OMGEVING RIJNSTREEK Land- cn Tuinbouw MARKTBERICHTEN DINSDAG 6 MEI 1941 CE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 6 OP DE BOLLENBEURS Het hoofdseizoen der Narcissen is voor bij. Trompet Narcissen waren fn het geheel niet meer op de keuring, maar in de latere variëteiten was nog heel wat moois te zien. Alleen de firma P. v. Deursen, Sassen- heim; bekwam van Narcissen eenige ge tuigschriften van verdienste, en wel van Barrii Love Dream, wit bloemdek, geheel platte gekartelde oranje kroon en voor Inc. Arestides, groot crème, wit bloemdek, groote vlakke gelcroestè kroon, geel met oranje hart. In tulpen, die thans beginnen met de aandacht te vragen waren iets heel bijzon ders. D. W. Lefeber en Co., Lisse zond een „tulp in pot" in, resultaat van een kruising Fosteriana Darwin. De kleur was helder rood, niets bijzonder, maar deze plant was zoo geweldig groot, zoowel in bloem als :n kruid, dat velen zich overtuigden niet met een zeer goed-geslaagde kunstbloem te doen te hebben. Sympathiek deed het aan, dat velen bij het bewonderen van dit schoons hun mede leven betuigden met de ziekte van den heer Lefeber, en de hoop uitspraken, dat hij spoedig hersteld moge zijn. G. H. Hazeman en Zonen, Heemstede, had een prachtigen „stand" met tulpen, en bekwam hiervoor een gouden medaille. Uit deze collectie noemen wij: de par kiet Pitt, Ant. van Grullemans, crême-wit, de bekende Dwt. Charles Needham, rood, de gele e.l.t. John Schaepers en de witte Mount Eretur. Het was een prachtige inzending, maar als er meer zulke inzendingen komen, het geen te hopen is, is de zaal te klein. Op 9 Februari 1.1. geplant, thans in volle bloei. Dit betreft de inzending Glad. Pri- mulinus grandi-florus van P. Bijvoet en Co. Overveen. Schitterend bindmateriaal in alle kleuren. Orchid Lilac, Lady Love, zacht rose, President Lebrun, helderrood en Lion d'or, waren allen met groote sten gels en mooie kronen. HAARLEMMERMEER BAND IN STRO OBERPLAATS EN SCHUREN. Zaterdagmorgen brak brand uit in de stroabergplaats van de land/bouwers Gebr. v. Staveren, gelegen aan den IJ weg alhier. Tengevolge van den hevigen wind en de droogte sloegen de vlammen spoedig over naar het belendende „wagenhuis", waar vele landbouwgereedschappen geborgen waren. Ook de groote schuren achter de woning vatten vlam. Toen de inmiddels gearriveerde brand weer de laatste schuur van de vuurgloed had gered, kon men zich bepalen tot het blusschen van het vuur in de overige schu ren. De inmiddels gewaarschuwde brand weer uit Hoofddorp was ook spoedig ter plaatse. Gezamelijk werd het vuur krach tig door middel van vier stralen bestreden, waarna het pleit gauw beslecht was ten nadeele van het vuur. Vermoedelijk doordat kinderen met lu cifers gespeeld hadden, is de brand ont staan. De gemeen te-politie stelt een onderzoek in. Verzekering dekt de schade. KATWIJK AAN DEN RIJN Wit-Gele Kruis. Deze vereeniging hield gisteravond in het parochiehuis haar jaarvergadering onder voorzitterschap van den heer C. Braun. Na opening en lezing der notulen volgde het jaarverslag, waar uit we o.m. vernamen, dat Zuster Theo- dota 5318 gewone en 196 prophylactische bezoeken had afgelegd. Een cursus jn hygiene en een kookcursus was gegeven resp. door zuster v. Tilburg en zuster Sneijders. De voorzitter deed verslag van de vergadering van den Prov. Bond en meldde vervolgens dat vorige week mede onder zijn geleide 14 kinderen naar Nuns- peet zijn uitgezonden door de Ver. „Het Zwakke Kind". Een andere groep zal nog volgen. Ook