Instantine SPORT Het Schaaktournooi der grootmeesters DINSDAG 15 NOVEMBER 1938 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 11 Overtuig U zelf dat Instantine hëlptl 1 a 2 tabletten zijn reeds voldoende de pijn te verdrijven. Onthoudt daarom stilt en voorkomt pijnen! Doosjes a 12 tabletten 70 ct^ zakjes a 2 tabletten 15 ct. GEMENGDE BERICHTEN VRACHTAUTO VERONGELUKT. Een doode, drie licht gewonden. In den afgeloopen nacht om half een is nabij het dorp Putten een vrachtauto van de verhuisonderneming Langstra en van Veen te Rotterdam, welke van Zwartsluis naar laatstgenoemde stad terugkeerde, door onbekende oorzaak van den bijweg geraakt, tegen een kilometerplaaltjes en vervolgens tegen eenige boomen gereden en geheel vernield. Van de vier personen, die zich in de ca bine bevonden, werd de heer H. van Veen uit Rotterdam zoo ernstig gewond, dat hij na een kwartier is bezweken. De chauf feur, de heer Wuntje uit Rotterdam, kreeg een lichte hersenschudding en onbeteeke- nende verwondingen, terwijl de echtgenoo- te van Sen heer van Veen en diens doch tertje lichte kwetsuren opliepen. Nadat dokter vonk uit Putten de eerste hulp had verleend, zijn de drie gewonden naar een pension in de omgeving overgebracht. Het stoffelijk overschot van den heer van Veen is naar de algemeene begraafplaats ver voerd. VIER VINGERS AFGEZAAGD Gistermiddag is de 70-jarige scheeps timmerman E. van Vliet op scheepswerf no. 2 der firma A. Vuyk zoon te Capelle aan den IJssel, met zijn linkerhand tusschen een zaagmachine geraakt. Vier vingers van deze werden afgezaagd. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis „Eudokia" te Rotter-' dam vervoerd. JONGEMAN MET EEN MES AANGEVALLEN Zwaar gewond naar het ziekenhuis gebracht Zondagavond kwart over negen is op den Aalsterweg te Eindhoven een moordaanslag gepleegd, waarbij een jongeman zoo ernstig werd gewond, dat hij in levensgevaarlijken toestand naar het St. Jozef ziekenhuis moest worden overgebracht. Op genoemd tijdstip liep een zekere P. de G., oud 23 jaar, wonende te Eindhoven met een kameraad over den Aalsterweg. Op het midden van dien weg ontmoette hij zekeren Th. G. Het schijnt, dat er een veete bestond tus schen de G. en G., want zonder dat hiertoe directe aanleiding bestond en er een woor denwisseling aan voorafging, trok Th. G. een mes en bracht daarmede de G. verschil lende snij- en steekwonden toe o.a. over den rug, by het stuitbeen en een steek wond in den buik. Het slachtoffer viel op straat neer en moest in een nabijgelegen woning worden binnengedragen. Onmiddellijk was de politie aanwezig en werd geneeskundige hulp ingeroepen. Dr. Gooskens heeft de eerste hulp aan het slachtoffer verleend, waarna .het per ziekenauto naar het ziekenhuis aan den Aalsterweg werd overgebracht. De dader is in arrest gesteld en naar 's-Hertogen- bosch overgebracht. VERDACHT VAN INBRAAK IN DE NOORD-HOLLANDSCHE BANK TE AMSTERDAM Gearresteerden onschuldig en onmiddellijk op vrije voeten gesteld Aanvankelijk geleek het alsof de politie van het bureau Warmoesstraat te Amster dam, een goeden slag had geslagen, toen zij gisteren twee mannen inrekende, die reeds eerder met de justitie in aanraking zijn ge weest en die er van werden verdacht de in braak te hebben gepleegd in de Noord- Hollandsche Bank aan het Damrak, waar meer dan 7000 gulden gouden antieke en moderne munten zijn gestolen. Veertien