(iroote gezinnen. Instituut Wullings, Kinderwijn Tabak en Sigaren. Openbare Aanbesteding. ATJEH. ADVERTENTIËN. Huize Beresteyn, VOORSCHOTEN. Buileu-Socïëteit „Amicilia". Noodhulp-Keukenmeid, Eene flinke Dienstbode, Mevrouw -TACO BS ON", hij J. v. BEVEREN, Drogist, De verbouwing en ver grooting der R.°K. Kerk aan de Hartebrug, en het amoveeren van eenige per- ceelen en annexen. 33UIrJ?EIN"L^IS'I>. Duitsohlandt •»- Li Hung Cbang heeft dezer dagen her haaldelijk lange besprekingen gehad met den Duitschen staatssecretaris van buitenlandsche zaken, baron Von Marschalk De „Köln. Ztg." verneemt, dat beide staatslieden van meening hebben gewisseld over de betrekkingen tus 8chcn Duitscbland en China op den grondslag van den tegenwoordigen politieken en 6cono- mischen toestand van Oost-Azië. De „Kreuzztg." beweert, dat het verzoek van den Chineeschen onderkoning aan Duitschland in nauw verband staat mot het doen van he istellingen van oorlogsschepen, wapenen en munitie en met onderhandelingen over het •zenden van Duitsche officieren, totreorgani satie van het Chineosche leger. Hot blad ver neemt, dat kolonel Liebert reeds, onder goed keuring des keizers, de opdracht heeft aan vaard om met de hulp van een honderdtal officieren het Chineosche leger te hervormon. Een roisje langs den Rfin zal het einde zijn van Li-Hung-Chang's verbluf in Duitsch land. Den 21en Juli zal hy te Keulen aan komen, waar hy door burgerlyke en militaire autoriteiten feestelyk zal worden ontvangen, en waar de Kamer van Koophandel, met de jvereeniging van Rynlaridsche en Westfaalsche industriëlen, een monsterbanket ter zyner jecre zal aanrichten. Hieraan zullen allerlei uitstapjes en een tochtje op den Ryn aan sluiten. Te Berlfin heet het ook, dat Li Hung- .Chang den éden Juli naar Nederland zal ivertrekken, om vier dagen in Den Haag te 'vertoeven. ItaliS. 1 Door bemiddeli g van een Franschman, die in Schoa woont is een trief van eender •Italiaansche krijgsgevangenen verzonden aan jdi ns familie in Turyn. De sold-iat schryft 'daarin, dat zich te Adi Sababa 1500 krijgs gevangenen bevinden. Hun reis daarheen duurde :tweo maandenzy hielden zich al dien tyd in het leven met geroosterd of rauwe gerst, en zy kwamen, in lompen gehi li en met bloedende 'voeten, te Adi Sababa aan. Daar ontvingen 'zy onderstand van do Europeanen, die er wonen. De gevangenen moisten helpen om een nieuwen koniDgsburcht voor Monelik to bouwen. Oroot"Brltanal3k In het Lagerhuis stelde de heer Balfour gisteren voor, de discussie over do onder- wyswet te verdagen. Het was onmogeiyk, .zeide hy, het ontwerp te doen aannemen vóór het begin der nieuwe zitting; het overige de?l der zitting zal besteed worden aan het afdoen der noodige zak-n, en in do nieuwe zitting, in het begin van Januari, zal een on lerwys wet worden ingediend ter vervulling van de 'beloften, gedaan ton opzichte van de bijzon dere scholen. Het voorstel van Balfour werd aangenomen. Het wetsontwerp, waarby de bepaling, dat het voor invoer in Engeland bestemde vee in de haven van aankomst geslacht moet worden, van biyvenden aard wordt verklaard, is door bet Lagerhuis by derde lezing met 232 tegen 75 stemmen aangenomen. Zuid-Afrika. Twee Amerikanen, behoorende tot devry- geïaten hervormers van Johannesburg, zyn Zaterdag te Plymouth aangekomen. Zy klagen 'zeer over de behandeling in de gevangenis te iPretoria; het eten was zoo slecht, dat, als de gevangenen voor eigen rekening geen voedsel (hadden mogen laten komen, de meesten ge storven zouden zyn! Ook op de goedertieren heid van president Kruger hadden zy heel iwat af te