RIJNSTREEK DINSDAG 16 MEI 1939 7>F. U?W)«rHI? COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 6 ten met allerlei waren door niet-ingezete nen te verbieden, eventueel daartoe ver gunning te verleenen onder beperkende voorwaarden. In een uitvoerig prae-advies komen B. en W. tot de conclusie, afwijzend op dit adres te moeten beschikken: lo. omdat dergelijke beschermings maatregelen niet in het algemeen belang moeten worden geacht; en 2c. omdat de belangen van den plaatse lijken middenstand en handeldrijvenden er slecht mede zijn gediend als in andere gemeenten eenzelfde verbod zou worden vastgesteld. De heer Tibboel acht de motiveering van B. en W. onvoldoende; hij vraagt zich af, of dit verzoek een idee fixe is. De voorz. zette uiteen, dat men hierbij dingen moet onderscheiden, nl. Ie. de cate gorie van personen, die geregeld hier ko men om hun klanten le bezoeken; 2e. de categorie van personen, die men onder marschkramers kan rangschikken en ten 3c. de categorie van personen, die men gelcgenheidsventers zou kunnen noemen. Tegen welke categorie van personen wil men thans maatregelen hebben. Tegen liet bezoeken van klanten kan men niet aan nemen, omdat de Lissesche middenstan ders eveneens klanten bezoeken in ande re gemeenten. Tegen de z.g. marschkra mers zijn maatregelen getroffen in de al- gemeene politieverordening, zoodat ons nog restte de z.g. gelcgenheidsventers. Dit aantal is evenwel heel klein, weshalve B. en W. tot hun conclusie zijn gekomen. De heer Tibboel verklaarde, dat de middenstanders worden gedupeerd door negotie-venters en de z.g. gelegenheids- venters. De heer Kingma wenschte het venten met z.g. dumping-artitkelen te verbieden. Hij beval heffen van leges op ventvergun ning aan. Weth. Warmerdam constateerde een onjuistheid in het verzoek. Het verzoek is onderteekend door personen, die van het venten geen last kunnen ondervinden en noemde hiervan voorbeelden. Men heeft hier iets verzocht, zonder iets concreets naar voren te brengen, hetgeen z.i. zijn oorzaak vindt in het feit, dat dit adres niet op organisatorische wijze is tot stand ge komen. Laat de middenstandsvereenigingen met een bepaald concreet en omlijnd voor stel komen, dan kunnen wij dit goed be- studeeren en in nadere overweging nemen. Hij dringt aan om dit verzoek voor kennis geving aan te nemen, waartoe werd beslo ten, nadat de voorzitter nog had medege deeld de politie er op te zullen wijzen op het venten der marschkramers. Aan de orde werd gesteld het prae-ad- vies inzake eventueele wijziging van de bclastingverordening op de honden. De voorz. deelde mede, dat de heer Knetsch, de promotor van deze aangele genheid, op het afwijzend praedavies van B. en W. een tegenverweer heeft rondge zonden. De heer Knetsch die in deze ver gadering niet tegenwoordig kon zijn, vond het niet noodig om deze zaak te verdagen tot een volgende vergadering, zoodat de voorzitter dit thans behandelt. Nadat hieromtrent nog druk gediscus sieerd was, waaraan werd deelgenomen door de hoeren Romijn, Lefeber, de Vroo- men, Segers, Kingma, Tibboel en den voorz., werd het voorstel van B. en W. aangenomen. Overeenkomstig het voorstel van B. en W. werd besloten om aan den heer B. Mastenbroek te Lisse een perceel grond te verkoopen, langs de Gladiolenstraat, ter grootte van ongeveer 250 M2, tegen den prijs van 4.50 per M2. Besloten werd de vergoeding aan de bij zondere schoolbesturen ingevolge art. 101 der Lager Onderwijswet 1920. voor het jaar 1935 te bepalen op 15.77 voor het lager onderwijs en op 25.98 voor het uit gebreid lager onderwijs. Verbouw der Openbare School Het voorstel van B. en W. tot