Voor de Lustrumfeesten MANTELS El KOSTUHES llordretlitsclie Hypotheekbank, ezdra goedkoop worden opgeruimd. A. SCHNABEL. Het Leidsche Volkshuis. Darzoïs. Cillyk. LUSTRUMFEESTEN. MAATSCHAPPELIJK KAPITAAL ƒ2,000,000, De Gracieuse, Prijs per kwartaal f UI1/* Alweder een maaglijder hersteld Burgerlijke Stand. Openbare Verkooping TENTOONSTELLING Wed. K. DE GRAAFF, Dames! Natunrwollen Ondergoederen. JASSES T1LASES, Friezenveen. BEUZEMAKER Co., ZULLEN DE NAAMLOOZE VENNOOTSCHAP gevestigd te Dordrecht, Groenmarkt 76, aruhondond een oversohot van de aandeelen zal kunnen aanwyzen, en het zon haar ook niet moei. ljjk rallen met de betaling van eenig dividend aan te vangen. Hoewel thans een niet onbelangrijk netto-8urplus voorhanden ie, wil men nu niet tot dividond-uitkeering overgaan, om wellicht een volgend jaar daarmee weer te moeten ophouden. Aldus de uitspraak van mr. Huntington! ffijnlandsclie Bank. BËOLAMËS. 40 Oents per regel. Alweder een maaglijder hersteld 1 zeggen wjj, omdat dagelijks van heinde en ver ons brie ven geworden van genezen maaglijders, die thans zich zoo gelukkig gevoelen, dat zij niet kunnen nalaten, om zulks mede te deelen. Daar de genezingen in Nederland zelf onzen lezers het meeste belang zullen inboezemen, zoo laten wy hier volgen wat de heer D. Do Wit, Annastraat te Steenwyk, ons 8chryft. „Nog nooit ben ik om zoo te zeggen onge steld geweest, doch den laatsten winter bad ik vreeseljjke pijnen in de maag, welko mij op smartelijke wijze deden ïyden. Yccl over Volgens portret. Overleden: A. Groenenberg 87 j. C. Ym Dijk 19 m. HILLEGOM. Getrouwd: P. Stokman en Eb Spierings. J. Seijsoner en C. Do Groot, B. J. Nederstigt en E. Prins. Bevallen: T. Hopman geb. Dedel Z. A. Klinkenberg geb. Van der Voet D. S. Van der Werif geb. Conradi D. Overleden: G. v. d. Berg 3 j. N. T. Pardoen 20 j. BAZERSWOUDE. Bevallen: T. Van Hafctum geb. Meyer D. Ondertrouwd: P. Voskuil 22 j., te Hazers- woude en J. M. Slootjes 20 j., te Allen. NOORD WUK. Geboren: Cornelia Maria Van Rhijn, D. van do wed. C. Van Rhijn. Jacoba, D. van J. Van Rooijen en H. C. Smi», Johannes, Z. van J. Minnee en W. H. Culonbrander. Elisabeth Mana, D. van V. Van Bobenjeu en B. Duindam. Alida Johauoa, D. vau J. Brederodo en A. C. E. Heemskerk. Hugo, Z. vau J. hangelaan en A. Aikemade. Cathanna Wilheluiiua, D. van P. J. Van bokemen en A. Bijvoels. Getrouwd: Bernardus Christianas Vos 31 j. en Martha Maria De Groot 23 j. Andrianus Petrus Slats 31 j. en Maria Paulina Vioen23j, Joro Volquerus Vink 37 j. en Antje De lieus 37 j. Overleden: Jacob Vau Duivenboden 75 j., geh. met Lena Onderwater. OEGSTGEEST. Gehuwd; L. Westhnis en M. Lagas. Geboren: Gerard Johannes, Z. vau J. D. Van Buuren en A. Kort. Maria Magdnlena, D. van M. Vreeken en M. Van der Lcedeu. Pieter, Z. van P. Ravensbergen en G. Van Vliet. Nicolaas, Z. van W. Vau Egmond en J. Vau Klaveren. VOORSCHOTEN. Geboren: Maria, D. van C. M. Middelkoop en M. v. d. Nagel. Johanna, D. van P. Bekker en J. Gerwig. Barbara Maria, D. van A. W. C- Kranenburg en A. J. Verhoog. Johanna Elizabeth, D. van A. Zuiderduin en J. J. Sckmal. Overleden: C. Q. Van Leeuwen IB j. en A. De Graaf 2 j. ZOETER WOUDE. Geboren: Nicolaas Comelis, Z. van Berg eu E. v. d, Poel. Overleden: N. Ovordevest 28 j., ongeh. Ondertrouwd: C. Smit 30 j., te Leidordorp en A M. Ondshoorn 25 j.t alhier. Gehuwd: W. P. v. d. Salm 29 j., te Alkemado en C. Doele 26 j., alhier. A. v. d. Weydeu 31 j. te Rijnsburg en A. M. Does 22 j., alhier. v o n d i aan de bijzondere hoogescholen. Het een zonder het ander laat zich niet denken. De Staat, die aan het bijzonder onderwijs overlaat te beslissen of een jongeling voor het onderwijs aan de Universiteit voldoende is onderlegd, kan aan dat onderwijs op den duur de beslissing niet onthouden over de al of niet geschiktheid van den jongen man om later als dokter, advocaat, enz. op to treden. De beslissing is dan ook niet te overschatten en de heer Lobman, die haar uitlokte, heeft grooten dank verdiend van de zijde van alle voorstanders van het bijzonder onderwijs. 