let enz. Aan het slot van zijn schrijven zegt die staatkundige publicist: Vin 1799 werd de gene raal Bonaparte door een aantal geleerden naar Egypte gevolgd, die, te midden van hetgedruisch en de gevaren des oorlogs, de hieroglyplien ont cijferden. Thans, zeventig jaren later, worden weder een aanzienlijk deel der leden van het Instituut \an Frankrijk eu andere uitstekende mannen naar dezelfde kunst heengevoerddit maal echter zonder het geschal van krijgstrom petten, zonder tromgeroffel en kanongebulder; terwijl hun, in stede van het slaggewoel, het innemende onthaal van den onderkoning ver beidt. Zij gaan geen nuttelooze bloedbaden bij wonen, maar de opening van een kanaal, dat, bestemd om een der groote wegen van de be schaving te worden, integendeel, naar men ho pen mag, zal bijdragen tot bevestiging des vre- des." In een dorpje van het departement der Cha- rente is dezer dagen de kapitein der infanterie Col Puygelier overleden, die bij den bekenden aanslag van Napoleon III te Boulogne den toe- komstigen keizer van Frankrijk bij den kraag pakte en achter slot liet brengen. Bij het vernemen van dit doodsbericht, hebben sommige dagbladen het bij die gelegenheid door den kapitein uitgebracht rapport uit een ouden Moniteur opgescharreld en in de volle lengte overgenomen. Het verslag luidt verkort aldus: „Prins Louis kwam bij mij en zei: „kapitein! wees een van de onzen en gij zult alles hebben wat gij wilt." Ik zeg hem„prins Louis of niet, ik ken u niet. Napoleon, uw voorganger is heen gegaan; ga gij ook heen, ten minste uit mijn kazerne, vooruit, marsch!" Vechtende en roe pende, liep ik op mijne soldaten toe, die, zoodra ze mij zagen, kwamen aanstormen en den vijan delijken troep buiten de deur smeten. Daar ik mij bepaald tot den prins had gewend, schoot hij een pistool op mij af; de kogel vloog langs mij heen en bleef in den mond van een grenadier zitten, die achter mij stond. Ik heb den prins aangegrepen en tot zijn plicht gebracht." Bij de herstemming van 4 leden voor den ge meenteraad te Brussel, heeft de oppositie geze gevierd. De invloed van de coalitie van alle ontevre denen, zoo wel clericalen als socialisten, heeft zich vooral bij deze verkiezingen doen gelden. TELEGRAMMEN. Berlijn, 27 October. De heer Camphausen, pre sident der Seehandlung, is benoemd tot minister van financiën. Parijs, 27 October. Hedenmorgen is hier sneeuw gevallen. De keizer heeft zich gisteren naar het Thédlre Francais begeven en werd daarbij zeer toegejuicht. Z. M. heeft heden den ministerraad gepresideerd en zal dezen avond naar Compiègne terugkeeren. Het Journal de Paris en de Conslilutionnel con- stateeren, dat gisteren de grootste kalmte den geheelen dag te Parijs heeft geheerscht. Rnlschuk, 27 October. De keizer van Oosten rijk is hedenmorgen in welstand alhier aangeko men, en is aan de Rumenische grenzen feestelijk ontvangen. Cattaro, 26 October. De kanonneerboot Streiter heeft Buda beschoten. De insurgenten hebben hunne onderwerping aangeboden. Dragili en Czerwice zijn versterkt en geapproviandeerd. De troepen, die daarmede belast waren, hebben op den terugmarsch hevige gevechten geleverd, waarbij van beide zijden verliezen werden ge leden die nog niet met juistheid bekend zijn. De overste Janvannwich is gewond. Messina, 27 October. De mail uit Java, China en Australië is heden alhier aangekomen. Gemeenteraad. Zitting van Donderdag 27 October. VooiY de Weth. Stoffels. Tegenwoordig zijn: de HH. Stoffels, Van Wensen Krantz, Driessen, Van Outeren, Verster, Scheltema, Bijleveld, Buys, Tieleman, Lezwijn, Goudsmit, Hoog, De Fremery, Harteveld, Eigeman, Hubrecht, Tollens] Du Rieu, Van