BINNENLAND BIOSCOPEN TE LEIDEN DINSDAG 1 AUGUSTUS 1939 DE LE1DSCHE COURANT DERDE BEAD - PAG. 9 de aanstaande blijde gebeurtenis. De omroepprogramma's op den nationalen feestdag. Ter voldoening aan den wensclh. van den tminister van toinnenlandsche zaken zal op den nationalen feestdag ter gelegenheid van. de a.s. iblijde gebeurtenis in het Konink lijk Hiuis door de vier groote omroeporga nisaties (AVRO, KRO, NCRV en VARA) een in onderling overleg samengesteld „na tionaal programma" worden verzorgd. De verzorging van dit nationaal pro gramma geschiedt aldus, dat over den zen der Hilversum II (301.5 M.) de KRO en de NCRV gemeenschappelijk zullen uitzen den, terwijl de gemeenschappelijke uitzen ding van de AVRO en de VARA over de zenders Hilversum I (Kootwijk 18T5 M., Jaarsveld 415 M.) zal plaats vinden. Valt dit nationaal programma op den dag, dat de AVRO gewoonlijk uitzendt, dan ge schiedt de programma-verzorging over Hil versum I van 816 uur door de VARA en van 1624 uur door de AVRO, valt dit nationaal programma op een dag, waarop de VARA gewoonlijk uitzendt, dan zendt de AVRO uit van 816 uur en de VARA van 1624 uur. De taakverdeeling tusschen den KRO en de NCRV op Hilversum II is op dezelfde wijize geregeld. Een en ander met dien venstande, dat de VPRO gelegen heid krijgt binnen het kader van dit na tionaal programma zelfstandig een uitzen- jd'ing te verzongen van 19.2020.00 uur. Deze uitzending vindt plaats zoowel over Hil versum I als over Hilversum II. Voor het geval, dat de geboorte van een prins of van een prinses mocht plaats vin den op een tijdstip, dat des morgens te 7 uur het heuglijk feit door middel van ka nonschoten bekend gemaakt zal worden, zullen de uitzendingen van de omroepver- eenigingen op dien dag ook te 7 uur 's mor gens aanvangen, ongeacht of deze dag sa menvalt met den nationalen feestdag. Voor het geval, dat de blijde gebeurtenis officieel bekend zou worden tegen 12 uur "s nachts zullen de omroepvereenigingen hare uitzendingen voortzetten tot uiterlijk 0.30 uur. Bij onvoorziene omstandigheden zal naar bevind van zaken gehandeld wor den. De programma-verzorging naar "Oost- en West-Indië geschiedt zelfstandig door den PHOHI. Evenals bij de geboorte van prinses Beatrix, zullen enkele oogenblikken, na dat het nieuws van de blijde gebeurtenis ons. bekend is, de volgende adressen door een sirene of fluit dit aankondigen. Indien de geboorte echter des nachts plaats vindt, waarvoor te stellen tusschen 10 uur mm. en 7 uur v.m., des morgens te 7 uur. De aankondiging zal geschieden als volgt: Signaal:: een lange stoot gevolgd door vijf korte stooten geeft aan de geboorte van een prinses. Signaal: een lange stoot gevolgd door negen kor te stooten geeft aan de geboorte van een prins. Deze signalen zullen meerdere malen met eenige onderbreking gegeven worden. De volgende zaken verklaarden zich be reid het signaal uit te zenden, waarvoor wij hen hier bij voorbaat dank zeggen. Alphen: N.V. Oosthoek Zoon, Emma- laan. Stoomwasscherij Jac. van Slagmaat, Prins Hendrikstraat 10. (Hoorn) N.V. Oosthoek Zoon. (Hoorn) De Leerhoeve, Hoofdstraat. Hazerswoude Grd. Coöp. Boerenleen-; bank. Hillegom: R.K. Jozefschool. Hoogmade: Coöp. Boerenleenbank. Lisse: Lissesche Kistenfabriek. Noardwijk: De Vereenigde Bloembol lenculturen, Schiestraat. Noordwijkerhout: St. Bavogesticht. Oegstgeest: Melkinrichting L. Menken, van Assendelftstraat 2. Warmond: De Padox. Wassenaar: Coöp. Boerenleenbank, Lan ge Kerkdam. Woerden: Melkfabriek Nieuw Holland, Utrechtschestraatweg. Zoetermeer: N.V. Nutricia. Zoeterwoude Dorp: Coöp. Boerenleen bank. Zoeterwoude H.R.: N.V. Oosthoek Zoon. Leiden: Beuth Zoon, Kaiserstraat 25. Constructiewerkplalafsen, Zoeterwoud- scheweg. Wasscherij