deed de voorzitter nog mede- deeling van de werking van de Ver. „Het Zwakke Kind". Het financieel verslag van den penningmeester, den heer Castenmiller, vermeldde aan inkomsten 897.27, uit gaven 884.64, batig saldo 12.62 met een reserve van 1361.54. Bij monde van den heer G. A. Ouwerling werd een alleszins gunstig rapport uitgebracht. De penning meester werd gedéchargeerd. Tot kas- commissie werden benoemd de heeren Caspers en C. Boskamp. Het aftredend be stuurslid, de heer L. J. Staats, werd her kozen. Pastoor Hesp bracht dank voor het ontvangen telegram tijdens zijn ziekte in Soestdijk. Bij de rondvraag werd er door het bestuur de aandacht op gevestigd dat, wanneer na overlijden de hulp der Zusters noodig is, het gebruikelijk is dat hiervoor een vergoeding, buiten het Wit- Gele Kruis om, gegeven wordt. Het is ge bleken, dat niet allen hiermede bekend zijn. Hierna sluiting met gebed. Personalia. De heer T. de Jong Czn. alhier, slaagde te Utrecht voor het diploma „Erkend koud- en warmwaterfitter", uit gegeven door de Ver. v. Waterleidingbe- langen in typderland. USSE bijkantoor Rijksarbeidersbureau. Ter verbetering van een Zaterdag j.l. geplaatst bericht deelt men ons mede, dat tot direc teur van het bijkantoor Lisse van het Rijks arbeidersbureau is benoemd de heer G. H. van der Kooi. LEIDSCHENDAM Raadhuis wordt 20 Mei geopenc Het ligt in het voornemen het nieuwe gemeentehuis van Leidschendam in de tweede helft van deze maand, vermoedelijk op Dinsdag 20 Mei, officieel te openen. Maria-avond der K.JJVI.V. Gisteren avond werd door de K.J.M.V, St. Albertus Magnus de jaarlijksche Maria-avond ge houden, een fijne, indrukwekkende avond en zeer zeker de mooiste van het geheele seizoen. In zijn openingswoord memoreerde de voorzitter, dat dit is de 3e Maria-avond; hij spoorde alle leden aan steeds hun toe vlucht te nemen tot O. L. Vrouw van Al- tijddurenden Bijstand. Hierna sprak kapelaan J. Voortwist uit Den Haag over de H. Maria. In een heer lijke en geestdriftige toespraak schilderde Zijn Eerw. de hemelsche Moeder. Hij be sprak de groote Maria-vereering en schetst de groote genade van Maria. Maria, aldus Zijneerw. is onze Moeder en een moeder voelt haar kind aan, begrijpt haar kind en daar Maria onze Moeder is, begrijpt Zij ons en zal zij ons alles geven, wat wij haar vragen. Smeekend kan zij alles van haar Zoon verkrijgen. Zij is de middelares aller- genaden, waarvan spreker zoo heerlijk het bewijs aantoonde. Laten wij, aldus besloot Zijnerw., vooral ook in deze Meimaand tot Maria gaan met al onze moeilijkheden, laten wij haar vragen om den vrede en smeeken wij haar, dat zij voor ons blijve een Altijddurende Bijstand. Na deze mooie toespraak volgde de op dracht en toewijding van de K.J.M.V. aan O. L. Vrouw van Altijddurenden Bijstand met smeekgebed door alle K.J.M.V.'ers. Na de herdenking van de gesneuvelden voor het vaderland met kort gebed en adoratie en zegen door kapelaan Voortwist, werd de avond met een gebed tot Maria door den voorzitter gesloten. Foto's persoonsbewijzen. In verband met de invoering van persoonsbewijzen zal dagelijks van 9.30—12 uur op de gemeente secretarie afdeeling II, alhier, gelegen heid worden gegeven tot het doen contro leeren van de foto's, die bij de uitreiking van het persoonsbewijs moeten worden overgelegd. Ter voorkoming van teleurstelling en stagnatie bij de uitreiking van persoons bewijzen, wordt een ieder in zijn eigen belang aangeraden zooveel mogelijk van deze voor-controle gebruik te maken. NOORDWIJK