MDZft Deze week 154 premies met f. 515.50 J. N. VREEBURG Oude Couranten De Leidsche Courant Laat reeds NU „Het Leidsche Wollen Dekenhuis" DINSDAG 13 FEBRUARI 1940 DE LETBSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 4 TANDHEELKUNDIGE. WATERSTEEG 2a TELEFOON 25220 Spreekuren dagelijks van 11-12 en van 25 uur. Maandag- en Vrijdagavond van 78 uur. 299 Ziekenfond88preek uur: dagelijks van 81 '210 uur. •n Woensdagavond van 7-8 uur N.B. Ook na I MAART worden door de ziekenfondsen op door ons afgegeven kwi tanties vergoedingen betaald. UITSLAG VERLOTING Mlssle-naalkring„St.TarsicJus" t« Oegstgeest. De hoofdpr. is gevallen op no 235 en volgende nummers: 684,835, 211, 412, 320, 389, 170, 304, 268, 567, 296, 437, 654, 342, 803, 967, 958, 213. 566, 462, 239, 36, 394, 791, 383, 979, 913, 104, 733. De naam van de pop is Cathrina. 292 verkrijgbaar in pakken van 5 Kilo tegen 25 cent per pak Administratie Papengracht 32 Leiden, Tel. 20935 WASSENAAR Abonnementen en Adeertentiën worden aangenomen door W. C. v. d. HULST Dr. t. MANSFELDKADE Uw Matrassen en Bedden nazien en repareeren, maar dandoor OPGERICHT 1875 198 U is onvoorwaardelijk zeker, dat WIJ hieraan alle mogelijke zorg besteden ende kosten vallen altijd mee. Veerenbedden worden door ons ver maakt tot driedeelige matrassen. Haarl.str. 137 DBHB hoek Donkersteeg 2-4-6 Vraagt prijsopgave voor: 1*. ASPHALTINE MUURBESPUITING maakt beslist droge Muren en Spouwmnren overbodig Se. vaa MASTIEK DAKBEDEKKING. 853 A J. REEKERS, Noordwijk (B.) Tel. Int. 36 Speciaal adres voor Grondboringen en Draineerwerk OFFICIEELE PUBLICATIE van het Departement van Economische Zaken. OPGAVE VOORRADEN GRAAN, PEULVRUCHTEN, ZADEN EN KRACHTVOER. De Minister van Economische Zaken maakt bekend, dat op de registratiekaart, waarop de stand van den veestapel per 18 Februari 1940 moet worden ingevuld, tevens eenige vragen zullen worden gesteld, omtrent de op dien dag aanwezige voor raden in kilogrammen, gespecificeerd in gedorscht en onge- dorscht, van de volgende producten: tarwel, rogge, gerst, ha ver, maïs (eigen verbouwde), veldboonen, groene erwten, schokkers, capucijners, andere grauwe en platte vale erwten, bruine boonen (inclusief stroo- en woudboonen), witte boo- nen, bruin mosterdzaad, overige zaden, gemengd graan (eigen verbouwd, ook graan met peulvruchten), krachtvoeder, ver kregen op witte toewijzingsbonnen en nog aanwezig en ander krachtvoeder. Het is van het grootste belang, dat deze vragen zoo juist mogelijk worden ingevuld, daar zij moeten dienen ter controle van bij de voedselcommissarissen berustende gegevens inzake de bij de landbouwers aanwezige en reeds door hen ingele verde voorraden. De hoeveelheid aanwezig krachtvoeder, verkregen op witte toewijzingsbonnen, zal niet in mindering worden gebracht bij de komende krachtvoedertoewij zingen, doch is uitsluitend om administratieve redenen op deze kaart opgenomen. Iedere georganiseerde, ook indien hij geen vee houdt, moet deze gegevens verstrekken. Daartoe zal een strenge controle worden gehouden op de juistheid van de verstrekte gegeven^, zoodat iedereen wordt aangeraden, zich reeds van te voren op de hoogte te stellen van de op zijn bedrijf aanwezige of elders voor zijn rekening opgeslagen hoeveelheden krachtvoeder, op dat geen onjuiste opgaven worden gedaan. De registratiekaart moet vóór 22 Februari zijn ingeleverd. 