OMGEVING Burgerlijke Stand MARKTBERICHTEN DONDERDAG 13 MAART 1941 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 KATWIJK AAN DEN R!JN Tuinbouwver. „Katwijk en Omstreken". Gisterenavond hield „K. en O." de jaarvergadering onder leiding van den voorzitter, den heer J. v. d. Perk. Na een uitvoerig openingswoord volgde notulen en jaarverslag van den secretaris, den heer H. Grimbergen. Na behandeling van enkele mededeelingen kwam, mede naar aanleiding van een voorstel in de vorige vergadering door de heeren G. v. d. Does en G. Varkevisser in bespreking de fust- huur. Na bespreking werd besloten de fusthuur in de maand April te gaan stel len op 1.per kist. Na behandeling der diverse posten werd de balans aangeno men met als eindcijfer ƒ73.050.71. Ook de exploitatierekening met de eindcijfers ƒ31.819.47 werd goedgekeurd. Idem de be grooting 1941 in inkomsten en uitgaven 29.130.verkreeg de goedkeuring der vergadering. De bestuursverkiezing had tot uitslag, dat de heeren J. v. d. Perk en Nic. Pennes werden herkozen, terwijl in de plaats van den heer G. Spierenburg, die niet herkiesbaar was, werd gekozen de heer G. Bol. Tot lid der controlecommis sie werd in de plaats van den heer G. Varkevisser, niet herkiesbaar, gekozen de heer L. v. d. Valk, Het bestuursvoorstel om den oud-afslager, den heer W. v. Eg- mond, een j aarlij ksche toelage te geven van 100.werd in dien zin gewijzigd, dat dit bedrag 200.zal zijn. Het be stuursvoorstel tot het aangaan van een pensioenregeling voor het personeel kon geen genade vinden bij de vergadering. Bij zitten en opstaan werd het voorstel met bijna algemeene stemmen verworpen. Bij de rondvraag werd op de onbillijkheid gewezen, dat bij afname van kunstmest niet alle leden dezelfde rechten schenen te hebben. Het bestuur bracht naar voren, dat er van hoogere instanties voorschriften zijn, waardoor degenen, die vorig jaar geen kunstmest van de vereeniging heb ben betrokken, ook nu niet in aanmerking komen. Het bestuur kreeg opdracht alsnog te trachten hierin wijziging te brengen. Verder werd er nog op gewezen de tuin- bouwverslagen in pers wel wat te op timistisch gekleurd zijn. Hierna sluiting. NOORDWIJKERHOUT Geboren: Henricus Johannes Fran- ciscus z. van J. Heemskerk en M. Th. Wiertz Hendricus Johannes z. van J. A. Duivenvoorden en M. C. A. van Woerkom Leonardus Adrianus z. van W. van der Slot en C. P. Brama Jack Christianus z. van P. C. Nulkes en G. J. van Leeuwen Johanna Maria d. van P. C. de Haas en M. M. Dieben Johannes Gerardus Adria- nus z. van G. A. M. Bruines en C. P. van den Berg Cornelis Adrianus z. van C. Kleverlaan en C. Bakker Alida Gomma- ria Wilhelmina d. van J. P. van der Klugt en A. A. Hoogenstraaten Anna Veroni ca Maria d. van A. J. H. N. de Blauw en E. Meeuwenoord Maria Alida Helena d. van C. J. Bergman en A. M. Remmers waal Johanna Christina Maria d. van J. P. Heemskerk en Q. H. van Noort Cornelis Nicolaas Maria, z. van A. C. den Elzen en M. J. C. van der Meij Hendri cus Jacobus z. van J. M. Lengers en E. M. Kaptein Stephen Antonius z. van A. Th. van Graven en W. M. Wright. O verledenf\A- M. van der Eist, 75 j., wed. van F. de Groot A. J. van der Schrier, wed. van J. l^aaning D. Lenior 82 j. echtgenoot van