bij P. VAN ES, rij. foor Kerstmis. Gloeikousjes, PROEFT 941910 Leveusverzekering-Bank. Winke'juffrouw. EÜJFtML© PIANIK0.-WIEÜW. "j'. BA1JER, Bij Sneeuw- enBegenweder Haarlemmer,str. 5. F. VAN DORP. Tegen Uitglijden! Uit de hand te koop, Verkoop tegen directe betaling. Het verbond der werkgevers te Hamburg doelde Zaterdag fiffl de commis sarissen uit den Senaat mede, dat eerst wanneer de werkstaking onvoorwaardelijk geëindigd zou verklaard worden, het verbond bereid is deel te nemen aan een enquête ter verbetering der toestanden. Zaterdag middag had een besloten vergadering plaats van de stakers, waarin by gesloten briefjes zou ge stemd worden over het al of niet beëindigen der werkstaking. In vijf vergaderingen van werkstakers werd met 7265 tegen 3671 stommen besloten de staking geëindigd te verklaren. De werkstaking der dokwerkers is dus geëindigd. Het comité heeft den stakers aanbe volen, heden, Maandag, den arbeid weer op te vatten. Een bankier verdwenen. De „Coostanzer Ztg." meldt, dat de directeur van het filiaal der Rfiksbank te Constanz, de heer Ludwig Hegele, sedert Vrydag-morgen verdwenen is. Men weet niet of hy voort vluchtig is, dan wel zich van kant heeft ge maakt. In de kas is 'een tekort van ongeveer 350,000 mark ontdekt. Mfinramp. De bladen te Wee- nen melden, dat Vrijdag een ontploffing van myngas heeft plaats gehad in een mfin by Reschitza (Russisch Polen). Yolgens de officiëele opgave bedraagt het aantal slachtoffers 36 dooden en 18 zwaar gewonden, terwjjl nog 27 personen vermist worden. Dr. W. N. DU RIEU. Andermaal zfin de stad onzer inwoning en de wetenschap door een zwaar verlies getrof fen geworden. Dr. "Willem Nicolaas Du Rieu, de Neder- fcndsche letter- en oudheidkundige, i3 heden morgen plotseling overleden, nadat hy gister avond met zfino echtgenoote nog een paar bezoeken had afgelegd en des avonds eenige jongelui by zich had ontvangen om verschil lende photograpbieën te laten. zien. Hy was geboren te Leiden den 23sten October 1829 en had dus den leeftyd bereikt van 67 jaren. HU studeerde aan de universiteit alhier en promoveerde den 30sten September 1856 tot doctor in de klassieke letteren met een aca demisch proefschrift: „Da Gente Fabia." Toen by dit jaar den dag herdacht, waarop by veertig jaren gelöden dien academischen graad behaalde, vielen hem vele bewyzen van belangstelling en vereering ten deel. 1 Maart 1864 werd hy amanuensis, twee jaar later conservator der handschriften en 16 Februari 1880 directeur van de bibliotheek der Leidsche hoogeschool. Van zyn vele geleerde geschriften noemen wy' hier slechts: „Repertorium der verhande lingen betreffende de geschiedenis des vader lands in mengelwerken verschenen tot op 1860" (met R. Fruin, Bodel Nyenhuis, L. J. F. Janssen en J. De Wall), „Register van academische dissertation en oratiën betref fende de geschiedenis des Vaderlands" (een soort vervolg op het voorgaande), verschil lende levensschetsen voor de „Maatschappy van Nederlandsche Letterkunde", wier pen ningmeester en secretaris hy eenige jaren was, en het „Album Studiosorum Academiae Lug- duno-Batavae 15751875", met een lyst van curatoren en professoren. Voorts schreef Du Rieu tal van by dragen in „Da Nederl. Spec tator", „De Konst- en Lettorbode", „De Gids" en andere letterkundige en archaeologische tydschriften. Een zyner laatste dit jaar verschenen levensbeschry vingen van overledenen dor Maat- schappy van Letterkunde is die van zyn zwager, mr. W. P. Sautijn Kluit. In den laatsten tyd hoeft hy zich ook ontzajr- lyk veel moeite gegeven voor de tot-stand- koming eener grootsche en