O MGEVING ZATERDAG 8 FEBRUARI 1941 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 KATWIJK Geboren: Cornelia, zoon van E. de Vries en M. v. Rijn. Leendert zoon van G. Meij vogel en J. Harteveld. Cornelia, dochter van C. van den Oever en J. K. de Vreugd. Bernardina Maria, dochter van J. van der Voort en M. C. van den Akker. Cornelia Maria, dochter van J. van der Bent en A. van Duyn. Ondertrouwd: J. van den Oever en M. J. van Lingen. P. F. Bik en M. J. de Wilt. W. van der Plas en M. Souve- ryn. J. W. Dubbelaar en J. Mieremet. Overleden: Willempje de Vreugd 72 jaar. Dirkje van den Oever 62 jaar. Jacob v. d. Plas 79 ja Adriana Geertrui- da van Deursen 43 j. d. van H. van Deur- sen en E. Uitendaal. Cornelia van Duy- venbode 56 jaar. KATWIJK AAN DEN RIJN TUINBOUWOVERZICHT. Weer is een week vol teleurstellingen achter den rug, teleurstelling vooral om reden men in de tuinbouwbedrijven door de slechte weergesteldheid van vorst, sneeuw en regen geregeld in de werkzaam heden belemmerd werd. In de werkzaam heden van den aanvoer van groenten en in de werkzaamheden in de velden waar de wenkzaamheden zich ophoopen en men straks z.g. tot over de ooren in het werk komt te zitten, tot schade van werknemer en werkgever. Het wasschen van peen gaat met moeilijkheden gepaard vanwege het ijs en de sneeuw en als dit weg is, bij meerdere tuinders vanweg het benzine- gebrek waardoor men inplaats van met de motor, zal moeten wasschen met de hand. Gelukkig dat de prijzen voor dit product de laatsten tijd bevredigend zijn, al is deze onlangs hooger geweest. De noteering va rieert thans van 1.30 tot 2.per kist van 20 k.g. Er is nog een massa van dit product in voorraad, welke, als de winter voorbij is wel zal komen afzetten. Breek- peen is goed gevraagd en kon gemakkelijk van 0.70 tot 0.73 per kist opbrengen. Kroten zijn iets durder en staan thans op 0.55 tot 0.62 per kist van 20 k.g. Boe renkool kon de laatste week beter ge plaatst worden dan voorheen. De prijs is aanmerkelijk beter geworden. Voor goede kwaliteit werd van 0.20 tot 0.34 per- 6 k.g.-kist betaald. De aanvoer van dit pro duct is grooter dan andere jaren. Schijn baar zijn meerdere perceelen, die anders braak bleven liggen, benut om met dit product te beplanten. Uien staan nog als vorige week, op 4.60 tot f 5.per 100 k.g. Groene kool was in den afgeloopen week een goed gevraagd artikel en bracht een mooie prijs op, n.l. van 4.40 tot 4.80 per 100 k.g. wat voor groene kool best be taald is Gele kool staat ook iets beter dan vorige week en kon gemakkelijk geplaatst worden voor 4.50 tot 4.80 in de beste kwaliteit. Roode kool brengt thans een regelijke prijs op, in de goede kwaliteit van 5.80 tot 6.per 100 k.g. waardoor de consument voor een aardig kooltje al licht 0.35 moet betalen. De afgeloopen week was de algemeene toestand dus iets beter dan voorheen hetgeen in verband met de steeds hooger wordende exploita tiekosten in de tuinbouwbedrijven geen overbodige weelde is. LISSE Gemeenteraad. De Raad der ge meente Lisse is op Woensdag, den 12 Fe bruari desnamiddags om 2 uur in open bare vergadering bijeengeroepen ter be handeling van o.a. volgende agenda: Be- eediging van het toegelaten raadslid, den heer F. J. van Kesteren. Wijziging van het raadsbesluit van 29 Maart der volks huisvesting. Intrekking van het raads besluit tot heffing van gemeentelijke op centen op de gemeentefondsbelasting. Tijdelijke