's-Gravenhage, 12 Februari 1940. 295 OFFICIEELE PUBLICATIE van het Departement van Economische Zaken. KRACHTVOEDER VOOR WOONWAGENPAARDEN. De Minister van Economische Zaken maakt het volgende bekend. Met ingang van 27 Februari 1940 zal door woonwa genbewoners een speciale rekeling getroffen worden, waarbij op vertoon van een door den provincialen voedselcommissaris afgegeven kaart bij den plaatselijken bureauhouder een kracht- voedertoewijzing kan worden verkregen. Na genoemden datum is het niet meer mogelijk, dat aan woonwagenbewoners, die niet in het bezit zijn van een derge lijke kaart, voeder wordt toegewezen. Deze kaart kan tot 15 Mei 1940 worden aangevraagd bij den provincialen voedselcom missaris in de provincie, waarin de gemeente ligt, waarin de woonwagenbewoner in het bevolkingsregister is ingeschreven. Bij de aanvrage dienen de volgende gegevens te worden verstrekt: naam, voornamen, geboortejaar en -datum van den aanvrager; plaats, waar hij is ingeschreven in het bevolkings register; letter(s) en nummer(s) van de(n) woonwagen(s) en aantal paarden, waarvoor krachtvoeder zal worden aange vraagd. De aanvrage kan eveneens via den plaatselijken bureau houder worden gedaan, waarna deze zorg draagt voor da doorzending der aanvragen. Wanneer de aanvrager in het bezit van de kaart is, kan hij iedere week by den plaatselijken bureauhouder in het dis trict, waarin hij op dat moment verblijf houdt, op vertoon van deze kaart een krachtvoedertoewijzing ontvangen; deze kaart moet daarbij afgestempeld worden. Het verhandelen van de op deze wijze verkregen kracht- voedertoewijzing, alsmede het overdragen of verhandelen der kaart is niet toegestaan. Daar bij het verloren gaan van deze kaart geen nieuwe wordt verstrekt, moet de kaart met zorg worden bewaard. 's-Gravenhage, 12 Februari 1940. 295 OUD GOUD wordt door ons met 20 ver hooging ingekocht Wij betalen den hoogsten prijs voor 'n gou den tientje 122 H. J. VAN AMER0NGEN Haarlemmerstraat no. 233 iiiiiiiiiiiiiiniiuiiii! LIS S E ENGELENBRUG Abonnementen en Adeertentiën worden aangenomen door G. MEIJER Premiewinnaars Ie Serie 1.1.00 lste premie f. 20. Mevr. J. B., Pa penstraat, Leiden. 2de premie L 20. Mevr. O. P., Morschstraat, Lelden. 3de premie f. 15. Mevr. J. K., Haarlemmerstraat, Leiden 4e en 5e premie L 10. Mevr. G. A. B., Nieuweweg, Leimniden Mevr. r. d. B., Lange Mare, Leiden. 6e en 7e premie f. 8.50 Mevr. Y., Spanjerschekade, Rotterdam. Mevr. E. W., Rijnsb.weg, Leiden. 8e t.e.m. 10e premie f. 7.50 Mevr. N. W. C. P., Zoeterw.weg, Leiden. Mevr. A. S., Hooigracht, Leiden. Merr. S. J. v. E., Tesselschadestraat. lie t.e.m. 15e premie f. 6.50 Mevr. W., Hooge Morschweg, Oegstgeest. Mevr. M. v. P., Grocnesteeg, Leiden. Mevr. N. B. A., Dorpsstr., NoordwJiout. Mevr. C. E. M., Warmonderweg, Leiden. Mevr. M. L. H., Nieuwe Beestenmarkt. 