RIJNSTREEK BIOSCOPEN TE LEIDEN FAILLISSEMENTEN WOENSDAG 22 MAART 1939 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 7 GEMEENTERAAD VAN ZOETERWOUDE Gisteravond vergaderde de raad der gemeente. Voorzitter de burgemeester. Af wezig de heer Meydam wegens ziekte. De notulen worden onveranderd goedgekeurd Bij de ingekomen stukken deelt de voor zitter mede, dat B. en W. besloten hebben een Chevrolet-vuilnisauto aan te schaffen. De cabine wordt gemaakt door de firma Chr. B. A. Deckers en Zonen alhier. Uit het rapport omtrent de rattenbestrij ding blijkt, dat goede resultaten zijn ver kregen, hoewel geen doode ratten zijn ge vonden. Ook komt ter tafel het rapport van de Brandweer, waarbij de directeur de wen- schelijkheid van telefonische aansluiting van de brandmeesters te kennen geeft. Bij de goedkeuring door Prov. Staten tot de instandhouding van de Openbare Lagere school worden B. en W. verzocht met de gemeente Leiden een regeling aan te gaan waarbij de kinderen uit Zoeterwoude in Leiden de Openbare School zouden kunnen bezoeken. De weg Zoeterwoude- Benthuizen. De voorzitter kan ook mededeelen, dat het tertiaire wegenplan Zoeterwoude- Benthuizen zonder belangrijke wijzigingen door Ged. Staten ls. goedgekeurd, zoodat dit werk op 13 April zal aanbesteed kun nen worden. Ook wordt medegedeeld, dat Ged. Staten geen bezwaar meer hebben in de voor ziening van de vacature van den gemeente ontvanger, zoodat tot de benoeming kan worden overgegaan. B. en W. hebben in middels in de vakbladen sollicitanten op geroepen voor 25 Maart a.s. De heer Paardekooper drukt zyn spyt uit, dat de raadsleden reeds sollicitanten ter kennismaking mochten ontvangen, ter wijl zij van de beslissing van Ged. Staten en de oproep nog niets wisten. Gaarne wil spr. de familieomstandigheden van den voorzitter tot verontschuldiging aanvaar den. Op voorstel van B. en W. wordt het R.K. Meisjeslyceum te 's-Gravenhage een sub sidie te verleenen groot 13.92. Op een verzoek van de vereeniging het Wit-Gele Kruis wordt zonder "aanmerkin gen voor de T.B.C.-bestrijding een subsidie van 300.verleend. De burgemeester wordt hierna aange wezen om de gemeente te vertegenwoor digen bij de behandeling van de beroep- schriften door Ged. Staten, tegen het 13 April 1938 vastgestelde uitbreidingsplan Hooge Rijndijk. Bij stemming worden de heeren J. van Vliet en J. Berk Gzn. benoemd tot plaats vervangende leden van stembureau no. 2 wegens niet aannemen van de benoeming van de heeren J. D. v. d. Loo en H. M. Starrenburg. Het voorstel van B. en W. om in de politieverordening een verbodsbepaling op te nemen betreffende het uitventen van jonge eenden, woerdjes en jonge haantjes vindt bestrijding bij den heer Starrenburg, met de bewering dat geen kantonrechter op deze verbodsbepaling een veroordeeling zal doen. Spr. waagt het daarom niet hier aan zijn stem te geven. De voorzitter ver duidelijkt, dat het alleen gaat tegen het venten, waardoor de onnoozele diertjes in handen van honderden komen; de gewone handel kan doorgaan. Het voorstel wordt aangenomen met de aanteekening, dat de heer Starrenburg tegen heeft gestemd. Aan de orde komt een beroep van de N.V. Oosthoek en Zoon, waarbij B. en W. voorstellen het beroep ontvankelijk te ver klaren, doch de bouwvergunning te wei geren op grond, dat buiten de bebouwde kom buiten de blauwe lijn op de kaart een beperking is neergelegd, in art. 27 6e lid, waarbij het verboden is. meer dan twee woningen aaneen te bouwen en ter weerszijden een open ruimte moet ge houden worden van minstens 30 Meter. Het plan om 4 maal 3 woningen te bou wen en ook een bakkerij met woonhuis en een rijwielherstelplaats met woonhuis van genoemde firma kan daardoor niet uitge voerd worden. In het praeadvies vragen B. en W. aan den raad zich te verklaren omtrent de gevraagde wijziging van de