RIJNSTREEK Weerbericht •i cDii o ii on on cdii on on on cP Burgerlijke Stand STADSNIEUWS BIOSCOPEN TJfcl LEIDEN CE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 2 Abonnementsprijs: voor Leiden 19 cent per week; ƒ2.50 per kwartaaL By onze agenten 20 cent per week; 2.60 per kwartaal. Franco per post ƒ2.95 per kwartaal. Geïllustreerd Zondagsblad 0.50 per kwartaal. Losse nummers 5 cent, met geïlL Zondagsblad 9 cent Advertentiën: 32 cent per regeL Ingezonden mededeelingen dubbel tarief. Telefoontjes hoogstens 30 woorden, 55 cent per plaatsing, alléén Woensdag en Zaterdag. ZONS OP- EN ONDERGANG. Zon onder 7.11 uur Dinjdagavond. Zon op 8.35 uur Wopnsoch:end. MAANSTANDEN. 25 Februari: Maan komt Dinsdagmorgen om 8.05 op en gaat om 6.46 Dinsdagnamid dag onder. 26 Februari: De maan komt Woensdag morgen om 8.30 op en gaat Woensdagavond om 7.52 uur onder. (Nieuwe maan). 27 Februari: De maan komt Donderdag morgen om 8.54 op en gaat Donderdag avond om 8.58 onder. 28 Febr. De maan komt Vrijdagmorgen om 9.17 op en gaat Vrijdagavond om 10.02 onder. 1 Maart: De maan komt Zaterdagmorgen om 9.40 uur op en gaat Zaterdagavond om 11.15 onder. 2 Maart: De maan komt Zondagmorgen om 10.05 uur- op en gaat 's nachts om 12.07 uur onder. 3 Maart: De maan komt Maandagvoor middag om 10.30 uur op en gaat Dinsdag nacht om 1.06 onder. 4 Maart: De maan komt Dinsdag voor middag om 11 uur op en gaat Woensdag nacht om 2.08 onder. JDIIOIICDIIOIIOIIOIICDIICDIICDIIC^ Verduisteringstijden s 0 0 Er is bepaald, dat er verduisterd moet worden tusschen zonsonder- Q 0 *ang en zonsopkomst 0 Deze tijden zijn voor hedenavond r r en morgenochtend: U y ZONSONDERGANG Q 711 uur r ZONSOPKOMST Q 8.35 uur 1 Q 0 Tusschen deze beide tyden dient Q Q er dus verduisterd te worden. GUNSTIGE WIJZIGING IN DE MATERIAALPOSITIE. Speciale aankoopbureaux voor den wederopbouw. Naar wij vernemen, heeft een gun stige wijziging in de materiaalpositie het mogelijk gemaakt dat belangrijke hoeveelheden materialen speciaal voor den wederopbouw beschikbaar zijn en zullen worden gesteld. Er worden nu centrale aankoopbureaux voor bouwmaterialen opgericht, waar de zekerheid wordt verkregen, dat de materia- opgericht, waar de zekerheid wordt ver kregen, dat de materialen voor wederop- bouw-doeleinden gereserveerd worden en zoo efficient mogelijk worden gedistri bueerd. Het ligt in de bedoeling, deze cen trale aankoopbureau in te richten voor Rot- tardam (onder leiding van den „Diwero"), voor de Grebbestreek, voor Brabant, voor Zeeland en voor Zeeuwsch-Vlaanderen. Voor het Grebbegebied is men inmiddels reeds overgegaan tot de stichting van de „Mavog" (materiaalvoorziening Grebbe), welke in Amersfoort gevestigd is. Deze bureaux zullen ressorteeren onder het nieuw benoemde hoofd van de afdee- ling materialen van den dienst van den al gemeen gemachtigde voor den wederop bouw, den heer M. A. Schenk, die als chef van de inkoopafdeeling van de Bataafsche Petroleum Mij. zijn sporen verdiend heeft op het gebied van cqntact met handel en industrie. ACHT TERMIJNEN VOOR BELASTING 1940—1941. Naar de „Telegraaf" verneemt, zal bin nenkort officieel toestemming worden ge geven, dat het overgebleven tweederde ge deelte van de „oude inkomstenbelasting" in acht termijnen mag worden voldaan. Dit geldt uitsluitend voor hen, die op grond van hun aanslag in de nieuwe loonbelasting ontheffing voor een derde van den aanslag 1 Mei 1940 tot 1 Mei 1941 hebben gevraagd. De maatregel is bedoeld als een tegemoet koming aan hen, die thans loonbelasting betalen en hun biljet over Mei 1940Mei 