STADSNIEUWS RIJNSTREEK 73 Laatste Berichten MARKTBERICHTEN VRIJDAG 21 MAART 1941 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 VORMINGSWEEK. „HET LEVEN ROEPT" Enkele mededeelingen: Vrijstelling van Cursuslessen en werk Reeds is gepubliceerd, dat leerlingen en cursisten van in Leiden loopende „leer gangen" royale medewerking van de be treffende Directeuren en Leeraren ont vangen, om onze Vormingsavonden mede te kunnen maken. De Vestigingscursussen van den R.K. Middenstand staan deze week stop. M.S.G. en Kennis is Macht en hierbij mag ik nu ook melden de Ambachtschool geven aan de betreffende leerlingen vrij, mits dezen persoonlijk aan den Directeur verlof vragen. De Avondteekenschool van den R.K. Volksbond geeft ook alle medewerking, in zooverre deze verantwoord is in verband met het feit, dat onze Vormingsweek juist ln haar laatste cursusweek valt. De R.K. H.B.S. zit midden in het proef werk, waarvan veel kan afhangen voor de examens; hier zullen de leerlingen hun aanvragen moeten indienen bij den Direc teur, die individueel het meest verant woord advies zal geven. In de Dekenale parochie moeten wegens de overgroote deelname de Vormingsavonden verlegd worden naar de kerk. In tegenstelling met hetgeen op de deel nemerskaarten gemeld staat, worden voor deze parochie de bijeenkomsten dus niet gehouden in de zaal van de Maria Gijzen- steeg, maar in de kerk aan de Heerensingel De huisbezoekclub zal er goed aan doen, deze verandering nauwkeurig mede te deelen aan de deelnemers. Wie nog geen uitnoodiging ontving, deele dit nu zoo spoedig mogelijk aan de eigen pastorie mede! K. J. M. V. De K.J.M.V.-bij eenkomst van gisteren avond kenmerkte zich door een buitenge wone opkomst. De voorzitter opende met den chr. groet der jongeren, waarna Jiij den moderator feliciteerde met zijn ver jaardag, waarna een hartelijke ovatie volg de en de aanbieding van een geschenk. De moderator sprak een dankwoord, waarna de inleiding volgde over; „Het goede milieu". De eerw. spr. memoreerde nog even een en ander uit zijn vorige in leiding over: „Het slechte milieu", waarna hij de vraag stelde: Wat moeten en kunnen wij doen in het goede milieu? Allereerst hebben wij te zijn. in elk milieu een goed voorbeeld. Wanneer de jongeman zelf niet volledig gevormd is hoe kan hij dan an deren vormen? Wij moeten dus allereerst werken aan eigen vorming. Wat voor soort menschen kunnen voorkomen in het goede milieu? De moderator verdeelde deze in drie groepen, n.l. Ie. de goedwillenden, de idealisten, die hun ideaal tegen' veel moei lijkheden in toch trachten te bereiken. 2e. De slechtwillenden, de kankeraars. 3e. De slappelingen, de meeloopers en deze groep is zeker de grootste. Wat moeten kath. jon gemannen in deze omstandigheden doen? Zy moeten zich allereerst aansluiten bij de goedwillenden, maar hebben zeker met alle karakters in dit milieu rekening te houden. Voor de slappelingen moeten zij een steun zijn. Men bezie ook het werk van anderen met hoogachting. Men werke mee aan de vorming van een corporatieven staat. Tot slot van zijn inleiding gaf de moderator nog een actiepunt voor deze maand mee. n.l. „Verbeter het milieu, maar begin bij je zelf". De voorzitter dankte den moderator voor zijn leerzame inleidinff, waarna sluiting volgde op de gebruikelijke wijze. N. R. V.