OMGEVING De moord te Stompwijk RIJNSTREEK ZATERDAG 11 NOVEMBER 1939 DE LE1DSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 7 KATWIJK Gemeenteraad. De raad dezer ge meente komt Woensdag a.s. des avonds te half 8 in openbare vergadering bijeen. Punten van behandeling zijn o.a. voorstel tot het huren van de villa „Hedwig Ma thilda" ten behoeve van het voorberei dend lager onderwijs; voorstel tot verhoo ging van het crediet aan „De Kleine Zelf standigen". Geboren: Wilhelmina Maria Johan na d. van H. A. Topper en M. J. Brouwer Adriana d. van J. v. d. Plas en M. v. Rhee Willem z. van N. v. d. Boon en J. Zwanenburg Leendert z. van B. Ver does en N. Dykdrenth Berendina Eli sabeth d. van A. Ouwehand en W. Varke- visser Willem Cornells z. van W. v. d. Plas en A. v. Rijn Trijntje d. van C. v. Duyn en P. v. Rijn Jacobus z. van W. v. Dijk en N. v. d. Plas. Getrouwd: H. v. Duyn en W. T. v. d. Plas J. N. v. Duyn en J. Ros. Overleden: Neeltje Hoek 57 j., geh. met K. van Beelen. KATWIJK AAN DEN RIJN Een motorslinger tegen den arm. De knecht van W. A., de 17-jarige H. v. R. trof het ongeval dat bij het aanslaan van den motor de slinger terugsloeg tegen den arm van v. R. Deze was daardoor ge broken. Nadat dr. H. een noodverband had gelegd moest v. R. naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden worden vervoerd. LEIDSCHENDAM St. Josephsgezellen. Zondag 12 No vember na de Hoogmis en na het Lof bij eenkomst, en te 12 uur vergadering der paladijnen. Dinsdag 14 November te 8 uur Maria-Congregatie, daarna bijeen komst. Donderdag 16 November biljart club A.D.O. en Zaterdag 18 November na het Lof bijeenkomst. K. J. M. V. Maandag 13 November 3e cursusavond „Zakenman met uw tijd mee" door den heer Van Doorn. Dinsdag 14 November te 8 uur Maria-Congregatie en Vrijdag 17 November sociëteitsavond, op welke avond de afdeeling Den Haag op bezoek komt. Personalia. De heer H. E. C. J. van Luxemburg, schrijver ter secertarie al hier, is heden, met ingang van 1 Septem ber 1939, bevorderd tot adjunct-commies 2e klasse in vasten dienst der gemeente Leidschendam. STOMPWIJK St. Willibrordsherdenking. In het plechtig Lof, Zondag 12 Novem ber, zal de feestrede gehouden worden door professor Cleophas van het Theolo- gicum te Warmond. LISSE Distributiekantoor. Het distributiekan toor, hetwelk aanvankelijk was onderge bracht in het gemeentehuis, wordt met in gang van Maandag, 13 November 1939, overgebracht naar het perceel Heereweg 278 (voormalig Haarlemsch bankgebouw). Tot leider van het distributiekantoor is benoemd de heer J. H. M. Bulten, commies ter secretaris, terwijl de heer H. G. Rooij- akkers is benoemd tot dagelijksch leider en tot kantoorbediende mej. J. K. M. Krom hout. NOORDWIJK Aanrijding. Op den Zwartenweg al hier had een aanrijding plaats tusschen een autobus van den dienst Noordwijk den Haag en een bestelauto bestuurd door den heer P. v. H. De autobus kwam hier door in het naast den weg gelegen teel- land terecht, waardoor de rand van het wegdek verzakte en de langs den weg staande haag werd vernield. Oorzaak moet worden toegeschreven aan het te krachtig en te laat remmen van de bestel auto, om het passeeren der beide voertui gen, welke elkander tegenkwamen op de zen smallen weg, mogelijk te maken. De beide voertuigen bekwamen geen ernstige materieele schade. Er hadden hierbij ge lukkig ook geen persoonlijke ongelukken plaats. NOORDWIJKERHOUT DE MOLEN IN EERE HERSTELD. Zaterdag 18 November a.s. zal des mid dags de oude watermolen van den Hooge- veenschen polder, gelegen langs den Haar lemmertrekvaart, wederom in gebruik gesteld worden voorzien van het nieuwe systeem Dekker. Deze ingebruikstelling zal eenigszins plechtig geschieden in