ziels- of lichaams gebreken, volgens deze wet recht gevende op pensioen, of op wijziging of verhooging van veneend pensioen, alsmede aangaande de ge volgen van wat de geschiktheid betreft tot verdere waarneming van den militairen dienst, wordt een militair geneeskundig onderzoek ingesteld, dat op verzoek van onzen Minister ol van den belanghebbende eenmaal wordt -herhaald. Bij algemeenen maatregel van bestuur wordt geregeld tyd en wijze, waarop het eerste en het tweede onderzoek moeten worden aan gevraagd, voorbereid en verricht en de uit komst moet worden medegedeeld." Onl eigening van eigendommen tot verbetering van de Oude Vaart en de Noksloot. Blijkens het verslag spraken eenige leden den wensch uit, dat de Regeering het nemen van een beslissing in den ln de Mem. van Toel. aangegeven zin zooveel mogelijk zal bevorderen, omdat thans bij de belanghebben den verwachtingen zijn opgewekt, die, zoo zjj met worden bevredigd, tot teleurstelling aan leiding zouden geven. Naturalisation. By het afdeelingsonderzoek der Wetsont werpen ter naturalisatie van R. Loeb en 12 anderen, werd er op gewezen dat D. E. Wentink en P. J. Kloppers zich beroepen op de omstandigheid dat zij door het afleggen van den ambtseed voor het bekleeden eener Staatsbetrekking respectievelijk in den Oranje- Vrijstaat en de Zuidafrikaansche Republiek intertyd hun Nederlanderschap hebben verloren. Dat echter het verlof des Konings ln deze gevallen achterwege was gebleven blijkt uit de stukken niet. Op dit punt wenschte men alsnog te worden Ingelicht zoomede of be doelde personen indien i(J het Nederlander schap hebben verloren en in het bezit zyn van het volle Staatsburgerschap der Repu blieken geacht mogen worden door hunne naturalisatie tot Nederlander, uit het vreemde Staatsverband geheel ontslagen te zijn. Tijdelijke voorziening ten aanzien van het kapi taal, waarop het Rijk recht heeft ingevolge het bepaalde in het 2de lid van art. 31 der wet van 9 Mei 1890, laatstelijk ge wijzigd bij de wet van 29 Juni 1899. Biykens het verslag, werd o. a. aange drongen op spoedige indiening van voorstellen ten aanzien v&n de bestemming van boven bedoelde gelden. Men gaf niet toe, dat het noodzakelijk is daarmede te wachten tot na de beslissing omtrent een wijziging der wet betreffende de weduwen- en weezen-pensioenen. Indien echter die noodzakelijkheid wel bestaat achtte men dit een reden te meer om op spoedige Indiening van de in de Mem. v. Toel. bedoelde voorstellen van het bestuur van het fonds aan te dringen. Gemeenteraad Tan Zegwaard* Tegenwoordig zyn alle leden. Na goedkeuring der notulen van de vorige vergadering, wordt mededeeling gedaan van de volgende ingekomen stukken: Brief van Ged. Staten, waarby goedgekeurd wordt teruggezonden het kohier der school gelden over het 4de kwartaal van 1901. Brief als voren, waarby goedgekeurd wordt het in de vorige vergadering genomen besluit tot wyziging der gemeente-begrooting voor 1901. Verslag over het jaar 1901 van de com missie tot wering van schoolverzuim, waAruit blykt dat de schoolopziener de commissie met rust gelaten had tot December jl., daar op 5 Dec. de eerste vergadering, n& de installatie, plaats had. Deze stukken worden voor kennisgeving aangenomen. Hierna wordt vastgesteld het door Burg. en