verbouw der openbare lagere school werd thans aan de orde gesteld. Den heer Tibboel verheugde het, dat B. en W. met dit plan zijn gekomen, hetgeen geen overbodige luxe is. De bijzondere scholen zijn allen in een zeer goeden staat, zoodat deze school niet ten achter mag blijven. Spr. vraagt of het niet mogelijk i: dat het gymnastieklokaal ook gebruikt wordt door de bijzondere scholen voor deze tak van onderwijs. De heer Kingma was eveneens ingeno men met dit voorstel. Hij wees op de en tree der school en vroeg hierin verbetering te brengen. 'Voorts deelde spr. mede, dat de bijz. scholen geen gebruik hebben ge maakt van het aanbod tot het gebruiken van de gymnastiekzaal, omdat deze te klein was voor een groote klas. De heer Segers is het niet geheel en al eens met het voorstel en meent, dat vel schillende punten wel hersteld kunnen worden of op een goedkoopere manier kunnen worden opgelost. De voorz. constateerde, dat deze school geheel vrij is, en de leening is afgelost. Het is een verouderd type. Het is evenwel een hecht gebouw, hetgeen gemoderni seerd dient te worden, omdat het onder houd dezer school en de noodige herstel lingen, welke moeten worden aangebracht, zulks vorderen. Hiermede hebben B. en W. rekening gehouden bij het onderhoud van de laatste jaren. Weth. Warmerdam zegt, dat het voorstel voor zichzelve pleit. Het is noodzakelijk' en spr. dringt op aanneming hiervan De heer de Vroomen spreekt zich uitj voor het voorstel van B. en W. en houdt niet van lapwerk. Na eenige discussie wordt overeenkom stig het voorstel van B. en W. besloten. Besloten werd na ampele discussie B. en; W. te machtigen een geldleening aan te gaan voor ten hoogste 27.000 tegen een rente van ten hoogste 3 558 pet. en een provisie van maximaal 1/4 pet., voor di verse doeleinden, t.w. voor verbouw ar- beidsheurs 1620, voo:r ophooging bouw terrein Gladiolenstraat 2022.29; voor aan koop grond Veldhorststraat 4387.50; voor aankoop grond Broekweg 1016; voor aan koop grond zuiveringsinstallatie 5000; en voor verbouw openbare school 12000. Zonder bespreking werd vervolgens be sloten de geldleening pro resto groot 45.300 van een 4 1/8 pet. leening om te zetten in een 3 1Ö2 pet. leening. Na een toelichting werd besloten om de begrooting 1939 voor zoover betreft den gewonen dienst te wijzigen, in ontvangsten en uitgaven met 8.416.77 en die van den kapitaaldienst met f 6.355. B. en W. werden gemachtigd om de be grooting 1939, welke met enkele admini stratieve opmerkingen was teruggekomen van Ged. Staten, te wijzigen. Omtrent de ingekomen rapporten van de bedrijven omtrent electrische straatver lichting of gasstraatverlichting, deelde de voorzitter mede, dat deze aangelegenheid zal worden behandeld in de volgende ver gadering. De heer Segers, had hieromtrent een nota van opmerkingen gemaakt, welke hij den voorzitter overhandigde om dit ter kennis van den Raad te brengen, hetgeen de voorz. toezegde. Bij de rondvraag prees de heer de Vroo men de goede werkverschaffingsobjecten in den afgeloopen winter. De enkele be zwaren, die hieraan kleefden zag spreker gaarne opgelost vóór den a.s. winter, op dat men weet, waaraan men zich heeft te houden. Vervolgens wees spreker op het gevaar lijke verkeerspunt KanaalstraatHeeren- weg en vroeg of het niet mogelijk was hier verkeerslichten te plaatsen. Nabij de Vuur- steeg vroeg spreker een klein bordje aan te brengen richting Noordwijk en infor meerde naar de schoolmelkverstrekking. De voorz. zegt, dat de bezwaren, welke aan de werkverschaffing kleefden, ter ken nis zullen worden gebracht. De verkeers lichten op den hoek KanaalstraatHeeren- weg