Qemmg.de ffieniehtm SPORT Wilt U iets weten? WIELRIJDERS, Sehaduiam aan het aextedm VRIJDAG 7 FEBRUARI 1941 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - FAG. 7 OUDE MAN UIT RAAM DOODGEVALLEN. De 83-jarige C. Tromper, gewoond heb bende in de Boelstraat te Rotterdam, is uit het venster op straat gevallen. De oude man liep verwondir.gen van dien aard op, dat hy vrij spoedig overleed. KNAAP OVERREDEN EN GEDOOD. De achtjarige scholier M. R. te Maas tricht is op den Hertogsiri gel bij het uit gaan der sc' -oor een vrachtauto aan gereden. De Knaap werd zwaar gewond naar het ziekenhuis gebracht en is daar overleden. GROOTE BRAND IN BOXTEL. Gistermiddag omstreeks een uur is door nog niet bekende oorzaak brand ontstaan in de manufacturen- en meubelzaak van den heer Boomen te Boxtel. De brand nam een grooten omvang aan en in korten tijd stond het kapitale ge bouw in lichter laaie. De brandweer uit Boxtel bestreed het vuur met alle kracht, daarbij geassisteerd door de Duitsche weer macht, terwijl de hulp van de brandweer uit den Bosch werd ingeroepen. De belen dende perceelen hebben groote water schade opgeloopen. Tienjarig zoontje vermist. Nader wordt gemeld, dat een tienjarig zoontje vermist wordt. Het is nog niet be kend, of het in het brandende huis is ach tergebleven. De schade, die door den brand, waarvan de oorzaak nog niet is vastgesteld, is te weeg gebracht, bedraagt 90.000 tot 100.000 gulden. De Bossche brandweer, wier hulp werd ingeroepen, behoefde geen dienst te doen. FELLE BRAND TE ZAANDAM. Vannacht om 1.30 uur is te Zaandam brand uitgebroken in een van ijzeren pla ten opgetrokken loods in de Valkstraat van de N.V. J. Schoenmaker, welke geheel door het vuur verwoest is. In deze loods, welke een afmeting had van 2814 meter, bevon den zich 8 vrachtauto's van de firma Simon de Wit, waarvan enkele met goederen ge-, laden stonden en gereed waren om van ochtend naar filialen uit te ryden. Naast de wagens van de firma Simon de Wit en een nieuwe 5-tons kaasauto, bevonden zich verder in de loods een vrachtauto van den bodedienst van Wijngaarden Stoffels, alsmede een particuliere auto van den heer Schuurman, opzichter der terreinen. Verder bevond zich in de loods een opslag plaats van winkelinventarissen voor filia len van de firma Simon de Wit, welke o.a. bestond uit 15 nieuwe transportfietsen. Het was een geluk, dat de brandweer spoedig ter plaatse was, daar anders het onheil niet te overzien zou zijn geweest. Op enkele meters afstand staat n.l. een serie woonhuisjes aan het Stuurmanspad, welke geheel van hout zijn opgetrokken. Door het kordate optreden van de Zaan- damsche brandweer, is zeer zeker de kans van overslaan op deze woningen voorko men. Ruw geschat raamt men de schade op 100.000. Omtrent de oorzaak tast men in het duister. Donderdagavond om tien uur is men nog in de loods geweest. UITSLAANDE BRAND TE AMSTERDAM. In den afgeloopen nacht, omstreeks half twee is vermoedelijk door hitteuitstraling van een kachelpijp, brand uitgebroken in een der panden van de voorma1 ige fabriek van de firma Boldoot aan de Langestraat te Amsterdam. In dit gedeelte is een fa briek, annex opslagplaats van stoelveeren SCHAATSENRIJDEN. De Fries Adema wint den Elfstedentocht Mej. Warga eerste bij de dames Het resultaat van den gisteren gehouden Elfstedentocht was, dat de wedstrijd werd gewonnen door A. Adema uit Franeker, die om 3.04 arriveerde in een rijtijd van 9 uur 10 min., terwijl het oude record, dat stond op naam van de Vries, gereden in 1933, 9.05 was. Dit werd dus niet verbeterd maar wel benaderd. Tweede was Bosman uit Breukelen, die om 3.07 arriveerde. 