FAILLISSEMENTEN DONDERDAG 1 FEBRUARI 1940 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. HAZERSWOUDE (Groenendijk) Lustrumviering „St Willibrordus". Uit propagandistisch oogpunt viert de fa- brieks-arbeiders-vereeniging „St. Willi brordus" alhier haar eerste lustrum a.s. Zondag. Op de laatst gehouden ledenver gadering werd dit voorgesteld en algemeen goedgekeurd. Op een daaropvolgende be stuursvergadering werd nog een en ander besproken. Juist omdat in het afgeloopen jaar de collectieve arbeidsovereenkomst tot stand kwam al duurde het wat lang en kostte het veel moeite is deze viering van waarde. Vele nieuwe leden werden in geschreven, zoodat 't aantal georganiseer- den werkelijk groot is. Toch staan er nc-g engelen afzijdig; deze viering begint Zon-, dagmorgen met een H. Mis uit dankbaar heid, en algemeene H. Communie onder de H. Mis. 's Avonds zal om half acht in 't parochiehuis het feest worden voortgezet, cn dan op een andere wijze. Het programma zal bestaan uit muziek en voordracht, terwijl een „kleine" feest tafel voor verdere verrasingen zal zorgen. Alle leden worden dan ook verwacht. KOUDEKERK IJsvereeniging. De Koudekerksche ijs- vereeniging hield Maandagavond op de bo venzaal van Hotel de Bruin alhier haar al gemeene vergadering onder leiding van den voorzitter, den heer C. van Leeuwen. Uit de groote opkomst bleek reeds, dat de vereeniging een groote toeloop van leden heeft, want de zaal was flink bezet. Nadat de presentielijst met de meest mo gelijke nauwkeurigheid was samengesteld, opende de voorzitter de vergadering, waar bij het hem een genoegen was zulk een groot aantal leden te mogen verwelkomen. De voorzitter bracht dank aan den heer D. Reijneveld, die zoo welwillend is geweest om het „Torentje", het meest geliefde cen trale punt voor de ijsvreugde, voor de ver eeniging af te staan, hetgeen op hoogen prijs werd gesteld. De heer W. Wille, secr., las hierna het jaarverslag, hetgeen gewaagde van den bloei der vereeniging. Telde de vereen, de vorige vergadering 125 leden, thans is dit aantal gestegen tot 197 leden. Na dit verslag bracht de penningmees ter, de heer J. J. Huisman, rekening en verantwoording uit, waaruit o.m. bleek, dat de inkomsten met inbegrip van het sal do des vorigen jaars hadden bedragen 254 68, de uitgaven f 248.62, alzoo een ba tig saldo van f 6.06, hetwelk door een com missie, bestaande uit de heeren C. v. d. Bijl en J. Bijleveld, is nagezien. Alsnu komt aan de orde: verkiezing van 4 bestuursleden wegens periodiek aftreden van de heeren T. Blijleven en W. Jongeneel en uitbreiding van het bestuur met twee leden. De heer Jongeneel heeft als bestuurs lid bedankt. In de plaats van den heer T. Blijleven werd tot bestuurslid gekozen de heer J. Snippe, terwijl op voorstel van den voorzitter bij acclamatie tot bestuursleden werden benoemd verklaard, de heeren Jan Reijneveld J.D.zn., Jaap Bijleveld en Jan Hogenes, omdat deze heèren op de ijsbaan zich reeds zeer verdienstelijk hadden ge maakt. Vervolgens werd uit den boezem der vergadering nog een baancommissie sa mengesteld, waarvan de leiding werd opge dragen aan het bestuurslid Jaap Bijle veld. Na de pauze werd nog een gratis verlo ting gehouden en de verrassingen aan de gelukkigen uitgereikt. Na afloop hiervan werd het bestuur door een der leden na mens de vergadering dank gebracht vöor alles wat door hen dezen winter zoo be langeloos is verricht voor de IJsclub. Wedstrijd voor paren. Door de Koude kerksche IJsvereeniging was Woensdag middag op den Rijn een wedstrijd uitge schreven voor paren. Er hadden zich voor dezen wedstrijd 14 paren opgegeven. De