Dingjan, Hooge Rijndijk 1. N.V. J. J. Krantz Zoon, Oude Singel 86. Leidsche Groenteveiling, Zoeterwoudsche- weg. Stoomwasinrichting C. J. van der Loo, Haarlemmerweg 32. Johan Parmentier, Schelpenkade 6. P. J. J. van Remundt, Zijlsingel 2. N.V. Stoom-, Zeep-, Eau de Cologne en Parfumerieënfabrieken Sanders Co., Levendaal. De Sierkan, Melkinrichting, Heeren straat 96. Stoomwasscherij B. Spronk, Witte Sin gel 14. N.V. Vereenigde Touwfabrieken, Zijldijk, Leiderdorp. N.V. Kon. Ned. Fabriek van Wollen Dekens, v/h Zaalberg Zoon, Veste- straat 1. prinses armgard te soestdijk. Maandagavond om half acht is de moe der van Prins Bernhard, Prinses Armgard op het paleis Soestdijk aangekomen. De Prins had zijn moeder per auto te ^Amersfoort afgehaald. NEDERL. R.K. BOND VOOR GROOTE GEZINNEN. Herdoopt in „KATHOLIEKE BOND VOOR HET GEZIN". De Ned. R.K. bond voor groote gezin nen heeft dit jaar voor het eerst in zijn bestaan de centrale vergadering gehouden in Groningen. Uit alle deelen van het land waren Zaterdag de afgevaardigden naar de hoofdstad van het Noorden gekomen, waar zij om 1 uur officieel op het stadhuis door den loco-burgemeester, wethouder Visser, werden ontvangen. De bondsvoor zitter, de heer Van Meegeren, sprak een dankwoord! Hierna begven de afgevaardigden zich naar de Harmonie, waar de bondsvoorzit ter allen hartelijk welkom heette, -speciaal de afgevaardigden van de Belgische zuster organisatie. In felle bewoordigen schetste spreker de afschuwelijke toestanden van deze dagen. Hij hield een krachtig plei dooi voor de nieuwe gemeenschap en richtte zich vooral tegen die liberaal ge oriënteerde katholieken, die er zich niet voor schamen, de groote gezinnen te zen den naar armbestuur en St. Vincentius- vereenigingen. Zij dragen een groote ver antwoordelijkheid, daar hun houding zoo dikwijls brengt tot geloofsafval. Zij zijn onze Von Papens en Seys Inquarts, zij voe ren ons volk tot verbittering en wanhoop. Spr. sprak er verder zijn voldoening over uit, dat zoovele gemeenten het voor beeld van Heerlen hadden gevolgd en den verkoop van N.M.-artikelen scherper strafbaar hadden gesteld. Hij wees er ver der op, dat er voor den bond nog veel te doen valt op het gebied van woningbouw en krot-opruiming, terwijl ook geijverd moet worden voor een rechtvaardiger be lastingheffing, voor een verbetering der leerlingenschaal en een betere belooning der kweekelingen met acte. Tot slot bracht spreker hulde aan minis ter Romme voor het vele belangrijke, dat hij gedaan heeft, inzake werkloosheidsver zorging en sociale verbetering. De voorzitter van de afdeeling Gronin gen, de heer Dekkers, heette namens de afdeeling allen hartelijk welkom. Het bleek, dat 31 afdeelingen, vertegen woordigende 13.279 leden met 208 stemmen aanwezig waren. Hierna ontspon zich over verschillende aangelegenheden een prettige gedachten- wisseling. Bij de bespreking van het or gaan werden vele klachten en wenschen geuit. De begrooting 1940 bracht vele ton gen los. De voorzitter gaf een uiteenzet ting van de kosten van de nieuwe organi satie. Hierna werd begonnen aan de behande ling van de nieuwe statuten, ingeleid door den heer Wijffels, die ze in groote lijnen toelichtte. In totaal waren er 13 punten, welke bijna ongewijzigd werden goedge keurd. Een voorstel van de afdeeling Z.