TADS NIEUWS OMGEVING Ook Uw steun! Lucht Verdediginqs Fonds RIJNSTREEK 1 Vrijdag i september 1939 de leidsche courant derde blad - pag. 10 OPROEP. Voor de Militairen van het II Depót In fanterie, omvattende het 10e, 15e en 22e De pot-Bataljon, gelegerd in Leiden, worden pogingen in het werk gesteld om speciaal de avonden en de Zondagen, welke de Mi litairen door het stilstaan der verloven in onze stad moeten doorbrengen, aan gezel ligheid te doen winnen. Hiertoe wordt een beroep gedaan op on ze stadgenooten. We denken hierbij bijvoor beeld aan muziek-, tooneel-, en sportver- eenigingen. Een ieder, die denkt op dit gebied iets te fcunnen doen, teneinde den opkomsttijd der bedoelde militairen te veraangenamen, rwordt verzocht zich in verbinding te stel len met den reserve-kapitein J. v. d. Lee, Morschpoortkazerne, alhier. „HERWONNEN LEVENSKRACHT". Oorlog en strijd Geheel ons aanpassend in het kader der internationale spanningen van den heden- daagschen tijd, waarin de gansche wereld met groote belangstelling alle gebeurlijk heden volgt, waaruit oorlog en strijd ofwel vrede kunnen voortkomen, is het niet on dienstig er op te wijzen, dat het Plaatse- lijk Comité van „Herwonnen Levens kracht" onder gelijke omstandigheden ver keert. Immers, voor hen die de doelstelling van „Herwonnen Levenskracht" kennen, is het duidelijk, dat deze stichting steeds op voet van oorlog leeft met de vreeselijke ziekte T. B. C., en daarmede den strijd heeft aan gebonden op een wijze, welke aller sympa thie moet hebben en deze ook te volle verdient! De oorlog en strijd welke „Herwonnen Levenskracht" voert is er een van een ge heel andere strekking dan die, welke de v/ereld gespannen houdt. Alle krachten krachten worden hier geconcentreerd op een werk van naastenliefde, hetwelk niet alleen de volle aandacht voor zich opeischt maar ook van allen den vollen daadwer kelijken steun kan, neen moet hebben! Doch waar strijd wordt gevoerd moeten offers worden gébracht, offers om het lij den van ?usters en broeders, aangetast door T. B. C., te helpen verzachten niet alleen, maar ook, om hen middels de ver pleging in het Sanatorium „Berg en Bosch", te Bilthoven, van deze ziekte te genezen. De resultaten, daar bereikt, schenken de hoogste voldoening, waarover zij, welke daarvoor reeds offers brachten, met ons tevreden kunnen zijn. Tevreden kunnen zijn, maar nog niet voldaan, want steeds duurt de strijd voort! En waar strijd is worden steeds offers ge vraagd! Om dezen strijd te stimuleeren wordt wederom op Zondag 3 Sept. a.s. een bloempjesdag gehouden, waarvoor wij aller aandacht en tevens aller steun vra gen. Aandacht, om U te realiseeren het werk ó'at door'„Herwonnen Levenskracht" wordt verricht en Steun, welken men Zondag a.s. kan verleenen, door een offertje te bren gen! Stelt hen. die U Zondag het bloempje zullen aanbieden, niet teleur; koop dit, U doet daarmede een daad van naasten liefde, waarvoor zij, die daarvan de vruch ten zullen plukken U dankbaar zullen zijn! Wij deelen mede aan hen, die zich willen belasten met den bloempjesverkoop op Zondag 3 Sept. a.s. dat zij zich ook Zater dag 2 Sept. a.s., des nam. van 79 uur, nog kunnen opgeven in het Bondsgebouw, Steenschuur 15. Op genoemden dag houdt het Comité van 79 uur zitting tot uitgifte van de busjes en speldjes aan de collectanten, die zich Zondag hebben beschikbaar gesteld om daadwerkelijk hun medewerking te ver leenen aan den te houden Bloempjesdag. Meerderen zijn echter welkom en daarom heeft het comité gemeend de gelegenheid, voor hen, die zich daarvoor willen beschik baar stellen, ook Zaterdagavond van 79 uur open te stellen. Het Plaatselijk Comité van „Hérwonnen Levenskracht." Kath. Actie Par. O. L. Vr. Hemelvaart