SUNLIGHT, aan ssifers 1 UI (ft s UI In de Koffiemaal GS Hl GS Bad BENÏHE1, PiilKA HA-OLIE DillMsctoBraJsslii li 00 O m m ui c ADVERTENTIES. zuivere Preanger-Koffie, B. E. SPIJKER P.Hz., NIETS i heerlyker voor Grog, NIETS 9 fijnor voor Advocaat, NIETS y lekkerder voor Boerenjongons, NIETS 9 beter voor Inmaak, NIETS y zachter geuriger en zuiverder, DAN 4955 20 HARTEVELT ZOON, Leiden, S. H I Cl IS. gesneden en dit met warm water f| in een overdekten pot tot een pap opgelost is een GMülFBI-a BP.TÊRE 0 ZACHTE ZEEP, dan öe groene zeep II. en kost dan nog geen 5 ets. per pent!. g Probeert en doet Uw voordeel, j j De Xjeidsclie Lustrumfeesten» De Contra-Party. Thans rest ons nog te verhalen van het ainde, hoe het slot was van de week, die zooveel vreugde en zooveel gejubel bracht binnen de muren van onzo oude veste. Het was het feest door de burgery aan het Studentonkorps aangeboden. Zoo gebeurde het dan, dat op do plaats, waar zy een week lang gastheeren waren geweest, thans de studenten als gasten zouden verschijnen, dat zy, in plaats van te ver wolkomen, zouden verwelkomd worden. Dit deed de Burgemeester dan ook in zeer hartelijke woorden. Het verschil, zeide hy, tusschon u en ons is, dat wy by elk lustrum 5 jaar ouder terugkomen, doch gij, do studenten, blijft eeuwig jongl" De Praeses Collegii dankte in eenigo woorden den burgemeester (die hem een krans had aangeboden). Een half uur later, te negen uren, werd hertog Albrecht met gemalin en gevolg ont vangen. De hooge personen kregen fraaie )ouquotten. Toen het concert, dat reeds te acht uren was begonnen en voor de pauze door het muziek korps der schutterij, na de pauze door dat Yan «liet 4de reg. inf. gegeven was, oen einde nam, werd het bal geopend door don hertog met do ;zuster van onzen burgemeester, terwijl Wil lem van Beieren mevrouw Duycker begeleidde :en de andere min of meer hooggeplaatste personen uit de 14de en de 19de eeuw, waar ronder de burgemeester met mevrouw Lorentz, 'paarsgewijze volgden. Jammer dat de gekostumeorden in ver gelijking van vorige dagen veel kleiner in aantal waren. Toch was er aan kleureneffect geen gebrek, daar zonder nog te spreken van do lichte toilotjes der jongedames op het podium een phantastische grot met ge fleurde electrische gloeilampjes verlicht, was geplaatst Ook in de pauze, toen het souper was afgeloopen, had men gezorgd voor licht en kleur. Er werd toch een groote ommegang door den tuin gehouden: een concert-promenade jdoor den tuin, door rood en groen bengaalsch vuur fantastisch verlicht en voorafgegaan door Üle stafmuziek van het 4do reg. inf., onder 'directie van don heer W. Yan Erp. Hot „Yliet saen ghi friesce drute" werd gespeeld en door den componist (den hoer iw. Van der Yalk) gedirigeerd, hetgeen veel geestdrift deed ontstaan. Gelukkig was het weer, dat de zaaloerder had doen ontsluiten dan oorspronkelijk het plan wa3, wat opgeklaard on al had het 'jWoinig van een zomernacht, toch werden zeer veel wandelende paren gezien, die door ^veelkleurig vuur verlicht aan den tuin een ongewoon schilderachtig aanzien gaven, i Wanneer men al dit moois zag, de boomen jen silhouetten van palmen en laurieren, die ;wapperende vlaggen, die kleurige paartjes, jalles grotesque beschenen, dan kon men de gedachte niet van zich afzetten, dat morgen 'alles uit zou wezen voorgoed, weg voor altijd. I Toen wij Zondag-middag even gingen kijken in den tuin, waar een volksconcert werd [gegeven (voor een onzes inziens wel wat to Ihoogen toegangsprjj9) kregen we wel eonigs- izins een verlaten indruk, doch wij werden j getroost door de gedachte, dat Dinsdag nog joens zouden opleven die vreugde en pracht, ,dat nog eens op dien avond muziek zou jweergalmen en licht zou schitteren en menschen in een roes van