3. Geveke, Leeuwarden, aankomst 3.09; 4. A. de Vries uit Franeker, aankomst 3.09 1/10; 5. A. de Vries, Giethoorn (winnaar in 1933), aankomst 3.16; 6. v. d. Beij, Anna Paulowna, aankomst 3 uur 16 min. 15 sec.; 7. Jan de Boer, Warga, 3.16.30; 8. S. de Groot, Weidum, 3.21.30; 9. Boekestein, Naaldwijk, 3.32; 10. Heringa, Grouw, 3.32.30; 11. Westra, Warmenhuizen, 3.36; 12. S. Molenaar, Joure. Toen Adema als eerste aan de controle verscheen, brak er een geweldige geestdrift los, de winnaar werd met groot gejuich ontvangen, daar alle Friezen zeer trotsch waren, dat een van hen dezen zwaren tocht gewonnen had. Van alle kanten werd Adema gelukgewenscht en deze aankomst was speciaal voor hem, nu hij alles op al les gezet had, om dezen keer alleen den tocht te winnen, een groote voldoenirg. Inderdaad is het een geweldige prestatie van dezen stoeren Fries om in twee achter eenvolgende jaren als eerste te eindigen. Om 4.45 uur waren reeds vijftig wed strijdrijders aangekomen. Alle rijders wer den binnengebracht in een groote loods en genoten daar van een verversching, welke door het bestuur van de Elfstedenvereeni- ging werd aangeboden. Als 34e rijder kwam om 4.21 binnen een andere winnaar van verleden jaar, D. van der Duin uit 01- denboorn. De student K. L. Kamp uit Delft, een van de vier rijders, die Zaterdag j.l. den tocht reeds op eigen gelegenheid ge maakt had, en feitelijk een van diegenen geweest is, die den laatsten stoot gegeven heeft tot het uitschrijven van den tocht, kwam om 4.28 binnen. Hij leverde hier mede een zeer goede prestatie door in zes dagen tijd tweemaal dezen afstand te ry- den. Het bewijs, dat de meeste wedstrijdry- ders nog volkomen fit aan het eindpunt verschenen, werd geleverd door de manier, waarop zij de laatste meters wn den bijna 200 km langen tocht aflegden. De meesten van hen keerden later weer op de schaats naar hun haardsteden terug. Gedurende een gedeelte van den dag viel er veel sneeuw boven Gaasterland, waarvan de rijders veel moeilijkheden hebben onder vonden. De verrichtingen van de tochtrijders. Van andere zijde meldt men ons nog: Wij hebben de verrichtingen van de deelnemers aan den tocht eveneens met be langstelling gadegeslagen en daarbij ge zien, dat ook hier een vinnige strijd werd gevestigd. Toen de brandweer ter plaatse kwam, bleek, dat zich niemand in het pand be vond. De brand woedde op de eerste ver dieping, welke als opslagplaats diende. In het benedengedeelte brandde een kachel waarvan de pijp door het plafond van deze verdieping liep. Door oververhitting heeft het brandbare materiaal verrr^ '-"'ik vlam gevat en het vuur medegedeeld aan de houten stellages welke geheel zijn uitge brand. De brandweer slaagde er spoedig in den brand meester te worden. De eerste verdieping is totaal uitgebrand. geleverd om de eerste plaats. Het gelukte drie inwoners van de gemeente Tjerkgaast zich van Sneek tot de eerste plaats op te werken, om deze niet meer af te staan. Gezamenlijk legden zij daamp de rest van den tocht af. IJlst passeerden zij om 8 uur 40. Bij de dames leverden Boukje Kooistra en Sjoerdje Faber onderling een hevig duel. In Stavoren lag Sjoerdje drie minuten ach ter haar rivale, te IJlst meldde Boukje zich om 4.07 met denzelfden voorsprong aan de controle. Sjoerdje kon dit tempo blijkbaar niet volgen; zij viel en liep een vrij ern stige verwonding aan een