1941 zoo laat ontvangen hebben, dat zij te vens nog de volle twee derden der oude belasting of althans een groot gedeelte daar van moeten voldoen. Deze belastingplich tigen zouden, zoo geen regeling werd ge troffen, wel voor zeer zware lasten komen te staan. De vroegere bepalingen stonden, gelijk bekend, betaling van inkomstenbelasting in ten 'minste vijf termijnen toe. Kreeg men zijn aanslagbiljet vóór November, dan kon het aantal termijnen ook grooter zijn. AANGIFTE VAN BELEGGINGEN IN EN VORDERINGEN OP DUITSCHLAND. In aansluiting aan deviezencirculaires nos. 39, 40 en 42 deelt de vereeniging voor den effectenhandel mede, dat de termijn, bin nen welken overeenkomstig de desbetref fende beschikking van den secretaris-gene raal van het departement van financiën de aangifte van beleggingen en vorderingen in den zin v^n het geblokkeerde Marken- belastingbesluit 1940 dient te geschieden, welke termijn aanvankelijk was vastge steld op 15 Februari 1941 en vervolgens verlengd werd tot en met 28 Februari 1941, thans is verlengd tot en met 15 Maart 1941. TEELTUITBREIDING IN TUINBOUW Ten behoeve van de conserven-industrie Naar we vernemen zal de Nederlandsche tuinbouw dit jaar in staat worden gesteld ten behoeve van de Duitsche conserven- industrie een extra oppervlakte van vijf en twintig honderd H.A. met verschillende producten te betelen; deze zullen dan op contract geleverd worden. De mededeeling welke dezer dagen aan de veilingen is gedaan, zal ongetwijfeld door onzen tuinbouw met instemming worden ontvangen, omdat hierdoor de mo gelijkheid wordt geopend tot een volledig benutten van de beschikbare gronden. Het ligt n.l. in de bedoeling, aan de tuin bouwers, die hiertoe een aanvraag indie nen, een bepaalde oppervlakte voor het be telen toe te wijzen, buiten de gewone teelt vergunning om. Gevraagd wordt het kweeken van prei, knolselderij met lof, doperwten, peen van het soort Nantes, dubbele stamboonen zonder draad. De kweekers verbinden zich dan bij con tract een bepaald aantal are met genoem de producten te telen. De aflevering hier van geschiedt wel via de veilingen, doch niet volgens de gewone verkoop-regeling; er zal een vaste prijs worden gesteld. Hierbij is de garantie gegeven, dat deze prijs in elk geval den arbeid zal loonen. Wel zal aan de veiling de gebruikelijke controle plaats vinden op de kwaliteit van het geleverde product, dat moet voldoen aan de normale exporteischen. Bij deze teeltuitbreiding hebben de voor keur de kleine bedrijven, alsmede kwee kers, die om bijzondere redenen in aan merking komen. In verband hiermede heeft Donderdag j.l. te Den Haag een bespreking plaats ge vonden met de diverse veilingbesturen, die bij de toewijzingen enz. advies zullen ver strekken. In deze vergadering zijn ook de verschillende voorwaarden voor de teelt nader toegelicht. De tuinders die voor mededinging in aanmerking wenschen te komen, kunnen aan hun veilingen een ontwerp-contract aanvragen, waarop kan worden aange geven welke oppervlakte zij met de ge noemde producten willen betelen, waarna later een eventueele toewijzing volgt. Hoe wel onze tuinbouw reeds een belangrijke uitbreidingsmogelijkheid heeft gekregen, doordat in het afgeloopen jaar al onze pro ducten vlot verkocht konden worden, kan de thans geschapen mogelijkheid voor ver ruimen der cultuur als een extra kans worden beschouwd. „Tijd." RAAD VAN BIJSTAND VOOR DEN NEDERLANDSCHEN BIOSCOOPBOND He Departement van Volksvoorlichting en Kunsten maakt bkend: Met ingang van iy reoruari zijn door den Secretaris-Generaal van het Departe