Personalia. De ontvanger der registra tie en domeinen W. A. Verplanke is ver plaatst van het kantoor der registratie en successie te Noordwijk naar de inspectie der directe belastingen te Haarlemmer meer. VOORSCHOTEN St. Josephsgezellenvereeniging Zon dagavond, 4 Mei j.l. vierde de St. Josephs- gezellenvereeniging haar patroonfeest in het R.K. Vereenigingsgebouw. Des mor gens werd het feest ingezet met een alg. H. Communie, waarna een gemeenschappe lijk ontbijt. De feestavond werd geopend door den senior L. v. d. Krogt. In. het bij zonder werd welkom geheeten, kapelaan van Drunen, districtpraeses. Na het zingen van het Kolpingslied installeerde kapelaan van Drunen een zevental nieuwe leden, waarna hij in een pittig woordje de be- teekenis, het doel en het nut der vereeni ging uiteenzette. Na het ernstige gedeelte kwam het luimige gedeelte aan de orde. De R.K. Gemengde tooneelvereeniging „Guido Gezelle" trad op met de uitvoering van een kluchtige verwikkeling in drie be drijven, getiteld: „Een Koninkrijk voor een dochter". Vol grapjes en humor. Het stuk werd zeer goed gespeeld en voldeed de aanwezigen, wat bleek uit den lach- die in de zaal steeds weer klonk. Aan het einde van den avond spoorde de pastoor de aanwezige jongemannen, die aanleg en liefde bezitten voor het tooneelspel aan lid te worden van deze vereeniging, die nog wel goede krachten gebruiken kan. Met een woord van dank gesproken door kap. Zoutenbier tot de tooneelisten, en met het zingen van het Kolpingslied werd deze goed geslaagde avond gesloten. Aanrijding. Gistermiddag werd op de Papelaan alhier door een zeswielige vracht auto een knaapje, geheeten T., aangereden. Hy bekwam een hersenschudding en eenige schaafwonden aan het hoofd. De beer M. van der Stoel verleende de eerste geneeskundige hulp. Volgens ooggetuigen treft den chauffeur niet de minste schuld. WASSENAAR VILLABEWONER HAD KELDER EN KASTEN VOLGEHAMSTERD. Drie vrachtauto's vol in beslag genomen. De crisisopsporingsdienst heeft Zaterdag in samenwerking met de Wassenaarsche politie een inval gedaan in een villa aan de Bremhorstlaan op vermoeden van over treding van de crisis-bepalingen en de ham- sterwet. Een zeer groote hoeveelheid levensmid delen en andere artikelen zijn uit kelder en kasten te voorschijn gehaald en in be slag genomen. Er waren niet mii.der dan drie vrachtauto's noodig om de goederen naar het politiebureau te Wassenaar over te brengen. In de villa lagen voorraden blikgroenten, boter, kaas, eieren, vleesch in blik, slaolie, meel, zeep en medicamen ten opgeslagen, te zamen een waarde van duizenden vertegenwoordigend. De bewo ner der villa is gevangen genomen en in het politiebureau te Wassenaar ingesloten. ZOETERMEER Gemeenteraad. De Raad dezer ge meen te vergadert morgenochtend te 10 uur. De_ agenda bevat o.m.: Verhuur Drie- ambachtskade aan C. van Nierop. Benoe ming vakleeraar onderwijs lichamelijke oefening, op jaarwedde als voor onderwij zer met hoofdacte. Huur gymnastieklokaal van de Spaar- en Voorschotbank. Adres slagers tot wijziging van de Winkelslui tingsverordening. Vaststelling wijziging uitbreidingsplan en bebouwingsvoorschrif ten. Verzoek Bestuur R.K. Jongensschool voor de aanschaffing van schoolbanken. Verkoop bouwgrond Molenstraat. Verpach ting grasgewas bermen Bleiswijkscheweg en aangekochte gronden van A. van Beek. Aankoop schuur en woonhuizen van L. Lengkeek aan de Delftschewallen nos. 20 tot en met 25, en aangaan geldleening groot 5000.Sluiting molestverzekering. Vaststelling