der knieën op. Dit had tot gevolg, dat zij in Sneek 19 mi nuten na, haar tegenstandster aankwam, die reeds om 4.21 de controle te Sneek pas seerde. Als derde arriveerde te Sneek mej. Zuiderveld uit Roden. DE MERENTOCHTEN AFGELAST. De Zuid-Hollandsche IJsbond meldt, dat het ijs over het traject van den merentocht in een slechten toestand verkeert. Mede in verband met den sneeuwval zullen voor- loopig geen meren tochten worden gehou den. SKISPORT De Ski-wereldkampioen schappen te Cortina d'Ampezzo BERAUER WINNAAR IN DE COHBINATIE. De Noordsche combinatie, welke bestaat uit den langen afstandloop en het springen van de kleine schans is gisteren voortgezet met het springen. De titelhouder Berauer (Duitschland) die Mj den 18 km loop de negende plaats tte, wist zich door sprongen van 55.55 en 57 meter van de twaalfde plaats te verzekeren. Hierdoor is hij in het totaalklassement eerste en prolor geerde hy zijn wereld kampioenschap. Er werden overigens en kele zeer goede sprongen gemaakt op de Italiaschans. De Zweed Selanger bereikte met 63 en 67 meter de beste totaa^restatie, terwijl Lahr (Duitschland) en Lindstroem (Zweden) beiden in totaal 125 meter haal den. De uitslag van de combinatie luidde als volgt: 1. Berauer. D itschland, wereldkam pioen 431.8 pnt. 2. Salonen, Finland, 414.8 p. 3. Gstrein, Duitschland, 406.2 p. 4. Kap- las, Finland, 392.4 p. 5. Murama, Finland, 391.6 p. 6. Selanger, Zweden, 391.5 p. 7. Da Col, Italië, 390.6 p. 8. Lahr, Duitschland, 389.3 p. 9. Fuchs, Zwitserland, 388.7 p. 10. Nikunen, Finland, 387.6 p. SNEEUYVTOCHT VAN DEN A. N. W. B. Op Zondag 9 Februari. De A.N.W.B. schrijft ons: Nu de sneeuw de bosschen van het Gooi tooit en verwacht mag worden, dat de na tuur haar wit kleed nog eenige dagen zal dragen, heeft de A.N.W.B. besloten den reeds aangekondigden sneeuwtocht met on bekende bestemming op aanstaanden Zon dag te laten doorgaan. Deelnemers kunnen zijn leden en hun huisgenooten. Den deelnemers uit Den Haag, Rotter dam, Utrecht en Arnhem wordt verzocht zich te melden aan den vertrekpost in ho tel „De Rading" te Hollandsche Rading. Zij, die uit Amsterdam en Amersfoort komen worden verwacht aan den vertrekpost in hotel „Zeiler", tegenover het station te Baarn. De derde vertrekpost is gevestigd in ho tel „Heidepark" te Hilversum. Daar dit hotel op ongeveer een half uur gaans van het station is gelegen, worden daar alleen de deelnemers uit Hilversum en onmiddel lijke omgeving verwacht, die zich per fiets naar den vertrekpost kunnen begeven. Zooals gebruikelijk zijn de vertrekposten tevens de punten, waar de tocht wordt be ëindigd. Het begin van de vertrekuren, dat oor spronkelijk was bepaald op 9.30 uur is in verband met de vroegere zonsopkomst ver vroegd tot 9.15 uur. De deelnemers moeten zich dus aan de vertrekposten melden tusschen 9.15 en 13 uur. KORFBAL KORFBAL WED STRIJDEN AFGELAST Alle wedstrijden van den Nederland- scben Korfbalbond voor Zondag a.s. zijn afgelast WIELRENNEN SWÏFT-COMBINATIE. De wedstrijden tegen Hollandia in Den Haag worden niet gehouden in de Schalk- burgerstraat maar in het Westeinde 95. Vertrek om precies 9.30 uur vanaf het Noordeindsplein; voor de fietser. De an deren gaan met den trein van 9.54 uur. DAMMEN A. D. C. (ALPHEN). De afgebroken partij van den massa kamp H.D.C.A.D.C. is door A.D.C. ge wonnen, zoodat de uitslag is 179 voor A.D.C. Het programma voor de onderlinge bor denwedstrijden is door den wedstrijdleider zóó samengesteld, dat men eiken Maandag zéér spannende