prijzen werde na een harde kamp gewon nen door: le pr. Jaap Bijleveld en Jannie van Leeuwen; 2e pr. Jans Snippe en Willie Harskamp; 3e pr. Cor de Wit en Neeltje van Leeuwen; 4e pr. Leen Hakkenbrak en Beb van Leeuwen; 5e pr. Joop Hortensius en Krijna Reijneveld. Een tweede IJsclub. In het oostelijk deel van onze gemeente is een tweede IJs vereeniging opgericht onder den naam van „Meerwijk", met aanvankelijk 73 leden. In het bestuur werden gekozen de heeren R. A. Meijer (voorzitter); N. de Jong Wzn.; N. v. Harskamp; H. van Klaveren; N. Ouds hoorn; K. Biesheuvel en D. Geerlof. Be sloten werd om een verlichte baan in de omgeving van Prinsenschouw te maken. LEIDERDORP Werkloozen. Bij het agentschap cDer arbeidsbemiddeling staarn 109 werkloozen ingeschreven (het grootste gedeelte hier van is door de vorst zonder werk). „De Munnik." De propaganda-avond van de Tennisclub „De Munnik" werd icn „Oud Hortuszicht" gehouden. Ter eere van den verjaardag van Prinses Beatrix werd dezen avond ingezet met het zingen van „Het Wilhelmus", waarna eenige komische films werden gedraaid. Hersengymnastiek tusschen 6 dames en 6 heeren volgde dan. De dames wonnen. Opgevoerd werd na de pauze een blijspel in 3 bedrijven getiteld: „Lady Crooner allures." Het stuk werd erg aardig ge speeld en alle lof komt de jeudige actrice onej. Elly Zierfuss (een lid van „De Mun nik") toe! Het applaus, dat van harte weer klonk gaf de bijval van de toeschouwers weer. De heer P. Boot, voorzitter van de club, bracht mej. Zierfuss, mede namens de leden, een bloemenhulde. Hierna bleef mén nog geruimen tijd gezellig bijeen. Alg. Ziekenfonds. De jaarvergadering van dit ziekenfonds weid gehouden in „Irene", onder voorzittenschaip van den heer G. v. d. Beek. Na diens openingswoord las de secretaris, de heer A. Cats de notu len en werd door den penningmeester het financieel verslag uitgebracht. Het jaar 1939 bleek voor de vereeniging niet roos kleurig te zijn geweest. Wel bleef het le dental op peil, doch de uitgaven overtrof fen de inkomsten met een bedrag van ruim 600. Het kassaldo was daardoor per 1 Januari 1940 geslonken tot 3303.28, ter wijl het saldo van het sanatoriumfonds 458.27 was. De heer J. Rietveld bracht na mens de kascommissie een gunstig verslag uit. Bij de bestuursverkiezing werden bei de aftredenden de heeren A. Cats en G. Anker herkozen. Als nieuw bestuurslid werd in de vacature P. Brugman gekozen de heer P. /an Leeuwen. Na een korte bespreking werd besloten de j aarlij ksche storting van f 150 in het sanatoriumfonds dit jaar niet te doen. De heer de Jong sprak over zijn bevindingen als controleur. Hieruit bleek, dat niet steeds door alle leden rekening werd gehouden met de bepalingen van het reglement. Na rondvraag sprak de voorzittei in zijn sluitingswoord nog over de gemobiliseer de ledem, die ver van de hunnen, de plicht voor het vaderland vervullen. Ten slotte uitte hij den wensoh, dat een volgende jaarvergadering onder beter omstandig heden zou kunnen worden gehouden. NOORDEN Vrouwenbond. Op Zondag 4 Febru ari a.s. houdt de R.K. Vrouwenbond alhier op de St. Francisouszaal haar jaarlijksche feestvergadering. Aanvang om zeven uur des avonds. Op deze feestvergadering zal door enkele meisjes worden opgevoerd een tooneelstuk in drie bedrijven en daar na nog een kluoht Verder zal deze avond worden gevuld met verschillende andere vermakelijkheden, waaronder ook een kleine verloting, ten bate van deai Vrou wenbond. De dames, die lid zijn moeten medebrengen hun lidimaatschapkaart 1940, op welk vertoon men vrijen toegang heeft. Voor heeren en dames niet-leden toegang tegen