A. Appelman J. Brouwer, 81 j., wedn. van B. A. van Mont- foort L. L. W. Cortjens, 87 j. wedn. van M. E. W. J. Matla C. J. Looijestijn, 13 j, M. Th. van der Hut, 71 j. echtgen. van C. Hoogduin E. L. C. M. Disseldorp, 27 j. J. Bosman, 63 j. L. W. Ermerins, 64 j. echtgen. van H. W. Kersten J. Q. Olst- hoorn, 61 j. echtgen. van J. H. Rimmel- zwaan. Getrouwd: M. P. van der Linden, 26 j. en J. Weijers, 24 j. L. Xóth, 29 j. en A. Bakker, 24 j. SASSENHEIM Volksbond. De laatste vergadering van den Volksbond in dit winterseizoen was slecht bezocht. De heer J. W. Korte- kaas, voorzitter, opende, zooals immer, met een kernachtig speech je, waarin hij o.m. zijn leedwezen over de slechte opkomst uitsprak. Na enkele mededeelingen nam de heer A. J. M. Angenent, districtsbe stuurder, het woord ter uitspreking zijner rede, getiteld: „Naar nieuwe verhoudin gen." Spr. begon met er op te wijzen, dat er immer menschen waren die vasthielden aan het oude en anderen welke nieuwe methoden wenschten. De botsing tusschen deze twee groepen bracht óf oorlog óf re volutie. Ook thans staan wij weer op zulk een keerpunt. Ook thans moet er een keu ze gedaan worden tusschen oud en nieuw, welke thans moeilijker is daar zij moet ge schieden onder een oorlogstoestand. Met voldoende verantwoordelijkheidsgevoel is deze keuze thans echter wel te maken. Men hoede zich echter voor overdrijving bij het beoordeelen van het oude zoowel als van het nieuwe. Inderdaad heeft men in de laatste -jaren heel veel goeds kunnen tot stand brengen als leniging in den nood ontstaan door verkeerde stellingen. Men had hier te doen met een christelijk volk en confessioneele organisaties, welke dit bewerkstelligden. Telkens is echter her haald, dat er wezenlijke veranderingen in het bestaande systeem moesten komen. Herhaaldelijk is gepropageerd de tot-stand- koming van een „Nieuwe Gemeenschap", gegrond op de beide bekende encyclieken. De nieuwe verhoudingen werden daarna onder den loupe genomen. Voor het so ciaal-economische leven zal de corporatie ve orde komen, hetgeen door spr. wordt "uiteengezet. Ook een verdieping voor het leven, een afstappen van het oppervlakkige is een der doelen van de nieuwe orde, hetgeen van de allergrootste beteekenis is. Een oud gevleugeld woord komt eerder hier weer naar voren: „De ziel van de cultuur is de cultuur van de ziel." En wij als ka tholieken zullen daarvan het meest over tuigd zijn. Tezamen zullen wij dan maken een hooge nationale eenheid. Wat vraagt men deze tijd van ons. Een Wat vraagt nu deze tijd van ons. Een verheffing van ons levensideaal boven het betoogde daarna dat een goed katholiek goed staatsburger, een goed volksge noot is, omdat hij het als gewetensplicht beschouwd het gezag te gehoorzamen. Bo vendien wordt van ons gevraagd: meer na tionale saamhoorigheid; ook dit punt werd breedvoerig behandeld, waarna hij zijn re de besloot met de aansporing; Weest ge trouw aan God en ons Vaderland. Hierna sluiting. ALPHEN AAN DEN RIJN Twee Haagsche meisjes op stap. By een pensionhouder in de Stations straat te Alphen aan den Rijn vervoegden zich Dinsdagavond twee meisjes die een kamer verzochten omdat zij, naar zij be weerden, in een hotel geen onderdak kon den vinden. De