2T i nawcieele HronieÜ De .tocht zonder hindernissen", zooals men den opmarsch der Engelschen naar Pretoria zou kunnen noemen, heeft met het in bezit-nemeu dier stad vermoedelijk wel een eind gemaakt aan de Transvaalsche lijdensgeschiedenis. Het .gejubel, dat uit geheel Engeland met dankbaarheid en vooral met trots is opgestegen, heeft echter cp geen enkele fondseubeors den geringsten invloed kunnen uitoefenen en to dien opzichte is er dan ook geen reden tot medejuichen. Want in plaats, dat bet binnentrekken van Pretoria groote opge wektheid beeft veroorzaakt, kenmerkte de houding der markten zich door een gevoelige terug houdendheid. De aanleiding hiertoe moet evenwel thans op een ander gedeelte vau deu aardbol worden gezocht, en de politieke zorgen zijn niet opge- hoven, doch alleen verplaatst. Het heeft er inder daad allen schijn van, dat de onlusten in China ecu hoogst ernstig karakter hebben aangenomen cn de verschillende vreemde machteD, welke „belangen" in China meenen te mogen verdedigen, genoodzaakt zijn geworden, om op energieke wijze handelend op to tredeu. Wel geschiedt deze ge meenschappelijke bandeÜDg in volkomen harmonie en vriendschap tusschon de mogendheden onder ling, doch waar zooveel hongerige wolven op den buit azen, en elkaar geen stukje te veel gunnen, behoeft er niet zoo heel veel te gebeuren om hot gekrakeel aan den gang te maken. Do mogelijk heid van een dergelijke ongewensclite wending blijft dan ook beslaan eu wee dan de gevolgen! Voor het oogenblik schijnt de Cbineescbe regee ring zich niet erg veel moeite te geven om den opstand onderdrukt te krijgen. Wel geeft zy strenge bevelen aan de legeropperhoofden, om met alle kracht tegen de beweging in te gaan, doch in werkelijkheid duldt zij, dat weinig of niets daartegeu ondernomen wordt, en gaan intusschen de oproerigen lustig hun gang met moorden. Was nu de fondsenmarkt reeds door boven genoemde omstandigheden in allesbehalve opge wekte stemming, een nog grootere teleurstelling kwam de markt nog meer drukken van een kant, waarvan zy allerminst werd verwacht. Berlijn toch zond in het midden der week sterk dalende koersen bij een zeer opgewonden markt. De be richten over opnieuw verlaagde ijzerpryzen uit Amerika en Glasgow en de ontstemde Londensche Bears veroorzaakten plotseling een gevoelige daling in de aandeelen der bergwerken, die daar een zeer belangryke markt hebben, welke daling verder in omvang toenam en ten slotte op een paniek begon te gelyken. De geheele Berlijnsche Beurs kwam daardoor tydelyk in desorganisatie en alle waarden hadden daaronder te lijden. Deze coherpe reactie bleef op de Enropeescbo fondsen- markten niet zonder invloed en do Amsterdamsche Beurs kon zich daaraan evenmin onttrekken, zoo dat ook op onze markt een zeer flauwe stemming hoe rsohte. Hollandsohe Staatsfondsen hadden een iwak verloop, vooral voor de 2V;-pCts.