Stoomkoekfabriek „IOLLMD", Leidea. Grijs OP REIS. Holland's Roem a 25 Els., Ontbijtkruiioek a 25 Hts., Prima Sucadekoek a 25 Cis., Prima Remberkoek a 30 Cts., kleine Oemiierkoekjes a 12 Cis. KAMERS. Loïijiüg, m Braistoft Goederenvervoer H.BramtHi,DoHsttaat8, Mtsntie. VERPACHTING lleeren Schilders! Openbare Verkoopiog, Openbare Verkoopïng. Alle "Winlieliers verlsLoopen en de bekende BUBBELTJES-ONTBIJTKOEK van de AFBRAAKVEILING. Afbraak, Te Koop. Verscheidenheid. verkleurd IJzeren-Spoorweg-Maatschappij. PRIKPILLEN. In aantocht: J. TUSSEN, Leiderdorp. Natuurwoilen Ondergoederen. JASSEN T1LANUS, Friezenveen. BEUZEMAKER Co., Levering vaii Fourage en Tnrfstrooisel. BLOEMBOLLENLAND DE GRACIEUSE. Acht dagen waren voorbygogaan onder ver- gcefsch hopen 011 wachten van den kleinen kreupele; do goedo fee was niet gekomen met do sportkar I lederen morgen was het ztfn eerste gedachte: „Vandaag zal zo zeker komen," on iederen avond na oen spannend wachten sliep by weer hoopvol in met do woorden: „Maar morgen toch zeker!" Zyn heorschappy op de binnenplaats had een treurig einde genomon. Eerst hadden de jongens van den schoenlappor zich nog laten ovorredcn, maar hun gezichten werden steed3 langer als zy op hun ademloozo vraag, zoodra zij uit do school kwamen: „Is by er al?" altyd weer het steeds droeviger klinkende antwoord kregen: „Nog niet, misschien morgen Op don vyfden dag was hun geduld echter uit. Heftig verlangdo Karei zyn knikken* terug, en woedend riep Lodowyk: „Gy he>t ons maar wat voorgelogen, gy kleine, lamme pad Wacht maar, dat zullen we jo betaald zetten." Slechts een jammeriyk gehuil en de tus- jschenkomst van de moeder redden het arme kind van oen duchtig pak slaag. Nu begonnen de plageryen opnieuw en de arme kleine kerel waagde zich niet meer naar buiten, dan als hy zyn kwelgeesten in school wist, of wanneer Lenó en Paul als beschermers naast hem stonden. Hy had het geloof aan de goedo fee nog ,niet verloren. „Zy komt nog, zy komtzekerl" zeide hij telkens, om zichzelf moed in te spreken. Dien avond kwam mooder thuis van mevrouw Van B., waac zy volgena afspraak was goweest om de gordynen te halen; Fritsje lag al in bed, koortsig van verlangen naar het bericht, dat zy mee zou brengen. „Mevrouw is op reis, myn ventje", zeide zij, toen zij by het bed kwam en torwyi zy hem de haren van het voorhoofd streek. „Vandaag komt zy weer thuis. Zy had geen boodschap achtergelaten en nu vrees ik, dat zy haar belofte wel zal vergeten zyn." Frits werd doodsbleek. Het was of er een zwaard door zyn geloovig hart ging. Do tra nen stroomden hom langs de wangen. Maar toen Lena hem troostend toefluisterde, dat 'misschien morgen de sportkar wel zou wor den gebracht, kwam er toch weder een straal van hoop zyn zwaarmoedige trekken verhol deren. „Ja, morgen." En zoo sliep hy in. Maar „morgen" ging evenals „gisteren" onder vergeefsch wachten voorby. „Als zy eerst gisteravond is thuisgekomen," rede neerde Lena, „kon zy ook onmogelijk terstond weder hier zyn. Misschien morgenmiddag". De volgende middag kwam. Fritsje kon het in het kleine kamertje niet langer uit houden en liet zich weer naar de deur dragen. De kleine lamme zat heel stil en koek onafgebroken naar het gangetje, waardoor de blonde dame moest komen. Het was een mooie voorjaarsdag. De zon scheen warm en helder. De spreeuwen maakten goraas en .zongen op den eenigen boom, die op het .plaatsje stond. Er waren reeds dikke knoppen aan de takken. Men hoorde vrooiyk en luid geraas van de straat. Alles scheen tevreden te zynslechts in het hart van don armon kreupele werd het steeds somberder en som border. Toch klemde hy zich krampachtig aan de verwachting: „Zy komt heden." Misschien