DE KAAGWEEK 1940 TEN EINDE SPORT KLEINE ANNIE WOENSDAG 24 JULI 1940 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 7 De Fenenga-beker voor Vermaat, het zilveren Regenboogjacht voor Hans v.d. Velde ZWEMMEN POLITIE-, SPOOR- EN TRAM- PERSONEEL TE WATER Leidsche kampioenschappen mede verzwommen Onder groote belangstelling werden gisteravond in de zweminrichting „de Zijl" de jaarljjksche zwemwedstrijden voor politie, spoor- en tramwegpersoneel plaats, terwijl ter aanvulling van het pro gramma de Leidsche kampioenschappen werden gehouden. De aanwezigen kregen hiermede een sterk afwisselend programma, dat zeer in den smaak viel en dat de volle belang stelling opeisohte. Zooals steeds toonde de commissaris van politie, de heer R. J. Meyer, blijk van meeleven in het wel en wee dezer sport- afdeeling van het politiecorps, terwijl ook eenige inspecteurs en gemeenteraadsleden aanwezig waren. De voorzitter der L.P.S.V., de heer J. de Boer, sprak voor den aanvang een kort openingswoord, waarna met de afwerking van het gevarieerde programma werd be gonnen. Wat ons hierbij vooral opviel, was, dat zoo weinig jongere agenten van politie van de partij waren. Bijna steeds zagen.we de zelfde oude bekenden van vorige jaren. Dat is jammer, temeer daar de gelegen heid om te zwemmen door de overdekte inrichting ook tot den winter is uitge breid. De volledige uitslagen luiden als volgt: 50 M. schoolslag politie-, spoor- en tram wegpersoneel: 1. T. G. K. Troost (Politie) 44 3/5 sec.; 2. P. Bey (N.Z.H.) 44 2/5 sec.; 3. J. Teske (N.Z.H.) 50 2/5 sec.; 4. L. Plug (N.Z.H.) 50 4/5 sec.; 5. H. C. v. d. Bos (N.Z.H.) 51 sec. 50 M. borstcrawl dames (kampioenschap van Leiden): 1. F. Passier (Poelmeer) 34 3/5 sec.; 2. R. v. d. Tuyn (L.Z.C.) 42 2/5 sec.; 3. G. Lepelaar (L.Z.C. 44 4/5 sec. 100 M. schoolslag heeren (kampioenschap van Leiden): 1. D. Keyser (de Zijl) 1 min. 7 sec.; 2. W. Stomps (Poelmeer) 1 min. 31 sec.; 3. J. v. Weizen (de Zijl) 1 min. 37 2/5 sec.; 4. J. Sieders (de Zijl) 1 min. 52 sec. 50 M. rugslag voor politie-, spoor- en trampersoneel: 1. T. G. K. Troost (Politie) 51 sec.; 2. P. Bey (N.Z.H.) 51 2/5 sec.; 3. P. Huyskens (Politie) 54 2/5 sec.; 4. N. Laman (N.Z.H.) 55 2/5 sec.; 5. J. de Boer (Politie) 58 sec. 100 M. rugslag heeren (kampioenschap van Leiden): 1. J. v. Zijp (de Zijl) 1 min. 49 4/5 sec.; 2. H. Hasselbach (de Zijl) 1 min. 54 sec. 100 M. borstcrawl heeren (kampioen schap van Leiden): 1. J. Blansjaar (de Zijl) 1 min. 12 4/5 sec.; 2. A. Sanders (de Zijl) 1 min 16 sec.; 3. B. Kruit (Poelmeer) I min. 16 1/5 sec. 50 M. vrije slag voor politiepersoneel: 1. Insp. G. H. v. d. Ham 41 3/5 sec.; 2. M. v. Hilten 42 sec.; 3. T. G. K. Troost 45 2/5 sec.; 4. P. Huyskens; 5. P. Eveleens, 6. K. Rempt. 