pleizier zouden 'leven hun jeugd, hun heerlijke jeugd van 'student-zyn of jong-meisje zijn, en dat de ouderen van dagen jong zouden worden 'met hen. j Het is nu zoo geweest maar het is voorbij °ok, „die schöne Tagen von Aranjuez find nun vorüberl" j Als straks de stad en de menschen zullen 'zijn teruggekeerd tot dagelljkschen gang van 'zabfcn of sleur, als alles zijn zal als het was, en weer zal slapen tot een volgend feest, laten dan beiden, burgers en studenten, zich 'wel bewust zjjn van dit heerlijk iets: dat 'als men werkt en arbeidt dag aan dag, do dagen rusteloos voorbij ons gaan, het dan 'wel part somtijds eens feest te vieren en dat de jeugd, die vreugde hoort te zyn naast werk en ernst zich dubbel heerlijk zal vertoonen, blijheid-omkranst zich voordoen aan ons oog op zulk een feest als dezer dagen werd gevierd. Wo man singt da lasz dich ruhig niedor Böse Menschen haben Keine Liederl INGEZONDEN. i. r Mijnheer de Redacteur/ De agenten van politie, die gistermiddag om halfvier in dienst gekomen zijn om des avonds to tien uren afgelost te worden, gingen eerst hedenmorgen, door het feest in het Park, om zes uren naar huis. Dit is de afgeloopen week meermalen gebeurd. Nu hoor ik, van een hunner, dat er voor de3e extra-dienst-uren niets wordt uit betaald. Indien dit waar is, dan hoop ik, dat dit schrijven aanleiding moge geven, dat by zulko buitengewone gelegenheden aan de agenten van politie een gratificatie worde geschonken. Leiden, Achtend, 27 Juni 1900. X. [De inzender Is niet geheel op de hoogte, want ons is gebleken, dat de agenten, die zooveel later dienst doen, zooveel langer vrij zyn van dagdienst, terwyi tevens voor den inwendigen mensch gezorgd wordt. Yoor den maskeradedag byv. ontvangen de agenten een geldeiyke belooning. Rbd.] Programma Yan MnziokuitYoeringeu. MUSIS SACRUM. Donderdag 23 Joni, te halfacht, door het Stafmaziekkorp3 van het 4de Reg. Inf., Directenr: de heer \V. Yan Erp. Eerste afdeeling: No. 1. „Bayrisch Blau", Marsen, Friedemann; 2. Oaverture ,Die Mnsikanten", Von Flotow; 3. Grand Septnor, lre Partie, Von Beet hoven; 4. Fantaisie sar Camion", Opéra de Bizet, Coenen. Tweede afdeeling: No. 5- Ouverture Romaotique, Kéler-Béla; 6. ,Le Réveil du Lion", Caprice Héroïque, Kontski; 7. „Les Clocbes de Corneville", Suite de Valses, Planquette; 8. Fan taisie de 1' Opéra „Faust", de Gounod, Coenen. (Op verzoek.) Nos. 1, 2, 4, 6 en 7# eerste uitvoering op Musis Sacrum". Tweede Kamer. Zitting van heden. Per telegraaf, Het debat over hot wetsontwerp betrekkelijk progressie van gemeente-belastingen werd voortgezet. De heer Rink vulde zyn amendement „tot weglating van den eisch, dat de progressio by een belastbaar inkomen van zevenmaal het minimum voor het levensonderhoud op houdt", aan met het voorstel-Kuyper om het maximum van hefÜDg der toenemingen te bepalen op 2-maal het percentage van een belastbaar inkomen geiyk aan 1'/i-maal de som (de Reg. stelt voor geiyk aan de som) voor noodzakelyk levensonderhoud afgetrokken. De heer Veegens .nader zyn amendement, strekkende, dat het Regeoringstoezicht zich zal bepalen tot het tegengaan van buiten sporigheden ten aanzien van progressie, en dat hooger toezicht dus Diet moet afdalen in details op het gebied van gemeente-belastingen verdedigende, betoogt, dat in zyn regeling noch een ministerie van conservatieve, noch van radicale of zelfs van socialistische richting de progressie hooger zou kunnen opvoeren dan de gemeenten zelf zouden willen, daarby voorts aanvoerende dat de jongste verkiezing to Deventer hem gerust gesteld heeft dat •b Ministers ambtsvoorganger de wet van 1897 vooreerst niet zal herstellen. De heer Baatert be3trydt het z. i. ingrypende amend 3ment-Fokker c. s. Bet amendement-Pijnappel wordt zoodanig