„DE WITTE NON" OMGEVING E.N.K.R.I. SLUITING Nationale Paaschloterij 1946 AGENT-BEZORGER Constructiewerkers Bankwerkers Electrische Kraandrijvers 2 KAMERS ZOMERZORG Keukenknecht PRIMA TREKPAARD CLCctcLLn, ALPHEN AAN DEN RIJN Geboren: Clasina, d. van G. de Jong en C. Wansinck; Hendrik, z. van J. Verkade en J. H Demoet; Berendina Catharina, d. van B. Ruijs en P. Wildervanck; Maria Alida, d. van D. Wesselse en T. E. Hofland, Gijsber- tha Cornelia Theresia, d. van D. Hoppen brouwer en C. M. Röling; Pieternella Eli sabeth, d. van J. van den Hoek en P. E. Groenenberg; Theodora Frederica Maria, d, van J G. Sluis en J. Oostveen. Ondertrouwd: Johannes Frederik Brit semmer, 24 j. uit Aalsmeer en Lena Min- derman 21 j.; Willem Duijs, 26 j. en Trees Lugters 21 j.; Theodorus van Es, 31 j. en Hendrika Johanna van der Louw, 32 j. ..Gehuwd: Johannes Petrus Versluis 27 te Ter Aar en Trijntje Lankhaar 23 j.; Antho- nius Frans de Jong 24 j. en Jannetje Blok 19 j.; Goris Verburg 28 j. uit Zevenhoven en Jansje Eikelenbooom 27 j. HAZERSWOUDE Geboren: Pieter Johannes, zoon van Jan van 't Wout en N. van der Krans. Ondertrouwd: Jesse Christiaan van Sis- seren 32 j. en Marina Pont 23 j.; Dirk Ver boom 29 j. en Paulina van Klaveren 29 j.; Johannes Luiten 25 j. en Elizabeth de Groot 23 j. Getrouwd: C. J. Gouweleeuw en P. P. Schrama; J. Raaphorst en A H. van Sta veren. Overleden: Hermanus Boere, 71 jaar. An- geniesje van der Haven, VA jaar. HILLEGOM Doodelijk ongeluk. Zaterdagmiddag stak de 68-jarige bloe mistarbeider C. R., wonende Emmastraat alhier aan de Weeresteinstraat den weg over en kwam onder den aanhangwagen van een passeerenden treiler. De ongeluk kige was bijna onmiddellijk dood. Op den weg werd den stervende nog het H. Oliesel toegediend R.K. Bond van Hotel-, Café-, Restaurant houders en Slijters. Vrijdagmiddag hield de afd. Sassenheim en Omstreken van de zen Bond in „De Oude Post" te Sassenheim, een heroprichtingsvergadering. De opkomst was bevredigend Wegens ernstige ziekte van den voor. (den heer Teernstra) leid de de secretaris de vergadering. Deze zegt, dat de laatste ledenvergadering gehouden werd .op 10 Sept. 1941, dus ruim 5 jaar ge leden. Drie nieuwe leden worden aange nomen en medegedeeld wordt, dat ook niet- katholieken tot de organisatie kunnen toe treden. Het voormalige bestuur wordt in zijn geheel herkozen en de contributie ge regeld. Met alg. st. wordt besloten, 5 per lid extra en vrijwillig bij te dragen ter ver sterking van de Bondskas, welke laatste door de bezetters werd geleegd. Hierna werd het woord gegeven aan den heer Schlütter, tijdelijk Bondssecretaris te Den 'Haag. Deze hield een propagandistische rede. Hij wees er op, dat op 24 Juli j.l. de Bond te Utrecht weer werd opgericht en ook de afd. haar werk thans kunnen her vatten. LEEDSCHENDAM Roode Kruis. Zaterdagavond heeft de plaatselijke afdeeling Roode Kruis in het stampvolle patronaat na een inleiding v. d. voorzitter, den heer Maal, een revue ge geven waaraan het gezelschap „De Jongens van Wolders" en het muziek-ensemble Her man Graauw in optima forma hebben me degewerkt. Tusschen het programma door werd vooor het forum van de zaal bij monde van