was zy al onderweg. Misschien reeds in zyn straat. Als hy maar eens even kon gaan kyken. Hot pleintje was zoo klein, de poort zoo dichtby; als hy eena beproefde er alleen heen te gaan? De wensch werd steeds sterker, en hy gaf den zwakken jongen de kracht om op te staan en zich langzaam langs den muur naar de poort te bewegen. Daar waren de beenen op het punt den dienst te weigeren, maar met al zyn wils kracht ging hy vorder door de poort, met ontzettend veel inspanning, het koude zweet op zyn voorhoofd, zyn knieön by ioderen stap knikkende. Hy kwam toch aan den ingang van het gangetje, wol doodeiyk ver moeid, maar hy zette zich toch met een ge lukkig trotBch gevoel op den grond. Nu kon hy de straat een eind overzien. Zy was vol mensohen. Voetgangers benamen hem ieder oogenblik het vryo uitzicht en de ry tuigen deden hem dikwyis van schrik ineen krimpen, als de zweepen knalden en de koetsiers met luide stem de voorbygangers waarschuwden. Menige wandelaar wierp een medeiydenden blik op het ongelukkige, in elkaar gedrongen kind. Plotseling werden zyn oogen onnatuuriyk groot. Daarginder, aan den overkant van de straat, kwam een jongen vrooiyk aanloopen, die den door den armen kreupele zoo vurig begeerden wagen voor zich uitduwde. Ademloos zag Fritsje het aan. Daar stond het ideaal van zyn droomen, bruin metroode strepen; zelfs de spaken van het wiel waren helrood. Met toovorachtig geweld trok het hem van de steenon op en do paai* passen het trottoir over tot by don lantaarnpaal, die vlak aan don weg stond. Hieraan klemde hy zich vast, want de knikkende knieön wilden hem beslist niet verder dragen; och, hy zou zoo graag dat wonderwerk van naby hebben be keken, Sn alles vergetend, liet hy den lantaarn paal los en maakte een waggelende beweging naar voren. Maar hy had heden reeds te veel van de arme, lamme beenen gevergd; zy konden niet verder. Als uit de verte hoorde hy een gillend geroep, een kroot van den anderen kant, een ontzettondo pijn en alles werd hem daarna onduidelijk. Luid tierend klom de koetsier, die hom overreden had, van den slagerswagen en spoe dig vormde zich een breedo kring om het kleine, bowusteloozo knaapje, totdat de jam merende moeder den kring doorbrak. Zy had naar den jongen willen kyken, hem niet op den drempel gevonden en was doodelyk ver schrikt naar de straat geloopen, waar juist het ongeluk was gebeurd. Snikkend boog zy' zich over hem. „Fritsje, Fritsje, hoe heb je je op de straat gewaagd I" Toen nam zy hem voorzichtig op. De heftige pyn had het bewuatzyn weer terug geroepen, want een klacht ontsnapte den lip pen, waarop een bloeddroppol stond, en do donkere oogen openden zich even. Zyn half gebroken oog viel op den jongen, die met zyn wagen dicht by hom stond en nieuws gierig en verschrikt toekeek. Fritsje probeerde iets met zyn hand te wyzen. „Daar," zei hy met moeite, en de vrouw, die den blik on de beweging had gevolgd, raadde met het lijn instinct van het moeder hart alles. Een uur later kwam mevrouw Van B., mooi en élégant als altyd, de straat af. Naast baar liep haar oudste, by lachte en praatte, terwyi JRudi op het bankje van een gemak- kelyken, nieuwen sportwagen zat, die door een kindermeisje werd geduwd. „Wat zal die arme, zieke jongen biy zyn, Hans en Rudi, als ge hem den wagen brengt neem hem dadeiyk mee naar binnen l" Zy ging de plaats over en door de smalle gang en opende de deur. Getroffen bleef zy staan. Naast een grooten hoop waschgood, de tobbe achteloos op zy geschoven, zat de waschvrouw aan het hoofdeinde van het bed, het gelaat met haar boezelaar bedekt; om haar heen stonden een paar klagende en troostende buurvrouwen, die verlegen plaats maakten voor de ryke