-AVOND. Gisteravond hield de afdeeling Leiden van de Ned. Reisvereeniging een geva- rieerden avond in de groote zaal van ,,'t Schuttershof". Na het openingswoord dor den voorzit ter, den heer J. A. v. d. Horst, kreeg de heer J. Panman, algemeen directeur der N. R. V., het woord, die zijn causerie be gon met een beschouwing over het begrip vacantie. .Menschen met een drukken werkkring doen goed stilte te zoeken; menschen, die in een stille omgeving leven, zoeken de groote stad en de drukte. Ook in dezen tijd vol zorgen moet een vacantie gehouden worden, maar nu na tuurlijk in eigen land. Vroeger zwierf de N. R. V.'er door heel Europa, maar wat is het antwoord als men dezen menschen vraagt: Kent ge Holland? Velen zullen van een streek zeggen, dat ze deze kennen, omdat ze er eens per trein of auto doorkwamen. Dat is niet een streek kennen en het mooie er van zien. De heer Panman liet hierop tal van plaatsen de revue passeeren en besprak vervolgens de nieuwe plannen voor den komenden zomer, daarbij speciaal noemend de kampeercentra Coldenhove, de Zan ding, de Karakiet, de Juliana alle voor N. R. V.'ers bekende klanken. Als nieuw tje is er dit jaar het woonschip „Op Dreef', dat bij 'OosterbeekArnhem zal liggen. Spr. besloot dan met den goeden raad: houdt in dezen bewogen tijd een rustige vacantie. Vervolgens was het woord aan de Vlaamsche declamatrice Julia de Gruyter, die in haar sappig Vlaamsch eenige voor drachten op boeiende wijze ten beste gaf van dr. Ernest Claes en Felix Timmermans, welk optreden met groote belangstelling werd gevolgd. Zij herhaalde haar optreden na de pauze en oogstte opnieuw uitbundig succes, waar van het welverdiend applaus aan het ein de de groote waardeering der aanwezigen vertolkte. Tot slot volgden eenige films. Vertoond werden o.m. een film van het jacht Julia na, daarna twee schitterenre kleurenfilms over Marken en de bloembollenvelden, de laatste als deel van de nieuwe film: „Land van Rehbrandt". De heer Panman lichtte de films toe en te ruim half elf kon de voorz. den goed geslaagden avond sluiten met een hartelijk dankwoord. Handelsregister K. v. K. Opheffing: 5721. Pension „De Bleek" Noordwijk, Oude Zeeweg 19. W y z i g i n g: 2528. Baartman en Koning N.V., Sassenheim, Hoofdstraat 94. Overl. Proc.: J. Zuilhof, Sassenheim, d.d. 11 Maart 1941. Procuratie verleend aan: H. J. B. Arentshorst, Sassenheim (B.P.). ALPHEN AAN DEN RIJN Jubileum. Gisteren herdacht de heer S. Duiker, afdeelingschef bij de firma Sam- door een der firmanten, den heer J. B,i son, die hem, behalve een enveloppe, met inhoud, een boekwerk in vier Üeelen^an^" bood. Namens het personeel spfak d^meec. G. Zwaan, onder aanbieding van twee fraaie stoelen. Voorts had de jubilaris ge durende den dag nog tal van schriftelijke en persoonlijke blijken van belangstelling- in ontvangst te nemen. Geboren: Albertus Joseph, z. M. van Niekerk en J. M. P. M. van Leeu wen Anno Dirk Michiel, z. van W. Smitstandigheid en waarborging van al het en J.Zefat Jacoba, d. van J. P. de Witte en E. Montagne Jacoba Elizabeth* d. van B. Vergeer en A. Boon Hester^ Geertje, d. van G. van der Ham en M. de Wit. Overleden: Hen gehuwd met Cornelia Gevestigd: Jan va: brugge Niesje van Dij! Hendrik ter Schegget \£n Ajnstfrdam Vertrokken: Adrialu^'^. Boekhorst naar Nieuwkoop Teunis B. van Kralin gen naar Maarn (Maarsbergen) Jan J. Mottier naar 's-Gravenhage Jacobus G. tikenleiburg. peren \pn Wou- van de Bruin en gezin naar Zwammerdam -<le moreele en reëele kraoht van de an- Pieter van Rijnswou naar Leiden Adria- F. Kool naar Wassenaar. ALKEMADE Gevestigd: J. Burggraaf uit Alphen aan den Rijn J. J. de Graaf en echtge- noote uit Den Haag A. C. M. Dieben eri gezin pit Voorschoten J. Th. de Bruijn uit Beverwijk P. J. v. Rotterdam M. v. d. Slu hoven H. v. Akkeren uit L. Straathof uit Rijnsaterwo Vertrokken: C. v. d. Lisse G. Gerritsen en gezin naar Val-, burg C. F. I. v. d. Meer naar Gennep W. C. Bakker naar Bodegraven. Wassenaar. KOUDEKERK Personalia. D>e heer J. E. Brede^ werkzaam aan de Ohr. School .te Hazer^ woude Rijndijk, is met ingang van 1 MeJ a.s. benoemd tot onderwijzer aan een Ch school te Huizen (N.H.). BINNENLAND. A. B. T. B.