burgemeester Banning als eere voorzitter de bronzen medaille uitgereikt aan J. Gahrman, F. Rijkenberg en N. H. D. Bergman wegens 10-jarigen trouwen dienst bij de transport-colonne. De heer D. Dil sprak onder instemming van alle aanwe zigen een dankwoord aan de executanten. Voetbal. R.K.A.V.V. heeft Zondag geen succes gehad. De competitie-wedstrijd te gen Wilhelmus begon al met het uitvallen van den mid-voor. De remplagant, op zich zelf wel goed, paste toch niet volledig in het samenspel. Overigens gaven beide teams vrijwel gelijk spel te zien doch Wil helmus had het meeste geluk. De resulta ten waren voor Wilhelmus bij de rust 20 en bij het einde 31. Ook de wedstrijd A.V.V. 2 tegen D.W.O. 1 (Zoetermeer) had voor A.V.V. het niet gewenschte resultaat. Uitslag 53 voor Zoetermeer. Geboren: Hendricus Martinus Theodorus Maria z. van M. Hoveling en C. P. Togni; Catharina Helena Maria d. van C. v. San ten en A. M. v. d. Salm; Wilhelmus Johan nes Johanna z. van T W. A. Vieveen en M. J. Kerkhof^ Gerardus Hubertus Maria, z. van G. H. v. Santen en A. M. Arkesteijn; Agnes Johanna Maria Bernardina, d. van J. M. M Belt en A. J. M. Frundeken. Overleden: Hermanus Antonius Steijger ongeh. 34 j.; Albertus v. d. Meer, 3 j. Ondertrouwd: Norbertus Josephus Blom- maert en Alida Francisca Kouwenhoven resp. 25 en 20 j.; Joannes Andreas Kuypers en Adriana Maria van Maren, beiden 28 j.; Albertus Jacobus van Biezen en Theodora Maria de Vreede resp. 20 en 23 j. Getrouwd: Cornelis van Alem en Pieter nella de Jager resp 24 en 23 j. LISSE Personalia. De heer J. van der Ploeg, ambtenaar bij de P.T.T. alhier, is benoemd tot bezoldigd hoofdbestuurder van den Ned. Ambtenarenbond N.V.V. Lisser Biljart-Kring. In een vergade ring van de lasser Biljart Kring zijn de biljartvereenigingen L.U.T.O.; Excelsior; Ons Genoegen; VIOS en DKV allen uit Lisse, toegetreden tot den Kring. In het voorloopig bestuur hebben zitting genomen de heer en G. C. Degger, voorzitter; B. Dui venvoorde, secretaris-competitieleider en N. van Dijk. penningmeester. Besloten werd om voor de competitie in 3 klassen te spelen, terwijl geen handicap wedstrijden worden gehouden. Verkeersongeval. De heer v. Dam uit Hillegom, die bezig was met het schoon maken van de tramrails te Lisse voor het gemeentehuis werd door een personenauto van achter aangereden, met het gevolg dat hij over den kop sloeg en tegen den grond werd gesmakt. Bewusteloos bleef hij liggen met eenige hoofdwonden. Dr. Haase sr. ver leende de eerste hulp en liet hem in huize Pius binnendragen. Ontvreemd. Bij de schoenwinkelier F. is ingebroken en er werden ongeveer 40 paar schoenen ontvreemd. Geboren: Tineke, d. van D. van Turen- hout en T. Hensen; Elizabeth Hyacintha Ig natius, d. van J. de Kuijper en M. A. Hoog kamer; Willem, z. van D. J. Rietveld en J. Knoppert; Cornelis, z. van A. C. van Dijk en L. S. van Loenen ;Petrus Cornelis Theo dorus Maria, z. van C. Jonkheer en G. C. M. Zwetsloot; Apolonia Maria, d. van C. N. Bouwmeester en B. J. Warmerdam; Pau- lus, z. van T. F'lach en J. de Graaf; Marga- retha Maria d van J. H. Slobbe en J. de Vries; Anna Wilhelmina Johanna Maria, d. van J. W. Rusman en P. A. Rijnbeek; Jasper