Academienieuws Laatste berichten MARKTBERICHTEN DINSDAG 10 JUNI 1941 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BUD PAG. 3 Gemeenteraad De Gemeenteraad vergadert op Maandag 16 Juni 1941, des namiddags te twee uur, in de aula van het Stedelijk Gymnasium. Te behandelen onderwerpen: 1. Benoeming van een lid van de Monu mentencommissie (vacature: mr. R. A. Le- visson). Voorgedragen worden de heeren: le. W. Zwart, 2e. H. de Wilde Jr. 2. Voorstel tot het bekrachtigen van de aanstelling van drs. J. W. Zwartsenberg tot tijdelijk leeraar in de scheikunde aan de Hoogere Burgerschool met 5-jarigen cursus. 3. Voorstel tot het bekrachtigen van de aanstelling van dr. W. Labruyère tot tijde lijk leeraar in de scheikunde aan de Hoo gere Burgerschool met 5-jarigen cursus. 4. Voorstel tot het verleenen van ontslag aan mejuffrouw E. J. Drechsler als onder wijzeres aan de o. 1. school aan de Paul Kru- gerstraat. 5. Praeadvies op het verzoek van L. P. de Vries om ontslag uit zijn betrekking van keuringsveearts bij het Openbaar Slacht huis en den Keuringsdienst van Vee en Vleesch. 6. Voorstel tot het aangaan van een geld- leening, groot 250.000 tegen een rente van 4% pet., af te lossen in 40 jaar. 7. Voorstel tot het vefhoogen van ver schillende posten der begrooting, dienst 1940, waarvan de raming te laag is geble ken en tot het toevoegen van eenige nieu we posten aan die begrooting. 8. Voorstel tot het aanvaarden van een legaat van wijlen mejuffrouw Th. C. de Gijselaar, n.l. zes zilveren kandelaars en een zilveren bouilloire, alles Louis XVI, 9. Voorstel tot het opnieuw verhuren van de woning c.a. aan de De Genestetstraat No. 123 aan T. C. van der Stoel, tegen 790 gld. per jaar. 10. Voorstel: a. tot het verpachten van de exploitatie van de buffetten in de Stadsgehoorzaal aan W. F. van Ingen Schenau Jr. tegen 2400 gld. per jaar en verder onder de bestaande voor waarden; b. tot het aan den pachter van de onder a. vermelde exploitatie verleenen van vrij stelling van betaling van pachtsom over de maanden November 1940 tot en met April 1941. 11. Voorstel tot het verleenen van kwijt schelding aan de Leidsche Vereeniging tot Oprichting en Instandhouding van Medisch Opvoedkundige Bureaux van de vergoeding over het 2e halfjaar 1940 (groot 50 gld.) voor het gebruik van twee lokalen in het gebouw van den Gemeentelijken Genees^ kundigen- en Gezondheidsdienst. 12. Voorstel tot het verkoopen van een strookje water, groot 10 M2. gelegen aan de de Gijselaarstraat, aan J. B. Wilmink, voor 0.20 per M2. 13. Voorstel tot het aankoopen van het perceel le Looierstraat no. 10, van J. van Rossen voor 250 gld. 14. Voorstel in zake den aankoop en de onteigening van eenige perceelen begrepen in het saneeringsplan Geeregraeht-Kraaier- straat. 15. Praeadvies op het verzoek van de N.V. Leidsche Duinwater Maatschappij om goed te keuren, dat de N.V- aan de Provin cie Zuid-Holland verkoopt een strook berm, groot 150 M!2., gelegen an de ge= meente Katwijk, voor 75 gld. 16. Voorstel in zgke hot aankoopen van een perceel grond, gelegen nabij den goa- terwoudseheweg en de Melognstraat, groot 7400 M2., veer 14000 gld," bestemd voor arbeiders- en kleine middenstands- bouw. 17. Voprstei tot het verlengen van den termijn van ontruiming van 17 onbewoon» baar verklaarde woningen. 