Heeren 7 Welken 19.75 22.75 25-75 29-75 9.75. 12.50 15-75 17.50 voor f35-, f40 en f45- Als chef-coupeur van C A kan ik U verzekeren, dat voor alle modellen de zelfde prachtige, zuiver wollen kwali teiten zijn verwerkt en dat alle modellen even schitterend zijn uitgevallen! Uw persoonlijke smaak en het doel, waar voor U een nieuwen Ulster noodig heeft, moeten bepalen welken U kiest. Daar is bijvoorbeeld, om te beginnen, ons Winterjas-model, een niet te zware en keurig-afkleedende jas, die 'n tikje getailleerd is. Dan onze z.g. reis-Ulster met ceintuur rondom, 'n royale jas, 'n jas, waarin U woont! En ten slotte onze Ulster met ceintuur in den rug, 'n vlug, jeugdig en iets nauwer-sluitend model. 'n Pracht-collecde Ulsters in vischgraat-, of ruit-dessins en in de moderne tinten hangt nu voor U gereed. Maar vooral r, elke Ulster 'n C A Vormvast Ulster, met het veerkrachtige, zuiver wollen C A Binnenwerk Vormvast, waardoor hij zijn oorspronkelijken, correcten vorm behoudt hoelang U hem ook draagt! U heeft 'n ongekend-ruime keus voor 'n Minder ruime beurs profiteere van onze moderne Ulsters voor slechts Ook voor Costuums, Regenjassen en Heeren-Mode-Artikelen kunt U elders wel duurder, maar zeker niet beter en voordeeliger slagen dan juist bij C A Heeren die tot nu toe gewend waren 'n Ulster te dragen van f 60.- tot f 75.—, noodig ik bij dezen dringend uit eens 'n proef te nemen met onzen C A Vormvast-Verma Ulster (vervangt maat!) Uw besluit in de toekomst, op grond van Uw ervaring met dezen Ulster, wacht ik met alle gerustheid af!

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 12