Weths. opgemaakt kohier der hondenbe lasting voor 1902, tot een bedrag van ƒ181; bevattende 36 honden der eersto en 109 der tweede klasse. Vervolgens wordt, na eenige wyziging, vast gesteld het door Burg. en Weths. opgemaakt kohier van den hoofdeiyken omslag voor 1902, bevattende 181 aangeslagenen tot een bedrag van f 2 403.665. Met het oog op de nieuwe regeling van den hoofdeiyken omslag, 6ohatting van ieders inkomen en daarna aftrek van een bedrag van f 350 als onbelastbaar, benevens f 26 voor elk kind beneden 16 jaar, hebben vele aanslagen, in vergeiyking met het vorige jaar, nogal eenige verandering ondergaan. Van het belastbaar Inkomen wordt thans een bedrag van 2 geheven. Daarna wordt besloten, aangezien de huur van de dokterswoning met 1 Mei a. s, eindigt, om dat huls weder onderhands aan dr. L. J. Vrie8mans te verhuren tegen een prtfa van f 200 per jaar. In de vacature van lid der commissie tot wering van schoolverzuim, ontstaan door het overlyden van den heer J. J. Ket, wordt met algemoene stemmen benoemd de heer D. Riezebos, hoofd der chr. school alhier. Alsnu wordt, iDgevolge wetteiyk voorschrift, vastgesteld oen Dieuwe verordening tot rege ling van de jaarwedden van het onderwyzend personeel aan de openbare lagere school alhier. Ten slotte wordt met algemeene stemmen besloten aan den veldwachter J. Rademaker, die op 1 dezor zyn zilveren ambtafeest mocht vieren, een gratificatie te verleenen van f 25. Niets meor te behandelen zynde wordt de vergadering gesloten. Noordwükerliout. De avonden zyn reods merkbaar korter geworden en nu het maan tje er ook weer bij komt, hebben onze straat lantaarns in den eerstvolgend en tijd slechte weinig diensten te pree tee ren. In de maan den, die vóór ons liggen, is het hier een uit zondering, die niet m aanheft: Vroeg op en vroeg naar bod, Dat is mijn grootste pret. 't Was een nieuwe firma, aan wie dit jaar do verlichting der straten en wegen en de reiniging der riolen werd gegund. Daar we in verband mot de aannemingssom heb ben vermoed, dat met het een of ander wel, wat men noemt, de hand zou worden gelicht en dit heel bedektelijk ook hebben uitge sproken, willen we nu ook eerlijk verklaren, dat de aannemer zich tot dusverre op uit stekende wijze van zijn taak kweet. De heer L. Alkemade alhier, die zijn veertigjarige ambtsvervulling als Rijnlands duintoeziener herdacht ontving op den feest dag vanwege het Hoogheemraadschap een gratificatie. Burg. en Weths hebben bekend gemaakt, dat van Maandag 17 Maart tot en met Don derdag daaraanvolgend, telkens des middags van 12 tot 1 uur, ter secretarie gelegenheid bestaat tot het aangeven van kinderen ge boren vóór 1 October 1896, die als leerling één der openbare scholen in de gemeente wenschen te bezoeken. Voor die in de Zilk kan men zich ook ver voegen bij het hoofd der school aldaar. Door den zich hier gevestigd hebbenden arts, den heer Visser, is ten gerieve van niet met aardsche goederen gezegende ingezete non een ziekenfonds gesticht. Sedert een Haarlemsche firma haren handel in oude boeken naar hier overbracht, is het aantal poetpakketten ter verzending vermeerderd en ging de vracht voor de post boden soms het gestelde maximum te boven. Daarop is door het Rijk een kar verstrekt. Maar hoe sierlijk deze ook is, werkt zij dea