toelage aan het lager bezoldigd gehuwd gemeente-personeel. Vaststelling van de grootingen: a. de bedrijfsbegroo- tingen voor 1941; b. de begrooting van het Burgerlijk Armbestuur voor 1941; c. de gemeente-begrooting voor 1941. Opsporingswerk. De politie alhier heeft een mooi succes geboekt. Eenige dagen geleden n.l. bemerkte een beheerder van een opslagplaats dat er iets gebeurd was in deze opslagplaats en hij kwam dan ook tot de ontdekking, dat een groote partij gezouten vleesch, ongeveer 400 a 500 K.G. was ontvreemd. Aangifte bij de politie volgde en een uitgebreid onderzoek had tot resultaat dat 2 personen konden worden gearresteerd, terwijl het gestolene ten huize van een der verdachten in beslag kon worden ge nomen. Geboren: Mechelina Pietemella d. van D. Bouwman en M. van der Stelt Johannes Willem z. van J. W. Delfos en T. Waker Egbert Peter z. van W. J. E. Tissing en M. W. C. Thijssen Christianus Leonardus Urbanus z. van Th. Zwetsloot en M. E. Jelierse Overleden J ohanna Amalie van Noort, 5 mnd. G e t r o u w d: H. J. Doezé en G. C. Beijk C. Haasnoot en E. de Kwaasteniet Gevestigd: A. W., H. de Roode uit Rotterdam D. van Oorschot uit Rotter dam H. A. Warmerdam uit Leiden C. A. Velthuis uit Millingen Vertrokken: J. J. M. van Huiten naar Zwammerdam J. M. van der Geest naar Sassenheim H. Scholte naar Oegst- geest J. M. Potman-naar Haarlemmer meer W. Nieuwenhuis naar Bennebroek W. J. H. Stof meel en gezin naar Breda A. M. Noordermeer naar Amsterdam J. G. Mijnders naar Tolen J. E. C. Edelaar naar Almelo J. Th. Mooijman naar Maastricht. LEIDSCHENDAM IN GEBRUIKNEMING NIEUWE RAADHUIS. Burgemeester en wethouders van Leid- schendam maken bekend, dat het nieuwe gemeentehuis aan de Koningin Wilhelmina- laan op Dinsdag 11 Februari a.s. in gebruik zal worden genomen door het gemeente bestuur en daar twee afdeelingen der ge meente-secretarie te weten: Aldeeling I (Algemeene Zaken, financiën en onder wijs). Afdeeling II (Bevolking, Burgerlij ken Stand, verkiezingen en Militaire Za ken). De afdeelingen zijn voor het publiek ge opend iederen werkdag van 8.3012.30 uur. Voorloopige ingang: de hoofdingang aan ■de voorzijde van het gebouw. Voorts wordt bekend gemaakt, dat de navolgende diensten tot nadere aankondiging gevestigd b'ij ven in het oude gemeentehuis Delft- scbekade. Gemeente-secretarie. Afdeeling III (So ciale Zaken, waaronder begrepen zijn: Steunverleening, Arbeidsbemiddeling, Werkloosheidsverzekering en Maatschap pelijk Hulpbetoon). Deze afdeeling is geopend voor het pu-, bliek: a. des Maandags en Zaterdags van 9 3012.30 uur; b. des Dinsdags, Woens dags, Donderdags en Vrijdags van 25 u. Het kantoor van den ^meente-ontvan- ger is voor het publiek geopend iederen werkdag van 1012 ur. Politiebureau. Bu reau van openbare werken. Het bureau is voor het publiek geopend des Dinsdags en Vrijdags van 10.3012.30 uur. Distributiekantoor. Het kantoor is voor het publiek geopend iederen werk dag van 9.3012.30 uur. ,In verband met de verhuizing van de af deelingen I en n der secretarie naar het nieuwe gemeentehuis zullen deze afdeelin gen op Maandag 10 Februari a.s. voor het publiek gesloten zijn. Aangifte van ge boorte of overlijden kan op dien dag reeds geschieden op het nieuwe gemeentehuis van 9.3012.30 uur. De officieele opening van het nieuwe ge meentehuis zal nog nader worden bekend gemaakt. Herziening uitbreidingsplan. De bur gemeester van