belooning commandant van de brandweer op 100.per jaar. ALPHEN AAN DEN RIJN Het Aarlanderveensche raadhuis Van wege het rijksarbeidsbureau bereikte B. en W. kort geleden het verzoek, te bevorde ren, dat het in deze gemeente te vestigen bijkantoor van het gewestelijk arbeids bureau te Leiden de beschikking zau ver krijgen over het voormalig raadhuis der gemeente Aarlanderveen. B. en W. hebben gemeend hun mede werking te moeten verleenen daar zij van oordeel zijn, dat hunnerzijds de vestiging van een bijkantoor van een belangrijke rijksdienst (het rijksarbeidsbureau) zoo veel mogelijk moet worden gesteund. Daar bij kwam nog, dat tot heden slechts ver huurd was een gedeelte van het gebouw aan de Hollandsche Maatschappij van Landbouw welke verhuring per week was geschied en dat voor het bijkantoor van het gewestelijk arbeidsbureau de be schikking over het geheele gebouw met uitzondering van de conciërgewoning werd gevraagd. Over de huurprijs werd op een bedrag van 16.per week overeenstemming bereikt. Het gebouw was zonder eenige veranderingen voor het doel niet goed bruikbaar. B. en W. hebben zich daarbij echter op 't standpunt gesteld, dat de veranderingen, welke naar het oordeel van den rijksdienst in de indeeling van het gebouw moeten worden aangebracht, voor rijksrekening dienen te komen, terwijl voorts hunner zijds nadrukkelijk werd gestipuleerd, dat deze verandering het karakter van het ge bouw niet dermate mogen aantasten, dat daarvan onbruikbaarheid voor andere doel einden het gevolg zou zijn. Het is B. en W. nog niet gelukt van het rijksarbeidsbureau te vernemen voor wel ken termijn dit een huurovereenkomst wil sluiten. Het lijkt B. en W. daarom het beste voorloopig de verhuring per week te doen. Geboren: Joannes Dominicus Jo seph, zoon van H. M. van den Dool en T. E. M. Aengenent. Cornelia, dochter van E. v. Leeuwen en M. Zijlstra. Catharina Sophia Johanna, dochter van J. G. van den Ekhout en J. M. van der Zwaan. Her man us Adrian us, zoon van G. Versteeg en M. Vermeulen. Gevestigd: Arend ten Hoeve van Rotterdam. Louisa M. de Schepper, vr. van J. Russner, van Rotterdam. Gerrit van Donk, van Bodegraven. Anthony Eggink, van Angerlo. Bertus Stougie, van Ter Aar. Wilhelmus de Jong, van Ter Aar. Vertrokken: Adriaantje van der Heed en, naar Nederhorst den Berg. Dirk van der Linden, naar Haarlem. Hermanus Hagenbeek, naar Ermelo. Marinus C. van der Ploeg, naar Woubrug- ge Anna H. Chr. van Straaten, naar 's-Gravenhage. Frederik J. Hoogeveen en gezin, naar Hazerswoude. Marinus Hofman, naar Westbroek. Gijsbertus H. Groen, naar Alkmaar. Bob Leupen, naar Schiedam. Dirk Koster, naar Den Haag Geertruida J. H. Versluijs naar Oegstgeest. Hendrika van Gent naar Amserdam. Daniel Hoogeveen, naar Ha zerswoude. Maria Verweel, naar Rot terdam. David Boerema, naar Eindho ven. Adriana Slootweg, naar Wassenaar. Johanna Rietbergen, naar Wassenaar. Lena C. Peters, naar Wassenaar. Adria- nus C. van Straaten naar IJsseilstein. Annegje le Clercq, (wed. H. C. de Rijk), naar Rijnsburg. Gerritje Jacobs, naar Delft. Jacob Stins en echtg. naar Zwolle. BOSKOOP Opleving in het veilingbedrijf. De Bos- koopsche Veiling mag zich in een gestadi ge opleving verheugen. In de maand April werd n.l. voor 1200 meer geveild dan in dezelfde maand van het vorige jaar, ter wijl de eerste vier maanden in dit jaar in vergelijking met 1940 reeds een voorsprong gaven te zien van 4500. Als men in aan merking neemt, dat thans ongeveer het zelfde kwamtum is geveild dan blijkt daar uit