w OMGEVING Demobilisatie van het leger Laatste berichten MARKTBERICHTEN VRIJDAG 28 JUNI 1940 DE LE'DSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. <n H1LLEGOM Opening eigen gebouw E.H.B O. Gisteravond had onder groote belang stelling van autoriteiten en burgerij de officieele overdracht en opening plaats van het eigen gebouw der E.H.B.O. op het ter rein der N.V. Van Waveren's Graanhandel aan de Van Meerbeekstraat. Na een kort welkomstwoord van den voorzitter, den heer J. Paling, sprak aller eerst de voorzitter van het feestcomité samengesteld ter gelegenheid van het 10- jarig bestaan. Hij memoreerde de spontani teit der burgerij om gelden bijeen te bren gen om de vereeniging bij deze gelegen heid een geschenk aan te bieden. Bij de herdenking wist men nog niet welke vorm dit geschenk moest aannemen, maar toen dit gebouw beschikbaar kwam had men geen oogenblik geaarzeld tot aankoop over te gaan en bood hij het nu als cadeau der Hillegomsche burgerij aan. Vervolgens nam burgemeester van Nis pen tot Pannerden het woord om zijn groote erkentelijkheid uit te spreken je gens een vereeniging die in de afgeloopen dagen van spanning en oorlog zijn taaie aanmerkelijk had verlicht, omdat hij zien niet behoefde te bekommeren over de ge neeskundige voorziening der burgerij. Daadwerkelijk heeft de E.H.B.O. in die dagen getoond ten volle voor haar taak berekend te zijn en er is in de gemeente geen vereeniging die meer zijn sympathie en steun heeit dan zij. Hij feliciteerde de vereeniging dan ook met deze prachtige aanwinst en verklaarde met zijn hartelijke wenschen voor de toekomst het gebouw voor geopend. Met groote dankbaarheid en vreugde nam de heer Faling namens de vereeniging het gebouw in ontvangst. Voor de ver eeniging is het een groote aanwinst om dat men zich hier rust.g kan voorbereiden voor de taak in de samenleving en het voor de leden een band van saamhoorig- heid beteekent, maar ook voor de burgeiij zelve is het een aanwinst van beteekenis, welke zich reeds in de oorlogsdagen heeft gedemonstreerd. Officieus was het toen reeds in gebruik en maakte het in de ver eeniging reeds geschiedenis, Hier toch werd in de allereerste oorlogsdagen op initiatief der E.H.B.O. de Vrijwillige Vrou wen Organisatie opgericht en spreker her dacht met groote waardeering de enorme hoeveelheid werk dezer organisatie, die in samenwerking met de E.H.B.O. er in slaagde het gebouw binnen 24 uur om te tooveren in een goed ingericht hulpzieken huis met plaats vcor 20 patiënten, dank zij de offervaardigheid der burgerij. Aan me vrouw van Nispen verzocht spreker de woore'-n. van haar e"%tgenoot te willen bevestigen door het hijschen der vereeni- gingsvlag waaraan zij onder applaus vol deed. Haar werden fraaie bloemen aange boden. Nadat ververschingen waren aan geboden gaven de léden een zeer goed ge slaagde demonstratie in het verband leg gen en kunstmatig ademhaling, waarna het gebouw door de aanwezigen werd be zichtigd. Het bevat een zeer groote zaal, die zooals gezegd, gemakkelijk ruimte biedt om in tijd van nood, 20 patiënten te bergen, een bestuurs- en voorraadkamer, waar eventueele kleine operaties kunnen wor den verricht en een flinke keuken met waschgelegenheid, alles voorzien van elec- trisch licht. Door de leden onderling is het gebouw schitterend opgeknapt, zoodat het gebouw in alle opzichten een groote aan winst voor de gemeente beteekent. KATWIJK AAN DEN RIJN Begrafenis E. A. van Daalen. Gistermiddag werd op de algemeene