dagen geleden, kort nadat deze brutale in braak is gepleegd, heeft de recherche den kelder onder het gebouw, vanwaar uit de inbrekers in de bank zijn binnengedrongen, nauwkeurig onderzocht. Er kwam een zuurstof-cylinder te voorschijn, die gebruikt was bij het openboren van de brandkast. Ook vond de recherche verborgen onder de aarde, een pot groene verf en een kwast. De verf zal het uitgangspunt vormen van een nieuw spoor. De winkelier, waar de groene verf was gekocht, was, doordat deze van een bijzondere kwaliteit was, spoedig gevonden. De winkeliersbediende herin nerde zich nog, hoe de man er uit zag, die bij hem zijn inkoopen had gedaan. Het misdadigersalbum werd voor den dag ge haald en aan den winkelier getoond. Zon der lang te aarzelen wees hij zijn cliënt hierin aan. Ook had men in den kelder een stuk touw gevonden, dat in denzelfden winkel aan den zelfden man bleek te zijn verkocht. Het hoeft geen betoog, dat de rechercheurs er onmiddellijk op uit gingen en den man, die in het misdadigersalbum door den winkelier was aangewezen, als den inkooper, onmiddellijk te arresteeren, evenals zijn vriend, die zooals bekend, dik wijls in zijn gezelschap is, als hij op avon tuur uitgaat. Beide mannen werden naar het politie bureau Warmoesstraat gebracht, doch daar wachtte den rechercheurs een groote te leurstelling. De winkelier, die inmiddels ook was ont boden, om hen te herkennen, zeide heel iets anders, dan de rechercheurs hadden verwacht. Deze man was het pertinent niet. Hij was zeer zeker in zijn verklaringen en bovendien hadden de twee gearresteerden een alibi. Een en ander was voor de politie aanleiding om het tweetal, dat kennelijk met deze inbraak niets te maken heeft, on middellijk weer op vrije voeten te stellen. Het onderzoek wordt voortgezet. AUTODIE VENCOMPLOT ONTMASKERD In den nacht van Woensdag op Donder dag is op het Tournooiveld te 's-Graven- hage, een auto gestolen, welke den vol genden dag door de Wassenaarsche politie werd ontdekt en in beslag genomen. In verband met dezen diefstal arresteerde de Haagsche politie, Vrijdag j.l. den 22 jarigen kantoorbediende Th. van H. en den 19 jarigen kruidenier D. G., beiden woonachtig in Den Haag. Bij fouilleering vond men op van H. vijf stel autopapieren, welke uit verschil lende auto's waren ontvreemd. Het politie onderzoek wees daarenboven uit, dat van H. niet alleen belang stelden in auto's. Eenigen tijd geleden waarschuwde de commissaris van politie te Groningen tegen een drietal „padvinders", dat huis aan huis foto's verkocht met de mededeeling dat de opbrengst zou dienen voor de finan ciering van een wereldreis. De thans ge arresteerde van H. bleek een dezer pad vinders te zijn. De beide aangehoudenen bekenden even wel nog meer en zoo kon de Haagsche poli tie Zaterdag den 28 jarigen kantoorbedien de J. T. aanhouden. De huiszoeking in diens woning leverde als resultaat een scheer- apparaat, dat uit een auto in Voorburg was ontvreemd. Het bleek, dat deze drie mannen de auto op het Tournooiveld hadden gestolen. Veel moeite hadden zij hiermee niet gehad, want de eigenaar uit de Waldorpstraat had het contactsleuteltje in zijn wagen laten steken. De dieven reden over Rijswijk, Voorburg en Gouda naar Amsterdam en kwamen in den loop van Donderdag in Wassenaar aan. Daar lieten zij de auto achter en namen het contactsleuteltje mee, waaruit bleek dat zij