pensionhouder ging hierop in. Toen zijn gasten hem gistermorgen me dedeelden, nog wat langer te willen blij ven, kreeg hij argwaan, ook al omdat de meisjes, die opgaven 19 jaar oud tè zijn, er in werkelijkheid veel jonger uitazgen. Hij bracht de politie van zijn bevindingen op de hoogte en deze ging onmiddellijk op onderzoek uit. Door middel van distributie bescheiden, welke de meisjes bij zich had den, bleek echter dat zij afkomstig waren vit Den Haag en pas 15 jaar oud waren. ^!en stelde zich met de politie te 's-Gra- venhage in verbinding en waarbij kwam aan het licht, dat de ouders der kinde ren juist den vorigen avond van de ver dwijning aangifte hadden gedaan en om hun aanhouding hadden verzocht. Een der meisjes had van haar ouders 50 gulden weggenomen en daarmede was het tweetal de wijde wereld ingetrokken. Zij beweer den bij hun vertrek in Den Haag 68 gul den te hebben gehad. Hiervan was nog een bedrag van 48 gulden in hun bezit gevon den. De politie heeft zich verder over de jongedames ontfermd en ze op trans port gesteld nadr Den Haag waar zij aan de kinderpolitie zijn overgegeven. Verkooping. Ten overstaan van no taris Bocks had gisteren bij afslag de ver kooping plaats van perceel 40 aan den Steekterweg van de erven Verduin: Het perceel, in bod gebracht op 6300, werd op 600 afgemijnd door G. de Wit te Berg- schenhoek. ALKEMADE Gevestigd: M. G. v. d. Meer, van Leiden H. W. de Roij van 's-Gravenhage G. Bonstrina van 's-Gravenhage C. M. Castelein van Hillegom. Vertrokken: A. de Vogel en gezin naar Sassenheim Th. Heijnes naar Am sterdam M. J. Rietbroek naar Geleen. Geboren: Cornelia Maria Johanna, d. van van J. L. v. Rhoon en A. J. P. v. d. Meel Henricus Cornelis Jozef z van S. C. Bakker en A. C. J. Volwater Corne lia Johanna d. van P. J. Opdam en B. J. G. Wolvers Agatha Johanna Jozefina d. van H. W. v. d. Maden en A. E. A. v. d. Hoorn Johannes Martinus Theodorus z. van H. G. Opdam en M. P. Dongelmans Overleden: H. J. M. Witjes, oud 4 j. zoön. BOSKOOP Vereen, van Marktkooplieden in boomen en planten. Maandag hield de Ned. Vereen, van marktekooplieden in boomen en planten haar tweede jaarvergadering. Na het openingswoord van den voorzitter, den heer A. van Amsterdam, die allen har telijk welkom heette, kreeg de 2de secre taris de gelegenheid to het voorlezen der notulen, welke werden goedgekeurd. Daarna volgde het jaarverslag, waaruit bleek, dat de vereeniging in het tweede jaar van haar bestaan, vanwege den oor log vele moeilijkheden heeft gehad. Spe ciaal door vervoersmoeilijkheden is het onmogelijk geworden den handel op nor male wijze voort te zetten. Daarna gaf de penningmeester zijn verslag, dat werd goedgekeurd. Aftredende bestuursleden werden herkozen. Den heer Bunschoten gaf een uiteen zetting hóe of het vereenigingsleven zich mogelijk in de toekomst zal ontwikkelen. Nadat nog verschillende belangrijke vra gen werden beantwoord, werd deze goed bezette vergadering gesloten. LEIDERDORP GEMEENTERAAD De gemeenteraad kwam in openbare vergadering bijeen onder voorzitterschap van burgemeester Brug. Onder de verschil lende ingekomen stukken die alle voor kennisgeving werden aangenomen was er een houdende ontheffing van het verbod tot schoolbouw. Dit maakt