Cahiers, Waaiers ea Binocles. Warnienlioven's St.-Mcolaas J. BAIJER, Rapenburg 91, Grolt Afslag van Kalfsvi Salol-Taiidtinctuur. F Men schryft ons uit Roelof- Arendsveen, dd. 22 October: i Heden kon men in de kaatsbaan bij den kastelein L. v. Lochem alhier voor de tweede maal een wedstrijd volgen in het schieten naar „de papegaai", d. i. met geweerkogels trachten te treffen een blok hout met uit steeksels, die kop, vlerken en staart van een Aogel moeten voorstellen, geplaatst op een circa 10 M. langen staak, op een afstand van ongeveer 50 M. van den schutter. Het weder was zeer gunstig, waardoor de deelneming, de belangstelling en de nieuwsgierigheid vrij groot waren. ATJEH. LOMBOK. J3ienstt>ocle. Brood-, Koek- en Beschuitbakker, a SO Oents, zoolang de voorraad strekt verkrijgbaar NIEUW. 1 L. P. KNABE.. Hoogewosrd 29. Pianino en Piano. Groenesteeg 47. D. TESKE Zaterdagavond s," zoido hl) o. a., '6 zomers 7.20 en '8 winterB ƒ6.60. Dat le in ieder geval te weinig. En," zeide bij, „wanneer de arbeiders zich niet vereenigen, zal het loon nooit hooger ■worden." Tot slot wees spr. op het misbruik maken van sterken drank. Hü was ran meening, dat dit juist de arbeiders ten gronde richt. „'Want," zeide hij, ^wanneer ze dan bij den patroon komen om verhooging van loon, zegt deze eenvoudig: i,Ja, dat zou ik wel willen geveD, maar jelui brengen het toch maar in do kroeg. Wil de werkman dus rocht van spreken hebben, dan late hy dat vocht staan 1 Daarop stelde de voorzitter debat aan de orde, waarvan echter niemand een nuttig gebruik maakte. Het doel der vergadering was feitelijk een afdeeling van de Haarlemsche vereeniging op te richten, hetgeen evenwel nu niet kon bereikt worden. De eerste vogel werd in één schot geveld door L. Lans te Zoeterwoude, prijs een nikkelen theestel. Van den tweeden vogel werden achtereen volgens de vleugels, de staart, de kop en de bout afgeschoten door A. v. d. Voort te Alke made, en J. Kerkvliet, te Hillegom, die voor prijzen een paar rookstellen en een theestel ontvingen. Van den derden vogel werden de verschillende deelen afgeschoten door D. v. d. Meer, kop; T. Pouw, lste vleugel; P. v. Schie, 2de vleugel; A. v. d. Voort, staart, prijs een lepeldoosje; P. Hoogenboom, bout, prijs een rookstel. Do overige prijzen bestonden in contanten. Of dit vermaak, dat voor velen nog een nieuwigheid is, ook vrij van gevaar mag geacht worden, wanneer de vele dikke looden kogels, die het doelwit zonder treffen voorbij snorren, en eindelijk terechtkomen waar zich menschen kunnen bevinden, daaraan wordt door ernstige lieden wel eenigszins getwijfeld. Omtrent de vechtpartij te Hille gom tusschen den veldwachter Pardoen en den bakkersknecht P., zij nog het volgende vermeld s Op den dag van de vechtpartij ging Pardoen met den burgemeester en den veldwachter De Vroede naar het huis van den heer Berke- meyer, waar genoemde P. werkzaam ia. Toen de burgemeester P. eenige vragen stelde, zeido P. er op gesteld te zijn om met u te worden aangesproken en toen daarop de burgemeester den zonen van Hermandad bevel gaf P. te arresteeren, gaf deze te kennen dat er dan nog wel een paar mannetjes bij mochten komen. Verder noodigde hij hen nog uit, één voor één even in de bakkerij te komen, waarna de burgemeester en de veldwachters .vertrokken. Wij vestigen er do aandacht op dat het morgenavond voor de laatste maal zal zijn, dat er, in verband met de voor stellingen van den circus-Renz, een extra- nachttrein van Amsterdam naar Den Haag en tusschengelegen plaatsen loopt. De krijgsraad te Haarlem doed gisteren