RADIO-CENTRALES I S OMGEVING Liefde tot God ericht Belangrijk BIOSCOPEN TE LEIDEN ZATERDAG 2 NOVEMBER 1940 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 14 KATWIJK Geboren: Jacob Cornells, zoon van J. Schaap en E. de Jong. Antonia, doch ter van R. Bröoker en A. L. C. Boon. Overleden: Hendrika Catharina Verpoorten 77 jaar. Ondertrouwd: A. de Mol en N. v. Beelen. D. v. d. Plas en A. van Rijn. KATWIJK AAN DEN RIJN Tuinbouwoverzicht. Een week vol wisselvalligheden is er achter den rug. Het stond er de vorige week zoo schitte rend voor met de bloemkoolteelt, beste kwaliteit, flinke uitvoer naar Duitschland, zeer bevredigende prijzen, goede uitkom sten. Maar begin dezer week kwam de te genvaller in den vorm van strenge nacht vorst en den eersten dag van de week was er zelfs geen enkel partijtje bloemkool aan de veiling aangezien de vorst er vroeg in den namiddag nog niet uitgetrokken was. Wel is er nog verkocht om des avonds en ook den anderen dag te leveren maar aan de veiling was het een triestig aan zien en alle levendigheid was verdwenen. In het laatst der vorige week was de prijs voor 1ste soort van 10 tot f 16.50 en ook begin dezer week kon deze prijs gehand- haaft blijven. Tweede soort bracht van 7.50 tot 10.50 per 100 op terwijl de der de maat van 5.50 tot f 6.90 noteerde. Er staat nog een massa te veld, zoodat er al tijd de kans nog bestaat, dat er aanzien lijk schade geleden wordt door ne nacht vorst. De verschillende sluitkoolsoorten waren tijdens de groote bloemkoolcampag- me in prijs wel iets teruggeloopen, doch toen de aanvoer van bloemkool iets terug ging loopen haalde de prijs weer op en kon voor roode kool van 5.60 tot f 6. Gele van 1.40 tot f 5.10 genoteerd wor den. Ook Groene kool, waarvan vorige week zelfs nog een gedeelte onverkocht bleef en doordraaide, ging weer voor 3.10 tot 3.60 per 100 K.G. Uien deden gere geld een goeden prijs. Er is nogal vraag voor export en zoodoende ging dit pro duct graag weg tegen 5.tot f 7.60 per 100 K.G. Andijvie wil nog steeds niet al is de prijs in ieder geval aanmerkelijk beter dan vorig jaar, toen geregeld verkocht werd voor 0.30 tot 0.70 hoogstens, terwijl thans van 1.den minimumprijs, tot 1.50 per 100 werd betaald. Ook voor was- peen werd na eenige dagen slapte in den handel, weer wat beter verkocht, al was het verschil in prijs nog niet erg groot, n.l. van 1.00 tot f 1.60 per kist van 20 K.G. Ook trouwens aanmerkelijk beter dan in 1939. Kroten bleven stabiel in prijs, kro ten in de matige grootte gaan nog wel; ze noteeren van 0.60 tot 0.85 per kist van 20 K.G., doch de erge groote maat en de zeer kleine brengen weinig op. Dat de gang van zaken tot heden nogal bevredi gend is geweest wijst het omzetcijfer wel aan. Zeker, er kan nog veel gebeuren en er kan nog veel tegenslag komen eer het 31 December is, doch een voorsprong op den omzet van ongeveer 11/4 ton op den zelfden datum van vorig jaar, toen er ook geen reden was tot klagen, vooral verge leken bij vele andere veilingen, zegt toch wel iets. Als het eenigszins meeloopt, en de bestaande prijzen kunnen zich nog eenigen ty'd handhaven, wordt die voorsprong nog grooter. Laten we het beste er van hopen. Hygiëne in de huishouding. Het be stuur van het Wit-Gele Kruis had het ini tiatief genomen om te komen tot oprich ting van een cursus „Hygiëne in de huis houding." Gisterenmiddag had de opening van dezen cursus plaats. Pastoor Hesp opende met woorden van welkom tot Zus ter Th. van Tilburg uit Den Haag, de cur susleidster en de cursisten, die, zoo zeide Pastoor Hesp, in grooter getale waren op gekomen