gew^zigl dat ook degressie wordt toegelaten. Do neer Smeenge stelde een amendement voor om de progressie niet te doen ophouden by het zeven voud, maar eerst by het v y f t i e n voud van den aftrek voor nood zakelyk levensonderhoud. By de repliek verklaarde de Minister van Binnenlandsche Zaken het geoorloofd de ver dienste van kinderen niet geheel in rekening te brengen by de bepaling der inkomsten van het gezin en bestreed de Minister van Financiën de lagere belasting Tan inkomsten van den arbeid dan de vermogens-inkomsten met het oog op de moeilykheicl van gemeen telijke controle. Met verwerping van alle overige amende menten werd aangenomen met 40 tegen 29 stemmen het amendement-Kuyper, om de arbeidsinkomsten lager te belasten dan de vermogensinkomstonmet 68 tegen 9 stem men het amendement-Rink (progressie ook boven een inkomen van zevenmaal den aftrek). Aangenomen werd ook met 50 tegen 26 stemmen hot amend.-Pynappel om de bestaande verordeningen, die weinig afwyken van de nieuwe regelen, te doen handhaven. Officioolo Kennisgeving. De Burgemeester der gemeente Leidon betuigt by deze zyn dank aan do ingezetenen voor de goede orde, die gekeersclit heeft en do stipte opvolging van de door do politie voorgeschreven maatregelen tot handhaving van de openbaro orde, by gelegenheid van de feesten gogeven tor herdenking van hot 325-jarig bestaan der Leidscho Hoogeschool. Leiden, De Burgemeester voornoemd, 27 Juni 1900. F. "WAS. Academieuieuws. Leiden. Geslaagd zijnvoor het theoretisch geneeskundig examen de heer K. O. A. Welffer voor het 2de natuurkundig examen do heer H. J. F. Mayer. Ambtenaren Z.-A. Sp.-MiJ. By de Nederlandsche Zuid-Afrikaanscho Spoorweg-Maatschappy is oen nader telegram ontvangen van den Nedorlandschen Consul- Generaal te Kaapstad, vermeldende dat de hoofdofficier, belast met de transporten, order heeft gekregen maatregelen te nemen voor het vervoer van East-London van 1300 maniyke passagiers en 1700 familieleden en daartoe aangewezen heeft de stoomschepen „Manhattan", „Gorman", „Arundle Castlo" en „Hawarden Castle"; dat de consul te East- Londen seint, dat de militaire autoriteiten aldaar nog geen bericht gekregen hebben op welken dag de bedoelde personen aldaar zullen aankomen; dat één stoomboot gereed ligt; dat door de autoriteiten voorbereidingen worden getroffen voor hun verpleging gedurende hun verblyf aldaar en dat de stoomschepen Kaap stad zullen aandoen. De Consul-Generaal voegt er by, nadere telegrapliische modedeelingen te zullen doen. LEIDEN, 27 Juni. Thermometerstand: gisteravond om 8 uren 14° C. 57.2° Fahr.heit, hedenmorgen om 8 uren 14° C. 57.2° F., 's middags om 12 uren 15° C. 59° F., 's namiddags om 4 uren 15° C. 59° F. Wy achten het niet overbodig, belang- hebbond9n er op te wyzen, dat alsnog tot 1 Juli a. s.j gelegenhoid bestaat tot het doen van aangifte tot plaatsing op de lyst der kiezers voor leden van de Kamer van Koop handel en Fabriekenen herinneren tevens, dat men, om op bedoelde lyst geplaatst te worden, moet zyn kiezor van leden van den Gemeenteraad en gedurende ten minste 12 achtereenvolgende maanden zyn of geweest zyn bestuurder of modebestuurder van een bodryf van handel en nyverheid in deze ge meente. Ambtshalve worden alleen op de lyst ge bracht zy, die reeds op de laatst vastgestelde kiezerslyst voorkomen en nog voldoen aan de beide vereischten hierboven genoemd. Den 4den Juli a. s., des namiddags om halfdrie, zal op het kerkhof te Katwyk-aan- Zee de plechtige overdracht plaats hebben van het monument, dat door vrienden en vereer ders op het graf van wylen dr. A. Nykamp is geplaatst. Dr. Leyds Is gisteravond om halfelf met een der secretarissen der legatie te Brussel, van daar, in de residentie aangekomen. Telogrammen. LONDEN, 