zullen wel te duur zijn, doch spr. zal deze aangelegenheid onderzoeken en in formaties inwinnen. Het verlangde bordje zal worden aangebracht. Besloten is om de schoolmelkverstrekking op proef te nemen voorloopig voor 3 maanden, waar mede binnen enkele weken een aanvang van worden gemaakt. De heer van Kesteren wees op den hoek Veldhorststraat en informeerde er naar. waarom er geen raampjes of andere onder brekingen waren aangebracht in den muur van de fa. Werkhoven. De voorz. verklaarde zich gehouden te hebben aan het advies der schoonheids commissie, die de thans bestaande toe stand het meest juiste vond. Vervolgens bracht de heer van Kesteren nog ter sprake of het niet mogelijk was om de riooldeksel vast te maken, zulks ter voorkoming van ongelukken. De voorz. ontraadde zulks. De heer A .H. Schrama kon zich niet vereenigen met de verhooging van den prijs voor briescokes en verlaging van de grove cokes. De voorz. zal dit bespreken in de gas- commissie, waarna de raad in comité-gene raal overging. OEGSTGEEST Geboren: Adrianus Johannes z. van A. G. M. Zonneveld en C. M. v. d. Berg Elizabeth d. van L. Verhaar en G. I. Snoodijk Hans z. van G. J. Blomsme en M. P. van der Horst Overleden. G. J. Dobbe van Bergen 65 jaar. Ondertrouwd: B. V. Dirkse en P. C. Remmerswaal Gevestigd: J. Petit van Leiden El. van Leeuwen van Katwijk H. Brendel van Arnhem N. van der Spelt van Rotterdam K. Lubberts van Leiden W. M. van Dael van Leiden E. Kor- pelshoek geb. de Bruin van Katwijk L. W. D. Caudri van Den Haag W. F. Bijleveld en vr. van Amsterdam M. den Uijl van Gorinchem J. Beeke van Baarn H. N. Ravesteijn en vr. van Maartens dijk C. W. E. Boon van Leiden van Leeuwen van Amsterdam M. C. Hoogenboom van Leiden A. J. M. van Opstal van Warmond A. J. Barnard en gezin van Leiden W. M. en M. H. Lampe van Leiden J. Perfors van Haarlem S. C. M. Loves van Leiden N. Mechelse van Voorschoten G. R. D. Crommelin en gez. van Leiden M. B. Rathgeb van Leiden J. van Wel van Leiden H. G, Jonker van Rijnsburg C. M. Vergragt van Boskoop J. Chr. Huizinga van Alk maar J. Perkins Geversstr. 15 G. J. H. Gunning van Soerabaja A. F. J. Pie- ron van Rotterdam C. J. Fortmann van Leiden C. J. Lewin geb. de Groot van Groningen P. G. Ramp van Leiden. Vertrokken: J. J. Valeton geb. de Jong naar Rijswijk J. Verplancke geb. Verheij naar Katwijk M. J. Paauw naar Rijnsburg J. Griffioen naar Ede C. J. Woudstra naar Leiden L. Goedhart naar Warmond D. M. Gordijn naar Lei den C. J. Duivenvoorden naar Hillegom G. H. Overmeer geb. v. d. Meer naar Alphen aan den Rijn H. Boom naar Leiden El. Blikman naar Noordwijk W. A. Dekker naar Batavia M. L. Jacob naar Noordwijk G. J. den Hertog naar Leiden A. J. Blom naar Leiden M. Klessa naar Dusseldorf Did. S. M. van Vliet naar Leiden P. J. Francois naar Middelburg E. N. E. Thijssen naar Lei den G. C. van Leeuwen naar Lisse J. Lindner naar Leiden J. E. Gleijsteen cn vr. naar Voorburg J. de Mol en gezin naar Den Haag D. Bins naar Dordrecht J. van Woudenberg naar Leiden J. Li van van Eisen naar Den Haag R. Hoge^ woning naar Lisse M. Lunshof naar Assen C. M. P. W. van Bouwdijk naar Wassenaar B. van den Heuvel naar Noordwijk J. M. E. Wakka naar Grol ningen C. A. Bontje naar Den Haag. ALPHEN AAN DEN RIJN GEMEENTERAAD. Geldleening groot 95.000. De raad dezer gemeente kwam gister avond in openbare vergadering bijeen. Voorzitter, burgemeester P. A. Colijn. Af wezig met kennisgeving de heeren G. Berghoeff en J. H. Ruting. Na opening met gebed, was ter behandeling als eenig funt van de agenda een geldleening, groot 95.000.