Brandassurantie. Mtranmlt TeMiiaimt. P.J.C. CEE, OnfiB Steil 2301. E. L. ENGELS. Avondcursus te Lisse, Direct 2 tijdelijke Zetters STAATSLOTERIJ. |08l !GMlil68FiB IMFS ATJEH. De 40 Cents V erkiezingen. F. F. W. HEINTZ, Brandassurantie op beurspolis. 3515 T disciplineerde volgelingen is zeer geducht. Betafo en Antirabe zyn geheel door hem ver brand. In de Kamer van Afgevaardigden werd by de behandeling van het wetsontwerp ter regeling van den arbeid van vrouwen en kinderen na een debat van twee dagen het amendement van den heer Guesde, om den arbeidsdag op 9 uren te stellen, verworpen met 392 tegen 152 stemmen. Do Kamer behandelde gisteren het belas- tingontwerp. Do republkein Mougeot bestreed de belas ting op de rer.te; de liberale republikein Ducos verklaarde zich een voorstander van de inkom stenbelasting. Italia* Do Kamer van Afgevaardigden behandelde de begrooting van het departement van bui- tenlandsche zaken. De heer Lucifero hield een redevoering, waarin hy betoogde, dat do belangen van Italië in de Middellandsche Zee geheel de zelfde zjjn als die van Engeland, maar dat de Franscho politiek te dien opzichte den Italiaanscben belangen vijandig is. De afgevaardigde Nasi behandelde de quaestie Tunis. Hy zeide d£t Bizerta een steeds dreigend gevaar voor ItaliÖ is, 'dat het Fransch protec toraat over Tunis op geen enkel recht steunt en Italiö zijn rechten niet moest prijsgeven. Hi) achtte een congres der mogendheden noo- dig, om de hangende quae sties tusschen alle staten en Tunis op te lossen en voegde er .bi), dat volgens een gerucht Frankrijk een imilitaire macht by het eiland Djerba samen trekt. Da redenaar noodigde de regeering uit, goed oog te houden op Frankrijks houding ten opzichte van Abessinië. De afgevaardigde Imbriani zeide, dat Frank rijk in do zaak-Tunis op aanstoken van Duitschland handelt. Groot»Brltouai8» De minister van koloniën, de heer Cham berlain, zeide gisteren in het Lagerhuis: „De advocaat der Chartered Company" deelt mij mede, dat de heeren Rhodes, Beit en Ruth* r- foord Harris hun ontslag hebben aangeboden en dat dit is aangenomen. „Indien er meer troepen noodig zijn om 4en opstand in Mashonaland te onderdruk ken, is het, naar ik hoor, niet wenschelijk om daarvoor Indische regimenten te gebrui ken, omdat dit door de inlanders zal be schouwd worden als een bekentenis van zwakheid van de zijde der blanken. „De generaals Goo.ienough en Carrington hebben wij doen weten, dat de Engelsche regeering bereid is allo versterkingen te zen den, die zij noodig achten, maar zy verklaren 'eenstemmig, dat op het oogenblik verster kingen niet noodig z(jn. Wy stellen echter voor, bet garnizoen aan de Kaap op zijn volle Iterkte te houden en wjj zullen de plaats der troepen, die naar het front gezonden zijn of 'misschien nog gezonden zullen worden, door anderen aanvullen. Tot dat doel heeft een bataljon fuseliers op Malta bevel gekregen, zich naar de Kaap te begeven." (Toejuichingen.) De „N. R. C." ontving gisteren nlt Batavia het volgende telegram: „Gisteravon1 zijn vjjf bataljons uitgerukt voor ecne verkenning van Kasdejd Baid over Anak Galoeng, Sibroh en Glieng". „Gewond by Senelop de kapiteins Graafland ©n De Lannoy, de luitenants Dykctra, Wagener en Rijnen en 31 minderen. Gedood 6 minderen. „De stand van zaken, wat de militaire politiek betreft, is ongunstig". Een heden door het „N. v. d. D." ontvangen Atjeh-telegram luidt als volgt: „Anak-Galoeng werd stormender hand genomen. „Daarbinnen werden 130 lijken van Atjehers gevonden. „Zwaar gewond zijn de luits. Dijkstra en Rijnen of Beyer, giste ren genoemd; anderen licht. „Wij leden geen meerdere ver