morgens onder de bestelling als een rem en het natuurlijk gevolg ia, dat de kom der ge meente en wat daarachter ligt de eerste be stelling nu ongeveer een half uur later ont vangt. BijnamenWat de menschen betreft, zijn ze er stellig geweest van af het oogen- blik, dat twee denzolfden naam droegen. Misschien reeds eerder en nu heeft zelfs de invoering van den familienaam ze nog niet overbodig gemaakt Bij familiën als hier bijvoorbeeld de Van den Berg's en Van den Burg's uit vele takken bestaande met leden van denzelfden naam, springt het nut van een nadere onderscheiding dadelijk in het oog. Om dezelfde reden vindt men ook op eenige onzer zeeplaatsen tal van bijna men. Maar ook zonder die verklaarbare oor zaak ontstaan ze. Zelfs de geschiedenis le vert ons tal van voorbeelden. De geaardheid, een gewoonte of eigenschap, het uiterlijk of het vak bieden den volksmond vaak ge legenheid tot het dcbitecren van een geestig heid of wat daarvoor moet doorgaan en zel den zag men sneller voortwoekering dan de verbreiding van een op die wijze ontstanen bijnaam. Sommigen zijn erg vatbaar en ont vangen er zelfs méér dan een. M&ar al is het ook, dat zij wel eens niet flatteeren, zel den bedoelt men er mee te beleedigen. Al leen in dit geval heeft het gebruik dan ook iets kweteends. Ook een onzer barbiers mag zich verheugen in eenige bijnamen, maar wel verre zich daaraan te stooten, steekt hij er den draak mede en is zelfs op den lumineuzen inval ge komen ze te laten vereenigen en vereeuwi gen in een gedicht, met het dubbele doel reclame te maken voor zijn zaak en het min der aangename van een mededeeling aan zijn klanten, door den vorm, to nul te reducee- ren. Bij het betrekken van zijn nieuwe cn veel flinkere woning, hing hij in zij* net ingericht schee rlokaal het hier volgend versje op: Tusschcn mijn vroegere ,,ouwe kast" En deze ,,Scheersalon" Is nog veel grooter onderscheid Dan tnsschen maan en zon, Ja zelfs wat tnsschen „ouwe ham" En „Knijnsbout" mocht bestaan, Is toch veel minder, dan wat ik U hier genieten laat. De gulden" en de ,,oentenbok" Is ook een groot verschil 't Haalt niet, bij wat men hier kan zien, Als men maar kijken wil. Maar wat ik deed voor uw genot, Kost mij een heele duit. Komt mij daarin wat te gemoet Opdat mijn reekening sluit' 1 Och, het behoeft niet veel te zijn; Dat gaf maar on gerij f, Was vroeger 't aantal oen ten drie, Het scheren kost thans vijf. Voor 't beetre is 't een kleinigheid; Onmoogelijk, dat 't U schaadt; Veel kleintjes maken 'n go>oto voor Uw dienaar, die hier staat. Ter-Aar. De IJsclub in deze gemeente hield haar gewone jaarlyksche ledenvergade ring ten huize van de wed. Lammens. De voorzitter opende de vergadering, waarna de notulen der laatstgehouden vergadering werden gelezen en goedgekeurd. Aan de orde was gesteld lo. het doen van rekening over den afge- loopen dienst. De heeren Kesting en Mol werden uitgenoodlgd deze met byiage na te zien, waarna door hen werd geadviseerd, dat de rekening met bybehoorende bescheiden in orde zyn bevonden, bedragende in ontvangst f 391.48, in uitgaaf f 141.82 batig saldo ƒ250.14. De genoemde rekening is goedge keurd waardoor de penningmeester is ge dechargeerd. 