PIANINO'S. Amerikaansche PIANO'S. Bechstein, Berdux, Bltithner, Schiedmay er Söhne, Stamfirma, opgericht 1781. Knake, Ibach, Mason Hamlin, Sterling-Company,- TJebel Lechleiter, Thürmer beste en ;olieckte' Duitsche Catalogi, Teekeningen, Prijzen worden gaarne verstrekt. C. C. BENDER OPGERICHT 1850. LEIDEN, Salon-Pianino's in stijl bewerkt, renaissance. Louis XV en anderen in noten- en eikenhout. Affleeling Piano's. Thiirmers Kruissnarige Salon-Piano's van ƒ345 tot ƒ425. Hof-Pianofabrik, Berlin, Hoogewoerd 90, bericht de ontvangst van eene geheel eenige sorteering Als Vertegenwoordigers van onderstaande beroemde fabrieken zijn wij in staat het beste en nieuwste op het gebied van den Piano-bonw te exposeeren, o. a.: Nieuwe Salonpianino's met dubbel repetitie-mecha niek en agraffen-systeem. Hof-Pianofabrik, Heilbronn. Piano's met Berdux, Patent repetitie-mechaniek en metalen klankstaaf. Piano's met Patent-mechaniek en vleugel-con- Kön. Sachs. Hof-Pianofabrik, Leipzig. Stiuctie. Door belangrijke verbeteringen in het mechaniek is de aanslag en afdemping in bovenstaande Pianino's tot eene volmaaktheid gebracht, die hen aan de Vlengelpiano's gelijkstelt. Hof-Pianofabrik, Stuttgart. Oudste Pianolabiiek in Duitschland. Nieuwe Salonmodellen. Stemvaste Piano's voor Indië met Patent-Schroef- stemming. Behoeven slechts éénmaal per jaar ge stemd te worden. Pianino's met Pantserraam, 3 Pedalen en n3 Octaven. Boston U. S. A. Derby-Conn. U. S. A. Verder de gunstig bekende JPianino' s van 5 v Kruissnarige Piano s voor een 5918 408billijken prijs. Alle lustrumenten worden tegen de bekende biliyke doch vaste pryzen franco door het geheele ryk geleverd en ge durende 5 jaren schriftciyk gegarandeerd. Oude Piano's worden naar waarde ingeruild. Leiden, ter Boekdrukker!) van A. W. SIJTHOKX

Leidsch Dagblad | 1893 | | pagina 12