18. Voorstel tot het instellen van een rechtsvordering tegen C. J. Duyndam, te Noordwijk, strekkende tot vergoeding aan de gemeente van de schade, bedragende 36,69, haar toegebracht door aanrijding van een op de Middelstegracht staande ^albalie. 19. Voorstel tot het verleenen van mede werking aan het bejtpijr van de Vereeni ging voor Christelijk GnderwUS. alhjer, tot het aanschaffen van leermiddelen ten be hoeve van de school voor g- 1, o. aan den Hooge Morsehweg 12, vqor een bedrag van 478 gld. 20. Vaststelling van het verslag betref fende de verstrekking van scboolkindervoe ding en -kleeding gedurende het jaar 104Q. 21. Voorstel tot het wijzigen van de met de gemeente Waddinxveen gesjoten over eenkomst betreffende de levering van elec- tricjteit aan die gemeente door de Stede lijke Fabrieken van Gas en Electriciteit te Leiden, naar aanleiding, van een door ge noemde fabrieken gesloten overeenkomst met de N.V. Louis Dobbelmann te Rotter dam ten behoeve van haar te Waddinx veen in aanbouw zijnde fabriek. 22. Voorstel inzake het aan Burgemeester en Wethouders opdragen van de uitoefe ning van de rechten der gemeente als aan deelhoudster der N.V. „Elektriciteitsbedrijf Zuid-Holland". 23. Voorstel tot het beschikbaar stellen Van gelden ten behoeve van het op het ge meente-archief gedurende het jaar 1941 op arbeidsovereenkomst in dienst houden van mejuffrouw L. J. Ruys, 24. Voorstel tot het beschikbaar stellen van 900 gld. ten behoeve van het afmaken van de ordening van de ten gemeente-ar- chieve berustende doopinschrijvingen van de Waalsche Kerk door den hoer W. D. H. Rosier, commies bij de Waalsche Biblio theek, 25. Voorstel tot het verhoogen van de over 1941 aan de Leidsche Reddingsbrigade toegekende subsidie van 100 gld. op 200 gld. per jaar. 26. Voorstel tot het verhoogpn van de aan de afdeeling Leiden van de Nederland- sche Vereeniging voor Luchtbescherming voor 1941 toegekende subsidie van 4715 op 5715 gld. 27. Voorstel tot het aanbrengen van ver schillende verbeteringen aan e'n in de Op leidingsschool voor u. J. o, a§n Mare- singel, waaryan de kosten 'worden ge raamd op 17895 gld. 28. Voorstel tot het beschikbaar stellen van gelden voor de verlaging van de Molen- steegbrug. DE MOLENSTEEGBRUG. ïn de Raadsvergadering van 6 November 1939 werd het voorstel van B. en W. inzake verlaging van de Molensteegbrug aange houden, ten einde over die verlaging alsnog de Monumentencommissie en de Verkeers- commissie te hooren. De van beide commissies ingewonnen ad viezen zijn binnengekomen. De Verkeerscommissie bericht, dat naar haar oordeel de intensiteit van het verkeer ter plaatse een verlaging van de Molen steegbrug niet eischt. De Monumenten commissie is van meening, dat de Molen steegbrug in haar tegenwoordigen vorm dient te worden bewaard en dit te stelliger, nu de Verkeerscommissie voor die verla ging geen reden ziet. Ook verklaart zij zich tegen een geringere verlaging van de brug dan in het aanvankelijke plan was voorzien en waarbij de brug haar ouden gewelfvorm behoudt. De Commissie van Fabricage blijft, ook na kennisneming van de adviezen van de beide eommissies, in meerderheid van oor deel, dat verlaging van de brug moet plaats vinden. Zij acht de groote helling van de brug een ernstig bezwaar voor groo te vrachtautomobielen, terwijl h.i. ook voor handkarren, fietsen en voetgangers die