dan het bestuur van het Wit-Gele Kruis had durven verwachten. Met de beste wenschen voor het verloop van den cursus eindigde Zijneerw. zijn openings woord. Hierna had de eerste les door Zus ter van Tilburg plaats. KATWIJK AAN ZEE Radio-Centrale. Wy maken met een enkel woord melding van het feit, dat de Radio-Centrale voor de beide Katwijken 10 jaar bestaat, welk feit door de om standigheden overigens onopgemerkt is voorbijgegaan. (Zie de advertentie in dit nummer). Het getuigde ongetwijfeld van groote ondernemingsgeest van den heer H. P. Bloot om voor een uitgestrekte gemeen te als de beide Katwijken een radio-cen trale te gaan exploiteeren. De heer Bloot heeft echter succes mogen oogsten gezien de groote vlucht van het aantal aange slotenen, dat een duizendtal bedraagt De directie is intusschen steeds in de weer de voorschrijdende techniek te volgen en zoo is sedert eenige dagen een telefoon- lynverbinding met de Nederl. Omroepver- eenigingen tot stand gekomen, waardoor de aangeslotenen op de radio-cventrale, wanneer de Omroepzenders sluiten, nog het gewone studioprogramma kunnen vol gen tot 11 uur en de A.N.P. berichten om 8 en 10 uur kunnen beluisteren. De direc tie was zeer verheugd over de vlotte aan sluiting door de P.T.T. LISSE Geboren: Johanna Gerarda Maria d. van H. van der Slot en M. E. van Niekerk Hendrika Maria Gerarda d. van H. van der Aart en A. M. Veldhoven Gerrigje Wilhelmina d. van P. C. de Peinder en N. van den Berg Aleida Maria d. van A. de Lange en M. Salman Petronella Agatha Maria d. van J. N. Onderwater en P. C. Zwetsloot Theodorus Laurentius Philip- pus z: van J. A. Snaar en M. G. de Haas Jan z: van H. Gort én C. van den Bosch. Getrouwd: J. van Noort te Brielle en G. van Parijs W. de Graaf en J. Bekker te Apeldoorn. Gevestigd: H. M. van Zoen en gezin uit Haarlemmermeer G. M. C. Meijer uit Leiden C. M. J. C. van Belkom uit Lei den. Vertrokken: B. M. Koomen van Lis- se naar Breda H. Oppelaar en gezin naar Katwijk H. Feigenbaum naar Hilversum M. Felberbaunm en echtg. naar Hilver sum J. Amram naar Zwitserland G. Mastenbroek naar Heemstede H. Menijn naar Scheemda A. R. Smits naar Hille- gom G. Streng naar Breda. NOORDWIJKERHOUT Jubileum. Gisteren tvas het veertig jaar geleden, dat de heer P. Kok, eerste haltechef bij de Ned. Spoorwegen op het station alhier, in dienst trad. Gistermiddag om 5 uur had ten huize van den jubilaris boven het station, dat door talrijke bloem stukken in een bloemhof was herschapen, in bijzijn van de stationsambtenaren en be ambten, die niet door dienst verhinderd waren, de huldiging plaats. Onder harte lijke bewoordingen en gelukwenschen bood de oudste stationsambtenaar, de heer J. de Wit, namens het personeel van het sta tion, een fraaie notenhouten leestafel aan, terwijl mevrouw Kok bloemen werden aan geboden. De jubilaris dankte voor de harte lijke gelukwenschen en aangeboden ca- deaux. Verscheidene telegramme en gelukwen schen, o.a. van de Inspectie der N. S., bloemstukken en andere blijken van be langstelling mocht de heer Kok nog ont vangen. De huldiging van den jubilaris door de Directie der Ned. Spoorwegen zal deze maand in het hoofdgebouw der Ned. Spoor wegen te Utrecht plaats hebben. ZILK Godsdienstdiploma B. Het ligt in de bedoeling in deze parochie een cursus te openen ter opleiding voor het godsdienst diploma B. Tot dezen cursus kunnen echter reeds in het bezit zijn van het diploma A. Verdere voorwaarden en de tijden der les uren zullen nog worden bekend gemaakt. Winterkleedign. Woensdag j.l. werden de alhier ingeleverde kleedingstukken, in totaal 60 