2o. Benoeming secretaris en penningmeester wegens jaarlyksche aftreding. De eerste func tionaris werd weder met volstrekte meerder heid herkozen, terwyi alvorens tot de be noeming van een penningmeester werd overgegaan een ingokomen schryven werd voorgelezen van den heer R. Kempenaar, waarin door hem werd te kennen gegeven voor penningmeester te bedanken en daar voor niet meer ln aanmerking te willen komen. Dit sohryven Is, naar aanleiding van de daarin voorkomende redenen, die hem tofc' ontslagneming hadden genoopt, namens dea.' voorzitter nader toegelicht, waardoor de ver gadering zich zeer duideiyk een voorbeeld koa< stellen, dat het bestuur correct had gehandeld^ Hierna overgegaan zynde tot stemming bleelt dat O. Kroon. Bz. 20 stemmon verwierf. G. de Bruin 2 en W. van Dam 1 stem, zoodat» eerstgenoemde met volstrekte meerderheid van stemmen werd gekozen, waarvan hem bericht zal worden gezonden. Inmiddels werd gesproken over do wensch- lykheid eener benoeming van een 2den Voor zitter en 2den Secretaris met het oog op I mogeiyke verhinderingen om de vergaderingen i by te wonen. Da leden konden zich hiermede vereenigen mot een gedaan voorstel doof L. van Tol, om zulks over te laten aan hei bestuur. Te dien einde werd de vergadering: voor een oogenblik geschorst en benoemds hot bestuur tot 2den Voorzitter den G. G Weeren en tot 2den Secretaris den Heer J. van der Hoorn. 3o. Benoeming commissarissen wegent aftreding van de heeren Hof, Smoorenburg en Kelder. Deze drie aftredenden werden respec tievelijk met 15, 19 en 22 stemmon herkozen, welke benoeming door den laatstgenoemden aanwezig zynde, werd aanvaard. 4o. Herziening reglement. Dit reglement werd artikelsgewyze voorgelezen en onder ging alleen deze verandering dat het bestuur zal worden aangevuld met een 2 len voorzitten en een 2den secretaris, welke aanvulling aan* leiding vond ln de hierboven genoemde be spreking. Voorts werd medegedoeld dat het bestuur voortaan niet meer het voornemen heeft hout te laten klooven, met het oog op de nadeelige zyde, die het heeft ondervonden. Verder is goedgevonden rekening te houden' met de vraag van een der leden om de jaar-I vergadering in 't vervolg zooveel mogelyk niet te laat in de maand Maart to houden.. Niemand meer het wcord verlangende, werd de vergadering gesloten. Door den tuinier Marinus Mank ln deze' gemeente is de eerste kropsalado verzondea naar de markt te Amsterdam. Wussenaar. Gistermiddag werd in eender lokalen van de openbare school gelegenheid gegoven tot het bezichtigen der teekeningen, welke in den afgeloopen cursus vervaardigd zy'n door de leerlingen der teekenechool. MIa- schien zou het aantal bezoekers grooter zyaj als het van meer bekendheid was, dat jaarlyks zoo'n tentoonstelling wordt georganiseerd. Een I kykjo waren de vele teekeningen heusch wel waard. De leerlingen hebben onder de leiding van den heer G. J. v. d Mark goede vorde-1 ringen gemaakt. Vooral onder de „bouw-/ kundige" teekeningen waren fraaie nummers, b. v. die geteekend waron met de No. 6, 4* 11 en 3. By het handtekenen waren ooit) kranige figuren. Uit de lijst der vorderingen bleak dat de heer v. d. M. zyn leerlingen vol strekt niet over het paard tilt. Geen der teekeningen mocht het predicaat uitmuntend, zeer goed of goed verwerven en toch...