van plan waren later terug te komen om den wagen verder te expedieeren. De Wassenaarsche politie evenwel nam de auto in beslag. In Rijswijk en Voorburg stalen zij uit geparkeerde auto's de papieren en een bcnzine-bonboekje van de Shell, waarop zij 'tweemaal hun reservoir vulden. Het verwonderde de politie, dat zij het ken nelijk steeds gemunt hadden op de offici- eele papieren van verschillende auto's. Het onderzoek stelde vast dat een 27 jarige kantoorbediende G. A. C. H. de H. en een 31 jarige kantoorbediende G. T. zeer veel prijs stelden op nationaliteits- bewijzen met het doel gestolen wagens hiermee over de grens te kunnen brengen. In de woning van de H. vond de politie chemicaliën om papier te bleeken. De H. was Vrijdag met van H. op stap geweest om een nummerplaat te koopen voor de gestolen ajrto. Zij wilden daarna de papieren vervalschen en den - wagen over de Belgische grens brengen. De laatste mannen hebben nog verschil lende kleine diefstallen op hun geweten. De H. gaf zich daarenboven bij Joodsche winkeliers uit voor een Duitsch emigrant. Op deze wijze heeft hij hen herhaaldelijk voor kleinere bedragen weten op te lichten. Het onderzoek in deze zaak is nog niet geeindig. Allen zijn evenwel in bewaring gesteld en zullen worden voorgeleid. HET GEWILDE SMOKKEL-ARTIKEL Door ambtenaren van de Inspectie der Invoerrechten en Accijnzen te Roosendaal werd gisternacht in de Wouwsche Plantage een luxe auto aangehouden, komende uit de richting van de Belgische grens. Even verwonderd als de ambtenaren waren op dit ongewone nachtelijke uur hier een auto aan te treffen, waren de inzittenden een paar heeren uit Den Haag verwon derd over het sein „Stop, rijksambtenaren, visitatie!" Maar nog meer onthutst deden zij, toen de ambtenaren als resultaat van de visitatie niet minder dan 13000 boekjes sigarettenpapier in de auto ontdekten, waarvan zij beweerden niet te weten dat deze zich in hun auto bevonden. Er volgden proces-verbaal en in beslag neming van de auto met haar kostbaren inhoud. „Msbd." LIJK VAN VERMISTE GEVONDEN Midden October verliet de 35-jarige H. D. na een heftige woordenwisseling, de wo ning van zijn ouders te Eenrum. Het ge lukte de politie niet hem op te sporen; in verband hiermede ontstond eenige dagen later en hevige ruzie in het gezin B., waar bij de 28 jarige dochter haar vader met een scheermes aanviel en ernstig verwondde. Gisteren is het lijk van den 35 jarigen zoon uit een kolk onder Hornhuizen opgehaald. ENGELSCHE HARINGDRIFTER OP ZUIDPIER TE IJMUIDEN GELOOPEN. En weer vlot gebracht. Hedenmorgen is de Engelsche haring drifter B. C. K. 433 bij het binnenloopen van de haven te IJmuiden, tengevolge van den dikken mist, tegen de Zuidpier geva ren. Door assistentie van een sleepboot van de firma Wijsmuller, is het schip weer vlot gebracht en op eigen kracht naar de visschershaven gegaan. Vermoedelijk heeft het geen schade opgeloopen. De reorganisatie van de R.K. Federatie In „De Sportillustratie" van heden mo tiveert het I. V. C. B.-Bestuur in een uit voerig artikel waarom het de motie-MULO ondersteunt. Men zal zich herinneren, dat deze motie aanstuurt op een krachtiger centrale lei ding in de landelijke R. K. Voetbalorgani satie, en meer speciaal op het toekennen van meer bevoegdheden van den lande- lijken R. K. Bond. Het I. V. C. B. Bestuur heeft in zijn laatste bestuursvergadering dit punt gemaakt tot een onderwerp van bespreking. Voorts vernemen we, dat het I. V. C. B. Bestuur zich niet zal uitlaten over den or ganisatievorm, die het meest wenschelijk wordt geacht. In dit stadium van voorbereiding van herziening (de commissie is immers nog niet eens geïnstalleerd) achtte het I. V. C. B.