—. De heer Groenendijk, het eerst het woord verkrijgend, vraagt voor welke werkzaam heden die bedragen ten behoeve van de bedrijven noodig zijn. Hierop geeft wethou der Herngreen, voorzitter van de commis sie van bijstand voor genoemde instantie, een opsomming van de onderscheiden werkzaamheden en geeft een specificatie van elk werk afzonderlijk. Het zijn alle werkzaamheden in de jaren 1937'38 ten uitvoer gebracht. Hierna is de afgevaar digde tevreden. De heer H. van Kleef is verheugd over het gewijzigd standpunt van B. en W. om n.l. nu reeds een bedrag van 10.000 in eens uit te trekken voor de inrichting van den plaatselijken luchtbeschermingsdienst. De heer A. F. Ruijssenaars vraagt of het wel bij gedeelten, waarop de voorzitter welb ij gedeelten, waarop de voorzitter antwoordt, dat nog afgewacht moet worden het rapport van den voorzitter van den plaatselijken luchtbeschermingsdienst, den heer C. J. Milo, met betrekking tot een complete alarmeerings-installatie waarbij dar. gelet zal moeten worden op de in verband daarmede noodzakelijke uitbrei ding van het brandweermateriaal, waar over de commandant van de plaatselijke brandweer, Ir. J. D. J. Waardenburg, rap port zal uitbrengen. Nadat de voorzitter nog op een desbe treffende vraag van den heer C. M. Dee- rer.berg had geantwoord, dat de hiervoren genoemde uitgaven niet zijn gedaan buiten le begrooting om, besloot de raad de ge vraagde geldleening, conform het voorstel B. en W. aan te gaan met de Eerste Nederlandsche Verzekering Maatschappij cp het leven en tegen invaliditeit te 's-Gra- venhage. OPENING NIEUW VOETBALVELD ALPHENSCHE BOYS. Opstelling van dc elftallen. Zooals wij reeds eerder .breedvoerig heb ben bericht, zal het nieuwe sportveld van de R. K. Voetibalvereeniging „Alphensche Boys", achter het Boschpark op Hemel vaartsdag a.s., des middags te twee uur plechtig worden ingezegend en geopend door den hoogeerw. Deken Z. de Korte, waarbij de Deken tevens zoo welwillend zal zijn den aftrap te vei'richten van den daarna te spelen wedstrijd. Naar wij ver nemen heeft de Burgemeester, de edelacht bare heer P. A. Colijn, de vriendelijke uit- noodiging van het Boys-bestuur om bij deze plechtigheid tegenwoordig te zijn, inmid dels bereidwillig aanvaard. Zooals bekend zal ter opening dien mid dag gespeeld worden een wedstrijd tus- schen het tweede klasse I.V.C.B.-elftal B.S.M. I uit Benneforoek en Alphensche Boys I, voor wel'ke wedstrijd door de firma A. R. v. d. Heijden bereidwillig een verzil verde beker is beschikbaar gesteld, alsook een lauwertak voor het verliezend elftal. De opstelling van het elftal van de gas club is inmiddels bekend geword en is als volgt: B.S.M. I J. Aarts S. Vernooij J. Weijers S. v. d. Meij A. v. d, Meij J. Prins Th. Weijers B. Assendelft W. Teileman J. Hoogensteyn Th. Assendelft. J. v. Leijden W. de Heij L. Vrisekoop J. de Bruin J. van Egmond H. van Egmond B. Zonderop J. Vrisekoop H. Dongelmans H. Verkerk ALPH. BOYS I H. Zonderop. Zonder wijziging zal de heer Aangevare van Noordwijk den wedstrijd vermoedelijk leiden. Het belooft dien dag een mooie plechtig heid te worden, met een spannenden wed strijd. Het is zeker onnoodig tot bijwoning aan te moedigen! Het spreekt vanzelf, dat in breeden kring medeleven zal worden betoond jegens de Boys! Personalia. Tot agent van politie al hier is benoemd de heer H. Molenaar te Huisen (N.H.). Opbrengst speldjesdag. De gisteren ge houden speldjesdag ten 'bate van het T.B.C. fonds „Draagt elkanders lasten" heeft 145.23 opgebracht. Geboren: Hubertina Leonie Maria, d. v. Jacobus van Slagmaat en Margaretha Geertruida Broekhuijse Willem, z. v. Willem Lagerweij en Annetje de Jager. Gevestigd: Jacobus van