en St. Jozef. A..s Zondagmorgen om kwart voor zeven, Alg. H. Communie voor de geheele manne lijke jeugd. Dragen wij onze H. Communie op voor de Kath. Actie en den vrede. Daar om blijve niemand weg; vooral in deze tijd zijn H. Communie's en gebeden voor den vrede zoo hard noodig. Na afloop zingen wij lied no. 33: „Wij allen zijn Maria's kinde ren" Allen present. Komt op tijd. Voor Christus onzen Koning. God wil het. BIJEENKOMST REDDINGSPLOEGEN. Gisteravond vergaderden de directeur van den geneeskundigen dienst met de leidsters en leiders der reddingsploeg van de 2e serie. De samenstelling der ploegen werd vast gesteld en hun posten aangewezen. Ook aan deze dames en heeren zal ter zijner tijd gelegenheid worden gegeven met den E.H.D. mede te werken. LEIDSCHE M. D. CLUB. In verband met de tijdsomstandigheden zullen alle toertochten, wedstrijden, verga deringen e.d. niet plaats hebben. Doordat verschillede bestuursleden elders vertoeven is o.a. het secretariaat der L.H.D.C. opgeheven en als correspondent aangewezen: het bestuurslid E. A. Voskuil, Mlorschstraat 11, telefoon 22202. COLLEGIALITEIT ONDER MIDDENSTANDERS. De afdeeling Leiden van de R.K. Mid- denstandsvereeniging „de Hanze" heeft aan haar leden de volgende circulaire ge richt: Nu ons land in staat van mobilisatie verkeert en ook vele R.K. Middenstanders gedwongen werden hun gezin en zaak te verlaten, doen wij een beroep op uwe Ka tholieke collegialiteit en offervaardigheid. Ons bestuur zal gaarne bemiddeling ver leenen om zoo mogelijk hulp te bieden in die gevallen, waarin door de mobilisatie ernstige middenstandsbelangen werden ge schaad. Hiebij rekenen wij eventueel op de hulp van al onze thuis blijvende leden. Laten wij in deze bange en zorgvolle tij den elkander helpen, helpen vooral door uwe vakkundige krachten en ervaring ook in dienst te stellen in de zaak van uw ge mobiliseerde collega. De opgeroepenen waken over ons, wij waken wederkeerig gaarne voor hun be langen, eventueel door bemiddeling van het bestuur. Koninklijke giften voor de Buitenschool Het bestuur van de vereeniging „De Leidsche Buitenschool" werd deze week aangenaam verrast door twee giften van H.M. de Koningin en H.K.H. Prinses Juliana. Katholiek Leidsch Symphonie Orkest. In verband met de mobilisatie kunnen de repetities van het K. L. S. O. nog niet op Maandag 4 Sept. een aanvang nemen; het repetitielokkal (School Heerensingel) is door militairen bezet. Het bestuur zal nader datum en plaats van de eerstvolgende repetitie békend ma ken. Aan belanghebbenden wordt medege deeld, dat de excursie van den R.K. Vrou wenbond naar de Willibrord-tentoonstel- ling te Utrecht op 5 September a.s. niet doorgaat. Handelsregister K. van K. W ij zi g i n g. 1294. H. M. Pierrot Leiden, Maarsmanssteeg 14 en 21. De eigenares Wed. M. P. M. Pierrot-Baaten, is uitge treden. De zaak: Maarsmanssteeg 14 (lederwaren, galanterieën, parfumerieën, luxe artikelen, enz.) is overgegaan aan: J. H. J. M. Pierrot, Leiden die de zaak zal drijven o/d naam: H. M. Pierrot. De zaak Maarsmanssteeg 21 (handel in en repara ties van uurwerken, goud en zilver; optiek) is overgegaan aan: J. M. Th. Pierrot, die zal handelen onder den naam: J. M. Pierrot. Gistermorgen te 10 uur is op de Bees tenmarkt de 29-jarige militair F. J. v. H. met de linkerhand bekneld geraakt tus- schen een haak en oog van een vuur mond, bij het transport daarvan. Hij kreeg een diepe wonde in de palm van de hand. De E. H. D. nam hem mede naar het Aca demisch Ziekenhuis. De Burgemeester van Leiden heeft zijn besluit van 28 Augustus 1939, waarbij tot nadere aankondiging verboden is de ver koop en het verstrekken van sterken drank en van zwak-alcoholischen drank, voorzoo- ver dit nog