z. van C. van 't Wout en C. van As- selt; Johannes Leonardus Maria, z. van J. C. Schoorl en H. J. Wetter ;Petrus Johan nes, z. van F. Th van Dijk en A. de Vos; Arnoud, z. van A. van der Leede en M. H. Vermeij; Ada Maria, d. van J. van Blitters- wyk en M. C. Dubbis. Ondertrouwd: Albertus Havenaar 27 j. uit Sassenheim en en Bregte van Schie 25 j.; Willem Noordhoek 32 j. uit Haarlemmer meer en Lena Verdoes 31 j.; Johannes Teu- nis Heij, 37 j uit Hillegom en Cornelia de Blieck 30 j.; Walter Erich Versteeg 29 j. en Everdina Helena van Lierop, 20 j.; Herman Abbink 27 j. en Cornelia Jacoba Havenaar 21 j.; Berend Ligtenberg 26 j. uit Vlaar- dingen en Cornelia Spruit 24 j. Martinus van Waveren 31 j. en Gonda Philippo, 22 j. Getrouwd: Theodorus F. Homan uit Sas- seheim en C. J. van der Mei; T. de Jonge en H. E C. de Groot 22 j.; O. Guldenmond en C. B. Grullenans; J. Warmerdam en M. J; Vertuin uit Hillegom; F. Verasdonck uit 's-Gravenhage en A .M. Duivenvoorde. Overleden: Cornelis van der Zaal 66 j. echtg. van L. C. van der Graaf. NIEUWKOOP Voetbal. Nieuwkoop IV.E.P. I 41; Nieuwkoop IIIV.E.P. IV 53; te Nieu- werkerk: N.S.V. IINieuwkoop II 34. Zeilen: In de Watersportver. alhier vormden zich gisteren twee teams. N.l. een bestaande uit Woerdensche leden en een gevormd door de rest van de leden. Deze twee teams kwamen tegen elkaar uit in de gisteren gehouden wedstrijd op de Noordeindsche plas. De uitslag werd 28,1 tegen 26 punten voor het Woerdensche team. In de middagwedstrijd ging het om de October-wisselprijs. De winnaars waren: Handicapkl. J de Jong 12 M2 B.M. G. Verwey 16 M2 B.M. J. Blonk en Sharpeykl. J. Bodegraven. Geboren: Johannes Philippus, z. van P v. d. Voorn en G. M. v. d. Hoorn; Johannes Cornelis z. v. J. M. Immerzeel en A. Nes ting; Petronella Alida Maria, d. van C. J. Zuydervliet en P. J. M. Roelev'eld; Jan z. van H. Verwey en A. J. Hassbargen; Ge rardus Cornelis Petrus, z. van P. Zimmer man en W. Willems; Rudi z. van G. Len- ting en A. P. van Leeuwen. Agatha Maria d. van J. Baas en G. C. H. Hartveld: Gre- tina Hendrika Ida d. van J. Otto en G. Bo degraven. Getrouwd N. Hoogerwerf en M. van Koert. Overleden: P. van Leeuwen 60 j. wedr. van N. E. Breedijk. NIEUWVEEN Geboren: Cornelis H, M., zoon van D. G, Speet en A. C van der Hoorn; Alida, d. van Johannes van Leeuwen en M. K. Rooden- burg; Helena Catharina, d. van J. E. v. Klink en C. A. Koeleman; Huibert, zn. van Dirk Spel en M. S. Reumenman; Arie, zn. van A. F. Kool en Jannigje van der Vaart; Cornelis C. M., zn. van Petrus Wilhelmus van der Pijl en C. M. Campfens. Getrouwd: Petrus Johannes de Graaf, 36 j. en Emerentiana Adriana Verhaar 32 j. Overleden: Hendrikus Janmaat 78 jaar. NOORD WIJKERHOUT OJ5.K. Voor overvolle zalen heeft de tooneelvereeniging O.B.K. alhier een uit voering gegeven ten bate van het Klokken- fonds der St. Jozefparochie. Er werd opge voerd een spel uit den tijd der bezetting getiteld: „Hij was bij S.D.", in drie bedrij ven van W. Brakenberg. In dit tooneelstuk kwam voornamelijk weer eens tot uiting, hoe de menschen van de verzetsbeweging met inzet van hun leven alles voor het vaderland over hadden. Voor velen van ons weer eens 'n goede