liezen." I.OMBOK. De correspondent van de „N. R. C." te Batavia seinde gisteren: „Da gewapende politie op Lombok heeft op cenige oprosrlingen in Praja gevuurd." CORRESPONDENTIE. Er was hedenmorgeu in de gemeente maar éën roep om „sprosi- wagens." Helen was het een dag bij uitnemendheid om deze te laten rijden! Stof, overal stofl ▼oor het plaatsen van Kleine Advertentiën moeten bij de advertentie worden gevoegd. Wanneer dit niet geschiedt, wordt de adveitentia niet geplaatst. Gemeenteraad van Zoeterwoude. Zitting van lieden. De Burgemeester opent de vergadering te tien uren in tegenwoordigheid van tien leden. Afwezig is, wegens ongesteldheid, de heer Corts. De notulen worden gelezen en goedgekeurd. L gekomen zjjn o. m. de volgende stukken Een schrijven van den heer Graaf Van Limburg Stirum, te Amersfoort, meldende, dat hy de St.-Nicolaaslaan wil huren voor den tijd van 21 achtereenvolgende jaren, ingaande uit. Dec., op dezelfde voorwaarden als in het vorig contract zijn vermeld. De Raad machtigt B. en Ws. dit contract aan te gaan. Een schrijven van den Commissaris der Koningin, meldende, dat den burgemeester verlof wordt verleend, zich voor drie weken buiten de gemeente te begeven on wel van af 1 Juli a. s. De heer Lagerberg zal gedurende dien tijd de functie van burgomeester waarnemen. Op voorstel van B. en Ws. wordt besloten, do quaestie van den vrijen overtocht voor kinderen aan den Vlietweg, die te Voorschoten ter schole gaan, aan te houden, totdat men omtrent de hangende annexatie-quaestie vol komen zekerheid heeft. Voorts besluit de Raad, eveneens op voor stel van B. en Ws., met ingang van 1 Juli, wanneer de tijdelijke assistentie van den wegwerker Verhuel ophoudt, geen 3den weg werker te benoemen, maar het onderhoud der buitenwegen ondershands aan te besteden en zoo mogelijk aan Verhuel te gunnen. Wat het slaan van de norton-pornp aan den Hoogen Ryndyk. betreft, deelt de Voor zitter mede, dat nog geen voldoend zuiver water is verkregen, doch het water dieper zal worden opgepompt. Nog deelt de Voorzitter mede, dat van 13 23 Mei in de plaats van den heer v. d. Hoogt diens functie als onderwijzer is waar genomen door mej. De Vries, wegens onge steldheid der kinderen van dien onderwijzer. Hierop deelde de Voorzitter mede, dat, nu de Tweede Kamer uitspraak heeft gedaan in zake de grensregeling en het zoo goed als zeker is, dat het ontwerp tot wet zal worden verheven, het B. en Ws. wenschelijk voor komt, uiterlyk 31 Juli de spuit van de Hee renstraat te verplaatsen naar den Haagweg, hier een spuitenhuis te doen bouwen, de spuit by de Hoogewoerdspoort te verplaatsen naar den Hoogen Ryndyk by de woning vaiL den gemeente opzichter, en hier een politiepost te vestigen; een en ander komt B. en Ws. wen schelijk en noodzakelijk voor in het belang der openbare veiligheid. De heer De Lange vraagt, of men hier te doen heeft met een besluit van het Dagelyksch Bestuur of een voorstel van dit college aan den Raad. De burgemeester zegt, dat bet een voorstel van B. en Ws. is, die gemeend hebben er mede in den Raad te moeten komen, wijl het nogal van invloed op de financiën is. Den heer Do Lange bevreemdt het, dat het Dagelyksch Bestuur met zulk een voorstel durfde komen, in aanmerking nemende, dat in de buitengewone vergadering in 't begin van Januari, belegd zooJra het wetsontwerp- Van Houten bekend was, de meerderheid van den Raad, ook de beide wethouders zich verklaarden tegen een request aan de Tweede Kamer, om het ontwerp niet goed te keuren zy verklaarden er in te willen berusten. Spr. vraagt, waarom men het meerdere heeft los gelaten en het mindere wil behouden, onder het