niet is ingetrokken, met ingang van heden ingetrokken. Gisteravond omstreeks half elf raakte een nieuw motorrijwiel ten dienste der militaire autoriteiten, en die op de Bree- straat geparkeerd stond, plotseling brand. Een zeildoek dat reeds vlam gevat had, kon door de militairen verwijderd worden. Terwijl getracht werd de brand met emmers water te blusschen, kwam geluk kig een flinke regenbui te hulp, zoodat de brand nu spoedig gebluscht was. Het Luchtverdediging^ fonds stelt jongelui financieel in Staat tot vlieger opgeleid te ■worden. Een versterking van de vlieger-reserve is ver sterking van onze-Neu- traliteit. Zendt Uw bijdrage^ aan het 287177» Deo Haag, ten name vaq KATWIJK AAN DEN RIJN TUINBOUWOVERZICHT Al verkeeren we reeds sinds het schry- venn van ons vorig overzicht in een inter nationale gespannen toestand, in het alge meen had men toch niet verwacht dat met het schrijven van het volgend overzicht de algemeene mobilisatie afgekondigd zou zijn en by de ontzaglyk vele moeilijkheden ook nog die zouden komen van het in militairen dienst roepen van patroons en arbeiders in de tuinbouwbedrijven, en het uit het verkeer nemen van ontelbare ver voermiddelen. Nu noemen we nog niet de slechte invloed, die deze maatregelen op de prijzen zullen hebben, omreden de eerste dagen zulks nog niet merkbaar was. Dat viel nog mee. Dè bloemkool was in prijs gezakt doch zonder mobilisatie had men zulks toch verwacht als gevolg van de warme zomerdagen, wat voor bloemkool als regel nadeelig is. Doch in de overige producten was nog geen verlaging merk baar. Aardappelen, Eigenheimers waren be gin dezer week iets beter gevraagd alhoe wel de prijs slechts 0.40 per 100 K.G. hooger was in de eerste kwaliteit dan de vorige week; toen was de noteering in de groote van f 2.30 tot 3.60 terwijl de eerste dagen dezer week tot f 4.00 geno teerd kon worden. Ook de Drielingen no teerden iets gunstiger. Betaald werd dit tijdvak van 1.60 tot f 2.00 per 100 K.G. Toch wordt geen hoogere prijs verwacht. s nog eeen geweldige voorraad en mo menteel kan nog niet voor de wintermaan den ingeslagen worden. Maar als men zich rustig houdt, behoeven geen dure aardap pelen gegeten te worden. Sla ging zooals vorige week, ook nu, vlug weg. Maar de prijs was, alhoewel niet slecht, toh iets lager. De noteering was van 1.55 tot 2.80 per 100 stuks, naar gelang van kwaliteit. Voor bospeen was nog even weinig be langstelling als voorheen. Soms draaide er ook een gedeelte van den aanvoer door. Beste kwaliteit noteerde aanvankelijk van 3.00 tot 5.00 per 100 bos om later te gaan tot f 6.00; maar niet eerste soort kon het niet verder brengen dan 2.50 tot 2.90 per 100 bos. Waspeen had nog min der belangstelling. Een enkel partijtje kon soms tot 0.60 per kist van 20 K.G. op brengen, Maar dan moest het prima zijn. Een kwantum werd gekocht voor 0.40 tot 0.50 terwijl er evengoed een flinke hoeveelheid voor den minimumprijs werd gekocht. En de voorraad is nog steeds buitengewoon groot. Als er geen buiten gewone afnemers komen, hetzij voor con serven, hetzij voor export, dan zal de teelt van peen wel een fiasco worden. Tot heden is zulks al het geval. Kroten gingen als vorige weken doch met een ietwat vluggere handel, voor 0.45 tot 0.65 per kist van 20 K.G. Dat valt voor dit grove product nog niet tegen. Bloemkool had het tijdvak een goede vraag met voor de goede kwaliteit een mooien prijs al is deze aanzienlijk lager dan vorig jaar in dezen tijd. Aanvankelijk noteerde 1ste soort van 12.tot 19.doch begin dezer week zakte deze prijs tot 7.00 a f 16.20 per 100 wat, mede gezien de omstandigheden, niet slecht was. Tweede kwaliteit welke vorige week varieerde tusschen 5.en 10.50 ging naar 3.59 a 9.60 per 