herinnering en voor sommigen, die hiervan maar weinig weten, een openbaring. De spelers van O.B.K. heb ben werkelijk hun beste beentje voorgezet. Vooral Luus Gré en Bas vertolkten hun rollen opperbest, de andere spelers niet te na gesproken. We hopen dat de opzet van de avonden, flink wat in de pot van het klokkenfonds te krijgen, geslaagd mag hee- ten! IER AAR Voetbal. Twee voestbalelftallen sa mengesteld uit leden van het personeel der Veilingen Ter Aar en Roelofarendsveen ontmoetten elkaar op 't Altior-terrein voor het spelen van een vriendschappelijke voet balwedstrijd. Blijkbaar was de versregel: „Voetbalspel in onze vreugde" in him her innering opgekomen en werd deze gedach te nu omgezet in een daad. De match gaat beginnen. De aanvoerder van Ter Aar wint de toss en verkiest te spelen tegen den vrij straffen wind in. De eerste aanval is voor Ter Aar doch zeer spoedig scoort R'veen het eerste doelpunt. Nu komt de spanning er in en gaat de strijd vrijwel gelijk op en neer De rust breekt aan met 32 voor Ter Aar. Na de rust speelt Ter Aar met de wind in de rug en vertoont nu een overwicht. Nog vele aardige momenten komen voor. Beide elftallen strijden met enthouiasme om het beste resultaat te behalen. Als de scheidsrechter het einde blaast heeft Ter Aar deze wedstrijd gewonnen met 73. Jammer dat regenbuien nogal eens storend optraden. De gezellige sfeer was er echter niet minder om. VOORSCHOTEN Een comité 1-4 R.I. Alhier is een comi té uit de burgerrij opgericht om aan de mannen van 1-4 R.I., die verleden jaar naar Indië zijn vertrokken, namens de Voorscho- tensche ingezetenen een geschenk aan te bieden, als blijk van medeleven en als sym bool van den band, die Voorschoten aan deze soldaten bindt. Voor dit doel zal door het comité een huis-aan-huis-collecte wor den gehouden op 11, 12, 14 en 15 October a.s. Geef dus met milde hand. Personalia. Tot molenaar in de Ste venshofjespolder is benoemd A. Th. van der Ham, wonend te Wassenaar. VOORHOUT Geboren: Clara M. A., d. van G. A. Wal raven en M. Turenhout; Leonardus P., z. van L. P. v. d. Lens en H. P. Oostdam; Bernardus N., z van E. F. Knoppert en F. Hageman; Hendricus J., z. van H. J. van Steyn en A. C. de Groot; Antonius Fr., z. van F. J. Jirka en J. H. Kaandorp. Overleden: B. Th. v Amerongen 77 j.. wed. van W. J. v. Doorne. Getrouwd: Th. C. Westgeest 23 j. en W. J. Angevare 20 j.; G. W. Harskamp 21 j. en A. E Hoogstraten 21 j. Ondertrouwd: A. Juffermans 28 j. en A. M. v. d. Werf 24 j.; J. Keyzer 26 j. en C. H. Jansze 27 j. VALKENBURG Blij Valkenburg. Ons dorp is zoowaar uit zijn isolement verlost en heeft per bus van de N.Z.H.T. verbinding met de buiten wereld. Een geregelde dienst op Leiden vice versa biedt de inwoners thans de ge legenheid eens „uit te gaan". De route gaat via Haagsche Schouw, de Vink, Haagweg, Leiden Station, Er is een stille hoop dat de route zich nog zal uitbreiden vanaf b.v. Molenweg Katwijk aan den Rijn. WASSENAAR Nieuwe commissaris van politie. Bij K.B. is met ingang van 1 October j.l. be noemd tot commissaris van gemeentepolitie de heer J. J. Maandag. ZOETERWOUDE (DORP). Tooneel. Na een succesvol entrée te Noord wij kerhout op 28 