Leidschendam maakt be kend, dat de raad der gemeente in zijn vergadering van 7 Februari heeft vastge steld een besluit, waarbij bepaald is, dat een herziening van het uitbreidingsplan, voor zooveei betreft het terrein, gelegen aan den Westvlietweg, waarop de N.V. Drogerijen Maatschappij, tijdelijk geves tigd te Hillegersberg, voornemens is haar pharmaceutisch bedrijf te vestigen, wordt voortiereid. NOOTDORP Gemeenteraad. De Raad dezer gemeen te is in openbare vergadering bijeen ge roepen op Maandag 10 Februari a.s., des avonds half acht ten Raadhuize. De agenda vermeldt: Opening. Aanwijzing voorstem mend lid. Vaststelling notulen der verga deringen van 22 en 29 November 1940. In gekomen stukken. Intrekking der verorde ning op heffing van 75 opcenten op de ge meentefondsbelasting. Vaststelling van de rekening van het Electriciteitbedrijf over 1939. Voorstel tot verhoging van het be drag der op te nemen kasgeldleeningen met 10.000. Voorstel inzake opschorting van de betaling van precariorechten voor benzinepompinstallaties. Voorstel tot het verstrekken van een tijdelijke toelage aan gehuwd gemeentepersoneel met een wedde van minder dan 1900. Voorstel inzake de regeling van het onderwijs in de lichame lijke oefening. Voorstel inzake het geschil niet de Voorburgsche Waterleiding Mij. Voorstel tot intrekking van de verorde ning tot het heffen van retributie wegens het bezoeken van de gemeentelijke han delsavondschool te Voorburg. Voorstel tot het geven van een belooning aan den heer D. H. Visscher. Voorstel tot aanstelling van een derden ambtenaar ter secretarie. Voorstel tot toekenning van een gratifica tie aan den waarnemend gemeente-ontvan ger over 1940. Winterhulp. Ten behoeve van de Win terhulp zal 15 Februari a.s. een huls- en straatcollecte gehouden worden met speld jes, betrekking hebebndë op het verkeer. Van de in December gehouden collecte wordt aan de gemeente Nootdorp ter ver deeling alhier een bedrag van 600 be schikbaar gesteld. NOORDWIJK Reorganisatie Hotel-mij. Noordwijk aan Zee. Onder voorzitterschap van graaf L. van Limburg Stirum van Noordwijk is een buitengewone algemtene vergadering van aandeelhouders in het Hotel-mij. Noord wijk aan Zee gehouden. Aanwezig waren 83 aandeelen uitbrengende 33 stemmen. De voorzitter zeide er prijs op te stellen, nogmaals uiteen te zetten, waarom com missarissen en directie gemeend hebben het ter visie liggende reorganisatievoorstel aan de algemeene vergadering te hebben moeten aanbieden. Reeds van de oprichting af waren de lasten, die op de N.V. drukten, te hoog en toen dan ook na 1929 de crisisjaren be gonnen en de Nederlanders hoe langer hoe meer naar het buitenland togen, waren deze lasten bijna niet meer od te brengen. In 1933 ontstond nog een dfrleving door het Straperlo. maar reeds na het seizoen 1934 gingen stemmen op om tot liquidatie over te gaan. Door de activiteit van den directeur, den heer L. van Sterkenburg, gesteund door de persoonlijke offers van commissarissen en eerste hypotheekhou ders, konden alle moeilijkheden worden ondervangen. In het voorjaar 1940 meenden commis sarissen en directie dan ook, dat, indien het komende seizoen goed werd, de toe komst der N.V. hoopvol kon worden te gemoet gezien. Helaas is dit niet bewaar heid geworden. Ofschoon alle voorbereidingen en vele uitgaven voor het a.s. seizoen waren ge daan, wees het accountantsrapport uit, dat het raadzamer zou zijn