verordening waarbij de blauwe lijn, scheidende be bouwd en onbebouwd gedeelte, voorgelegd wordt naar de grens van Hazerswoude. De heer Starrenburg vraagt of de bouw dan kan beginnen, waarop de voorzitter uiteenzet weike instanties dan nog geraad pleegd moeten worden om tot die wijziging te komen. B. en W. hebben van een voor stel in deze afgezien met het oog op de algeheele herziening, die zeer binnenkort van het geheele uitbreidingsplan zal moe ten begonnen worden en waarbij het al zeer moeilijk zal zijn te behouden, wat wij hebben. De heer Starrenburg drukt zich zeer scherp uit over de aantasting van het pri vaat bezit waarop de voorzitter antwoordt, dat het algemeen belang soms voor het privé belang moet gesteld worden. De raad gaat nu accoord met de weige ring tot bouwen, waarbij de heer Starrea- bi-rg verklaart tegen te stemmen. Weder wordt een volkstuintje aan de Hooge Rijndijk verhuurd. De zekerheids stelling van den oud-gemeenteontvanger en den oud-waarnemend ontvanger worden opgeheven en B. en W. worden ook gemach tigd tot verkoop van boomen lang den Schenkelweg en den Hoogen Broekweg. Op den Schenkelweg zullen nu in de plaats van de iepen lijsterbessen geplant worden. Bezwaren tegen de begrooting. Hierna komt de gemeentebegrooting voor 1939 aan de orde. Ged. Staten hebben eenige bezwaren gemaakt tegen de goed keuring zijnde eenige aangegeven bezuini gingen, die de rijksbijdrage tot het nini- mum moeten brengen. Over deze aange geven bezuinigingen hebben B. en W. een voorstel overgelegd, waarvan de breed voerige behandeling nu volgt Schoorvoetend zullen B. en W. er in toe stemmen, dat op het onderhoud van de onderwijzers woning 25.bezuinigd wórdt. Gevraagd was 50. De heer Wessel: dat is zeker „meer- werk-actie". De heer Paardekooper vraagt, of Ged. Staten door een deskundige een onderzoek hebben laten instellen omtrent onderhoud van gebouwen, waarop de voorzitter ant woordt, dat zulks niet geschied is, wat de heer Paardekooper aanleiding geeft te ver klaren, dat zulk een opgelegde bezuini ging niet te accepteeren is. e exploitatierekening van de Open bare Lagere School wordt met f 12.50 ver laagd en gebracht op 112.50. De voorzitter zegt, dat Ged. Staten deze rekening, blijk baar met bijzondere bedoelingen, zoo laag mogelijk willen houden. Waar B. en W. overtuigd zijn, dat het hoofd van de school de uitgaven tot het ninimum beperkt en de uitgaven over 1938 112.80 waren, kan de verlaging van 25.— niet aanvaard worden, dus halveeren. Bij de begrootingspost vernieuwing van het wegdek van de Zuidbuurtsche weg merken Ged. Staten op, dat met het oog op de budgetaire positie en de omvang van de overige kapitaalsvoorzieningen, waarop bij de samenstelling van de begrooting werd gerekend, het hun voorkomt, wat zoo eenigszins mogelijk de klinkerbestra ting van de Zuidbuurtsche weg dit jaar nog moet worden uitgesteld. B. en W. merken hierbij op, dat deze wegverbetering reeds eenige jaren werd uitgesteld, doch thans niet langer achter wege kan blijven, te meer nu door het maken van de betonschoeiing langs dien weg het bestaande wegdek nog slechter wordt. De heer Paardekooper kan zich volkomen met de zienswijze van B. en W. vereeni gen; uitstel is niet mogelijk. De posten worden gehandhaafd. Eveneens kunnen B. en W. zich niet ver eenigen met de geheele schrapping van de post bélooning van los personeel. In 1937 en 1938 werd nog uitgegeven resp. 2708— en 2022.en de post is voor 1939 teruggebracht tot 1400. Er is dus reeds rekening gehouden met de verbeteringswerken, maar er blijft nog in onderhoud 4.5 K.M. grondweg en 3.5 K.M, voetpad, zoodat deze post noodig zal blijken. Ook deze post wordt gehandhaafd. De post bewaarschool moet volgens Ged. Staten verlaagd worden met 100.waar mede B. en W. zich zouden willen vereeni gen, maar de heer Paardekooper