en 29 Sept. speelde 0e NAAR DE BANK 12. „Nu Binky, je hebt het zelf gezien. Wie weet wat er in dit koffertje zit. Hor loges in elk geval niet, daar is het te licht voor", zei Tobias tot zijn vriend. „Hierheen. Tobias" zei Binky „achter dezen pilaar kunnen we kijken wat er in den koffer zit zonder dat we al te veel in het oog loopen!" Tobias knipte de sluitingen los en opende het deksel. „Allerkanariepietjes.kreun de hij, „allemaal bankjes van honderd het zijn er wel duizendBinky liet zich echter niet zoo gauw van de wijs bren gen. „Kom mee", zei hij, „breng het vlug in de bank en dan gaan we weg!'" De bankbediende was wel erg verbaasd dat hij Tobias al weer terug zag, doch bracht het koffertje ook naar de safe, waarna onze twee vrienden zich ijlings naar het station begaven. de tooneelgroep „De Gastspelers" Zondag en Maand'ag in het Parochiehius aan den Schenkelweg. Onder leiding van den auteur werd opgevoerd ,,'n Duvel" (die op 't laatst toch nog in den hemel kwam!), tooneelspel in vier bedrijven. Over den inhoud zullen wij niets zeggen! Dien moet men gaan zien! Spelers en speelsters hadden een zeer goede opvatting van hun rollen en speelden deze met gevoel en overgave. De aanwe zigen hebben van het spel volop genoten. Een veelvuldig en langdurig applaus was hiervan het bewijs. Onze. bijzondere waar deering gaat uit naar de ongedwongen heid en den eenvoud, waarmee dit mooie spel werd vertolkt. Onder de talrijke aan wezigen merkten wij om. op den burge meester, paters Kruisheeren en vele min naars van het tooneel tier plaatselijke ver- eenigingen. Sportver. SJ.Z. Van de op Zondag 6 October 5 gespeelde wedstrijden werden er drie gewonnen en twee verloren. De junioren wonnen in Hoogmade met 52 van M.M.O. III. S.J.Z. n kon het tegen Meerburg II niet bolwerken, en verloor met 31. Op eigen terrein speelde S.J.Z. I haar derde compe- tite-wedstrijd tegen A.Z.L. I uit Leiden. A.Z.L. begon overrompelend en had al spoedig de leiding door een pracht goal van den midvoor. Kort daarop weer een door braak en het is 20 voor A.Z.L. S.J.Z. niet ontmoedigd speelt fanatiek verder en bin nen niet al te langen tijd is de stand gelijk. Weer neemt A.Z.L. de leiding, doch met de rust is tie stand 33. Na de rust heeft S.J.Z. de wind in het voordeel, en is bijna over alle linies de meerdere, en het meest in den aanval. Ge leidelijk weet de voorhoede van S.J.Z., welke zeer op dreef was deze middag, de stand tot 83 op te voeren, waarvan vier doelpunten de midvoor voor zijn rekening nam. De enkele gevaarlijke doorbraken van A.Z.L. wist keeper Konijnenbrug met de backs tie Jong en v. Klink onschadelijk te maken. Geboren: Petrus Cornelis Rutgerius z van P. de Vogel en J. M. den Eisen; Maria Johanna d. van N. A. Zwetsloot en G. A. Bemelman; Jacoba Cornelia Maria d- van P. N. J. van der Krogt en J. A. M. Koot; Theodora Wilhelmina Elisabeth Ma ria d. van P. J. Nahon en A. J. C. Gerse; Cornelia Alida Brigitta ti. van P. A. Heems kerk en H. M. Hagen; Maria Catharina Adriana en Petronella Jacoba Maria doch ters van J. A. de Groot en M. A. van Rijn; Cornelia d. van J. J. Graaf eiland en M. J. de Ridder; Jan z. van J. van Dam en W. Wassenburg. Ondertrouwd: A. J..Berg 35 jaar en W. M. van Steen 33 j.; P. van Wieringen 25 j. en P. C. van der Sterre 21 j. Gehuwd: D. P. Yperlaan 27 j. en N. Rijnsburger 22 j.; J. de Jong 25 j. en J. G. Visser 23 j.; L. H. van Teijlingen 35 j. en M B. Berg 37 j.; H. Th. Bousie 25 j. en E. H. Th. Bik 21 j. Overleden: K. Klein 78 j. wed. van J. van der Salm. RADIO WOENSDAG. HILVERSUM I (301 M.) V.A.R.A. 7.00 Nieuws, gymn. en gram. 11.00 Gram. 11.45 Ber. uit Indië. 