dingenals zy in de gevangenis waren gehouden, zou do industrie van Trans vaal er onder geleden hebben, en daarom '.behartigden de Boeren slechts hun eigen belang door hen vry te laten. Spanje en Cuba. Tn „The Economist" wordt uiteengezet dat 'Spanje nog wegens andere redenen dan de nationale eer zoo gehecht is aan het behoud jvan Cuba. Gewichtige stoffelyko belangen zyn 'er mede gemoeid. Handel, scheepvaart en land- :bouw in Spanje leven voor een groot deel jvan Cuba, wegens de hoogo invoerrechten, oie er van waren uit andere landen worden ge heven. Er werd in 1S93 voor ruim 61 millioen 'gulden uit Spanje naar „de Parel der Antil len" uitgevoerd, vooral katoenen en andere manufacturen, zeep, kaarsen, schoenen, papier hout, enz. Portorico en do Philippynen trek ken ook veel uit Spanje, dat vau eigen fabri katen naar andere landen slechts ongeveer voor 12 millioen 'sjaars uitvoert. Als de ryst- oogst mislukt, voorziet Spanje zelf Cuba van voedingsmiddelen uit andere landen. Zelf krygt het voor 18 millioen koloniale waren uit Cuba, vooral suiker, tabak en cacao en dat bedrag is zooveel als Portorico en de Philippynen te zamen uitvoeren naar het moederland. Dat alles wordt grootendeels vervoerd metSpaan- sche schepen, waarby Barcelona, Santander, Cadix, Malaga en andere havens groot bel .ng hebben. Bovendien zyn de Spanjaarden voor een zeer groot bedrag houders van de Cubaan- scha schuld, waarvoor de invoerrechten als waarborg dienen. Nog veel grooter is het belang van Spanj j bij spoorwegen, plantages, enz. op het West- Indisch eiland. Het bedrag, daarin belegd, wordt op eenige milliarden guldens berekend. Dat alles maakt, dat Spanje alle krachten inspant om Cuba te behouden en de tusschen- kornst der Voreenigde Staten tracht te voor komen. Gelukt het, den opstand te bedwin gen, dan z.il Cuba iQ eenige jaren weder de offers vergoeden, die er thans voor worden gebracht. Be opstand der Matabelen in Rhodesia. Men seint uit Mafeking, dd. 22 Juni: Het eerste detachement huzaren is naar het Noorden vertrokken. Het andere deel zal spoedig volgen. BULUWAYO, 22 Juni: De inboorlingen hebben een wagen aangevallen, waarin zich vrouwen en kinderen bevonden, en welke door een patrouille begeleid was, die hen van de Mazoe naar Salisbury moest brengen. Er ontstond een wanhopig gevecht, gedurende den ganschon dag en nacht. Zeven personen van het escorte werden gedood, vier gewond, evenals alle muilezels van den wagen en veertien paarden. Er wordt bericht, dat de inboorlingen om het fort „Charter" in opstand zyn. Telegram meu. FOLKESTONE, 22 Juni. Sir Augustus Har ris, de bekende impresario, is hedenavond ge storven. GEORGETOWN, 22 Juni De Venezuelanen hebben den heer Harrison, den Britschen ambtenaar, die aan het hoofd stond van de ploeg, welke bezig was met het aanleggen van een weg van Barama naar de Cuyuni, gearresteerd en naar eea post aan de Cuyuni, tegenover Uruan gebracht. Dit geschiedde iegevolge bevelen uit Caracas ontvangen. Hot gebeurde heeft te Georgetown groote opschudding gewekt. BUDA-PESTH, 22 Juni. Het Hongaarsche Huis van Afgevaardigden heeft het wetsont werp betreffende de suikerbelasting aange nomen. ATHENE, 22 Juni. De Franscho officieren van de „Neptune" zyn, toan zy langs de kaai te Canea (Crcta) wandelden, geloedigd door Tur- kon, dio een poging deden hen aan te randen. Da Fransche consul heeft krachtige vertoogen gericht tot Abdullah-Pacha. Te Canea werd een paniek veroorzaakt door de ontdekking, dat de huizen der christenen des nachts met roode kruisen waren gemerkt. Men ziet daarin een aanwyzing van een