het Palace Hotel gesloten te houden. Het Oranje Hotel en lm Weissen Rössl bleven geopend. Na het seizoen werd toen met de beschikbare ge gevens bevestigd, dat het niet openen van het Palace Hotel alleszins verantwoord was geweest, mede door het ontploffen van een mijn vlak voor het hoteL Was het Palace Hotel toen open geweest, dan was de schade nog veel grooter geweest. De weinige belangstelling door aandeel houders in den loop der jaren aan den dag gelegd, de onmogelijkheid om weder aan commissarissen financieele offers te vra gen, hebben commissarissen doen beslui ten, behoudens goedkeuring van aandeel houders, tot de voorgestelde reorganisatie over te gaan. Hierdoor zullen alle schulden der N.V. worden betaald en zal de nieuw op te richten Holding Company N.V. Neder- landsche Vereenigde Hotels de zaken der N.V. verder drijven. De preferente aandee len krijgen een winstbewijs in de holding Co. en de gewone aandeelen zullen te gen 50 contant worden ingeruild. Daar toe aangezocht, zal de heer Van Sterken burg directeur-generaal worden der N.V. „N.V.H.". Met algemeene stemmen werd het reor ganisatie-voorstel aangenomen. Hukasch 1941. De tentoonstelling van de huis- en kasbroei van bloembollen, ge trokken door de leden der K.J.C., St. Jos.- gezellen en R.K. Volksbond, gaat, ondanks de moeilijke tijdsomstandigheden door. De aanvankelijk gestelde datum is eenter gewijzigd en tevens ook verschoven en un gesteld op Zondag en Maandag 23 Febr. en 24 Febr. a.s. Door de groote deelname welke te wachten is, moest er ook uitgezien wor den naar een grootere gelegenheid. Door de welwillende medewerking van de N.V. Konijnenburg en Mark zal deze tentoon stelling gehouden worden in het gebouw dezer vennootschap aan den Offenweg. NOORDWIJKERHOUT Personalia. De heer W. Beke, rijks veldwachter alhier, is bevorderd tot bri gadier. OEGSTGEEST Mej. Chr. Mensing- f. Hedenmorgen had de plechtige uitvaart en begrafenis plaats van mejuffrouw Christine Mensing, die op 73-jarigen leef tijd in het St. Eilsabethziekenhuis te Lei den is overleden. Ongetwijfeld zullen ve le Oegstgeesters zich wel herinneren, hoe zy met hare muzikale talenten menige uitvoering in het Patronaat organiseerde tijdens het Pastoraat van wijlen Pastoor Roozen. Meer dan 40 jaar was de overle dene penningmeesteresse van de St. Li- duinavereeniging. Met yoorbeeldige nauw gezetheid heeft zij zich al die jaren van haar taak gekweten. Haar nagedachtenis zal by hen, die met haar samenwerkten, in eere worden gehouden. Dieverij. Een tweetal minderjarige jongens W. F. W. en J. H. F., beiden wo nende te Leiden, ondernamen regelmatig strooptochten waartoe zij zich ertoe bepaal den clubhuisjes van voetbalvereenigingen binnen te dringen na de toegang vernield te hebben. Zy zyn door de politie te Leiden aange houden en na verhoor alhier aan de ouders teruggebracht. Aanrijding. Gisteren is dr. H. alhier op den hoek Leidsche straatwegTerwee- weg met zq'n auto in botsing gekomen met een vrachtauto van de firm. v. d. L. alhier. Het is gelukkig alleen tot materieele scha de beperkt gebleven. Aanhouding. Het beruchte stel inbre kers uit Utrecht, waarvan dezer dagen de eerste, zekere L. v. d. B. in de gemeente Velzen en de andere P. C. O. in Utrecht is aangehouden, heeft ook in onze gemeente in den afgeloopen zomer een bezoek ge bracht n.l. een rywiel gestolen van dr. v. T. en een inbraak gepleegd bij mevr. K. al