stuks, wederom in de Zilk ver deeld. Velen konden aldus verblijd worden met warme winterkleeding. Botsing. Een personenauto, bestuurd door van Z., kwam in botsing met een vrachtwagen, bestuurd door G. De mate- rieele schade, vooral aan de personenauto, was aanzienlijk. De verzekering dekt de schade. OEGSTGEEST Commissie in zake huishoudelijke voorlichting. Eenigen tijd geleden is reeds melding gemaakt van de plannen tot oprichting eener commissie in zake Huishoudelijke Voorlichting in Oegstgeest. Intussohen is die oprichting een feit geworden. Mevr. A. J. can Gerrevink-Rammondt was zoo welwillend het voorzitterschap van deze commissie op zich te nemen. Om zooveel mogelijk alle huisvrouwen te bereiken heb ben vertegenwoordigsters van alle richtin gen in de commissie zitting genomen. Me vrouw S. Koert-Bouman vertegenwoordigt de leden der Ned. Ver. van Huisvrouwen afd. Oegstgeest; mevrouw E. Escher-Bro- sy de leden der V.V.H. Oegstgeest; mevr. M. Kluijtmans-Berger, den Katholieken Vrouwenbond; mevrouw A. P. van Loos- drecht-Sizoo, den Christel. Vrouwenbond; mevrouw C. Kruizinga-van Osselen S.D.- A.P., terwyl mej. M. Lutz, directrice der R.K. Vakschool voor meisjes, als algemeen deskundige en adviseuse toestrad. Taak en doel der commissie is aan alle huisvrou wen te leeren, hoe zij met de gedistribu eerde levensmiddelen kunnen bereiken, dat de voeding van het gezin eene zoo vol ledig mogelijke zij en ondervoeding te gen worde gegaan. Zij stelt zich voor om Dinsdag 12 November een Propaganda- middag te geven in Huize Wijnstok, waar de huisvrouwen kunnen vernemen hoe die voorlichting zal plaats hebben: n.l. door het geven van cursussen van vier lessen. Begrafenis D. de Koning. Donderdag middag vond op de begraafplaats bij het Groene-Kerkje de teraardbestelling plaats van het stoffelijk overschot van den heer D. de Koning, gepensioneerd gemeente veldwachter dezer gemeente, die dezer da gen op 79-jarigen leeftijd overleed. De over ledene deed zijn intrede in deze gemeente op 1 Augustus 1899, en heeft zijn functie onafgebroken vervult tot aan zijn pensio neering op 30 October 1924. Ten sterfhuize heeft ds. T. J. Jansen Schoonhoven, Ned. Herv. pred. alhier, een rouwdienst geleid en gesproken naar aan leiding van Ps. 90. Op de begraafplaats gaven o.a. blijk van belangstelling de heeren: G. Kok, oud-ge- meente-secretarie-ambtenaar, H. v. d. Pol, oud-gemeente-veldwachter te Rijnsburg, de dames van Griethuyzen, dochters van wijlen oud-burgemeester van Griethuyzen, onder wien de overledene werkzaam is ge weest. Aan de stoet ging vooraf een depu tatie van het Oegstgeester Politiecorps, resp. de heeren J. C. Krijger, chef der ge- meente-politie, C. J. v. d. Aar, gemeente veldwachter en P. M. de Wit, nachtwaker dezer gemeente, die allen met den over ledene bijna hebben samengewerkt. Toen de kist met het stoffelijk overschot in het koor was geplaatst, trad naar voren de heer J. C. Krijger, chef der gemeente politie, die zeide, dat de thans overledene was geweest een wel streng, maar eerlijk man. Vervolgens werd het woord gevoerd door ds. T. J. Jansen Schoonhoven. Hierna werd het stoffelijk overschot grafwaarts ge dragen, waar ds. Jansen Schoonhoven het „Onze Vader" bad. Vervolgens werden bloemen in het graf gestrooid, waarna de zoon van den overledene, de heer L. de Koning, uit Amsterdam, allen hartelijk dank zegde voor de betoonde belangstel ling, in het bijzonder de sprekers. Eenige bloemstukken dekten de kist, waaronder zich een bevond van de gemeentepolitie van Oegstgeest. Radio-centrale. De Radio-Centrale voor Oegstgeest, Rijnsburg, Valkenburg