verklaard dat de kath. fractie daarmede niet accoord kan gaan. In het vorig jaar is deze post onder drang van Ged. Staten ook verlaagd, maar met de particuliere bijdrage wordt het moeilijker het voorbereidend onder wijs in stand te houden, Met de stemmen van de wethouders tegen wordt ook deze post gehandhaafd. Over de vergoeding voor de leden van de commissie tot schoolverzuim hebben Ged. Staten weder het doodvonnis uitgesproken, waarmede de raad zich ook niet kan ver eenigen. Er kan een post van 25.op de begrooting blijven voor den secretaris. Als deze post zou kunnen dienen, om ook de leden eenigszins te vergoeden kan de heer Paardekooper zich bij de verlaging neerleggen; anders niet. B. en W. heben zich ook in deze laten leiden de post te schrappen, om een goed gekeurde begrooting te krijgen. De heer Wessel noemt het meten met twee maten. Waarom hioet de secretaris van de commissie, die een ambtenaar is, wel zijn vergoeding behouden? Steeds wor den, volgens spr., ambtenaren voorgetrok- Bij allerlei pijnen Hartjes van Mijnhardt maken TJ pijnvrij- Doos 30 en 50 ct- ken, hetgeen spr. wil bewijzen met de vergoeding, die de raad eertijds wilde intrekken voor een ambtenaar van den Burgerlijken Stand. Devorzitter noemt de vergelijking niet opgaande; Ged. Staten stellen zich voor dat de burgers de functie in het algemeen belang kosteloos zullen vervullen, zooals de commissieleden in 1938 reeds gedaan heben. De schrapping van de presentiegelden van deze commissie wordt verworpen met tegen 4 stemmen. Voor stemden de heeren Tijssen, van den Krogt en de wet houders. De voorzitter zegt, dat de dekkingsmid delen uit de post onvoorzien zullen moe ten komen, waarop de heer Paardekooper lachend opmerkt: of de extra bijdrage verhoogen! hetgeen volgens de voorzit ter nu niet meer te bereiken is, omdat voor 1 Jan. den Min. van Binnenl. Zaken dit verzoek moet bereiken. Op de belasting-reclames van den heer P. v. Rijn en mevr. van RijnDoeswijk wordt afwjjzend beschikt. De voorzitter deelt mede, dat de ver kiezing voor den gemeenteraad op 14 Juni zal plaats hebben. In de Zuidbuurt zullen voor de schoeiing eenige stoepen worden gelegd en van den Rijks-Ingenieur is be richt ontvangen, dat het betegelen van het voetpad wel zal kunnen gedaan wor den. Er zal dan eerst nog 2000.ge leend moeten worden en de eigenaren zul len afstand moeten doen van het eigen dom. De heer Wessel heeft een uitspraak ge lezen, waarbij een verordening, verbie dende de spel-automaten, niet geldend was en vraagt ook de nieuwe verordening zoo noodig te herzien. Vervolgens be spreekt de heer Wesse] het betreurens waardige ongeval, dat öp de Bakkersbrug heeft plaats gehad en wijst er op, dat het Watertje niet voor autorijden geschikt is. De eene autorijder heeft vergunning en de andere nemen vergunning. De voorzitter zal de verordening zoo noodig herzien. Omtrent het droevig ongeval heeft spr. reeds zijn deelneming betuigd en spr. wil gaarne verklaren, dat de schuld absoluut niet lag bij de uitvoering van het, werk. Er waren zelfs door den aannemer reeds maatregelen genomen, dat de kinderen van de school peen binder zouden ondervin den. De Raad heeft eertijds aan B. en W. be voegdheid gegeven om voor het Watertje ontheffingen te verleenen. B. en W. willen nogmaals gaarne een advies uitbrengen en daartoe ook de middenstandsvereeniging om advies vragen. De heer Paardekooper wijst ook op de boerenbelangen, die daarbij betrokken zijn, hoewel spr. de ontheffingen tot een minimum zou willen beperken. De voor zitter zal ook de boerenorganisaties hooren. De heer v. d. Krogt vraagt naar de ver breeding van den Vlietweg, waarop de voorzitter zegt, dat deze zaak nog uitge steld moet worden wegens vele andere onder handen zijnde werken. De heer Paardekooper drukt zijn spijt uit over de late datum van de