hel ling moeilijkheden oplevert. Verder meent zij, dat, ook in aanmerking nemende, dat bij den v.m. Minister van Onderwijs, Kun sten en Wetenschappen uit een oogpunt van monumentenzorg geen bedenking te gen de verlaging van de brug bestond, die verlaging het stadsschoon niet zal schaden. Intusschen is zij van meening, dat, ter te gemoetkoming aan de geopperde bedenkin gen, met een verlaging van 70 c.m. kan worden volstaan. Volgens het aanvanke lijke plan zou de verlaging 1.05 M. bedra gen. B. en W. kunnen zich met de zienswijze van de Commissie van Fabricage vereeni gen. Bij een verlaging met 70 c.m. kunnen de hellingen eveneens belangrijk flauwer wor den gelegd en de knik in het midden van de brug gunstiger voor het verkeer worden gemaakt, terwijl de oude gewelfvorm van de brug met rechtstanden boven den wa terspiegel dan behouden blijft, zoodat een zoodanige verlaging uit aesthetisch oog punt te verkiezen is boven de aanvankelijk voorgestelde. De kosten van de verlaging worden be groot op 5600. Ten slotte merken B. en W. nog op, dat de toestand van de Molensteegbrug thans dringend voorziening eischt; de brug moest reeds in December van het vorige jaar vogr het rijverkeer worden afgesloten wegens haar bouwvalligheid. ONBEWOONBAAR-VERKLARINGEN. Van de 51 bij Raadsbesluit van 19 De cember 1938 onbewoonbaar verklaarde wo ningen, werd bij Raadsbesluit van 30. De cember 1940 voor 23 woningen de termijn van ontruiming verlengd tot 3 Juli 1941. Van deze 23 woningen zijn er thans nog 17 bewoond, zoodat voor deze de termijn V§n ontruiming opnieuw dient te worden verlengd. In overeenstemming met het advies van de Commissie van' Fabricage geven B. en W. den Raad mitsdien in overweging te be palen, dat uiterlijk 3 Januari 1942 moeten zijn ontruimd de woningen Klikstraat No. 10, 4e Binnenvestgracht Nis 45, 46, 74, 76 en 77, Qeerestraat No. 3, le Gortestraat Nis 13, 31, 35, 37, 43, 16 en 20 en le Haver- gtraat Nis 21, 23 en 25. SANEERINGSPLAN GEEI^EGRACHT—K RA AIER STRAAT. Van de in het saneeringsplan Geere- gpacht-Kraaierstraat gelegen perceelen moat nog van een zestal de eigendom door de gemeente worden verkregen. Met den eigenaar van 2 perceelen werd inmiddels overeenstemming bereikt. Bij kens ïnededeeling van den rechtsge leerden raadsman der gemeente, is het echter niet mogelijk gebleken de 4 nog res- teerende perceelen bij minnelijke overeen komst te verkrijgen, zoodat den eigenaren daarvan thans officieel de som moet wor den aangeboden, die de gemeente voor hun perceelen wenschf te geven, waarna zij, bij volharding in hun weigering tot minnelijke overdracht, voor de arrondissementsrecht bank moeten worden gedagvaard, ten einde de onteigening te hooren uitspreken en het bedrag der schadeloosstelling te hooren be- jpstef», ïn overeenstemming met het advies van de Commissie van Fabricage, geven wij de Raad alsnu in overweging: I. in het belang van de volkshuisvesting aan te koopep de perceelen Kraaierstraat No. 41 ep le Hayerstraat No. 37. voor 3550,—; II. gelet op de adviezen van den rechts geleerden raadsman" der gemeente d.d. 20 en 21 Mej j,J. a. aan de eigenaren, vermeld jn een oyergelegden staat, voor hunrje perceelen als koopsom aan te biecjen de bedragen, vermeld in bedoelden staat oncfer de tevens daarbij vermelde voorwaarde, en de per ceelen ten aanzien waarvan