kom- plot der Muzelmannen. MADRID, 23 Juni. Hot ontwerp wet tot aanvulling der belastinghervorming, waarvan in de begrooting molding wordt gemaakt, be vat belangryke wyzigingen. De belasting op alcohol voor industrièele doeleinden is vast gesteld op 60 peseta's per hectoliter. Stoom schepen zullen belast worden met 1.50 tot 3 peseta's per ton. De zegelbelasting zal ver hoogd worden. De regeering zal gemachtigd wordtn tot het verpachten der lotery voor den tyd van 15 jaren en van dat monopolie van zoutaanmaak voor den tyd van 25 jaren. l)o Lustrumfeesten te Utrecht hebben gisteren een aanvang genomen. Deze eerste dag was gewyd aan de ontvangst van de reünisten en de vertegenwoordigers der bevriende studentencorpsen. Wy meldden reeds, dat ruim 600 kaarten aan reünisten waren afgegeven. Te halftwaalf vereenigden zich deleden van het studentencorps voor hun sociëteit P. H. R. M. aan het Munsterkerkhof, en begaven zich te twaalf uren in optocht en met muziek naar het Centraalstation. Door de voornaamste straten en langs een korten omweg trok men van daar weder naar het Munsterkerkhof. Men begaf zich vervolgens naar het groot-auditorium. Do zaal was geheel gevuld; velen moesten zich met een staanplaats tevreden stellen, terwyl tal van personen teleurgesteld konden huis waarts keeron. Na afloop van do feestrede, uitgesproken door den rector van den Senaat van hetUtr. Studentencorps, jhr. H. A. Van Karnebeek, in het groot-auditorium, nam dr. Blom Koster van 's Gravenhage het woord, om den feest redenaar dank te zeggen namens de reünisten voor zyn hartelyke woorden. Het was spreker een des te aangenamer taak, omdat by juist zestig jaar geleden het 200-jarig bestaan der Utrecbtsche Universiteit medevierde. In den middag was bet in de stad bijzon der druk, doordat tal van reünisten in rytui- gen de stad rondreden, ter bezichtiging van de verschillende aangebrachte versieringen. Zes verschillende reunie-diners hadden plaats, en wel van 1844—1849; 1869-1874; 1874- 1880; 1881-1886; 1886-1891 en 1891- 1896. Te acht uren had gisteravond in den tuin van hot Park „Tivoli" een concert plaats, dat gegeven werd door hot stafmuziekcorps van het 5de regiment infanterie uit Amers foort, onder directie van den heer G. K. G. Van Aken. De tuin was geheel gevuld en leverde door de electrische verlichting een aardigen aanblik op. By de muziektent was een gekeele ry gloeilichtjes in de faculteitskleuren, terwyl verschillende groote booglampen over den tuin verspreid waren. De reünisten werden door een Duitsch muziekcorps binnengebracht. In de pauze, te ongeveer 9!/t uur, reden de herauten van Oostenrijk, Hongarije en Bobo men, gevolgd door het witte vendel en vooraf gegaan door een zestal bazuinblazers, den Tivoli tuin bionen om het ridderhofspel af te kondigen. Nadat zy waren afgestegen, betraden zy na een korte wandeling door den tuin het orkest, alwaar door elk der herauten achtereen volgens de proclamatiën van de hoogo personen werden bekend gemaakt. Het maakte een zoer eigenaardigen indruk op de talryke menigie, die na de lezing luide haar by val te kennen gaf. Vervolgens reden zy de stad door, waarin de verschillende straten afdrukken der procla maties met kwistige hand werden verspreid. De heraut van Bohemen, Wilhelm Püllen- strass, werd voorgesteld door den heer H. A. Lorentz; die van Hongarije, Jean de Fran colm, door den heer L. T. A. De Koek; die van Oostenryk, Stefan Demourè3, gen. Heim- nault, door den he3r K. Labouchère. Op vele plaatsen waren de gas illuminatiën reeds ontstoken. Een talryke menigte bewoog zich door de straat. Hoewel