meerdere te verstaan een groot deel inwoners van Zoeterwoude, onder het mindere de brandspuiten. In de gemeente eigendom men, die volgens art. 5 van het ontwerp aan deze gemeente overgaan, behooren ook de brandspuiten. Spr. wil in deze den eerlyken weg bewandeld zien. Ziet de meerderheid van den Raad, die tegen een request was, in, dat ze zich vergiste, ze bekenne dit eeriyk en riebte alsnog het verzo3k tot de Eerste Kamer, haar de beide brandspuiten te doen behouden. Spr. komt de bandolwyze van het Dag. Bestuur onverklaarbaar voor. De heer Endtz herinnert eveneens aan de houding der meerderheid van den Raad inde zitting van 14 Januari. Hojwel de Voorzitter toen betoogde, dat met de annexatie d6 ge meente Zoeterwoude een financieel nadeel van f 30,000 aan gemeente-eigendommen zal ljjden en daarentegen esn schuld van f 14000 zal blyven behouden, keurde die meerderheid, waaronder do wethouders, hot ontwerp goed, en liet de beslissing der zaak met volkomen gerustheid aan die honderd knappe lui in Den Haag over. Nu komt het Dagelyksch Bestuur met 't voorstel een gedeelte van die f 30,000 aan Leiden te onttrekken, wat spr. bevreemdt. Hy verklaart zyn stem aan 't voorstel van 't Dag. Best. niet te kunnen geven en beweert, dat, als de meerderheid der Raad het aanneemt, zy zich een klap in 't aange zicht geeft. De heer Lagerberg zegt, dat hier een ver keerde opvatting in het spel is. 't Bttrof hi:r meer een mededeeling van B. en Ws., ora het gevoelen van den Raad te vernemen. Voorts trachtte hy de handelwyze van B. en Ws. te verdedigen met een beroep op inge wonnen informatiën, volgens welke Leiden aan de bedoelde spuiten bitter weinig heeft en wyst er op, dat het hier roer nde goede ren geldt. Erger zou hy het achten, indien men, zooals elders geschiedt, do lantarenpalen uit den grond gin,' graven. Spr. erkent, dat er in de verplaatsing der spuiten iets is, dat niet „comme il faut" is, doch meent, dat zoolang het ontwerp-Van Houten nog niet tot wet is verheven, de gemeente het rechte heeft met hare eigendommen te doen, wat ze wil. De beer De Lange vindt in het door den heer Lagerberg gesprokeno vole goede ge dachten doch bestrydt de mee: ing, als zou men zyn recht ontleenen aan de omstandig heid, dat het hier roerende goederen geldt. Onder het in art. 5 van het ontwerp genoemde zjjn ook doze goederen begrepen. De gemeente moge formeel in haar recht zyn tot verplaat sing, de geschiedenis rochtvaardigt deze niet. Voorts wyst hy er op, dat de verplaatsing niet kaa geschieden dan eerst op den dag van overgang der eigendommen, daar men vóór di3n tyd het stadsgedeelte niet van brandbluschmiddeleo raag verstoken houden, en op dijn dag het ontwerp reeds wet is, dus bedoelde spuiten dan hot eigendom van Leiden reeds zyn. De Voorzitter tracht het voorstel van 't Dagel. Bestuur te verdedigen met er op te wijzen, dat het in het belang is der gemeente Zoeterwoude, die anders haar twee beste spui ten zal moeten missen, en Leiden er toch niets aan heeft. Hy gelooft niet, dat er van onbiliykheid sprake is, zoolang die spuiten nog gemeente eigendom zyn. De heer Do Lange zegt, naar aanleiding van de opmerking des Voorzitters, dat voor den Haagweg een spuit nooiig is, en die uit de Heorenstraat gevoeglijk hier heen kan worden verplaatst, dat de bedoeling van het voorstel aan B. en Ws. louter is, de spuiten aan Leiden te onttrekken, er nog op wyzenae, dat voor de veiligheid buiten de Wittepoort toch reeds gezorgd is door do overeenkomst tusschen de burgemeesters van Leiden en Zoeterwoude. Werpt de Voorzitter ook op, dat de ge meente zoo in allen deele coor de annexatie benadeeld wordt, de