en Voorschoten (H. Rijndijk), directeur de heer G. van der Perk, kreeg voor 10 jaar zijn concessie en bestaat nu 10 jaar. (Zie advertentie in dit nummer). Thans, na 10 jaar, heeft deze centrale, waarvan het hoofdkantoor is gevestigd te Rijnsburg, burgerrecht verkregen, wat moge worden afgeleid uit de vele aangeslotenen. Met dit 10-jarig bestaan valt «amen de telefoon lijnverbinding met de omroepvereenigin- gen, zoodat nu de aangeslotenen op de centrale radio-ontvangst van 7.15 tot 11 uur een speciaal studio-programma van uit de omroepstations kunnen beluisteren, terwijl de 8 en 10 A.N.P.-uitzendingen kunnen gehoord worden. Een voordeel is ook nog, dat elke electrische of atmosferi sche storing verdween, daar dit by een lijnverbinding niet optreedt. RIJNSBURG Bloemenhandel. De strenge nacht vorsten van begin dezer week hebben alle buitenstaande bloemen als 't ware wegge vaagd en dus is men geheel aangewezen op de bloemen uit kassen en warenhuizen. Begrijpelijk, dat deze hierdoor flink in prijs gestegen zijn. Het zijn voornamelijk de chrysanthen, grootbloemige en troschry- santhen, die nu worden aangevoerd. Hier in is trouwens nog heel wat variatie. We noteerden hiervoor: Grootbloemige per stuk; mr. Puiling 712 ct., Emma 913 ct., Edward Tage 813 ct., Per 100 bos: Montblanc 1424 ct., Source d'Or 1523 ct., Orange 1519 ct., Normandië 1017 ct., Flory King 1822 ct., Brown 1420 ct. October 814 ct., Choco 1822 ct., Cream 1117 ct Harvest 915 ct., Gold- finder 1018 ct. VOORSCHOTEN Gemeenteraad. Agenda voor de ver gadering van den raad der gemeente Voorschoten, te houden op Maandag 4 November des namiddags om 3 uur. 1. Ingekomen stukken en mededeelingen. 2. Verslag keuringsdienst van vee en vleesch, jaar 1939. 3. Subsidie wachtgeld regeling N.V. Bat. Petroleum Mij. 4. Sub sidie idem Scheepvaartvereeniging Zuid. 5. Subsidie wachtgeldregeling N.V. Bat. Import My. 6. Verordening indeeling secretarie in afdeelingen. 7. Aanwyzing gemachtigden bijwoning openbare vergade ring Gedeputeerde Staten, bezwaren uit breidingsplan. 8. Crediet ombouw vracht auto tot paardenwagen enz. 9. Boomplan ting Wijngaardenlaan. 10. Rioleering en verbreeding Leidscheweg en Veurscheweg, aanleg parallelweg Schoolstraat enz. 11. Comptabiliteitsbesluiten. 12. Rondvraag. Groene Kruis. Donderdagavond ver gaderde het Groene Kruis in een der lo kalen van het raadhuis onder leiding van burgemeester M. F. Berkhout, voorzitter der afdeqling. Na opening deelde de se cretaris mede dat een schrijven was in gekomen meldende, dat zuster Barm in 't Loo verlof werd gegeven als enquetrice en wijkzuster der protestantsche wijkver pleging aan te blijven tot 1942. Een verslag van de algemeene vergadering, bijgewoond als afgevaardigde van de afdeeling Voor schoten door den heer J. Braggaar werd gelezen en den afgevaardigde dank ge bracht voor zijn uitgebracht verslag. De secretaris las het jaarverslag over 1939, memoreerende de verschillende*feiten van het afgeloopen jaar in de afdeeling, daaruit bleek dat het ledental sterk groeiende is en in 1939 125 nieuwe leden zijn toege treden. Ook het consultatie en kleuter bureau heeft zich in een groote belang stelling mogen verheugen. Met een woord van dank aan den vertrokken secretaris, Dr. In 't Veld, voor de vele werkzaamhe den verricht in het belang van het Groene Kruis, sloot de secretaris zijn jaarverslag. De penningmeester bracht het financieel verslag uit en het bleek, dat de financiën van het Groene Kruis in een gezonden staat verkeer en. De begrooting van de onder- afdeelingen voor 1941 n.L voor kinderen, die