het weder zich gistermorgen drei gend liet aanzien, bleef het den geheelen dag droog. De hoofdpersoon in de maskerade, keizer Maximiliaan van Bohemen (de heer F. A. C. Van Lynden van Sandenburg) heeft voor deze week zyn domicilie gevestigd ten huize van den. heer W. H. F. Klokke, Achter Sint Pieter. Een fraai bewerkt baldakyn siert daar sinds gisteren den ingang van de wouing van Maxi miliaan. Dit is vervaardigd van rooi en wit pluche met gouden kwasten en franje, en draagt in 't midden de koningskroon. Sedert gisteren zyn er nog tal van ver sieringen aangebracht, zoodat Utrecht thans geheel in feestdos is gestoken. Het „Hótel Garni", hoek Biltstraat, is ver sierd ter etre van den Leidschen Senaat, en wel volgens een ryk plan. Want werkelyk ryk zyn de stoffen, door de behangers-firma Pander en Zonen, verwerkt aan den balda kyn, in Oosterschen trant opgetrokken.'t Zyn alle Perzische en Tuiksche tapyteD, die daar voor gebezigd zyn, zoodat het der Hiagsche firma, door de Leiische heeren uitgekozen om den ingang van hun verblyf in de feest- week te Utrecht smaakvol to doen zyn, aan goade stof voor bewerking niet heelt ont broken. De velen, die het werk in oogenschouw komen nemen, doen dit, zegt het „Utr. Dbl.", in goad vertrouwen, en maken zich nog niet ongerust, dat de „halve maan," die aan de voorzyde prykt, do voorhoede is van de macht van den Profeet van Mekki ook hier te lande. „Yirtus concordia fides" lezen zy daags in geschreven letteren daartusschen, en 's avonds in vlammend schrift vóór de versiering, welke gekroond is door de nationale en oranjekleuren. Ook de Amsterdamsch9 Senaat heeft voor het hotel, tot tydelyk verblyf gekozen, het „Hötel des Pays-bas," versiering doen aan brengen. De Groningsche en Delftsche Ssnaten zyn dez9 week gehuisvest op de Nieuwegracbt en in het Hotel „de Liggende Os." De vraag naar toogangsbewyzon voor de Ridderhofspelen op Woensdag is verbazend groot. Reeds zyn kaarten van f 7.50 ver kocht a 25. Heden de groote maskerade. Op alle hoe ken van pleinen, straten en stegen zyn bil jetten aangeplakt, waarin gewaarschuwd wordt voor zakkenrollers en men verzocht wordt by bet loopen rechts te houden. Gisternamiddag zyn reeds een paar per sonen, net gekleed en waaronder oen juffrouw, als verdacht van zakkenrollery, door de poli tie aangehouden en overgebracht naar hoofd bureel van politie. Da lucht was van ochtend licht bewolkt en vervulde velen met vreeze, want sommigen voorspelden bepaald regen. Nialtemin stroomden de vreemdelingen van alle kanten en met verschillende reisgelegen- heden toe. Evenals uit Leiden, zyn ook tal van per sonen uit Den Haag hedenochtend naar Utrecht vertrokken ter bywoning van de studentenfeesten, o. m. de minister van koloniën, de burgemeester dor residentie enz. Morgenochtend zullen een 40 tal personen, leden de Hof en diplimatieke kringen der residentie, zich naar de bisscbopstad begeven ten einde by het eerste Ridderhofspel tegen woordig to zyn. LEEBEN, 23 Juni. Van. verschillende kanten wordt ons medegedeeld dat er zich jl. Zondag avond een byzonder verscbynsel heeft voorgedaan binnen vele woningen. Toen n.l. do gaspitten eenige uren gebrand hadden, ontdekte men een zwavellucht, by don een sterker dan by den ander, doch by sommigen zóó, dat een blauw waas in de kamers hmg en de bewoners aan bet hoesten gingen. Al zoekendo en zoekende kwam men tot do overtuiging dat de gaspioductie hieraan schuld had, want dat de zwavellucht alléén in die kamers, waar gas brandde, zich ont wikkelde en na hot dicht draaien van den gasmeter en na ventilatie der kamers