Leeuwen Hoorn 105, van Hazerswoude Catharina M. van der Burg, Gouwsluischeweg 59, van Berkel en Rodenrijs Hendrik G. van Beusekom, Dorpsstraat 36, van Terneuzen Lena C. Langbroek, Torenstraat 10, van Enkhuizen Egbert C. van de Vechte en gezin. Jonk. Con.str. 13, van Vinkenveen en Waverveen Maarten van der Weiden, Prins Hendrikstraat ld, van Hazerswoude. Vetrokken: Hendrika S. Aren teen naar Amersfoort, Regentesselaan 2 Caro line A. J. de Haan naar Rotterdam, Navan- derstraat 7a Hermanus van Andel naar Amsterdam, St. Lucienstraat 22 Willem Boxem en eohtgenoote, naar Amsterdam, aan boord. ALKEMADE Geboren: Wilhelmina Cornelia Maria d. van J. van Wieringer. en van K. C. Hil- lenaar. ndertrouwd: Johannes van der Haven jm. 26 j. en Teuntjes Katsburg jd. 23 - Teunis Katsburg jm 25 j. en Jacoba van der Haven jd 21 j. Gehuwd: Johannes Adrianus van Ha meren jm. 32 j. en Johanna Klerks jd. 30 Cornelis Johanes Daleman jm. 28 j. en Cecilia Sophia van der Meer jd. 27 j. Jo hannes Adrianus van Steijn jm. 25 j. en Cornelia Elisabth van Aart jd. 25 j. Overleden. Petrus Johannes Rotte veel lj. Jannetje van der Mey 88 j. wed. van A. Boesveld. BOSKOOP GROOT NATIONAAL MUZIEK CONCOURS. Een combinatie van muziek en bloemen in de Tentoonstellingshallen. Ter gelegenheid van haar 40-jarig be staan heeft het bestuur van de Harmonie- vereeniging „Excelsior" het initiatief ge nomen om een groot Nationaal Muziek concours te organiseeren. Maar dan een muziekconcours, dat ook werkelijk aan de verwachtingen voldoet. Niet zooals men dikwijls van een Concours een verzameling van instrumenten maakt, waar zangkoren optreden enz. maar een Concours dat aan de verwachtingen van het fanfafe-lievend publiek voldoet. Bijna geen plaats zoo k ein of een fanfare-corps of harmonie is er vertegenwoordigd. Excelsior is van het standpunt uitgegaan: een Muziek-concours dat klinkt als een klok. Twee jaar geleden zijn zij begonnen met een plan te ontwer pen waarvan gezegd werd dat het lucht- kasteelen zouden blijken. Ieder week werd er over vergaderd en toen dezer dagen het uit 48 blz., bestaande programma ver scheen leek het haast onwaarschijnlijk. Waarom dan wel? Door haar verrassende inhoud. 41 Vereenigingen zullen hun me dewerking verleenen waarvan er slechts 8 in een lagere dan de eerste afdeeling spe len. De meest bekende en gevierde corpsen uit Nederland komen bij elkaar zooals de Harmonie „Juliana" te Huizen, die ver scheiden keeren voor de Radio speelt. Dat vele vereenigingen moesten worden teleur gesteld bleek wel uit het aantal aanvragen, dat 70 bedroeg. Ook de belangstelling bui tenaf blijkt enorm te zijn. Wij komen met extra treinen met 300 personen, wij komen met extra bussen.... wij komen met een pleizierboot.al deze mededeelingen waren reeds bij de aanvragen gevoegd en er spreekt .duidelijk genoeg uit, dat de ver wachtingen hoog gespannen zijn. En te recht, het kan bijna niet anders dan een succes worden. Een uitgezochte collecte keurcorpsen; een uitgelezen concours-gebouw waar geen invloeden van weersgesteldheid is te vree zen, zelfs de marsch-wedstrijden zouden er kunnen worden gehouden indien het weer zulks buiten niet zou toelaten, dan een riitgelezen plaats, als Boskoop, het Groote Bloemenpark, is, en las not least de on dernemingsgeest van de vereeniging Ex celsior, die muziek heeft gecombineerd met groen en bloemen. De hal met boomen en lanten versierd. Want het is voorzeker de moeite alleen reeds waard, om de aankleeding van het gebouw te bezichtigen. Het zou bijna met oen tentoonstelling kunnen wedijveren met d.t verschil, natuurlijk, dat rekening moest worden gehouden met het