-GEBOUW TE ZWOLLE UITGEBRAND. Tengevolge van een feilen brand, die kisteravond. omstreeks elf uur uitbrak en tot vannacht drie uur heeft voortgewoed, is het gebouw van den Aartsdiocesanen Boeren- en Tuindersbond aan de Thor- beckegracht te Zwolle, geheel vernield. Het geheele gebouw, alsmede de inhoud, die bestond uit 1500 ton regeeringsgraan en een groote hoeveelheid veevoeder, ging verloren. Het gebouw, dat meer dan honderd jaar oud is, was, evenals de inhoud, verzekerd. Omtrent de oorzaak tast men in het duis ter. LUK OPGEHAALD. Uit het kanaal door Walcheren te Mid delburg is het lijk opgehaald van den 41- jarigen houthandelaar J. Goedbloed, die op 31 December 1940 door de duisternis misleid te water was geraakt. Het lijk is naar de begraafplaats overgebracht. BUITENLAND. DE „VREME" OVER DEN POLITIEKEN TOESTAND. BELGRADO, 21 Maart. (D.N.B.) De hoofdredacteur va nde officieuze „Vreme", dr. Gregoritsj, schrijft in een arti- son, zijn 25-jarig jubileum in dienst der—f kei „Zuid-Slavische werkelijkheid", dat firma. De heer Duiker werd toegestffoken Duitschland thans in zijn banier het s'chep- pen van een nieuwe orde in Europa heeft geschreven. Reeds eerder heeft Zuid-Slavië zich by monde van zijn verantwoordelijke staatsmannen uitgesproken voor deze nieuwe orde. Het is dan ook zeer natuur- Jijk, dat uit deze overeenstemming een grootere en sterkere samenwerking groeit, die in bepaalde formules tot uiting komt. Voor ons zijn de eerste voorwaarden voor een dergelijke samenwerking een volledi ge wederkeerigheid en rechtsgelijkheid, souvereiniteit en onafhankelijkheid, zelf- tionale goed. „Ons standpunt, waarana zij bij alle ver anderingen in het moeilijke wereldspel hebben vastgehouden, heeft in Berlijn de ontvangst genoten, die het deel is van alle dingen, welke natuurlijk zijn en boven „elke discussie staan. Op dezen grondslag, die door beide partijen zonder eenige be- imuiden .perking erkend wordt, zullen de betrek kingen tusschen Duitschland en Zuid-Sla vië ook defintief opgehelderd worden, en ook die tusschen Zuid-Slavië en het wor- -tlende Europa. Uit de wederzijdsche ach ting, het vertrouwen en het bewustzijn van dere partij zal ook een blijvende 'pacifi- nus Tulling naar Goudswaard Anthonie catie voortkomen. Dank zij de weldoor dachte, geordende en openhartige politiek van Zuid-Slavië, die nauwkeurig weet, waar het gevaar en waar het belang ligt, zullen vrede en vrijheid gewaarborgd wor den door samenwerking en vriendschap Reeds geplaatst in Grie\dt uit vorige oplage. gedeelte onzer LEIDERDORP Gemeente-politie. Tot gemeel wachter alhier is benoemd de heer kart, voorheen hier gestationneerd als rijksveldwachter. ■efetgjfld- erAJPi- leerdj als REEUWIJK Zegening katholieke werkers en gereedschappen. Woensdagavond Jafd in de parochiekerk, alhier, een plechrêe ze gening van de Katholieke werkeiy en van hun gereedschappen en werkti Zeer velen werkers van all^ltands- en vakorganisatie hadden aan d» oproep ge hoor gegeven, zoodat het kenKgsbouw byna geheel gevuld was. Zeer varen hadden bun gereedschappen of we «tuig en rrf.dege- bracht. Allereerst werd/oor allen geZame- lyk het Roomsche Blijdschap gezongen, waarna den zeereerw-^eer pastoor een kor te toespraak hield, jpoor den