voldoende, dat de prijzen der aange voerde producten hooger zijn dan vorig jaar. Geboren: Gerda Cornelia, d. van C. van Elswijk en W. M. Modderkolk. Ma ria Adriana, d. van A. Harkes en G. Nij- veldt. Jan z. van H. Wierma en E. Var- ga. Geertruidis Maria Anna, d. van H. v. d. Zwet en A. v. d. Meer. Ondertrouwd: A. D. Scheepmaker en KI. v. Eij'k. C. Faase en A. v. Klave ren. Getrouw d:C. Bulk 35 j. en H. Bo degraven 34 j. KOUDEKERK Sport. Zaterdagmiddag speelde Kou- dekerk's Adsp. tegen Rijnsburgsche Boys Adsp. Koudekerk was volledig, de gasten met 9 man. Al spoedig blijkt, dat Koude kerk sterker is in den aanval en neemt dan ook de leiding 10. Deze stand werd op gevoerd tot 40. De gasten scoorden nu een tegenpunt 14, en vlak voor de rust maakte Koudekerk er 51 van. Na de rust deden de gasten nog wel pogingen om te scoren, maar door goed spel van Koude kerk, bleef dit uit. Wel scoorde Koudekerk er nog 3 doelpunten bij, zoodat deze wed strijd gewonnen is voor Koudekerks's adsp. met als uitslag 81. TER AAR Oplichter gearresteerd. De politie te 's-Gravenhage een oplichter aangehouden, die door zich uit te geven als Rijkscontro leur en zich als zoodanig te legitimeeren, een winkelier alhier had opgelicht voor een bedrag aan geld. AARDBEIEN. Het eerste fruit van de Hollandsche bodem. Bij de groenteveiling te Roelofsarends- veen zijn reeds 'n tweetal weken aardbeien aangevoerd, waarvan het kwantum met iedere marktdag regelmatig oploopt. Van de eerstelingen dezer oogst zal het groote Nederlandsche publiek uiteraard weinig notitie hebben kunnen nemen. Van nu af wordt dit echter anders, daar in de komen de weken het „hoog-seizoen" van de Veen- sche aardbeien is te verwachten. Wegens de buitengewone schaarschte aan fruit moeten de aardbeien in deze tijd ook nog de plaats bezetten, welke voorheen door bananen, sinaasappelen en ander bui- tenlar.dsch fruit werd ingenomen. Toen gingen belangrijke kwanta aardbeien per vliegtuig en schip naar Duitschland en En- geland. Dit is thans onmogelijk, hoewel naar transportmogelijkheid wordt gezocht naar het oude afzetgebied Duitschland. De binnenlandsche roep om fruit is intusschen bijzonder groot, nu de aardbeien als het ware het eenige versche fruit zijn voor ons land. Gedurende de laatste 20 jaren heeft de aardbeiencultuur te oelofarendsveen een fraaie uitbreiding ondergaan. Het koude- grondproduct, dat pas half Juni komt, werd vervroegd in de koude bakken, waarvan de oogsttijd eind-April begint Vervolgens werd nog een stap verder ge gaan naar de gestookte bakken, waarbij normaal de aanvang der oogst begin April is. Door deze weloverwogen en vastbera den arbeid zijn de tuinders te Roelofarends- veen nu in staat om te voorzien in een volksvoedsel, dat in deze tijd van fruit- schaarsohste van primaire beteekenis is. Nederland behoeft dan ook geen zorgen te maken, dat het 't gezonde en vitaminerijke fruit zal moeten ontberen, want er komen aardbeien genoeg. ZWAMMERDAM Geboren: Janna Ali d. van G. Schin kel en A. Heemskerk. LEIDEN, 5 Mei. Groentenveiling. Per 100 kg.: prei 11.30—19.10, rabarber 8.80 —11.kroten 7.40, kroten, gekookt 18 23, peen 15.0031.60, andijvie 1325, sla 1421, raapstelen 14, witloof f 8— 22, postelein 25, spinazie 911, per 100 stuks: komkommers 27, bloemkool 7.30 —26, salade 2.208.0, per 100 bos, pieter selie 7.50—7.80, radijs 2.00—2.50, selde rie 4.70—8.50. ROTTERDAM, 6 Mei. Vee. Heden wer den ter veemarkt aangevoerd: 2354 dieren, waaronder 1444 runderen, 69 schapen, 838 nuchtere kalveren, 