geheel verdween. Enkele ingezetenen, die aanvankelyk niet wisten waar de zwavellucht van daan kwam, maakten zich beangst. Uit erkentelijkheid voor de vorstelyke gift, door HH. MM. do Koninginnen aan h^t pensioenfonds der Kon. Ned. Fabriek van J. M. Van Kempen en Zonen, te Voorschoten, geschonken by gelegenheid van haar zestig jarig bestaan, hebben de werklieien dier fabriek eer.e keurige afbeelding in zilver van Hr. Ms. pantserdektorenschip „Koningin Wilhffmina der Nederlanden" aan H. M. de Koningin aangeboden, welk huldebiyk wel willend is aanvaard. De collecte voor den gewapenden dienst in do Nederlanden heeft te Zoeterwoude opge bracht f 45.50. Door het bestuur qêr dryvende zwem inrichting aan do Boompjes te Rotterdam, is bekend gemaakt, dat volgens rapport van den scheikundige en bacterioloog aan de gemeente waterleiding te Rotterdam geene typhusba cillen in het Maaswater in de bassins zyn aangetroffen. In de hedenmorgen te Hazerswoude gehouden gemeenteraadszitting, waarvan we in een volgend nummer meer uitvoerig ver slag hopen te geven, is mot algemeene stem men tot onderwyzer aan de openbare school in het dorp benoemd de heer H. A. Betrum, van 's-Hage, die Maandag a. s. zyn functie zal aanvaarden. Een voorstel van het Dageiyks Bestuur tot aanschaffing van materieel voor de spuit in hot Oosteinde vond by geen der leden be zwaar, en werd met algemeene stemmen goedgekeurd. Een zelfde voorstel aangaande do spuit in het Westeinde ondervond tegenkanting by de heeren Van den Akker en C. De Bruin, die er dan ook hun goedkeuring niet aan gaven Het boekje van mr. Lamberts Hurrd- brinck, „"Wanhoop en Misdaad" (uitgevers Gebr. Schröder te Amsterdam) is byna uitverkoch t Bij het Departement van Kolo niën is van den Gouverneur-Gene raal van Nederlandsch-Indië ontvan gen het volgende, van heden gedag- teekende, telegram betreffende de krijgsverrichtingen in Atjeh: „Gisteren over Beradin Glitaroem getrokken naar Kroeng Raba. Bevol king in de IV Moekims rustig; alleen beoosten Kroeng Raba vuurde een kleine bende. Twee cavaleristen werden licht gewond." ACAUEmE-KIEVWS. Leiden: Geslaagd zynvoor het tweede natuurkundig examen de heer H. W. J Gelinck voor het voorbereidend examen in de ge neeskunde de heeren R. A. Mees en H. K. Offerhaus voor het doctoraal-examon in de genee3 kunde de heeren F. W. Wissel, J. Loopuyt en A. B. Byn9n voor het theoretisch geneeskundig examen de heer P. C. Dykgraaf; voor het candilaats examen in de rechten de heer E. P. De Monchy; voor het candidaats-examen in de genees kunde de heer K. A. De Graag. Groningen: Dj promotie van den heer N. A. L. Land, geboren te Leiden, tot doctor in de rechts- en staatswetenschap aan de hoogeschool te Groningen geschiedde cum laudc. M ar lttber loh ten. B)dOgrave, 23 Jam. Aaagevoera 423 wagons Kaas, samen 24,921 stuks, wegende 113 325 KG. Prge lsto sjort Goud8ohe 23.a 25.—. zwaardere 2de soort 17.— a 19. DorbvLaae, prga late soort ƒ23.50 a 2de soort 19.a ƒ21.— Edammer Kaas, prijs late soort 26.a 2de soort ƒ20.50 a 22.wagen Leidache Kaas bot schippond. Handel matig. Vee. Aangevoerd 1 kalf 1 paard, 113 lammercD. Schiedam, 22 Jnni. Noteonng san do Mnke laars. Montwgn 6.50, Jenever ƒ10.50, idom Amst. proef ƒ12.per Ned. vat en zonder fust, zonder de belasting. Spoeling-commissie ƒ0.70 per ketel. Noteering van den Brandersbond. Montwgn 63/s a per keot. ot., zonder fnat en zonderbalaaun,'. Kb de 8ted. Werkiar. xJJn opgenonaea: DATUM. DAQ1N. Volw. peis. Einls- ren. ToUU 14 Jnni. Zondag 43 9 62 15 Maandag. 09 10 79 16 Dinsdag 69 15 84 17 Woonadag. 