pastoor werd hierna afwisselenc^met de geloovige te za- men het smeekgfoed om den zegen gebe den, waarbij da, werkers hun gereedschap pen en werktyfgen in de rechterhand na men. Na dit debed ging de pastoor door de rijen der ywerkers en besprenkelde hun werktuigei/met wijwater. Na deze plechti ge zegening had een kort Lof plaats, waar bij de /ezangen door allen gezamenlijk werden'gezongen. Na de zegening met het Allerheiligste werd tot slot allen Aan U o Koning der eeuwen gezongen, waarmede deze indruk wekken Je -plechtigheid werd besloten. OUD-ADE Personalia. Voor het bakkelt-vakdi- ploma slaagde deze week onze plaatsanoot de heer C. J. Uljee. J BINNENLAND. Mr. J. B. BOMANS f In den afgeloopen nacht is te zijnen hui ze te Heemstede overleden mr. J. B. Bo- mans, advocaat-procureur en lid van Ge deputeerde Staten van Noord-Holland. De heer Bomans werd in 1885 te Am sterdam geboren. Na zijn opleiding op het gymnasium te Rolduc ging hij aanvanke lijk in den handel. Hij aanvaardde een functie bij de Koninklijke Nederlandsche Petro'.eum Maatschappij. Later studeerde hij te Leiden rechtswetenschappen en promoveerde in 1914, waarna hij zich als advocaat en procureur in Haarlem ves tigde. In 1915 werd hij lid van den gemeente raad aldaar en een jaar later lid der Twee de Kamer voor de R.-K. Staatspartij. Ook werd hij gekozen tot lid van de Provinciale Staten van Noord-Holland. In 1917 werd hij wethouder van bedryven en later wethouder van financiën van Haar lem. In 1923 werd hij tot lid van Gedepu teerde Staten van Noord-Holland geko zen, welke functie hij tot zijn dood heeft vervuld. Na het overlijden van mr. dr. A. baron Roëll was mr. Bomans tot aan de benoe ming van mr. A. J. Backer waarnemend commissaris der provincie Noord-Holland. Mr. Bomans was ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw. ENGELSCHE BOMMEN OP NEDERLAND. Naar men ons meldt zijn in den afgeloo pen nacht wederom Engelsche vliegtuigen boven Nederland verschenen. Op verschei dene plaatsen lieten zij bommen vallen, doch de meeste kwamen op open terrein neer, waar zij geen schade konden aan richten. In enkele plaatsen is een aantal woonhuizen beschadigd en hierbij werden twee personen zwaar en eenige andere licht gewond. BUITENLAND. HET DUITSCHE WEERMACHTS- BERICHT. BERLIJN, 20 Maart. (D. N. B.). Het opperbevel van de Duitsche weermacht maakt bekend: Onderzeebooten hebben 59.500 b.r.t. vij andelijke koopvaardijscheepsruimte, deel uitmakende van krachtig beschermde con- vooien, tot zinken gebracht. Onder de ver nietigde scheepsruimte bevond zich een depotschip voor de walvischvaart van ruim 20.000 b.r.t. Andere koopvaardijschepen met tezamen 21.000 b.r.t. werden zwaar beschadigd. Zeer sterke formaties gevechtsvliegtui gen ondernamen vannacht bij goed uit zicht aanvallen met doorslaggevende uit werking op voor de oorlogvoering belang rijke doelen der Britsche hoofdstad Hier bij werden vooral de havenwerken met brisantbommen van allerlei kaliber en met brandbommen bestookt. De aanval, welke zes uren duurde, richtte de grootste ver woestingen aan in de Royal-Victoria-docks, de Royal-Albert-docks, de King George V- docks en in de haven-installaties aan de monding van de Theems. Uitgebreide brandhaarden en tot op grooten afstand zichtbare ontploffingen werden waargeno men. Ook in fabrieksinstallaties ten Noord oosten van de Theemsmonding zijn vol treffers geplaatst. Koopvaardijschepen in de Theems geraakten in brand. Verken ningsvliegtuigen deden gisteren met goed succes een aanval op een krachtig be schermd convooi. Een koopvaardijschip van 