hc-er Da L.ngo zegt, dat de meerderheid van den Raad, bly' ens haar houding in Januari, deze meening weer spreekt. De heer Endtz beschouwt de zaak nog maals uit een oogpunt van billijkheid en zou het immoreel van den Raad vindeD, indien hy het voorstel van B. en Ws. goedkeurde. De heer Pk terse merkte op, dat do he r Endtz indertyd zelf voorgesteld heeft, een brandspuit aan do Haagweg te plaatsen en dat thans een zelfde voorstel voor B. en Ws. wordt gedaan. De heer Endtz beweert echter, dat, wanneer dit laatste voorstel wordt aangenomen, van diefstal sprake is. Het slot der discussies over deze zaak is, dat de heer Lagerberg verklaart zyn voorstel in te trekken met de toevo ging: „Zoeter woude is steeds ei-rlyk geweest en zal liet blyvenWat voorts de gevolgen zyn, gaat hen, die worden geannexeerd, niet aan." De burgemeester kan zich met geheele intrekking niet vereeDigenhy is er voor, dat de Raad besluite, aan den Haagweg een brandspuithuisje te plaatsen, een spuit aan te schaffen en, gelyk in den loop der dis cussie ree'ds was ter sprake gebracht door de bh. Endtz en De Lange, m.t het gemeente bestuur van Leiden te onderhandelen over den aankoop van een spuit voor den Hoogen Ryndyk. De heer Lagerberg is tegen dwang ea daarom tegen een btsiuit van den Raad, dat het Dagelyksch Bestuur moet uitvoeren. Ey s'.elt mitsdien voor, dat de Raad B. en Ws. machtige, aan den Haagweg te voorzien in de behoefte aan brandbluschmiddelen. De hter Do Lange vindt dit voorstel wat vaag en stelt voor. „De Raad, nitsprekondo de noodzakelijkheid, dat de gemeente eigen brandbluschniildelen aan den Haagweg bo zitte, machtigt het Dagelyksch Bestuur daarin te voorzien. Het voorstel-De Lange wordt het eerst in stemming gebracht en verworpen met 6 tegen 4 stemmen. Vóór stemden de heeren De Lange, En:tz, Van Oataren en Dingjan. Het voorstel van den heer Lagerberg wordt daarna met 9 stemmen aangenomen. De heer Dingjan onthield zich van stemming. Met de aanneming van het voorstel-Lager berg is het voorstel van B. en Ws. in zake de verplaatsing der spuiten aan de Heeren- straat en aan de Hoogewoerdspoort alzoo ingetrokken. Hierna kwamen in behandeling de reclames in zake hooldelykrn omslag van de heeren J. De Vries, J. Koning en P. Van Ryn, waarop afwijzend werd beschikt. Besloten werd tot aanbesteding van ge meentewerken, als verdere klinkerbestrating van het dorp tot een bedrag van f 561 en het leggtn van een paardenpad in den Stomp- wykschen weg tot een bedrag van 710 gld. De gemeenterekening werd in ontvangst tot een bedrag van f 41813 815, in uitgaaf tot een bedrag van f 39639.86 vastgesteld. De agenda afgehandeld zynde, richtte de Voorzitter het woorJ tot de scheilende leden, voor wie deze vergadering de laatste was. Spr. betreurde bun verlies. Allereerst sprak hy den heer Dingjan toe, het oudste der drie vertrekkende leden en byna het oudste lid van den Riad. Spr. geloofde de tolk te zyn van het stads gedeelte, als hy gctuigJe van den heer Ding jan, dat deze de belangen zynor kiezers naar waarde heelt behartigd. Hetzelfde g.tuigde spr. ook van do he. ren Endtz en De Lange, hun toewenschende, dat, mochten zy later tot and.re ambteiyke betrekkingon wordtn geroepen, zy die met evenveel yver on. toe- wyding zouden vervullen. Na dit afscheidswoord ging de vergadering uiteen. Telegrammen, CANEA, 29 Juni. Abdullah-pacha zal worden benoemd tot „muchir", maar bevelhebber der troepen blyven. De gouverneur van Candia, Hassan pacha is benojind tot „muchaver." ^Deze berichten zyn door de bevolking gunstig ontvangen. KONSTANTINOPEL, 29 Juni. De Porte heeft zich gevoegd naar den raad der mogendheden