135 graskalveren, 75 bokken en 84 zuiglammeren. Prijzen per stuk: melkkoeien 545425325, kalf- koeien 555430—330, varekoeien 345 275—225: vaarzen 330—275—190, pinken 280200160. Overzicht: De aanvoer van melk- en kalfkoeien was als vorige week met stillen handel en onveranderde prij zen. De aanvoer van vare koeien was rui mer met stroeven handel en prijshoudend. De aanvoer van vaarzen en pinken was iets korter met slechten handel en vooral niet hooger in prijs. LEIDSCHENDAM, 5 Mei. Groentenvei ling. Eng. komkommers le soort f 2126, 2e soort 1618, 3e soort 1214, gele komkommers le soort 2324, 2e soort 1921, 3s soort 1417, kropsla le soort 6.50—/8.—2e soort 1.80—3.10, stoofsla 1217 cent, bloemkool le soort f 1726, 2e soort 1419, uitschot 811, tomaten midd. 5658, gr. ronden 5759, andij- vies per 4 kg. 1.21—1.34, spinazie per 4 kg. 44 cent, postelein 2024, raapstelen f 11.5014.rabarber per 100 bos 11 snijboonen f 1.041.09, radijs 2.202.50, prei 21.6022.10, selderie f 7.509.00. BODEGRAVEN, 6 Mei. Kaas. Aange voerd 63 partijen Goudsche kaas, waaronder 2835 met rijksmerk, wegende 25515 kg. Prijzen: met rijksmerk le soort f 41.50 en 2e soort 40 per 50 kg. Handel matig. TER AAR, 5 Mei. Centrale Veiling. Spinazie 3644 cent, andijvie 0.751.20, sla l.OO8.00, vellen 32—51 cent, peulen 14.prei 523, pieterselie 7.20, wit- jof 25.20, radijs f 2.50, rabarber 39, selderie 5.208.30, bloemkool 826 cent, komkommers 25 cent Agenda LEIDEN. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der spotheken te Leiden wordt van Zaterdag 3 Mei 20 uur tot Zaterdag 10 Mei 8 uur, v/aargenomen door: de Apotheek „Tot Hulp der Menschheid", Hooigracht 48, Tel. 21060; vr. de Doeza-Apotheek, Doezastraat Tel. 21313. Te Oegstgeest door de Oegstgeestsche Apotheek, Wilhelminapark 8, Tel. 26274. ROFLOFARENDSVEEN, 5 Mei. Groen tenveiling. Aardbeien 3648 cent per doos je; idem kleinen 2123 cent per doosje; aanvoer: 4530 doosjes; sla f 1.108.00 per 100 stuks, peulen 7.70 per 10 pond, bloem kool 916 cent per stuk, andijvie 1516 cent per kg. VINKEVEEN, 5 Mei. .Groentenveiling. spinazie 711, stoofsla 56, tomaten 3264 per 100 pond; bloemkool 435 en kropsla f 1.207.50 per 100 stuks, raap stelen 2.603.00, rabarber 813 en pie terselie 14-^-15.90 per 100 bos, aardbeien 42 per 100 doosjes. OFFICIEELE VALUTAKOERSEN DER NEDERLANDSCHE BANK. 6 MEI. Valuta's (schriftelijke en tel. transacties) New York 1.88 3/16—1.88 9/16 Brussel 30.11—30.17 Helsinki 3.81—3.82 Stockholm 44.81—44.90 Zuerich 43.63—43.71 Bankpapier: New York 1.86 1/2—1.90 1/4 Brussel 30.0830.20 Stockholm 44.76—44.94 Zuerich 43.5943.75. 486e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 4de klasse, 2de lijst Trekking van Dinsdag 6 Mei 1941 Hooge Prijzen f 1500— 21348 f 400— 4307 20925 f 200— 11207 11244 f 100— 8035 10203 15076 18103 18116 20592 Prijzen van f 65— 1002 1064 1079 1080 1082 1097 1270 1293 1314 1342 1437 1465 1467 1468 1504 1529 1551 1561 1583 1614 1641 1667 1808 1831 1865 1868 1904 1919 1924 1987 2008 2024 2082 2093 2122 2192 2240 2277 2343 2398 2431 2440 2457 2510 2530 2622 2661 2634 2695 2746 2866 2879 2916 2946 2996 3002 3007 3012 3016 3019 3021 3045 3054 3074 3105 3132 3150 3171 3178 3217 3261 3266 3332 3334 3421 3424 3430 3435 3498 3565 3601 3612 3647 3683 3698 3704 3721 3727 3730 3775 3841 3843 <5844 3873 3886 3914 3926 3929 3936 3995 4029 4047 4072 4078 4092 4098 4160 4215 4260 4363 4367 4380 4402 4434 4435 4506 4520 4531 4568 4587 4589 4605 4S19 4620 4621 4633 4653 4671 4692 4726 4745 4780 4786 4787 4788 