hier. Zij zyn naar Den Haag overgebracht na een bekentenis te hebben afgelegd. Op avontuur. In de gemeente Noord wijk heeft de politie aangehouden de jeugdige L. A. v. B. die met een tweetal vriendjes, genaamd P. v. d. V. en D. v. B., allen uit Leiden, een inbraak hebben ge pleegd in een onbewoond zijnde villa al hier. Het minderjarige drietal is aan de ouders teruggegeven. Gevestigd: F. A. Bannink van Den Haag G. Huiskamp van Loenen M. G. van Immerseel van Leimuiden P. A de Groot geb. van der Luit van Leidschen dam K. Frik var Leiden H. J. Schaart van Amsterdam G. H. W. Lignac van Deventer J. E. Dirkse geb. Brittyn en gez. van Leiden J. M. la Lau van Lei den E. H. Broekema van Groningen C. M. de Jong van Leiden L. Bun schoten en gez. van Zonnemaire El. Lit van Leiden M. Schaft van Leiden II. M. van Woudenberg van Alphen aan den Rijn. Vertrokken: A. de Bruijn naar Den Haag M. v. d. B?rg naar Leiden E. M. J. van Eijken naar Leiden C. van Leeuwen en vrouw naar Leiden J. Ba- rendse naar Rotterdam P. G. van der Hoorn naar Ter Aar J. G. Boersen naar Barneveld H. Keij en vrouw naar Lei den A. Oliemans naar Haarlem J. M. van den Broek naar Breda M. B. M. Lockefeer naar Heumen J. C. Woesten- burg naar Den Haag S. C. den Heijer naar Rynsburg A. C. Bol naar Voor schoten Geboren Wilhelmina Henderika d. van J. Andela en W. G. Duiker Cornelis Adrianus z. van J. Th. Juffermans en M. C. Paardekooper Overleden: A: Heisterborg gpb. v. d. Handel, 86 j. G. M. Vermeulen, 89 j. P. J. Maartense, 70 j. Ondertrouwd: C. Th. v. d. Bosch en G. M. van Gils C. Versluijs en V. Gort P. J.* N. M. Ommen en J. M. Hoogeveen RIJNSBURG Bloemenhandel. Het verloop van den handel was deze week zeer bevredigend. Niettegenstaande de strenge koude werd flink wat afgenomen voor export, n.l. voor België en Zwitserland en zulks was van grooten invloed op de prijzen, die flink opliepen niettegenstaande een zeer groo ten aanvoer. De bollen laten zich goed trekken zoodat de kwaliteit in het alge meen best genoemd mag worden. We no teerden voor tulpen per dozijn in centen: Fred. Moore 18—22, Krelage's Triumph 2326, El Toreador 2125, Victoire d'Ali-« vievre 4447, Couronne d'or 2225, Albino 45—49, King of the Yellow 19—22, Teles- copium 2427, Ibis 2326, Peach Blossom 31—35, Murillo 24—28, Theeroos 30—33, Mr. Tubergen 3034, Goudvink 3740, Son ja 2225, Prins van Oostenrijk 2326, William Copland 2427, Rose Copland 2530, Allarcf Pierson 20-23, Brillant Star 2024, Gele Prins 2630, Tobiola 2226, La Reine 1923, La Reine Max 2326, Pelikaan 27—30, Witte Valk 24—28, Tour- nesol 1924, Generaal de Wet 3641, Dia deem 2024, Zenith 2428, Bartigon 45 48, Zenober 2427, Nansen 2934, Golden Harvest 4650, La Matalas 1924. Mr. v. d. Hoef 3539, Oranje Nassau 3841, Corona 34-7—37, Edith Eddy 5053, Imperial 3538, Ryzende Zon 3135, Le Notre 23—26. Narcissen: Alfred 1823, Victoria 17 20, Ornatus 1215, Helios 1518, Spur 1215, G. Surprise 811, Koster 1821, Glory 1720; Hyacinthen per 100: Electra 4.504.80, Dames f 3.904.40, Bismarck 5.506.50, Pink Pearl 3.403.80, Lieber 2.002.50, Garibaldi 2.503.00, Nimrod 1.602.00; Crocussen per 100 0.901.50, Convalaria 2.202.50. SASSENHEIM INSTALLATIE BURGEMEESTER SANDBERG VAN BOELENS De nieuw-benoemde Burgemeester Jhr. mr. R. Sandberg van Boelens heeft Don derdagmiddag de gemeente bezocht. Begeleid door wethouder Warnaar be zocht hy het gemeentehuis en liet de amb tenaren aan