tegenwoordigheid van genoodigden. Na afloop zullen de ge- noodigden naar het Stationskoffiehuis gaan RECONSTRUCTIE VAN HET GEBEURDE. Gisterenmiddag heeft de reconstructie van den moord op den veehouder Van der Horst te Stompwijk plaats gehad. Te ongeveer half twee parkeerden aan den stillen Achterweg aan de achterzijde van het gemeentehuis te Leidschendam een tweetal auto's, terwijl ook de auto, waarin het misdrijf is gepleegd, uit de ga rage is gehaald en op de gemeentewerf werd geparkeerd. Burgemeester Keyzer en een aantal rijkspolitiemanschappen bevon den zich ook op de werf. De verschillende toegangswegen, welke naar de plaats van het misdrijf leidden werden voor het publiek afgesloten, opdat nieuwsgierigen het onderzoek niét konden belemmeren. Te ongeveer kwart voor twee arriveer den de rechtercommissaris uit den Haag, mr. W. F. G. Borgerhcff Mulder met den officier van justitie, mr. N. S. Hoekstra, terwijl voorts bij deze reconstructie nog aanwezig waren de deskundige, dr. C. J. van Ledden Hulsebosch, mr. Rob Kokosky Jr., de verdediger van verdachte R. A. en de verschillende politie-ambtenaren, die met het onderzoek in deze zaak bezig zyn. Verdachte zelf was bij de reconstructie niet tegenwoordig; zijn plaats werd inge nomen door den heer D. Alle toegangswegen waren afgezet, toen de auto, waari nhet misdrijf op Vrijdag veertien dagen geleden werd gepleegd thans genummerd GZ 62506 achteruit het erf van de boerderij opreed, op dezelf de wijze als het geschiedde voor den moord. De ontvangst van A. door vader en doch ter Van Es, het kopje thee, het praatje, werden geënsceneerd, met medewerking van een. in de uniform van korporaal ge stoken, man en zoo werkte men het heele schema af. Op de plaats, waar de moord gebeurd is, werd gestept en op aanwijzing van den caféhouder Van Velsen werd de auto zoo langs den weg gezet, als die stond toen de caféhouder er met zijn wagen langs reed. Dit deel van de reconstructie nam geruimen tijd in beslag. De pseudo-verdachte A. ging buiten de auto staan, met de hand aan het portier, zooals Van Velsen hem had zien staan. Dit scheen van belang te zijn teneinde te kunnen vaststellen, of A. alleen, dan wel met een ander (den hoofddader?) is ge weest. Van den moord bleken ook nog drie jon ge meisjes iets te hebben gemerkt. Bij deze reconstructie hebben zij, even als veertien dagen geleden, langs de auto moeten fiet sen en daarna vertellen, wat zij hadden op gemerkt Achter in de auto waren dekens neer gelegd en ten einde na te gaan of zoo iemand van den weg af onzichtbaar heeft kunnen zijn, kroop een van de aanwezigen onder de dekens. Voorts werd gereden naar de plek, waar het lijk van Van der Horst werd gevonden en daarop reed de auto van den moord de bekende route, naar de kom van de gemeente Leidschendam, langs de sluis, waar de sluiswachter destijds con stateerde, dat achter in de wagen een plas bloed lag en zoo meer. Alle details van deze gereconstrueerde handelingen werden gefotografeerd. Na af loop is op het gemeentehuis een bespre king gehouden over de resultaten. Deze schijnen geen nieuwe gezichtspunten te hebben opgeleverd. waar jhr. mr. van Rijckevorsel zal spreken en de heer Dekker uitleg zal geven van het nieuw aan den molen aangebrachte systeem. Volksbond. In de groote zaal van café „De Zwaan" alhier, had Vrijdag de eerste avond van het winterprogram van den R.K Volksbond, afd. Noordwijkerhout plaats. De opkomst was best. Ondei de aanwezigen zagen we o.m. kapelaan Rozen straten en het bestuur van den L.T.B. De zangvereeniging van de Maria-Congregatie verleende haar medewerking door den avond op te luisteren met zang. Vóór de opening werd gezongen „Homo Quidam" en „De regenboog". De