het bod alsnog Wordt aanvaard, in het belang van de volks huisvesting aan te koopen voor het aange boden bedrag en de daarbij beh'oorende voorwaarde; b. bij niet aanvaarding van het bod. de eigenaren voor de arrondissementsrecht bank te doen dagvaarden, teneinde 'de ont eigening van hun perceelen te heoren uitr spreken en het bedrag van de schadeloos stelling te hooren bepalen. HET OUD-ARCHIEF. In het Raadsvoorstel van 28 Maart 1341 gaven B. en W. den Raad in overeenstem ming met het advies van de Commissie voor het Oud-Archief als hun oordeel te kennen, dat aan mejuffrouw L. J. Ruys, ten Archieve op arbeidsovereenkomst werk zaam, met ingang van 1 Januari 194L een vaste aanstelling tot adjunct-commies dient te worden verleend. Zij gavan den Raad in overweging daarvoor een bedrag van 2166.beschikbaar te stellen. Thans deelt de Commissie voor het Oud- Archief mede, dat het h.i. aanbevoling ver dient, met het oog op de onzekere finani cieele vooruitzichten der .gerrieentp en in verband met andere uit de stukken blijken de redenen, een beslissing over het verlee nen van een vaste aanstelling voorlqQpig aan te heuden- Mejuffrouw .Ruys, wier diensten thans niet kunnen worden ont beerd, zou dan voorshands gedurende het jaar 1941 op arbeidsovereenkomst in dienst gehouden kunnen worden. Mej. Ruys ver dient momenteel 2000.per jaar. Handelsregister K. v. K. Wijzigingen: 7433. N.V. Nederland- sche Mengvoederfabriek Muskator, Oude wetering (Alkemade), A. 186. Procuratie verleent aan: F. A. Alberts, Nijmegen (B. P.). 7696. Langezaal en Inniger, Leiden, Nieu we Rijn 93, electrotechnisch installatiebu reau. De vennootschap onder firma is ont bonden. Het bedrijf wordt onder den ouden naam voortgezet door den vennoot: F. M. M. Langezaal, als eenig eigenaar. (H. V.). De Wethouder van Sociale Zaken, de heer J. J. van Stralen is verhinderd morgen spreekuur te houden. LEIDEN, Geslaagd: doctoraal examen Geneeskunde: de da mes J. J. v. d. Berg, Den Haag en J. M. van Waveren, Den Haag. LEIDEN. Geslaagd: Apothekersexamen le gedeelte: de dames S. A. Quifit, Rotterdam, H. J. v. d. Stoop, Den Haag, A. M. Vastenouw, Leiden, de heeren F. C. Bedaux, Tilburg, ir. M. M. H. Evers, Shiedafn, Tjoa Sie Yong, Leiden, J, H. Witte, Oegstgeest. Binnenland NIEUWE HERKENNINGSTEEKENS VOOR MOTORRIJTUIGEN MET RIJVER GUNNING. Men verzoekt ons mede te deelen, dat ten kantore van den inspecteur-generaal van het verkeer, Koningskade 25, te 's Gra- venhage, een gewaarmerkt exemplaar van de vastgestelde modellen voor herkennings- teekens, welke sedert 1 Juni 1941 geldig zyn, voor belanghebbenden ter inzage ligt. Afdrukken van deze modellen liggen voor belanghebbenden ter inzage ten kan tore van de rijkshoofd-inspecteurs van het verkeer. De vroegere herkenningsteekens hebben sedert 1 Juni 1941 hun geldigheid verloren, DE GASGENERATOR EN HET GEVAAR VOOR BOSCH- EN HEIDEBRAND. Voor het goed functioneeren van den gasgenerator, is het, aldus de A. N, W. B„ noodzakelijk, dat zoo nu en dan de asch- ruimte wordt gereinigd. Tengevolge hiervan treft men dikwijls langs den weg stilstaande motorrijtuigen aan, voorzien van gasgeneratoren, waarvan de bestuurder bezig is de verbrande brand stof te verwijderen, welke dan pp dan weg wordt gedeponeerd. Bij eénigen wind vliegen daarbij vaak vonken door de lucht, hetgeen in onbe