het mogelijk dat een nieuwe openbare school mag worden gebouwd. Ook was er een schrijven by van de .Inspecteur van de Volksgezondheid hou dende afkeuring van de verbouwing der gemeentewoningen in de buurtschap Acht- hoven. B. en W. stellen voor op dezelfde wijze als het Rijk deed, aan het daarvoor in aan merking komend gemeentepersoneel een duurtetoeslag te geven alsmede de kinder toeslag te verhoogen. Vervolgens werd het nieuwe uitbrei dingsplan aangeboden. Het zal volgens de voorschriften ter inzake worden gelegd. Hierna werd besproken de inwendige verbouwing van het Raadhuis. Volgens het voorstel van B. en W. kan een deel der aangebouwde burgemeesterwoning voor dit doel' worden gebruikt. De raad ging met dit plan accoord, daardoor de zich steeds uitbreidende werkzaamheden ver grooting dringend noodig is. Vervolgens werd besloten bij de Bank voor Nederlandsche gemeenten een crediet aan te vragen voor schoolbouw. Dit is voor de uitbreiding der Ned. Herv. school en de te stichten nieuwe openbare school. Hierna kwamen eenige ondergeschikte punten aan de orde w.o. een voorstel tot winkelsluiting van slagerswinkels op Maan dagmiddag en gedeeltelijke kwijtschelding van pacht aan den heer Samsom. De raad keurdê de betreffende voorstellen goed. Een perceel gemeentegrond zal nog als volkstuintjes worden verhuurd. Tot nieu- de leden der commissie tot wering van schoolverzuim werden benoemd de heeren R. v. d. Hoek, J. B. Blankensteijn, Th. Verkley, A. Roest en mr. A. J. E. J. Persant Snoep-v. Binnendijk. Herbenoemd tot lid van het B.A. werd de heer J. G. Meerburg. Bij de rondvraag informeerde de heer Snel of degenen die het vorige jaar niet hadden greclameerd ook de te veel be taalde straatbelasting terug zouden krijgen. De voorzitter antwoordde hierop dat de gemeente dit niet mocht doen, waarna slui ting volgde. Reeds geplaatst in een gedeelte onzer vorige oplage. BINNENLAND. ENGELSCHE LUCHTAANVALLEN. In den nacht van Dinsdag op Woensdag zijn eenige Engelsche vliegtuigen boven Nederlandsoh grondgebied waargenomen. Er is een aantal bommen geworpen. In een plaats zijn twee gebouwen zwaar bescha digd. In het midden des lands werden door bomscherven een man gedood en dertien personen gewond, terwijl ook schade aan huizen werd toegebracht. In een andere plaats is een jongen, die niet tijdig dek king had gezocht, door scherven van gra naten van het afweergeschut licht ge wond. JONGEN OVERREDEN EN GEDOOD Gistermiddag is de 8-jarige J. W. Maan, gewoond hebbende in den Berkendaal te Rotterdam, bij een bouwwerk aan den Dordtschenstraatweg aldaar, door een vrachtauto overreden, waarvan de 39-ja- rige C. H. A. uit Pernis chauffeur was. De jongen kreeg een der 'achterwielen over zich heen en werd met ernstige inwendige kneuzingen naar het Zuiderziekenhuis over gebracht, waar hij in den afgeloopen nacht is overleden. INBRAAK IN ENGROS-ZAAK Door verbreking van de sloten op de bui tendeur heeft men kans gezien binnen te dringen in het kantoor van een engros-zaak in machinenaalden aan de Keizersgracht te Amsterdam. Op de eerste verdieping heeft men uit een bureau een geldtrommel mee genomen, welken men beneden van zijn in houd heeft ontdaan door het slot te verbre ken. De buit