be graafplaats alhier ter aarde besteld het stoffelijk overschot van den heer E. A. v. Daalen, in leven directeur der Gemeente bedrijven. De kist, die gedekt werd door een vijftal kransen, werd gedragen door het personeel der gasfabriek. Na de familie volgden achter de lijkbaar burgemeester en wethouders, de gemeente-secretaris, de heer Boekhoven, de commissie-leden van de be drijven en andere raadsleden. Voorts slo ten zich aan de heer Thijssen, gemeente ontvanger, de heer Tieleman, chef-commies ter secretarie, de heer de Bruyn, directeur der bedrijven, de heer Warmoltz, inspec teur van politie, de heer Kruyt, oud-wet houder, ds. Pras, Herv. predikant, de voor zitter der vereeniging van gasfabrikanten in Nederland en anderen. Toen de kist in de groeve was neergelaten nam burgemees ter Woldringh van der Hoop het woord, om eenige gevoelvolle woorden te wijden aan de nagedachtenis van dezen harden werker. Rust, zeide spreker, was hem vreemd, zijn leven was werken. Zelfs zijn vacantie werd dienstbaar gemaakt aan de bedrijven. Sinds ruim 20 jaar is de fabriek onder zijn leiding van steen tot steen herbouwd. Vervolgens schilderde spr. den overledene als mensch. Vcor iedereen een vriend. Steeds prettig in zijn optreden; zijn heengaan is een groot verlies ook voor het personeel voor wie hij steeds een vader was. In alles was hij hun een voorspraak. Verordeningen stenden hem hierbij veelal in den weg. Ver volgens sprak de burgemeester eenige ge voelvolle woorden van troost tot de weduwe en de kinderen. Dan voerde het woord wethouder Veltkamp, die mede namens vele vrienden woorden van dank en waardee ring sprak en den overledene schilderde als echt christen. De heer Boekhoven, gemeen tesecretaris, sprak namens de hoofdambte naren der gemeente woorden van dank voor al de vriendschap die zij steeds van de overledene hadden mogen ondervinden. Zijn nagedachtenis zal, zeide spr., ook bij ions in dankbare herinnering blijven. De voorz. der vereeniging van gasfabri kanten sprak over de groote vakkennis, de ijver en toewijding, waardoor de overledene het bedrijf tot zoo grooten bloei heeft ge bracht. Dat hij ruste in vrede. Ds. Rutgers, Hervormd predikant, ving zijn gevoelvolle woorden aan met er aan te herinneren, dat alles zijn bestemden tijd heeft; er is een tijd om geboren te worden en er is een tijd om te sterven. Wij staan hier allen met ontroerde harten, omdat de slag nog zoo vroeg gevaller is en vriend van Daalen er niet meer is. Zeer veel zal in hem gemist worden. Het christelijk onder wijs had hij van harte lief. Namens de schoolcommissie en de Kerkeraad zeide spreker God te willen danken voor wat Hij in den heer van Daalen hun geschonken had. De overledene was als christenmensch een schitterend voorbeeld voor anderen. Tenslotte vroeg spreker allen te willen zin gen het laatste vers van Psalm 84. Een broeder van den overledene dankte namens de weduwe en de kinderen voor de heerlijke woorden aan den overledene gewijd en voor de buitengewone belang stelling bij deze plechtigheid. Tuinbouwoverzickt. De afgeloopen week was er een vol verrassingen. Zoo nu en dan was het weer eens „iets anders". Mei dat „iets anders" bedoelen we c.m. dat zich feiten voordeden die in de tuinbouw- wtreld geheel nieuw waren. Zoo b.v. het „rooiverood van vroege aardappelen". Deze maatregel meende men ook voor deze streek te moeten nemen om een erge prijsdaling en een overvoerde markt tegen te gaan. Het is meegevallen, heei ,rg