woonde oorden in het polderland in den regel geen gevaar zal opleveren, behalve dat het wegdek, indien het uit bitumineuze stoffen is samengesteld, door verbranding kan worden beschadigd. Op de wegen, welkê jn bosch* en heide streken zijn gelegen, zijn de wegvliegende vonken, echter een ernstig gevaar voor bosch- en heidebrand. Qm deze redenen meent de A. N. W. B. hierop de bijzondere aandacht te moeten vestigen van de bestuurders van genoem de moterrijtuigen en hun in everweging te geven bij het schoonmaken de grootst mo gelijke voorzichtigheid te betrachten. Buitenland HET DUITSCHE WEERMACHTSBERICHT BERLIJN, 10 Juni. D. N. B.). Het opper- bevel van de Duitsche weermacht maakt bekend: Het luchtwapen heeft aan de Britsche guidkyst en in 4§n Atlantischen Oceaan tw§e vrgchtbopten rqef 10,000 brt. in totaal tot zinken gebracht. Twee andere koop vaardijschepen werden op dan Atlantischen Oceaan en ter hpogte van Portland zoo zwaar beschadigd, dat aangenomen kan worden dat zij verloren zjjn gegaan- fo hët Bristol-kanaal kreeg egp gewagend Vïjülï- delijk tankschip eep bpnyyoltfeffer. In NogrcLAfrika werden vijandelijke stoottroepen voor de öuitsch-rltaliaapscha stellingen bij Tobroek afgeslagen. Forma ties van het Duitsche en jtaHaanschee lucht ti§s vin h§t Pujtechè en Italiaangche luchte batterijen en yerdedigingsinstallaties bij Tobroek en Mersa Matroeh. In luchtgevechten boven hët Kanaal en Noord-Afrika, alsmedg bij pogingen om de bezette gebieden te naderen verloor de •Vijand tien Vliegtuigen. Hiervan werden er dQpr heeft doge flottielje patr-oullleyaarH artillerie één neergeschgtgn. Patrouille vaartuigen sohoten op de Noordzee twee Britsche gevechtsvliegtuigen neer. Hier door heefgt deze flottielje patrouillevaar tuigen in drie digen vier Britsche gevechts vliegtuigen neergeschoten. Overdag noch des nachts werden door den vijand boven het Duitsche Rijksge bied gevechtshandelingen verricht. Bij de oorlogvoering tegen de Britsche ravitailleeringsscheepvaart hebben de vlie gerformaties van generaioberst Stumpff bij zondere successen behaald. In de week van 1 tot 7 Juni hebben ?ij elf schenen met ean gezamenljjken inhoud van 80.000 brt. tot zinken gebraeht en 15 andere schepen zwaar beschadigd. Hierdoor hebban deze formaties sedert 1 Februari 1941 in totaal 33 koopvaardijschepen met een totalen in houd van 208.00 brt. vernietigd an 86 sche pen bQ^ehadigi' HET ITALIAANSCHE WEERMACHTSBERICHT. ROME, 10 Juni. (Stefani). Het 370ste comuniqué van het Italiaansche hoofd kwartier luidt: „In het centrale bekken der Middelland- sche Zee, ten Zuid-Westen van Malta, heb ben onze vliegtuigen een gevecht met vijan delijke jagers gevoerd: een vijandelijke jager werd neergeschoten. Een onzer toe stellen is niet op zijn basis teruggekeerd. Aan het front van Tobroek in Noord- Afrika zijn weinig beteekenende uitvals- pogingen van den vijand snel verijdeld. On ze artillerie heeft met zichtbaar resultaat batterijen en munitievoorraden in de ves ting gebombardeerd. Italiaansche en Duit sche luehtformaties hebben aanvallen ge daan op luchtafweerbatterijen en verdedi gingswerken bij Tobroek en Mersa Matroeh Te Tobroek werd schade aangericht en bra ken branden uit. Twee vijandelijke vlieg tuigen van het type Hurricane zijn door Duitsche jagers neergeschoten. In den nacht van 8 op 9 Juni