vice-voorzitter, de heer P. Roelewijn, verwelkomde den spreker van den avond, de zeereerw. heer M v. d. Eem, pastoor te Vogelenzang, oud-kapelaan der St. Jo zef-parochie, die hierna het woord nam en sprak over de geestelijke hernieuwing van den mensch. Spreker zeide allereerst, dat het hem een groot genoegen deed hier in Noordwijkerhout na 20 jaren weer eens te kunnen spreken. Ik heb 3 van mijn pret tigste jaren hier doorgebracht, zeide hij. In het eerste gedeelte van zyn uit eenzetting sprak zyneerw. voornamelijk over de verwording van de we reld en toonde aan, dat een tiental jaren geleden de Rcomsche actie aan het verslappen was, doch de standsorgani saties vooral hebben daar verbetering in gebracht; die zagen in dat niet alleen voor het stoffelijke, doch zeker ook voor het geestelijke gewerkt moet worden. Spreker haalde nog aan, dat het toch eigenlijk niet noodig zou moeten zijn, dat een Bond zon der Naam, met bordjes waarop de beken de spreuken voorkomen, uitkomt. Wij moesten dat zonder die bordjes ook doen: de wereld trachten te verbeteren en bij ons zelf eerst beginnen. Na het eerste ge deelte volgde pauze, waarin de zangver eeniging ten gehoore bracht „De nacht" en „Jachtlied". In het 2e gedeelte van zijn rede gaf spreker de middelen aan welke ncodig zijn om den mensch te vernieuwen. We moeten terug, aldus z.eerw., naar de zuivere bronnen van het H. Evangelie, de leer van Christus. In een mooie peroratie spoorde spreker de aanwezigen aan om te trachten met elkander te komen tot de nieuwe Gemeen schap. Een hartelijk applaus volgde, waar na de voorzitter pastoor v. d. Eem dankte. Hierna volgde sluiting. Personalia. Voor het politie-diploma van den R.K. Politiebond „St. Michaël" slaagde onze plaatsgenoot T. H. Chrispijn. Hij genoot zijn opleiding bij den chef van politie, alhier. SASSENHEIM L. T. B. Onbegrijpelijk Is het, dat zoo weinig leden van de L. T. B. gewoonlijk ge volg geven aan de uitnoodiging van het be stuur om een vergadering bij te wonen. De voorzitter, de heer A. J. Verkley, opende de vergadering en zette uiteen, dat deze vergadering gehouden wordt als vóórvergadering voor de op" 15 November te Leiden te houden Kringvergadering. Spr. ging daarna over tot de installatie van den nieuwen G. A„ den weleerw. heer F Langelaan. De G. A. werd van harte welkom geheeten en de voorzitter ver trouwde, dat hij voor de afdeeling en haar loden op geestelijk en tijdelijk gebied veel zal kunnen doen. Spr. hoopte tevens, dat de adviseur werkzaam zou willen zijn om de leden te wijzen op hun plicht om de ver gaderingen by te wonen. Kapelaan Langelaan hield een speechje en gaf als devies voor den L. T. B. het oude „Ora et Labora" Spr wees er op, dat er tot nu toe zoo weinigen uit de afdeeling met de boeteprocessie naar Heiloo zijn ge gaan en sprak de beste wenschen uit voor de afdeeling cn haar leden. De vergadering besloot bij den Kring Leiden een voorstel in te dienen, om aan het hoofdbestuuf voor te stellen de Regee ring te verzoeken óf een uitvoerverbod voor stroo af te kondigen óf minstens een maximumprijs vast te stellen, daar de prij zen thans zeer hoog zijn. Naar aanleiding van een praatje om trent veevoeder, waarbij bleek, dat er soms „geknoeid" werd, zeide voorzitterf, dat men met een knoeier in dezen tijd geen medelijden moest hebben, maar hem aan had te brengen daar 't lederen oprechten vaderlander past in dezen tijd zeer eerlijk te zyn. Over het algemeen, aldus de voor zitter, is men over de hoeveelheid toege wezen veevoeder niet ontevreden. Medegedeeld werd, dat de heer J. Res, voorzitter van de afdeeling kweekers, als lid van den L. T. B. bedankt heeft. De vak groep kweekers zi» dus zonder voorzitter. Tot afgevaardigde n~ar