ment voor V olKsvooriichting en Kunsten benoemd tot leden van den raad van bij stand voor den JNederlanoscnen bioscoop bond de heeren: C. v. d. Wilden te Haarlem (fabrieken en productie), G. J. Teunissen te 's-Gravennage (kunstenaars), dr. B. Künzig te Amsterdam (vèrnuur), H. J. D. Dauaey te Amsterdam (theaters), E. J. Verschueren te Haarlem (smaliilm), J. F. van Anrooy te 's-Gravenhage (reclame en propaganda), A. C. van Dam te Rotterdam (financiën en belastingen) en M. P. M. Vermin te Maastricht (arbitrage). UITGESLOTEN SLAGERS Het Rijksbureau voor de voedselvoorzie ning in oorlogstijd maakt bekend, dat we derom een twintigtal slagers o.m. een te Haarlemmermeer wegens het fraudu leus slachten van varkens of het voorhan den hebben van vleescn, afkomstig van frauduleus geslachte varkens, voor gerui- men tijd van het verkrijgen van een toe wijzing van vee en vleescn door de Neder- landscne Veehouderij centrale is uitgesloten Tegen alle betrokkenen is proces-verbaal opgemaakt. COMMISSARIS WALRAVEN NAAR 's-GRAVENHAGE De commissaris van politie te Alkmaar, de heer C. Walraven, die begin Januari was benoemd tot commissaris van politie, waarnemend hoofdcommissaris van politie te 's-Gravenhage, maar deze benoeming wegens ziekte niet aanvaardde, is hersteld en zal met ingang van 1 Maart as. alsnog in functie treden. C. KNIGGE f Na een kortstondige ziekte is Zaterdag op 86-jarigen leeftijd te Wilnis overleden de heer C. Knigge, nadat hem de vorige week de H.H. Sacramenten der Stervenden waren toegediend. De heer Knigge werd geboren te Mijdrecht, 23 November 1854. Op agrarisch terrein was hij een bekende figuur en kwam hij steeds op voor de be langen der landbouwers in de organisaties, waarin hij zitting had. In de Haarlemmermeer had hij in de negentiger jaren een groot en bloeiend landbouwbedrijf. LEIMUIDEN Bonte Odi-avond, Traditie-getrouw gaf de R.-K. Sportvereeniging „Leimui- den" haar bonte feestavond op den laat- sten Maandag van den vastenavond onder de vanouds bekende naam van O. D. I.- avond, zulks ter herinering aan den vori- gen naam der vereeniging. Van alle omliggende dorpen was men, evenals vorige jaren, samengekomen om dezen avond te vieren en toen de voorzit ter dan ook te ruim half acht opende, was de zaal reeds geheel bezet. Het programma begon met het optre den van den humorist J. van Zijp uit Lei den, die met z'n vroolijke liedjes, waarbij hij zichzelf op de accordeon begeleidde, de juiste stemming er by het publiek wist in te brengen en in te houden. Toen de heer van Zijp dan ook na z'n optreden het too neel verliet, bewees het daverend applaus wel hoezeer dit in den smaak was gevallen. De voorzitter kondigde vervolgens het tweede gedeelte van den feestavond aan, n.l. bal onder begeleiding van de Wasse naars Band, waaraan door het publiek in grooten getale werd deelgenomen. In pret tige stemming werd gedanst en toen dan ook om elf uur de feestavond gesloten werd, was iedereen voldaan alhoewel men graag nog wat had willen doorfeesten. We derom had men getoond goed vastenavond te kunnen vieren en de voetbalvereni ging kan op een zeer geslaagden avond te rug zien. TER AAR Gezellenuitvoering Voor een tjokvolle zaal gaven de leden van de St. Josephs- gezellenvereeniging een uitvoering, de laatste van hét seizoen. Kapelaan Schoon- derwoerd sprak een openingswoord. Gegeven werd een vermakelijk spel in drie bedrijven „Tip Top en Co", van C. J. Staes. Stonden wij aanvankelijk iets huive rig tegenover deze voorstelling, omdat de verschillende beurs- speculaties niet alleen eentonig