verkiezing, waardoor deze in de hooitijd valt. Het was, volgens den voorzitter, niet mogelijk deze vroeger te houden. De heer Starrenburg spreekt over de afstanden van de lantaarns op den Vrou wenwég. De heer v. Leeuwen wil zooveel mogelijk stoepen aanbrengen in de Zuid buurt waartegen de voorzitter bezwaar maakt voor de scheepvaart. De heer de Groot bespreekt moeilijkhe den bij het betalen van watergeld. Van de tarieven kan niet worden afgeweken Ook dringt spr. aan op bemoeiing van de gemeente inzake een bruggetje, dat niet meer onderhouden wordt door de onder houdsplichtigen. Het is echter een private aangelegenheid. De heer Berg wijst op het gevaar van den Stompwijkschen weg, waartoe B. er W. zich tot den opzichter van de Provin cie zullen wenden. Hierna sluiting. HOOFDFILMS De Bakvisch (Dean- Durbin, Jackie Cooper, Melvyn Douglas). De reddende En gel (Albert Mastenbroek .Hilde Krahl). Marionetten (Benja- mino Gigl.i, Paul Kemp). De Rebel van Texas. (Joan Bennet, Dou- lolph Scott). Marie Antoinette (Norma Shearer, Ty rone Power) In de schaduw der misdaad. (Rin-Tin- Tin, Frankie Dar- roo). AANVANGSUUR Verwikkelings- comedie Rumantisch- komische zangfilm. Heldenmoed e avontuur Leven van Marie Antoinette Sensationeele avonturen lederen avond 8uui. Zondag ook van 27 uur. lederen middag behalve Vrijdag 2 uur matinee. lederen avond 8 uur. Zondag ook van 2—7 uur. Zaterdag en Woensdag 2 uur ma- tinée. lederen avond 8.15 u. Zondag ook van 27 uur. Zaterdag en Woensdag 2.30 uur matinée. lederen avond 8 uur. Zondag ook van 47 uur. Wdensdag half 3 matinée. Goedgekeurd Goedgekeurd volwassenen Toelaatbaar v volwasserian Goedgekeurd v volwassenen Afgekeurd ALPHEN AAN DEN RIJN Gemeenteraadsverkiezing. Naar wij vernemen is de verkiezing van de leden voor den gemeenteraad door het gemeen tebestuur bepaald op 14 Juni. BODEGRAVEN Bowadi. Gistermiddag werd te half vier in hotel van Haaften alhier, de jaar- lijksche algemeen vrgadring van aandeel houders gehouden. Aanwezig waren 19 aan deelhouders. Na de opening door den president-com missaris, mr. H. E. La Gro, waarin hij al len welkom heette, werden allereerst de notulen der vorige vergadering gelezen en goedgekeurd, waarna de directeur, de heer Z. J. Ninaber van Eyben, een verslag over het vorige jaar uitbracht. Het-was hem aangenaam dat hij de aanwezigen weder om een overzicht mocht geven betreffende de exploitatie van het waterleidingbedrijf Bowadi en wel over het zevende boekjaar: 1938. Spr. memoreerde ,dat op de vorige jaarvergadering als commissaris moest af treden de heer mr. H. E. La Gro, die met niet minder dan 104 stemmen werd herko zen en zich bereid verklaarde deze herbe noeming te aanvaarden. Nog steeds be staat het college van commissarissen ge lijk bij de oprichting uit de heeren mr. H. E. Lagro, J. Smit, B. Batelaan, H. van Duijvendijk en J. H. Rutting. Verder be sprak de directeur het bedrijf, waarom trent als zoodanig geen bijzonderheden zijn te vermelden. Alles werd in goeden staat onderhouden. De weg naar het pompsta tion, alsmede rondom de gebouwen werd een 25 c.M. opgehoogd. De waterafleve- rmg over het afgeloopen jaar bedroeg 277.000 M.3, wat 28.000 M.3 meer is dan over het voorafgaande jaar. Voor het ver dere gedeelte van het jaarverslag verwij zen wij onze lezers naar onze editie van Vrijdag j.l., waarin wij reeds van een en ander melding maakten. Voorts werd de balans en verlies- en winstrekening besproken, die zonder op- of anmerkingen onder de hamer door ging, alsmede het verslag van den secretaris van het college van commissarissen, de heer H. van Duijvendijk. Het dividend werd bij acclamatie vast gesteld op 7 procent. Volgens de statuten we kunnen het hier wel even aanstip pen gaat er thans 1578 naar het reser vefonds, dat daardoor tot f 7861 stijgt, zoo dat in 1940 slechts 139 daarbij gevoegd