Heukelom, Le Poole en Dercksen. De voorz. deelt mede, dat de burgemeester met goedkeuring van gedep. st. met verlof voor 8 dagen afwezig is geweest. Is ingekomen een schrijven van den heer Wttewaall, dat hij wegens ongesteldheid verhinderd is de ver gadering bij te wonen. De notulen worden gelezen en goedgekeurd. De voorz. doet o. a. mededeeliog van een adres van H. J. Hamaker, vragende ontslag als leeraar in de staatswetenschappen aan de H. B. school Dit adres wordt verzonden aan B. en W. en aan de comm. van toezicht voor het middelbaar onderwijs Worden benoemd tot leden in de commissie voor de bewaring van voorwerpen van waarde of belang rijk voor de oudheidkunde en de geschiedenis der kunst de HH. Wttewaall en Driessen. Wordt benoemd tot hulponderwijzeres der 3d» klasse aan de openbare school voor meer uitgebreid onder wijs lste klasse, voor meisjes, mej. Boshart Alvorens tot die benoeming over wordt gegaan wenscht de heer Goudsmit inlichtingen Naar spr verneemt is de voordracht 26 Sept. ingediend en daar nu eerst de benoeming wordt voorgesteld, voor een der belangrijkste scholen, wenscht spr. te vernemen ol dat dralen gemotiveerd 13. De heer Stoffels zegt, dat verschiUendekoede gron den voor het uitstel bestonden. Nog onlangs hebben B. en W. eene conferentie over die benolming ge had en 't is volstrekt niet aan het dag. bestuur te wijten; hot belang der zaak toch vorderde een rijp onderzoek. De heer Goudsmit blijft het lange tijdsverloop tusscheu de voordracht en de benoeming betreuren. De heer Du Rieu meent, dat de voordracht tot on- derhandsche verhuring van den kelder op de Bree- straat voor 10 maanden strekt, om de kelder te verhuren aan een schrijnwerker. Spr. meent, dat zoo die man daar werkt, dit eene verhooging der assu rantie zou ten gevolge hebben; dan zou spr. er te gen zijn. De heer Stoffels zegt, dat req. zijn beroep er niet in uitoefent. De heer Hubrecht stelt voor dit als voorwaarde bij de verhuring te bepalen. Dit aangenomen, wordt de voordracht goedgekeurd. De rekening van het Ned. Isr. armbestuur wordt, nadat de heer Goudsmit de zaal verlaten heeft, goed gekeurd. De acte van den kerkeraad enz. wordt gearresteerd. Aan de orde komt nu de gemeentebegrooting. De heer Eigeman was door ongesteldheid verhin derd zijne bezwaren in de sectiën kenbaar te maken. Spr. heeft bezwaar tegen het eindcijfer. Zoo vindt spr. onder de inkomsten eene eom van de gasfabriek spr. rekent dit meer als eene winst, waar tegen over een vermoedelijk verlies staat. De voorz vraagt of het niet beter is straks dat punt afzonderlijk te behandelen. De heer Du Rieu meent dat de heer Eigeman geen bijzondere punten der begrooting heeft behandeld. De voorz vraagt of de heer Eigeman nog iets meer heeft. Deze verklaart nog veel te hebben, maar wil nu zwijgen, zoo hem het zwijgen wordt opgelegd. De heer Buys meent, dat de vergadering dient te beslissen of de heer Eigeman zijne beschouwingen zal voortzetten. De voorz. zal zijn gevoelen laten varen. De heer Eigeman zegt verder, dat de inkomst van de gasfabriek een onbehoorlijke winst is, omdat de gemeente geen profijt mag trekken van eene inrich ting ten nutte der burgerij. Aan de orde komen nu de uitgaven van het huis houdelijk bestuur. De heer Buys zegt, dat de groote snelheid, waar mede het rapp. van de comm. van fin. is samengesteld, vele fouten ten gevolge heeft gehad. Waar in het rapp. van de kostrn van het onderhouden van de vertrek ken van den Raad gesproken wordt, is eene onver staanbare uitdrukking. De comm. heeft nam. willen zeggen, dat ze niet kon begrijpen, waarom deze post niet met gned gevolg kon worden aanbesteed, terwijl die