N. VAN WENT, Hooigracht 1-3. ENFIELD-Rij w ielen ATJEH. KEUKENMEID en WERKMEID. Dit zijn de ERKENDE eigenschappen dezer beroemde Iste-klasse-Rijwielen. GEBRs. STRAATSBURG, Apothekersdijk 13, Gemengd Nieuws* Langgewacht, maartochverkregen mogen wo wel zeggen by de mededeeling aan belanghebbenden, dat de lynen voor het inter communale verkeer per telephoon gereed z\jn en binnen eenige dagen voor het publiek ter beschikking zullen worden gesteld. Zoo is Leiden uit zijn isolement opgeheven en kunnen we zonder door de dure Bell-Telephoon-maat- scbappy bediend te worden Ribbink, Van Bork Co. munten uit door uitstekende toe stellen en goedkoope abonnementen toch ook mot andere steden gaan spreken. Wat een gemak voor verscheidene firma'é, wat een genot voor velen, die met familieleden tot zelfs in Leeuwarden, Arnhem of Den Haag een gesprek moeten voeren I Wy raden nu ieder aan, die van het inter ïommunale verkeer gebruik wil maken, Jich aan te melden aan het Centraalbureel van de Telephoon alhier; daardoor zal men zich iu het onmiddellijk bezit daarvan gestold zien, terwijl men anders zal moeten wachten. Morgen heeft op het terrein van „Ajax," alhier, de tweede competitie- match plaats van „Ajax II," namtljjk tegen „Hermes" uit Schiedam. De burgemeester vanOegstgoest verzoekt namens den curator opsporing od overbrenging naar Oegstgeest van den onder curateele gestelden Leendert Zandbergen, oud 32 jaar, landbouwer, vrij groot en slank, haar blond, litteeken op de rechterwang, die 8 Mei jl. zijns woonplaats Lisse heeft verlaten. Zekere J. v. S., arbeider te Lisse, heeft reeds Maandag-morgen zijne woning verlaten en is tot heden daarin niet weder gekeerd. Aan de ijverige onderzoekingen ei nasporingen van den gemeente-veldwachter K. D. Israël, te Katwijk aan den Rijn, is het to danken, dat een konijn, hetwelk drie weken geleden by den landbouwer A. v. P., aldaar, werd vermist, te Rijnsburg is ge vonden, waar het door oen nog jeugdigen knaap was verkocht. Tegen den vermoedelyken dader is verbaal opgemaakt. Hedenmiddag werd en d e k in der en, die aanstaanden Maandag vanwege de Ge- zondheidskolonicn te 's Gravenhage naar de omstreken van Breda vertrekken, gowogen en gemeten. Deze eerste groep staat onder leiding van den heer Tjerkstra en echtgenoote. Een ÏÏollandsche Brassard. Het Haagsche Baanbestuur heeft in navolging van Frankrijk ook een soort Brassardprijs in gesteld. Ook hier krijgt do winner 10 gulden per dag en moet eventueels uitdagingen binnen 2 weken aannemen. Yoor het eerst zal om dezen prijs gereden worden op 19 Juli a. s. „De Kampioen" verwacht, dat niet alleen de bekende Nederlandsche professionals, maar ook vele Duitschers en Belgen hier zullen komen om zich voor dezen pry's te meten, en het biad twijfelt er niet aan of Jaap Eden zal, wanneer hjj eens in 't land is, het niet beneden zich achten den houder van den armsjerp den handschoen toe te werpen. Morgen, Zondag, zal de a t h I e tische vereaniging „'s Gravenhage" wedstry den houden op den Leidschen straatweg, 's namiddags te 1 uur. Yoor ledereu afstand zyn 3 prijzen uitgeloofd. Gisteravond is to Scheveningen een tienjarige jongen by een der hoofden voor het dorp gaan zwemmen en in de golven omgekomen. Zyn lijk was hedenmiddag nog niet gevonden. Men meldt uit Rotterdam aao de „Tel." Afliier hebben zich enkele gevallen van vlektyphus voorgedaan by personen, die van een der zwemi. richtingen in de Maas hebben gebruik gemaakt. Enkele gevallen hadden een doodelyken afloop. Een bacterio logisch onderzoek van het Maaswater wordt ingesteld. Door de politie te Utrecht werd Donderdag