een buitengewone school bezoeken voor lager onderwijs werd vastgesteld aan ontvangsten en uitgaven op 556 en' voor het consultatiebureau aan ontvang sten en uitgaven op 205. De grooting voor de afdeeling werd uitgesteld tot een volgende vergadering. Tot leden der kas- commissie werden benoemd de heeren: C. de Ruiter, C. Bolle en G. A. Niersman. Bij de bestuursverkiezing deelde de voorzitter mede niet meer in aanmerking te willen komen als bestuurslid van de afdeeling. Aan de beurt van aftreding waren: M. F. Berkhout, voorzitter en P. J. H. Peters. Herkozen werd de heer P. J. H. Peters en gekozen tot lid van het bestuur Dr. M. v. d. Stoel. Medegedeeld werd dat de postzegel actie had opgebracht 29 Yt K.G. tot een bedrag van 31.35 ten bate van de T.B.C.- bestrijding. De heer J. Braggaar werd be noemd tot afgevaardigde der afdeeling naar de algemeene vergadering. Aan het einde der vergadering sprak de secretaris, B. P. de Kousemaeker, een warm woord van afscheid tot den scheidenden voorzitter voor de vele werkzaamheden door hem verricht in het belang van de vereeniging, vooral voor de betoonde belangstelling in de uitzending van T.B.C. patiënten, Personalia. De veldwachter J. v. d. Wedde alhier is per 16 November benoemd bij de Marechaussee met standplaats Leidschendam. Door burgemeester en wethouders dezer gemeente is tot tuinman voor den plantsoendienst benoemd, de heer J. van Alphen te Schiedam. WARMOND St. Josephsgezellen. A.s. Maandag verplichte bijeenkomst om acht uur pre cies. Lnstallatie van twaalf nieuwe leden. Onze oud-vice-praeses, kapelaan v. Drunen, zal dezen avond ook tegenwoordig zijn. Al de leden worden op tijd verwacht. Zondag is eerste Zondag der maand, dus generale H. communie om negen uur. De navolgen de leden worden geïnstalleerd. A. v. Drift, A. v. Moorsel, A v. Tonge ren Az., C. Mesker Wz., C. Mesker Cz., G. Beugelsdij'k Bz.,* H. v. Moorsel, J. v. Win- zen Jz., J. Zevenhoven, L. v. d. Hulst Jz., W. v. Rijn, C. Zoetemelk. KATHOLIEK COMITÉ VAN ACTIE „VOOR GOD". Een Christenheid, die zich in cd haar leden op zichzelf bezint, die elke vervlakking en verwereldlijking aflegt, die het met de geboden van God en de Kerk ernstig meent, die uitschittert in liefde tot God en daadwerkelijke naastenliefde, zulk een Christenheid zal voor de wereld, die in haar diepste innerlijk ge schokt is en naar houvast en leiding zoekt, tot leidster kunnen en moeten zijn. zoo men niet wil, dat onzeg baar leed en een onbegrijpelijke ineenstorting over haar losbreke. Kardinaal van Roey. WASSENAAR DOOR AUTO GEGREPEN. Heer zwaar gewond. Toen de 63-jarige heer v. R. alhier gis terenmiddag omstreeks 5 uur nabij Kerke- hout per rijwiel de Rijksstraatweg over stak, werd hij gegrepen door een auto, ten gevolge waarvan hij een schedelbasisbreuk bekwam. De heer R. is in zorgwekkenden toestand overgebracht naar het Acad. Zie kenhuis te Leiden. Vertrokken: M. Fedema, naar Den Haag, Kiplaan 19. R. L. Gorter, naar idem. A. M. G. Moonen, naar Den Haag, W. v. Dijkveldstraat 44. M. Mantje, naar Velzen, P. C. Hooftlaan 38. M. J. P. van Geroen, naar Vlissingen, St. Joseph Zieken huis. L. J. H. M. Kruse, naar Groes- beek, R.-K. Sanatorium Dekkerswald. M. Galgelbauer, naar Voorburg, v. Hale- wijnlaan 291. M. A A. Brandse, naar Voorschoten, Parkstraat 2. A. M. Ver- laak, naar Helden, dorp 394. B. P. van de Leemkolk, naar Dordrecht, Engelen burgerkade 10. A W. P. Smits, naar Venray, Veltum L3. J. Koens, n. 