de Kringverga dering te Leiden werd benoemd de heer J Ruigrok. Bij de rondvraag werd de wensch geuit de minimumprijzen voor bloembollen te verhoogen in verhouding tot de voorge schreven inkrimping. Besloten werd alsnog een voorstel tot verhooging te Leiden in te dienen. Men steldt voorde prijzen met 100 pet. te verhoogen, dus de minimumprijs van 1.30 b.v. op f 2.60 te brengen. De heer H. van Niekerk zal het voorstel in Leiden gaan verdedigen. De voorzitter werd gelukgewenscht met zijn herbenoe ming tot voorzitter van den vakgroep melk veehouders. Biljartclub Oude Post. Tegen een club je hier gelegerde militairen speelde boven genoemde club een massakamp. Door bei de partijen werd met 10 spelers deelgeno men. De partijen waren zeer spannend en er was zeer groote belangstelling. Het re sultaat der eerste 5 partijen was, dat de militairen een kleine voorsprong behaal den van 4 caramboics In de tweede helft von de „Oude Post" echter mede door het goede spel van J. Diederiks die tevens de hoogste serie (34) en het hoogste moyenne (8 50) behaalde. Het eind-resultaat was, dat „De Oude Post" met 84 caramboles de ze wedstrijd won. De militairen zullen spoedig trachten revanche te nemen. WARMOND Kruisvaart Woensdag 7.30 uur Mgr. Aengenent-, Michaël- en Tarcisius-ban. Zaterdag 7.30 uur Willibrord- en Jeroen- ban. Jongens, ons blad „De Jonge Wacht" is in een nieuw kleedje verschenen, het ziet er keurig uit en is goedkooper geworden. Wie nog geen abonné was, wordt het nu. Praat er eens rr t je ouders over? De le den van -de Missieclub denken zeker wel om het ledigen van de kistjes? Als het kan, houden we daar een vasten tijd voor. VOORSCHOTEN K. J. M. V. In de bijeenkomst van Woensdagavond zaten we met ons allen in de lucht, althans figuurlijk, want Jan Wagtendonk hield een lezing met als on derwerp: Een onzer modernste verkeers middelen. Spreker behandelde o.m. de ge- heele ontwikkeling der K.L.M., waarvan vooral de Indiëlijn een goede beurt kreeg; aan het slot werd nog de situatie der ver schillende luchtvaartmaatschappijen in de tegenwoordige omstandigheden bespro ken. Hierna kwamen de actiegroepen met hun programma's naar voren; de sport- groep gaat dam-, schaak- en biljartwed strijden uitschrijven, en om de botten weer wat los te maken, beloofde ze voor In de gisterenavond gehouden raadsver gadering waren alle leden aanwezig. By de ingekomen stukken werd o.m. ook ge sproken over een open brief, die In „De Koopman" is verschenen over de te hooge markttarieven Verschillende raadsleden zouden een grooter marktbezoek toejui chen, maar er dient, volgens anderen, toch groot onderscheid gemaakt te worden tus schen de weekmarkten en de jaarmarkt. Na besprekingen werd besloten een on derzoek in te stellen in andere gemeenten van ongeveer dezelfde grootte, hoe hoog de markttarieven daar zyn. „Aanklacht" tegen B. en W. De heer Weltevrede klaagde B. en W. aan, in verband met de gunning aan een ongeorganiseerden drukker, waardoor het gemeentebestuur in deze niet het raadsbe sluit heeft gevolgd. Vol verontwaardiging wees de voorz. deze beschuldiging af. Op de woorden van den heer Weltevrede was men juist afgegaan. De heer Weltevrede heeft in de laatste vergadering van de Commissie voor bedrij ven gezegd, dat hij er niet in de volgende raadsvergadering over zou spreken. De voorz. zegt ten slotte nog, dat hij ervan houdt cm ronduit voor de waarheid uit te komen. Deze kwestie bracht nog meerdere raads leden aan het woord. Besloten werd uit te spreken, dat de Raad betreurde, dat er een fout was begaan en dat.... dit niet meer zou gebeuren! Besloten werd het adres van den heer Vergeer voor kennisgeving aan te nemen. Als de heer Snel hierna nog zegt, dat