zoude zijn, maar ook te ingewik keld, toch is dit ons reuze meegevallen. Zeker is dit te danken aan de voortreffe lijke behandeling van het geheel, de spe lers pasten precies in hun rol, haalden er uit wat er in zat en zoo kon men genieten van een vermakelijk „zaakje". De eerste twee bedrijven liepen heel vlot, het laat ste, ietwat getrokken, alhoewel dit niet op de rekening van do spelers mag geschreven worden, maar van den schrijver. De vertolkers stuk voor stuk onder de loupe te nemen is onnoodig. Eenieder, het zij in een kleine of groote rol, heeft er het zijne toe bijgedragen, om het stuk op juiste wijze, ja voor bijna honderd procent, uit te voeren. Praeses Schoonderwoerd kan met dit „stel dilettanten" nog veel pleizier heb ben en ons nog eens laten genieten. De grime was keurig verzorgd door de firma v. d. Pyl, uit Leiden. Nog voor elf uur werd de uitnemend geslaagde bijeenkomst gesloten met den Kolpingsgroet. Wij heb ben gelachten, genoten.... en Gezellen: „versaagt niet". ZEVENHOVEN Afscheid van pastoor Moons. Zondagmidadg onder het Lof sprak de pastoor zijn afscheid tot de parochianen bij zijn vertrek naar Langedijk. Na het Lof was' gelegenheid om zijneerw. den handdruk te geven, waarbij kerk- en armbestuur en congregaties gebruikt maak ten, om een dankwoord te spreken. Allereerst werd het woord gevoerd door den heer A. P. v. d. Weijden, oudste van 't kerkbestuur, die een hartelijk dankwoord sprak. Slechts noode ziet de parochie pastoor Moons, die zich zoo bemind heeft gemaakt, vertrekken. Op de eerste plaats dan een dankwoord voor al datgene wat de pastoor in zijn geestelijk ambt, voor de parochie Zevenhoven en haar parochianen heeft ge daan. Ik wil niet trachten hiervan een op somming te geven omdat ik dan toch steeds nog onvolledig zou moeten blijven. Slechts enkele feiten moge ik hier noe men. Als waarachtig priester hebben uiter aard de geestelijke belangen van alle pa rochianen hem na aan het hard gelegen en niets heeft pastoor nagelaten om dit geestelijk leven te bevorderen. Daartoe be hoorde ook 't bevorderen van de kath. or ganisaties, waarvan zijneerw. geestelijk ad viseur was. Vele malen zal het als pastoor zonder hulp van een kapelaan moeilijk ge vallen zijn, om zooveel mogelijk deze ver gaderingen te bezoeken Naast het bevor deren van het geestelijk leven in de pa rochie is het onder het pastoraat van pas-, toor Moons en door diens initiatief, dat de mooie parochie-kerk tot stand is gekomen. Hierbij is wat geluk te pas gekomen, wat het tijdstip van bouwen betreft, maar de pastoor en de parochie hebben de voldoe ning een waardig kerkgebouw te bezitten, dat de grootte van de parochie in aanmer king genomen, er wezen mag. De pastoor heeft daarenboven ook de voldoening dat de parochiekerk de paro chie op niet te hooge lasten heeft geplaatst. Dat de geheele parochie Zevenhoven pas toor Moons dankbaar is voor het vele goe de, wat zijneerw. heeft tot stand gebracht, spreekt vanzelf, en ik mag wel zeggen, dat wij met een zekeren weemoed dit vertrek van onzen pastoor beleven. Dat neemt niet weg, dat wij de pastoor, die door de Bisschop nu in een grootere pa rochie is geplaatst toewenschen, dat zijn eerw. ook in Langenöijk veel goeds tot stand moge brengen, en veel aanhankelijk heid van de nieuwe parochie moge bele ven, tot eigen voldoening en tot zieleheil van de parochianen daar ter plaatse, Wij hopen, dat zijneerw. de parochie Zevenho ven in zijn gebeden en in het Heilig Of fer zal blijven gedenken, zooals ook zeer velen in deze parochie zijneerw. zullen doen, opdat het