kostbare uitgave, welke aan de wetenschap zooveel gewichtige diensten kan bewyzen, het bezorgen nl. van photographische reproductiën der kostbaarste handschriften, voor welk denkbeeld hy van vele ambtgenooten uit binnen- en buitenland de meest gewenschte instemming ondervond. Men was bet eens over het belang en het nut, om/ die algemeen erkende voortreffeiykste Grieksche en Latynsche codices, welke alleen op de bibliotheek, die ze bezit en bewaart, kunnen gebruikt worden, te laten reproducee- ren, zoodat de boekery van elke universiteit ©n elke wetenschappelijke instelling er een exemplaar van kan verkrygen, dat geheel in do plaats van het origineel kan worden ge bruikt op palaeographische lessen en voor betwyfelde lezingen geraadpleegd. Tot het doen verschynen van dit zeldzame werk trad hy in overleg met den heer A. W, Sythoff te Leiden, die het voor zyne rekening, doch onder leiding van dr. Du Rieu, zou ondernemen en zich dus geneigd betoonde, op die manier de talrijke bibliotheken in de gelegenheid te stellen, een serie van twaalf gereproduceerde codices—aan te schaffen, die de heer Du Rieu daarvoor zou uitkiezen, en die volkomen overeenkomstig zouden zijn aan die eenige en kostbare handschriften, in de voornaamste bibliotheken van Europa be waard, en daar nooit vandaan worden ver zonden. De reproducties, die de tegenwoordige tech niek vervaardigt, zyn van blyvende waarde; zfi nemen geheel de plaats in van het oor- Bpronkeiyke handschrift. Het werk is getiteld: „Codices Graeci et Latini photographïce depicti duce Guilelmo Nicolao Du Rieu, Bibliothecae Universitatis Leidensis Praefecto." Van het deel: „Veteris Testament! Graeci, Codex Sarravianus Colbertinus" heeft hy nog pas Zaterdag het titelblad tot afdrukken ge- teekend. De zoo ophanden zynde verschyning zelve van bet geheele werk heeft by dus, helaas, niet mogen beleden. Hoezeer ook door de Rogeering deze uit gave werd gewaardeerd, biykt wel hieruit dat hy waarscbjjoiyk daaraan zyn benoeming, op den jongsten verjaardag van Koningin Wil- helmina, tot ridder in de orde van den Neder- landschen Leeuw te danken heeft. Eveneens was hy ridder in de orde van Albrecht van Saksen. Met hart en ziel was hy aan Leiden, onze universiteit en de door hem beheerde acade mische instelling gehecht, en wel zoodanig, dat, toen het Athenaeum te Amsterdam tot gemeenteiyko universiteit verheven was, hy voor een hem aangeboden hoogleeraarsstool aldaar bedankte. Ook als lid van den gemeenteraad, in welk college hy sedert 9 Juli 1885 zittiDg heeft, toonde hy hoezeer de belangen zyner geboorte stad hem ter harte gingen, zoodat horhaaldeiyk het hem op 27 Mei 1885 toevertrouwde mandaat door de kiezers werd vernieuwd. Als lid der commissie van beheer over het Steaeiyk Museum van Oudheden en achïlde- ryen (de Lakenhal) bewees hy eveneens be- langryke diensten en in de Waalsche gemeente, welker bibliotheek insgeiyks zyne zorgen was toevertrouwd, bad hy in. bet kerkelyk college zitting. De heer Du Rieu heeft, op verschillend gebied, een welbesteed laven achter zich. Hulpvaardigheid voor heD, die om inlich tingen verlangden, was een zyner schoone karaktertrekken en in die welwillendheid ging hy voor aan het aan de Academische Biblio theek verbonden personeel, van den laagsten tot den hoogsten beambte, zoodat die inrich ting niet enkel door haar rykdom een wereld vermaardheid bezit, maar ook door de wyze waarop de bezoekers worden in de gelegenheid gesteld in hun verlangen voldoening te vinden, byzonder hoog staat aangeschreven. Zyn naam zal onafscheideiyk aan die inrichting verbonden blyven, XJit de