* daar waren, leeftyd enz. in aanmerking g& nomen, zeer goede werkstukken by. In den avond waren de leerlingen allen itt, de teekenschool aanwezig, doch niet met het doel, waarvoor ze daar andera veraohynen. De laatste avond van don cursus was gewyd aaai een gezellig samenzyn. De leerlingen werdeaj door hun leermeester goed onthaald en het| vertoonen van een reeks lichtbeelden was eem zeer welkome afwisseling. Een gunstig bekende Glasverze" kering-My, zoekt voor Leiden en Omstr* een 2560 8 op voordeelige cond. Br. Fr. letter G. Boekhandel v/h. W. 1. YAN HOOG STRATEN, Piet-Helnstra»t 69, 's-Hage. De Firma Wed. P. A. W. 1ÏEBMXK «fc ZOON, te Ouds hoornLeiden, vraagt op hsar in aanbouw zynde motorboot 2690 8 Bekendheid met de bediening van den motor strekt tot aanbeveling. Met Mei gevraagd: een nette niet beneden de 20 jaar, in een burgergezin. Br. fr. lett. It Boekh. KASTE EEL en Co., Hillegom. 2477 6 ifisr- af boeken met Gouden en Zilveren Sloten, ln grootc keuze voorradig by W ei-if-iCl, Haarlemmerstraat 118, 280915 recht over de Donkersteeg. OVERTREFT ALLES. 1600 16 Aalmarkt Beschikbaar op alle werkd* Dij T* C. LOS, (e Haarlemmer* meor, de in'Nov. goedgek. donker br. Dekhengst 2548 7 (Oidenb. ra»), Dekgeld ƒ5.— Op Woensdag 24 Kaart 1003, dea voormiddag. 11 uren, zal in h.t Koffiehuis Th. BEEREP00T, te Onde-Wetering, worden AAN BESTEED: 2664 16 Een HUIÓ, ingericht tot Café en Hotel. Bestek en teekening ter inzage, bovengenoemde aanwyzing op het terrein Maandag 17 Maart, om 12 uren 's middags. Inlichtingen verstrekt de Opzichter. BIJBALK te LEIDEN. Directeur: Mr. A. ENGEL. De Bank verleent credielen aan Landbouwers en Industrleelen, neemt gelden deposito, opent rekening-courant, koopt en Terkoopt effecten, en belast zich voorts met alle Bankzaken. 2679 17 Kantoor: Breestraat 114. Geopend Tan 9 24 uur. NEDERLANDSCHE Rlaatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde. Af deelingLeiden en Omstreken. Het Bestuur maakt bekend, dat de inzendingen naar de vraag van in bloei getrokken planten Maandag 17 Maart, 'e middags van 3 tot 5 uren, in de bovenzaal van „In den Ver gulden Turk" voor de Leden en het publiek ter algemeene bezichti ging zynr F. VAN ROMBURGH, 2589 15 Secretaris. een fatsoenlyke Dienstbode, liefst boven de 20 jaar. Zich aan te melden by Mevrouw KLU Y VER FOCKKMA ANDRRAE, Utrechtsche Veer 10. 2697 7 gevraagd, met het vak goed bekend, voor vast, tegen hoog loon, door F. A a VAN WAVEBEN, te Bennebroek. Dinsdag 1—2 of na 6 uren zich aan te melden. 2645 7 Er kunnen terstond 2 SCHIL DERS geplaatst worden, by Mej. de Wed. J. C. TEEL, te Hillegom, 2553 5 Luchtkuuroord. Zonnebaden. Plankier geconstrueerd. 2595 6 De crocusaen bloeien. A. J. STALLINGA, Uoogewoerd 75. Interc. 361. De KOTOR-TWEEWIEEEB F. N. is de eenige Motor- Tweewleler, die ln alle opzichten aan den beryder voldoening geeft en bealiat het eenvoudigate te behandelen van alle bestaande. Staat ter beproeving gereed. 2681 20 Uoogewoerd 75. A. J. STALLINGA, By A. W. SIJTHOFF te Leiden la veracbenen: uitgegeven ter eere van Ond-Hoogleeraar in da Geschiedenis aan da Amsterdamsche Universiteit. Dit werk beval de navolgende bijdragen: Een vervalscht Nieuw Testament, door W. p. C. Kkottkl. H.t Vlaardingeche Zangverscbll, 1776 1778, door D. F. Sohkublukr. De godsdienstig zedeiyke inhoud van den Spiegel der Menscheljjka Behon denie, door F. Pijper. Do portretten in Opmeers Opua chronographicum, door E. W. Moes. Nymegen in 1796, door Y. H. Rogge Da .droogscheerders synode". Een bydrage tot de go.chtedenie van de laken industrie in Holland in de 17de en 18de eeuw, door G. V7. Kebhkahp. De Munt van Koning Antonio van Portugal te Gorinchem, 1683 1691, door Mr. L. M. Rollih CC'Uquhkquk. De Duitscba Koopman te Dordrecht. 