-Bestuur het niet gewenscht hierover zijn meening te publiceeren. Een protest van Zuid II. Het Bestuur der Belangenvereeniging van Eerste Klassers van de I. V. C. B., af- deeling Zuid II, in de vergadering bijeen te 's Hertogenbosch, op den lOen Novem ber 1938; Gezien de samenstelling der Reorganisa tiecommissie, ingesteld naar aanleiding van de moties-MULO; Overwegende, dat op de- laatste jaarver gadering van de I. V. C. B. met algemeene stemmen de motie-MULO, behelzende: „de wenschelijkheid eener algeheele reorgani satie van den huidigen organisatievorm in den R. K. Voetbalbeweging", werd aange- dat eene reorganisatiecommissie, die toch uitsluitend door en uit de practijk werd geboren, op de eerste plaats uit vertegen woordigers der practijk zal moeten be staan, wil zij de beoogde reorganisatie tot een practische oplossing brengen; dat, als een allernoodzakelijkste eisch ten deze toch kan worden gesteld, dat in de samengestelde reorganisatiecommissie de belanghebbenden de vereenigingen hunne vertegenwoordigers hebben; dat deze vertegenwoordigers op de eerste plaats de belangen der vereenigingen zoo wel individueel als algemeen kunnen be hartigen waartoe de Voorzitters der on derscheidene Diocesane Bonden, (die allen daarin zitting hebben), als buitenstaander der vereenigingen, niet als de alleen juiste vertegenwoordigers kunnen worden aan gemerkt, dat derhalve de Reorganisatiecommissie hiervorenbedoeld, niet op de juiste wijze is samengesteld; Protesteert ten sterkste tegen de samenstelling der Reorganisatiecommissie, zooals deze werd genubliceerd in de S. I. en besluit dit pro test ter kennis te breneen van de R. K. F. en van de Katholieke Pers. 's Hertogenbosch, 10 November 1938. Het Bestuur der Belangenvereeniging voornoemd, (get.) H. A. VERHEIJEN, Voorzitter, (get.) J. M. A. M. VERBAKEN, Secr. (get.) E. A. Pa. WESSELS, Penningm. KON. NED. VOETBALBOND. VIJF BESTUURSLEDEN VAN B. V. V. GESCHORST. In een gisteravond gehouden spoed- eischende algemeene vergadering van B. V. V. te 's Hertogenbosch, heeft de vice- voorzitter medegedeeld, dat met ingang van 9 November j.l.' vijf bestuursleden van de vereeniging, t. w. de voorzitter, de se cretaris, de penningmeester, twee commis sarissen en voorts twee oud-bestuursleden, voor den tijd van een jaar geschorst zijn, en dat tevens de doelverdeqiiger van het eerste elftal van B. V V., Van der Voort, voor den tijd van een half jaar geschorst is Deze maatregelen zijn getroffen in ver band met overtreding van de amateurs bepalingen en van de reglementen van den X N. V. B. op vijf verschillende punten. KERES WINT VAN CAPABLANCA. Euwe—Reshevsky afgebroken. Het Avro-tournooi is gisteravond voort gezet met de partijen uit de zesde ronde. Keres won op fraaie wijze van Capablanca, daarmede zijn eerste winstpunt behalend, terwijl Capablanca zijn eerste verliespartij boekte. De partij tusschen Aljechin en Fine was zeer spannend en langen tijd zag het er naar uit, dat de Amerikaan zou gaan winnen. Bij het afbreken waren de stellingen ongeveer gelijk. Ook de partijen EuweReshevsky