avond een als heer gekleed per soon in hechtenis genomen, die Woensdag middag by den heer L rijwielhandelaar Achter den Dom, een ry wiel huurde, doch vergeten scheen dat hy had beloofd het denzelden avond te zullen terugbrengen. Naar de „Tel." verneemt, circu leert een lyst om gelden by elkander te krygen voor een flinken prys voor een match tusschen Jaap en Jacquelin op de Amsterdamsche Baan. De feestcommissie voor de ope ning van het nieuwe spoorwegstation te 's-Hertogc-nbosch schynt niet veel succes te hebben. De kermesse d'étó kan by gebrek aan deelneming niet gehouden worden, voor het festival heeft zich tot heden nog geen enkel muziekgezelschap aangemeld. Op bevel van d en rechtercommis saris in strafzaken te Roermond is de postbode J. Kuit Tegelen, aangehouden, als verdacht van verduistering. In een onbewaakt oogenblik viel te Terschelling een tweejarig meisje in een kuip met water. Hoewel de geroepten geneeskundige een paar uren de gebruikelyke methode op drenkelingen toepaste, mocht het niet gelukken het leven op te wekken. Hedennacht te halféén is de Oostertram ter hoogte van Doorn in aanryoiog gekomen met een hittewagen. Door het vlugge remmen van den conducteur Harte zyn er verder geen ongelukken gebeurt. Toch heeft de beryder zyn been bezeerd en werd van 6en der tramrytuigen een groote ruit defect. Door de Rykspolitie werden gistermorgon vyf personen te Utrecht naar Zevenaar getransporteerd, teneinde als vreem delingen zonder middel van bestaan, in de richting van hun vaderland over de grenzen te worden geleid. Art. 161 B. W. Door de gemeente politie te Breda is tegen een echtpaar proces verbaal opgemaakt, wegens het zich na slui tingsuur bevinden in een koffiehuis. De dame stelt zich voor, den kantonrechter ter verdedi ging te wyzen op de slot-alinea van opgemeld artikol, luidende; „zy is verplicht met hem samen te wonen en hem overal te volgen, waar hy dienstig oordeelt zyn verbiyf te houden." Voor een advocaat om te watertanden! Te Groningen doen zich weder 2 gevallen van bloadvergiftiging aan de handen voor. Het eerste en gevaarlykste is van dr. S. Meihuizen, wiens toestand zorgwekkend is; het tweede betreft de vrouw van den werk man Schut, die zich aan een vischgraalje heeft gestoken. De handen van beide patiënten zyn geopereerd. BUITENLAND. Frankrijk. De wet betreffende de tentoonstelling van 1900 wordt door het „Journal Officiel" afge kondigd. Met de werkzaamheden zal dadelyk eon aanvang worden gemaakt, in allen ge valle vóór 14 Juli; men wil op dien dag de plechtige eerste-steen-legging doen plaats hebben, om den glans van het nationaal feest te verboogen. Tot dusver hebben 28 mogendheden officieel kennis gegeven, dat zy aan de tentoonstelling zullen deelnemen. De Fransche minister van oorlog, gene raal Billot heeft by de Kamer een voorstel ingediend tot instelling van een nieuwen gene- raalsrang in het Fransche leger. Aan de tegen wooröige brigade- en divisie generaals zullen worden toegevoegd 25 boven dezen gestelde generaals en wel negentien corps-bevelhebbers, vyf leger-inspecteurs en een opperbevelhebber. De ouderdomsgrens wordt voor brigade-gene raals op 61, voor divisie generaals op 64 en voor de nieuwe generaals op 65 jaar gestelddeze laatste grens kan echter by besluit van den ministerraad worden geliracht op 68 jaar. De Fransche minister van biDnenland- sche zaken heeft zijne goedkeuring onthouden aan het besluit van den Paryschen gemeente raad, waarby 10,000 fr. wordt gegeven voor de werkstakers der porseleinfabriek te Li moges. Belgio. Do Kamer beeft, gisteren wederom artikel 50 van de begrooting van