uitspraak in de bekende zaak van de mishandeling van den Amsterdamschen inspecteur van politie Van der Schneck. De eerste beklaagde, luitenant John Stephenson, werd, mede wegens mishandeling van den agent Veenman, veroordeeld tot een gevange nisstraf van achttien dagen. De tweede en derde beklaagden, de luitenants Harius Stephenson en Blokhuis, werden elk veroordeeld tot een gevangenisstraf van veer tien dagen. Van dit vonnis komt de advocaat-fiscaal in hooger beroep. De 24-jarige Govordina Van der Veeke, die Zondag to Dordrecht door den sneltrein naar Antwerpen werd gegrepen en een eindweegs meegesleurd, is in het zieken huis te Dordrecht ten gevolge der bekomen kwetsuren overleden. Te Sappemeeri8het5 0-jarigjubiló van den barbier M. Prins gevierd met bet houden van een optocht door het dorp met eenige verlichte wagens; in één daarvan hadden muzikanten plaats genomen. In de zaal van het Hotel-Struvé werden den jubilaris en zijn echtgenoote een fraaie leuningstoel on een servies aangeboden. Omtrent het bericht dat het hoofd van een expeditiekantoor te Arnhem in hech tenis is genomen, ontvangt het „HM." de volgende toelichting In de douaneloods van het Staatsspoor aldaar is door de verificateurs b(j do visitatie waargenomen, dat de merken van kisten met goederen, die nog niet gevisiteerd waren, be dekt werden met kartons of plankjes, waarop de merken, overeenkomende met de merkon van kisten, die reeds waren gevisiteerd en [omgekeerd. Voor die verwisseling werd van |de beerscbende drukte gebruik gemaakt. I De gevisiteerde kisten bevatten goedkoope [goederen en de niet gevisiteerde, doch die op Idezè wflzo zonder visitatie werden uitgeslagen, hielden kostbare goederen in, zoodat door die handigheid belangrijke ontduiking van rechten kon plaats hebben. Do ontdekking schijnt tot de vermelde aanhouding te hebben aanleiding gegeven. Een visscher te Volendam, die Dinsdag-nacht t9r vischvangst wilde uitzeilen, vond zijn vaartuig, dat 's avonds nog in de binnenhaven vastlag en waarin zijn 13 jarig kind zich slapende bevond, verdwenen. Door een onbekende oorzaak is de schuit losgeraakt en naar zee gedreven. Des morgens omstreeks negen uren vond men de schuit ter hoogte van Blankenham vast aan den grond zitten. Nabü Blokzijl was de jongen wakker geworden en uit angst weer in de kooi gekropen. Als door een wonder is alles zonder ongelukken afgeloopen. Daar het vaartuig om in zee te kunnen komen eerst door de opgehaalde brug moest, hetwelk zonder hulp bijna onmogelijk is, vermoedt men, dat hier kwaadwilligheid in 'tepel is. (Zto. Ct.) De toestand van den hoofdconduc teur De Rooy, die bij het déraillement te Harderwijk ernstig werd gewond, was giste ren redelijk wel; de pijnen blijven hetzelfde, doch de verwonde blijft vrij van koorts. Dit laatste is ook het geval met den conducteur Wilschut, wiens wonden reeds beginnen te heelen. De weduwe van den pakmeester Gunther, die het slachtoffer werd van het ongeluk, zal van de Nederlandsche Centraal-Spoorweg- maatschappij eene wekelyksche toelage ont vangen, waardoor zij voldoende in haar onder- houd zal kunnen voorzien. Ter bijwoning van de kerkelijke plechtigheid van de bevestiging van H. M. de Koniogin op morgen, Zaterdag, is o. a. ook uitgenoodigd vrouw Yan der Sande, de vroegere min van H. M. De correspondent te Batavia van de „N. R. Ct." seint onder dagteekening van gisteren „Gisteren zijn twee bataljons over Djerir naar Pieng en Moeloe uitgerukt ten gevolge van een kritieken toestand." Djerir ligt zuidoostelijk van Indrapoeri; Pieng ligt op de grens der XXVI