12.00 Orgel. 12.35 Mu ziek. 13.00 Nieuws. 13.15 Ramblers. 13.50 Gram. 14.00 Caus. 14.15 Muziek. 15.00 v. d. jeugd. 15.45 Eddy Walis. 17.15 Muziek. 17.40 Volksherstel. 17.45 Muziek. (18.00 Nieuws.) 18.30 v. d. Nederl. strijdkr. 19.00 Lezing. 19.15 Gram. 19.30 V.P.R.O. 20.00 Actual. 20.20 Orkest. 21.20 Hoorspel. 21.50 Jan Cor- duwener, 22.15 Kon. Mil. Kapel, 22.45 Caus. 23.00 Niéuws. 23.15 Gram. HILVERSUM II (415 M.) N.C.R.V. 7.00 Nieuws, gymn. en gram. 11.00 Piano, 11.30 Muziek. 12.15 Mandoline. 13.00 Nieuws 13.15 Orgel. 13.45 Fluit. 14.30 Caus. 14.50 Gram. 15.00 Muziek. 15.30 Piano. 16.00 Zang. 16.45 v. d. jeugd. 17.30 Muziek. 17.45 Caus. 18.00 Cinderella. 18.40 Gram. 19.00 Nieuws 19.15 Caus. 19.30 Eng. les. 20.00 Koor 20.50 Caus. 21.10 Orkest. 22.00 Nieuws en actual. 22.30 Gram. 22.45 Avondwijding. 23.00 Gram. Getrouw d: FRITS A. M. ï:J. KENBOER en LENIE C. MARTINOT De Heer en Mevr. Molken- boerMartinot zeggen hier bij. mede namens weder zij dsche familie, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Haarlem. 8 October 1946. Zijl weg 56. 1097 Getrouwd; JOH. TH. BAKKER JO VAN ZEUL zeggen mede namens we derzij dsche familie harte lijk dank voor de vele blij ken van belangstellicg bij hun huwelijk ondervonden. R'veen. Oct. 1946. Noordeinde 196. 1104 f Op Woensdag 30 Oct. hopen onze geliefde 2 Ouders C. v. d. WERF 5 den dag te herdenken, waarop zij vóór 25 jaar in het huwelijk werden verbonden. Dat zij nog lang mogen leven is de j wensch van hun dank- j bare kinderen André. Piet, Corrie J Tina, Sisca, Dora, i Arie en Fransie. t De H. Mis uit dankbaar- 2 heid zal worden opge- Z dragen 30 October om 9 j uur in de parochiekerk St. Bavo te Oud-Ade. 5 Oud-Ade. Oct. 1946 Langs dezen weg brengen wij onzen oprechten dank aan allen, die op eenige wijze hun deelneming heb ben betoond of hun hulp hebben verleend, bij de ziekte en het overlijden van onze dierbare echtgenoote en pleegmoeder PETRONELLA v. d. MEER—HUIGSLOOT in het bijzonder Dr. van Rossem. De Eerw. H.H. geestelijken en Zusters van het St» Elisabethge- sticht en Dr. Muskens, onze H.H geestelijken en de Eerw. Zusters vgn het St. Jacobus-Gesticht. 1105 J. v. d. Meer Q. Warmerdam G. Warmerdam v. d. Poel en kinderen R'veen. October 1946. Zuideinde 112. Openlijk dank aan God voor een examen, verkre gen na het houden van een Noveen der drie Wees gegroeten. 3128 Tandh. Inrichting Kunsttanden, gebitten. Omzetten niet passend gebit- Reparaties voor 10 uur ge bracht, 's middags gereed. TELEF. 23970 BETALING VOLGEN8 AFSPRAAK. 