zich voorstellen. De burgemeester zal in een openbare Raadszitting op Zaterdag 15 Februari a.s. geïnstalleerd worden, waarna gelegenheid zal bestaan kennis met zyn Ed. te maken. Plv. inspecteurs volksgezondheid. Bij beschikking van den secretaris-generaal van Sociale Zaken is tot wederopzegging benoemd tot plaatsvervangend inspecteur van de volksgezondheid by het geneeskun dig staatstoezicht op de volksgezondheid: C. R. Zijerveld, arts, te Sassenheim. Geb oren: Joseph Johannes, zoon van J. W. de Goeij en A. W. W. Pouw; Overleden: I. Langelaan, 61 jaar echtg. van L. van Leeuwen. A. E. van Leeuwen, 77 jaar. P. van Duin, 71 jaar, eohtg. van M. J. C. van Kerkhoff. H. Zandvliet, 1 jaar. J. G. D. den Haselaar 93 jaar. Ondertrouwd: J.A. van der Geest, 26 jaar en J. A. Beyk, 22 jaar. Gevestigd: A. Keur, van Lisse. G. M. C. Meyer, van Lisse. Vertrokken: H. M. van Zonne veld, naar Rotterdam. B. M. Geurtzen, naar Gendringen. Th. W. Klein, naar Wassenaar. J. Hoogstraten, en gezin, naar Wassenaar. K. E. van Ginhoven, naar Bloem endaal. J. van Egmond en gezin, naar Amsterdam. E. F. Schalk, naar Oegstgeest. C. Bouwmeester, naar WoiDbrugge. UITHOORN Geboren: Martinus Cornelis Ignatius z. van H. Lek en A. A. Pouw Margare- tha Maria Beatrix d. van H. A. de Jong en C. J. van der Hoorn Johanna Adriana Maria d. van A. C. van Diemen en A. van Schaik Mieke Beatrix, d. van J. Hennis en N. van Leeuwen. Overleden: A. Smit, 61 j., echtg. van. E. Gul J. van Venrooy, 82 j., echtg. van A. van Schaik Th. Voorn, 63 j. echtg. van C. Kortekaas. WARMOND St. Josephgezellen. Maandag 10 Febr. verplichte vergadering om acht uur. De spreker van dezen avond is prof. A. Cleo- phas: met als onderwerp de encycliek van Piius XII: „Summi Pontificafcus". Niemand van de gezellen mag op dezen belangrijken avond ontbreken. Kruisvaart. Zondag 4.30 ringverband. Dinsdag ban voor de Willibrordus en .St. Jeroenban. Zaterdag om 5 uur voor de ad- spiranten. Jongens die met de vasten avondviering meedoen denk er om dat je de ceclamatie uit je hoofd kan deze week hoor. VOORSCHOTEN Volksbond. De afd. Voorschoten hield haar jaarvergadering op Donderdagavond in »het R.K. Vereenjgingsgebouw, welke werd bijgewoond door den geesteiyk ad viseur, kapelaan Zoutenbier, en leden van de St. Jozefgezellenvereeniging, die waren uitgenoodigd. De voorzitter, de heer N. Lamboo, opende de vergadering met gebed en sprak zijn voldoening uit dat contact was bereikt met de St. Jozefgeaellen, waarnaar reeds zoolang gestreefd was. Uit het jaarverslag van den secr. bleek, dat, al kon er weinig vergaderd worden in het afgeloopen jaar, het bestuur niet had stilgezeten en het vereenigingsleven toch doorgang had gevonden. De penning meester bracht zyn jaarverslag uit. De in komsten hadden bedragen 480.87, de uit gaven 537.32 34, aldus een nadeelig saldo geven. By de bestuursverkiezing werd in de vacature N. J. van Os gekozen de heer S. L. Gerrits. Tot lid van de controle com missie werd benoemd de heer S. Moessen. Na afhandeling der agenda hield kapelaan Zoutenbier een lezing met lichtbeelden over de H. Mis. Spr. gaf een boeiende uit eenzetting van de beteekenis der verschil lende 'handelingen en gebeden, welke door den priester aan het altaar worden ver richt. Geboren: Philippus David z. van Phi- lippus David Fuch, en Maria Catharina van Biemen. Cornelia Hendrika Maria d. van Klaas Oudshoorn en Cornelia Hen drika Maria van