3x50 M. wisselslag heeren (kampioen schap van Leiden): 1. De Zijl in 1 min. 59 2/5 sec.; 2. L.Z.C. in 2 min. 5 2/5 sec.; 3. De Zijl II in 2 min 6 3/5 sec. 3x50 M. wisselslag heeren (politie enz.) 1. Politie I in 2 min. 36 2/5 sec.; 2. Politie II in 2 min. 36 3/5 sec.; 3. N.Z.H. I; 4. N.Z.H. H. 50 M. schoolslag dames (kampioenschap van Leiden): 1. R. Soheer (de Zijl) 46 1/5 sec.; 2. W. Biegelaar (de Zijl) 48 1/5 sec.; 3. R. v. d. Tuyn (L.Z.C.); 4. C. de Leeuw (L.Z.C.) 5x50 M. borstcrawl heeren (kampioen schap van Leiden): 1. De Zijl in 2 min. 44 1/5 sec.; 2. L.Z.C. 3 min. 4 sec. Reddingszwemmen in uniform (politie): 1. M. v. Hilten 53 sec.; 2. P. Huyskens 58 sec. 50 M. rugslag dames (kampioenschap van Leiden): 1. R. v. d. Tuyn (L.Z.C.) 50 1/5 sec.; 2. W. Biegelaar (de Zijl) 53 1/5 sec.; 3. G. Lepelaar (L.Z.C.) 54 4/5 sec. Popduiken (politie enz.): 1. T. G. K. Troost 28 sec.; 2. P. Huyskens 24 sec.; 3. P. Bey 29 3/5 sec.; 4. M. v. Hilten 33 3/5 sec.; 5. J. Teske 33 4/5 sec. Tot slot van het wedstrijdprogramma werd een waterpolo wedstrij d gespeeld tus- sdhen L.Z.C.Poelmeer en een combinatie van de Zijl. Laatstgenoemde ploeg won den wedstrijd met 21. WATERPOLO POELMEER II—H.G.A. II 4—2 Gisteravond speelde de reserve van Poelmeer een competitiewedstrijd tegen de reserve van H.G.A. De Oegstgeeste- naren wonnen met 42. POELMEERL.Z.C. Morgenavond wordt in Poelmeer de com petitiewedstrijd PoelmeerL.Z.C. ge speeld. VOETBAL AJAXA.K.A.VJJ. Op Woensdagavond 23 Augustus om half aoht zal een elftal van den Roomsoh Ka tholieken Amsterdamschen Voetbal Bond in het Ajax^stadion aan den Middenweg te Amsterdam een wedstrijd spelen tegen Ajax. De opbrengst zal ten goede komen aan door den oorlog getroffen sportver- eenigingen. De Koninklijke Nederlandsche Voetbalbond heeft voor deze ontmoeting toestemming gegeven. Jac. Stap legt beslag op het Zilveren 12 M2 jacht; de gebrs. Fonteijn winnen den Thedo-beker Zooals gisteren reeds gemeld, kwam het einde der Kaagweek dezen keer zonder wind, maar dat bracht mee, dat het een kalm slot was van eenige voor de zeilers inspannende dagen. Men nam dezen bij na windstillen dag op den koop toe bij de overige uitstekende zeildagen en de Kaagweek is desondanks niet minder goed geslaagd. Voor een zeer voornaam deel moge zulks dus te danken zijn aan het weer, dat zijn volle medewerking verleende al had den velen het misschix wat warmer ge- wenscht! maar tevens aan het welvoor ziene wedstrijdprogramma, dat door het Kaagbestuur kon worden uitgeschreven dank zij de groote deelname van zeilers uit het geheele land, doch in het bijzonder uit de watersportcentra van Noord- en Zuid-Holland en Utrecht. De zorgen van het oogenblik werden door de watersportliefhebbers voor eeni ge dagen op zij gezet en ongetwijfeld, zul len allen weer monter en opgewekt na deze al ot niet gedwongen vacantie aan het dagelijksch werk terugk'eeren. Aan deze Kaagweek-1940 zullen velen ongetwijfeld aangename herinneringen be waren en een woord van dank past daar voor aan het ijverig Kaagbestuur en het bekwame wedstrijdcomité, welke beide te zamen wisten te zorgen voor een vlot ver loop van het dagelijks wel overladen pro gramma. Er is bergen werk verzet door het wed- strijdcomité, doch de wijze, waarop accu- "raat en snel op den laatsten dag de totaal