dame. Daar lag Fritsje doodsbleek, met gesloten oogennu en dan bleek uit een flauw kuchje, dat hy nog leefde. „Wat is er gebeurd, vrouw Becker vroeg zy doodelyk verschrikt. Do vrouw zag op. „Dus houdt mevrouw toch woord? Fritsjo, myn kleine man, daar is nu je wageal O, wat heeft hy er naar verlangd. Hy is overreden, mevrouw. De dokter zegt, dat hy het niet lang moer zal maken." De blauwachtige oogleden openden zich nog even, de klnderoogen zagen nog eenmaal rond, eerst naarde jonge, blonde vrouw, die zich over hem heenboog, en daarna naar Hans met de kar. „Myn fee," prevelde hy, nauwelyks ver staanbaar. Een zalige vreugde vorhelderde het kleine gezichtje, dat reeds door den doods engel was gekust. „De wagen 1" kwam het al3 een zucht van do bloedloozelippen; daarna oen trilling, on het arme gewonde lichaampje strekte zich stil uit. Fritsje was aan alle lood ontvloden Sprakeloos drukte mevrouw Van B. de grove hand van de waschvrouw, legde ver legen cenige geldstukken ia haar schoot en ging stil heen. De buurvrouwen zagen haar goedkeurend na. Do sportkar stond, zonder dat iemand er naar omzag, naast.het kinderiykje. Flnanoiéelo Kronioki Hoewel ona bijna nog de verzuchting zou ont snappen, dat de kalmte der Beurs ons er aan doet wanhopen, ook maar een eenigszins genietbaar verslag der financieele aangelegenheden te kunnen geven, zoo moeten wy toch erkennen, dat er thans teekenen van oenige meerdere levendigheid te be speuren z\jn. De vroes, dat de plotselinge dood van den bekenden spoorwegkoning Hnntington een nadeeligen invloed op de houding dor Ameri- kaanscho Bears zou uitoefenon, heeft zich gelukkig niet bewaarheid. Dit is een bewys, dat in het wezen der Araerikaanscho Spoorweg-financiers eeu groote verandering ten goede is ontstaan. Tal van reor- ganisatiën zijn doorgevoerd onder de auspices van groote en sterke bankiersgroepen, welke hun be lang by de diverse Spoorwegmaatschappijen zyn blyven behouden, en welke in staat zijn, het hoofd te bieden aan die moeilijkheden, welke zich zonden kunnen voordoen, indien een boedel, zoo uitgebreid ala die van wylen dezen schranderen Spoorweg magnaat, eens niet goed geregeld bleek te zyn. De geldmarkt ten onzent bleef gemakkelijk en was de prolongatieronte in het laatst der voor gaande week reeds iets lager, ook deze week is zij weer iets gedaald. In verband hiermede en ook met het feit, dat de omruilingen van Nederlandsche fondsen tegen de nieuwe 4-pCts.-obligatiën der stad Amsterdam tot staan kwamen, konden onze Staats fondsen op een vaste stemming bogen, zonder dat eohter veel koersverbetoring te constateoren was. Hongaren en Metallioken waren vast. Wat Portugal aaDgaat, verboterden de 8-pCts. aanmerkelijk op vraag voor Parys. Do Russische Staatsfondsen bleven vast, doch stil. De uitgifte van 30 millioen roebels 4-pCts,-Staatsrento bad op do markt weinig invloed. De bedoelde uitgifte diont hoofdzakelijk voor den aankoop van do Moskou-Jarealow- Archangel-Spoor. Spanjaarden en Tnrken waren geheel verlaten. De Chineesche leeningen echter waten zeer vast en aanmerkelijk beier. De berichten omtrent de bewegingen der internationale troepen zijn dan ook gnnstig. Hoe het Yerder gaan zal, nu de gezanten ontzet zy'D, en welke voorwaardon'do mogendheden aan China zullen voorleggen, onder welke het Hemelsclie Rijk den vrede en de heerlijkheden der Westersche beschaving zal mogen genieten, zullen wij moeten afwachten. Men spreekt reeds van een voorstel van Japan en Amorika tot het sluiten van een wapenstilstand. Wy willen hopen, dat het spoedig vrede zal worden, maar vooral hopen wij, dat de gruwelen, welke, naar men verhaalt, door de Russische soldaten in Tientsin zyn bedreven, onwaar