100 stuks. Boonen gingen in verschillende prijzen naar gelang van kwaliteit. Beiden varieer den nogal. Goede soort ging voor 6.00 tot 15.00 voor Prinsesseboonen en van 10.00 tot 18.00 voor goede Snijboonen. LISSE Gemeenteraad. De Raad dezer gemeen te is in openbare vergadering bijeengeroe pen op Dinsdag, den 5 September 1939, des avonds om 8 uur. Afscheid Kapelaan W. A. Nicolaas. Donderdagavond had in het Parochiehuis het afscheid plaats van kapelaan W. A. Ni colaas, welke naar Rotterdam overgeplaatst is. Het parochiehuis was geheel gevuld. On der de aanwezigen merkten we o a. Pastoor G. P. A. van Zuylen van de St. Agatha- parochie, kapelaan J. H. M. van Ingen, ka pelaan W. A. Nicolaas, kapelaan W. E. Eg berts, wethouder P. Warmerdam, alle le den van de Damescongregatie, het bestuur van de R. K. Harmonieiververeeniging „Adolf Kolping," bestuur K. J. M. V. en voorts de familie van kapelaan Nicolaas. Nadat pastoor G. P. A. van Zuylen deze bijeenkomst had geopend, sprak allereerst mej. Truus Dames names de Dames-congre- ta.ie, welke een dankwoord richtte ook na mens de verloofde meisjes voor het vele werk door kapelaan Nicolaas verricht. In het bijzonder wees zij op het mooie van de Eucharistische sectie. Als blijk van waar deering bood zij een schilderij aan. De heer Kuilboer overhandigde namens de leden van het Schola Cantorum de schei dende directeur een enveloppe met inhoud. Namens de K. J. M. V. dankt de heer J. Bemelman den moderator voor de goede samenwerking, terwijl de heer H. van Leeuwen zijn dank uitsprak names de zie ken van de St. Agathaparochie. Wethouder Warmerdam betreurde het heengaan van dezen priester en wees op 't vele werk in het belang van de zielezorg van de parochianen van St. Agatha even eens voor de goede leiding van de muziek en zang aan de verschillende vereenigingen Namens de R.K. Harmonie „Adolf KoLping" waarvoor hij zooveel voorliefde had en te vens namens het gemeentebestuur bracht wethouder Warmerdam grooten dank. De ry sprekers werd besloten door Pas toor van Zuylen. Het heengaan van kape laan Nicolaas noemde hij voor het paro chieel gezin een offer, daar gedurende zijn 2 1/2 jarigen arbeid veel tot stand is ge bracht, hetgeen te danken is doordat hij zijn werd deed steunen op het gebed, waardoor hij vele goede resultaten heeft bereikt. Tot slot richtte kapelaan Nicolaas zich tot den Pastoor en dankte hem voor de goe de leiding; de parochianen dankte hij voor hun erkentelijkheid. NOORDWIJKERHOUT Gemeentraad. De gemeenteraad ver gadert op Dinsdag 5 September, des namid dags te 7 uur. Agenda: 1. Beëediging van de nieuw in komende leden van den Raad. 2. Onderzoek der geloofsbrieven van het nieuw benoem de Raadslid C. J. Ruigrok. 3. Beëediging van het nieuw inkomende raadslid C. J. Ruig rok. 4. Voorlezing van de notulen der ver gadering, gehouden op 28 Augustus 1939. 5. Benoeming van twee wethouders. 6. In gekomen stukken. 7. Voorstel van Burge meester en Wethouders inzake het sluiten van een kasgeldleening. 8. Benoeming var» een commissie voor het onderzoeken der ge meente- en bedrijfsrekening over 1938. 9. Verzoeken ingevolge art. 13 der L.O. Wet 1920, om steun uit de gemeentekas ter tege moetkoming in de kosten, verbonden aan het bezoeken van scholen in or.derc go- meenten. 