betaling. St. Josephgezellen vereeniging. Op verzoek van den Pastoor is een bijeen komst gehouden van jongens van 17 tot 25 jaar ten einde besprekingen te houden tot de mogelijke oprichting van een St. Josephgezellan vereeniging. Tusschen de kerk en pastorie bevind zich een hiervoor geschikt gebouw, terwijl er nu ook een aantal meubelen zijn gekomen, zoodat het geheel een pnettigen indruk maakt. Het lokaal is geheel opgeknapt en biedt vol doende ruimte voor de oprichting van bo vengenoemde vereeniging, zoodat de feite lijke oprichting wellicht nog maar een kwestie van tijd is. RIJPWETERING Hardrijderij. Op initiatief van die hee ren Th. v. d. Wereld en N. DonigcLmams werd gisteren een hardrijderij op schaat sen georganiseerd om levensmiddelen voor behoeftige gezinnen onder auspiciën van de Rijpweteringsche IJsclub. De weersom standigheden en het ijs waren buitenge woon ongunstig, waardoor het aantal toe schouwers maar matig was. Toch werden snelle ritten gereden en werd de wedstrijd vooral op het eind zeer spannend. Meerde re malen moest zelfs vier maal gereden worden, eer een beslissing verkregen was. Ten slotte werden de vier eerste prijzen achtereenvolgens gewonnen door de hee ren Alfb. Strijk, C. v. d. Star Jzn, H. Gan- zevles en J. v. d. Star Jzn. Dank zij het aanzienlijk bedrag door bovengenoemde initiatiefnemers voor dit doel gecollecteerd, kon aan 69 minderbedeelde gezinnen een groote re of kleinere hoeveelheid kruide nierswaren en vet- en vleeschwaren wor den toebedeeld, waarvoor men hun zon der twijfel :eer erkentelijk zal zijn. Een woord van hulde past hier nog aan het be stuur van de Rijpweteringsche IJsclub, dat voor dit doel een deel van het kasgeld •beschikbaar stelde en dat zich de moeite heeft getroost om deze wedstrijd te orga- niseeren. Moge het bestuur thans zijn aan dacht gaan wijden aan het scheppen van een mogelijkheid om de ij ssport te beoefe nen voor vele van zijn leden, die daarnaar reikhalzend uitzien. TER AAR IJswedstrijd. De IJsclub „Ons Genoe gen" aan den Aardam, organiseerde wed strijden in hardrijden met hindernissen voor schoolkinderen. Prijswinnaars wa ren: Jongens: J. Woudenberg, Marskamp en van Eyk. Voor de meisjes: A. van Vliet, J. v. Ek en T. v. Vliet. De K. J. C. op de schaats. Zaterdag middag a.s. zullen op de banen van de Ter Aarsche IJsclub aan het Kerkpad, ijs en weder dienende, wedstrijden worden ge houden voor de St. Jansknapen en voor de K J. C.'ers, dus alle jongens, welke in Ring- oi Banverband zijn. Hoe laat het precies begint, kan Zaterdagmorgen in het Paro chieblaadje gezien worden. Er zullen aardige prijzen zijn, tot zelfs een fiets en een paar schaatsen toe. De wedstrijden zullen geleid worden door de herauten en ringleiders. Wanneer het weer nu mewerkt, belooft het een prettige mid dag te worden. WOERDEN DOOR TREIN GEGREPEN. Gistermorgen is aan het station alhier den tot nog toe niet geïdentificeerde man door een trein overreden. Beide beenen werden hem even onder de knie afgere den. In zorgwekkenden toestand is het slachtoffer naar het R.-K. Ziekenhuis ver voerd. Het bewustzijn was gisteravond nog steeds niet teruggekeerd. GEMEENTERAAD VAN SASSEN HEI1* „Werkt die nieuwe inrichting al, M. d. V.", vroeg de heer Vogelaar Woensdag middag tijdens de Raadsvergadering, daar mede doelende op de eerst voor kort aan geschafte Sabrulec-kolenstoker. Want het was erg koud in de raadszaal. Weth. Bader zat met den duffelschen jas aan en meer dere leden gingen af en toe zich aan de ra diatoren warmen. Het heeft evenwel niet den minsten invloed gehad op de welspre kendheid. Burgemeester Gouverneur hield een