-Holland, ook ongehuwden toe te laten werd met bijna algemeene stemmen aan genomen. Hiermede was de agenda van den eer sten dag afgehandeld. De dag werd besloten met een feest avond, aangeboden door de afdeeling Gro ningen en verzorgd door het cabaretgezel schap „De Coöptimisten" onder leiding van den heer Hofman. De tweede dag begon met een gemeen schappelijke H. Mis, die door den bonds- adviseur, rector Daendels, werd opgedra gen in de kapel van het Maria-pension in de Butjesstraat. Hierna trokken allen weer naar de Harmonie, waar om 10 uur de vergadering werd voortgezet. Allereerst kwam in stemming het voorstel om den naam van den bond te veranderen in „Ka tholieke Bond voor het gezin", welke naam verkort zal worden tot „Pro Fami- lia". Uitgebracht werden 142 stemmen, waarvan 97 voor het voorstel, zoodat de naamswijziging een feit werd. De heer Wijffels bracht het huishoude lijk reglement nog even ter sprake. Hij stelde voor het ontwerp-reglement voor een jaar te probeeren, men kan het dan aan de practijk toetsen, waarna het het volgend jaar besproken kan worden aan de hand van de opgedane ervaring. De heer Heemskerk (Leiden) kon hiermee accoord gaan als art. 11 inzake de nieuwe contri butieregeling ook een jaar werd aange houden. De heer Van Liemt (Haarlem) bracht onder applaus van de vergadering dank aan den heer Wijffels voor zijn werk. Men besloot het thans ontworpen regle ment voor een jaar te aanvaarden. De voorzitter, dankte de heeren Jos. van Voort en Wijffels voor hun arbeid aan de samenstelling van de statuten. Spr. deelde voorts mede, dat het Hoogw. Episcopaat den Z.E. heer Kooimans van de Norber tijnen tot bondsadviseur heeft benoemd. Hij heette hem hartelijk welkom. Pater Kooimans verkreeg hierna het woord. In een gloedvolle rede, waarin hij zich als een enthousiast spreker liet ken nen, schetste de nieuwe adviseur de leer van Christus t.a.v. het gezin, het hu welijk en de rechten der vrouw. Het Eerste-Kamerlid, de heer Bruine- man, hield daarna een inleiding over het woningbouwvraagstuk, welke aanleiding gaf tot de vragen, welke 'door spr. werden beantwoord. De prae-adviezen van het hoofdbestuur op de door de verschillende afdeelingen gedane voorstellen werden vlot afgehan deld. Een enkel ontlokte eenige discussie, waarop door den inleider of den voorzitter geantwoord werd. Bij de rondvraag werd o.a. een opmer king gemaakt over het verschil in kinder toeslag in werkverschaffing onder en bo ven den Moerdijk. Zoodra de wet-Romme in werking treedt is dit opgeheven. Door den heer Van Meegeren werd hierna een dankwoord gesproken tot de ontvangende afdeeling Groningen en tot allen die de vergadering hadden bijge woond. Dit was de laatste Centrale Raad in groot formaat. Spr. hoopte, dat allen eens gezind zouden optreden voor het Christe lijke huisgezin. Hij wees nog op het Nationale gezins congres, dat dit jaar gehouden zal wor den en waar ook door de katholieken zal gesproken worden over het gezin als grondslag van de cultuur. „MaajJjode". NATIONAAL VERBOND DER K. J. M. V. Bestuurderendagen te Tilburg Zondag en Maandag heeft het Nationaal Verbond der K. J. M. V. zijn nationale bestuurderendagen gehouden. In de middaguren van Zondag kwamen de bestuurderen der afdeelingen uit alle oorden van het land aan het Missiehuis der Missionarissen van het H. Hart aan den Bredascheweg te Tilburg bijeen. De op komst was zeer groot. Nadat de afgevaardigden een kort Lof hadden bijgewoond begon om drie uur de eerste studiebijeenkomst. De nieuwe verbondsvoorzitter, de heer Bert Sprangers, uit Hamersveld, sprak hartelijke woorden van welkom, speciaal tot den Verbondsmoderator L. Beune, als mede tot de diocesane en plaatselijke mo deratoren, de afgevaardigden van den Kath. Middenstandsbond, van den Katho lieken Werknemenden Middenstand, van de Katholieke Jonge Werkgevers en van de Katholieke Verkenners. De Verbondsvoorzitter leidde daarna het onderwerp der a.s. winteractie in, die zal gericht zijn op het katholieke familie leven, in het bijzonder op het gezinsleven, en mede in verband met de Actie „Naar de Nieuwe Gemeenschap". Vervolgens was het woord aan den eer sten inleider, prof. J. H. Niekel