hem wel mogen gaan in zijn verdere leven. Kerk- en armbestuur danken u voor de prettige wijze van samenwerking in de af geloopen jaren en namens de geheele pa rochie Zevenhoven spreek ik den wensch en de hoop uit, dat het zijneerw. gegeven moge zijn nog vele jaren in gezondheid en opgewektheid zijn nieuw pastoraat te mo gen uitoefenen. Als aandenken van de parochie Zeven hoven mogen wij u, eerw., mededeelen, dat de parochie een mooi portret van de kerk met den bouwheer zal laten vervaardigen en u doen toekomen, en wij hopen, dat u dan nog vaak met genoegen aan de door u gebouwde kerk en uw vroegere paro chianen moogt terugdenken. Hierna spraken nog de prefecten van de Jongens- en Meisjes-Congregaties en bo den Z.eerw een blijvend aandenken aan. Na een handdruk was deze bijeenkomst af geloopen. Dammen. Donderdag 20 Febr. hield de R.K. Dam- en Schaakver. „Dr. Alfons Ariëns" haar eerste jaarvergadering in het Bondsgebouw, Na een duidelijke uiteen zetting over het streven en het doel van de ver., dat zich, aldus de Voorz. in zijn openingswoord, ook richt op hoogere idea len, verzocht hij den secr. de notulen voor te lezen. Hierna volgden de jaarverslagen van secr. en penningm. Het bestuur werd, zonder hoofdelijke stemming, herkozen. Na de rondvraag, waarvan geen gebruik werd gemaakt, sloot de voorz. de vergade ring, maar maakte, tevens bekend, dat deze vergadering gevolgd zou worden door een gezellig samenzijn van de leden en ge- noodigden. De avond werd verder gevuld door eeni- ge revue-stukjes, voorgedragen door de le den en accordeonmuziek van den heer Verlaan. Tijdens dit gezellig samenzijn werden de leden verder nog onthaald op eenige attracties, die zeer in den smaak vielen. Op het einde van den avond sprak de Pastoor, die deze avond tevens aanwezig was, nog eenige woorden van aanmoedi ging tot de leden, om den strijd, die op het dambord gestreden wordt, ook, en met nóg meer vastberadenheid, te voeren in het geestelijke, vooral in deze moeilijke tijden. Na nog eenige dansjes sloot de voorz. hierna dit gezellig samenzijn en gingen alle aanwezigen, om ruim elf uur, uiterst voldaan huiswaarts. Agenda LEIDEN. Zaterdag, R.-K. Reclasseeringsvereeniging afd. Leiden, bureauziting, St. Vin- centiusgeb. Hoogl. Kerkgr. 32, 4 u. nam. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken te Leiden wordt van Zaterdag 22 Februari 20 uur tot Zaterdag 1 Maart 8 uur, waargenomen door: de Apotheek van Driesum, Mare 110, Tel. 20406, de Zui- der Apotheek, Lammenschansweg 4 Tel. 23553. Te Oegstgeest door de Oegstgeestsche Apotheek, Wilhelminapark 8, Tel. 26274. OFFICIEELE VALUTAKOERSTEN DER NEDERLANDSCHE BANK. 24 FEBRUARI. Valuta's (schriftelijke en tel. trans acties: New York 1.88 3/16—1.88 9/16 Berlyn 75.28—75.43 Brussel 30.11—30.17 Helsinki 3.81—3.82 j, Stockholm 44.81—44.90 V'f Zuerich 43.63—43.71 Bankpapier: Berlyn 75.19—75.34 New York 1.86 1/2—1.90 1/4 Brussel 30.0830.20 Stockholm 44.7644.94 Zuerich 43.5943.75 LEIDEN. Geboren: Jacquelina Theodora Maria d. van R. Verplancke en Th. M. v. d. Krogt Willem z. van A. J. Kassels en J. M. Hel- fensteijn Hillegonda Pietronella d. van W. C. Nobel en L. Kooren Jacobus Jo hannes z. van A. Kleijn en A. J. Gijzenij Lucas Anton z. van W. S. Zirkzee en A. Plaisier Christina Margaretha d. van H. J. Barends en C. F. M. G. E. M. Oudshoom Antonie Comelis z. van C. v. d. Weijden en L. v. d. Berg Jeanne Clementine Ber- nardine d. van H. de Cler en G. Kooijman Petronella d. van E. M. Spreeuw en W. Stroomer Wilhelmina d. van E. M. Spreeuw en W. Stroomer Johannes z. van