resultaten bekend konden worden ge maakt, dwong ieders bewondering af. Voor de wijze, waarop het bestuur ge zorgd had, dat de pers ten minste de be langrijkste wedstrijden kon volgen, past een woord van dank, omdat daardoor ook hetgeen zich tijdens deze dagen op de mooie Kagerplassen afspeelde, onder de oogen van de lezers kon worden gebracht en men daardoor een zoo getrouw mo gelijk beeld van het verloop der diverse wedstrijden heeft kunnen krijgen. Daar bij ondervonden we tevens de grootste welwillendheid van den kaptein „onzer" boot, die ons bracht in alle hoehen, waar we meenden een goeden kijk op den strijd der deelnemers te kunnen krijgen. Over de resultaten der wedstrijden op dezen dag kunnen we betrekkelijk kort zijn. Veel strijd kon er door den vrij ma tigen wind niet geleverd worden, maar dit had ook dit voordeel, dat thans ook de minder sterke zeilers, beter gezegd nog de licht-weer-zeilers een kans kregen en in sommige klassen hebben deze daarvan ook dankbaar gebruik gemaakt. Van het resultaat in de 45 M2., krui serklasse hebben we gisteren reeds be richt. Door het feit, dat ir. Doedes thans ook van de partij was hoopte men meer strijd te krijgen, doch door het ontbreken van wind is zulks mislukt. Vermaat, die voor de derde maal wist te winnen, be haalde 50 punten tegen zijn concurrent Sieverts 28 De Fenenga-beker kwam daar door in het bezit van den sympathieken Warmondschen zeiler. In de Vrijbuiterklasse hebben de Gebrs. Fonteyn zich onbetwistbaar de sterkeren getoond, ook al moesten ze op' den laatsten dag genoegen nemen met de tweede plaats. Hun puntènaantal van 51 tegen 35 en 33 van de opvolgers bewijst dit ten volle. In de Drakenklasse was, wijl het aantal deelnemers ten slotte toch nog boven de tien uitkwam, alsnog een hoofdprijs uitge loofd Dat deze werd buitgemaakt door den Amsterdammer Keegstra verwonder de niemand, al scheelde het slechts één punt (6160) of zijn stadgenoot A. War ners had den prijs veroverd. Op dezen laatsten dag toonde de Leide- naar v. d. Steen opnieuw, dat hij zich be ter thuis voelt in het kader van lichtere wedstrijden. In het eindklassement deelde hij de vierde plaats met 51 punten met ir. Hofkes uit Wassenaar. Ook in de nieuwe wedstrijdklasse, die der Valkjachten, ging een Amsterdammer met den hoofdprijs strijken. Het was hier de bekende zeiler R. Lemstra, die met drie overwinningen en één vijfde plaats ge toond had de beste te zijn. Ware Wim Rit- man niet enkele malen door pech achter volgd, misschien zou hij een even groote kans gemaakt hebben. Het verschil van 12 punten wijst daar ten duidelijkste op. Met 17 punten verschil volgde op hem zijn stadgenoot P. de Jong. In de Olympiajollenklasse waren twee hoofdprijzen vastgesteld vanwege het overgroot aantal deelnemers. In de eene groep was het wederom Daan Kagchel- land, die zich in het groote veld van deelnemers de beste toonde, in de andere groep kwam de Hillegersberger de Jong naar voren, twee zeilers, die de knepen van het vak door en door kennen en