van het Seminarie Warmond, die sprak over het onderwerp „Gemeenschap-gezin K.J.M.V." Spreker legde er den nadruk op, dat het bij het streven naar een betere samenle ving er allereerst om gaat den mensch te verbeteren. De mensch moet leeren in zien, dat zyn persoonlijk welzijn afhanke lijk dient gesteld te worden van het wel zijn van anderen. Aangezien overigens het gezin een der belangrijkste cellen is voor de grootere gemeenschap, moeten wij er in de eerste plaats op uit zijn de gezins gemeenschap te verbeteren om daardoor mede te werken aan de verbetering van de groote gemeenschap. In gezin en in orga nisatie moet ook de K.J.M.V.-er ernaar streven de echte gemeenschapszin in zich te doen vaardig worden. Tijdens de inleiding van prof. Niekel waren Proost J. Colpaert en de advocaat mr. A. J. Dua uit Gent, als vertegenwoor digers van de Vlaamsche K. J. M. V. ter vergadering verschenen. Zij werden door den verbondsvoorzitter hartelijk welkom geheeten en de verga dering zong hun „De Vlaamsche Leeuw" toe Na een korte pauze volgde een geani meerde gedachtenwisseling, waarna de Verbondsvoorzitter, de heer Sprangers zelf de tweede inleiding uitsprak, die han delde over het onderwerp „Onze ouders en wij in het gezin, ons voornaamste levens midden". In een geestdriftig betoog wekte deze spreker de K. J. M. V.-ers op de ver houdingen in het gezin van de kinderen tot hun ouders zoo idëeel mogelijk te hou den en hij stelde hier met name de God delijke deugden van onderdanigheid en liefde, die Jezus in het gezin van Nazareth beoefende, ten voorbeeld. Nadat ook over deze inleiding een ge dachtenwisseling was gehouden, volgde een hartelijke huldiging van den afgetre den Verbondsvoorzitter, den heer G. Peet uit Hilversum, Onder algemeene instemming der ver gadering werd aan den heer Peet het eere voorzitterschap van het Verbond aangebo den, terwijl hem tevens als stoffelijk blijk van waardeering een fraai geschenk, dat vergezeld ging van een oorkonde, werd geoffreerd. Een praatavond, onder leiding van prof. Niekel, besloot den eersten dag. „Tijd". JUBILEUM LEO SPEET. Heden (herdenkt de heer Leo Speet, te Aerdenhout, hoofdredacteur van de „Nieuwe Haarlemsche Courant", het feit, dat hdj een kwart eeuw in de journalistiek werkzaam is. Na izijn gymnasiale studie begon hij zijn loopbaan aan de „Maasbode", welke hij twee jaren later verliet om in Alkmaar de redactie te gaan voeren van „Ons Blad". Toen het blad in 1928 overging naar de Nieuwe Haarlemsche Couarnt vertrok de heer Speet naar de bisschopsstad, vanwaar hij na de tot stamdkoming van de V. K. P. werd overgeplaatst naar Amsterdam. Hier werd hij speciaal belast met de leiding van het reisbureau der V. K. P., tot zijn benoe ming volgde als parlementair redacteur van „De Tijd". Thans is hij sinds een jaar hoofd redacteur van de N. Haarlemsche Courant. In zijn Alkmaarschen tijd heeft de heer Sipeet zich ook bekendheid verworven door het organiseeren van pleegouders treinen naar Boedapest. De bekende en gevierde journalist, wiens veelzijdige werkzaamheden in verscheidene kringen hartelijk wordt gewaardeerd, heeft op zijn jube,ldaig zeer vele bewijzen van belangstelling en meeleven ondervonden. reeuwijksche en sluipwijksche plassen De droogleggingsplannen. Het ministerie van Sociale Zaken heeft aan de vereeniging voor vreemdelingen verkeer te Gouda, naar aanleiding van haar adres, medegedeeld, dat de mogelijk heid tot drooglegging van een gedeelte der Reeuwijksche en Sluipwijksche Plassen aan een onderzoek wordt onderworpen. Dit onderzoek maakt overleg tusschen vele instanties noodzakelijk, omdat zeer ernstige belangen op het spel staan Verzekerd wordt in den brief van het ministerie, dat met de door de Vereeni