Nieuwjaarsrede en wenschte de leden en gemeentenaren God's beste zegen toe en memoreerde de verjaardag van Prinses Beatrix. Als oudste lid dankte de heer v. Zonne veld en sprak de hoop uit, dat de gemeen te economisch vooruit mag gaan. De ener gie, die in het bollenvak bestaat, is niet voldoende, God's zegen is eerste eisch. Van de IJsclub was een adres ingeko men, om gedurende de ijsperiode de be schikking te mogen hebben over het park Rusthoff en het water daarin als ijsbaan in te mogen richten, alsmede een kleine entree le mogen heffen ter bestrijding van de kosten. De heer Beije verdedigde het adres en deed voldoende toezegging met betrekking tot de entreeprijzen, dit naar aanleiding van een opmerking van den heer Korte- kaas. Ged. Staten hebben eenige wenschen kenbaar gemaakt omtrent het administra tieve beheer van het Grondbedrijf. B. en W. stelden den Raad voor, naar aanleiding daarvan, het Grondbedrijf in de algemee ne huishouding op te nemen. Op voorstel van den heer van Zonneveld besloot de Raad deze zaak later te behandelen. De aftredende leden van de Commissie tot Wering van Schoolverzuim werden herbenoemd en eenige reclames Honden belasting werden conform het voorstel van B. en W. goedgekeurd. Punt 5 van de agenda: Aanschaffing vrachtauto, vuilnisauto, auto-brandspuit en slangen, beerschuit en beerwagen werd ge lijk met de begrooting 1940 behandeld. t De begrooting. Na een korte inleiding door den voorzit ter. waarin deze er op wees dat het Cen traal Gezag in den Haag met vele com- missiën en ambtenaren de gemeenten con troleerden, was de heer van Zonneveld de eerste om eenige algemeene beschouwin gen te houden. Deze wees er op, dat de veranderde samenstelling van den Raad niet geleid heeft tot, verandering in het College van B. en W. Dit waarborgt een zekere continuïteit in den gang van za ken, die toe te juichen is. Spr. betreurt, dat in deze begrooting weer minder voor het onderwijs is uitgetrokken dan op de vcrige. Bij de Armenzorg heeft de Overheid slechts een aanvullende taak: familiebe trekkingen en kerkelijke instellingen zijn daartoe in de eerste plaats geroepen en spr. vreest, dat het plichtsbesef van lief dadigheids- en kerkelijke instanties sterk zal verzwakken indien de Overheidszorg op dit terrein niet verandert. Wij heb ben als Christenvolk als een onzer eerste plichten het betrachten van de christelijke liefdadigheid. De heer Verkley wees eveneens op de samenstelling van den nieuwen Raad en herinnerde er aan, dat toen 4 jaar geleden de Katholieken met de meerderheid kwa- wen, gewaarschuwd werd voor machtsmis bruik. Spr. verwacht thans, nu de rollen zijn omgekeerd, hetzelfde standpunt. In dertijd is door den voorzitter geantwoord, naar aanleiding van een verzoek uit den Raad, dat B. en W. niet zouden komen met een voorstel tot invoering van het ge bed in den Raad. Namens de Katholieke fractie deelt spr. thans mede, dat deze het op prijs zou stellen, indien binnen korten tijd een voorstel daartoe zou komen. Spr. wijst verder op het groote nut van school- melkvoeding en bepleit de verbetering van wegen o.a. de Warmonderdam. De heer van Breda wijst ook op den slechten tijd en meent, dat de gemeente werkobjecten moet zoeken om in den a.s. zomer de menschen aan het werk te kun- ren zetten. Meer dan ooit moet in vervul ling gaan het „Draagt elkanders lasten" en de werkloosheid in den a.s. zomer zal zeer zeker grooter zijn. Deze begrooting beschouwt spr. als een stervende: er zit geen perspectief in, wij sukkelen maar door en zullen het jaar wel weer door komen, er is in het geheel niets in verwerkt, dat op de toekomst