-Schuld, de ,8-pCts. daarentegen kon iets verbeteren. Do ver- jkoopen daarin worden in verband gebracht met de ta verwaohten nieuwe 4-pCts,-leoning der stad Amsterdam, waarin de belegging meerdere reDte aanbiedt. Tabakswaarden hadden wederom een bewogen verloop, in aansluiting by do taxatiën, welke deze week voor de aangevoerde partgen voor de veiling van 12 Juni hebben plaatsgehad. By de eerste taxatie, welke vrij gunstig was uit gevallen, liepen de verschillende aandeelen omhoog, doch de tweede taxatie, die minder gunstige resul taten opleverde, bracht een ommekeer teweeg en ten slotte was de houding voor de geheele af- deeling zwakker. De handel in aandeelen Ned. Handelmaatschappij, welke tot nu toe van levendiger en vaster aardis geweest;begoa eenige weifeling te vertonnen onder den invloed der toestanden in China. Aandeelen Wester Sui- kerrafinaderij ondervonden een gevoelige daling. Petroleum waarden hielden zich zeer flink; onder de leiding der Koninklijke liepen de koersen der meeste aandeelen vrij belangrijk om hoog, alleen was de stemming voor de Sumatra- Palembang meer wankelend. Het jongste jaarverslag der „Koninklijke", dat aan duidolykheid niets to wonschen overliet, heeft een juisten blik op den toestand der Maatschappij doen slaan en het kan niet worden ontkend, dat de gunstige beoordeeling daarvan ongetwijfeld een bemoedi genden indruk heeft teweeggebracht voor de overige Indische petroleum-ondernemingen. Do scherpe daling te Berlijn was natuurlyk van ongunstigen invloed op de aandeelen der Zuid-Afrik. Spoor, welke in Duitsehlaod ruimer markt heb ben dan by ons. Het gevolg was, dat liier niet alleen genoemde waarden belangrijk lager waren, doch ook de andere Transvaalsche waarden hadden daardoor te lyden en ondervonden meer of minder belangrijken koersteruggang. Aandeelen Trans- valia bleven van de daling niet verschoond en zagen veel van het jongst behaalde avans weer verloren gaan, boewei de stemming voor dit fonds niot ongunstig bleef. De buitenlandsche Staatsfondsen, boewei aanvankelijk niet in ongunstige positie verkeerende, werden ten slotte door de ongunstige strooming te Berlijn en Londen medegesleept, en hadden een flauwer verloop. Bij Spanjaardon was do teruggang nogal opmerkelijk, in navolging van Parijs, hoewel de inschrijving op de nieuwe leening in Spanje een beslist succes heeft gehad. Voor Rassische fondsen was het koersverloop iots verdeeld, doch over het algemeen was de houding niet zwak. Het is opmerkelijk hoo ditmaal niet de geruchten omtrent de Russische loenings- plannen wordt omgesprongen. Tegenover officieuze ontkenningen, blijven bevestigingen van financieele zijde even krachtig gehandhaafd, en de ondervin ding heeft aangetoond, dat dikwyls aan de officieuze mededeelingen ten slotte de minste waarde moest worden gehecht. Voor den ernst van dezen toestand zijn de fondsen- markten niet blind gebleven ea overal i3 een ge drukte geest merkbaar. Wat meer bepaald do Londensche Beure betreft, is de houding dor mijn- waardenmarkt, welke algemeen zeer tegenvalt. Na den spoedigeo en gemakkelijken tocht der Engel schen binnen de wallen van Pretoria, bad men een krachtige verlevendiging der Afrikaansche mijn- waarden verwacht, vooral nu de krijgsbedrijven tot een eind zijn gebracht, zonder dat aan de goudmijnen het minst gevoerd is, en dus het groote schrikbeeld der Eugolscho speculatie ge heel verdwenen is. Deze verwachting is nu aller minst verwezenlijkt, want hoewel de veranderde toestand beslist in het voordeel der goudmijn ondernemingen is gekeerd, heeft bot publiek zich met een opmerkelijke onverschilligheid van elke deelname in mynwaarden onthouden, zeer ten ongerieve der speculatie, welke er op bad