mogen blyken te zyn, want daardoor zouden do Westersche beschavers getoond hebben, juist wat deze beschaving betreft, nog niet vooruit gegaan te zyn sinds den tijd der Sans-Culotten en Voetbranders uit het laatst der 18de eeuw. Hoe bet ook zij, in elk geval golooven wy, dat de invloed van den loop der gebeurtenissen in China op de internationale geldmarkt zich nog sterk zal doen gevoelen. De positie van Frankrijk is zonder twyfel het gunstigst. Ook Rusland heeft vooralsnog den nervus belli, doch Engeland, dat het meeste belang bij den gaDg der zaken heeft, zit hot meest verlegen. Wol komt Amerika nog ter hulp, doch dat zal niet zoolang duren als Engeland gebrek beeft. Mexicanen leden onder aanbod van bet buiten land. Indische Bankwaarden behaalden beter koer sen. Cultuurwaarden waren geheel verlaten. Tabaksaandeelen hadden een vast verloop, boe- wel de koersen nu niet bepaald veel hooger waren. De Petroleummarkt was over hot algemeen gedurende de geheele week lusteloos, wel nu en dan een beetje vaster, doch per slot vnn rekening waren bet tocb maar enkele soorten, welke op een prijsverbetering konden bogen, en wel Russian- Petroleum- en Moeara-Enim-aandeelen. Suraatra- Palembang verbeterde iets. In aandeelen Ned.- Indische Mijnbouw, welko do laatste dagen oenige procenten teruggeloopen waren, kwarn plotseling een aanmerkelijke verheffing tot stand naar aan leiding van het ontvangen bericht van de ver scheping van 40 ton erts van een goudgehalte ad 8ounce, gelijkstaande met een wamde van /3G,000. Verder deelt de directie mede, dat zy is over gegaan tot de bestelling van een 20-stamp-battery, welke in aansluiting met de bestaande 10-stamp- batterij zal werken. Door deze aanschaffing zal hot productie-vermogen veel vooruitgaan en zullen, naar wy hopen, de geduldige aandeelhouders eer lang do vruchten van hun geduld gaan plukken. Ware hot kapitaal van deze Maatschappij niet zoo verwalord, wij twijfelen niet of de aandeelen zonden reeds veel hooger noteereo. Do onderneming toont echter, ryke goudadoren te bezitten en loonend te kannen werken. Zuid-Afrikaausche Spoorweg-aandeelen en -obli gation kunnen vrij vast genoemd worden. Zeker ia het, dat thaus niet veel van de verschillende takken van het Spoorwegsysteem meer in bandon van do Transvaalscho Kegeering of de Maat schappij zyn. Tock mag men uit de houding van de Ned. Zuid-Afrikaanse ho Spoorweg-Maatschappij tegenover de naar huis gezonden ambtenaren opmaken, dat zij vertrouwen beeft, dat, boe do afloop van den strijd ook wezen moge, de Maatschappij loch ten slotte wel weder in liet bezit barer spoorwegen zal komen. In de afdeeling der Amerikaansche Spoorweg- waarden heerschte op onzo Beurs nogal be- wegiog. Bij het bekend worden van den dood van den heer Huntington ontstemde de markt bier veel meer dan in Nieuw-York, hoewel, gelijk wy boven reeds zeiden, van zeer korten duur. Atckisons, Norfolk-Westerns en Ünions zetten hun rijziug voort. Het gerucht loopt, dut weldra op de gewone Atckisons dividend zal gedeclareerd worden. Ook Trisco-waarden trokken zeer de aandacht op grond van de hooge ontvangstcijfors over de eerste week van Augustus. Gulfwaarden verkeerden nog steeds in gedrukte stemming. Over 't algemeen blijven do resultaten van de diverse Spoorwegmaatschappijen gunstig, zoowel de graan- als de kolensporen. Niettegen staande men in Amorika herhaaldelijk heelt te kennen gegeven, dat de Unie be3t een 50 millioen goud kan missen, is men tock in Wallstreet dade lijk een weinig zenuwachtig, wanneer er goud wordt uitgevoerd. liijnlandscte Bank. XIV GEZONDEN. Geaclitc Ingezetenen Den 28sten Augustus hopen de echtelioden Johannes Matthous Makkoo en Helena