7.000 b.r.t. werd tot zinken gebracht. Twee andere schepen van bij elkaar onge veer 10.000 b.r.t. werden door bommen zwaar beschadigd. Bij een aanval van jachtvliegtuigen op Zuid-Engeland verloor de vijand in luchtgevechten drie vliegtui gen van het type Spitfire. In Noord-Afrika schoot Duitsche lucht doelartillerie een Britsch gevechtsvlieg tuig omlaag. In den nacht van 19 op 20 Maart vloog de vijand slechts met enkele vliegtuigen West- Duitschland binnen. Door het uitwerpen van een gering aantal brisant- en brand bommen werd uitsluitend schade aan ge bouwen in de woonwijken van een stad berokkend. De verliezen van den vijand bedroegen gisteren vier vliegtuigen. Het Duitsche luchtwapen heeft geen toestellen verloren. HET ITALIAANSCHE WEERMACHTS- BERICHT. ERGENS IN ITALIë, 20 Maart. (Stefani) Het 286ste communiqué van het Italiaan- sche hoofdkwartier luidt: „Aan het Grieksche front bedrijvigheid der artillerie, vooral in den sector van het 11de leger. Onze vliegtuigen hebben in scheervlucht wegen, gemechaniseerde co lonnes, een troepenkantonnement en op slagplaatsen van den vijand aangevallen. Het is gebleken, dat bij de vijandelijke luchtaanvallen, in de laatste dagen op Va- lona ondernomen, nog een Britsch vliegtuig is neergeschoten. Het wrak werd op het eiland Saseno teruggevonden. Noord-Afrika heeft de artillerie te Dzjaraboeb vijandelijke strijdkrachten, die ons garnizoen trachtten te naderen, hevig onder vuur genomen. Italiaansche vliegtui gen hebben de vijandelijke luchtbasis Ber- ka (Benghazi) gebombardeerd. Afdeelin- gen Duitsche vliegtuigen hebben verschei dene vijandelijke stellingen en installaties aangevallen. In den nacht van 18 op 19 Maart heeft de vijand een luchtaanval op Tripolis gedaan. Eenige personen werden gedood of gewond, er is eenige schade aan gericht. Een der vijandelijke vliegtuigen werd door ons afweergeschut getroffen en viel brandend neer. Een ander vijandelijk vliegtuig is door den Duitschen luchtaf weer in de omgeving van Nufilia neerge schoten. De bestuurder werd gevangen ge nomen. Boven de Aegeische Zee zijn onze vliegtuigen slaags geraakt met afdeelingcn vijandelijke jagers. Een vliegtuig van het type Hurricane werd neergehaald, een on zer bommenwerpers is niet op zijn basis teruggekeerd. In Oost-Afrika duurt de slag bij Keren voort. In weerwil van de reeds geleden verliezen en de krachtige vijandelijke luchtactie hebben onze troepen op ver scheidene punten tegenaanvallen gedaan. Onze luchtmacht was gedurende den slag buitengewoon bedrijvig en bestookte de vijandelijke artillerie met bommen en de vijandelijke troepen en gemechaniseerde strijdkrachten met machinegeweervuur. Onze bommenwerpers hebben treffers ge plaatst op het vliegveld van Agordat, waar groote branden uitbraken. Behalve de vijandelijke vliegtuigen, waarvan in het weermachtsbericht van gisteren werd ge meld, dat zij vernield waren, zijn nog vier andere vijandelijke jagers neergehaald. In de zone van -Cjidjiga bieden onze afdeelin- gen weerstand aan de vijandelijke aanval len op den pas van Marda, ten Noordoos ten van Djidjiga". DE WEDEROPBOUW VAN AMIENS. PARIJS, 20 Maart. De plannen voor den wederopbouw van Amiens in Noord- Frankrijk, zijn gereed. De door de oorlogs handelingen zwaar getroffen stad, waar ven de 30.000 huizen 12.000 volkomen ver nield en 8000 zwaar beschadigd werden, zal een geheel nieuw uiterlijk krijgen. Het plan is het artistieke karakter der stad en haar traditie te behouden, maar overigens een geheel moderne stad op te bouwen. Amiens zal een universiteit, een medische hoogeschool, een