partijen kan volgen. Zoo moest de partij W. B. de KnijffM. Zijl stra, een speler, die een jaar of twee niet meer in clubverband speelde, worden af gebroken. J. Ruytenburg wist van J. J. Ditmar te winnen. G. Zylstra, die van M. Zijlstra ver loor, komt Maandag a.s. tegen A. Bauer en M. Zijlstra tegen J. J. Ditmar, terwijl M. van Triest uitkomt tegen den adspirant C. Zijlstra. Deze drie partijen zijn zeer be langrijk, zoowel voor de bovenste als de laagste plaatsen. Mocht Ditmar ook deze partij verliezen, dan is deze speler voor- loopig voor de eerste plaats uitgeschakeld. J. v. Oeveren, die met twee gewonnen par tijen aan den kop gaat, krijgt een lastige partij tegen P. van Oosterom, doch behoeft aan hem geen punt te verliezen. Hieronder volgt de stand na de 2de ronde: gesp.gew.rem.verl.v.t. J. van Oeveren 2 2 40 A. Bauer 1 1 20 W. B. de Knijff 1 1 2—0* Joh. van Of wegen 1 1 20 M. Zijlstra 1 1 2—0* J. Ruytenburg 2 1—1 22 G. Zijlstra 2 1—1 2—2 C. Schollaardt 1 1 11 C. Zijlstra 2—11 1—3 P. van Oosterom 00 W. J. van Berkel 1 1 02 Alb. Wolswijk 1 1 0—2 J. J. Ditmar 2 2 04 M. van Triest 1 1 02 Eén afgebroken .party. WEDSTRIJDEN P.D.L.V. (LISSE) De stand na de 9de ronde van Bordenwedstrijd van P.D.L.V. te luidt als volgt. gesp gew. rem. J Algera 8 7 A. v. Rossen 8 5 1 P. G. Balkenende 8 3 3 A. Balkenende 8 3 3 A. Wijnhout 8 2 4 S. Algera 7 2 3 K. v. Essen 6 2 2 G. v. d. Voet 6 2 2 C. Baartman 7 2 0 I. v. d. Meulen 6—3 H. v. Drunen 6 1 den Lisse vrl. p. 1 14 DAMKAMPIOENSCHAP VAN LISSE Na de 5de ronde van het Damkampioen schap van Lisse luidt de stand: gesp. gew. rem. vrl. p J. Algera 5 5 10 A. v. Rossen 5 4 1 8 J. G. Snel 4 4 1 a A. v. Dyk 4 3 1 6 S. Algera 4 3 1 6 N. Dekker 5 3 2 6 G. 't Host 4 1 3 2 C. Baartman 5 1 4 2 A. Balkenende 4 4 B. Duivenvoorden 4 4 A. Wijnhout 4 4 LEIDSCHE SCHAAKBOND. DE COMPETITIE (le GROEP). L.S.S.F. I en R.K. Schaakclub 2 Kon. I spelen gelijk (55. Het overzicht van een wedstrijd, ge speeld in het Gebouw der Mij. voor Toon kunst, tusschen bovengenoemde tientallen, luidt als volgt: P. J. H. Willems (L.S.S.F.)— L. Tummers (2 K.) 01 D. HoegenC. v. d. Krogt 1—0 J. OrbaanH. Staats 10 E. G. HoeffelmanH H. Raaphorst 10 C. v. BergenA. Geyer 10 C. v. d. GraafA. M. v. Lith 10 P. W. M. BoinP. Fhor 01 C. DiederiksG. P. A. Gussenhoven 01 H. Matzinger—L. v. d. Reep 01 L. VooysJ. Zandvliet 01 DE TWEEDE GROEP. Caïssa I wint met 64 van L.S.S.F. DL Ook deze wedstrijd werd gespeeld in het Geb. der Mij. voor Toonkunst. Het over zicht volgt hieronder: J. A. Noordzij (L.S.S.F.) H. E. Ohristiaanse (C) X—X J. J. SeidelJ. J. Braggaar 01 A. W. Dek—L. A. den Ouden X—X H. SleeboomJ. Verduyn 10 S. F. B. HeydemanP. Vlugt 01 H. W KasteinJ. J. Epskamp 10 J. v. d. Velde—J. G. Kardol 1—0 V. H. Haag—G. W. Horrée 0—1 L. F. ErnstG. Kuypers 01 J. SibletzrA. J. v. Driessen 01 Totaal 46 Vraag: Th. v. d. K. te R., inzake kost winnerschap. Antwoord: Kostwinner is in 't alge meen degene, die het levensonderhoud voor zijn naaste bloedverwanten of voor zijn ge zin moet verdienen, zoodanig, dat het le vensonderhoud zou ontbreken, indien de kostwinner hun zou komen te "ontvallen. In de Inkomstenbelasting, zooals die tot nu toe bestond is rekening gehouden met het noodige levensonderhoud. De tarieven be- een bocht naar links dient groot te zijn, een bocht naar rechts zij immer klein Vereeniging voor Veilig Verkeer. FEUILLETON Naar het Engelsch. 