B. en W. zich niet voor sociale zaken inte resseeren, antwoordt de voorz., dat dit ge logen is. Hij bedankt ervoor om dergelijke praatjes te laten rondgaan. Raadhuisplannen voorloopig ongeborgen. Een schrijven, binnengekomen van de commiessie voor Publieke Werken deelt mede, dat het beter is met de verbouwing van het raadhuis nog te wachten. Ten eer- ALPHEN AAN DEN RIJN DE BRUG AANGEVAREN. Vannacht ls een zandzuiger van de firma De Graaf en Koeleman in aan varing geweest met de brug over den Rijn. De brug werd aanzienlijk bescha digd, zoodat de herstellingswerkzaam heden waarschijnlijk den geheelen dag aullen duren. Het verkeer van voetgangrs en rij wielen tusschen beide oevers van den Rijn, wordt door schuiten onderhou den; het auto-verkeer is geheel ge stremd. BOOTJE KANTELDE OP DEN RIJN. Een melkkar kantelde mee en verdween in de diepte. De melkventer B. V., werkzaam bij „De Sierkan", zou, als gevolg van het onderbro ken verkeer, hedenmorgen met zijn wagen, geladen met melkproducten nabij „Rijn stroom" per roeiboot den Rijn oversteken. Het vaartuig kantelde en verdween met zijn last in de diepte. De melkventer, die eveneens te water raakte, werd gered. De roeiboot is reeds gelicht, doch de wa gen ligt nog in den Rijn. Aanleg van schuilloopgraven. Sinds eenige dagen is mtn thans ook in onze ge meente bezig met den aanleg van schuil- loopgraven, welke dienst zullen moeten doen bij eventueele luchtaanvallen. Daar Alphen a d. Rijn in de derde ge- varenklasse is ondergebracht en van rijks wege is bepaald, dat voor 3 procent van de bevolking schuilloopgraven in werkver schaffing megen worden aangelegd, zal onze gemeente binnenkort 14 van dergelij ke schuilgelegenheden rijk zijn, welke elk een lengte hebben van 11 meter en plaats zullen bieden aan 45 personen. De „Rijnbode" verneemt, dat de schuil loopgraven op de volgende plaatsen zul len worden aangebracht: Langs de Hooge Zijde in de Prins Hendrikstraat bij de wasschery Slagmaat, in het plantsoen van het Hazeveld, in de Hoflaan, in de School straat nabij het gebouw van de Luchtbe scherming. aan de westzijde van het raad huis, in de Wilhelminastraat naast het gebouw der N.V. Samson, in de Emma- ïaan bij het overzetveer en een tweede op het terrein der voormalige Kalkzand steenfabriek. Voorts aan de Lage Zijde: Aan de Nieu we Sloot naby de Heulbrug, in de Hooft- straat, hoek ten Harmsenstraat en een tweede op de kweekerij van Gebr. Lam, in het plantsoen aan de Aarkade, op het Toussa in plein en in de Raadhuisstraat te- ijs te zorgen met schaatswedstrijden. De propagandagroep komt In December met een uitgebreid programmablad uit, het geen een succes belooft te worden. De Z. en D.-groep zal de kerst- en oudejaars avond verzorgen en zal het volgend jaar voor een uitvoering zorgen. Volgende week spreekt de heer Jac. P. Smit over: „De wachter in den nacht". Aangezien sprekers faam groot genoeg ls, behoeft er geen aanbeveling aan toege voegd te worden. Belangstellende jonge middenstanders en vooral militairen, zijn hartelijk welkom. GEMEENTERAAD VAN WOERDEN ste, omdat de materialen duurder zijn ge worden. Het tweede argument ls: het ge vaar voor bommen! Dit laatste argument noemde de voorz. wel éen beetje ver ge zocht. Met 10 tegen 2 st. (tegen de S.D.A, P.) werd besloten de raadhuisplannen voorloopig op te bergen. Goedgekeurd werd een aanvrage van de Openbare Lagere School om de speelplaats van de Kleuterschool tijdelijk te betegelen. De aanschaffing van een grasmachine 450 ondervond eveneens geen tegenwer king van den Raad. Ook de schuilloopgra ven kwamen nog even ter sprake. Het ad vies van den luchtbeschermingsdienst luid de: 4 goede loopgraven 500 per stuk. Alsnog zal aan de Heidemaatschappij