aanbesteding voor andere posten toch goed werkte. De heer Hubrecht zegt, dat slechts eene kleine uitzondering in het bestek was; men is echter van plan die proef van aanbesteding te herhalen en wel voor den tijd van twee jaren. De heer Verster zegt, die 125 is toegestaan voor abonnement op het Staatsblad, Provinciaal Blad en dagbladen. Spr. wenscht echter die uitgave voor den aankoop van het .werk van de Geschillen van Bestuur van den Raad van State te verminderen. De heer Stoffels en Hubrecht wenschen dit werk te behouden. De heer Buys is het eens met den heer Verster, en meent dat men aan het gebruik van het bedoelde werk niet veel heeft, daar in dat werk wel conclu sion maar geen gronden worden aangevoerd. De heer Bijleveld heeft geen bezwaar tegen den post voor onderhoud en aankoop van voorwerpen van waarde of belangrijk voor de oudheidkunde en de geschiedenis der kunst maar wenschte echter te vernemen, of er bezwaar zou bestaan om die aan- koopen en aauwinsten van tijd tot tijd publiek te maken, 't Zal het publiek niet ongevallig zijn en spr. meent dat het ook in elk opzicht de verzameling zal bevorderen. De voorzitter neemt het voorstel over. De heer Hubrecht is het er mede eeus en wil al leen zeggen, dat men nu tracht het publiek in de gelegenheid te stellen die zaken te bezichtigen. Het geheele eerste Hoofdstuk wordt met algemeene stemmen aangenomen. De heer Eigeman vraagt, of onder dat nommer ook behoort het besproeien der straten. De heer Hu brecht bevestigt zulks, maar dan meent spr. dat, daar zomers het water bedorven is, die besproeiing zeer schadelijk voor de gezondheid is. De heer Le Poole vindt in de toezegging van den voorz. dat daarop gelet zal worden aanleiding, om ook te spreken over die waterbesproeiing, vooral met het oog op de Ruïne, die dit jaar zeer weinig besproeid is; dan wenscht spr. de som op 400 ge bracht te zien. De heer Hubrecht wil gaarne de wenk overnemen, hoewel da Ruïne toch vrij veel besproeid is. De heer Verster meent, op advies van bevoegden, de besproeiing zeer gezond te mogen achten. De voorzitter en de heer Eigeman wijzen er op, dat hij niet tegen het besproeien, wel tegen het besproeien met bedorven water ia. De heer Du Rieu meent, met het oog op het ver schil van opinie, dat het wenschelijk is er op te wijzen dat er wel besproeid, maar niet geschrobd mag wor den. Dus stelt spr. voor op die verordening terug te komen, of haar te wijzigen. De HH. Le Poole en Verster wenschen die som met ƒ300 te verminderen. De heer Hubrecht wijst er op, dat het niet mo gelijk is meer te laten besproeien en dan de som te verminderen. Het voorstel van den heer Le Poole wordt ver worpen met 15 stemmen tegen 7. Naar aanl. van het voorstel van de comm. van fin. om den post voor het onderhoud van plantsoenen met 400 te verminderen, herinnert de lieer Hu brecht, dat dit artikel iets hooger is, ook ten ge volge van de aanbesteding, nu het zand duurder is. Zoo spr. nagaat wat in andere gemeenten voor plantsoen wordt uitgegeven, dan kan men niet zeg gen dat er hier te veel voor wordt uitgegevenspr. zou du3 die vermindering zeer betreuren. De heeer Scheltema meent, dat zoo eenige post, dan deze, die voornamelijk eene uitgave van weelde betreft, zeer goed verminderd kan worden. De heer Buijs zegt, dat de comm. gemeend heeft, op dit artikel te moeten inkrimpen, met het oog op de belangrijke werken, die dit jaar moeten worden uitgevoerd. Spr. meent overigens dat die som niet zoo klein is vergeleken bij andere steden. De heer Du Rieu wenscht het voorstel van de comm. van financiën te ondersteunen. De heer Tieleman wenscht den post niet te be knibbelen, daar