Landbouw behan deld, waarin de bepaling omtrent minimum salaris was opgenomen, en welke verworpen is door den Senaat. De zitting was zeer stormachtig. De socia listen werden herhaalde malen tot de orde geroepen Na een langdurige discussie, waarby de regeering het voorstel deed, de begrooting aan te nemen, zooals zy door den Senaat was goedgekeurd, en de wenschelykheid uit te spreken om een proeve te nemen met het minimum-salaris, zonder een bepaling daar omtrent in do wei op te nemen, werd met 83 tegen 27 stemmen oen motie van vertrou wen aangenomen. Het bier bedoelde voorste) was oorspron keiyk afkomstig van den heer Helleputte en luidt aldus: De Kamer, akte nemende van de verklaring dei regeering, omtrent bet nemen eener proeve tot het bepalen van een minimum-salaris by de uitvoering van staats- werköD en vertrouwen stellcndb in de regee ring, gaat over tot de orde van den dag. Duitscliland, To de gisteren gehouden zitting van den Ryksdag verklaarde de Staats-secretaris Yon Boetticher op een vraag van den afgevaar digde Rintelen van het Centrum, dat de regee ringen de hoop koesteren, dat de beslissing in zake het Burgeriyk Wetboek nog in deze zitting zou plaats hebben. Hierop werd door den Rykskanselier voorgesteld de zitting te verdagen. Na een uitvoerig debat werd een voorstel van Ricbter om het Burgerlijk Wetboek van de agenda af te voeren, verworpen Daarop begon de Ryksdag over dit wetboek te beraadslagen en bracht do beraadslaging ten einde over het Eerste Boek, inhoudende het algemeene deel: van personen, van ver- eeniging, van zaken, rechtzaken, der verbinte nissen en verjaring. Heden werd de beraadslaging voortgezet. De expeditie-De Morés. Het was een dolle onderneming, waariD de markies Do Morés, gelyk wy in ons vorig nommer meldden, het leven heeft gelaten. Als voorwendsol voerde hij aan, dat hy handels betrekkingen wilde aanknoopen metdeZuid- Tunesische stammen, ma^r het eigenlyk fan tastische plan was, Engeland in Afrika oen hak te zetten door een bondgenootschap tot stand te brengen tusschen de islamietische be weging en Frankryk tegen Engeland. Tot dat doel wilde De Morés den Mahdi opzoeken, hem Frankryk voorstellen als een vriend van den Islam en hem overhalen tot een samen gaan tegen Engeland, den erfvyand van den Islam. Dit alles wilde hy op eigen gelegen heid doen, zonder officiëele opdracht. De expeditie was goed georganiseerd, maar werd in het verderf gestort door het te groot vertrouwen dat men in de Touaregs had ge steld. Hy had een karavaan vooruit gezonden die 10,000 fr. aan geld en graan ter waarde van 15,000 fr. medevoerde; deze schatten hebben vermoedeiyk de hebzuchtige woestyn- bewoners in verleiding gebracht. De markies beging de fout, op aanraden der Touaregs die hy onderweg ontmoette, zyn uit negors be staand escorte weg te zenden en Touaregs als geleide te nemen, nadat hy de repeteer geweren van het weggezonden escorte onder hen had verdeeld. Behalve een tolk en en kele negers bleven slechts drie Tunesische kooplieden by hem; een hunner, die aan het bloedbad is ontsnapt, geeft het volgende ver haal van den overval: Den 8sten Juni, gedurende den marscb, vielen drie Touaregs met getrokken zwaard op De Morés aan, die een kameel bereed. De Morés schoot één hunner met zyn revolver neer, do beide anderen weken daarop. Nu wierpen twee benden Touaregs zich plotseling op De Morés en de hem onringende neg r-, terwy! een andere bende het co.ivooi aangreep. De Tunesische koopliecen, die by hetconvooi reden, werden gebo.iden, d-kameelen were n ontladen en de waren weggesleept. Intusschen verdedigden De Morés en zijn