F. v. d. Woerd en S. J. Velthuijzen. Gehuwd: C. Rameau jm. en C. M. Kol- ler jd. A. Erades jm. en S. A. Lambooy jd. C. Koekebakker jm. en J. Swets gesch. Overleden: W. Vrijbloed m. 60 j. K. de Vries m. 74 j. E. Kettenis wed. van G. Verlind, 78 j. L. Nolles m. 76 j. G. de Jonge wedn. 69 j. J. Lamart m. 55 j. L. Zitman m. 79 j. G. J. Boter m. 38 j. J. Noort z. 3 mnd. P. J. Oudshoorn z. 9 j. DE RESTAURATIE VAN GRAVESTEEN Aanbesteding van sloopwerken Hedenmorgen is door den directeur van Gemeentewerken van sloopwerken van perceelen op het Pieterkerkhof, de Hout straat, Dienderspoort e.a. en daarmede ver band houdende werken. Er waren 17 in schrijvingen ingekomen, waarop als volgt was ingeschreven. Aan de gemeente wenscht te betalen Nic. v. d. Akker, Zoeterwoude f 155.Gebrs. v. Dijk, Dordrecht 107.W. de Bolster, Leiden 37.37. Van de gemeente wenscht te ontvangen: H. en J. Steenkist, Haarlem f 186, Gebrs. J. en P. de Hond, Amsterdam ƒ350, H. Binnendijk, Leiden 660, J. Grens en T. Kooiman, Dordrecht 88.50, C. J. v. Vcl- deren, Leiden 890, Gebrs. Huurman, Zoe- termeer 980, J. W. Wollendorf, de Kaag 1275, P. Broere, Bodegraven 1318, W. van Stralen, Almkerk 1577, J. J. de Car- pentier, Nieuw Vennep 1777, G. P. v. d. Drift, Leiden 219, J. C. G. J. v. d. Brink. Heemstede 2287, J. Tjalma, Haarlem ƒ2316, Gebrs. Koek, Mijdrecht ƒ2420. De gunning is aangehouden. -m 3P' Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g e n: 195. Firma Johs. v. d. Bosch Quant, Alphen a. d. Rijn, Brugge- straat 20, heerenkleeding, mode-artikelen, dameshoeden. Uittr. E.: P. G. J. van den Bozch, Alphen a. d. Rijn, d.d. 31 Jan. 1941. N. E.: J. B. van den Bosch, Alphen a. d. Rijn. 286. Meerburg's Noordzeevisscherij en Haringexport N.V., Katwijk a. Zee, Voor straat 30. N. Comm.: P. Meerburg, Leiden. Nieuwe inschr.: 7604. Centraal Tandheelkundig Instituut, Leiden, Prinses- sekade 2. E.: M. H. KengenWalraven, Leiden. (H.V.). Het levende Poppentheater zal a.s. Woensdag een matinée geven in de Stads gehoorzaal. Het geeft zijn opvoeringen in den vorm van een poppenkast van vier me ter breedte, waarin levende spelers optre den als poppen. Het zijn menschen in pop- pengedaanten, gekleed als poppen, even houterig energiek als poppen en met ge laatsuitdrukkingen die even stereotiep zijn, Hier geen nauw, donker kastje met min of meer onooglijke houten poppen, maar een royale poppenkast van tooneelbreedte, met echte décors. Het is poppenkast in tooneel- vorm en toaneel in poppenkastgestalte; het heeft het heiende van tooneel en het ko mische van de poppenkast; het is oeroud en universeel tooneel, omdat het in de eerste plaats menschelijk is en het-heele terrein der menschelijke ontroeringen wil toonen zonder grofheid of ruwheid. Het Levende Poppentheater staat onc*pv leiding van den heer Joh. Frevel te Haar lem. Theater Hoofdfilm Inhoud Aanvangsuur Keuring Lido: De hemel op aarde. (Heinz Rühmann). Komisch lederen avond 7.30 u. Zondag 2.30 en 4.30 uur. Woensdag en Zaterdag matinée 2.30 uur. Goedgekeurd -k^T' Trianon: Jud Süss (Heinrich George, Werner Kraus). Near de roman van Lion Feuchtwanger lederen avond 8 uur. Zondag 26.30 uur. .ederen dag 2 uur rnatinée. Toelaatbaar v. volwassenen ltex: De keizer van Cali- fornië (Louis Tren- ker). Avontuurlijk Iedéren avond 8 u. Zondag van 26.30 uur. lederen dag matinée 2 uur. Goedgekeurd v volwassenen Casino: Alles voor de firma (Johan Kaart). Komisch lederen avond 8 u. bondag van 2—7 uur lederen werkdag 2 uur matinée. Goedgekeurd Luxor: Bel'amï. Ontraden

Leidsche Courant | 1941 | | pagina 2