wijst. Het staat spr. niet aan, dat de saldi van vorige dienstjaren-niet meer gebruikt mogen wor den, zooals men wil en breekt daarna een lans voor het onderwijs. De heer Vogelaar weer op een strooibil jet van de R.K. Staatsparty. Ik wil de R.K. raadsleden, die hier zitten, er geen verwijt van maken; als menschen van de praktijk zullen zij wel zoo verstandig zijn zulke din gen niet te beweren. Maar de opstellers van dit pamflet wil ik zeggen: Heeren, er waren nog 5 raadsleden, behalve de R.K. en er was ook nog een Burgemeester, die wat tot stand bracht van de door u opge somde dingen. Wanneer u voorstelt alsof alles uw werk is en daarbij nog veel be geerlijks voor de toekomst belooft, dan is dat onwaarachtig en gewoon uitgedrukt „Boerenbedrog". Met armenzorg gaat het, volgens de mee ning van den heer Vogelaar, geheel ver keerd. Tientallen jaren hebben de kerken gestreden om een behoorlijke armenzorg te krygen en nu zien wij, dat wij op dat punt een eeuw achteruit gaan. Elk jaar wordt meer aan de gemeente overgelaten, dit jaar wordt ƒ25.000.— gevraagd. Dit is niet te veel voor de armoede die er heerscht, maar er wordt te weinig gedaan door de Kerk. Spr. zal niet tegen dezen post stemmen, want het geld is noodig, maar ik doe het onder protest. Dank aan B. en W. bracht de heer Korte- kaas voor hun besluit omtrent de positie van los en vast personeel in dienst van de gimeente, waarna spr. de werkverschaffing bespreekt en mededeelt, dat hij de be schoeiing van de Zandslootkade liever niet als werkverschaffingsobject op de begroo ting had gezien. De volkshuisvesting beval "nij in de aandacht van het college, opdat geen toestanden als na den vorige oorlog zouden voorkomen en bepleitte meer open ruimte als speelgelegenheid voor de kinde ren. De voorgestelde loonsverhcogingen licht spr. toe, al had hij gaarne gezien, dat het salaris van Caspers thans meteen op het peil van dat van Staring gebracht was. Spr. vroeg loonsverbetering voor den geldophaler van de bedrijven, die een zeer verantwoordelijke positie heeft. De heer Beye bespreekt de salarissen van het personeel en constateert, dat er, wat de kindertoeslag betreft, 4 verschillende systemen zijn. Ook de salarissen zelf ver houden zich onderling slecht. Spr. verzoekt daarvan verbetering. Hij bepleit voorts verbetering van straten, met name de Lin- denlaan, Berkenlaan en Warmonderlaan, den toegangsweg voor Sassenheim naar de groote weg. Gaarne zag hij een subsidie van f35.voor den houder van den zie- ken-auto en vraagt eenige inlichtingen om trent werkverschaffing door derden. De here Verschoor vraagt zich af, of het wel tactisch van den heer Vogelaar ge weest is, politieke beschouwingen te houden en roemt de waardige toon, waarin de beschouwingen gehouden zijn. Hij houdt een warm pleidooi voor alles wat de jeugd betreft en stelt vcor om het middenstuk van het park om te spitten en als speelge legenheid in te richten. De heer Warnaar maakt nog enkele korte opmerkingen, waarna de voorzitter met de beantwoording aanvangt en zegt, dat ook B. en W. begaan zijn met het lot van het onderwijs, maar dat in de nota aan den Raad de schoolbesturen den weg reeds gewezen is om meer te bekomen dan de voorgestelde 8.80 per kind. De slechte uitkomsten van het gasbedrijf voor 1940 vinden hun oorzaak in de verhooging der prijzen van de kolen. B. en W. hebben zich meerdere malen beraden, maar heb ben gemeend nog niet tot verhooging van den gasprijs te moeten overgaan. De ar menzorg 'i een groot zorgenkind: de open bare armenzorg komt inderdaad eerst op de derde plaats, maar de particulieren ge ven niet zoo vlot