bedroeg vijfhonderd gulden aan papier en specie. Bovendien heeft men een doosje met bijzondere postzegels ter waarde van ongeveer tien gulden ont vreemd. BUITENLAND. HET DUITSCHE WEERMACHTS- BERICHT. BERLIJN, 12 Maart. (D. N. B.). Het op perbevel van de Duitsche weermacht maakt bekend: De handelsoorlog tegen Engeland heeft gedurende de vier wintermaanden van No vember 1940 tot en met Februari 1941 aan zienlijke resultaten opgeleverd. De vijand verloor in dien tijd 2.037.000 brt. koop- vaardijscheepsruimte. Daarvan werdén 1 524.000 brt door de marine en 513.000 brt. door het luchtwapen tot zinken ge tracht. Bovendien beschadigde het lucht wapen 175 vijandelijke koopvaardijschepen door bomtreffers ernstig. In deze cijfers zijn niet berekend de verliezen van den vijand als gevolg van mijnen. Formaties gevechtsvliegtuigen deden vannacht doeltreffende aanvallen met bom men op voor de oorlogvoering belangrijke industrieele installaties te Birmingham, alsmede op de haveninrichtingen van Lon den en Southhampton. Een verkennings vliegtuig bombardeerde voor de kust van Noord-Schotland een in konvooi varend groot koopvaardijschip, dat een voltreffer kreeg en bleef liggen. Geslaagde aanvallen waren overdag gericht op vliegvelden in Zuid-Engeland en op de haven-inrichtingen van Portsmouth. Verdragend geschut van het leger beschoot vijandelijke oorlogsvaar tuigen in het Kanaal. In het gebied van de Middellandsche Zee plaatsten formaties van het Duitsche luchtwapen bomtreffers van zwaar kaliber op militaire inrichtingen op het eiland Mal ta. Andere geslaagde aanvallen waren ge richt op Britsche colonnes voertuigen in Noord-Afrika. De vijand liet vannacht op eenige plaat sen in Noord-Duitschland brisant- en brandbommen vallen. Behalve geringe raa- terieele schade werden eenige burgers ge dood of gewolfd. In den tijd van 6 tot 11 Maart verloor de vyand elf vliegtuigen, waarvan vier in luchtgevechten, twee door luchtdoelartillerie en een door marine- artillerie werden neergeschoten. Vier vlieg tuigen werden, naar met stelligheid kon worden waargenomen, op den beganen grond vernield. De vernietiging van an dere op den beganen grond aangevallen vliegtuigen kan met zekerheid worden aangenomen. Gedurende denzelfden tijd bedragen de eigen verliezen negen ma chines. HET IT ALIA AN SC HE WEERMACHTS- BERICHT. ERGENS IN ITALIë, 12 Maart. (Stefani). Het Italiaansche hoofdkwartier publiceert weermachtsbericht no. 278. Het luidt als volgt: Aan het Grieksche front zijn vijandelijke aanvallen in den sector van Vojussa afge slagen. De vijand heeft zware verliezen geleden. De Italianen hebben krijgsgevan genen gemaakt en hun zijn wapens in han den gevallen. Gisteren en vannacht hebben onze luchteskaders herhaaldelijk ravitail- leeringsbases, installaties en militaire in richtingen, batterijen en vijandelijke troe pen aangevallen in ononderbroken acties. Tijdens luchtgevechten zijn twee vijande lijke vliegtuigen neergeschoten. Twee Ita liaansche vliegtuigen zijn niet terugge keerd. In den nacht van 11 op 12 Maart hebben vliegtuigen van het Duitsche vliegerscorps militaire doelen op Malta gebombardeerd. In Noord-Afrika heeft het Duitsche vlie gercorps een Britsch kantonnement en Britsche