HERKENNINGSNUMMER 3)e Ceicbelve (Soufrwü II li II M m li Dga)60M5ÖM6Ö8O^I6Ö8)^Qtó VAN Onze Herkennings-Wedstrijd II \!ZiXVTx!Zi\lZiMZiX!yO\iyiXlA\iyi\i/Mv DINSDAG 27 JUNI 1939 Hier is weer ons „Herkenningsnummer" (met prijsvraag), hetwelk zich nog altijd ir groeiende belangstelling van lezers en adverteerders mag verheugen, blij kend uit het steeds toenemende aantal oplossingen en advertentiën. In het nummer van heden zijn afge drukt 132 foto's. Allen, op één na, welke Sn Oegstgeest moet worden gezocht, van hter ter stede gevestigde zaken of be drijven, of van voorwerpen daarmede in verband staand. Aan bovenbedoelde prijsvraag zijn de volgende prijzen verbonden: 3e. Nauwkeurige opgave van de branche. De oplossingen worden ingewacht tot uiterlijk 10 Juli a.s. Oplossingen, die na dien datum binnenkomen, zijn onher roepelijk ongeldig. De juiste oplossing wordt gepubliceerd in ons nummer van 21 Juli d. a. v. terwijl de namen der prijs winnaars zoo spoedig mogelijk zullen worden bekend gemaakt. Onder de opnamen bevinden zich ook interieurs welke niet zoo gemakkelijk zullen te vinden zijn. Om in het alge meen het herkennen te vergemakkelij ken, verschaffen wij aan de oplossers De voorwaarden. Voor deze prijsvraag gelden de vol gende voorwaarden: l.e De inzenders moeten zijn abonné's (geen medelezer) of geregelde zaak adverteerders van ons blad. (Inplaats van een abonné mag ook een huisge noot mededingen, doch op naam van een abonné). 2e. De inzenders onderwerpen zich onvoorwaardelijk aan de uitspraak van onze administratie. Correspondentie enz. wordt over de beoordeeling niet ge voerd. 3e. Iedere abonné of anderszins mag slechts één oplossing inzenden. 4e. De oplossingen moeten, gesloten in een couvert, worden voorzien van het opschrift „Herkennings-prijsvraag" en aan ons bureau worden bezorgd. 5e. Van mededinging uitgesloten zijn: allen die op eenigerlei wijze bij ons bedrijf of onze courant werkzaam zijn of aan de technische uitvoering van deze prijsvraag hebben medegewerkt, en hun huisgenooten. DE BEPALING DER PRIJZEN. Om de oplossing zoo eerlijk mogelijk te doen geschieden, hebben we ge meend de prijzen te moeten toekennen volgens een van te voren vostgesteld puntensteslel. Voor elk onderdeel van deze prijsvraag zal een aantal punten worden toegekend dat het getal 3 niet overschrijdt, n.l.: Ie. Firma-naam maximum 3 punten. 2e. Juiste adres maximum 3 puten. 3e. Nauwkeurige opgave branche, maximum 3 punten. In totaal kan dus voor elke foto 9 pun ten behaald worden, over de geheele prijsvraag dus 132 X 9 punten 1188 punten. Om te laten zien hoe wij ons de inzen ding denken geven wij hieronder een voorbeeld, waarbij het nummer, de naam en het adres geheel willekeurig gekozen zijn. No. 50. 1. J. Zondernaam. 2. Kromme Gracht 7. 3. Brood- en Banketbakker. In dit nummer komt een formulier voor waarop de oplossing moet worden in gevuld. Wij verwachten, dat tal van onze le zers zich de moeite zullen getroosten, om deze prijsvraag op te lossen en zien met belangstelling de oplossingen bin nen komen. DE DIRECTIE.

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 9