20 Juni. (R. O.) Een officieel rapport van lord Roberts bevestigt, dat op 4 Juni door de Boeren een convooi van 50 wagens, door 150 Hooglanders geëscorteerd, is genomen by Rhenoster in de nabyheld van Heilbron. Voorts bevestigt lord Roberts in dat rap port eveneens den aanval op 7 Juni op het Derbyshire-regiment, waarvan 85 man werden gedood, 111 gewond en de overigen gevangen werden genomen. MASERU, 26 Juni. RO.) Een groote ploeg Basuto-arbeiders onder leiding van in genieurs, in dienst van het Vereenigd Koninkryk, aan het werk by Kroonstad, werden door Boeren aangevallen en verloren 20 man aan dooden en gewonden, terwyi 200 hunner gevangen genomen werden. Er wordt gemeld, dat commandant Olivier door de Engelsche linïën is gebroken, met zyn commando komende uit het zuiden. KAAPSTAD, 27 Juni. (R. O.) Botha, lid van den Raad voor Aliwal en zyn ambtgenoot Sauer zijn hier in hechtenis genomen als be schuldigd van hoog verraad. Botha heeft een rondreis gedaan door de Hollandsche districten. KAAPSTAD, 26 Juni. Officieel wordt aan gekondigd, dat geen troepen Zuid-Afrika zullen verlaten, voordat de oorlog geëindigd is. Waarschynlyk zal dan het eerst de garde- brigade vertrekken. TSJIFU, 26 Juni. R0.) Vreemdelingen van vorschillonde plaatsen dringen aan, dat een leger van 100,000 man, waarvan minstens 50,000 voor Peking bestemd, onmiddeliyk in China zou moeten worden byeengebracht. De vreemdelingen gelooven, dat het geheele Chineosche leger onder generaal Toeng-Foe- Sieng, die den laatsten Mahomedaanschen opstand onderdrukte, zich by de Boxers beweging aansluit, terwyi zy schatten, dat 60,000 goed gewapende Chineesche soldaten zich om Peking en Tientsin bevinden. Chineesche officieren beroemen er zich op, dat 400,000 soldaten beschikbaar zyn. Seymours colonne voerde levensmiddelen voor een week mede en ongeveer 150 patronen voor eiken man. LONDEN, 26 Juni. (R. 0.) In het Lager huis deelde minister Balfour mede, dat de Engelsche regeering met vreugde zal begroeten het zenden van troepen door eenige mogend heid, die door de nabyheid van haar troepen in staat is, dadelyk handelend op te treden, ten einde de ongeregeldheden in China te onderdrukken. Odder-Staatssecretaris Brodrick zeido, dat geen direct bericht van de gezantschappen van admiraal Seymour's colonne, of van Tientsin was ontvangen. Het laatste bericht van den bevelvoerenden officier te Wei-Ha- Wei is, dab 3000 man van de ontzettings colonne voor Tientsin zich den 23sten tien my Ion van die plaats bevonden. Uit particuliere bronnen vernemen wy, dat do ontzettingscolonne later Tientsin bin nenrukte en noordeiyk marcheerde. Berichten hebben ons bereikt uit verschil lende Chineesche bronnen, dat de gezant schappen den 20sten alle onbeschadigd waren. PARIJS, 26 Juni. (R. 0.) De Chineesche gezant alhier deelde den minister van buiton- land3che zaken een heden van den onder koning van Yoen Nan ontvangen telegram mede, waarin deze aan den Chineeschen ge zant berichtte, dat hy kennis had genomen van het telegram, dat de Chineesche gezant hem op verzoek van minister Delcassé gezon den had. Hy verzoekt den gezant, aan de Franscho regeering te willen meedeelen, dat de heer Francois en andere personen, die zich met hem te Yoen Nan" bevonden, zich den 24sten op weg hebben begeven naar Tonkin. Hy liet ze begeleiden door talryke soldaten, ten' einde zo te beschermen. Uit een telegram, door den Chineeschen gezant ontvangen, blykt, dat op den datum, dat bedoeld telegram verzonden werd, de Europeanen in Peking veilig en wel waren. De dagteökening van het telegram, dat eenige dagen oud wa3, is niet geheel juist uit te maken. LONDEN, 27 Juni. R0.) („Daily Telegraph".) Uit Canton wordt van 25 dezer, via Hong kong van 26 dezor, bericht, dat