10 Wyziging der begrooting, dienst 1939. NOORDWIJK Gemeenteraad. Naar wij vernemen, zal de a.s. Dinsdag te houden openbare raadsvergadering des middags te vier uur plaats hebben. De agenda is momenteel nog niet bekend, doch zij zal uiteraard slechts enkele punten bevatten, waaronder als voornaamste: de wethoudersverkiezing. Luchtbescherming. Hedenavond zal in hotel „Royal" een bijeenkomst gehouden worden van degenen, die zich opgegeven hebben voor den vrijwilligen luchtbescher mingsdienst ter plaatse. Gezien de ernst der tijden verwachten wij, dat allen aan den oproep zullen gehoor geven. Personalia. Te den Haag slaagde onze plaatsgenoot J. M. Bosman voor zijn vak' diploma A. Handelskennis Sociale Wetten Boekhouden etc. OEGSTGEEST Luchtbescherming. Hedenavond naar wy vernemen in dc Willem de Zwy- gerkerk een voordracht worden gehouden omtrent de organisatie en huidigen stand van zaken van den Luchtbeschermings dienst. Op deze bijeenkomst zal ook ge legenheid worden gegeven vragen te stellen Het hoofd van den Luchtbeschermings dienst vertrouwt, dat door zeer vele ge meentenaren deze belangrijke bijeenkomst zal worden bezocht. Auto botst tegen huis. Gistermiddag wilde de autobestuurder I. W. uit Leiden met zijn D.K.W. personen-auto, komende van den Almondeweg, de Dorpstraat draaien en wendde daartoe het stuur naar rechts om. Mogelijk, dat dc auto iets „nuk kig" was en niet precies de intenties volgde van zyn bestuurder, althans de auto reed tegen het perceel van den heer N. de Wit in de Dorpstraat. Raamkozijn en ruiten werden vernield, doch gelukkig kwamen geen persoonlijke ongelukken voor. De schade zal door overleg worden geregeld. Een tegen stilstaande auto. Heden ochtend omstreeks halftien stond de heer T. BI. uit Oegstgeest met zijn auto stil in de Geverstraat nabij halte Endegeest. Vanuit Leiden naderde een auto, bestuurd door B. J. M., die, vermoedelijk denkende, dat de heer BI. zou wegrijden, pardoes op de auto reed. Met het gevolg de auto van den heer BI. van achter in elkaar werd geduwd. Onderzoek wordt door de politie ingesteld. RIJNSBURG Tuinbouw. Deze week kenmerkte zich, wat zeer begrijpelijk is, door een lustelooze stemming. Hierbij kwam nog dat de han del lamgeslagen was vanwege het in be slag nemen der vervoermiddelen. Men hoopt dat dit abnormale zich na enkele da gen zoo goed mogelijk zal herstellen. De prijzen waren ook nu nog teleurstellend. Eigenheimers uit de klei konden niet meer opbrengen dan 2.20f 3.50 per 100 K.G. en 1.50 tot f 1.80 voor de Drielingen. Waspeen werd verkocht voor 0.30 tot 0.50 per kist Bospeen van f 2.50 tot f 5.50 per bos. Kroten f 0.45 a 0.55 per kist. Bloemkool was ook aan het zakken; 1ste soort 7.—ƒ16.—2de soort f 3.10 6.80. ZOETERMEER Gemeenteraad. De raad dezer ge meente vergadert Dinsdag 5 September a.s. des avonds 7 uur ten Raadhuize. Agenda: 1. Beëediging raadsleden; 2. Be noeming wethouders; 3. Notulen; 4. Inge komen stukken; 5. Ontslag J. van Herel als secretaris-penningmeester van het Burg. Armbestuur; 6. Benoeming secretaris penningmeester Burg. Armbestuur; 7. Be noeming leden stem bureaux; 8. Voorstel bijdrage onderhoudskosten wieken en om loop van den Molen Stationsstraat. ALPHEN AAN DEN RIJN WAT VOOR DE LUCHTBESCHERMING WERD GEDAAN. Verhooging van crediet voorgesteld. Door den Raad werd in Mei j.l. besloten tot het aangaan van een geldleening, waarin dat bedrag mede is begrepen, een crediet van 10.000.— beschikbaar gesteld tot dekking der uitgaven voor dc mate- rieele uitrusting van den gemeentelijken luchtbeschermingsdienst. nadat reeds in de vergadering van 17 April d.a.v. aan B. en W. machtiging was verleend over to gaan tot inrichting van den alarmeerings- dienst. By het gekozen systeem, hetwelk uit fi- nancieele overwegingen de voorkeur ver diende en waarvan toch vast staat, dat do betrouwbaarheid niet geringer is dan van een ander meer kostbaar systeem, is er van uitgegaan, dat op een drietal punten in de gemeente, t.w. in de kweekerij van dc firma Lemkcs, op de gemeentelijke vuilnisbelt aan den Steekterweg en op de voormalige openbare school tc Aarlander- veen, een elcctrisch gedreven sirene wordt opgesteld. Het