1368-1360, 1388 1392. Een handels boycot in de veertiende eeuw, door H. Broqmahs. Een en ander over Van der Capellen tot de Pol en z(Jn aanhang, door W. W. VAK DER MEULRN. Pleter van den Broecke en zyne journalen. Fragment door J. E. Hbbrzb. (Met Portret). Het huweiyk van den Grooten Keurvorst met Loui.é Henrietta van Oranje. Schildery van J. Mytena in het Mu.eum te Rennes, door Cork. Hoïstedb de Groot. (Met illustration). Da bawoners van een kastaal In de dertiende .enw, door J. te Wikkel. Frijs /3.00. Alle Boekhandelaren nemen bestellingen aan. Hoogewoerd 75. Interc. Telephoonn. 361. GROOTE COLLECTIE FIJNE KINDERWAGENS, FIJNE PROMENADEWAGENS, FIJNE SPORTKARREN. 2682 20 Alhoewel nog geen ruimte ze te étaleeren, toch groots voorraad ter keuze. Deskundige. Dagelyks to spreken, te Leiden: Oude Singel 116. 2606 6 «F SN in alle maten, soorten en prijzen. 2607 15 F1. WESSEL, Haarlemmerstraat 118, recht over de Donkersteeg. De Deurwaarder J. F. TEUNIS, te Leiden, zal op Dinsdag 18 Maart 1902, des voormiddags te ÏO uren precies, la het Gebouw aan de Breestraat 173, het tweede huis van af de Steenschuur te Leiden, publiek verkoopen: EeDe hoogst aanzieniyke party Axminster, Brnsscisehe en an dere Tapijten, Perzische, Ax- minstcr, Fluweelcn, Sujetten en andere Gang- en Traploop era. 17 hoogst prachtige Perzisch» Kar petten, waarby van 4 Meter lang. 21 Japansche Karpetten. 25 Japansche Serre- en Warande- Karpetten. 140 Japansche Gang- en Kamer kleedjes. 20 Axmin8ter Karpetten. 60 Brusselsche Karpetten en 90 Schotsche, Grieksche, Naturel, Sajetten eu Koehaar-K&rpetten. 22 Fluweelen Tafelkleeden. 45 diverse Tafelkleeden. Vele afgepaste Tule-Gordynen. 2000 el Ecru Vitrage en Overgor- dynen en wat er verder nog aan wezig is. Alle deze aanwezige solido Goe deren, welke totaal verkocht moeten worden, zyn genummerd te bezichti gen op Maandag 17 Maart, van dea namiddags 1 6 uren. Bij bet bezichtigen kunnen commission voor den verkoop worden opgegeven* 2693 42 Mevrouw Dr. TIMMERMANS» Oegstgeest, vraagt tegen 1 Mei oen ook goed kunnende werken en met goede getuigen. 2604 7 De Deurwaarder J. F. TEUNfS zal op Woensdag 19 Maart 1902, des morgens te 10 uren in diens boven genoemd Lokaal VERKOOPEN t DIVERSE: Meubilaire en andere Koerende Goederen; waarby: Tafels, Stoelen, diverse Spie- pels, Kasten, Pendules, Ledikanten, een groote yzeren Geldkist, een ge bruikt Burgers rijwiel (Acatène) enz. enz. 2692 21 Kykdag: Dinsdag a. s. van 103 uren. Goederen kunnen worden byge- bracht of op verzoek afgehaald. By vonnis der Rechtbank te 's Gra- venhage dd. 14 Maart 11. ie W. B. A. KüHNE, gep. Onderofficier te Leiden, verklaard in staat vau Faillissement, met benoeming van den EA.. Heer Jhr. Mr. R. O. VAN HOLTHE TOT ECHTEN tot Rechter commissaris en van den ondergetee- kende tot Curator. 2593 13 De Curator, Mr. J. U. GOUDSMIT.

Leidsch Dagblad | 1902 | | pagina 15