gerekend, dat zij flinke posten goodshares op gemakkelijke wijze en met groot voordeel aan het publiek zou hebben kunnen overdoen. Dit nu werkte zeker niet mede om de Londensche Beurs gunstig ge stemd te doen zijn Ook na wordt do uitgifte eeoer nieuwe leuning voor algemeene Staatsbehoeften als zeker genoemd en zon de uitgifte in den nazomer geschieden. Het bedrag dor leoning moet zeer aanzienlijk zijn. Het behoeft natuurlijk geen nadere verklaring, dat de koers der G h i n a-leemngen een belang ryke daling aaawyst; de omstandigheid, dat de reg ering in ernstige verwikkelingen is gebracèit, zoodanig, dat de ingrypende hulp der vreemde mogendheden noodig ie geworden, is natuur!yk meer dan voldoende om voor het oogenblik een zekeren angst in bet leven te roepen. Doch juist de overweging, dat de Europeesche machten ge meenschappelijk samenwerken, is een voldoende factor om geen calamiteit voor de Chineosche waarden te behoeven te vreezen. De tijding, dat Braziliö met New-Torksche bankiers een leoning van 30 millioon dollars zou hebben gesloten, oefende weinig invloed uit op den koers. Toch mag het bericht wel bevreemding op wekken. Het is niet goed aan te nemen, dat Brazilië een aanzionlyk bedrag zou hebben opgenomen, zonder daarover eerst te hebben onderhandeld met het huis Rothschild, hetwelk zulk een overwegend belang bij de Braziliaansche financiën heeft en daarop grooten invloed kan uitoefenen. Het is dan ook met belangstelling, dat hierover nadere be richten worden te gemoet gezien. Onder de vreemde spoorwegwaarden viel in de eerste plaats de aandacht op aandeelen War- scha uW e e n c n, welke ruim werden aange boden in omwisseling tegen de nieuwe waarden, voor welke laatsten groote belangstelling blyft bestaan. De voorwaarden van inschryving zijn voor de houders van oude aandeelen zeer voordeelig en werd dan ook voor de claim van 75.tot f 80.geboden. Tot na toe was er evenwel inde „claims" geen groot aanbod, waaruit mag worden afgeleid, dat verreweg het grootste deel der oude houders van hun recht van inschrijving zei ven ge bruik maken. De Amerikaansohe spoorwegmarkt had het zwaar te verantwoorden. De hier reeds vroe ger uitgesproken meening, dat in den eerstkomen- den tijd deze afdeeling een welkomen speelbal zal vormen in de handen der speculatie, wordt tot nu toe bewaarheid, voor zooverre zy de markt in handen heeft om de koereen te bewerken zooals haar nuttig dunkt. Het publiek evenwel onthoudt zich zeer merkbaar van elke deelneming, en hier door is de handel in spoorwegwaaiden in zeer gevoelloozen toestand geraakt, waaruit de specu latie haar niet kan opheffen. Een groot bewys voor de onverschilligheid is ongetwijfeld wel de totale negeering van het bericht, dat op de Preferente aandeelen Atchison in het vorvolg een dividend op den voet van 5 pCt. 's jaars zal worden uitgekeerd. Evenmin werd eenige aandacht geschonken aan de tijding, dat in bestnarskringen der Union Paoific een vol doend aantal Chic.-Burlington-aandeelen was in banden gekomen, waardoor laatstgenoemde Maat schappij van baar voornemen, om een concur reerenden weg naar de Pacific-kust aan te leggen, zou zyn teruggekomen. De rijzing der 2de-hyp<>tk.