betreffende de benoeming van een christen gouverneur en de toepassing in beginsel van het tractaat van Halepa. Men gelooft dat de Porte een onvoorwaarde lijke amnestie zal afkondigen. VALPARAISO, 29 Juni. De volledige uitslag van de verkiezingen voor het president schap in Chili is, dat 148 stemmen werden uitgebracht op generaal Errazuriz en 134 op R-ryv8. LONDEN, 29 Juni. Het wetsontwerp, waarby de bepaling, dat het in Engeland inge voerde vee ln de haven van ontscheping moet geslacht worden, permanent wordt ver klaard, is door het Hoogorhuis by tweede lezing met 83 tegen 34 stemmen aangenomen. CANTON, (Ohio) 29 Juni. Mc. Kinley zeide in zyn toespraak tot de eommissie, die hem kennis kwam geven van zyne benoeming door de conventie van St. Louis, dat hy do candi- datuur van het presidentsschap aanvaardde. Hy verklaarde zich voor protectie en recipro- citoitsmaatregelon om den binnenlandschen handel te herwinnen en nuttige bezigheid te vinden voor de werklooze werklieden. Het Amerikaansche geld moest zoo goed zyn als het beste in de wereld, en do republikeinsche party zou het nationale krediet ongerept bewaren. LEI BEX, 30 Juni. Thermometerstand: gisteravond om 8 uren 13° C. 55.4° Fahrenheithedenmorgen 3 ur3n 16.5° C. 61.7J F.; 's middags om 12 uren 2CP C. 68° F.; snamiddags 4 uren 19° C. 6&2° F. De uitstallingen van de boek- en kunst handelaren hobben heden, gelijk de velj per sonen, die er voor stil blyven staan, bewyzen, eene tyzondere aantrekkelijkheid verkregen esn nieuw portret van Koningin Wilhelmina is verschonen, en iedor, die het ontvaDgen heeft, haast zich het te étaleeren, in meer of minder groot aantal. De firma Blankenberg Co., aan de Mare alhier, hee't er zelfs zeer veel werk van ge maakt. Daar worden de afbeeldingen van onze j ugdige Koningin, van wie door den Haag schen hofphotograaf Kameka vier poses zfio genomen, vertoond te midden van eene een voudige, maar werkelyk nette versiering van groen met oranjebloempjes, welke onwille keurig de aandacht trekt en getuigt van goeden smaak, ook van den bloemist, den heer G. F. Hemerik. De vier photographieêu zijn van verschil lende grootten, terwijl tr bovendien ook repro lucties van zyn in dm handel gebracht, welke eveneens door kunstige bowerkiog uit munten. De collectie is or dus vry groot. By de vaststelling der onderscheiden pryzen heeft blijkbaar het doel voorgezeten om ieder in de gelegenheid te stellen zich een photo- graphie aan te schaffen van haar, die, nog voor zy aan de regeering is, door eiken op rechten vaderlander reeds nu zoo innig wordt bemind en geëerd, die de harten van do aan hangers van het huis van Oranje Nassau heeft weten te veroveren. Immers, zelfs voor slechts vyf en twintig cents kan men zich thans haar afbeeldsel eene eereplaats in de huiskamer schenken on er dagelijks getuige van te zyn welk een jonkvrouweiyk voorkomen nu onze byna 16jj.rige "Wilhelmina sedert hare vorige por tretten heeft veikregen. Bij het groot ambtenaars examen voor den Indisch en dienst tweede gedeelte) van 1529 Juni 11. te 's Gravenhage gehouden, zöd, naar orle der eindrangiyst, de volgende heeren toegelatenR. A. Kern, E. More3co, P. J. F. D. Van de Rivière, L. H. W. Van Sandick, Th. Van Dissel, C. Lulofs, J. C. Van dor Meulen, S. Van Nouhuijs, C. Poortman, N. Scheltema, S. Chavannes, Cb. L. Stoll, W. K. H. Ypes, H. J. Hofman, G. F. Gon salves, L. P. G. H rtwig, J. E. Dambrink, D. A. Kelder, T. Walter, G. A. Van Drunen, M. C. H. P. Lindhout, J. H. Meyer, O. A. UblenbïCk, E. L. De la Parra en J. J. Fraser. Van de 43 candidatori zyn dus 25 geslaagd 5 trokken zich vóór of tijdens het examen terug en 13 werden