als in den goeden tijd en daaruit moeten de kerkelijke kassen hun inkomsten hebben. Dat de zaak eenigs- zins is omgedraaid is de schuld der omstan digheden. Spr. hoopt ook, dat de aangena me verhoudingen in den Raad zullen blij ven bestendigd. Spr. zal het verzoek van den heer Verkley nopens het gebed in den Raad in het College brengen. De school- melk en schoolvoeding moet ook in het licht van de financiën bezien worden: een en ander zal onderzocht worden. Meerdere werkverschaffingsobjecten zijn aangevraagd. De uit te voeren werken aan en rond de vuilnisbegraafplaats zullen het eerste toegestaan worden, vermoedelijk. Het voorstel van den heer Verschoor in za ke de kinderspeelplaats noemt hij een lu mineus idee en zal worden overwogen. De geldophaler is niet vergeten, maar kon de zen keer niet aan de beurt komen. Met ver schillende geuite wenschen zal rekening gehouden worden. En nu de artikelen, zeide de voorzitter,» maar het was kwart over zes en de heer van Zonneveld stelde voor om de replie ken en artikelen met evenlueele voorstel len op een nader te bepalen dag te be handelen. Dit zal Vrijdag 2 Februari des namiddags om half drie zijn. Uitgesproken: M. van den Bosch, te L e i d en, Sitter- laan 76. Cur.: mr. C. J. Goudsmiit, Lei den. A. A. Beijersbergen, Wa ssenaar, Kerkstraat 72 expediteur. Cur.: mr. H. Par fumeur, Den ..aag. S. P. Belt, handelaar in zuivel-producten, Den Haag, Laan van Nieuw Oost-Indië 36a. Cur.: mr. B. W. F. Peau we, Den Haag. ....zoodat deren hun bocht ver keerd moeten nemen en het uit zicht belemmerd wordtT... NOOITl 40e HACO-TREKKING 5e KLASSE, 8e LIJST TREKKING VAN DONDERDAG 1 FEBRUARI 1940 HOOGE PREMIEN 1 1000.— 306 6608 15067 f 400.— 6889 10716 15073 16603 18696 100.— 925 3549 4065 4940 6535 7280 7911 8683 9993 10135 11742 12551 19936 PHEMIËN VAN 70— 166 212 225 258 421 554 583 985 1011 1120 1180 1352 1446 1541 1590 1599 1692 1703 1882 2011 2033 2062 2082 2145 2278 2515 2633 2671 2743 2746 2786 2875 2971 2974 2984 2998 3143 3188 3342 3380 3696 3862 4027 4048 4054 4069 4148 4156 4315 4359 4466 4473 4476 4499 4744 4/51 4934 5075 5137 5230 5404 5519 5681 5745 5759 5776 5806 5916 6037 6075 6078 6161 6181 6209 6215 6331 6421 6722 6968 6993 7034 7149 7278 7284 7338 7419 7439 7473 7743 7910 7942 7972 8047 8070 8267 8368 8461 8526 8531 8547 8607 8608 8620 8706 8748 8811 8957 8995 9069 9104 9245 9246 9287 9299 9323 9331 9554 9641 9676 9728 9751 9911 9958 9992 10026 10027 10110 10145 10157 10227 10367 10386 10412 10454 10488 10509 10526 11055 11256 11344 11655 11685 11690 11709 11889 11944 12226 12335 12430 12531 12629 12787 12871 12879 12915 13003 13031 13202 13250 13492 13670 13695 13811 13878 13936 13970 14055, 14104 14105 14191 14371 14390 14416 14449 14505 14720 15026 15063 15114 15308 15405 15447 15529 15827 15961 16179 16207 16314 16328 16463 16725 16758 16772 16850 16906 16980 17111 17187 17236 17267 17414 17477 17491 17600 17716 17818 17937 18035 18134 18308 18354 18504 18556 18566 18725 18858 18077 18939 19006 19135 19273 19281 19409 19476 19662 19803 19915 19956 19984 20017 20057 20090 20134 20171 20208 20237 20574 20623 20633 20748 20794 20991 GEEN PfiEMlEN 53 83 115 147 152 218 222 252 253 273 299 327 403 416 435 479 538 618 664 673 695 764 786 821 «01 918 921 964 1047 1066 1067 1169 1178 1278 1308 1333 1368 1384 1481 1507 1561 1647 1651 1665 1688 1748 1757 1760 1778 1786 1788 1842 1848 1851 1933 1949 2001 2025 2027 2059 2097 2113 2116 2131 2152 2^24 2226 2239 2314 2315 2327 2351 2356 2400 2446 2474 2509 2540 2564 2585 2599 2617 2697 2799 2801 23/2 2933 2983 2989 3001 3041 3048 3050 3063 3067 3140 3183 3192 