16e en 17e premie f.6. Mevr. D., Vreewijkstraat, Leiden. Mevr. N. S. Z„ v. t Hoffstraat, Leiden. 18e t.e.m. 20e premie L 5.50 Mevr. W. J. v. d. H., Bakh. Rozeboomstr. Mevr. B. G., Langegracht, Leiden. Mevr. H. K., Zijlsingel, Leiden. 7400 De Midza-winkeliere staan steeds voor U klaar met een coulante bediening, een goede service, en prima kwaliteiten. Daarbij koopt U in de Midza-Speciaalzaken altijd beter en zeker niet duurder. EN U ontvangt de waardevolle^Mjjiza-lioiis 1 21e t.e.m. 25e premie f. 5.— Mevr. N. v. d. H.t Munnikenstr., Leiden. Mevr. F. B., Wolmaranstraat» Leiden. Mevr. L. D„ Levendaal, Leiden. Mevr. A. v. d. W., Voldersgracht, Lelden. Mevr. W., Maarsmanssteeg, Leiden. 26e t.e.m. 30e premie L 4.50 Mevr. M. M., A, Oude Wetering. Mevr. R. N, Maredijk, Leiden. Mevr. EL, Const. Huy gen slaan, Lelden. Mevr. Ch. F., Hooigracht, Leiden. Mevr. v. W., Trompstraat, Leiden. 31e t.e.m. 43e premie f.4. Mevr. N. J., Haarlet raat, Leiden. Mevr. D. H., Witte Singel, Leiden. Mevr. R. T., Br ©est raat, Leiden. MevT. C. H., Janvossensteeg. Leiden. Mevr. J. V., Geerestraat, Leiden. Mevr. G., Zoeterw. Singel, Leiden. Mevr. J. M. v. d. V., 3 Octoberstraat. Mevr. J. C. v. d. B.. P. de Ia Courtotraat. Mevr. H. A. J., Lange Mare, Leiden. Mevr. M. J. H., D, Rijpwetering. Mevr. F. J. v. Z., Vinkenlaan, Noordwijk. Mevr. N. O., Alexanderstraat, Leiden. Mevr. S. M„ Heemskerkstraat, Lelden. 44e t.e.m. 50e premie f. 3.50 Mevr. L. v. B., Noordeinde, Rijnsburg. Mevr. D. N., Hooigracht, Leiden. Mevr. N. V, Heerenlaan, Voorhout. Mevr. H. p., Bruckerstraat, Leiden. Mevr. N. v. EL, Koestraat, Lelden. Mevr. S., Hooge Morschweg, Leiden. Mevr. J. H. Y., 2e Looierstraat, Leiden. 51e t.e.m. 73e premie 13. Mevr. J. L-, Schelpenkade, Lelden. Mevr. C. de H„ Voorste Zandstr., Leiden. Mevr. P. M. v. M., Kagerstraat, Leiden. Mevr. A. R., Haarlet raat, Leiden. Mevr. D. B., 3 Octoberstraat, Leiden. Mevr. P. B., Lage Rijndijk, Leiden. Mevr. C. KL, Weth. v. d. Piaskade, Katw. Mevr. S. v. d. W„ Hoogm.w., Leiderdorp. Mevr. G. G., Maredorpschedw-straat. Mevr. v. G., v. d. M., Hoogl. Kerkgracht. Mevr. G. Z^ Dr. Heyelenlaan, Abbenes. Mevr. S. v. d. I*, Os en Paardelaan. Mevr. W. H., Magd. Moonsstraat, Leiden. Mevr. H. S., Ie Looierstraat, Leiden. Mevr. H. v. d. B., Oranjegracht, Leiden. Mevr. B. de W., J. v. Goyenkade, Leiden. Mevr. D. Sm B, Woubrugge. Mevr. G. S., Hoogmadescheweg, Leiderd. Mevr. W., Formosastraat, Lelden. Mevr. J. A. B., Hoofdweg, Abbenes. Mevr. v. Z., Leidscheweg, Voorschoten. Mevr. B. A., Langegracht, Leiden. Mevr. J. v. d. K.. de Sitterlaan, Leiden. 