ging voor Vreemdelingenverkeer aange geven punten, zeer goed rekening zal worden gehouden. Ook de plannen tot aanleg van een ver bindingskanaal van de Gouwe naar de Reeuwijksche en Sluipwijksche Plassen worden aan een grondig onderzoek onder worpen. Het zal evenwel nog eenigen tijd ver gen, voordat het resultaat van een en an der bekend zal zijn, grootere melkproductie. In het eerste kwartaal van dit jaar In het eerste kwartaal van 1919 was, blij kens het heden verschenen verslag over de landbouwcrisismaatregelen over dat tijd vak, de hoeveelheid in fabrieken verwerkte melk bijna twee procent grooter dan in het overeenkomstige tijdvak van 1938. Alleen Januari vertoonde een teruggang van drie procent, welke grootendeels nog kan wor den toegeschreven aan de gevolgen van het mond- en klauwzeer. De boterproductie in de fabrieken was in dezelfde periode omstreeks vijf procent grooter. Januari bleef weliswaar ruim drie procent beneden die van het vorige jaar, maar in Februari was de stijging bijna zes procent en in Maart bijna tien procent. De kaasproductie was slechts 0.6 procent groo ter. De productie van volle gecondenseer de melk liep met bijna 19 procent achter uit, daarentegen vermeerderde de produc tie van vollemelkpoeder met ruim vijftien procent. De hoeveelheid melkvet, verwerkt in melkproducten, was tien procent lager. De grootere melkproductie gaf dus geen evenredige vergrooting van d2 productie van boter, kaas en melkproducten. Het bin- nenlandsch verbruik van boter was 719 ton grooter da nin het eerste kwartaal van 1938. De prijs bedroeg ruim twee cent meer dan het vorige jaar. De voorraad boter bedroeg op 1 Maart j.l. 34.780 kg., welke naar de „vrije boter" werd overgeboekt. Met deze tezamen bedroeg de voorraad op 1 April 30.595 kg. Duitschland nam 2.241.060 kg. boter af (71 procent van de hoeveelheid volgens het handelsverdrag). In dit cijfer is een hoe veelheid van 350.000 kg. begrepen, waar over op het tweede en derde kwartaal van dit jaar is vooruitgeloopen. GROOTERE VARKENSSTAPEL Vermeerdering met 12 pet. Het totaal aantal varkens, volgens de telling van Februari j.l., bedraagt 1.511.836. Ten opzichte van de telling in dezelfde maand van het vorige jaar, toen het aantal 1.342.891 was, beteekent dit een vermeer dering met ruim twaalf procent. De groote aanwas van de groepen der slachtrijje var kens oefende een zoodanigen druk uit op varkensprijzen, dat 'het noodzakelijk werd geacht bijzondere maatregelen te treffen. Ten einde steun te verleenen aan de bin- nenlandsche markt werd van 30 Januari tot 25 Maart j.l. besloten varkens uit de markt te nemen. Volgens het driemaande- lijksch verslag over de landbouwcrisis maatregelen over de eerste drie maanden van 1939, waaraan wij bovenstaande gege vens hebben ontleend, zijn in totaal 48.977 varkens aangeboden. Gedurende het eerste kwartaal 'werden hiervan 32.392 stuks af genomen. Daarvan zijn er 31.863 ingevro ren. Van de gelegenheid tot het aanbieden van varkens in het zouaersgewicht werd ruim gebruik gemaakt. Met ingang van 30 Januari werden de prijzen met vier cent per kg. geslacht gewicht verlaagd. Deze maatregel èn het uit de markt nemen had den ten doel eenerzijdsch de prijs der zwa re varkens voor inzinken te behoeden, an derzij dsch een te groot aanbod van zouters te voorkomen. Later, in de tweede helft van het eerste kwartaal, werd de uitvoer- mogelijkheid van bacon aanmerkelijk gun stiger door tijdelijke uitbreiding van het uitvoercontingent van gezouten varkens- vleesch naar Engeland. De Nederlandsche Veehouderijcentrale was daardoor in staat het aanbod van baconvarkens geheel op te nemen. Het inblikken van baconvarkens kon daardoor op 27 Februari worden ge ëindigd. Behalve naar