3261 3267 3286 3293 3339 3341 3356 3373 3408 3411 3485 3495 3656 3560 3562 3566 3596 3ol7 3637 3050 3656 3792 3824 3830 3933 3978 3980 40J8 4030 4061 4062 4074 4092 4157 4161 4164 4173 4190 4247 4312 4323 4335 4353 4378 4434 4437 4475 44J6 4510 4522 4549 4580 4588 4617 4655 4687 4688 4/-8 4736 -4801 4809 4819 4862 4898 4916 4978 4980 4t,82 5000 6025 5082 5215 5234 6303 6346 5349 6359 5-151 6481 5539 6563 5573 6589 6617 5645 6654 6678 6680' 5698 5704 5746 6750 6802 6826 6872 5875 5881 5338'' 5967 6996 6018 6048 6056 6141 6241 6257 6261 6272 6305 6311 6367 6368 6455 6469 6527 6646 6667 6697 6850 6883 6888 6925 6929 7044 7113 7119 7127 7138 7182 7222 7262 7281 7380 7437 7467 7560 7584 7006 7621 7691 7752 7796 7897 7954 7955 7960 8024 8C30 8085 8120 8159 8163 8173 8213 8227 8234 8282 8-91j 8297 8304 8305 8311 8393 8397 8410 8476 8486 8öi2; 8542 8564 8600 8705 8756 8783 8821 8893 8894 8910 8967 8975 9001 9015 9032 9079 9094 9112 9195 9-33 9400 9429 9455 9491 9529 9537 9557 9612 9654 9J73; 9677 9683 9702 9713 9733 9734 9735 9739 9808 9014. 9845 9847 9871 9917 9938 9970 9980 10052 10096 10-44! 10183 10209 10231 10246 10257 10267 10297 10321 10359 104071 10427 10471 10491 10557 10580 10587 10611 10622 10635 10647 10654 10664 10692 10750 10782 10854 10883 10884 10909 10935 10939 10965 10973 11012 11050 11086 11101 11108 11155 11201 11220 112)5 11277 11305 11368 11383 11465 11493 11515 11575. 11587 11602 11611 11654 11692 11713 11718 11732 11774 11818 11875 11894 11903 11952 11966 11984 12009 12065 12090 12102 12112 12122 12152 12167 12192 12208 12345 12358 12415 12436 12467 12473 12500 12568 12574 12619 12637 12669 12698 12707 12738 12755 12888 12889 12898 12910 12912 12938 12964 13034' 13070 13075 13142 13164 13177 13247 13282 13287 13292 13350; 13381 13450 13510 13562 13581 13587 13633 13644 13654 13711 13772 13775 13781 13798 13866 13902 13931 13952 14006 14050 14132 14147 14149 14177 14213 14242 14243 14244 14314 14322 14435 14469 14518 14591 14599 14628 14635 14646 14680 14698 14748 14756 14805 14819 14930 14942 14944 14908 14995 15024 15060 15088 15183 15190 15213 15229 15233 15236 15326 15363 15380 15400 15417 15590 15612 15614 15617 15655 15701 15713 15770 15790 15799 15801 15816 15829 15835 15875 15887 15906 15908 15909 15922 15971 15997 16013 16035 10084 16092 16109 16116 16224 16237 16251 16286 16311 16325 16343 16388 16405 16445 16491 16533 16536 16616 166J9 16648 16669 16686 16722 16751 16784 16792 16800 16857 16916 16927 17011 17081 17113 17124 17141 17169 17203 17241 17247 1727Ö 17284 17379 17418 17439 17451 17479 17489 17496 17500 17516 17525 17532 17537 17541 17659 17560 17675 17701 17749 17750 17777 17822 17891 17899 17980 18032 18061 18084 18101 18117 18120 18194 18248 18270 18271 18272 18363 18373 18433 18436 18464 18466 18479 18501 18514 18587 18601 18621 18666 18749 18811 18873 18878 18883 18914 18917 18924 18930 18957 18970 19025 19056 19080 19088 -.«171 19186 19228 19263 19268 19294 19335 19343 19366 19367 19410 19413 19467 19480 19482 19502 19514 19573 19589 19631 19658 19664 19683 19693 19708 19785 19810 19837 19950 19964 20007 20035 20036 20054 20C60 20088 20115 20154 20198 20205 20259 20327 20360 20394 20400 20411 20490 20498 20525 20547 20568 20588 20626 20712 20728 20774 20841 20877 20913 20934 20935 20947 20958 Verbetering 5e klasse, 7e UJst; Met premie van f 70.— 13517 m r. 13514; 20933 m. z. 20833; 18414 zonder premie m. z. met premie t 70.—. Zonder premie: 605 ra. z. 600; 4594 m z. 4544; 4798 m. z. 4793; 5141; 5159; 6800; 12670 m. B. 12690; 17007 m. B. 17C"

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 8