meegevallen. Een rooiverbod op Zaterdag heeft hier geen zin om de eenvoudig reden, dat het op Za terdag nimmer veiling is. Doch Zondag avond vernamen de tuinders reeds per ra dio dat deze vrij diep-ingrijpenden maat- reegl voor Maanaag nog geen doorgang zou hebben. Men kon, en ging dus Maandag weer met nieuwen moed aan het rooien. Nu is Maandag, in verband met den voorgaan- den Zondag, de aanvoer zelden bovenmatig groot en het aangevoerde kwantum kon dan ook gemakkelijk geplaatst worden te gen een zeer bevredigenden prijs, n.l. van 5.508 per 100 K.G. voor groote, 4.50 6 50 voor drielingen en 68 voor bonken, terwijl kriel zelfs tot 36 per 100 kg. opbracht. In het laatst van de vorige week was de noteering van 66.20 voor-groote. 78 voor groote, 67 voor drielingen en 5.506 voor kriel; en alles werd ver kocht, hetgeen een zeer belangrijke fac tor was. Toch meende het bestuur voor de volgende dagen extra maatregelen te moe ten gaan nemen en de tuinders naar een bepaalde maatstaf te mogen laten aanvoe ren. Aangezien de Groenten- en Fruitcen- trale of de regeering geen doorgedraaide vroege aardappelen overneemt, zullen extra maatregelen genomen moeten worden om de gang van zaker zoo bevredigend moge lijk te doen zijn. Sla ging meestal zeer graag weg tegen een bevredigenden prys van 12 per 100 stuks, wat een goeden prijs is voor natuursla. Ook bospeen kon steeds een bevredigenden prijs bedingen, varieerend van 6.108.10 per 100 bos voor de goede kwaliteit. Het aangevoerde pro duct is best. Peen per kis kon als regel van 11.15 per kist van 20 kg. opbrengen. Tuinboonen komen nog in matig kwantum en deden van 4.506.50 per 100 kg. Personalia. Voor het examer Midden standsdiploma algemeene handelskennis slaagde te 's Gravenhage mej. Cor van Pa ridon alhier. ...tlöv LEIDSCHENDAM Bloerapjesdag Zondag 30 Juni a.s. zal alhier een bloempjesdag worden gehouden ten bale van het Wit-Gele Kruis. Gezien het nuttige werk dezer afdeeling en de minder gunstig financieele omstan digheden wordt deze bloempjesdag ten zeerste in aller milddadigheid aanbevolen. Kosteloos rijwielbelastingmerk. Zij, die te Leidschendam wonen en recht meenen te hebben op een kosteloos rijwielbelas tingmerk, kunnen een aanvraag tot oe- koming daarvan persoonlijk doen bij den dienstgeleider te Leidschendam, die daar toe zitting houdt: ten Raadhuize aan de Delftschekade op de Vrijdagen 12 en 19 Juli a.s., van 2.30 uur tot 6 uur, en op de Tinsdagen 23 en 30 Juli as. van 7.30 uur tot 8.30 uur. Broodkaarten. De uitreiking van extra broodkaarten zal alhier plaats heb ben op Maandag 1 Juli a.s. van 2 tot 5 uur n.m. in het raadhuis aan de Delltschekade. ré NOORDWIJK Voor de K.R.O. De opbrengst van ge houden speldjesverkoop ten bate van den K.R.O. heeft alhier opgebracht 73.65. Personalia Voor het examen L.O. slaagde onze plaatsgenoote E. Slots, leer linge van de R.K. Kweekschool „Mariën- burg" te 's-Hertogenbosch. NOORDWIJKERHQUT Examens Huize „Sancta Maria". Eind examen Krankzinnigenverpleging Diploma B. Candidaten: 7. Geslaagd: H. Enthoven, J. Kamps,E. Laurey, J. Oostendorp, A. van den Ouwelant, A. Schoorl en eerw. broeder J. Lij ten van het St. Bavogesticht. Personalia. Voor het middenstands diploma slaagden onze plaatsgenooten C. v. d Berg Smit, N. Broers, A. Pennings, H. Musegaas en L. Roeien. VOORSCHOTEN Gemeenteraad. De raad dezer ge meente vergadert op Zaterdag, 29 Juni 1940, des namiddags 3 uur. Middenstandsoffer 1940. De Inschrij- vingslijsten ten bate van het