1094 Spreekuur van 94 uur tevens Maandag-, "Woensdag- en Vrij- i 7—8 uur. H00GEW0ERD 88a Adverteert In dit blad Goedgek. bij Min. Besl. van 14 Febr. '46 2de Afd. A No. 1740 UW LAATSTE KANS! Maandag 14 October 24 uur sluit onherroepelijk de in zending voor de negende en laatste trekking op 6 No vember a.s. IJ kunt dus nog inzenden tot en met 12 October. ALLE lotkaarten in 1946 uitgegeven, van welke kleur of serie ook, zijn geldig. Laat dus geen kaart verloren gaan en waag Uw laatste kans op 1 of meer der 18 bekende en twaalf honderd andere prijzen voor één kwartje Lotkaarten bij onmiddelijke bestelling nog gratis en franco verkrijgbaar: Postbus 2, Heemstede. 1100 Brieven onder No. 1109 bureau van dit blad N.V. Hollandsche Constructiewerkplaatsen te Leiden vragen voor directe indienst treding Aanmelden aan de fabriek, Zoeterwoudscheweg no. 1. 1107 a.g' met pension te Oegstgeest (bij tramhalte) voor studee renden. Ook gosohikt voor echtpaar. Br. bur. v. d. blad onder no. 3136 VENDUHUIS DER NOTARISSEN Op Donder dag 10 Oct. a.s. des v.m. 10 uur vei ling van: Antieke Meubelen, Porselein, Zilverwerken, groote partij Café-stoe len, Biljard ene. enz. Huishoudster gevraagd bij heer op leef tijd. Brieven onder no. 3135 bur. van dit blad. Gevraagd voor directe in diensttreding een Actief Persoon voor administratieve werk zaamheden (Mnl of Vrl.) Leeftijd 18 tot 20 jaar. Br. onder no. 1106 bur. van dit blad. Terstond gevraagd: Net Dagmeisje of Werkster voor enkele da gen per week, in gezin v. 2 pers. Zich aan te melden Koelman. Dêutzstraat 6, Oegstgeegt. 1103 vraagt voor spoedige indiensttreding een flinke Goed salaris. Aanmelding: Kantoor STATIONSWEG 57, LEIDEN. VOORADVERTENTIE! Verwacht in den „Schouwburg" te Lelden Willem Goossens' Volkstooneel met 't grootste successtuk aller tijden Zie nadere aankondiging I PERS EN PUBLIEK ZIJN OPGETOGENII Zit-Slaapkamer gevraagd met of zonder pension in Leiden of Oegst geest. Br. onder no. 1098 bureau van dit blad. MEISJE gevraagd van half 9 tot 3 uur. Zondags vrij. Br. on der no. 1099 bur. v. d. blad. GEVRAAGD: 3134 NET R.K. MEISJE uit een degelijk gezin voor d. en n. met huiselijk ver keer in gezin met kinderen, C. j. Overdevest. Pasteur- straat 296, Den Haag. Te lefoon 119972. Nette Werkster gevraagd, voor 2 ochten den per week. Mevrouw Derksen, Lorentzkade 57. R.K. HUISHOUDSTER b z. a. in klein midden- standsgozin. Brieven onder no. 3131 bur. v. d. blad. Te koop aangeboden een type Belg. Bruin-schimmel 4 jaar zonder gebreken, wegens aanschaffing lich ter type. 1092 TH. J. VAHRMEIJER Zoeterwoudscheweg 25 NAAISTER b. z. a. voor nieuw- of ver stelwerk. Br. te zenden aan agent van de L. Crt. T. Hoogervorst, Teylingerl. 12 Voorhout onder lett. A. TE KOOP 1 Baby commode 60 x 90, 1 Jacquet groote maat. Bak huis Rozeboomstr. 32 3130 TE KODP AANGEBODEN 7 gladde jonge Foxjes, 6 w. oud. prima rattenvan gers. Te bevragen bij Q. H. Doeswiik, Boschgast- huispolder 4, Leiden. 3127 NET R.K. MEISJE b. z. a, als hulp in de huis houding van 4 uur. Des Zondags vrij Ook genegen in groot gezin de huis vrouw behulpzaam te zijn. Br. m. inl. over loon enz. onder no. 3132 bur. v. d. bi. krijgt in korten tijd zijn oorspronkelijke kleur terng door 't scheikundig samengestelde preparaat Vraagt gratis toezending brochuro aan BootddcpOt l Havenstraat 183. Rotterdam i I

Leidsche Courant | 1946 | | pagina 2