heeft de vijand nieuwe luchtaanvallen op Tripolis en Benghazi ge. daan. In het gebied van Galla en Sidamo in Oost-Afrika wordt nog 6teeds heftig ge vochten. De bewegingen der Italiaansche en Engelsche colonnes duren, gehinderd door slecht weer, voort. In de streek van Gondar heeft de vijand het fort van Debra Tabor met bommen en machinegeweervuur bestookt en de bezetting opnieuw gesom meerd tot overgave, die werd geweigerd. Op den Atlantischen Oceaan hebben Ita liaansche duikbooten een belangrijk vijan delijk convooi aangevallen en negen stoom schepen met een gezamenlijken inhoud van 63.000 ton tot zinken gebracht. ENGELSCH VLIEGTUIG NEER GESCHOTEN. BERLIJN. 10 Juni. (D. N. B.). Eerf Duitsch patrouillevaartuig heeft, naar het D. N. B. verneemt, op 9 Juni een aanval lend Engelsch gevechtsvliegtuig van het type Blenheim op de Noordzee neergescho ten. Ditzelfde patrouillevaartuig heeft reeds op de heide vorige dagen drie Britsche ge vechtsvliegtuigen door 'het luchtdoelge schut neergeschoten. ONDERHANDELINGEN TE BATAVIA. TOKIO, 10 Juni. (D. N. B.). Een woord voerder der Japansche regeering heeft het antwoord van Batavia opnieuw „zeer on- bevredigen", genoemd. Het wordt op het oogenblik, aldus zeide hij, zorgvuldig be studeerd. Men heeft nog niet beslist, of de onderhandelingen zullen worden voortge zet, men kan ook nog niet zeggen, wanneer Japan een beslissing zal (nemen. Katholiek Comité van actie „Voor God" „DE ZICHTBARE GOD" Een christendom zonder naas» tenliefde is ondenkbaar. Waar de liefde ophoudt, houdt ook het christendom op. „Zonder liefde ben ik niets" (I Cor. 13,2) Onze broeder is voor ons de „eiehtbare God" Onder duizen* den gedaanten komt Hij ons tegen. God is „alles In allen", (I Cor. 13,28) LEIDEN, 9 Juni. Groentenveiling. Per 100 kg: rabgrber 4.806.00, andijvie f 1 9.10, sla 47, aardbeien 68144, dop erwten 3438, peulen 3288, raapste len 2.90, postelein 1017, spinazie 5.20 6.50, tomaten A, B, en C 22, per 100 stuks: komkommers 7.5015.bloem kool 3-20—16,salade 0.51W3.-_ per 100 bes: pieterselie 2.205.90, radijs f 1.30 1.60, selderie 1.704.60, uien f 3.00 8.70, peen 8.4018. ROTTERDAM, 10 Juni. Vee., Heden wer., den ter veemarkt aangevoerd: 19QQ dieren, waaronder 13 paarden, 12 schapen, 596 nuchtere kalveren, 122 graskalveren, 101 bokken en geiten, 6 zuiglammeren en 1054) runderen. Prijzen per stuk: melkkoeien §66—450—345; kalkoeien 575—450—845 varekoeien 355275225; vaarzen 350 —280^200; pinken 28521QJ65. Over» zicht: De aanvoer van melk- en kalfkpeign wasc als vorige week met tamelijkep han del en stijgende prijzen. Varekoeien aan voer als vorige week piet kalmen handel en iets (hoogere prijzen. Vaarzen en pinken met kleinen aanvoer, matigen handel, de prijzen waren iets stijver. KATWIJK ad. RIJN, 9 Juni. Groenten- veiling. Per 100 kg.: spinazie 4.QQ«=-0.5O, per 100 bos: Radijs 1.501.60. per 100 kg. rabarber g,gQ—6,00, p§r 100 stuks; raapstelen 78, sla 2.503.00, bloem kol 12—16. ROELOFARENDSVEEN, 9 Juni. Groen tenveiling. Aardbeien 24—31 ceryt, idem kleitlW 2027 cent per doosje; sla f 0.20 3.00, bloemkogi 7.0Q—16.00 per 100 stuks, peulen f 3.603.80, doperwten f 3-20 3.50. snijboonen 3.20—3.60, idem stek 2,402.80 en prjnceboonen 5.75 per 10 pond. LEIDSCHENDAM, 9 Juni. Oro<?ntenve!