Moekims, noordelijk van Djerir, en Moeloe is aan den voet van het heuvelterrein ten Oosten van de Atjeh-vallei gelegen. De kritieke toestand, waarvan sprake is, kan volgens de „N. R. Ct." öf slaan op het kampement onzer troepen te Tjot Mantjang, noordwestelijk van Moeloe, öf op concentratie van vijanden in laatstge noemd terrein, waar zy in 1883 zich ook ver zamelden. Het tweede deel van het telegram van denzelfden correspondent bevat het volgende: „Het observatiecorps van Boeleleng (op Bali) zal naar Mataram overgebracht worden. Het fort te Mataram zal versterkt worden en een nieuw fort voor 100 man zal gebouwd wordeD benoorden Laboean Hadji op de Oostkust." Het is niet duidelijk, zegt de „N. R. C.", of de „kritieke toestand" slaat op het eerste of op het tweede deel van het telegram. Wy hebben het vertaald alsof het eerste bedoeld was, in de meening, dat de toestand op Lombok niet van dien aard is, dat by kritiek kan genoemd worden. Marktberichten. Leiden, 23 Oot. Ter markt werden heden aan gevoerd: Stieren 38 Btuke 67 a 243. Kalf- en Melk koeien 535 ötuke 108 a 245. Varekoeien 188 stuks 90 a ƒ196. Vette Ossen en Koeien 296 stuks ƒ112 a 258. Graskalveren 198 stuks 20.— a 65.— Kalveren (vette) 40 stuks 34 a ƒ85. Kalveren (.magere) 28 stuks 5.a ƒ19. Hamels (vette) stuks a Hamels (magere) stuks a Schapen (vette) 829 stuk* ƒ16. a 27.Schapen (weide) 210 stuks 13 a ƒ22 Lammeren (magere) 13 stuks 10.a ƒ16. Varkens (magere; 144 stnks 10.a ƒ29.— Varkens (vette) stake a per KG. Varkens (biggen) 412 stuks ƒ8.— a 9.—. Paarden 1 atnkB a Veulens 4 stuks 68 a 118. Ter markt aangevoerd: 1245 rundoren, 68 kalveren 939 schapen, 13 lammereD, 144 varkens, 412 biggon, 1 paard, 4 veulens. Ter wokelijkache Kaasmarkt aangevoerd 75 partijen. Besteed werd voor Goudsohe Kaas van 1Gtot 27.—; Derby-kaas van tot Lcidscbe Kaas de 150 KG. f tot Edam ner Kaas (2do qual.) ftot Aan de Stadswaag gewogen 68 partijen, 2839 stuks Unas, wegende 18,783 EG. Hoofddorp, (Baarlommermeer), 22 Oct. Boode Wintertarwe a Jarige Tarwe a f Witte Tertto 0.75 a 7.30, Zomer rietarwe f a Kogge ƒ4.50 a 1 75, Haver f e.H a ƒ7.-, Cbevaliergeret Wiotergoret a DaiveDboonen ƒ6.CO a 6Paar- denboonen ƒ4.90 a ƒ5.10, Bruinenboont-n a Groene erwten ƒ6.— a ƒ7.—. Grauwe erwten a Kanariezaad fö 50 a ƒ6.—, Karvrei- zaad a per 50 kilo. Op de heden gehouden Vee en Paardenmarkt waren aangevoerd1 Koe, 5 Vaareen, 1 Stier. 306 Paarden en 24 Hitten. Helft, 22 Oct. Aan de Stadswaag gewogon: 468 achtsten en 77 zestienden vaten Boter, wegondo te z&men 10,130 kilogrammen. Prijs ƒ54 a ƒ75 het vierde 1.35 a 1.871/9 hot KG. Schiedam, 22 October. Noteoring van do Make laar?. Moutwijn 8.Jenever ƒ12.—, idem Amst. proef ƒ18.50 per Ned. vat eu zonder lust, zonder do belasting. Spoeling-commissie 1.20 per ketel. Noteering van den Branderabond. Moutwijn ƒ71/. a per beet. ct„ zonder fust ea ronder belasting. Utrecht, 23 Oct. Aan de kaasmarkt waren heden aangevoerd 53 wagens «kaas, wegeDde 13,000 kilo, die verkocht werden voor ƒ40 a ƒ54 de 100 kilo. Bearsberielit. Amsterdam, 23 October. Hollandsche fondsen flauw, 90 99%; vreemde fondsen vast, maar stil. Amerikaansche Sporen willig op Londen, in 't bijzonder Atcbisons. Aand. Kon. Maatschappij van Petroleumbron- nen ia Ned.