76 13 89 18 Donderdag 74 14 88 19 Vrgdag 73 14 87 20 Zaterdag. 70 10 80 Heden overleed, in den ouderdom van ruim 71 jaren, na een smartelijk en langdurig lijden, onze geliefde Moeder en Behuwdmoeder Mevrouw de Wed. MARIA JACOBA RIET BERGEN-Smit. 47S5 8 J. M. PIETERSRietbergen. J. A. J. C. PIETERS. Djeneponto (Celebes), 6 Mei 1896. Heden overleed, te 's Gravenhage, onze innig geliefde Zuster Mevr. de Wed. Dr. J. C. HEIJNING, geb. Swerver, in den ouderdom van 84 jaren. Wed. F. VAN KETWICH-Swerver. A. SWERVER. Leiden, 21 Juni 1896. 4802 7 Voor de vele bewyzen van deelneming, ontvangen gedurende de ziekte en na bet over- lyden van mynen geliefden Echtgenoot, betuig ik, ook namens myne kinderen en behuwd- kinderen, myn harteiyken dank. Wed. P. v. d. MOST v. SPIJK, Koele wijn. Leiden, 23 Juni 1896. 4812 8 De Heer en Mejuffrouw FELTKAMP danken hartelijk voor de belangstelling, by de geboorte van hunnen Zoon ondervonden. 4S06 3 Wegens sterfgeval Zil myn Winkel Woensdag 241 Juni tot 1 uur n.m. GESLOTEN zyn. P. VAN E§, 4794 6 Hoogewoerd 16. Opl vour verschillende klassen van het Gymn. en de II. B. S., Cadet, Adelborst, den Handel, enz. Prosp. op aanvrage. Deze in richting wordt aanbevolen door de HH. HIPPING, dir. Off. v. Gezondh., Leiden. M. v. d. WAL, gep. O.-I. Pred., P. MKKFA'O' Jan»., Fabrikant, Jhr. GOL.71 AN, gep. Ass. Res., Den Haag. J.v. PUF* ELEN, gep. Kapt. O. I. L., 4815 15 HEU&CH GEMEEN». E-an HEEK, eene zeer natte Ryksottrekking bekleedende, Protestant, zoekt langs atzen weg in kennis te komen met eeno nette jonge 15 a me of Burgerdochter, liefst gefortuneerd en tevens ontwikkeld, om even- tue.-l elkaar te huwen. Brieven onder No 4771 aan bet Bureel van dit Blad. 8 Woensdag 23. Juni, 'snamiidags te halfdrie KepctHie van de Siafmuzlck der Infanterie. 4800 6 Mevrouw SCMDLTEN, Rapenburg 6 7, verlangt, om toi stond in eienst te tredeneene tevens tot huiswerk geschikt. Zich aan te melden vóór 12 of na 6 uren. 4814 6 P. G en boven de 18 jaren, die goid kan werken, wordt gevraagd, 's Nachts naar huis. Adres. Vreewyk, lste Straat 8. 4816 5 Ter voorkoming hiervan ver voege men zich in persoon tot Stille Veerkade No. 15a, BEN MAAG. Dageicks te sproken van lO lot <4 uren en Dinsdag-, Woensdag- en DoadtrJag-avond van 7 tot IO uren. (Zondags tot I. uur te spreken.) 4366 13 Gevraagd, ter overneming, op een goeden stand te Leiden: eene Znak in Tabak en ülgarcu of een 4793 10 WINKELHUIS, daarvoor geschikt, togen 1 Augustus of later. Franco brieven motto „WlnkelhuiV aan L. J. C BOUCHER, Boekh., Den Haag. (MALAGA). Ern versterkende en opwekken ie Mjdicyn, dio door vele Doctoren wordt aanbevolen. Verkrygbaar in kleine flacons a 25 Cts. 4811 10 liaarlciwiiu rstrnat 6. Heden overleed onze geliefde Broeder cn Behuwdbroeder MEIJNDERT HEINDRIK byna 40 jaar oud. J. L. P. VAN DER KAAY. M. VAN DER KAAY-Rijk. J. M. VAN DER KAAY. Leiden, 21 Juni 1896. 4803 9 Eenige en algemeene kennisgeving. Bezoeken xoorden niet afgewacht. Heden overleed de Heer M. H. VAN DER KAAY, die gedurende 20 jaren met ijver en toewyding by myne Firma werkzaam is ge weest. 4807 6 J. WILHELMY DAMSTÉ. Leiden, 21 Juni 1896. Op Bonderdag 2 Juli a. g. zal oor het KERKBESTUUR O. L. Vr. ONBEVL. ONTV. te Lelden, d s iLorg na te c#f - re i A. T., in het Ho'.el „RIJNLAND", Beeiten markt, worde n A A TV S E %T E E Bsstek en teekeo ngen zyn van af den 24sten dezer op franco aanvrage a ƒ5.— te bekomen by den Arch toet J. H. Ï'ON'NAER, Vooretraat 27, to Delft. Do aanwyzing in loco zal plaate hebben Donderdag den 56sten Juni, dei morgens te elf uron, localen tyd. 4S09 24

Leidsch Dagblad | 1896 | | pagina 3