- ling. Eng. komkommers le soort f 15, 2de soort 11.50, 3e soort f 7.50, wankleurige 6—9, stek 7—10, gele knmknmmers le soort 13.5015.60, 2e soort 9.2011.30, 3e soort 6.807.80, stek 611, kropsla 0.90—3.0,0 stoofsla 1.50—6.00, peen f 13 1 bloemkool 16, 2e soort f 13, uitschot 486e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 14de UJst Trekking van Dinsdag 10 Juni 1041 Hooge Prijzen 1000,—: 1281 20799 20835 400.—: 9439 17277 200,2330 2591 3621 12400 18101 100,2020 2129 3451 7292 10568 11215 11725 11860 13596 17758 19595 19949 21007 Prijzen van f 70— 1001 1053 1094 1106 1112 1146 1306 1334 1367 1409 1426 1613 1770 1883 2003 2089 2094 2147 2249 2304 2356 2597 2601 2797 2818 2886 2897 2934 2970 3231 3233 3279 3292 3345 3395 3497 3544 3550 3551 3555 3602 3685 3786 3917 3931 4106 4138 4180 4202 4437 4743 4809 4817 4841 4847 4893 4999 5004 5014 5281 5362 5470 5510 5687 5727 5730 5740 5908 6016 6067 C099 6170 6553 6575 6641 6725 6762 7067 7167 7308 7334 7459 7529 7596 7631 7642 7871 7952 8007 8063 8090 8115 8134 8154 8269 8322 8335 8442 8522 8540 8559 8623 8722 8779 8786 8961 8065 9023 9138 9170 9276 9291 9344 9351 9862 0700 9714 9934 9950 10001 10051 10125 10148 10211 10249 10350 10362 10363 10370 10435 10498 10555 10567 10656 10680 10698 10889 11118 11160 11188 11273 11278 11525 11621 11677 11806 11827 11923 12312 12341 12374 12418 12439 12533 12565 12667 12901 12907 12969 12990 13015 13023 13042 13049 13130 13391 13428 13436 13640 13673 13768 13849 13874 13984 14011 14135 14157 14161 14219 14267 14954 15024 15030 15082 15160 15202 15222 15333 15505 15513 15607 15667 15742 15764 15828 15938 15947 15999 16025 16040 16072 16136 16165 16166 16201 16348 16628 16709 16732 16745 16803 17004 17022 17031 17049 17174 17494 17598 17934 18353 18434 18563 18638 18673 18696 18761 18809 18977 18998 19030 19106 19221 19266 19420 19461 19501 19512 19528 1953G 19614 19653 19663 19733 19734 19995 20329 20363 20407 20147 20545 20583 20587 20719 20746 20798 20990 21339 21369 21494 21602 21628 21691 21722 21796 21808 21953 21967 meten 1021 1030 1000 1110 1139 1160 1163 1185 1212 1239 1251 1308 1311 1337 1341 1373 1413 1421 1434 1499 1542 1617 1625 1639 1655 1663 1712 1754 1827 1913 1055 1973 2021 2216 2244 2259 2281 2285 2287 2291 2358 2377 2403 2415 2481 2488 2536 2534 2551 2560 2605 2687 2700 2707 2734 2766 2799 2814 2817 2826 2828 2857 2880 2887 2888 2903 2921 2922 2091 3022 3047 3058 3063 3065 3129 3164 3166 3167 3188 3239 3301 3302 3320 3361 3386 3418 3443 3463 3474 3520 3566 3576 3600 3634 3650 3678 3737 3740 3754 3828 3863 3937 3977 3987 3999 4173 4178 4222 4228 4244 4274 4356 4387 4399 4412 4423 4483 4522 4537 4540 4562 4563 4609 4615 4669 4684 4600 4739 4740 4700 4820 4851 4856 4857 4910 4921 5043 5062 5053 6062 5243 5405 5412 5446 5447 5507 5523 5528 5548 5650 5552 5562 5579 5632 5671 5770 5784 5856 5859 5865 5931 5999 6063 6072 6102 6163 6156 6157 6167 6206 6217 6229 6260 6274 6289 6336 6418 6460 6480 6492 6501 6627 6606 6624 6649 «707 6752 6766 6786 6703 6815 6821 6864 6867 6904 6907 6922 6930 6948 6977 6978 6998 7108 7152 7247 7260 7360 7370 7373 7449 7482 7519 7648 7674 7683 7635 7776 7808 7812 7842 7010 7024 7982 8014 8030 8058 8214 8222 8239 8262 8278 8315 8338 8345 8355 8399 8438 8446 8491 8496 8505 8630 8558 8607 8609 8617 8025 8688 8806 8826 8860 8664 8876 8990 8907 9011 9040 0060 0061 9061 9108 9145 9176 9185 9100 9241 9245 0268 