negers zich hardnekkig tegen de Touaregs; vier uren duurde het gevecht. De gevangenen werden naar het zuiden weg gevoerd, maar konden den volgenden dag ont snappen en keerden langs de plaats van htfc gevecht terug. Daar vondtn zy de lyken van den markies en de overigen, naakt uitge:chud en geheel met wonden overdekt; de markies lag op den Duik, met de armen langs het hoofd uitgestrekt. De markies bad zelf dikwyls tot zyn vrienden gezegd, dat het hen niet moest verwondtren als het slecht met hem afliep. (A. H.) Telegram iu en. GEORGETOWN, 19 Juni Do waarheid omtrent het jongste incident (het trekken van Venezuelaanscho soldaten over de grenzen) is de volgende: Een Engtlscb ambtenaar was met een honderdtal werklieden bozig een weg te leggen van Barama naar Cuyaiii, aan de Engelsche zyde der grenslijn van Schocnburgh. Zy werden door gewapende Venezuelanen genoodzaakt terug te keeren. Yan uit George town werd bevel gezonden geen heftigen tegenstand te bieden, maar onder protust terug te trekken Het voorval maakt hier weinig indruk. NEW-YORK. 19 Jun: Een telbgram uit San José deelt mede, dat er een opstand in Guatamala (in Midden-Amerika) is uitgebroken. ST-DOLUS, 19 Juni Dm voorstanders van het zilver, die de Republikeinschw Conventie hebben verlaten, zyn üitgeuoodigd om ver tegenwoordigers te zenden naar de Democra tische Conventie, welke to Chicago zal worden gehouden, o n daar uie*. üiu party te onder handelen. LONDEN, 19 Juni VolgenR een telegram uit Stanley (F 1 is het Nederlandsche Itegat „Nederland", kaplitein Bona, 1 Februari van Port Empedocle naar San Francisco ver trokken, aldaar binDengeloopen, met overge werkte lading, beschadigd tuig, verli.-s van zeilen eri na een gedeelte lading weggewor pen te hebben. LONDEN. 19 Juni Reuters agentschap verneemt, dat de staatssecretaris der Zuid- Afr Republiek aan den gouverneur der Kaap twee telegrammen heeft geseind, mot het verzoek, die onmiddeliyk ter kennis tb uren gen van minister Chamberlain. In het eerste telegram wordt sterk aange drongen op een vervolging van Cecil Rhodes, Beit en Harris, in bet tweede wordt de Engelsche regeering verzocht het gansche beheer, zcowel het civiele als het militaire, over het gebied der Chartered Company over te nemen en wordt het betreurd, dat het. onderzoek omtrent de medeplichtigheid van de Chartered Company aan den inval van Jameson is uitgesteld. BULUWAYO, 20 Juni. De toestand in Mashonaland is zeer ernstig. Er is een alge meen© opstand onder de inboorlingen uitge brokenzy hebben families meedoogenloos uitgemoord. Db Europeanen vluchten naar het fort Salisbury, waur de verdedigingsmacht voldoende is Generaal Carringion vereeuigt de troepen. LONDEN, 20 Juni De „Cronicle" verneemt van gisteren uit Buluwayo, dat de toestand zóó ernstig is, dat de Kaapsche bereden infan terie via Bcira naar Mashonaland ontdeden is. De opstand in Mashonaland breidt zich uit. De Britsche rykstroapen zyn heden uit Mafe king ontboden. KONSTANTINOPEL, 20 Juni EeD bericht uit Damaskus maakt melding van een opstand der DruseD. Yier compagnieën zyn vernietigd. Verscheidene kanonnen werden buitgemaakt. Twaalf bataljons verlieten Salonika, naar Syrië. ACADEMIE-NIEUWS. voor het candidaats-examen in de genees kunde de heer A. F. Nuyens. Groningen: Heden werd aan de Rijks universiteit te Groningen bevorderd tot doctor in de rechtswetenschap de heer N. A. L. Land, geboren te LeiJen, op een acad. proef schrift, getiteld: „De actio Pauliana en hare historische ontwikkeling," en tot doctor in de Staatswetenschap dezelfde op „stelling3n," Utrecht: Bevorderd tot doctor in de wis- en