- Oblig. Chicago en Grand-Trunk is natuur lijk in verband te brengen met de tgding, dat voor de "de hypotheek niet onbelangrijk betere voor waarden zjju bedongen kunnen worden. In de eerste plaats hebben de lste-bypotbeek obligation, welko in ruil tegen do 2de dito zullen worden uitgegeven, de onvoorwaardelijke rentegarantie der Grand-Trunk verkregen, en tevens ontvangen de 2de-hypothcek-obligatiën nog 25 pCt. in nieuwe Income Bonds. De president der Central-Pacific heeft zijn opinie uitgesproken omtrent de toekomst-der aan deelen Southorn-Pacific. Heel duidelijk is het orakel niet geweest. De zon kan gaan schijnen, doch het is ook mogelijk, dat het nog blyft rege nen. "Wanneer nu spoedig alle groote uitgaven voor de belangrijke verbeteringen zullen zijn ge daan, zal hot zeer waarschijnlijk zijn, dat deS.-P. de Pink-Pillen van Dr. Williams gelezen heb bende als een probaat middel in dergelyke gevallen, besloot-ik ze ook eens aan te wenden en het geregeld gebruik heeft myn stoutste verwachtingen overtroffen, want na het ge bruik van een enkele doos heb ik hoegenaamd geen pijn meer gevoeld en myn eetlust is weer teruggekomen, ik eet thans, zooals wy hier zeggen, als een turfgraver, dus kan ik aan maaglijders met volle overtuiging het ge bruik Uwer Pink-Pillen ten zeerste aanbevelen. Het is in alle gevallen van verzwakking, bloedarmoede, rhumatismus, zenuwpynon, dat men de Pink-Pillen moet gebruiken om met zekerheid de beste resultaten te bekomen. Prys ƒ1.75 de doos; 9.— per 6 doozen. Yerkrygbaar by J. H. I. Snabilté, Steiger 27, Rotterdam, hoofddepothouder voor Nederland on Apotheken. Franco toezending tegen post wissel. Ook echt verkrijgbaar voor Leiden en Om streken by Reyst Krak, Drogoryen, Bees tenmarkt Wyk 5 No. 41, en J. H. Dijkhuis, Drogeryon, Hoogstraat No. 5. 6042 57 HAARLEMMERMEER. Ondertrouwd: A.De Wit en T. Van 't Zelfde. Gehuwd: A. G. Huiskons en J. Meirmans. J. Griekspoor en G. Griekspoor. J. Verbeek en E. Wiegel. A. Heij en M. De Smit. Bevallen: C. K. Dekker geb. De Gier Z. M. Heuvel geb. Groenendijk D. C. Frikke geb. Gruson Z. M. Visser geb. De Ron D. M. C. Bus geb. De Vlieger D. A. C. Meijer geb. Commandeur Z. M. Eekhoff geb. Hofman D. M. Stroomer geb. Koppedrajer Z. Katvvyk. In de afgeloopen week brachten 52 bommen alhier hun vangst in afslag met een besomming, varióerende van 30 tot 90. Schol bracht op 6 tot 7.50, braat 4.50 tot f 5, keu 2.50 tot 3.25, schar /"1.60 tot f 2.25 per mand; tong 0.20 tot 0.90, tarbot 1.50 tot 3.50, griet/" 0.40 tot 1.25, rog 0.20 tot 0.40 per stuk, terwyl voor garnalen ƒ1.50 tot 3 per mand werd be dongen. De Vereeniging tot bevordering van kleeding van minvermogende kinderen van alle gezindten te Amsterdam zal a, s. Dinsdag by vernieuwing langs de huizen der ingezetenen een collecte houden. Ofschoon de opbrengst dezer collecte, die, hoewel door het gemeente bestuur niet gestuit, maar evenmin aanbe* volen, zeer zeker gering is, gaat gebelde Vereeniging jaarlyks daarmede binuou c'eza gemeente voort. Het is zeker niet te er won deren, dat men van deze collecte niet gediend is, waar op allerlei manier en voor verschil» lende inrichtingen binnen do gemeente van do offervaardigheid onzer gemeentenaren wordt gobruik gemaakt. Oegstgeest. De loting voor de rustend# schuttery zal in deze gemeente gehouden worden ten raadhuize op Dinsdag 26 Juni, des voormiddags 11 uren. Jongelingen tusscken den 16- en 24-jarigen loeftyd, die in den a. 8. winter wenschen deel te nemen aan de vry willige oefeningen in den wapenhandel, wordt herinnerd, dat zy zich vóór 1 Juli a. 8. bekooren aan te melden ter secretarie der gemeente. De Notaris L. A. T. BINNENDIJK te Noordwyk, zal op Donderdag 28 Junis., des morgens te elf uren, ln het Logement ,Het Hof van Hol land" aldaar verkoopen: lo. Een WOONHUIS met ERF en TUIN, te Noordwyfc aan de Voor straat, groot 6 aren, 60 centiaren. Verhuurd aan den Heer G. L. BRU- NINQS tegen f 226 per jaar tot 1 Mei 1903. 