Jacoba Ramakers hun 60 jarige echtvereeniging to herdenken. Do man heeft den leeftyd van 79 en zyn vrouw dien van 71 jaren. Ze zyn beiden ge boren Leidenaren, altyd yverig geweest, doch niettegenstaande dat, verkeert het gezin in behoeftige omstandighoden. Daarom doe ik eon beroep op de geloofsgenooten van de Sint-Petruskerk aan de Langebrug, waar do man dagelyks op zyn krukje leunende staat, en ook op andere ingozetenen van Leiden om dit gouden paar een genocglyken dag te kunnen verschaffen. Zy wonen in de Gasthuislaan aan den Heeronsingel Poort C. No. 2. Niot twyfelende, dat or milde gevers zullen zyn, die dien dag voor hon onvergetelyk zullen doen worden en dus niet onopgemerkt voorby zullon laten gaan, Mynlieor de Redacteur, zeg ik hartoiyk dank voor de verleende plaats- 1 ruimte. N. Keet. 6885 68 Net gemeubileerde Hamers van wis-.'uMonden prijs met degeiyk PetiNicn torste vl boschikbaar. 167s pen straat 4. De Garnizoens-Commandant te IiCideu, zal op Woensdag 20 Augustus e. k., dos middags te 12 uren, ten Garnizoensfjiireele (b/d. Morschpoort), onder nadere goed keuring van don Minister van Oorlog, in het openbaar AANBESTEDEN, de leveringen van: 6830 82 134000 K.G. STEENKOLEN, 30 H.L. COKES, 43000 stuks LANGE TURVEN, 1200 KORTE 23000 VUURMAKERS, of zooveel meer of minder als zal blyken noodig te zyn, gedurende het tydvak 1 October 1900 tot en met 30 September 1901, ten behoeve van de Militaire Wachten, Kazernes en het Militair Hospitaal te Eeideu. De voorwaarden van levering van 7 Juli 1896, VI Afd. No. 72, met de wyzigingen van 26 Juli 1897, VI Afd. No. 69, zyn tegen den prys van f 0.16 verkrygbaar by de GEBRg. TAN CXEEF,te 's-Gravenkage. Leiden, 18 Augustus 1900. Op Tr(Jd«g 34 Angnstug 1900, «les voormiddag to 10 nrec, aau do Kalvermarkt nabij «Ie llaveu te Lelden, ten overstaan van den Deur waarder J. F. TFCNIS, van ecu aanzienlijke partij afkomstig van tvvoo daar ter plaatse gesloopte perceelen, waarbij: Bal- keu, Binten, Vloer- en Zolder- delen, Deuren, Ramen, Ko nijnen, Brandhout en hetgeen meer ten verkoop zul worden mingeboden. 6842 21 V66r den verkoop le zien. Te koop of te liuur, in het Dorp Sasseuhcim, n/b. Leiden: een Schilderszuuk, welke een burger bestaan verzekert, direct of later to aanv., in het belang dor zaak voor R.-K., ofschoon goen vereischte. Om inl. vervoege men zich persooniyk of met franco brieven by JAC. P. LAGERBERG, Mr. Timmerman, Sas- 8enheim, tot overneming der Inventaris enz. by den bewoner C. SCHRAMA, Huis- en Rytuigschilder. 6720 14 Wegens ziekte en vergevorderden leeftyd te koop: een goed beklante (R.-K.) Met sela arsatfaire, die jaren een burgerbestaan heeft opge leverd, gevestigd op eon dorp in do omstreken van Leidon. Brieven franco motto Affaire Hulppostkantoor Zoetermeer. 6881 10 Wie houdt er van Yaniolje, Of van wat frisch Citroen, Yan Ananas, zoo sappig? Hy kan zyn smaak voldoen. En wie de Aardbei soms verkiest Of sappige Framboos; O k daarvan kan hy vinden Den geur'gen smaak, altoos! Yan Thomson's Puddingpoeder Neemt gy slechts een pakket, Èoch wil toch niet vergeten: Op echtheid dient geiet. En in een oogenblikje Maakt gy dan daaruit klaar Eén der genoemde smaken, 't Is wonderiyk, doch waar. Ja, Thomson's Puddingpoeder Geeft veel verscheidenheid In geuren on in namen, In kleur en smaak'lykheid, Thomson's Puddingpoeder, in 10 smaken, a 10 conts per pakje; alom verkrygbaar. Thomson's Yanieljesuiker 5 cents per pakje. Men eische by zyn winkelier Thomson I Thomson! Thomson! en weigere de vele waardelooze namaak sels in den handeL 6833 32 of krfjgt ln enkele dagen de oorspronkelijke kleur terug door „FEDORITA"; het geeft een weligen haargroei. Per flacon ƒ1.35. Grys of rood hoofdhaar en baard kan men kleuron dadelijk met het Haarklenrsel „PERFECT", zwart, bruin of blond, (ifen vrage de kleur, welke men wenscht.) Per flacon ƒ1. Verkrijgbaar of franco zending per post en ontvangst van het bedrag met 15 Cents verhooging: Maison „FJEDORA", Groningen; 6832 30 J. C. C. KEXORKUS, Doczastrant, Leiden. MET GARANTIE. Goedkoopst onsoliedst vervoernet gesloten en platte wagens. VERHUIZINGEN door geheel Europa. Takelen van alle goederen, Yeevervoer en SleeperlJ. Telephoonn. 