74e t.e.m. 96e premie f. 2.50 Mevr. A. J. de K., de Goejestraat, Leiden. Mevr. A. M., B, Roelof arendsveen. Mevr. C. F., Vrouwenstceg, Leiden. Mevr. K., Beukenrode, Sassenheim. Mevr. L B., Utr. Jaagpad, Leiden. Mevr. V., Rijnsburgerweg, Leiden. Mevr. W. S„ Haagsche str.weg, Oegstg. Mevr. P. J. Z., Oosterstraat, Leiden. Mevr. J. W. B., Lammenschans weg. Mevr. P. v. d. H., Leidschew^ Voorschoten Mevr. J. v. D., G. Brandtstraat, Leiden. Mevr. C. H„ v. Bemmelenstraat, Leiden. Mevr. v. R., Leeuwenhoekstraat, Leiden. Mevr. D. v. N., Dorpstraat, Kaag. Mevr. J. Nm Thorbeckestraat, Leiden. Mevr. H. K., Oude Rijn, Leiden. Mevr. L. M. de G„ Hofwegen, Woubrugge Mevr. H. H. M. M.. Hoogewoerd, Leiden. Mevr. T. J. O., Middelstegracht, Leiden. Mevr. C. V., Hooigracht, Leiden. Mevr. E. V., Maredijk, Leiden. Mevr. G. v. I*, Vliet, Leiden. Mevr. J. H. Cm Sophiastraat, Lolden. 97e t.m. 109e premie f. 2. Mevr. R., Baatstraat, Leiden. Mevr. L., Verwerstraat, Leiden. Mevr. L. K., Atjehstraat, Leiden. Mevr. A. de G., Breestraat, Leiden. Mevr. C. v EL, s-Gravend.w., Noordw.h. Mevr. C. J. v. V., Haarl.straat, Leiden. Mevr. A. K., Pieterskerkkoorsteeg, Leiden Mevr. D. M., Nic. Beetsstraat, Leiden. Mevr. J. H. de M.. Buys Ballotstr., Leiden Mevr. J. B., Noorderstraat, Leiden. Mevr. D. S., Sumatrastraat, Leiden. Mevr. J. M-, Gortestraat, Leiden. Mevr. H. J., Hooge Rijndijk, Leiden. Premiewinnaars 2e Serie f. 0.50 lste premie 13.50 Mevr. A. S., Morschstraat, Leiden. 2e, 3e en 4e premie L 2.— Mevr. Z., Brouckhovenhof, Leiden. Mevr. W. K., Kortenacrstraat, Leiden. Mevr. de R. de V, Rapenburg, Leiden. 5e t.e.m. 9e premie f. 1.50 Mevr. R^ Brederostraat, Leiden. Mevr. C. J. v. V., HaarLstraat, Leiden. Mevr. E. E., Zijlsingel, Leiden Mevr. v. d. BL, de Sitterlaan, Leiden. Mevr. J. B,, Kaiserstraat. Leiden. 10e t.e.m. 17e premie f. 1. Mevr. v. L., Levendaal, Leiden. Mevr. W. V., Maredijk, Leiden. Mevr. L. Z., Buys Ballotstraat, Leiden. Mevr. J. H., Langegracht, Leiden. Mevr. L. D., Levendaal, Leiden. Mevr. M. v. P., Groenesteeg, Leiden. Mevr. C. Fm Vrouwenstceg, Leiden. Mevr. C. J. L., Pelikaanstraat, Leiden. Premiewinnaars 2e Serie 0.25 lste premie f. 3. Mevr. G. v. P., Oranjegracht, Leiden. 2de premie f. 2.50 Mevr. J. T., Cronesteinkade, Leiden. 3e te.m. 6e premie f. 2. Mevr. J. K., HaarLstraat, Leiden. j Mevr. P. V, Steenstraat, Leiden. Mevr. T. S., Joubertstraat, Leiden. Mevr. N. O., Alexanderstraat, Leiden. 7e t.e.m. 12e premie f. 1.50 Mevr. C. de H., Voorste Zandstr., Leiden. Mevr. J. W. B., Lammenschansw., Leiden. Mevr. D. N., Hooigracht, Leiden. Mevr. H. D., Papengracht, Leiden. Mevr. M. v. P., Groenesteeg, Leiden. Mevr. W. K., Kortenaerstraat, Leiden. 13e t.e.m. 28e premie f. 1. Mevr. L. D., Levendaai, Leiden. Mevr. J. v. B., Roemer Visserstr., Leiden. Mevr. v. d. EL, de Sitterlaan, Leiden. Mevr. W. V., Maredijk, Leiden. Mevr. R. de GM Breestraat, Leiden. Mevr. E. S., Rapenburg, Leiden. Mevr. F., Hooigracht, Leiden. Mevr. H. A. J-, Lange Mare, Leiden. Mevr. J. Cm Oude Singel, Leiden. Mevr. J. B., Noorderstraat, Leiden. Mevr. M., 3 Octoberstraat, Leiden. Mevr. H. W., de L. de Kanterstr., Leiden. Mevr. A. v. d. W., Voldersgracht, Leiden. Mevr. N„ Korevaarstraat, Leiden. Mevr. C. J. v. V., Haarl-straat, Leiden. Mevr. Z. WH Prinsenstraat, Leiden.

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 4