2o. VIER WOONHUIZEN met ER VEN aldaar aan de Bronch horststraat, groot 2 aren 43 centlaren. In 4 per- ceelcn. Samen verhuurd tegen f 4.30 per ■week. 3o. Een WOONHUIS met SCHUUR, ERF en BOUWTERREIN te Noord wyk aan Zee by ds Hoofdstraat, groot 6 aren, 20 centiaren. In 2 perceelen. Gedeeltelijk verhuurd aan C. HOU- WAART tegen f 1.50 per week. Te bezichtigen: het eerste perceel op 18 en 21 Juni a. s. van 9 tot 12 en 2 tot 4 uur en de overigen op alle werkdagen en te aanvaarden, onder gestanddoening der huurovereenkomst van perceel No. 1, by de betaling der kooppenningen op 31 Juli a. 8. Inlichtingen te bekomen ten kantore van genoemden Notaris. 6044 87 van PLATEN naar ScbllderAJen van MURIÏ.I.O, van Dinsdag 12 Juni tot on met Maandag 18 Juni, des avonds van 7 tot 10 uren. Toegang vry voor leden der Lees zaal en deelnemers aan Clubs en Cursussen. Voor het overige publiek a 10 CenUb 6045 18 Prachtige Russische Wind honden, van uitstekende afstam ming, te koop, 5 weken oud, echte luxe-'oeeston, een Reu voor 35.—, een Teef voor 30. Brieven franco onder letter G No. 470 aan KOOY- KER's Centraal Advertentiebureau te Leiden. 5090 10 Prachtige Ilnmmeljes met en zonder Been; voor koken wordt 5 Cts. p. pd. berekend. Verzoeke vroegtydige bestelling. Hooigracht 7, De Heer HUYZER, van Rotterdam, Iieeraar in het Maailmlppen, bericht UEd., dat men thans op zeer eenvoudige manier Maatknippen kan leeren zonder passen, nieuwste methode, alles wat tot het Modevak behoort. Ruim 200 dankbetuigingen ter inzage. AdresOude Rijn 24, Mej. de Wed. DORMOLEN. 5049 11 Gedeponeerd Fabrlekznertt: Verkrijgbaar bij: 2085 20 13. VISCHMARKT 13. 4966 22 s goedgekeurd 1900, No. 47. waarvan de akte van oprichting is goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 10 Mei waarvan geplaatst 1,000,000. Directeur ent Mr. F. N. SICKENGA en O. VRIESENDORP Jzh. Commissarissen H. BAX, Particulier te Dordrecht Mr. L. W. A. CQLOMBUN, Directeur der Levens verzekering-Maats chappy „Dordrecht", te Dordrecht. A. DÉKING DURA, Hoofdingenieur van den Provincialen Waterstaat in Overysel, te Zwolle. Mr. H. W. FANGMAN, Kantonrechter, te Dordrecht. Mr. A. FERF, Secretaris van het Noderlandsch Landbouwcomité, Oud- Burgemeester van Franeker, te 's-Gravenhage. F. W. 'T HOOFT, Procuratiehouder van de firma Otto de Kat Zn., Bankiers, te Dordrecht. J. M. P. DE JONCHEERE, Koopman, Lid van den Gemeenteraad, te Dordrecht. Mr. F. G. KOOL, Rechter in de Arrondissements-Rechtbank, te Groningen. A. J. LEBRET, Koopman, Lid van den Gemeenteraad, te Dordrecht. J. H. LEBRET, Koopman, te Dordrecht. Th. C. J. J. VAN DER LEK DE CLEROQ VAN HAEMSTEDE, Grond eigenaar, te Haamstede by Zierikzee. Mr. J. LINDHORST HOMAN, Lid van Gedeputeerde Staten van Drenthe, te Assen. E. L. A. PENN, Bankier, Firma E. Penn Co., Lid van den Gemeenteraad, te 's-Gravenhage. J. Ph. SCHULTZ VAN HAEGEN, Commissionair in Effecten, Lid der Firma Kbaemeb van deb Kooy Co., te Rotterdam. a J. J. VERBROEK VAN NIEUW-BEIERLAND, Commissionair in Effecten, te Dordrecht. Jhr. H. VERHEIJEN, Administrateur, te 's-Hertogenbosch. J. H. WUSMAN Hzn., Commissionair in Effecten, Lid der Firma J ar man Zoonen, te Amsterdam. Commissie van Toezicht: Mr. L. W. A. COLOMBUN, F. W. 'T HOOFT en A. J. LEBRET. De Bank leent Geld onder eerste Hypothekair verband tegen biliyke voorwaarden en geeft 4 °/o Rondbrieven uit van ƒ1000, van f500» van ƒ100 en van ƒ50, alle voorzien van halfjaariyksehe den koers van ©0£ pCt. 5066 150

Leidsch Dagblad | 1900 | | pagina 10