en FlohrBotwinnik werden afgebroken. Beide partijen eindigen waarschijnlijk in remise. De stand na de zesde ronde liiidt: 1. Fine 4.5 punt plus 1 afgebroken partij; 2. en 3. Keres en Aljechin ieder 2.5 punt plus 2 afgebroken partijen; 4. Botwinnik 2.5 punt plus 1 afgebroken partij; 5 en 6. Capablanca en Euwe ieder 2 punten plus 1 afgebroken partij; 7. Flohr 1.5 punt plus 1 afgebroken partij; 8. Reshevsky halve punt plus 3 afgebroken partijen. Hoe Keres van Capablanca won. Ook Keres, van wien men reeds lang een e4-opening verwacht had, opende gis teren de partij met e2e4. Blijkbaar had hi; er op gespeculeerd, dat Capablanca zich met Fransch zou verdedigen. Zijn voorspel ling kwam uit. De Cubaan speelde e7e6 en Keres koos een zeer oude variant van de Fransche partij. De party ontwikkelde zich geheel normaal. De ex-wereldkampioen had goed gezien, dat zijn geisoleerde pion op d5 geen nadeel beteekende, want spoe dig gaf Wit hem gelegenheid door ruil op cü den d-pion te verbinden. Desniettemin gelukte het den jongen Estlander een ope ningsvoordeeltje in de wacht te sleepen. Hij bezorgde zijn tegenstander een achter- stalligen pion op c6 en concentreerde hier na alle troepen tegen dezen zwakken pion. Terwijl de Cubaan al zijn troepen ter ver dediging moest gebruiken, snelde Keres met zijn zware artillerie naar den konings vleugel. Op den 26en zet bracht hij een prachtig paardoffer, hetwelk hem een pion opleverde Alhoewel Capablanca den aanval kon afslaan, kon hij den verloren pion niet terugwinnen en moest nog zelfs een tweeden pion geven. Keres had toen reeds een gewonnen partij. Nog voor de speeltijd verstreken was, gaf de Cubaan zich gewonnen. AljechinFine. Het spreekt van zelf, dat de wereldkam pioen, die nog te veel op Fine achterstaat, zijn uiterste best deed om te winnen en dat hij volstrekt niet van plan was er een snelle remise uit te draaien. Aljechin veranderde zijn tactiek en orende met e4, zoodat het een Spaansche partij werd. De opening werd van weers zijden voortreffelijk gespeeld, doch Alje chin slaagde er in door een pionoffer op den 9den zet de partij een levendig karak ter te geven. Fine deed geen moeite dezen pion te behouden en zorgde er voor zijn ontwikkeling te voltooien, om het even wicht te herstellen. De wereldkampioen aarzelde zoo lang met het terugwinnen van den pion, dat hij hem niet meer terug kreeg. De Amerikaan versterkte zijn positie aanmerkelijk, doch, om een aanval bij voorbaat te voorkomen, bood Fine dame- ruil aan en liet zich tengevolge hiervan eer dubbelpion welgevallen. Aljechin slaag de er in, in het eindspel zijn tegenstander te overspelen. Hij won zijn pion terug en staat, na het afbreken volgens hem een tikje beter. Men verwacht algemeen, dat remise het resultaat zal zijn. E uweReshevsky. Ook in deze partij werd de theorie met een nieuwtje verrijkt. In een Gruenfeld- verdediging speelde Euwe op den derden zet f2f3. Een verbreeding van het witte centrum, had deze nieuwe vinding tot doel. Reshevsky scheen goed gedisponeerd, hij speelde met buitengewone accuratesse, zoodat hij zeea goed uit de opening kwam. Ook den tijd had hij beter verdeeld, im mers voor de opening had hü weinig be denktijd verbruikt in tegenstelling, met vorige pax*tijen in dit tournooi. Om ruil der dames te voorkomen, liet hij zich een geisoleerde pion op d5 bezorgen, terwijl zijn stelling door f4 