-Indiö 750. Prolongatio 4'/4. BUITENLAND. Frankrijk. Wegens het heerschen van de veepest in Oost-en Zuid-Afrika heeft de Fransche minister van landbouw voor Frankrijk on Algeria den in- en doorvoer verboden van alle soorten rundvee, schapen en geiten uit Afrika, met uitzondering van Algeriö, Tunis en de Fransche koloniën. Uit Engelsche bron wordt verzekerd, dat Frankrijk van Marokko voor het plunderen van een Fransch schip niet alleen een aan zienlijke schadevergoeding eischt, maar tevens een aanzienlijke uitbreiding harer Algiersche grenzen. G root-Brit:inn i Een zonderlinge quaesliu is gerezen tusschen de Engelsche regeering en het Chineesche gezantschap te Londen. Dit laatste moet zekeren bekenden Chineeschen arts uit Hong kong, Soenjatsen geheeten, wederrechtelijk gearresteerd hebben, toen hy dezer dagen laDgs het gezantschapsgebouw kwam. Daar moet h\j thans gevangen zitten. Het Cbineesche gezantschap moet instructies ontvangen hebben om Soenjatsen terstond naar China op te zenden, waar hy vermoedoiyk dadelyk zou worden onthoofd, aangezien hy beschulJigd wordt van medeplichtigheid aan het verleden jaar ontdekte komplot, dat tot doel had den keizer van China te onttio- nen. De politie bewaakt thans het gezant schapsgebouw, ten einde een ontvoering te beletten, terwgl de vrienden van den dokter, die gewaarschuwd zyn, den Chineeschen ge zant voor het hof van de Queen's Bench willen roepen, om hem te nopen Soenjatsen voor den dag te brengen. Rechtsgeleerden betwyfelen evenwel de wettigheid van sulk een stap, wegen3 de onschendbaarheid, den gezanten toegekend. Azië. Uit Peking wordt van eergisteren bericht, dat Li-Hung-Chang van züne reis om de wereld behouden teruggekeerd is. De ratification van het handelsverdrag tusschen China en Japan zyn eergisteren te Peking uitgewisseld. Telegrammen. SOFIA, 22 October. Op verzoek van den minister-president Stoilof heeft de vorst zijn toestemming gegeven tot ontbinding van de Bulgaarsche Kamer. De ministerraad is op het oogenhlik vergaderd. TANGER, 22 October. De Fransche kruiser „d'Iberville" ia uit Alhucemas teruggekeerd met den in vryheid gestelaen kapitein van den „Prosper Corin" aan boord. [De „Prosper Corin" was een Fransche schoener, di3 door de Marokkaansche Rif bewoners aangehouden was. De kapitein en manschappen werden door hen gevangen gehouden, waartegen de Fransche regeering protest aanteekende.] Kerkelijke Beriohtea. Benthuizen: üs. Bennink Bolt, vanZwara- merdam, zal Zondagmiddag te 2 uren in de vacature alhier optreden. "Woubrugge: Ned.-Herv. Zondagnamid dag te 2 uren ds. Boonacker, pred. te Ouds- hoorn. 's Avonds te .halfzeven dr. De Lindt van Wyngaarden, prei. te Utrecht. Gereformeerden: Zondagvoormiddag te 10 en '8 namiddags te 2 uren ds. C. S. v. d. Voet, pred. te Leimuiden. Zoeterwoude: Ned.-Herv. gem. Zondag a. s., des namiddags te twee uren, ds. W. Klereq, pred. te Koudekerk. LËIDË1V, 23 October. Hedenmorgen werd op de begraafplaats aan de voormalige Marepoort ter aarde be steld het stoffelyk overschot van den heer H. C. Yan Benten, dezer dagen in den ouder dom van byna 63 jaren overleden. Op den dooaenakker had zich eene zeer talryke schare vereenigd, om den afgestor vene de laatste eer te bewyzen. De jykstaatsie bestond uit den rouwwagen en zes volgrijtuigen, waarin familiebetrekkin gen en vrienden van den overledene en zy, die met hem in colleges zitting hadden. De kist werd door het college van collec tanten der Ned.