9290 9342 9447 9484 9607 0614 0678 0682 9690 0711 9741 98J6 9861 9895 9917 9031 9948 9989 10013 10043 10062 10144 10169 10174 10179 10217 10268 10261 10300 10317 10363 10360 10410 10477 10478 10522 10680 10666 10593 10597 10617 10618 10626 10627 10632 10679 10709 10710 10781 10784 10701 10846 10865 10692 10908 10910 J0Ö29 10951 10066 10974 11000 110)5 11017 11161 J1176 11199 11246 11272 11281 U810 11465 1)401 11495 11501 11620 11535 11649 11600 11697 11001 U02O 11030 11832 11635 11661 11680 11693 11706 11715 11730 )1760 11777 11701 11831 11853 11904 11910 11931 11044 11976 12026 12074 12104 12100 12191 12188 12228 12232 12269 12266 12290 12910 12358 12962 12365 12393 12403 12413 12426 12472 12637 12562 12582 12590 12861 12711 12712 12771 12810 12816 12807 12899 12909 13914 12920 12932 12949 12901 13013 13029 13064 13079 13089 13157 13190 13204 13229 13275 13276 13285 19300 13333 13410 13420 13425 13463 13407 186S1 13538 1355Q 13576 13611 13080 13642 13053 13665 13656 1368i 13719 13723 13706 13902 13007 13009 13930 13053 13967 13968 13076 14034 14071 14208 14264 14300 14402 14415 14448 14451 14466 14490 14502 14560 14504 14631 14063 14702 14738 14736 14771 14843 14853 14890 14000 14907 14946 16043 10646 15108 16100 15128 15141 15146 15157 15183 16101 15102 15246 1,6255 15257 15305 15313 15325 16338 15341 15350 15404 15413 15416 15448 15457 15463 1548§ 16507 16524 15550 15571 15578 15819 15722 15754 16798 15847 15865 15950 15978 15984 15902 16060 16001 16128 16167 J0196 16277 16288 10326 16330 10351 10408 16416 16436 16502 16528 16540 16581 16§75 16752 16772 16791 16845 16847 16849 16854 16882 16945 16066 16984 170U 17014 17069 17103 17124 17159 17160 17182 17218 17226 17231 17206 17311 17357 17432 17441 17454 17468 17687 17612 17636 17645 17655 17670 17690 17609 17705 17741 17857 17900 17967 17967 18005 18034 18062 18097 18105 16146 18175 18190 18257 18264 18303 18342 18356 18382 18411 28431 18445 18455 18466 18483 18503 18524 18569 18571 18597 18608 18619 18649 18660 18709 18743 16770 18835 18851 18866 18911 18932 18933 19004 10114 19142 19153 19159 10175 10265 10311 19342 10397 19400 19419 19436 19522 19591 10619 19047 10601 19710 19763 19880 19965 19987 10977 19988 20023 20029 20037 20058 20004 20004 20160 20114 20134 20245 20294 20338 20339 20421 20444 20405 20505 20535 20538 20552 20662 2Ö604 20609 20609 20643 20677 20712 20791 20730 20768 80788 20811 20897 20014 20932 20974 31042 21057 21110 21191 21232 21235 21257 21284 21286 21280 21298 21334 21373 21377 21385 21431 21428 21439 21462 21488 31502 21521 21523 21588 2171? 31751 21854 21871 01902 21963 2196ft 21982 21999 5.20—10.50, tomaten mid, 22.—, gr. ron den 22.—, 2e soort f 22.3e soort J 22. bonken 1722, uitschot 6—14, andijvie per 5 kg. 3187 ee«t, postelein 17.10 19.40, spinazie per 4 kg. 2426 cent, snijboo- nen 8083 cent, rabarber per 100 kg. f 4.50 «—5.60, radijs 1.40—1.60, prei 21—24. selderie 3.50—4.00. TER AAR, 9 Juni. Centrale Veiling. Spinazie 26 cent, andjjvia 21^41 cent; sla 0.50—3.00, vellen 10 cent, DPUlen 3,0° 7,20, snijboonen f 5.60—7.20, postelein 10 19 cent, prei 30—38 cent, pieterselie 2-20—2.70, radüfl l:0p, raberber 1.90 3.40, bospeen 7—13 cent, selderie 2.60, hlczmkool 5—16 cent, tomaten 22 cent, komkommers 13—15 cent, aardbeien 21—25 cent.

Leidsche Courant | 1941 | | pagina 3