kan worden. Men is dan voornemens om een extra-reservefonds in het leven te roe pen, ofschoon dit nog niet definitief is astgesteld. Van het college van commissarissen is aan de beurt van aftreding de heer Baan Batelaan, die met algemeene stemmen (exclusief 7 blanco's), werd herkozen. De heer Batelaan verklaarde zich onder dank zegging aan de vergadering bereid om de- herbenoeming te aanvaarden. Van de rondvraag werd nog door en kele leden gebruik gemaakt, waarna de vergadering tegen half zes werd gesloten. Het dividend zal, zoo vernamen wij gis terenavond nog na 15 April worden uit gekeerd. (Nadruk verboden). NOORDFN Aangifte van verduistering. Een zekere M. V., schilder, wonende alhier, heeft van af 1 October j.l. een compagnon genomen met wien hij voor gezamelijke rekening het bedrijf zou voortzetten. Nu schijnt het den laatsten tijd tusschen hen beide niet meer goed te" zijn gegaan en wilde M. V. zijn compagnon weer weg hebben. Tijdens de afwezigheid van zijn compagnon heeft M. V. de geheele inventaris plus enkele meubelen, die in eigendom toebehoorden aan M. V., zijn compagnon, met een vracht rijder medegegeven naar Voorburg en na deze daad te hebber, gepleegd, de deur ge sloten, zoodat hij er niet in kon komen. Toen M. V. zijn compagnon van zijn werk thuis kwam, was de deur gesloten en kon hij niet binnen"komen. De compagnon maakte toen korte metten en sloeg een ruit in van de woning en ging aldus naar binnen. M. V., die angstig werd, wendde zich tot den Gemeenteveldwachter, die zich daarheen heeft begeven. Er ontstond tus schen M. V. en zijn compagnon in tegen woordigheid van den Gemeenteveldwachter een heftig debat. Het scheen nu dat M. V. van zijn compagnon een bedrag van hon derd gulden had verduisterd, welk geld feitelijk zijn compagnon toekwam, althans de compagnin van M. V. heeft bij de po litie aangifte gedaan van dit geval. Bij in gewonnen informatie is gebleken, dat het goed, zijnde de meubelen enz., inderdaad naar Voorburg is gebracht, waar zich ook de boeken bevonden van den compagnon. Een en ander zal nog wel ten gevolge heb ben, dat deze zaak verder door de recht bank zal worden behandeld. Zegening van de werktuigen. Maan dagavond om zeven uur was er alhier in de kerk een kort Lof ter eere van den H. Jo zef. Tijdens dit Lof heeft de zeereerw. heer Buren, Pastoor van de parochie, de werk tuigen gezegend die op zijn verzoek, door de werklieden van deze parochie naar de kerkwaren gebracht. Onder deze plechtig heid heeft de weleerw. heer C. Stet, kape laan, een korte predikatie gehouden en uiteengezet, wat het doel is ^an deze zege ning. Er waren vele werklieden voor dit doel naar de kerk gekomen, bij zich heb bende allerlei soorten van werktuigen. ROELOFARENDSVEEN Volksbond. Verslag jaarvergadering van den Ned. R. K. Volksbond afd. Roelof- arensveen en Omstr. De vergadering werd dezer dagen gehouden in de zaal van café Hoogenboom. Bij de opening betreurde het den voorzitter, dat er niet meerdere ge hoor hebben gegeven aan de oproep; slechts 37 leden waren op deze belangrijke verga dering aanwezig en verzoekt de vergade ring met het ook op de groote agenda aller medewerking. Hierna leest de secretaris de notulen van. de vorige vergadering, alsook het jaarver slag. Beide hébben de goedkeuring van de vergadering. Het financieel verslag bracht nogal wat beroering. Verslag kascommissie. Boeken bescheiden werden in orde bevonden; door de commissie werd voorgesteld om het boekjaar in plaats van 1 Maart op Dec. te doen eindigen. Tot het houden van al gemeene beschouwingen gaven zich op de leden Jac. .Turk en W. Kuipers Sr. Beide sprekers gaven beschouwingen op finan- tieel terrein. De voorzitter dankt de contr.