doel. De muziek i> de hoofdzaak, maar wanneer iemand on verwacht in de Hallen zou komen, dan zou hij zeker denken in een tentoonstelling te zijn aangeland. Het is één groot park waar van het ontwerp is gemaakt door den heer H. W. E. Struve en waarvoor het planten- materiaal door letterlijk alle kweekende Eoskoopers belangeloos is verstrekt. Mooie groene palmhaagjes vormen de afzetting van de bloemperken. De rozen en Rhodo dendron terwijl overal rustieke banken zijn aangebracht, die ruim 1100 zitplaatsen bieden. Verder is het geheel afgewerkt met Pinus (van de Hofstadbloem afkom stig). Reusachtige Taxus en Conifeeren, Azalea's, Glycines, etc. De omlijsting is onovertroffen en de mu ziek zelf kan geen betere achtergrond heb ben. De accoustiek is verrassend. Het klinkt er mooier als in de open lucht. Kortom het belooft een onvergetelijk en onvergelij kelijk concours te worden. Het programma. Het programma begint met een openings concert op Woensdag 17 Mei des avonds om uur in het Gebouw Flora, te geven door de Zaanlandsche Kapel uit Zaandijk on der leiding van dir. W. P. Steyn. Donderdag, 18 Mei: Hemelvaartsdag van 10 uur v.m. tot 10 uur nam. eerste concours- arg. Woensdag 24 Mei. nam. 8 uur Concert in het gebouw Flora te geven door de Har monie „Excelsior" Boskoop, onder leiding van Dir. Max Weil. Maandag 22 Mei, tweede Pinksterdag, tweede concoursdag, tct 10.30 uur nam. WOERDEN Rondgang. Gisteren werd de viering van het 20-jarig bestaan van de gymnastiek- veTeeniging „Bato" ingezet met een fees telijke rondgang door de stad. Voorafge gaan door het Fanfarecorps „Excelsior" trokken de gymnasten met hun vaandels door de stad. Een feestavond zal deze rondgang eerst daags volgen. wd'n Hom* n va/*- - Per itvk S ct. 12 ituk»50ct. Bij Apothekers en Drogisten. BODEGRAVEN Boreftsche Ruiters. Nu de zomer weer in aantocht is, beginnen de ruiters weer danig te oefenen, hetgeen hun in de steek- wedstrijd te Gouda reeds enkele succes sen heeft gegeven. In de nummers, klasse N. voor begin nende ruiters of amazones behaalde mej. T. van Dam de eerste prijs. Verder kreeg in nummer N. meergeoefenden mej. T. Speel man de eerste prijs, terwijl de heer G. van der Linde de vierde prijs behaalde. De wedstrijd voor eerste klas geoefende viertallen gaf voor Bodegraven de derde piijs. Gezien de zware concurrentie een i fraaie prestatie. Ook een zwaar nummer was handicap dressuur en het mocht den heer J. Boer gelukken de vierde prijs te winnen. Bij het springconcours verkregen de heer G. van der Linde de vijfde prijs in de lichtere klasse, terwijl Jan de Boer de zesde pijs en mej. Antje v. Dobben de Bruyn een eervolle vermelding bemach tigde. Als leerzaam onderdeel van deze wed strijden moesten sommige leden o.a. de heer Jan de Boer een schriftelijk keu ringsrapport aan den beslissenden keur meester, den heer W. Slob, inleveren, wat zeer naar diens genoegen heeft plaats ge vonden. Het was een leerzame dag en van harte hopen wij, dat velen zich' aangetrokken ge voelen, als werkend lid tot de ruiters toe te treden. 480ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 2de lijst Trekking van Dinsda* 16 Mei 1939 Hooge Prüzen 25.000.— 6042 1.500.— 6718 1.000.— 2143 7476 400.— 10256 200.— 3280 7700 13408 16932 100.— 1893 2446 7148 9117 14647 15001 17249 19627 Prüzen van 70.