er gevreesd wordt, dat men aan den vooravond staat van tooneelen van bloedvergieten en regeeringloos- hoid, die slechte geëvenaard worden door de geschiedenis van den Taipingsopstand. De teekenen van een moorddadig optreden der Boxers, zeeschuimers en andere bloeddorstige ellendelingen, die niets te verliezen hebben dan hun ellendig bestaan en alles kunnen winnen door moord en plundering, worden zoo klaar- biykelyk, dat gegoede Chineezen zich haas ten uit de omstreken van Canton vandaan to komen en hun vrouwen, kinderen en goederen van waarde meenemen. PARIJS, 27 Juni (R. 0.) Havas meldt, dat de Fransche consul-generaal te Shanghai dato 26 dezer seint: De troepen der verbonden mogendheden trokken Tientsin binnen. De vreemde gezanten hebben Peking door de Noorderpoort verlaten, vergezeld van Chinee sche soldaten. Men veronderstelt, dat ze zich, den Grooten Muur volgende, naar Shanghai begeven. De Fransche consul voegt aan deze mede- deeling nog toe, dat de onderkoning van Nan king en de onderkoning van Tschang-Teheking hom opdroegen aan do Fransche regeering de mededeeling over te brengen, dat zy waakten voor de veiligheid der vreemde zendelingen en handelaren in het gebied der Yangtse. De Fransche consul te Tsjifu bevestigt per telegram dato 26 Juni eveneens het ontzet van Tientsin en het vertrek der vreemde ge zanten uit Peking. TSIN-TAU, 26 Juni. (R. O.) Het Protestant- sche zendingshuis te Weichsien is in den afgeloopen nacht door rebellen verbrand. BERLUN, 27 Juni. (Wolffbureau) Yolgens een heden in den vroegen morgen ontvangen telegram van den keizerlyken consul te Tsjifu, is admiraal Seymour op 14 K.M. van Tientsin omsingeld. Hy telt 62 dooden en 200 gewonden onder zyn manschappen en is zeer dicht omsloten. Hy verlangt 2000 man hulptroepen, die den 25sten des morgens uit Tientsin vertrokken onder Russisch opperbevel. YOKOHAMA, 27 Juni. De Keizer bekrach tigde het krediet van 15 miliioen yen goed, voor de kosten van militaire operaties. LONDEN, 27 Juni. (R. O.) De Khedive kwam hier hedenmiddag aan en werd aan het station ontvangen door den Hertog van York. Een ©erewacht is opgesteld aan het Buckingham-palel8, waar de Khedive gedurende zyn verblyf alhier zyn intrek heeft genomen^ Do Khedive ziet er goed uit; van zyn jongste ziekte bespeurt men niets aan hem. BUITENEAND. Frankrijk, In de begrootings-commissie deelde de minister Lanessan mede, dat de krediet-aan vrage, die hy deed naar aanleiding van de gebeurtenissen in China, gelegenheid zou geven in Taku evenals de andere staten de beschikking te bekomen over een troepen-afdeeling van 8500 man en fn Tonkin de van daar ontboden manschappen te vervangen. De gewezen minister-president Charles Dupuy is te Le Puy tot senator gekozen met 569 van de 690 stemmen. Verscheidene radicale bladen verlangen, dat de chef van den generalen staf Delanne op zyn plaats zal worden gezet, omdat hy de officieele kennisgeving, waarin hij aan den generalen staf mededeelde, dat zyn verzoek om ontslag geweigerd was, in nationalistische organen heeft laten openbaar maken, on ook omdat hy geweigerd heeft de door den minister van oorlog tegen zyn zin by den generalen staf benoemde officieren te ont vangen. België. De verdere behandeling van het proces der Selati-spoorwegconcossie is verdaagd wegens de ernstige ziekte, die mr. Eara, een der ver dedigers, in de terechtzitting is overvallen. Ook indien de heer Bara van dezen aanval mocht opkomen, dan wordt het toch als uit gesloten beschouwd, dat deze liberale leider zfin rol in het politieke leven ooit zal kunnen hervatten. Groot-Brltannle. In liet Lagerhuis werd gisteren by tweede lezing de wet tegen het rA-men van woeker rente voor geleende gelden aangenomen, welke gelijkluidend is mot de bepalingen omtrent hetzelfde onderwerp, het vorige jaar ingediend. - De Khedive van Egypte is geheoi hersteld. Busland. De „Daily Mail" verneemt uit St.