zich op de Kagerplassen bijzonder goed thuis gevoelen. Tegen concurrenten als Borgerhoff Mulder, v. d, Stadt, Recourt, W. Stoutenbeek, Theo v. Helvert e.a. springt deze prestatie nog duidelijker in het oog. Het was jammer, dat de Gebrs. Nauta hun kansen in de 12 M2. Sharpieklasse niet ten volle verdedigden, omdat zij niet iede- ren dag konden deelnemen. Ware dit wel het geval geweest, we weten niet of de wisselprijs, het zilveren 12 M2. jacht, dan wel met Jac. Stap naar Amsterdam zou zijn verhuisd. Hij behaalde 81 punten, ter wijl de tweede hoofdprijs gewonnen werd door F. Overmans uit Hillegersberg met 67 punten. De hoofdprijs in de B-klasse viel ten deel aan ir. v. d. Heyden uit Rotterdam met 84 pnt. tegen H. A. Rademakers uit Amsterdam met 60 pnt. In de klasse der vergroote B.M.'s gaven G. H. van Harten uit Loosdrecht en A. D. Bakker uit Hilversum elkaar niet veel toe. Laatstgenoemde won gisteren den eersten prijs, de eerste kwam achter hem als tweede, maar bezette in het totaalklasse ment de eerste plaats met 89 punten tegen Bakker 88. In de B-afdeeling was het verschil tus- schen de winnaars der hoofdprijzen aan merkelijk grooter. W. J. de Jong Jr. kwam tot een totaal van 131 pnt., terwijl K. v. d. Burg uit Oud Ade met 100 pun ten den tweeden hoofdprijs won. De strijd om den zilveren Regenboog is dit jaar wel bijzonder zwaar geweest. Hans v. d. Velde heeft evenwel door gistermid dag op fraaie wijze de eerste plaats te be zetten waardoor hij tweemaal eerste en eenmaal derde geworden was ten slotte toch den prijs in de wacht gesleept. Zijn zwaarste concurrent Leen de Wit bracht het tot 63 punten, terwijl Bergsma met 58 punten de derde plaats bezette. De uitslagen. De uitslagen waren: 45 M2.-klasse- 1. Walta, st. C. A. Ver maat, Warmond (tevens hoofdprijs); 2. Coppelstock, st. J. H. C. Sieverts, Den Haag. Vrijbuiterklasse: 1. Thedo, st. J. C. Smalt, Wasser aar; 2. Graaf de Lumey, st. L. J. Fonteyn, Scheveningen (tevens hoofdprijs). Drakenklasse: 1. Stormvogel, st. H. W. van der Steen, Leiden; 2. Vliegende Hol lander, st. A. Warners, Amsterdam; 3. 't Hondsbosch, st. J. W. Boersma, Alk maar; 4. Sterna, st. J. C. Tims, Den Haag; de Ran van Ph. Keegstra (A'dam) won den hoofdprijs. Valkenklasse: 1. War-Dy, st. R. Lem stra, Amsterdam (tevens hoofdprijs); 2. Goesting, st. W. Ritman, Leiden; 3. Zee vogel II. st. A. M. J. van Huystee, Heem stede; 4. Windjammer, st. K. Sixma, Gou da; 5. Elvee, st. J. J. de Graaf, Abbenes. Olympiajollenklasse A I: 1. Black Ma gie, st W. Stoutenbeek, Beverwijk; 2. Mag neet, st. J. R. v. d. Berg, Weesp; 3. Estam- tam, st. C. C. Flemming, Bloemendaal; 4. Zomerweelde, st. J. H. H. J. de Jong, Hil legersberg; 5. Foef, st. E. G. van de Stadt, Zaandam. De Clipper (D. Kagchelland) en Zomerweelde (de Jong) wonnen de hoofdprijzen. Idem klasse A H: 1. Glipper, st. D. Kagchelland, Rotterdam; Daphnia, st. P. H. R. Borgerhoff Mulder, Oegstgeest; 3. Flossie, st. E. H. v. d. Berg, Weesp; 4. Sleipnir, st. L. P. Vollebregt, Hillegers berg. Idem klasse B: 1. Ted, st. J. L. de Heer, Hillegersberg; 2. Waterrat, st. K. Lambi- non, Leiden; 3. Pine, "st. A. Vis, Wormer- veer; 4. Nar, st. H. Bennink, Leiden; 5. Poolster, st. H. Langeler, Oegstgeest. De Nar won den hoofdprijs. 