's Heer Arendskerke, H131. A. ter Schiphorst, naar Hamburg. A. van Dijk, naar Bus- sum, Kon. Emmalaan 9. C. W. Cohen, naar idem. H. van Keussler, naar Basel. L. H. J. M. Veraart, naar Amsterdam, O.L.Vr. Gasthuis, Ooterpark. C. M. v. Marle, naar Den Haag, Benoordenhoutsche- weg 199. A. C. Zijdeveld, naar Den Haag, Baamburggestraat 135. G. M. v. d. Willigen, naar Voorburg, Potgieterlaan 7. W. G. K. Arendsen de Wolff, naar Haarlem, Ged. Oude Gracht 29rood. P. G van Berge, naar Opsterland, Nieuw Beets, Past. Ger. Kerk. C. v. cL Werf, naar Voorschoten, Bijdorpstraat 56. S. Sundermann, naar Ibbenburen, Did. M. Locht, naar Gouda. Bleekerssingel 6. R. Bandstra, naar Hem Oldephaert, Kou- dum A 93. M. K. Ernst, naar Rotter dam, Havenstraat 158. W. Krygsman geb. Nell, naar Zoetermeer, Stationsstraat. M. Kogleck, naar Guss, Duitschland. A. M. de Paauw geb. Buys, naar Voorburg, Kon. Wilhelminalaan 531. A. Weyland, naar Amsterdam, Watteaustraat 21-11. H. J. Hanselaar, naar Den Haag, Zwol- schestraat 257. H. v. d. Merwe, naar Rot terdam, Watergeusstraat 43. A. W. Knij- nenburg, naar 's-Hage, Badhuisweg 1. M. Roos geb. Varkevisser, naar Den Haag, Gev. Deynootstraat 26. D. Vreede, naar Amsterdam, Nic. Beetsstraat 6b. P. A Klompe, naar Den Haag, Nwe. Doelen. T. Heemskerk, naar Rijnsburg, Vliet Z.Z. 38. J. van der Ploeg, naar Gouda, Zwaansgat 7. F. J. Huivenaar, naar Slie- drecht A 1109. M. H. Honig, naar Al phen aan den Rijn, Stationsstraat 17. C. S. Dingemans, naar Den Haag, Suezkade 80. W. H. v. Hattum, naar Den Haag, Suezkade 80. E. P. Groot, naar Amster dam, Heerengracht 137. G. Palmbos, naar Den Haag, Jac. de Graaflaan 7. J. Lu- cus, naar Rotterdam, v. Malsenstraat 26b. E. v. d. Linden, naar Eijgelshoven, Wim- merstraat 1. E. C. Schafers, naar Bad Lippspringe, Duitschland. H. Hütenho- fer, naar Augsburg, Duitschland. J. Hoogland, naar Delft, Heerenpad 63. W. de Bie, naar Maarssen, A'damsche- straatweg 19. B. J. Sloot, naar Den Haag, Binckhorststraat 32. (voor Katwijk aan Zee, en ((afwijk a.d. Rijn, H. P. BLOOT Co., Katwijk, Telef. 131 ,5 's avonds. Ook al zouden de in, dan hebben de abonné's daar geen last van, want: de Programma's der Ne- Ingen na 7.15 door. Onze Radio-centrales zijn ifti per eigen telefoonlijn met de studio's verbonden. Eenvgpeciaal programma wordt uitgezonden, van 7.15 uur toi.ll'uur nam. Dit program ma is vrij van elke electrische en atmosferische storing en wordt ook niet meer gest^jprddoor andere zenders. MAAR ÓÓK: bezitters van Radio-toestellen ^llen deze programma's, die in de Radio-Gidsen zullen v£örden vermeld, niet willen en kunnen missen. THANS is het oogenblik gekomen, om naast het toestel ook een aansluiting op de Radio-Centrale te nemen. 2654 R.O.V. (v. Rijns bu Oegstgeest, Valkenhui Voorschoten (H. Rijndi. Rijnsburg, Telek,25. De zenders sluitboom zenders nóg vroeger si van onze Radio Central onze Radio-Centrales ge' derlandsche Omroepvereei THEATER HOOFDFILMS INHOUD AAN V ANGSUUx. KEURING Lido: Geheimen van het oerwoud. De Witte. Wildernis ir Indo-China. Naar het boek v. Ernst Claes. lederen avond 7.30 u. Zondag 2.30 en 4.30 uur. Woensdag en Zaterdag matinée 2.30 uur. Goedgekeurd Luxor: Kinderarts Dr. En gel (Paul Hörbiger). Speelfilm lederen avond 8 uur. Zondag 26.30 uur. lederen dag 2 uur matinée. Goedgekeurd v. volwassenen Trianon: Een vrouw dwaalde (Lil Daj_over, Vic tor Steal). Dramatisch. lederen avond 8 uur. Zondag van 26.30 uur. lederen dag matinée 2 uur. Toelaatbaar v. volwassenen Casino: Morgen gaat 't beter (Lily Bouwmeester). Vroolijk. lederen avond 8 uur. Zondagmiddag 4 u. Woensdag en Zater dag matinée 2.30 u. Goedgekeurd v. volwassenen Rex: Afgekeurd.

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 12