fonds „Mid denstandsoffer 1940", die bij de leden van den Kon. Ned. Middenstandsbond, van den Ned. R.K. Middenstandsbond en van den Christelijken Ned. Middenstandsbond al hier hebben gecirculeerd, hebben opge bracht de som van 1285.50; een mooi bedrag. ZOETERMEER Politie. Door den commissaris der Ko ningin in de provincie Zuid-Holland is be noemd tot chef-veldwachter dezer gemeen te de heer J. F. H. Steenhuisen, thans veld wachter. RIJNSTREEK HAZERSWOUDE Personalia. Gisteren slaagden te 's-Gra- venhage voor het Middenstandsdiploma „Algemeene Handelskennis" de heeren B. Cok, C. G. J. Kerkvliet, H. v. d. Loo en mej. J. Matze. OUD-ADE Personn'ia. Onze plaatsgenoot G. v. d. Geest Gzn. is geslaagd voor midden:tan.1s- diplcma klein-bedrijf te 's-Gravenhage. TER AAR Gemeenteraad. Hedenavond kc-mt de gemeenteraad in openbare zitting bijeen ten gemeentehuize. Personalia. Onze plaatsgenoot de heer Th. den Haan, slaagde voor het di ploma Vestigingswet en behaalde het di ploma „Machine-bankwerker" en „Vlam- booglasscher". Zijn opleiding genoot hij op de Bisschoppelijke Nijverheidsschool te Voorhout. STADSNIEUWS COMMISSIE VOOR RAAD EN VOORLICHTING Ten behoeve van gezinnen, die in moei lijkheden en zorg zijn tengevolge van het feit, dat man of zoon gesneuveld is of ver mist wordt, heeft zich een commissie van raad en voorlichting gevormd, bestaande uit: pastoor Th. M. Beukers, mevr. G. Go- bée, ds. D. Kuilman, mr. P. A. van Tooren- burg, ds. H. A. Wiersinga en D. v. d. Kwaak, secretaris (Zeemanlaan 33). De commissie houdt zitting: 's Maandags en 's Woensdags en 's Vrijdags van 23 uur op Nieuwsteeg 6 boven. Ook kan men zich schriftelijk by een der leden van de commissie vervoegen. Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g. 1884. L. Horsman, Leimul der 128, galanterieën, enz. Nieuwe inschryving. 7478. Gebrs. Kiaan, Leimuiden 36a. Palingrookerü en v.' chhandel. Venn.: B. Kraan en P. Kraan. Reeds geplaatst in een gedeelte onzer vorige oplage. WAT GEBEURT ER MET HET BEROEPS- PERSONEEL? Wat gaat men deen met de dienst plichtigen? Men meldt oiis: De Duitsche commissaris voor de demobilisatie van het Nederland- svhe leger heeft thans ricthlijnen uitgege ven, die beoogen de krachten van de Ne- derlandsche beroepsmilitairen zooveel mo- gclyk in dienst van den wederopbouw van het land te stellen. Deze richtlijnen bcapeln o. a., dat be roepsmilitairen ontslagen kunnen worden, ii.dien zij een verklaring op eerewoord af leggen, dat zy op geen enkele wyze tegen de belangen van het Duitsche Ryk werk zaam zullen zyn. Verder zijn deze beroepsmilitairen na hun ontslag onderworpen aan een meldings plicht en een beperking van bevegingsvry- heid, voorzoover zij niet in openbare dien sten treden, welke onder den rUkscom- mirsaris staan. Beroepsmilitairen kunnen overgaan naar: 1. eHt vrije bedrijf, voorr.oover zij vaste werkgelegenheid, hvtzy hier te lande, het zij in Duitschland, kunnen aantoonen. 2. Openbare diensten (politie, opbouw- dienst, invoerrechten en accynzen, rivier politie e.d.). De overgang naar deze diensten is afhankelyk van de toestem ming van den Rijkscommissaris en van het aangaan van een vast dienstverband. 