-Petersburg, dat Moerawjof, naar het heet, overleden is na een stormachtig gesprek met den Czaar, dio hem vörwyten deed over de verliezen, te Taku geleden, en zjjn onkunde over den loop van zaken in China. Dergelijke geruchten waren by het plotselinge van Moerawjef's dood onvermydelyk. Maandagmiddag had in hetSergiusklooster de byzetting van het stoffelijk overschot van minister Moerajief plaats. De plechtigheid werd bygewoond door het keizerpaar, de aanwezige grootvorsten, de vertegenwoordigers van het corps diplomatique en veel hooggeplaatste ambtenaren en officieren. Met dezen onze hartelyko dank aan allen, die belangstelling toonden hy de ziekte en het overlyden onzer onvergeteiyke Echtgenoot©, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder CATHA- RINA MARIA DE HAAS, geb. Yan Wageningen. 5573 11 J. B. P. DE HAAS. A. M. BENTZ De Haas. F. BENTZ. Leiden, 27 Juni 1900. De Commissie uit de Burgery voor het aan het Studentencorps aan geboden feest verzoekt al dengenen, die iets van genoemde Commissie te vorderen hebben, hunne rekeningen ten spoedigste in te dienen by den Penningmeester, den Heer G. GERLINGS, Rapenburg 35. Namens de Commissie, Mr. F. WAS, Voorzitter. Mr. J. H. GOUDSMIT, Secretaris. 5575 12 Naar aanleiding van de advertentie van den Heer P. v. DRIEL deel ik U allen mede, dat ik verkeerd was ingelicht en do kaarten van on waarde zyn. 5582 7 II. KERKVLIET, Behanger en Stoffeerder, Waardgraelit No. S. Biykens acte, 26 Juni 1900 ver leden voor den Notaris D. K. J. SCHOOR, te Voorschoten, is tusschen do Heeren JACOBUS GERRIT SEN en JACOBUS ALBERTUS GERRITSEN, beiden Bloombollen- kwoeker, wonendo te Voorschoten, aangegaan eene Vennootschap, ton doel hebbende het kweeken van en dry ven van Handel in Bloembollen en aanverwante Artikelen. Do vennootschap, ingogaan 1 Januari 1900, is aangegaan voor onbepaalden tyd on kan telken jare op 1 Januari worden ontbonden, indien de eene vennoot aan den anderen één jaar bevorens heeft kennis gegeven, dat hy de vennootschap wil doen eindigen. Zy is gevestigd to Voorschoten, onder de firma „J. GERRITSEN en ZOON". Ieder der Yonnooten is bevoegd, ten name van de vennootschap te handelen, voor haar golden uit te geven en te ontvangen, en de vennoot schap aan derden en derden aan haar te verbinden en met den naam dor firma te onderteekenen. De toestem ming en onderteekening van beide vennooton wordt gevorderd tot het huren, verhuren, koopen en ver vreemden van onroerende Goederen, het ter leen opnemen of ter leen geven van gelden, het verleenen van pand of hypotheek, het aankoopen van zaken hun handel betreffende boven een bedrag van ƒ800.— in eens, het aangaan van borgtocht, het sluiten van dadingen en het ver richten van alle handelingen, dieniet tot den gewonen werkkring der vennooten behooren. 5581 42 brandt men dagelijks op Duitsche wijze 389 12 uitmuntende door geur en smaak. Prijs per 5 ons 55 Cent, VEftKOUW STOKUUYZEN, NIEUWE BIJN 47. VÏ,ID ËJIf Etablissement V""3 VOOR Complete Kamer- V*. EN f Kuis-'.nnchüngon. rr. ii j. GïocisTE EHUIII !r> VA!t rfijne en goad oopo ME USE Li: N", f Tapijten, Gordijiion, r J 9495 28 Zwavel- en Modderbaden tegen Rheumaliek, licht, Neuralgie (Ischias). Gedurende den vacantiotyd vinden families hier, tegen de biliykste pryzen, opname met beste verpleging. Nadere inlichtingen vorstrekt: 55C7 11 I>e Bad-Direetie. (Firma GEBRS. CATZ). Verkrijgbaar in flacons van 75 en 00 Cis. 5577 10 1IOOGEWOERD 101. in origineele flacons. Distillateurs Ao. 1700. Onder voortdurende contröle van Dr. Yan Hamel Roos «Sc Harmens. 6206 18

Leidsch Dagblad | 1900 | | pagina 3