- commissie voor hun werkzaamheden. In de nieuwe commissie worden benoemd C. v. d. Zwet van de vorige commissie en als nieu weling W. Loos. Bij de bestuursverkiezing werden alle af tredenden met groote meerderheid herko zen. Aftredend waren W. P. v. Ruiten, C. Boeker, J. v. d. Zwet en Th. v. Hameren. Verkiezing voorzitter had tot resultaat dat W. P. v. Ruiten met 25 stemmen als voor zitter werd herkozen. De 2de voorzitter v. Emmerik spreekt hierna den opnieuw gekozen voorzitter woorden toe van lof voor zijn activiteit in het belang der organisatie. De voorzitter richt zich hierna tot de vergadering; hij dankt voor het vertrouwen hem geschonken en verzoekt tevens dit vertrouwen te wil len geven aan het geheele bestuur. De voorzitter verzoekt dan den jongeren of zij zich als propagandist voor de beweging willen opgeven bij het bestuur; veel werk ligt te wachten, vooral met de actie naar de Nieuwe Gemeenschap. Drie jongelui gaven zich daarvoor op. E^et begin is er, wie vol gen? Een andere mededeeling betreft het huren van aardappelland door het bestuur. De leden kunnen zich bij den secretaris aan melden als huurder. De prijs is 35 cent per R.R. De heer v. Emmerik brengt verslag uit over H.W.L. en hieruit blijkt, dat met de actie welke hierover is gevoerd, goede re sultaten zijn bereikt. Het bestuur stelde hierna voor om dank .e brengen aan het Kerkelijk Armbestuur voor de bijdrage op de spaarkaart gedurende 3 1/2 maand, het geen door de vergadering met applaus wordt onderstreept. Rondvraag. De heeren W. Kuipers, J. v. Es, G. v. d. Zwet en H. Hoogenboom stellen vragen in verband met H.W.L., Steunnor- men, wachttijdregeling en tooneelclub. De vragenstellers worden door den voor zitter naar genoegen beantwoord. De voor zitter dankte vervolgens de besturen van de vakafdeelingen voor hun loyale mede werking, alsook den Geest. Adviseur, kap. Hofstede, die op deze vergadering aanwe zig was. Hierna sluiting. WOERDEN AUTO TEGEN EEN BOOM GEREDEN. Drie gewonden. Gistermiddag omstreeks 2 uur had een ernstig auto-ongeluk plaats qp de Utrecht- sche Straatweg even voorbij het Woonwa genkamp. Een personenauto kwam uit de richting Leiden en reed ter hoogte van ki- lometerpaal 54800 tegen een boom ter rech terzijde van den weg. De auto werd hier bij totaal vernield. Van de inzittenden wer den zoowel de bestuurder, S. J. v. E. uit Leiden als de beide passagiers J. v. E. en zekere V., uit Warmond, gewond. Zeer spoedig waren de doctoren v. d. Giesen en v. Dorsen aanwezig, die de eerste hulp ver leenden. De drie gewonden werden naar het R.-K. Ziekenhuis vervoerd. Twee hun ner, de gebroeders v. E., konden na ver bonden en gehoord te zijn, naar hun woon plaats vervoerd worden, terwijl het derde slachtoffer V. in zoodanig toestand ver keerde, dat verblijf in het ziekenhuis nood zakelijk bleek. Omtrent de oorzaak is nog niets bekend. De auto is voor nader onderzoek in beslag genomen. GEVAAR NIET UITGESLOTEN dat deze of gene nog niets vernomen heeft van de Nationale Paaschloterij 1939, waar voor op Zondag 26 Maart a.s. eenieder een gratis lotkaart ontvangt. Naar wij verne men is het totaal bedrag aan prijzen, waar onder zeventien hoofdprijzen en twee dui zend andere prijzen ruim ƒ10.000. Wii waar schuwen dus terecht: Laat geen kaart ver loren gaan. Surséance van betaling: N V. Conserven- en Vleeschwarenfabriek „De Valk", te Rotterdam. Een ontwerp van accoord is nedergelegd ter griffie der arr. rechtbank te Rotterdam. Uitgesproken: B. van Rijn, schelpenvisscher, te Kat wijk aan Zee, Louwestraat 42. Cur.: mr. P J. Teebaa'l te Leiden. W. Stodel, winkelier, Den Haag, Vla mingstraat 5. Cur.: mr. J. L. E. Raming. De naamlooze vennootschap Centraal Ad ministratiekantoor voor Hypotheken te 's-Gravt ihage, Regentesselaan 60. Cur.: jhr. mr. W. F. C. van Lith de Jeude. G. J. van Iterson, te Rijnsburg, Val- kenburgerweg. Cur.: mr. L. Spreij, ie Lei den.

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 9