natuurkunde (met lof), de heer H. OnneD, goboren te Sneek, na verdediging van eea proefschrift, getiteld: „HetMaximum van verz- kerel bedrag." Bevorderd tot semi arts de heeren G. Anderegg, B. J. C. Daamen en J. G. Frederiks; tot arts de heer C. De Haan en tot tand meester de heer J. B. E. Kikkert. Herkeiyke Bericlitea* Leiden: Heden is alhier bevorderd tot doctor in de Nederlandsche letteren de heer A. Opprel, geboren te Oud Beierland, na ver dediging van een academisch proefschrift, getiteld: „Het dialect van Oud-Beierland." Tot doctor in de rechtswetenschap de hoer M. H. Yan Oosterzee, goboren te Noordwyk, na verdediging van „Stellingen." Geslaagd zyn voor het doctoraal-examen in de rechtswetenschap de heer H. Van Manen cum laudt; voor het eerste natuurkundig examen de heeren G. W. B. Brongersma en G. A. Bos; voor het examen voor den Indischen dienst mr. C. De Roon Swaan; Thermometerstand: gisteravond om 8 uren 16° C. 60.8° Fahrenheit; hedenmorgen 8 uren 17.5° C. 63.5"* F.; 'smiidag3 om 12 uren 191 C. 66.2^ F 'enamiddags 4 uren 12° C. 68° F. Marktberichten. Zoeterwoude: Ned. Herv. Gem. Zondag a. s., des morgens te tien uren, ds. T. Doeven- dans, pred. te Hoogmade en Rypwetering. Doopsbediening. Benthuizen: Ds. Zylstra, van Waddings veen, zal Zondag-avond te 6 uren in de vaca ture alhier optreden. Woubrugge: Ned.-Herv. Kerk. Zondag voormiddag te halftien, ds. F. Oberman, pred. te Leiden's namiddags te 2 uren, ds. G A. Lolcama, pred. te Boskoop. Gereformeerden Zondag-voormiddag te 10 urn en 's namiddags ie halfzeven, de heer w a. van Es, Tbeol. oand. te Rotterdam. Btj bet Departement van Koloniën is van den Gouverneur-Generaal van Nederl.-lndiè bet volgende, «an 19 Juni gedagteekende, telegram ontvangen: „Eergisteren keerde een gedeelte der troepen direct terug in de linie, terwyl een ander ge deelte over Tjot Bak Tjoe, Lam-Preh, Lepong en Kroeng Kali (alle in de KXY] Moekims) terugkeerde Tegenstand by het nemen van een benting beoosten Kroeng Kali Terug- marscb tusschen Siem en Toeng koeb. „Gewond een officier en 21 militairen De neden dien rang" Uit Batavia wordt aan dn N R. Ct.'( geseind Men meldt, dal onderhandelingen, met Toeko? Baid gevoerd, mislukt zyn. Eon tocht naar zyri gebied wordt nu verwacht Do „N R Ct toekent bfi dit bericht o. a. her volgende aan De beide laatst oodernomen tochten door Lamrah naar Glieng ten westen van Ana- galoeng en naar Pantoh Karang ten oosten van Montassik hebben wellicht, ook moeten dienen om pressie uit te oefenen op Toekoe Baid. De vii Moekims, waarover dit machtige hoold heerscht, liggen naby en ten zuiden van genoemde plaatsen Generaal Vetter opende eerst onderhande lingen met don man, die steeds eene dubbel zinnige houding tegenover ons heeft aange nomen, waarschyniyk met het doel hem te noodzaken open kaart te spelen. Nu weet de generaal waaraan hy zicb te houden heeft, als hy hem met de wapenen in de hand komt dwingen. LEIDEN, 2» Juni. Naar wy vernemen, is het bezoek vaD Li-Hung-Chang, onderkoning van China, aan ons land on de residentie in de eerste week van Juli te verwachten. De gezant van den keizer van China is voornemens met de 33 leden van zyn gevolg en oen dienstpersoneel van 16 personen een viertal dagen in Den Haag door te brengen. Een van die dagen zal Li Hung-Chang zich naar Soastdyk begeven ten einde in een plechtige audiëntie door H M. db Koningin- Regentes te worden ontvangen. De minister van buitenlandsche zaken geeft een groot diner ter o9re van den onderkoning en van de waardigheiJsbekleeders, die den vreemden bezoeker vergezellen. Beursbericht. Amsterdam, 20 Juni. Handelmaatschappy 138'/,. Overigens on veranderd en zonder handel. Prijsvraag. Naar men weet, is de heer S. H. KOSTER, Oude Yest 139, de eenige der vele inzenders, die de Annexatie prysvraag heeft opgelost mot. het juiste antwoord. Hy had dus het recht eene keuze te doen uit de vier pryzen, welke by den heer J. OOST VEEN, Nieuwe Ryn 26, zyn geëtaleerd geweest. Die keuzo is gevallen op het r.llvercn Ijs- of puddlngstel, met étui. DE UITGEVER. Leiden. 