-Herv. gemeente naar de groeve gedrageD en was bedekt met twee bloemstukken, waarvan een van genoemd college aan zyn voorzitter. Het was een groote stoet, welke achter de kist met de weduwe, dochters en zonen van den overledene langzaam naar het wach tende graf voorwaarts schreed. Toen de kist daarboven was geplaatst, trad de heer H. J. J. Labree uit den breeden kring naar voren, om namens het collego van collectanten enkele woorden aan de nage dachtenis van hun vriend te wijden. Het was een treurige plicht, dien zy hadden vervuld om hem naar zyn laatste rustplaats te dragen. Spreker wees er op hoe Van Benten een man was, die niet tevergeefs heeft geleefd en zich vele vrienden had verworven. Hy herinnerde aan zyn liefde voor zyn vrouwen zyn trouw voor zyn kinderen, van wie hy zoo plotseling ia weggerukt. Zeven en twintig jaren is hy lid van het college van collectanten geweest, waarvan de laatste achttien jaren voorzitter. Daar was hy de rechte man op de rechte plaats. Wy waren - zeide spr. - er trotsch op ons tot zyn vrienden te mogen rekenen. Hy was eenvoudig, deelde in onze vreugde, maar was ook een troost in onzen rouw. Zyne plaats in hun midden zal moeiiyk worden aangevuld. "Wy wyden hem nu den palm des vredesl En toen spr. daarna een met bloemen voorzienen palmtak op de kist had gelegd, riep hy Van Benten een „rust zacht!" toe met öe verzekering dat zy hem nooit zullen vergeten. „Hy ruste in vrede!" Dat zeide ook ds. S. H. J. De Wolff, die er vervolgens op wees op hoe treffende wyze Van Benten naar een andere wereld was gegaan. Hy was, wat men noemt, een stille in den lando. Hy maakte er geen werk van om van zich te laten spre ken. Terecht was er reeds op gewezen hoe eenvoudig hy was; want hy was eenvoudig in de ware Leteekenis des woords. Door zyne vele deugden en verdiensten was hy een voorbeeld voor velen. Verder richtte spr. woorden van troost tot de weduwe en de kinderen, die zoo plotseling hun echtgenoot en vader verloren hebben. Geen lang lyden heeft hy gehad en zich ook nooit gewc-nscht. Slechts één schrede was er tusschen zyn loven en den dood. Door dezen doode komt dus weder een roepstem tot ons, die wy Diet dikwyis genoeg kunnen indachtig zyn en die spr. ten slotte uit den Bybeltekst te dezer plaatse herhaalde. Daarna werd de kist in de groeve neerge laten, waarin door weduwe, kinderen, verdere betrekkingen en vrienden nog bloemen worden gestrooid, waarna de stiefzoon voor de bewezen hulde namens dq familie hartelyk dank zéide. Het was een diep ernstige plechtigheid, waarby ook de uiteriyke teekenen der droef heid door snikken en tranen niet konden worden weerhouden. Z. M. de Keizer van Duitschland, wen schende aan Hare Majesteit Koningin Wilhel- mina een geschenk aan te bieden by gelegen heid van Hare bevestiging als lidmaat der Hervormde Kerk, heeft de overhandiging daar van opgedragen aan zyn adjudant-generaal Von Hahnke, generaal der infanterie en chef van het Militair Kabinet, die daartoe den 25sten, dus a. s. Zondag, in Den Haag zal aankomen. Hedenvoormiddag te elf uren is H. M. de Koniogin kerkelyk aangenomen door den predikant dr. Van der Flier, hofprediker, in tegenwoordigheid van H. M. do Koningin- Regentes en van de freule Van do Poll, sur- intendante van H. M., en miss Saxton "Winter, Engelsche gouvernante. Daarbij waren tevens aanwezig de ouder lingen mr. Tü. Baron Mackay en L. J. Wysman. Naar men mededeelt, verlaat miss Saxton Winter, de Engelsche gouvernante van H. M. de Koningin, niet met Het einde van het jaar het Hof, zooals dezer dagen onjuist is go- meld, maar treedt zy reeds in de vjgende week af en keert zy in den aanvang van November naar Engeland terug. Tot ambtenaar ter secretarie te Capelle a/d. IJsel is benoemd de heer Bos, van Zoetermeer. H. M. de Koningin beeft aan den direc teur van het Doorgangsbuis to Hoonderloo eene som van f 200 voor deze stichting doen toekomen. H. M. do Koningin reed hedenmiddag om halftwee uit in open victoria, voorafgogaan door een voorryder. H. M. de