12 M2 -klasse A: 1.. Ronny II, st. F. Overmans, Hillegersberg; 2. Nonny III, st. C. Overmans, Hillegersberg; 3. Wildebras, st. C. M. H. Nauta, Oegstgeest; 4. All- Weather, st. J. F. Stap, Amsterdam; 5. Koh-I-Noor, st. T. Rol, Amsterdam. De hoofdprijzen werden gewonnen door de All-Weather van Jac. Stap en de Ronny II van Overmans. Idem klasse B: 1. Wiko, st. A. J. de Koningh, Den Haag; 2. Pieternel, st. ir. A. van der Heyden, Rotterdam; 3. Whirl wind, st. W. P. van Duyl, Amsterdam; 4. Satanella, st. mej. L. P. la Brand, Den Haag. Hoofdprijs: de Wiko. Noordnederlandsche 16 M2.-klasse A: 1. T.E.B., st. A. D. Bakker, Hilversum; 2. Nix, st. G. H. van Harten, Loosdrecht; 3. Sobat, st. L. H. Bijl, Oegstgeest; 4. Roer domp II, st. J. Brunt, Nieuw-Loosdrecht; 5. Kwaje Hoek II, st. K. L. van der Horst, Hilversum. Hoofdprijzen: de Nix en de T.E B Idem klasse B: 1. de Koet, st. W. J. de Jong Jï. (tevens hoofdprijs); 2. Take Care, st. K. v. d. Burg, Qud-Ade; 3. Nelson, st. R. Alt, Leiden; 4. Lemmet, st. E. ten Haaf, Bloemendaal; 5. Gut Nass, st. L. P. van Lomzei, Rijswijk. Hoofdprijzen: de Koet en de Take Care. Pampusklasse met bijzeilen: 1 .de Zee- haen, st. G. J. F. Gröniger, Hillegersberg; 2. Oppassertje, st. H. Stumpe, den Haag; 3. de Steur, st. W. de Vries Lentsch Jr., A'dam. Idem zonder bijzeilen: 1. Albatros, st. G. J. Lagendijk, Breukelen (tevens hoofd prijs); 2. Alk, st. A. Volker Jr., Scheve ningen; 3. Spriet, st. F. P. Schoenmakers, Den Haag. Regenboogklasse A: 1. Duke n, st. J. C. van der Velde, Den Haag (tevens wissel- prijs); 2. Pipa, st. A. Theunissen, Leiden; 3. Eelko, st. W. Bergsma, Voorburg; 4. Saenden, st. L. de Wit, Zaandam; 5. Du vel, st. H Schrijver, Rotterdam. Idem klasse B: 1. Maas, st. M. C. van der Pol, Rotterdam; 2. Chanteclair, st. J. de Haan. Wassenaar. 12-voetsjollenklasse A: 1. Dr. Knock, st. R. Kagchelland, Rotterdam; 2. Phoenix, st. J. van 't Oever, Schiebroek ;3. Flying Fish, st. K. Volker, Oegstgeest; 4. Spirit, W. Daniels, Hillegersberg; 5. Doordrijver, st. K. Idema, Leiden. Hoofdprijzen: Spirit en Phoenix. Idem klasse B: 1. Mistral, st. F. Daniels, Hillegersberg; 2. Alvertje, st. D. Ie Comte, Hilversum; 3 Duimelot, stvr. mej. de Voogd, Haarlem; 4. Joke, st. P. Gerdt, Hil legersberg; 5. Beroeboe, stvr. mej. E. Bier, Bloemendaal Hoofdprijzen: Hennie, st. H. Werners, Amsterdam en Beatrix, st. R. J. Winters, Loosdrecht. Idem klasse C: 1. Swaaier, st. M. van Swaay, Den Haag; 2.Kwikdruppel, st. J. H. de Vries; 3. No Name, st. K. Broeck- mann, Ede. DE HOLLAND-WEEK 1940. Verschillende maatregelen getroffen. Naar wij vernemen, hebben de vereeni- gingen, die de Holland-week 1940 organi- seeren, de Kon. Ned. Zeil- en Roeivereeni- ging en de Kon. Watersport Vereeniging Loosdrecht, de volgende maatregelen ge troffen ten