24) Met grimmige voldoening bedacht zy, dat dit de manier was om de proef op de som te krijgen en ze gaf een relaas van wat zij zich voorstelde, dat dien ochtend op haar kamers moest zijn gebeurd, met weg lating van details, die al te bezwarend waren voor Daphne. En ze deed het op zulk een toon van zekerheid, dat hij overtuigd was, dat zij op onbegrijpelijke wijze de waarheid had ontdekt. Geen oogenblik vermoedde hy, dat hij overblijft werd door een vernuftig spel van combinaties en de ducties! Er viel een lange pauze, nadat zij had uitgesproken. Toen kwam, met horten en stooten, het erbarmelijke excuus van den jammerlijken slappeling. Ja, jahet is zooals je zegt. Ik geef toe, dat ik my weer als een schurk tegen over je gedragen heb. Maar ik.... ik kan niet zonder je.... dat heeft me er toe ge bracht. Ik bezweer je, dat het waar is wat ik je schreef.... je kunt me gelooven of niet. Ik heb je maanden, neen jarenlang, gezocht, eigenlijk van het oogenblik af, dat we uit elkaar zijn gegaan. Ik besefte toen niet, hoevel je.voor mij beteekende, nu.... Ik ben verloofd met mr. Cheriton, sir Edmund, viel ze hem in de rede en ik kan niet toestaan, dat u op deze wijze tegen my spreekt. Ik weet, dat je verloofd bent en dat v/as het juist, wat me zoo wild van woede en jaloezie maakte, toen De Montalt het mij vertelde. Dat bracht mij nog meer in de gemoedsstemming om op zijn voorstel in te gaan. Het was ook zoo'n bittere ont goocheling voor me, net toen ik je had te- teruggevonden tot de ontdekking te komen, dat we verder dan ooit van elkaar verwij derd waren. Weet je zeker, dat je van hem houdt? Absoluut. Even zeker, als ik dat ik al lang opgehouden heb een steek om u te ge ven, klonk het striemend. Waarom neem je toch zoo'n houding tegen mij aan? weeklaagde hy. Dacht u dan, dat ik u om den hals zou vallen, nadat u pay behandeld hebt, zooals geen gentleman een vrouw ooit zou behandelen? Je hebt toch van mij gehouden? hield hij aan met de gemelijkheid van een slap, zelfzuchtig man, die zijn plannen gedwars boomd ziet. Ik was toen een domme gans. Nu ken ik de wereld en heb mijn ervaring duur be taald. Ik houd nu zeker niet van u, voegde ze er met een kort lachje by. U kunt er zich op beroemen, dat u één ding grondig hebt gedaan in uw leven: mij volkomen ge desillusioneerd. Maar ik heb je noodig. Ik kan niet meer zonder je leven, pleitte hij huilerig. Onze gevoelens zijn verre van weder- keerig, zooals ik al eenige malen heb ge tracht u duidelijk te maken, weerde zy af. Ik van mijn kant zal m(jn leven lang de herinnering aan u bewaren als aan een in- tensen lafaard. Wil je niet naar mij luisteren? Als u me niets anders te vertellen hebt dan de nonsens, dien ik zooeven heb moeten aanhooren, dan zeker niet. En toch zul je naar me moeten luis teren, hield hij koppig aan. Dat ik hierheen ben gegaan is in dê eerste plaats om jou. Ik heb je noodig, ik kan niet meer zón der je leven. Je moet mijn vrouw wor den. Ik kan je de onthulling, die je meer dan ooit vreest, besparen. Nu weet je pre cies, wat ik bedoel, als ik zeg, dat ik in de eerste plaats om jou ben gekomen. Als hy beseft had, hoeveel angst hij haar had aangejaagd, zou hij meer zelfvertrou wen aan den dag hebben gelegd, dan hy nu toonde. Maar ze slaagde er met inspan ning van al haar geestkracht in, hem niets te laten merken van haar innerlijke on rust. Ik moet u uit den droom helpen, sprak ze kalm. Zelfs al zoudt u nog even verlan gend als vroeger zyn mij een slag toe te brengen, dan bent u toch machteloos. U bent, zooals ik nu weet, het werktuig in de hand van een man, oneindig sluwer en