Engeland, is ook naar Bel gië gezouten varkensvleesch uitgevoerd, aar Engeland 8.816.860 kg. en naar België 15.468 kg. Naar Duitschland werd 1.206.356 kg. gezouten spek uitgevoerd. Op 1 April bedroeg de beschikbare hoeveelheid versch en gezouten spek 807.029 kg. ERFPACHTSKWESTIH te amsterdam Tweede deel van het rapport der Raadscommissies verschenen De raadscommissie van onderzoek in zake erfpacht te Amsterdam heeft het tweede gedeelte van het eerste defel van haar rapport gepubliceerd. De in dit ge deelte vermelde feiten geven de commissie, naar zij mededeelt, geen aanleiding aan hetgeen zij in het algemeen gedeelte van haar op 15 Juni verschenen rapport schreef, iets toe te voegen of daarin iets te wijzi gen. Met deze publicatie is dus het eerste ge deelte van het rapport voltooid. De wijze van gronduitgifte en de vraag waarin ver betering dient te worden aangebracht resp. of Amsterdam tot een geheel nieuw sys teem van gronduitgifte zal moeten over gaan, zal de commissie behandelen in het tweede gedeelte van het rapport, dat pas na geruimen tijd zal verschijnen, omdat de commissie al het werk, dat aan dit on derzoek verbonden is, nog moet verrichten. In het thans gepubliceerde deel zet de commissie dan het verslag voort van het onderzoek, dat zij heeft verricht naar tal van gevallen, die in het eerste gedeelte van het rapport nog onopgehelderd bleken. Het betreft hier een groot aantal kwesties be treffende gronduitgifte, welke door de commissie zijn nageplozen en door haar van commentaar voorzien. Voorop stelt de commissie nadrukkelijk, dat zij op grond van alle door haar onder zochte gevallen van oordeel is, dat de amb tenaren van den Dienst der Publieke Wer ken, in het onderzoek betrokken, bij hun werkzaamheden en handelingen niet an ders beoogd hebben, dan het gemeentebe lang te dienen en dat geenerlei twijfel ge wettigd is aan de integriteit van deze amb tenaren. Voorts deelt de commissie mede, dat zij' nog negentien verschillende klachten van bouwers heeft ontvangen over het niet toewijzen van grond. Naar het oordeel der commissie zullen deze klachten wel altijd blijven bestaan, zoolang de drang tot bou wen te groot is in verhouding tot den be schikbaren bouwrijpen grond. Ten aanzien van de integriteit van de ambtenaren van het Grondbedrijf hebben ook deze klach ten geen twijfel bij de commissie gewekt. Tenslotte vermeldt de commissie in de inleiding op het tweede gedeelte van het eerste deel van haar rapport, dat zij in to taal tot en met 28 Juli 84 vergaderingen heeft gehouden. HOOFDFILMS AANVANGSUUR Trianon- Filmac: Love Affair (Charles Boyer, Irene Dunne). Andy Hardy in het Wilde Westen. (Mic key Rooney). Ons Prinsesje loopt. Bruidegom in angst. (Heinz Rühmann). De vierde komt niet (Dorothea Wieck). My lycky star (Son- ja Henie, Richard Greene). Op stap (Louis Da vids). Het meisje met de blauwe hoed. (Lou Bandy, Truus van Aalten). Zigeunerbende. (Ja ne Withers, Borrah Minevitch). rf Fra Diavolo (Stan Laurel, Oliver Har dy). Een held op sokken. (Joe Penner). Speelfilm Wild West Oplossing van een misdaad Sportfilm Geschiedenis van een pianostemmer Komische soldatenfilm Muzikale comedie Klucht. Klucht lederen avond 8 uur Zondag van 2—7 uur lederen dag doorl. voorstelling van 25 uur. lederen avond 8 uur. Zondag 27 uur. lederen dag matinée behalve Vrijdag. lederen avond 8.15 u. Zondag 27 uur. Da gelijks matinée 2.30 uur. lederen avond 8 uur. Zondag van 47 uur. Zaterdag en Woens dag half drie matinée lederen avond 8 uur Zondag van 2—7 uur lederen werkdag 2 uur matinée. Goedgekeurd v. volwassene^ Goedgekeurd Toelaatbaar v. volwassenen Goedgekeurd v. volwassenen Goedgekeurd v. volwassenen Goedgekeurd

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 9