ad vies worden gevraagd over schuilloopgra ven met z.g. geperst stroo. Dan zal onmid dellijk met de aanleg van twee daarvan worden begonnen. De reeds gemaakte zul len nu weer geslecht worden. Een geruimen tijd nam het rapport van de volkshuisvestingscommissie in beslag. Deze commissie heeft voorgesteld een Stichting te vormen voor het opruimen der krotwoningen. Hiertegen kwamen verschillende bezwa ren, o.m. van den heer Ruys e.a. Wie zal de risico dragen? Dit moet ten slotte de gemeente zijn. Volgens de heer Weltevrede zouden er binnen een half jaar 22 krot woningen mceten worden opgeruimd. De geschiedenis echter met de bouwvereeni- gingen stemde meerdere leden tegen dezen vorm in. De voorz. ging eindelijk tot stemming over. Met algemeene stemmen werd het voorstel van de commissie aangenomen. Na twee en een half uur was men hier mede door de ingekomen stukken heen. Over het uitbreidingsplan waren nog een viertal bezwaarschriften ingekomen. De comm. voor P W. adviseerde geen wij ziging toe te staan. De andere punten der agenda ondervon den niet zooveel aandacht meer. Hierbij was nog een aanvrage voor art 84 L.O. R.K. Meisjesschool, die werd goedgekeurd. Het was zeer laat toen de voorz. einde lijk kon sluiten. genover de Martha-Stichting. De loopgraven zullen een diepte hebben van 1.70 M. Daar, waar het grondwater een dergelijke diepte niet toelaat, zullen ter weerszijden aarden wallen worden aange- gebracht zoodat men toch tegen granaat scherven beveiligd zal zijn. De onder grond wordt van het noodige puin voor zien, waardoor het water gemakkelijker zal kunnen wegzakken. Dit is temeer noo dig, omdat, overeenkomstig het rijksvoor schrift de loopgraven niet overdekt mo gen worden. Jubileum. Op 21 November e.k. her denkt mej. L. C. Corsel den dag, waarop zij vóór 25 jaar in dienst trad als winkel juffrouw bij de firma Wininghoff, alhier. De spoorbrug gesloopt Met de^sloo- ping van de spoorbrug over den Rijn van de voormalige lijn AlphenUithoorn is men dezer dagen gereed gekomen. Slechts de beide opritten naar die brug herinneren ons nog aan dit eens zoo trotsche bouw werk. ALKEMADE Collecte Nat. Steuncomité. In de week van 1318 November a.s. zal in deze ge meente door verschillende vooraanstaande ingezetenen een geld-inzameling worden gehouden ten bate van bovengenoemd Co mité. Nu de nood allerwege stijgt mag worden verwacht, dat een ieder zal bij dragen zooveel hij vermag. Geboren: Cornelis Wilhelm, zoon van Th. C. Hoogenboom en van M. A. Verdel. Cornelis Emericus, zoon van J. A. Schoo en van P. A. Loos. Ondertrouwd: Jan Lucas van Rhoon, jm. 25 j. en Alida Johanna Petro- nella van der Meer, jd. 25 J. Wilhelm Friedrich Kreljfelt, Jm. 20 j. en Johanna Wilhelmina van Emmerik, Jd. 19 j. Gehuwd: Willem Jan Rijnsburger Jm. 33 j. en Maria Johanna Bernard, jd. 25 J. Jacobus Johannes Turk, jm 22 J. en Christina Johanna Borst, Jd. 22 j. Hen- ricus Bartholomeua van Beek, jm. 34 j. en Margaretha Remmers waal Jd. 23 j. NIEUWE-WETERING Algemeen Steuncomité. In de week van 1318 November zal ook hier in Nieuwe-Wetering een collecte langs de hui zen worden gehouden ten behoeve van het onlangs op initiatief van H. K. H. Prinses Juliana in het leven geroepen Algemeen Steuncomité 1939. We dringen bij a 11 e n er op aan mild te geven. Legt nu reeds uw gave apart. Dat zal het vlot verloop van de collecte bevor deren. ROELOFARENDSVEEN BENOEMING HOOFD R.K. TUINBOUW SCHOOL. Tot hoofd van de Tuinbouwschool alhier is naar wij vernemen benoemd de heer A. J. Verkleij, thans Hoofd van de R.K. Jon gensschool te Nieuwerkerk a, d. IJssel. De heer Verkleij is in het bezit van de akte Land- en Tuinbouw.

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 7