Reclxtzaal. Een spekslager uit Leiden had het met don fiscus aan den stok gekregen wegens het niet aangeven van een knecht en een dag meisje. De eerste werkte by hem van Maan dag tot Zaterdag en was indertyd door hem aangegeven. Toen nu de deurwaarder het volgende jaar kwam, antwoordde de spek slager, op de vraag „of alles hetzelfde was gebleven", bevestigend, meenende dat zyn knecht hem weer in rekening zou worden gebracht. Dit gebeurde niet en de man liet dit maar blauw-blauw. Voor het dagmeisje meende hy geen belasting verschuldigd te zyn; eene meening, die, 't moet erkend wor den, door velen wordt gedeeld, al is 't natuur- ïyk mis. Wegens het niet aangeven van bedoeld dienstpersoneel had de man zich heden voor do Haagsche rechtbank te verantwoorden. Hy beweerde niet opzetteiyk fraude gepleegd te hebben. Hy had geweigerd te transigeeren en had er ƒ40 voor over om hier zyn hart eens uit te storten en deed dit dan ook op eene wyze dat de ooren van den belasting- controleur te Leiden wel getuit moeten hebben. Het O. M. vorderde 43.75 boete. Het ys te Leiden was byna berydbaar; de vorst dreigde nog een weinig aan te houden, maar Antoon had geen schaatsen. Om daarin te voorzien, gapte hy een broek en kieltje van een uitdragery in de Clarasteeg om die te verkoopen. De jongen, die op 15-jarigen leeftyd nog niet lezen en schry ven kan, bekende de klee- dingstukken gestoLn en tydelyk onder een hoop bladeren in Zomerzorg verstopt te heb ben, waar zy dan ook door den veldwachter gevonden werden. De moeder, die het hard schynt te verant woorden te hebben, verzocht haar kind niet op te zenden, omdat hy moet helpen om wat te verdienen, maar de officier meende in het belang van het kind zyne opzending te moeten vragen tot zyn 18de levensjaar. Uitspraak in beide zaken over 8 dagen. De Haagsc-be Rechtbank veroordeelde heden den koopman uit Leiden, die in de Jodenkerk- steeg alhier een zak lompen ontvreemdde, tot 2 maanden; den boerenknecht uit Voor schoten, die by zyn ouders een bankbiljet van ƒ40 stal, tot 6 maanden; den man uit Leiden, die alhier kruiwagens huurde en di9 ten eigen bate verkocht, evenzoo kruiwagens die hy onbeheerd vond staan, tot 1 jaar; den jongen uit Sassenheim, die aldaar een slagersjongen met een steen wierp en ver wondde, tot 7 dagen. Vernietigd werd het vonnis van den kan tonrechter te Leiden, waarby een boerenzoon werd veroordeeld wegens het zoeken van kievitseieren, en appellant vrijgesproken. Marktberlohten, Alfen, 21 Dec. Aangevoerd 18 wagona l:aaa p&rtrjOD, te zamon 734 stuke. Prijs: Goudeche kaas late qual. ƒ21.a ƒ23.—zwaardere a 2de qual. ƒ17.a 20.Edammer a Handel matig. Rotterdam, 21 December. Vee. Aanvoer Paarden VeulöDe, magere en 224 vette Runderen, 111 vette- en graakalveren, nuchtere Kalveren, 1096 Schapen of Lammeren, 588 Varkens, Biggen, 1 Bokken of Geiten, Ezels. Men noteert: Oeeen en vette Runderen late qual. 67 a 2de qual. 62 a 8do qual. 58 a cents. KalveroD lete qual. 90, 2de qual. 80 a 74 ct., Stieren lete qual. 62, 2de qual. 56, 3do qual. 52 ets. alles per KG. Handel vlag. Böhflpenmarkt. Noteeving: leto qual. 55, 2de qual. a Zuiglammeren cents per KG. Varkens. Noteering. lete qual. 30 a 2do qual. a 8de qual. 81 a ccDte; Licht eoort 15'/2a cents per */2 KG. Redelijk aanvo er, re dtlijk bnpdc-l Aardappelen: Spuieche jammen, ƒ2 .10 j 2 SV vermaasscho, a Geldtrecho blauwe 1.70 a ƒ1.80. Geld. Kralen a Flalt- eescbe ƒ2.10 a 2.20. Poters ƒ0.90 a ƒ1.10. Cliam- ions ƒ1.25 a f 1.50. Burgerlijke Stand van Leiden. Eerste huwelijksafkondiging van 20 December. J. Moene jm. '22 j. e n W. hitt we] bug <119j. H. A. Do Man jm. 27 j. cn J. M. Biiik jd.23j. W. F.Devilee jm. 20 on M. NV. Devileojd. 