gemotoriseerde strijdmiddelen be stookt In den nacht van 10 op 11 Maart heeft de vijand een luchtaanval gedaan op Tripo lis: er viel geen enkel slachtoffer, lichte schade. Op de Aegeische Zee hebben vijandelijke toestellen onze luchtbases op het eiland Rhodos aangevallen. Eén persoon werd gewond, eenige schade ontstond. In Oost-Afrika hebben onze detachemen ten een positie van den vyand in den sec tor van Keren aangevallen en bezet en het garnizoen op de vlucht gedreven. In den sector van Somaliland heeft onze lucht macht brandbommen geworpen naar vijan delijke troepen, waardoor hevige branden ontstonden. Britsche toestellen hebben plaatsjes in Erythrea gebombardeerd zon der noemenskaardige schade aan te rich ten. HERLEEFDE STRIJD IN ALBANIë. BELGRADO, 12 Maart. (D. N. B.). De „Vreme" meldt, dat de actie op het Alba- neesche oorlogsterrein Dinsdag veel leven diger geworden is dan de laatste dagen het geval was. De gevechten om Tepeleni heb ben een steeds grooteren omvang aange nomen, waarbij een strijd van man tegen man ontstaan is. Ook aan het Noordelijke iront zijn de gevechten verscherpt. Behal ve de artillerie zijn ook afdeelingen infan terie in den strijd geworpen. Den geheelen dag heeft men het gedonder gehoord van kanonnen en geschut. In den sector Pogra- detz, waar het de laatste dagen volkomen rustig geweest is. zijn Dinsdag eveneens levendige gevechten ontstaan. De actie van de luchtmacht heeft den geheelen dag ge duurd. De Italiaarsche infanterie heeft Dinsdag verscheidene tegenaanvallen op het centrale front gedaan. DE LEEN- EN PACHTWET ONDER TEEKEND. WASHINGTON, 12 Maart. (D. N. B.). Tien minuten voor den aanvang van de persconferentie van vandaag heeft presi dent Roosevelt de Leen- en Pachtwet on derteekend. Vijf minuten later stelde hij na overleg met vertegenwoordigers van le ger en marine de eerste lijst vast van het oorlogsmateriaal, dat, naar hij in de daar op volgende persconferentie mededeelde, vooi* het grootste deel voor Engeland en voor een klein deel voor Griekenland be stemd is. Roosevelt weigerde de lijst bekend te maken, zoolang zij niet in het bezit van de ontvangers is. Hij duidde echter aan, dat er ook oorlogsschepen by zijn. De. president verklaarde, dat het in aanmerking komende bedrag niet zeer groot is. Nauwkeurige prijzen zijn echter nog niet vastgesteld, aangezien het deels verouderd, deels overtollig materiaal be treft en men natuurlijk daarvoor niet de LEIDEN. Geboren: Willem, zoon van H. van Zuilen en G. Gerritsen. Friedrich Ger- rit, zoon van G. W. G. Noorhoff en G. M. Derz. Timotheus Johannes Maria, zoon van N. van der Meer en A. M. Schoonder- woerd. Wilhelm Jozef Maria, zoon van W. J. ter Haar en H. M. v. Noort. Go- defridus Leonardus Hugo, zoon van G. J. v. d. Poel en C. M. v. d. Geest. Arnol- dus Joannes Maria, zoon van S. Bruines en A. J. Spaan. Eduardina Johanna, doch ter van P. S. G. den Hollander en G. Snoe- ker. Jannetje, dochter van W. Sloos en B. Griékspoor. G e h u w d: N. Laman jm. en C. C. de Haas jd. C. Zondag jan. en E. C. Philipse jd. JJ. J. Bleiji, wedn., en P. J. Buijs jd. J. Ravensbergen jm. en G. Vogelaar jd. J. J. Rozier jm. en C. v. d. Zon jd. B. v. Houten jm. A. C. v. d. Laan jd. A. W. Pot jm. en