4799 4807 4842 4855 4860 4893 4911 4928 4981 5032 5071 5095 5103 5117 5137 5251 5290 5297 5307 5321 5361 5406 4556 5463 5502 5538 5631 5706 5743 5887 5396 5956 6003 6017 6044 6061 6077 6081 6134 6135 6166 6180 6223 6255 6272 6318 6354 6402 6408 6411 6468 6482 6511 6531 6536 6588 6701 6719 6730 6795 6811 6820 6835 6931 7009 '4025 7099 7120 7133 7135 7147 7175 7227 7377 7399 7464 7467 7474 7486 7488 7526 7540 7559 7607 7646 7718 7772 7788 7804 7817 7820 1830 7832 7883 7899 7960 7995 8002 8010 8037 8046 8047- 8071 8030 8120 8164 8191 8247 8268 8300 8362 8385 8424 8437 8465 8469 8472 8510 8524 8548 8566 8597 8608 8633 8673 8681 8692 8705 8712 8737 8738 8762 8769 8809 8829 8833 8872 8887 8930 8932 8949 8972 9019 9104 9105 9107 9165 9210 9227 9228 9235 9257 9264 9302 9390 9438 9457 9483 9500 9578 9703 9705 9744 9785 9872 9951 9969 10017 10030 10084 10126 10151 10170 10184 10218 10229 10297 10335 10371 10411 10464 10470 10499 10579 10633 10653 10689 10724 10766 10778 10808 10814 10871 10881 10899 10959 10962 11009 11039 11100 11101 11126 112u 11208 11224 11254 11257 11258 11230 11329 11341 11356 11414 11454 11455 11515 11542 11587 117u3 Ï1705 11716 11719 11733 1171. 11799 11801 11817 11893 11912 11925 11934 11942 11952 11960 11997 12052 120S8 12103 12184 12209 12212 12237 12258 12320 12345 12420 12422 12425 12465 12470 12492 12493 12507 12508 12515 12516 12577 12581 12615 12632 12660 12671 12676 12681 12701 12721 12766 12868 12922 12951 12966 12976 12977 13066 13068 13069 13078 13255 13382 13400 13457 13458 13466 13514 13571 13579 13588 13632 13714 13733 13747 13751 13758 13763 13783 13794 13797 13814 13859 13911 13949 13950 13951 13956 13963 13983 13985 13989 14105 14186 14203 14205 14239 14250 14289 14310 14324 14369 14398 14427 14459 14463 14477 14519 14525 14538 14544 14556 14637 14652 14663 14812 14816 14827 14846 14958 14968 14996 14997 15010 15015 15020 15055 15059 15125 15276 15282 15393 15336 15492 15497 15501 15502 15532 15540 15572 15581 15630 15640 15686 15693 15709 15741 15749 15756 15775 15813 15816 15818 15337 15843 K860 15882 15895 15904 15958 15965 15966 15981 15985 16046 16055 16068 16088 16185 16205 16208 16244 16298 16316 16334 16349 16370 16372 16407 16422 16434 16462 16464 16494 16518 16553 16559 16567 16569 16597 16638 16639 16647 16650 16797 161x2 16836 16863 16875 16883 16909 16958 17026 17027 17084 17110 1711-7 17134 17165 17169 1719S 17207 17210 17216 17244 17273 17307 17327 17394 17400 17413 17446 17523 17566 17575 17586 17624 17633 17647 17674 17676 17696 17748 17761 17778 1779x 17794 17843 17892 179C9 17956 18015 18032 18047 18070 13078 18179 18256 18277 18309 18310 18330 18340 18346 13372 18373 18376 18398 18408 18420 18435 13437 18470 18500 18540 18647 18670 18729 18733 18739 18742 18748 18792 18831 18853 18865 18910 18981 18992 19050 19147 19205 19263 19320 19327 19381 19335 19401 19481 19513 19526 19529 19540 19547 19570 19576 19582 19588 19664 1°752 19766 19839 19907 19959 19962 20008 20048 20053 20129 20146 20188 20191 20200 20207 20242 20282 20297 20304 20316 20356 20357 20361 20378 20388 20420 20450 20457 20459 20477 20504 20511 20516 21518 20579 20606 20607 20695 20705 2C770 20783 20792 20808 20310 20323 20840 20849 20361 20872 20899 20920 20964 20995 21006 21088 21095 21105 21130 21148 21180 21216 21222 21225 21302 21312 21354 21372 21382 21441 21472 21491 21507 21508 21531 21568 21611 21617 21619 21627 21645 21651 21660 21781 21783 21822 21879 21946 21978 2-1984

Leidsche Courant | 1941 | | pagina 6