school voor chemie en een schouwburg krijgen. Voorts zullen ver scheidene kerken en de monumenten her steld worden. Ook zullen parken en vijf groote sportterreinen worden aangelegd. Volgens de plannen zal het werk in vier jaar gereed zijn. Men verwacht, dat .30.000 arbeiders vier jaar lang aan den opbouw van de stad zullen werken. De loonen wor den geraamd op een totaal bedrag van on geveer 2 milliard francs. OVEREENKOMST TUSSCHEN ENGELAND EN GAULLE. NEW-YORK, 20 Maart. (D. N. B.). De Britsche regeering heeft, naar de United Press uit Londen meldt, bekend gemaakt, dat een pact is onderteekend met de Gaul- Agencfa 3 LEIDEN. V De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken te Leiden wordt van Zaterdag 15 Maart 20 uur tot Zaterdag 22 Maart 8 uur waargenomen door de Apotheek Boek- wijt, Breestraat 74, Tel. 20552 en de Haven- Apotheek, Haven 18, Tel. 20085. Te Oegstgeest door de Oegstgeestsche Apotheek, Wilhelminapark 8, Tel. 26274. Ie, waarin de regeering zich verbindt de kosten voor de deelneming der strijdkrach ten van de Gaulle aan den «oorlog te dra gen. ZUID SLAVIë EN DUITSCHLAND BELGRADO, 20 Maart (D.N.B.) De officieuze „Vreme" legt er den nadruk op, dat Zuid-Slavië er naar streeft, met zijn buren tot overeenstemming te komen en den vrede in het Zuidoosten van Europa te verzekeren. De politieke toestand maakt een versterking der DuitschZuid-Slavi sche betrekkingen noodig. Zuidslavië moet samenwerken met de buurstaten, waar mede het uitgebreide economische betrek kingen onderhoudt en die in hetzelfde Europeesche leefgebied wonen. Dit is in het belang van Zuidslavië en wederzijdsche achting is daarbij de beste weg. In dezen geest worden ook de politieke betrekkin gen met den machtigsten buurstaat steeds krachtiger. OFFICIEELE VALUTAKOERSEN^ DER NEDERLANDSCHE BANK. 20 MAART. Valuta's (schriftelijke en tel. transac ties). New York 1.88 3/16—1.88 9/16 vf&ftltn Berlijn 75.28—75.43 Brussel 30.11—30.17 Helsinki 3.81—3.82 Stockholm 44.81—44.90 Zuerich 43.63—43.71 Bankpapier: Berlijn 75.19—75.34 New York 1.86 1/2—1.90 1/4 Brussel 30.0830.20 Stockholm 44.7644.94 Buerich 43.5943.75 LEIDEN, 21 Maart. Vee. 1 Fokstier, 127 Kalf- en melkkoeien 270510, han del tamelijk, 132 Varekoeien e.a. 200 300, handel vlug, 9 Pinken 170260, han del matie. 10 Graskalveren 100200, han del maj^. 9 Vette kalveren, 350 Nuchtere kalveren, 150 Vette schapen, 886 Weide- schapen 3448, handel tamelijk vlug, 47 Lammeren, 331 Mestvarkens ƒ2642, han del vlugger, 332 Biggen 1420, handel iets lugger. 7 Bokken en geiten 1545, handel tamelijk. Kaas. Aanvoer 4 partyen, prijs be paald door de N. Z. C. LEEUWARDEN, 21 Maart. Vee. 22 Stieren, 394 Vette koeien, 1108 Melk- en kalfkoeien 184-^130, 110 Pinken 95—230, 1722 Nuchtere kalveren, 447 Schapen en lammeren, 29 drachtige varkens, magere en loopers, drachtige 120180, loopers 2460, 92 biggen 1422, 30 Bokken. Totaal aanvoer 3963 stuks. KATWIJK a. d. RIJN 20 Maart. Groen- tenveiling. Knolselderie 1113, Schor- seneeren A 1517, per 25 K.G. Boeren kool 510 ct. per kist van 6 K.G. Roode kool 77.50, Gele kool f 56.40, Groene 1|do1 ƒ36.40, Spruitkool ƒ1518, Uien ƒ25.406, per 100 K.G. Waschpeen 1.20 1.80, Kroten ƒ0.580.68 per kist van 20 K.G. LEIDSCHENDAM, 19 Maart. Groenten- veiling. Kropsla le soort 88.70, An dijvie per 4 K.G. 7175ct., Spinazie per 4 K.G. 73—87 ct., Radijs ƒ9.50—11.50, Prei ƒ8.50, Selderie 1.20—1.70 Keurige kleedjes in extra groote keroe. Extra laag in prijs en puntenvrij. ZIET ONZE ETALAGES. Haarlemmerstr. 137 hoek Donkersteeg 2-4-6.

Leidsche Courant | 1941 | | pagina 3