dit het eenige genot is wat het pu bliek heeftspr. zou dan liever andere posten aan grijpen. Het voorstel van de comm. van financiën wordt verworpen met 13 tegen 9 stemmen. De heer van Heukelom stelt voor die post tot vernieuwing van de brug tusschen de Haarlemmer straat en de Haven te vervaDgen door eene flinke, goede draaibrug. Nu wil men wel vernieuwen, maar de brug eigenlijk in denzelfden toestand laten. Spr. wenscht die uitgave door eene leening te dekken; spr is tegen eene afschrijving van kapitaal. De voorz. gelooft, dat B en W. ook wel die denk beelden zouden deelen, wat dien min gunstigen toe stand der brug betreft. De heer Hubrecht ondersteunt zeer de meening van den heer Van Heukelom. De comm. van fabricage meende, dat eene draai brug zeer wenschelijk zou zijn Spr. is voor zijn per soon voor het sluiten van een leening, ook omdat dan de kosten over de belastingschuldigen van tien jaren verdeeld worden. De heer Tollens is er tegen, ook op grond, dat onze voorzaten ook door die brug zijn gegaan. De heer Van Outeren wijst er ook op, dat in den laatsten tijd herhaaldelijk schepen niet konden pas- seeren. De heer Buijs verwondert zich over de houding van het dagelijksch bestuur, dat, terwijl de heer Van Heukelom een voorstel doet, tegen dat van het dage lijksch bestuur, dit voorstel dadelijk omhelst. De heer Hubrecht antwoordt den heer Buijs, dat hij uitdrukkelijk verklaard heeft, het beginsel dier brug te zijn toegedaan. In het college van het dage lijksch bestuur wilde spr. echter geen minder- en meerderheid. Hij acht wel dat men voor de uitge trokken som eene goede brug kan bekomen, maar toch niet zoo goed, ook voor de toekomst, als de door den heer Van Heukelom voorgestelde. De heer De Fremery acht die herstelling eene ge wone herstelling; de heer Goudsmit wijst er op, dat in de mem. van toelichting die uitgave eene buiten gewone genoemd wordt. De heer Du Rieu ondersteunt eveneens het ge heele voorstel van den heer Van Heukelom. De heer Dercksen verklaart zich tegen het sluiten van eene leening, ook om het nageslacht niet te be zwaren. De heer Goudsmit vraagt of de heer Van Heuke lom niet liever wil voorstellen eenvoudig dien post van 6500 te schrappen en dat dan later B. en W. een voorstel zullen doen. De heer Vau Heukelom en Hubrecht achten de zaak te dringend, om haar uit te stellen. De heer Goudsmit meent, dat in elk geval afzonderlijk be slist moet worden over het sluiten eener leening. De heer de Fremery wenscht dat de heer Van Heukelom zijn voorstel splitse. De heer Van Heukelom stelt dus voor dien post van ƒ6500 met ƒ10,500 te verhoogen. De heer Buijs vindt de wijze van behandeling der zaak zeer zonderling. Spr. ondersteunt het voorstel zeer, maar gelooft niet dat B. en W. de zaak zoo ver zouden hebben laten komen. De heer Buijs acht het voldoende dat die post van ƒ6500 verminderd werd, onder uitnoodiging aan B. en W. om zoo spoedig mogelijk, den raad bijeen te roepen om eene beslis sing te nemen. Het voorstel van den heer Van Heukelom, om den post van ƒ6500 met ƒ10,500 te verhoogen en uit leening of afschrijving te vinden wordt aangeno men met 14 tegen 8 stemmen. De heer Krantz zegt, dat in de sectiën klachten zijn vermeld, bijv. van het water in de Maredorps- achtergracht. Spr. wil dus uitgemaakt zien door des kundigen of het water zonder schade voor de ge zondheid gedronken kan worden. De heer Buijs (bij 77) wijst er op, dat het rap port van den heer Koppeschaar, door den heer de Fremery aangehaald, niet zeer uitvoeeig is. Spr. is tegen dergelijke proefboringen, en dat men blijve zoeken zonder tot handelen over te gaan. De heer Hubrecht meent, dat