Koningin-Regentes verliet kort daarop mede in open rytuig het paleis. Op de audiëntie van den minister van marine verscheen heden schout-by-nacht QuUpel, die eerstdaags zal optreden als directeur en commandant in de marine-directie te Hellevoetsluis. Het stoomschip „Drente", van Batavia naar Rotterdam, arriveerde 21 October te Marseille; de „Kanzler", van Hamburg en Amsterdam naar Oost-Afrika, arriveerde 22 October te Lissabon; de „Spaarndam", van Rotterdam naar Nieuw-York, passeerde 22 October Lizard. ACADEMIE-NIEUWS. Leiden: Geslaagd is voor het doctoraal examen in de Pharmaci3 de heer J. E. Tul leken. Thermometerstand: gisteravond om 8 uren 6° C. 41° Fahrenheit; ueaenmorgen 8 uren 4° C. rr 39 2 F.; 's middags om 12 uren 9.5° C. 49.1F.; 's namiddags 4 uren 8° C. 46.4° F. 4DVEBTENTIËS. Den 12den November a. s. hopen ELI AS MARKUS PETIET en JOHANNA v. d. WOERD hunne AO-jarlge Eehtvereenlging te herdenken. Hunne dankbare KinderenMoeder Broeders en Zusters. Leiden, 23 October 1896. (Schagensteeg No. 7). 7767 10 Heden overleed onze innig geliefde oudste Zoon, Broeder en Behuwdbroeder I. MON- TAGNE, Predikant te Vlissingen. Leiden, Den Haag, Leiden, Winterswijk,. A. MONTAGNE Iz. R. M. RIJNDERS, Montagne. F. H. A. RIJNDERS. M. A. P. MONTAGNE. J. J. M. v d. KEMP, Montagne. W. F. v. d. KEMP. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een langdurig, doch gedulcig lyden, onze innig geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder MAARTJE KEMPENAAR, Wed ADRIANUS VAN DEN AKKER, in den ouderdom van 64 jaren. J Th. OSKAM. M. OSKAM v. d. Akker, Leiden. CHR. RIJLING. K. P. RIJLING v. d. Akker, Wilsveen, C. M. SIBBES. E. SIBBES-v. d. Akker, Leiden. C. VAN DEN AKKER. C; M, VAN DEN AKKER. J slomPwV^ Stompwuk, 22 October 1896. 7749 16 Eenige en aJgemeene kennisgeving. Voor de vele bewyzen van deelneming, ondervonden by het overiyden van onzen geliefden Vader en Bebuwdvader, den Heer J. L. WIJERS, betuigen wy onzen hartelyken dank. 7750 8 A. M. NOORDMAN Wijerb. H. NOORDMAN. Zoeterwoude by Leiden, 22 Oct. 1896. DANKBETUIGING. Ondergeteekenden brengen by dezen hunnen hartelyken dank aan allen, die deelneming cn belangstelling hebben betoond by het nood lottig overiyden van hun innig geliefden Zoon CORNELIS. Bovendien hun dank aan al diegenen, die met hunne bulp by het ongeval hun zoo liefdadig hebben geholpen en bygestaan. J. VAN LEEUWEN. S. VAN LEEUWEN - Van Evert. Leiden, 23 October 1896. (Kalvermarkt 7.) 7748 13 Er wordt ten spoedigste gevraagd, in den omtrek van Leideneen nette DlE\ST RODE, van goede getuigen voorzien. Zich te adresseeren onder lettors C M, met franco brieven, aanSWARTSENBURG's Adver tentie-Bureau, te Gouda. 7751 8 is verkrijgbaar. EXTRA. FIJN. Specialiteit in de echte Amandelspri s, Konlags Krakelingen, Allerhande, enx. 77G0 8 Hoorsteeg, lioek Cangebrug IN 7770 14 A. MONTAGNE. Ampenan (Lombok), 19 October 1896. Eenige kennisgeving. 7765 J5 Q| ONTVANGEN: eene grooic keuze 7768 10 Te koop aangeboden: een zwarte PIANINO, goed onderhouden, prys f 120.— en een PIANO voor 15. Te zien;Nieuw- steeg 16, Leiden. 7757 6 dagelijks voorhanden Duin-Konijnen en 55 Cents. Wilde Eendvogels en Kippen. Alsmede Klazen, Patrijzen, Watersnip pen, enz. 5728 8 Lappen 32^ Cents. Karbonaden 30 Gehakt SO Rollade 35 7764 9 Aanbevelend, LOJ1BOKSPKI* om vette Eenden en Konijnen. Aanbevelend, H. I.. SPEEL. OUDE SINGEL 128. 7756 7 In het gebruik even aangenaam als en byna de helft goedkooper dan OUOL. Verkrygbaar a 60 Cts, per flacon l>ii *P. AAN 7702 7 iJaarJommersiraat 6.

Leidsch Dagblad | 1896 | | pagina 3