2 Burgerlijke Stand. KATWIJK. Gehuwd: J. Goyt 23 j. en J. Van der Bent 20 j. Geboren: Jacoba, D. v. J. v. d. Gugten en M. v. d.Gust Cornells, Z. v. C. Jonker en A. v.d. Boon. Pieter, Z. v. C. Den Haas en P- Gujt. Overleden: M. Do Beat, 33 j-, geh, met C. L. Komdorifer. D. C. Kuyt 1 j., D. v. T. Kuit en A. v. Leeuwen j. Kortekaas 7G j., geh. met J. v. Tol. VOORSCHOTEN. Geboren: Rengert Christiaan, Z. v. C. Eggink en J. Van Hoften, Johanna Margaretha, I). v. J. Zwaan en G. Bins. TWEEBE HA.9AER. Zitting van heden. Per telegraaf.) By het algomeeD debat over de Suikerwet betoogde de heer Baslert het nut der ver laging van den accyns tot 20 en verlangde hy meer bescherming voor de raffinadeurs. De heer Tydeman wilde bescherming be houden en niet een stelsel van gelijdeiyke vermindering, dat in Duit3chland mislukt is. De heer Zijlma acht een premieregeling ten nadeele van de uitbreiding der cultuur hy wenscht een premie per kilogram te zien berekend. De heer Hintzen acht de voordeelen van het ontwerp grooter dan het nadeel. LEIDM, 21 December. Thermometerstand: gisteravond om 8 uren 0° C. 32° Fahrenheit; hedenmorgen 8 uren 0.5° C. =31.1 'F.; 's mitidag3 om 12 uren 1° C. 33.8 F.; 's namidiaga 4 uren 0° C. 32' F. De openbare les, welke Zaterdag door de leerlingen der Muziekschool van de Maat- sebappy voor Toonkunst in de Stadszaal 's morgens, 's middags en 's avonds gehouden is, mag een waar succes voor genoemde Maatschappy en voor de onderwyzers en onderwyzeressen genoemd worJen. De belangstelling was zeer groot, ditmaal ook 's middags, toen de kinder-operette „De Sneeuwkoningin" door de koorklasse met medewerking van eenige oud-leerlingen, enz. werd uitgevoerd. Er was zeer veel werk van gemaakt, zoo wel wat den zang als wat de mise-en-scène betreft. Sommige tooneelen waren bepaald typisch en met bijzondere zorg, ook wat het decoratief en de aardige, toepasselijke is ast u mes der kinderen betreft, gearrangeerd. Aan haar, die het grootste aandeel in de regeling had, de onderwyzeres mej. De Weys, werd als hulde een fraaie bloemenmand voreerd. Het avond-gedeelte van het programma vormde inderdaad weer een concert in optima forma. Wy stellen ons voor, nader op deze uitvoering terug te komen. Aan het Gebouw van het Provinciaal Bestuur werd heden o. a. aanbesteed: het onderhouden van en het doen van herstellin gen aan de gebouwen der ryksuniversiteit te Leiden, gedurende 1897. Minste inschryver was de heer I. v. d. Kamp, te Leiden, voor 32,315. By de heden gehouden verkooping van cokes, in partyen van 100, 50, 10 en 5 heet., waren de hoogste pryzen 44, ƒ22 ƒ4.60 en ƒ2.30; de laagste ƒ43, 22 4.60 en 2.30. Men schryft ons uit Zoeterwoude: Hedenmorgen was de kerk van den Heili gen Joannes den Dooper in do Zuidbuurt in feestdos. De weleerw. heer H. J. Van der Poel, Zaterdag jl. tot priester gewyd, droeg er zyne plechtige eerste Heilige Mis op, daarby o. a. geassisteerd door zyn vroegere studie makkers en dorpsgenooten de weleerw. heeren Pieterse, kapelaan te Ouddorp, en Van Ryn, kapelaan te Haarlemmermeer. Na het Evangelie beklom de zoereerw. heer Deken den kansel, die, na eerst den eerwaarden feesteling, diens ouders, familie en verder allen parochianen geluk gewenscht te hebben, in een welsprekende, schoone rede schetste wat de Priester is voor zichzelf, wat deze moet zyn voor de aan zyne zorg toever trouwde geloovigen. „De wegen Gods zyn niet dio der men- schen," sprak zyn zeereerw. en bracht in herinnering, dat, al had de eerw. heer Van der Poel als