aanzien van het interessante wedstrijdprogramma: Aangezien het Buiten-IJ niet in aanmer king. kan komen voor de Amsterdamsche wedstrijden voor kleine vaartuigen, zullen, deze wedstrijden thans 3, 4 en 5 Augustus worden gehouden in het Oostelijk deel van het Binnen-IJ, waar een goede driehoeks- baan kan worden uitgezet. Noodgedwon gen herleeft hiermede wederom een oude gewoonte, want vroeger gaf de Konink lijke steeds wedstrijden op dit vaarwater. Voor de Zuiderzeewedstrijden wordt op die dagen voor Muiden gestart. Op deze wijze weet de Koninklijke zich goed aan de omstandigheden aan te passen. De Flevo-wedstrijd wordt 6 en 7 Augus tus gehouden die de jachten den eersten dag naar Enkhuizen brengt, terwijl het ein de op den tweeden dag in de buurt van Muiden zal zijn. Daarna komen de gebrui kelijke Loosdrechtsche wedstrijden op 9, 10 en 11 Augustus. Het laat zich aanzien, dat de inschrijvin gen voor alle drie gedeelten van dit om vangrijke en gevarieerde programma zeer bevredigend zijn. De organiseerende ver- eenigingen zullen de zeilers zooveel mo gelijk behulpzaam zijn met sleepboothuLp. Zoo vertrekt Vrijdag 2 Augustus een sleepboot uit Loosdrecht naar Amsterdam. Van Amsterdam zal de eerste vier dagen des morgens telkens een sleepboot naar Muiden varen en Dinsdag 6 Augustus zal sleepgelegenheid voor de klein vaartuigen van Amsterdam naar Loosdrecht beschik baar worden gesteld. Op deze wijze wordt, ondanks de moei lijkheden, welke tegenwoordig aan de or ganisatie van een dergelijk omvangrijk programma kleven, een goed verloop uit stekend in de hand gewerkt. WIELRENNEN SWIFT-COMBÏNATIE. V/are het niet, dat de communicatiemid delen nog niet te best zijn, voorzeker zou den er \eel Leidsche wielersportliefhebbers naai Amsterdam gaan om daar den wed strijd te gaan bekijken van de stayers, waarin ook van Amsterdam meedingt om het kampioenschap van Nederland. En voor iederen liefhebber staat wel vast, dat van v. Amsterdam de papieren heel best staan. Immers behoort het lang niet tot de onmo gelijkheden, dat Wals en Schulte, waar van V/als de favoriet is, elkander zwaar zullen bekampen en dat van Amsterdam met zijn gangmaker de noodige tactiek zul len gebruiken, om daar handig gebruik van te maken. Maar ook buiten dit, is van Am sterdam alleszins capabel om het de twee anderen lastig genoeg te maken. Waar de Swift-Combinatie momenteel beschikt over een zeer goed stel renners, om met succes aan de kampioenschappen op den weg deel te nemen, wordt er Don derdagavond als proef een teamrit gehou den. Wordt er serieus getraind dan is de kans groot dat er definitief wordt inge schreven. De start is op de gewone tijd en plaats. AUTOMOBILISME NIEUWE WERELDRECORDS. Uit Utha wordt gemeld: De bekende autocoureur Jerkins brak gisteren gedu rende een 24-uur rit met zijn 700 P.K. ster ken wagen verschillende van zijn verleden jaar gevestigde snelheidsrecords over de 50 K.M. tot 3000 mijl. Hij reed met een ge middelde van 161.18 mijl over een afstand van 3888.32 mijl. Zijn