gekozen systeem werkt voorts zoo, dat de alarmeering van genoemde drie punten uit, onmiddellijk wordt onder steund door andere electrische- cn stoom- sirenes, geplaatst op dc volgende fabrie ken: 1. N.V. Oosthoek (Hoorn) electrische sirene, 2. fa. Van der Kloot Meijburg ('s Molenaarsbuurt) electrische sirene, 3. N.V. Nederlandsche Asphallfabriek (Prins Hendrikstraat) stoomfluit, 4. Gasfabriek (Gaslaan) stoomsirenc, en 5. N.V. Lccr- hoeve (Hooftstraat) stoomsirene. Om nu deze gelijktijdige inwerkingstel ling van al deze apparaten tc kunnen tot stand brengen, bleek dc medewerking van dc P.T.T. onmisbaar. Daar in oorlogstijd niet gerekend kan worden op een normale functionecring van het telefoonbedrijf, wordt door de P. T.T. de beschikking gegeven over een af zonderlijke ader in de telefoonkabels, zulks uiteraard tegen betaling van het daarvoor geldend tarief. De gemeente moet dan voorts nog zorgen voor beschikbaarstelling van een zwakstroom installatie. De in Aarlandervcen op te stellen ge meentelijke sirene zal, zoolang voor dc te lefonische verbinding met die plaats nog niet van een kabel wordt gebruik ge maakt hetgeen eerst bij de uutomatisec- ring der telefoon het geval zal zijn ter plaatse zelf moeten worden in werking ge steld. Voorts zijn nog voorzieningen getroffen voor aanschaffing van een drietal slangen- wagens met tocbehooren en het inrichten •van de noodige bergruimten daarvoor, ter completeering zooveel mogelijk van dc brandweer, met het oog op dc tc verlee nen diensten voor de luchtbescherming. Deze slangenwagens zullen worden gesta- tionneerd in de omgeving Jlazeveld, Hor tensiastraat, en in het z.g. „Oosthoekdorp". Verder zijn aangeschaft de noodige me dicamenten, materiaal voor den genees kundigen dienst, benevens een partij zand zakken .opdat van deze laatste althans een zekere hoeveelheid in voorraad is. Tenslotte moeten enkele veranderingen worden aangebracht in het gebouw van den luchtbeschermingsdienst, bestaande in het vergrooten van de cursuskamer door bijtrekken van het voormalig lijkenhuiaje; het inrichten van dc werkplaats van den metselaar tot magazijn voor het opborgen van de aangeschafte medicamenten cn ma terialen en het schorfvrij maken van een gedeelte van het gebouw, benevens diver se kleinere voorzieningen. Voorts moest tc Aarlandervcen een gas kamer worden gebouwd, welke tevens be nut kan worden voor den dienst van pu blieke werken voor berging van gereed schappen enz. Tenslotte moest een groot gedeelte van het nieuwe raadhuis zóó worden voorzien, dat verduistering der ramen afdoende mo gelijk is, opdat de werkzaamheden ook bU kunstlicht ongehinderd kunnen worden voortgezet. Voor het doen van alle bovengenoemde uitgaven was het toegestane crediet onge veer toereikend gebleken. Helaas moest wegens den gespannen in ternationalen toestand nog weer verder worden gegaan dan aanvankelijk werd noodig geacht. Door het hoofd van den luchtbescher mingsdienst en de leiders van den genees kundigen- en ontsmettingsdionst werd een nieuwe bestelling van materialen etc. noo dig geacht, terwijl B. en W. mecnen nog over eenige middelen te moeten kunnen beschikken om noodig blijkende uitgaven te kunnen bestrijden, waarom zij den Raad verzoeken het toegestane crediet van ƒ10 000.te willen verhoogen tot 12.500. ZOETERWOUDE Zuidbuurtschc weg. Door Burgemees ter en wethouders zijn dc werkzaamheden het bestraten van den Zpidbuurtsche weg, vanaf de Bakkersbrug tot de Nieuweweg- brug cn vanaf de Schenkel weg tot de R.K. Kerk gegund aan den laagston inschrijver S. van 't Verlaat, aannemer te Zeist, voor de som van 14980. Leest met aandacht de advertenties v r ln Uw Dagblad!

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 9