3. Den gepensionnerden staat, voorzoo ver recht op pensioen aanwezig is. Als nieuwe dienst wordt een „Opbouw- dienst" ingesteld. Deze opbouwdienst is geen blijvende dersteüning doch een voorziening voor een overgangstijd. Hy is ook geen arbeids dienst, zooals die in Duitschland voor de jeugd bestaat. Hij is veeleer een niet-mili- taire instelling van den Neder!andschen Staat en is bestemd om de rest van de Nederlandsche weermacht naar de burger- maatschappy over te brengen, om den werkloozen soldaat te helpen zyn krachten aan den wederopbouw van zyn land te wy- den. De Opbouwdienst is voor alle dienst plichtige onderofficieren en manschappen verplicht, die zich thans bij het leger be vinden en die, na 15 Mei j.l. uit de weer macht ontslagen, thans geen werk hebben gevonden of zich niet vrijwillig voor werk gelegenheid in Duitschland hebben ge meld De Opbouwdienst staat onder de leiding van vrywilligers, in de eerste plaats onder die van jonge oud-officieren en oud-on derofficieren, die voor deze groote taak alle krachten willen en kunnen geven. Dat deze leiders en onder-leiders een flancieel zekere positie zullen verkrygen spreekt vanzelf. Ingenieurs en eenige an dere vrywilligers zullen aan het leiders- corps worden toegevoegd. De Op-bouwdienst zal geen nieuwe vorm van werkverschaffing moeten zyn, slechts objecten, voor de gemeenschap van betee kenis, komen in aanmerking, in de eerste plaaats de vele opruimingswerken, die thans noodig zyn. In den landbouw die in dezen oorlogstyd voor de levensmiddelen- voorziening van het grootste belang is, zullen behulpzame handen veel n-uttig werk kunnen doen. Hoeveel noodzakelijke werken, die het belang der gemeenschap zoudenhebben gediend, heeft men laten liggen, omdat men er geen geld voor over had Daarom kan de Opbouwdienst op veel gebied goed werk doen: de aanleg van golfbrekers, dykverzwaringen- en verhoo gingen, de aanleg van waterwegen, bosch- bouw en dergelijke, welke werken groo ten deels door ongeschoolde arbeidskrach ten kunnen worden verricht. Binnenland V BOMMEN BIJ ARNHEM. In den afgeloopen nacht is door En- gelschen een bomaanval gepleegd op een spoorweg in de omgeving van Arn hem. De snoorweg bleef onbeschadigd, een aantal huizen werd vernield, twee personen werden zwaar, verscheidene andere licht gewond. Buitenland HET ITALIAANSCHE LEGERBERICHT. ERGENS IN ITALIË, 28 Juni. (Stefani). Legerbericht no. 17 van het Italiaansche hoofdkwartier luidt als volgt: Schitterende en intensieve actie der juchtmacht in Noord-Afrika en Italiaansch Oost-Afrika. De gebieden achter het vUan- deiyke front en gemotoriseerde Engelsche afdeelingen werden met succes gebombar deerd en beschadigd aan de de grens van Cyrenaica. In luchtgevechten werd een Britsch toe stel gedwongen te landen nabij Asmara. De ongedeerde inzittenden werden gevan gen genomen. Bij Assab werd een toestel neergeschoten, twee andere toestellen wer den ernstig beschadigd. REPUBLIKEINSCH CANDIDAAT VOOR HET PRESIDENTSCHAP AANGEWEZEN. PHILADELPHIA, 28 Juni (D.N.B.). Di recteur-generaal Wendell Willkie is op den partijdag der republikeinsche party met 594 van de 1000 stemmen benoemd tot republi- keinsch candidaat voor het presidentschap. PHILADELPHIA, 28 Juni (D.N.B.). aanwyzing van Willkie tot republikelnsch candidaat voor het presidentschap, is ge schied by de zestiende stemming en wel in hoofdzaak ten koste van candidaten, die weinig vooruitzichten hadden. Alleen sena tor Taft was in den eindstrijd een gevaar lijke tegenstander voor Willkie. Nadat het resultaat vaststond, hebben de deelnemers aan den republikeinschen partydag, onder grooten byval een besluit aangenomen, waarin werd vastgelegd, dat de aanwyzing van Willkie eenstemmig tot stand is geko men. Willkie, die directeur-generaal is van een