student menigmaal met ziekte te kampen gehad, by nu toch het geluk had in volle gezondheid het groote feest te vieren. Daarna werd het Heilige Offer voortgezet, waaronder de jonge priester aan zyn ouders en familieleden de Heilige Communie uit reikte. Na de Heiligo Mis werd een „Te Deum" gezongen en daarna door het koor de schoone cantate v^n J. Haagh: „Hulde aan het Priester schap," op waardige wyze uitgevoerd. Het kerkgebouw was geheel met geloovigen gevuld. De nieuwbenoemde vice-president van don Raad van State, jbr. mr. Schorer, zal, wanneer by met 1 Febr. a. s. te 's-Graven- hage komt wonen, zich vestigen in het huis aan den boek van de Zeestraat en de Bazaar straat, zyde Kon. Bazaar. Do vryzinnïge kiesvereniging „Plichten Rocht", te Purmereni, opgericht in 1881, heeft in hnro Vrftdag-avond gehouden vergadering op «voorstel van het bestuur besloten zich te ontbinden wegens de weinige po'itieke be langstelling onder de leden. Van de 43 nog bestaande leden ware», buiten het bestuur, slechts Q leden tegenwoordig. De burgemeesters in de provincie Noord- Holland en eveneens do voorzitters van do verschillonde waterschappen in dat gewest zyn voornemens aan jhr. mr. Schorer, den aftredenden Commissaris der Koningin, een huldebiyk aan te bieden. Telegrammen. BUENOS-AYRES, 19 December. DeArgen- tynsche Kamer heeft de begrooting voor de eerste maal gelezen. By de begrooting is vcorziïn in dehorvaLtiog van de onverminderde betaling van den dienst der schuld. HAMBURG, 20 December. In een heden gehouden vergadering van schuitenvoerders, die door ver over de 2000 personen werd bezocht, is met eenparigo stemmen besloten, als tot dusver solidair te blyven met de overige werkstakers en morgen den arbeid niet te hervatten. WEENEN, 19 December. Het Oostenryk- scha Huis van Afgevaardigden heeft een kredietwet voor één maand aangenomen. MADRID, 20 December. Naar men verze kert, heeft de Spaansche gezant to "Washing ton aan de rogeering alhier getelegrafeerd, dat in eene conferentie met den staatssecre taris Olney deze hora verklaard heeft, dat men zich in Spanje niet ongerust behoefde te maken, daar president Cleveland de onaf hankelijkheid van Cuba niet zou erkennen. MONTEVIDEO, 20 December. De Argentyn- sche regeering spreekt officieel het gerucht tegen, dat zjj de coupons der schuld te" Londen zou betalen met bons; zy verklaart te zullen betalen in goud, getrouw aan hare verplich tingen. BARCELONA, 20' December. Van de anar chisten, die dezer dagon hebben terechtgestaan wegens den öynamifctaanslag tydens een pro- c ssie, zfin er 8 ter dood veroordeeld. "WEENEN, 20 December. Volgens berichten uit Konstantinopel hebben eenige ontevreden softa's in Stamboel eon opstootje verwekt, waarby verscheiden hunner gedooi zyn. De agitatie op Crota duurt voort. Men maakt zich ongerust over de krijgstoerustingen in Griekenland en ziet daarin do voorbode van een macedonische beweging in het aanstaande voorjaar. FRANKFORT a/M,, 20 December. De „Frft. Ztg." meldt dat hot filiaal der Ryksbank to Constanz voorloopig gesloten is. De verduis teringen van den directeur JHegela moeten ongeveer een half miliioen Mark bedragen, waarvoor de directeur van het hoofdkantoor te Karlsruhe vorantwoordeiyk is, daar Hegele slechts agent was. Hegele beeft het geld in contanten by zich. Beurs-berfchf. jimscerdam, 21 December. De handel en variatie zoowel in Europeesche als Amerikaanscho waardsn was beden van weinig beteekenis, behalve voor Oostenryk, stemming vast. Prolongatie 41/,. i D V E R T E N T I Ë-N. De Heer en Mevrouw DE JONG-Hendriks geven kennis van de geboorte van een Zoon. Naarden, 17 December 1896. 