— 1334 1356 1410 1459 1542 1595 1638 1699 1772 1838 1899 2048 2382 2577 2700 2856 2921 3035 3145 3219 3293 3346 3373 3671 3716 3728 3892 4006 '0nl 4347 4427 4437 4593 4646 5103 5474 5486 5503 5707 5810 5811 5945 6011 6190 6224 6270 6354 6375 6333 6551 6646 6827 7060 7136 7241 7618 7668 7693 7375 8109 8205 8634 8774 9072 9138 9169 9194 9195 9506 9530 9631 9688 9706 9990 10128 10144 10147 10157 10879 10940 10951 11044 11440 11634 11834 12003 12008 121Ü0 12180 12381 12388 12394 12476 12609 12963 13332 13426 13722 13802 13819 14024 14227 14306 14354 14363 14391 14419 14528 14533 14551 14590 14792 14837 14900 14934 15428 15469 15573 15595 J5057 15729 15776 15804 15899 16018 16057 16136 16214 16273 16305 16500 16537 16849 16950 17162 17189 17198 17317 17501 17586 17852 17859 17946 18006 18337 18405 18425 18490 18584 18616 18713 18774 18813 19723 20050 20063 20320 20337 20346 2J401 20445 20500 20825 20893 21106 21232 21289 21514 21624 21646 21747 21797 21841 21919 Nieten 1071 1093 1187 1275 1305 1310 1327 1391 1411 1447 1452 1543 1554 1619 1654 1636 1670 1872 1921 2230 2300 2317 2387 2389 2440 2443 2475 2481 2482 2515 2537 2597 2598 2623 2642 2644 2721 2740 2818 2905 2952 2974 3116 3272 3340 3345 3397 3424 3464 3522 3543 3590 3603 3708 3735 3755 3775 3785 3842 3870 3886 3945 4035 4115 4123 4193 4221 4250 4261 4290 4304 4370 4411 4438 4462 4485 4557 4694 4711 4774 4822 4838 4950 4973 5048 5056 5092 5111 5128 5148 5222 5232 5272 5286 5317 5398 5449 5491 5511 5520 5560 5612 5620 5685 5697 5719 5781 5797 5800 5818 5856 5958 5959 5991 6063 6067 6126 6133 6187 6210 6219 6236 6294 6315 6423 6F41 6557 6618 6633 6665 6756 6781 6867 6886 6887 6901 6951 7059 7065 7069 7081 7082 7083 7112 7140 7313 7374 7443 7467 7491 7557 7567 7607 7642 7706 "934 7942 7955 7972 7973 8018 8108 8118 8192 8223 8296 8346 8381 8424 8437 8442 8558 8669 8707 8852 8871 8887 8928 9035 9075 9252 9271 9273 9276 9293 9305 9308 9325 9332 9369 9386 9403 9466 9470 9477 9525 9621 9726 9753 9767 9786 9837 9920 9943 9958 9970 10021 10033 10035 10114 10174 10232 10313 10359 10377 10465 10479 10498 10529 10534 10576 10596 10695 10733 10740 10783 10810 10889 10906 10909 10911 10973 10980 11017 11105 11115 11167 11186 11253 11367 11449 11468 11547 11574 11622 11647 11656 11767 11852 11876 11889 11949 11957 12060 12082 12098 12153 12165 12175 12179 12198 12204 12211 12449 12461 12533 12574 12599 12639 12673 12781 12925 12988 13019 13128 13213 13221 13244 13272 13306 13345 13372 13446 13466 13468 13481 13487 13501 13532 13545 13562 13608 13617 13654 13669 13698 13692 13731 13732 13811 13815 13950 13951 14102 14109 14110 14116 14125 14154 14269 14402 14422 14435 14478 14561 14646 146C0 14702 14756 14771 14794 14830 14840 14950 14980 15004 15058 15067 15150 15188 15328 15363 15441 154 15686 15777 15795 15798 15855 L859 15871 15872 15889 15914 15926 16046 16071 16103 16129 16187 16235 16270 16277 16298 1C345 16346 16359 1C365 16437 16454 16476 16509 16524 16545 16576 16640 16643 16752 16764 16824 16326 1GS46 16913 16928 16970 16999 17008 17028 17037 17045 17055 17105 17149 17197 17220 17261 17314 17364 17374 17529 17608 17622 17694 17701 17718 17720 17744 17788 17801 17804 17815 17816 17831 17837 17848 17909 17962 18105 18126 18150 18155 18235 18325 18345 18347 18436 18448 18468 18515 18547 18673 18692 18740 18762 18765 18771 18824 18962 19019 i9039 19050 19178 19196 19210 19248 19251 19283 19311 19365 19395 19438 19453 19486 19491 19492 19499 19508 19586 19626 19673 19711 19792 19795 19821 19831 19849 19861 19868 19919 19973 19983 20007 20132 20143 20250 20271 20273 20284 20309 20325 20349 20358 20363 20441 20604 20711 20817 20831 20846 20853 20869 20895 20923 20948 20952 20993 21062 21091 21105 2116a 21173 21288 21292 21341 21364 21375 21454 21458 21535 21539 21547 21685 21697 21721 21766 21791 21821 21885 21915 Verbetering 5e klasse, le lijst: 20088 m. z. 20080.

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 6