topsnelheid bedroeg 189 mijl. j DAMMEN TOURNOOI OM DEN „HUISMAN"- BEKER. Olivier verliest van Huisman. Na den openingszet 3429 van P. Oli vier was het al te voorzien, dat het een in gewikkelde partij zou worden. Huisman accepteerde alle moeilijkheden, zoodat de partij belangwekkend was om te zien. Het was Olivier weer, die met een enkelen schijf naar voren drong. Jammer was, dat hij, na een zeer interessante stelling ge formeerd te hebben, een winnenden slag- zet van den zwartspeler over het hoofdi zag. Venmeid dient nog, dat dit de eerste maal in een officieele ontmoeting is, dat het Huisman gelukte van P. Olivier te winnen. Van SteenbergenLaterveer. Ook dit maal koos eerstgenoemde 3126 als ope ningszet en met merkbaar suoces, want het leverde hem de winst van 1 schijf op. De kampioen, die verleden week van Huis man verloor, zette er nu alles op om al thans verlies te ontgaan. Na zeer sterk spel bereikte hij nog een voordeelige re mise. Ook de partij Heemskerkv. d. Blom beloofde fraai te worden. Beide spelers brachten hun schijven naar het centrum. Een foutieve afruil van v. d. Blom bracht echter een ontijdig einde in het voordeel voor Heemskerk. Naar wij vernemen speelt Wim Huisman Vrijdag in Den Haag om de „Miss Blan- sche Plaquette." BILJARTEN BILJARTCLUB T.E.P. „T.E.P." bliksem wedstrijd" Zooals reeds aan de leden bekend is, wordt de bliksemwedstrijd gehouden op Vrijdag 26 Juli as. De wedstrijd wordt als volgt gespeeld: Er zijn 22 deelnemers. Deze 22 spelen tegen elkaar, waarvan er 11 verliezers uitvallen. Deze 11 spelen wederom tegen elkaar, waarvan er 5 uit vallen. De 5 spelers, die over blijven en de speler, die vrijgeloot heeft, komen in de finale, welke een gewone competitie zal zijn. Er worden prachtige prijzen be schikbaar gesteld. De deelname is geheel kosteloos. De wedstrijd bestaan uit slechts 5 beurten, zoodat elke partij zeer span nend zal zijn. De loting voor de spelers, die in de 1ste ronde tegen elkaar uitkomen en welke Zondagavond in de zaal is getrokken door de leden, is als volgt: 1. N. Overdijk—Th. v. d. Holst 2. A. Koper—J. Brasker 3. J. v. d. PostH. Cambier 4. A. KienjetS. v. d. Aar 5. H. HuyingD. Devilee 6. C. v. d. Meijdenv. d. Krogt 7. H. Devilee—-J. Hillenaar 8. J. SoupartG. Klein 9. J. de GrootA. Koper 10. Ph. SmitsJ. Verhoogt 11. A. RodenburgJ. v. Dam De wedstrijden vangen precies 7.30 uur aan. Willen de leden zorgen op tijd aan wezig te zijn? A.s. Donderdag 25 Juli a.s. wordt er 'n vriendschappelijke biljartwedstrijd ge speeld tegen 'n viertal leden uit de St. Joz.-vereeniging „HazerswoudeGroenen dijk". De opstelling, welke genomen wordt uit de spelers, die in de oompetitie na Vrijdag j.l. het hoogste moyenne behaald hebben, wordt morgenavond gepubliceerd. HET DOET ME OEHOE' SETi, UW BERICHTTE OHTVANóETi MUHUEER HETTUEB- IKBENDimT UIT DE RESIpEHTlE WER CEXOEIEM. WEMMEEKAm KU l/ATI D/EH5T ZUMj/ fBÜJ DATU HIER 3ET1T, M/JCf- HEERDE. STAATS RAAD TE WEB IETJ VOOR U En IK RE-/

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 7