ge slepener dan uzelf en hy heeft u wijs ge maakt, dat u een of andere macht kunt uit oefenen om mij naar uw hand te zetten. Probeer het maar. vervolgde Dessie, met een uitdagenden glimlach naar hem opkij kend. Ga gerust naar mr. Cheriton en ver tel hem alles, wat u van mij afweet. Ga waarheen u wilt. Maar vergeet niet, dat ik niet meer het slachtoffer zal worden van uw miserabele houding. Toen ik nog in betrekking was, kon u naar myn werk geefster gaan en de geringste leugen was voldoende om bij broodeloos en dakloos te maken. Maar probeer zooiets eens met een bekende journalist eh romanschrijfster! U hebt genoeg wereldkennis om in te zien, dat ik geen betere'reclame voor myn werk zou kunnen wenschen. Mijn romans zouden eenvoudig wegvliegen! Neen. neen, sir Ed mund, uw dreigementen hebben geen vat op mij. U zult iets anders moeten verzin nen. Haar luchthartige, geringschattende toon bracht hèm buiten zichzelf. Dus je wilt mij tarten? viel hy drei gend uit. Ze antwoordde met dezelfde stekende ironie van zooeven. Het kosttè haar onein dig veel moeite, maar ze moest volhouden. Zooiets belachelijks wil ik niet eens. Ik heb u alleen verzekerd, dat ik nooit en nimmer met u kan trouwen en hoe eerder u alle gedachten in die richting aan den kant zet, hoe beter. En voor de rest, ga naar uw leermeester terug en laat hy u een betere en meer eervolle rol geven. Je windt er geen doekjes om, beet hy haar venijnig toe. Ik zal even openhartig zyn. Ik ga door met deze zaak. Ik geef de kans om je te winnen niet op, hetzy met eerlyke of oneerlyke middelen. Je bent dus gewaarschuwd. En in de vaste overtuiging, dat er iets heel indrukkends in zyn houding was, nam hy zyn hoed af en liet Dessie staan. Zy bleef hem nakyken, half lachend om zyn dwaze manier.van doen, half beangst over wat hy in zyn boosheid zou onderne men. Toen liep ze langzaam en in gedach ten naar het hotel terug, waar haar werd meegedeeld, dat zuster Morland op haar zat te wachten. HOOFDSTUK XV. Dessie's besluit. Met één blik op het gezicht van haar zuster zag Dessie, dat Daphne óók een el- lendigen nacht moest hebben doorge bracht. Het gezicht stond hard en de ly- nen er in hadden zich scherper gegroefd. Ik heb helaas nog slechter nieuws voor je dan gisteren, begon Dessie. Ik heb ontdekt, dat die vreeselyke man, terwyi ik by myn vriendin logeerde, myn kamers heeft doorzocht en in myn papieren heeft gesnuffeld. Vandaag dat hy zoo goed op de hoogte is. Ik had eigenlijk moeten begry- pen, dat hy tot zooiets in staat was, maar er zyn ten slotte schurkenstreken, waar je al$ gewoon mensch niet op bedacht bent. Het blykt, dat hy ook weet waar jy bent en hy heeft my een handlanger achterna gestuurd om te weten te komen, wat ik hier uitvoer en vermoedelijk om jouw gan gen na te gaan. Hoe weet je dat? vroeg Daphne met een stem, toonloos van verdriet en zorg. Ik heb den man gesproken. Het is sir Edmund Landale. Hoe kan een gentleman zich tot zulk spionnenwerk verlagen? viel haar zuster, die nooit eerder van Landale gehoord had, uit. Het is geen gentleman; het is een er- barmelyke, lafhartige schurk, die door toe vallige omstandigheden een .titel en een vermogen heeft geërfd. En ze vertelde haar zuster van haar vroegere kennismaking met sir Edmund, van zyn gedrag jegens haar en den inhoud van hun gesprek van dien morgen. Hoeveel weet hy precies? vroeg Daphne eindelyk. Ik kan het je niet zeggen. Ik heb er geen idee van. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1941 | | pagina 7