afgewezen; 16 plaatsen zijn beschikbaar. Uit Vlissingon seint men aan het „Hbl." hedenmorgen van Queensboro: Vannacht om halftwee is do dagmailtoot hier binnengesleept. Do boot had de cylinder- stang gebroken en kon niet verder komen dan tot Heyst. De mail en passagiers zyn om 3.45 vertrokken met een extra trein. ACA BE MKE-XKEU WS. Leiden: Heden zyn alhier bevorderd tot doctor in de rechtswetenschap de heer A. Van Harinxma Ihoo SlooUn, geboren te Beest :r- zwa3g, on de heer A. A. Le Jeune, geboren to Amsterdam, beiden na verdediging van „Stellingen." Geslaagd zyn: voor het candidaats-examen in de rechten de heer A. Gevers Leuven; voor het doctoraal examen in de rechts wetenschap den heer J. J. Heyse; Voor het examen voor den Indischen Dienst mr. F. Siauwerts. Voor het candidaats-examcn in de genees kunde de heer M. Stjffelaar; voor het tweede natuurkundig-examen do hoer W. A. Borger. Voor hit candidaats-examen in de genees kunde don heer G. H. Kai3er. Advertentiën betreffende aanbevelingen van personen voor Gemeenteraad, Tweede Kamer, enz. worden in het Leidsch Dagblad alleen opgenomen, wanneer deze uitgaan van een kiosvereeniging of door éón of meer personen zyn onderteekend. CORRESPONDENTIE. Ingezonden stuk ken of mededeelingen, waarvan de inzenders hun naam niet aan de Redactie bekend mak en, worden ongeplaatst ter zijde gelegd. De DIRECTEUR van het Rykstelegraaf- kantoor bericht, dat met ingang van 1 «full a. g. in de dienst lokalen aan de Bloemmarkt een publiek tclcphoonstation is geves tigd in verbinding met het Xedcrlandsche Intercommunale telephoonnet. Aan sluiting kan worden verkregen met de ge- abonneerden en publieke telephoonstations te Amersfoort, Amsterdam, Arnhem, Baarn, Dordrecht, 's-Gravenhage, Groningen, Haarlem, Hilversum, Maas sluis, Nijmegen, Rotterdam, Schevc- nlngcn, Schiedam, Utrecht, Tiaar- dingen en Zandvoort. Het uniform tarief bedraagt f O.öO pir drie minuten, te rekenen van het oogenblik, waarop de verbinding is tot stand gekomen en bet gesprek een aanvang kan nemen. Nadere inlichtingen worden ten Rykstele- graafkantore verstrekt. De Directeur, G. C. J VERKERK. ADVERTEJÏTIËS. Geboren AATOIXETTA PETBONELLA, Dochter van G P. TIMP en M. a. F. TIMP - Nierman. Leiden, 29 JuDi 1S96. 4985 6 Bevallen van een Jongen h. STEPIIANUS kloots. Lkidkn, 30 Juni 1896. (Witte Singel 50 4981 4 Bartelyk dank aan allen, die by de ge boorte onzer Dochter blijken v«n belangstel ling gaven. J J. h. pom mee A. m. pomimée - Meijer. Lridkn, 30 Juni 1896. 4966 6 Voor de vele bewyzen van dec-lneminr, ont vangen by het overlydcn mijner Tante Mevr. de Wed. h. W. f. bakker, geb. Olivier, betuig ik myn h irtelyten dank. christina J. plantfeber. Leiden, 30 Juni 1896. 4968 6 Rij nlandsche Dank, Nieuwe Ryn 11, Leiden. 7240 7 Breestraat 173, bericht de ontvangst eenr nieuwe zending Glacé-Handschoenen. 4982 7 voor Franscl», Engelsch en Dultsch. To-lating van nieuwe leerlingen begin Juli. Aangifte by liet lioo'd der School 4976 6 W. V3S*ER. gevraugd ter Drukkerij TACOX1S, Stille Ryn 9. 4986 4 Weder te bikomen: hecle en gedeel ten van Loten, by t'. C*RÏ\S, 4983 5 Restauratie, Vischmarkt. De E:btgonooie vau een Zeeoff, z k,, wier man voor 3 j iar naar Inciiö vtrlrekt, vraagt medio Aug.een pa^r ongemeabil. Earners, met of zonder pension, b(j eone futsoenl. fam. Liefst nabi) Plantage. Brieven met opgaaf conditiën onder No. 4978 aan het Bureel van dit Blad. 9 Een HEER (niet Student), z. b. b. b. h.,-wenscht te haren, liefst in of naby het contrum der stad. Aanbiedingen met opgave van prijs te z nden aan het Bureel v. d. Blad onder No. 4979. 7

Leidsch Dagblad | 1896 | | pagina 3