Gent. Elizabeth Huber- ta Helena d. van Hubertus Antonius van der Mey en ^Petronella Clazina van der Tang. Adrianus Petrus z. van Hendri- cus Jacobus Mulder en Maria Francisca Elisabeth Heggers. Arie Pieters z. van Marius de Jong en van Eva de Vry. Overleden: Anne Lentz 59 j. echtg. van Geertje Stuur. Overleden te Lei den Johanna Wilhelmina Galjaard 65 j. echtg. vanf Abram Hendrikus van Deth. Ing ekoTnen. J. L. P. Stam, van Giessendam. L. W. Schellen, van Was senaar. A. C. Verhoogt, van Leiden. C. C. W. v. Lammeren, van Ginniken. M. v. Cuilenburg van Zeist. A. C. Stif fens, van 's-Gravenhage. J. C. C. Mach- wirth, zonder beroep, van Leeuwarden. Vertrokken: Wed. L. de Boom geb. Rym naar Leiden. H. Smit, naar Oegst geest. A. J. van Bemmelen, naar 's-Gra venhage. W. A. S. Siebrecht, naar Voor burg. H. A. J. J. Griffioen, naar Leid schendam. A. Griffioen, naar Leid schendam. J. N. Buur, naar Alkmaar. W. F. Schmal, naar Hilversum. W. Meyer, naar Sassenheim. E. Rooker, naar Énkhuizen. J. F. Meegdes, naar Haarlemmermeer. T. Griffioen, naar 's-Gravenhage. WASSENAAR Gevestigd: G. B. Albers uit Maar- heeze A. Blanker uit Hillegersberg G. A. Brouns uit Thorn W. C. Corel uit Kortryk (B.) J. C. van Dongen uit Rotterdam M. J. Dresden en gezin uit Amsterdam J. A. Fruin en gezin uit Rotterdam P. v. Hyst uit den Haag J. Hoogstraten en gezin uit Sassenheim T. J. de Jager uit Voorburg M. L. G. B. Janssens uit Naarden T. W. Klein uit Sassenhei mC. de Leeuw uit Rotter dam T. M. Martens uit Rotterdam H. J. M. Peperkorn en vrouw uit Naarden J. Prins en gezin uit den Haag H. A. Rochat en gezin uit Gilze en Ryen J. Ruhl uit Arnhem M. J. Rys uit Heems kerk M. A. Scheffers uit Rotterdam L. M. Trommel uit Rotterda mA. M. Verlaak uit Helden Wed. W. M. van Donselaar geb. Wilbers uit Rotterdam C. Wolf uit Rotterdam F. Wolthuizen uit Gaasterland M, P. van Zwieten uit Rotterdam. Vertrokken: C. A. O. Noell naar Chicago, U.S.A. J. Remmelzwaal naar Katwijk A. Verhorst naar den Haag S. M. A. v. d. Mey den naar Delft C. C. M. Huibers naar Den Haag F. J. Oost- dyk naar Den Haag C. F. W. Seiker naar Rotterdam H. C. Bruschetto naar Krui- nmgen S. K. Meijler naar Naarden N. Kortekaas naar Enschede K. Groot naar Den Haag H. Rijsdyk naar Alphen aan den Rijn W. Kieft naar den Haag M. B. Jansen naar Zevenaar F. J. Schel len naar Den Haag K. Veldhuizen naar Doorn E. P. Wegener naar Leiden A. Stempels naar Den Haag Wed. A. P. C. de la Parra en zoon naar den Haag Wed. L. M. C. J. Krahmer geb. Keiler naar Den Haag H. Friedlaender naar den Haag F. H. Veltmeijer naar Rotterdam P. J. J. van der Star naar Zwammerdam J. C. F. Sikkens naar Den Haag O. Hastreiter naar Raindorf (Did.) W. A. F. van Rooij naar Vierlingsbeek H. Volker naar Haarlem L. C. van Winkel naar Leiden J. M. Baauw naar Berkel G. Vermeulen naar Beverwyk C. van der Salm en gezin naar Wageningen H. Petersen naar Rotterdam J. P. Möllers naar Rynsaterwoude J. M. E. Keijzer naar Oirschot ZOETERMEER Geboren: Arnoldus Cornelis Maria, zoon van C. J. van Wijk en M. J. M. Am- merlaan. Adrianus Petrus Antonius, zoon van P. Hermus en A. M. de Wit. Adrianus Bernardus, zoon van A. M. Hoog duin en B. Kou wen hoven. Overleden: Cornelis van Felius, 84 j. wedn. van N. Bos. Gevestigd: J. Tuinenburg, van Al phen a. d. Ryn. M. J. van Hemert, van Voorschoten. Vertrokken: H. J. Heijnen, naar Hillegersberg.

Leidsche Courant | 1941 | | pagina 13