die som van ƒ1000 voor proefboringen wel met ƒ500 zou kunnen wor den verminderd, daar men de werktuigen reeds be zit. Verscheidene dier boringen hebben goede resul taten gehad en dan acht spr. die ƒ500 niet te veel. De heer Scheltema wenscht dat die zaak van de duin waterleiding spoedig beslist is. De voorz. acht die 500 niet te veel, waar die som staat tegenover eene uitgave van tonnen voor de duinwaterleiding. Het voorstel van de comm. van financiën, om den geheelen post van 1000 voor proefboringen te schrap pen, wordt verworpen, maar dat van de comm. van fabricage, om die som met 500 te verminderen, wordt aangenomen. (Art. 78, uilgetrokken som van 12,775 tot onderhoud der havens, kaaien enz.) wordt verminderd met 2000. De lieer Lezwyu levert beklag over het toezicht op het zuiver houden van de grachten. De voorz. deelt mede, dat in overleg met den kol. Booms, eene commissie is benoemd om de schietbaan te onderzoeken. Die kosten waren 2000 en de comm. heeft daarom bij het rijk aanzoek gedaan of dat die kosten wil voor zich nemen. De heer Van Outeren kan zich zeer goed vereeni gen, om de geheele schietbaan aan het rijk aan te bieden. De heer Buys wenscht, onafhankelijk van die on derhandelingen, het aanbod aan de regeering gedaan te hebben. De lieer Hartevelt ondersteunt dit, en wil in deze vergadering het beginsel zien uitgemaakt, evenals de heer Bijleveldt. Het voorstel der comm. wordt aangenomen. De heer Buys ziet steeds dien post voor memorie uitgetrokken en wenscht te vernemen of er spoedig iets zal geschieden. De voorz. deelt mede, dat binnenkort de quaestie van het nieuw rioolstelsel, water verve rsching en duin waterleiding zal iu behandeling komen. Het geheele tweede hoofdstuk wo'dt aangenomen. Bij art. 2 van hoofdstuk III is door de comm. van fin. het voorstel gedaan, om voor Mei a. s. eene nieuwe organisatie in te dienen; de voorz. zegt dat het dag. bestuur daartoe bereid is. Na eenige discussiën daarover wordt het geheele derde hoofdstuk goedgekeurd. (Hedenavond te 7 uren voortzetting.) Marktberichten. Amsterdam, 27 Oct. Rogge per 2HJ0 kilo, Petersb. 200, Taganrog 200, Berdiaansche 201, onveranderd alles c. z./k. Op levering p. October 197, 196p. Maart 194, 195. p. Mei 193. Aangezegd 25 last, stemming iets hooger. Raapolie vliegend 40, p Nov. 39%, 40; Dec. 4054, Voorjaar 42%. Lijn olie vliegend 31%, najaar 31%, voorjaar 32%. Rotterdam, 27 Oct. Afloop der heden gehouden Koflieveiling: 457 balen Preanger lichtbruin. Tax. 58 a 60 c. Afl. 59% c.; 1327 b. Preanger blank. Tax. 35% a 38 c.; Afl. 34% a 36% c. 2674 b. Tjilatjap. Tax. 37 a 41 c. Afl. 37% a 41% c.; 3448 b. Goed bleek. Tax. 36 a 37% c. Afl. 35% a 37% c.; 12923 b. Padang. Tax. 37% a 40% c. Afl. 36% a 40 c.; 3540 b. Demeranjaard. Tax. 45 a 50 c. Afl. 46% a 49<4 c.; 15274 b. Geel tot geelachtig. Tax. 36 a41%c. Afl. 35% a 40% c.; 12214 b. Blank tot blankachtig. Tax. 35 a 37 c. Afl'. 34% a 37 c.; 2201 b. Havana aard. Tax. 34 c. Afl. 31% a 31% c.; 11145 b. W.- I. aard groen tot groenachtig. Tax. 34 a 38 c. Afl. 32% a 36% c.; 1748 b. Grauw bleek tot groen achtig. Tax. 33% a 34 c. Afl. 31 a 32% c.; 20193 b. Bleek groenachtig en groenachtig. Tax. 32 a 35 c.| Afl. 31 a 34 c.; 10842 b. Malang groen tot bleek. Tax. 32 a 34% c. Afl. 32% a 34% c.; 23497 b. Ros groen tot ros bleek groenachtig. Tax. 30 a 33% c. Afl. 29% a 32 c.; 198 b. Ordinaire en Triago. Tax. 15 a 28 c. Afl. 23% c. Alles ver kocht. Promotiën. Dinsdag werd aan de Hoogeschool te Utrecht bevorderd tot Doctor in de geneeskunde de heer S. J. Halbertsma, geboren te Sneek, na verdedi ging van zijn Academisch Proefschrift: //de ope ratie van het scheelzien." Kerkelijk: IVieu."