electriciteitsfabriek en 48 jaar oud is heeft onmiddellijk, nadat hy was aangewe zen, verklaard, dat hy alles zal doen om de Amerikaansche welvaart en de nationale eenheid te herstellen en om de landsverde diging te volmaken. LEIDEN, 28 Juni. Vesc. Aanvoer 24 stie ren 300425, schoon gewicht 6872 cen,t handel tameiyk; 173 kalf- en melkkoeien 190—250, handel tamelijk vlug; 221 va rekoeien e. a. 130200 en 184 vette koeien f 200350, schoon gewicht 66—92 cent, handel vlug; 45 vette kalveren 80130 schoon gewicht 70100 cent en 325 nuch- there slachtkalveren 513, handel matig 483 vette schapen 22—35 en zuiglamme- ren 11—17, handel vlug; 2139 lammeren 7—11, 16 zeugen f 60—70, 233 mestvar- kens 20—36, en 320 biggen 11—17 per stuk, handel tamelijk; 12 paarden, 1 veu len; 23 bokken of geiten f 615 per stuk, handel matig. Kaas. Aanvoer totaal 91 partijen waar van 77 partyen Goudsche kaas le soort 34—36, 2e soort f 32—33 en 19 partyen Leidsche kaas le soort 2828 en soort 24—25 per 50 kg. Handel vlug. TER AAR, 27 Juni. Centrale Veiling. Peulen f 1.002.00. doperwten 0.90 1 23, capucijners f 0.90—1.05, witte capu- cijners 1.10—1.40, blauwschokkers 1.10 —1.35, tuinboonen 4463 cent, snyboonen 2.30—2.90. LEIDSCHENDAM. 27 Juni. Groentenvel- lipg. Engelschc komkommers le soort f 6.60 8.00, 2e soort f 6.607.00, 3e soort 4.70 .00, wankleurige f 4.stek 23: gele komkommtrs le soort f 5.707.50, 2e soort 4.705.00, 3e soort f 4.004.50, stek 2.00—4.50, kropsla f 1.00—1.80. stoofsla 2.002.50, peen 6.007.80. bloemkool le soort f 8.5010.2e soort 6.00—7.50, uitschot f 2 00—5.50; tomaten IdcL 10.5011.50, groote ronde 10.50 12.00. 2e soort f 10.50—11.3e soort f 6.00 7.50, bonken 6.50—9.00. uitschot 5.—, andyvie per 100 1.00—3.20 idem per kg. 2.004.50, spinazie per 4 kg. 1438 cent, posetele in 5.00—7.50, spercieboonen f 28 —32. radijs 1.00—1.50. selderie 0.50— .50, peulen 1422, tuinboonen f 5.00 50, doperwten f 12—20, meloenen 25— 32, rpode en witte bessen f 5.0015.—, perziken 612. ROELOFARENDSVEEN, 28 Juni. Groen- tenveiling. Aardbeien 1317 cent per pond. frambozen 11 cent per doosje, bloemkool 2.20—3.00 en sla 1.00—1.30 per 100 stuks, kassnyboonen f 2.403.35, stek 120 1.55, snyboonen volle grond 3.205.45. stek f 1.60, dubbele stamboonen zonder draad f 2.65—2.70, peulen f 1.00—2.65, dop- rwten 0.901.10, capucyners 90 cent, .nauwe f 1.10 en tuinboonen 4648 cent per 10 kg. Augurken D 1.50 en E 1.55— .65, stippel C D 90 cent per 25 wg. Kwakel: peulen 1.00—1.20, doperwten 0.901.15, capucyners 90 cent en tuin boonen 46 cent per 10 kilo. VINKEVEEN, 26 Juni. Groentenveilinf. Peulen 1026.50, doperwten 9.00—16.50 tuinboonen 5—7.50, kasanijboonen f 22 34, idem stek f 14—20, snijboonen (koude grond) 3032, stamsperclcboonen f 22 32, tomaten f 10—25, spinazie 9—13, pos telein 11—12, spitskool 4.70—4,90 en groenekool 4.004.10 per 100 kg., aard beien 16—19 per 100 pond; bloemkool 211, komkommers 4.007.20, kropsla i2, andyvie 1.00—2.60 per 100 stuks; peen 5_8, pieterselie f 3.50 en rabarber 2.504.30 per 100 bos. KATWIJK a. d. RIJN, 27 Juni. Groenten- veiling. Per 100 kg. vroege aardappelen: jroote f 5.506.40, drielingen 3.004.20, per 100 stuks: sla 1.00—1.60. bospeen 6.20—7.10, per 100 kg: tuinboonen 4.50— :.50. LEEUWARDEN, 28 Juni. Vee. Aanvoer: J Enter stieren 70—185, 172 Twenter stieren 185390, 390 vette koeien f 130 :35 per stuk, 42—82 cent per kg.: 644 melk- kalfkoeien 110—235, 60 pinken 50— 145, 35 vette kalveren 25—60, 94 gras kalveren f 30—60, 627 nuchtere kalveren 511, 242 vette schapen 1 1834, 197 wei deschapen 11—18, 517 lammeren f 5—11, 198 vette varkens 50135 per stuk, 52 cent per kg.; 40 magere varkens f 20 —50, en 152 kleine biggen 13—17 per stuk 21 bokken of geiten en 36 paarden. Totaal aanvoer 3523 stuks. Kaas. Prijzen: Nagelkaas 1321, Goudakaas f 16—26, Edamerkaas 1545, per 50 kg., Aanvoer 2208 kg. Boter. Aanvoer 1 derde en 12 zesde vaten. 483ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 15de IU«t Trekking van VrUdag 28 Juni 1MC Hooge Prezen 1000.— 8600 8901 9816 400.— 24842 200.— 9202 20194 24145 100— 1984 20942 Pryzen ran t 1159 1439 1521 1532 1880 2014 2004 2106 2179 2299 2449 2540 2756 2819 2924 352V 3899 4023 4037 4215 4224 4204 4464 4606 5075 5119 5191 5640 5776 6296 6599 6700 6740 6882 7167 7251 7465 7582 7921 8108 8221 8447 8767 8940 9060 9401 0700 9967 10627 10922 11203 11273 11301 11343 11374 11381 11383 11649 11668 11944 12017 12364 12367 12454 12565 12736 12815 12843 13011 13237 13670 14039 14146 14286 14317 14326 14852 14971 153J0 15358 15386 15468 15674 16003 16804 1G844 16909 16936 17012 17095 17246 17532 17636 17663 17706 18151 18624 18645 18821 19318 19581 19730 19862 20015 20217 20253 20429 20458 20973 21299 21302 21492 21708 21741 21795 21924 22217 22507 22520 22773 23029 23043 23427 23885 23904 24174 24240 24458 24572 24831 24899 Nieten 1009 1050 1153 1173 1293 1319 1459 1515 1604 1620 1666 1762 1758 1775 1792 1901 2101 2136 2148 2221 2229 2306 2419 2444 2672 279' 2795 2876 2895 2925 2929 2947 2035 3033 3059 3105 3179 3190 3216 323» 3291 3304 3307 3378 3386 3410 3496 3635 3713 3738 3873 4158 4170 4222 4300 4321 4346 4378 4391 4432 4514 4577 4804 4843 4856 4860 4937 5017 5127 6179 5194 5516 5528 5533 5548 6708 5739 5930 6026 6044 6062 6180 6188 6198 6281 6291 6336 6467 6558 6624 6650 6662 6838 6894 7177 7192 7223 7360 7537 7672 7748 7762 8034 8106 8167 8257 8288 8350 8364 8415 8427 846» 8550 8565 8584 8610 8052 8730 8736 8899 9045 9054 9126 9299 9375 9383 9384 9438 9569 9643 9679 9694 9705 9710 9850 9963 10029 10109 10137 10231 10233 10235 10284 10359 10559 10579 10613 10835 10939 11377 11466 11487 11499 11533 11658 11673 11720 11898 12054 12074 12142 12148 12219 12491 12628 12638 12641 1272G 12774 12781 12821 12842 12888 12930 13058 13075 13143 13207 13250 13325 13379 13575 13649 13736 13768 13775 13862 13869 13921 13032 14102 14154 14157 14173 14182 14316 14337 14330 14496 14513 14515 14524 14642 14818 14845 14894 14902 14954 14960 14988 15129 15238 15245 15248 15420 15470 15609 15621 15700 15720 15843 15944 16073 16133 16281 16376 16390 18430 16432 16434 16435 16528 16647 16714 16742 167D0 16837 16963 16980 171<0 17280 17294 17352 17392 17409 17494 17503 17507 17715 17780 177E9 17836 17904 18009 18170 18272 18296 18313 18377 18385 18520 18527 18545 18642 18683 18724 18754 18789 18819 19057 19077 19114 19171 19179 19209 19300 19338 19422 19438 19460 19564 19C41 19780 19792 198.5 19863 19914 19941 2018» 20229 20232 20278 20338 20459 20485 20554 20943 21062 21070 21118 21213 21248 21482 21513 21543 21648 21649 21695 21778 21850 21874 21888 22061 22111 22117 22221 22230 22263 22277 22357 22402 22476 22567 22571 22688 22740 22745 22780 22875 23088 23113 23129 23258 23346 23468 23510 23591 23641 23690 23754 23850 23882 23957 23969 24050 24171 24199 24201 24342 24425 24429 24447 24510 24594 24791 24877 24893 24913 24914 Verbetering: 5e klasse 14e HJst: 12011 ont breekt.

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 3