9417 3 De Heer en Mevrouw DAMSTÉJaeger geven kennis van de geboorte van een Zoon. Leiden, 19 December 1896. 9434 3 Geboren ANTOBilUS JOSEPRITS, Zoon van A. A. WAALS en A. M. WAALS Kruger. Leiden, 20 December 1896. 9439 6 Bevallen van een Zoon S. RENSINK Warn aar. Leiden, 21 December 1896. (Ryn- en Schiekade 50). 9435 4 Voorspoedig bevallen van een flinken Zoon W. SCHILTHUIZEN Timmerman. Leiden, 20 December 1896. 9433 4 Heden overleed,onverwacht,te Scheveningen' onze geliefde Behuwdzuster Mevrouw de Wed. Mr. M. J. F. D'AUMERIE—Huyoens. O. VAN ECK d'Aumerie. Mr. M. D'AUMERIE, W. D'AUMERIE Hubrecht. Xeiden, 20 December 1896. 9440 9 Volstrekt eenige kennisgeving. Bezoeken kunnen niet worden afgewacht. Heden overleed plotseling, in den ouderdom van 67 jaren, myn geliefde Echtgenoot Dr. WILLEM NICOLAAS DU RIEU, Bibliothecaris der Ryks- Universiteit, Ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw, Ridder van de Orde van Albrecht van Saksen. A. DU RIEU Sautijn Kluit. Leiden, 21 Decomber 1896. (Hooigracht 38). 9438 10 Bezoeken kunnen niet worden afgewacht. By beschikking der Arrondissements Recht bank te 's-Gravenhage van 11 December 1896 is -de CJaraieele van L.EOMARDITS KA.K®BERGEN, wonende te Rynsburg' opgeheven. De Procureur van Requestrant, 9426 7 Mr. O. W. SIPKES. GEVRAAGD, voor Leiden en Omstreken:) aeffieve Agenten en Agentesgen. i Brieven onder No. 9413 aan hot Bur©9l van dit Blad, 6 De Exercitiën in de Stadswaag kunnen op I&insdag 22 en Woensdag 23 Reccmber KI ET plaats hebben. j De Kapitein-Adjudant, 9441 8 P. F. ROLLANDET. een Bril In étui, op de buitonzyde ge merkt: Heftnen, Opticien de la Cour, La Haye. Terug te bezorgen tegen belooning: Wacht meester WILTON, Doelenkazeroe. 9443 8 Wordt terstond gevraagd: eene Winkel juffrouw, die genegen is ook huishoudeiyk werk te verrichten. Brieven by Firma J. C. RATING, Houtstraat 1. 9422 6 Zoolang de voorraad strekt, verzend ik overal franco rembours: IBammen, gerookt, fijn, lekker,p.pd. ƒ0.30 Rolhanamen, z. been, „0.40 9304 8 MIDLAND PULS, Slttnird. Door familie-omstandigheden wil iemand zyn PIAWUVO, vitr maanden geleden 375.— gekost hebbende, voor 295. met garanti©- bewy's van vier iaren en acht maanden over doen. Brieven onder No. 9427 aan het Bureel van dit Blad. 8 RAPENBURG 91. Voor de Kerstdagen, voorhandens Jongo Kalkoenen (Hanen) van af ƒ6.50 jij (Hennen)4.60 Jonge Ganzen. Eendvogels. 01 g Hazen. S ej Korhoenders. 9442 14 J Faling-- en "Visclihandel! Ondergeteekende maakt zjjn goachten Be gunstigers bekend, dat hij een tweeden Winkel OEOPEWi» heeft in GEROOKTE PALING, GEROOKTE BOKKING en MA KREEL, SPROT, PALING IN GELEI, SPEET- PALING, GEMARIONEERDE en PEKEL HARING, ST O K VI SC H, Z OUT EVISCH, ZUREN, enz. 9430 12 J. W. VAW MER HORST, Haarlemmerstraat lOl, over de ietter A, JanTosscnsteeg 13. is la Sauce Rivale oen uitmuntend middel om alle Schoeisel zacht, buigzaam en ondoor dringbaar te maken. 9436 8 In busjes d lO en 35 Cents. Neemt een paar zoo goed als afgekeurde Laarzen.Laat daarop leggen een paar EX PRES beveikts Vilizolen en Achterlappen. Heeren-Vfltzolen en Achterl. ƒ1.— Dames dito 0.80 Sneeuwhielen0.80 fl II M ÏANC! Bonk er 8 teeg t» Vi '1. I/L JlrilW, Hoogewoerd 23. 9411 10 te Noordwyk-Binneneen flink, ruim WlV«i RELSHUIS met ERF, geschikt voor alls doeleinden, gelegen aan de Voorstraat. Brieven letter C aan den Boekh. A. DORS MAN, Noordwyk. 9416 7 van af <15 Cents, verkrijgbaar op1* alle gloeibranders, Hoogewoerd 16« ALLE overig© artikelen TEGEN zéér L.4GE PRI.S/.KX. 9437 l]t

Leidsch Dagblad | 1896 | | pagina 3