M. J. J. de Graaf jd. Overleden: J. Voorsluys, dochter 24 jaar. C. S. Weijers, wed. van C. L. v. d. Lelie 82 jaar. H. J. Bosman, zoon 18 jaar. J. L. Beijersbergen, zoon 10 jaar. volle oorspronkelijke kosten kan bereke nen. Te zijner tyd zullen zoowel de lysten der goederen als ook de nog vast te stellen prijzen bekend gemaakt worden. Roosevelt legde er den nadruk op, dat geen enkel der materialen tevoren verpakt en naar de haven gebracht is. Verpakking en verscheping kun-nen eerst thans, nu de wet officieel van kracht is geworden, ter hand worden genomen. Zijn activiteit toont echter, dat hij geen tijd verliest. Morgen zal hij bij het Huis van Afgevaardigden een aanvullende begrooting ten bedrage van 7 milliard dollar voor de uitvoering van de Leen- en Pachtwet indienen. De president maakte bekend, dat hij de volgende week door de radio den door het van kracht worden der wet ontstanen toe stand zal uiteenzetten. EEN NOORSCH SCHIP VERGAAN. OSLO, 12 Maart. (D. N. B.). Volgens een bij de reederij ontvangen bericht is het s.s. „Mira" (1152 ton) uit Bergen, dat in Britschen dienst voer, de vorige week ver gaan. Eén lid der bemanning is omgeko men. Dertien opvarenden werden gewond. GOUDA, 13 Maart. Vee. Aangevoerd in totaal 1036 stuks, waarvan 89 magere varkens 25—35, 71 biggen f 12—15, 147 runderen, 721 nuchtere kalveren, beiden overgenomen; 1 graskalf, 7 bokken en goi- ten 1220. Handel stuk. Eieren. 1500 partijen eieren. Han del vlug. Aangevoerd 135.000 kipeieren. LEIDEN, 12 Maart. Groentenveiling. Roode kool 7.50, savoye kool 6.40, groe ne kool 6.40, boerenkool 310, rapen 2.403.80, prei f 4.20—8.50, kroten f 3.40, idem gekookt 712, uien 6, peen ƒ6.40 11.10, spruiten 818, andijvie 2834, sla 3942, Nero f 8.4017, spruiten ge schoond 2027, witloof 1226, spinazie 31—38, alles per 100 K.G.; salade 3.40— 7.80, knolselderie 7.4013, per 100 stuks; radijs 9.80—13.30, selderie f 2.40—4.90, rabarber 1214, raapstelen 2.803.30, per 100 bos. OFFICIEELE VALUTAKOERSEN DER NEDERLANDSCHE BANK. 13 MAART. Valuta's (schriftelijke en tel.-transac ties: New York 1.88 88/16—1.88 9/16 Berlyn 75.28—75.43 Brussel 30.11—30.17 Helsinki 3.81—3.82 Stockholm 44.81-^4.90 Zuerich 43.63—43.71 Bankpapier: Berlijn 75.19—75.34 New York-1.86 1/2—1.90 1/4. Brussel 30.0830.20 Stockholm 44.76—44.94 l Zuerich 43.59—43.75 Heden overleed, tot onze diepe droefheid, voorzien tan de Genademiddelen der H. Kerk, onze innig geliefde Dochter, Behuwddochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Mevrouw BERNARDINA WILHELMINA MARIA MOLLER-VAN DEENE, Echtgenote tan wijlen Mr. LODEWIJK WILLEM WILL1BRORD MARIA MOLLER in den ouderdom van 26 jaar. Uit aller naam Leiden: Mevr, Wed. B. L. W. VAN DEENE— SMULDERS en Kinderen. Tilburg: Mevr. Wed. Dr. H. W. E. MOLLER— BOURGONJON en Kinderen. 12 Maart 1941 Leiden, Lammenschansweg 82. Tilburg, Bredaseweg 371 Geen bezoek Gaarne H.H. Missen De H.H. Uitvaartdiensten tallen gehouden worden op Zaterdag 15 Maart a.s.stille H H. Missen om 7 uur, 7 45 en 8.30 uur, de gezongen Requiem om 10 uur in de parochiekerk ran de H. Petrus, Kam. Onneslaan, waarna begrafenis op het R.K. Kerkhof, Zijlpoort. Rozenkransbidden Vrijdagavond na het Lof.

Leidsche Courant | 1941 | | pagina 3