20 Juni. Granen vrorden beden b(j matig aanbod tot onver&oderde prijzen verkocht. Witte Tarwe in de beete eoort gevraagd en Dog boven dé noteeriog te plaateen. Witte Tarwe /"j.5u a /I.—. ftoode ƒ6.75 a f Walla-Walla ƒ6.10 a 0.30. Pooleche 6.60 a 6.76 per 80 KG. Rogge ƒ3.20 n 3.70 per 74 KG. Zomergerat ƒ3.40 a 3.70, Winter- f Chevalier- 4 25 a ƒ4.85 per HL. Haver 2.75 a ƒ3.10 per 50 KG. Blauwe Erwten ƒ4.75 a ƒ5.10 per HL. Paardenboonen /4.50 a ƒ4.85 por HL. DaivenboouöH ƒ5.75 n ƒ6.por HL. Brainoboonen f 10.a ƒ11.por HL. Koolzaad t per HL. Kanariezaad ƒ5.25 t 6.50 per HL. Hennepzaad ƒ5.75 a 6.50 per HL. Boter. Aanvoer kilogr.; late qu&lit.per 1/4 vat fi0.— a ƒ48.2de qualit. per 1/a vat ƒ30. ƒ33.lete qualit. per kilogr. ƒ1.a ƒ1.20; 2de qualit. per kilogr. ƒ0.76 a ƒ0.95. Lange Zwarte Tart, 630,000 stake, ƒ2.85 ƒ8.15 per duizend. ADVERTENTIËN. Heden overleed, in den ouderdom van 83 jaren, onze waarde Echtgenoot, Vader en Behuwdvader CHRISTIaaN MULLER, rustend predikant dei Doopsgezinde Gemeente te Koog en Zaandjjk T PRINS-Wed. C. Muller. t L MULLER. D F. MULLER— Bohr. Haarlem, 16 Juni 1896. 4697 9 Heden overleed te Haarlem, onze geliefde Vader en Bebuwdvader WILLEM FREDERIK BARBIERS, Era.-Predikant. W M. C. C. VAN ROMBURGH, Barbiers. B H VAN ROMBURGH. Leiden, 19 Juni 1896. 4712 7 Heden overleed, tot dhpe droefheid van my en myne Kinderen, na een langdurig en smartelyk, doch geduldig lyden, myn ge liefde Echtgenoot en der Kinderen zorgdra gende Vader, de Heer DIRK LAMBINON Wz., in den ouderdom van 39 jaar. Uit aller naam, Wed. D. LAMBINON Mulder, Leiden, 20 Juni 1896. Algemeene kennisgeving. 4751 10 Voor de talryke bewyzen van deelneming, ontvangen tydens de ziekte en na het over- lyden van myn innig geliefden Echtgenoot, den Heer JOHANNES CORTS, betuig ik, ook namens myne Kinderen, myn oprechten dank. Uit aller naam, Wed. J. CORTS Blokhuis. Lisse, 18 Juni 1896. 4698 8 Voor de vele en harteiyke bewyzen van deelneming, tydens de ziekte en na het over- lyden van myne geliefde Echtgenoote TRIJNTJE VAN EGTEN, betuig ik, ook namens weder- zydsche Ouders, Broeders en Zusters, myn harteiykeu dank. H. KORSWAGEN. Leiderdorp, 20 Juni 1896. (Waardstraat.) 4740 9 Voor de t-alryke bewyzen van deelneming bij liet overlyden van myn geachten Vad9r GIJSBERT VAN PARIJS, betuig ik myn oprechten dank. 4726 6 G. VAN PARIJS Jr. Noordwjjk-Binnen, 20 Juni 1896. Voor de vele bewyzen van belangstelling en vriendschap, by hunne 30-jarige Echtver- eeniging ondervonden, betuigen wy hunnen hartelyken dank: J. P. SCHREUDERS en Echtgenoote. Garenmarkt, 21 Juni 1896. 4732 6 Er wordt verlangd, 1 Aug. a. s., in een Burgergezineene flinke H.EUH.BNMEID, die een eenvoudigen burgerpot kan koken, en tevens huiswerk moet verrichten. En eene nette TWEEDE MEID, die goed huiswerk kan verrichten en met de wascb kan omgaan. Brieven franco aan het Bureel van dit Blad onder No. 4744. 11 4743 10 zijn liclxt van gang, stijf van frame en niterst sierlijk afgewerkt. 474s 30 HOOFDAGENTEN ZUID-HOLLAND: J3onds-Rij"vvielliersteHei-s 1ste klasse. Kog ecnlgc 2de hands-Fncum. BIJwIelen voorhanden legen zeer billijke prljzex,

Leidsch Dagblad | 1896 | | pagina 3