38Ö, Expediteur: A. VAN BENTEN, Rijn- en Schiekade 120, LEIDEN. 6840 24 Dommekrachten te huur. Paarden te huur. Takels te huur. Wagens te huur. HOLLANDSCHE Goedkoops trein 2de en 3de klasse op Donderdag 33 Augustus 1900, van Rotterdam, Schie dam, Maassluis, Ylaardlngcn, Delft, Den llnug en Leiden naar Ilaarlcm en Amsterdam en terug. Inlichtingen aan de Stations. Zie de Aanplakbiljetten. 6834 17 Thans verkrygbaar f 1.20 por 00 stuks Volksapo- tlieek, 70 Jonker-Fransstr., Rotterdam. 6 Kokers ƒ0. 111 Betaal dus niet t© veel aan buitenlanders 111 die TJ 1.75 per 40 stuks berekenen. Naar buiton met 15 Cts. verhooging. Wederverkoopers genieten rabat. 6845 13 een schip 1ste qualiteit RIJ1IR- KACDELKOLEX, voor 6849 6 gedeponeerd Fabriekmerk Yerkrygbaar bij j 2085 90 13. V1SCHMARKT 13, du den Houtzaagmolen in den Groenendijk, TE HAZERSWOUDE, op Donderdag 30 Augustus ÏOOO, 's morgens te XO uren, ten overstaan van Solaris C. KORTEWEO, to liazerswoodo, van fjzeren As, liouteu Roede, Tier, Hettiugen, groote party Molcn- zageu, zwaar Hout, geschikt voor damleggers, ©nz. Te zien: 2 uren vóór do vcrkooplng. 6841 23 De Garnizoens-Commandant to Eeidcn zal op Donderdag 30 Augustus e. k., des middags to 12 uren,ten Garnizoensbureele (b/d. Morschpoort), onder nadere goed keuring van den Minister van Oorlog, in het openbaar AANBESTEDEN s de leveringen van ongeveer 143,000 K.G. Hooi; 174,000 Stroo; 192,000 Haver; 60,000 Turfstrooisel; ten behoeve van do paarden by do troepen, die in hot tydvak 1 Novem ber 1900 31 October 1901 te Eelden garnizoen zullen houden. 6837 82 De aandacht van gegadigden wordt er op gevestigd, dat de Algemeene Yoorwaarden voor de aanbesteding en levering van Fourage en Turf strooisel zyn gewyzigd en opnieuw vastgesteld en tegen den prys van f 0.15 por exemplaar verkrygbaar zyn by de Firma DE GEBROEDERS YAN CLEEF, to ♦s-Gravenliage. Leiden, 18 Augustus 1900. Een oude firma in Wynen en aanverwante Artikelen te Rotterdam, wenscht in relatie te treden met Dames of Ileeren uit den deftigen stand, genegen zich in eigen kring, tegen ruime provisie met den verkoop te belasten. Geheimhouding verzekerd. Adres met franco brieven onder letter S -aan den Boekhandelaar P. M. BAZENDIJK, Rotterdam. 6097 13 van 7 H.A. (Zandgrond), in den Hertenkamp van Groot-IIaesebrock, te Wassenaar, 6838 14 Aanwyzing op Vrydag 24 Aug. a. 8., de3 voormiddags elf uren, Do Notaris E. A. T. BINNENDIJK te N o o r d w y k zal op Donderdag G Sep tember a. s., dos morgens te elf uren, in het Logement „Het Hof van Holland" aldaar verkoopen6844 30 No. 1. Een WOONHUIS met ERF en TUIN te Noordwyk aan de Voorstraat, groot 5 oren, 50 centiaren. Yerhuurd aan den Heer G. L. BRUNINGS tegen f 225.— in het jaar, tot 1 Mei 1903. No. 2. Een PAKHUIS met LOODS en ERF aldaar aan den Offemweg, groot 1 are, OS centiaren. Te bezichtigen het eerste perceel op 27 en 80 Augustus a. s. van 9 12 en 2 4 uren en het laatste perceel op alle werkdagen en to aanvaarden, onder gestanddooning der huurovereenkomst van perceel No. 1, by d© betaling der koop penningen op 1 November a. s» Inlichtingen te bekomen ten Kan tore van genoemden Notaris

Leidsch Dagblad | 1900 | | pagina 7