\vs. Nederl. Hervormde Kerk. Beroepen: te SchaarsbergenM. J. C. Wolf te Brakel; te ScheveningenG. Ringnalda te Aarlanderveente BergambachtA. P. A. Dii Cloux te Spijk; te Stavenisse: R. O. C. Aitton te Zijderveld; te Engelum: A. E. Koolhaas v. d. Woude te Oosterwolde; te Blokzijl: N. Kamp, cand.; te Chaam: H. Smeding, cand. Aangenomen: te Edam: door J. Wiarda te O.- en W.- Blokker; te Arnemuidendoor L. Kan de Beer te Vrouwepolder; te De Knijpe: door D. Th. Uden Masman. Bedankt: voor Harderwijk: door W. Kraijen- belt te Ede; voor Cortgene: door A. H. De Har- tog te Rotterdam; voor Katwijk-Binneudoor H. C. Voorhoeve te Amersfoort; voor Klundert: door G. A. Rademaker te Sneek; voor Anjum: door A. Meerdink te Vriezenveen. Emeritaat verleend: aan J. J. W. Die- mont te Haastrecht; aan J. Fr. Wetter te Vrees wijk. Toegelaten tot den H. D.: S. S. De Koe, Smeding, J. F. A. M. Cleveringa. Christelijk Gerep. Kerk. Beroepen: te Katendrecht en te Schiedam: J. W. A. Notten te Middelharnis; te Zwartsluis: J. F. Petersen te Nijeveen; te SappemeerJ. Van Goor te Boxum; te Den Ham: J. J. Kuiper te Dedemsvaart. A an g e n 0 m e nte Alblasserdam: door J. Beyer. Bedankt: voor Yerseke: door W. Raman te Waddingsveen. Toegelaten: tot den H. DA. Koppe. LAATSTE BERICHTEN. 's-Gravenhage, 28 October. Bij Kon. besluit dd. 26 Oct. 1869 n°. 19 is den heer H. H. Van Boeck- holt op zijn verzoek, eervol ontslag verleend, behoudens aanspraak op pensioen, uit zijne be trekking van ontvanger der dir. belast., in- en uitg. rechten en accijnzen te Brouwershaven, met dankbetuiging voor de diensten door hem den lande bewezen, gedurende een tijdvak van negen envijftig jaren en is voorts benoemd in die be trekking de heer H. B. Vollenhoven van Daalen, thans ontvanger der dir. belast, en acc. te Vrie- senveen. Zaandam, 28 October. Dezer dagen heeft de opneming der spoor wegwerken van de lijn van hier op Uitgeest plaats gehad. Volgens oordeel van den Raad van Toezicht bevond zich alles in gewenschten staat. Na het aanbrengen van nog eenige kleinigheden kan de lijn als voor de ex ploitatie gereed worden beschouwd. Men verneemt dat de Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij na bekomen machtiging voornemens zijn zou in den aanvang van No vember den publieken dienst te openen. Alexandrie, 27 October. De keizerin derFran- schen en de Khedive zijn naar Opper-Egypte vertrokken. Morgen komt de internationale com missie voor de jurisdictie der consuls bijeen. Parijs, 28 October. In het Journal Ofliciel wordt gemeld, dat bij den Raad van State in beraad slaging is het ontwerp-senatus-consult, betref fende de benoeming der maires en een wetsont werp, waarbij wordt bepaald, dat het lager on derwijs kosteloos zal worden verstrekt. Florence, 28 October. De minister van open bare werken zal de plechtigheid der opening van het Suez-Kanaal bijwonen. Madrid, 28 October. In den loop van den avond hebben verscheidene geheime vergaderingen plaats gehad, waarin is beraadslaagd over de candidaturen tot den Spaanschen troon. De pro gressisten zijn van meening, dat de hertog van Genua niet de geschikte persoon is. De Unio nisten zijn eenstemmig om hunne keus te vestigen op den hertog De Montpensier. De discussie heeft nog tot geen resultaat geleid. HDWEL1JKES, GEBOORTE» ES STERFGEVALLEN, Uit de verschillende Dagbladen. Oct. BEVALLEN. 22. A. Vis, gcb. Houttaijn, D. Workum. 21. S. Fabiui, geb. Poilhuma, D. Steenwijk. 28. J. H. Sohieveen, geb. Poortmau, D. Schiedam. 24. S. M. H. A. Huberts, geb. Oe Witt, Z. Zwolle. 24. C. S. Albarda, gcb. Tre9ling, 2 Z, eu 1 D. Gorcuni.

Leidsch Dagblad | 1869 | | pagina 3