reeds verzwakt was. Euwe kreeg een moeilijken stand. Om de rochade ten uitvoer te brengen, moest hij een pion opgeven. In het middenspel wist Euwe verwikkelingen te scheppen, die hem nog eenige kansen op tegenspel bood. Onze landgenoot verrichtte nog schit terend werk in zijn slechte stelling. Alleen een pion bleef hy achter. Bij het afbreken ontstond een eindspel van dame, toren, plus drie pionnen tegen dame, toren, plus vier pionnen van Reshevsky. Er bestaat veel kans op remise. Wit: dr. Euwe. Zwart: Reshevsky. GRUENFELD-VERDEDIGING. 1. d2d4 Pg8—f6, 2. c2—c4 g7—g6, 3. f2—f3 d7d5, 4. c4 x d5 Pf6 x d5, 4. e2—e4 Pd5b6, 6. Pblc3 Lf8—g7, 7. Lel—c3 0—0, 8. f3—f4 Pb8c6, 9. d4—d5 Pc6—b8, 10. Pgl—f3 c7—c6, 11. Ddlb3 c6xd5, 12. Pc3d5 Pc6xd5, 13. e4xd5 Pb8—d7, 14. Lfle2 Dd8a5f, 15. Le3—d2 Da5—b6, 16. Ld2c3 Lg7xc3, 17. b2xc3 Ddb—e3, 18. c3—c4 De3xf4, 19. 0—0 Df4—c7 20. Kgl—hl Pd7—f6, 21. Db3e3 Lc8—g4, 22. De3—h6 Lg4vf3, 23. Tflxf3 b7—b5, 24. c4xb5 Dc7— e5. 25. Tal—el Pf6xd5, 26. Tf3—h3 De5—g7 27. Dh6d2 e7—e6, 28. Th3—d3 Ta8—b8, 29. a2a4 Pd5—b6, 30. Dd2—b4 Tb8—c8, 31 a4a5 Pb6—d5. 32. Db4—b3 Tc8—c5, 3?. Le2—f3 Tf8b8, 34. Lf3xd5 Tc5xb5, 25. Dd3a2 e6xd5, 36. Td3xd5 Dg7—c3, 37 Tel— fl Tb5b2, 38. Da2—a4 Tb2—bl, 39. Td5—dl Tblxdl, 40. Tflxdl a7—a6, 41 h2—h3. Reshevsky gaf hier zijn zet af. FlohrBotwinnik. In theoretisch opzicht ontwikkelde de party FlohrBotwinnik zich zeer interes sant. In een Gruenfeld-verdediging bracht de Rus een bekend pionoffer, hetwelk tot nu toe steeds geweigerd werd. Flohr ech ter ging er op in en nam het geschenk aan om eenige zetten later een pion terug te geven en dame ruil af te dwingen. Botwinnik moest zich een dubbelpion op de a-lijn laten welgevallen. Als compen satie bezat hy het sterke looperpaar. In verband hiermede bracht de Rus zijn cen trumpionnen in actie teneinde het spel te openen. Intusschen had Flohr zich een vrijpion op de d-lyn verschaft. Deze partij vorderde zeer langzaam ven werd beider- zijdsz eeer voorzichtig gespeeld. In tijdnood gekomen, moesten beiden er een vluggertje van maken. Flohr had reeds een pion gewonnen en stond op winst. Hij miste echter de juiste voortzetting, zoodat ook deze party vermoedelijk remise zal worden. Flohr heeft nog een kleine kans. Het is aan de leiding van het A. V. R. O.- tournooi gebleken, dat het spelen in Breda (Concordia) reeds des middags om 12 uur, nadat den avond te voren in Arnhem is gespeeld, den meesters onvoldoende nacht rust zou schenken. Daarom is de ontmoeting voor de tiende ronde op 20 dezer te Breda verschoven van 12 uur naar 4.30 uur 's middags. De partij EuweReshevsky had het vol gende verloop: DE COMPETITIE VAN DEN LE1DSCHEN SCHAAKBOND. In het Veilinggebouw Hobaho te Lisse werd gisteravond een wedstrijd gespeeld voor de 3e klasse B, waarvan het over zicht hieronder volgt: Lisse IIR. K. Sch.cl. De 2 Kon. II. H v. DiemenH. B. Stipdonk 01 M, BoumaG. Gsserlings 1/21/2 J HeijkampG. Gussenhoven 01 P WijnhoutH. Huigsloot 01 J. A. v. d. Velden—P. F. v. d. Steen 0—1 P BoumaJ. Zandvliet 01 J. BoogerdH. Kettenis 10 P M. My landG. Plasmeijer 10 M. de BlieckJ. Stol xx A. KrossellL. Frederiks 10 Totaal 3 l/2x—5 l/2x Hoewel nog één partij beslist moet worden, heeft De 2 Koningen II dus den wedstrijd reeds gewonnen. LUGDUNUM I—A. S. C. I. Zondag a.s. zal speciaal op verzoek bij den K. N. V. B. met medewerking van A. S C., door Lugdunum gedaan, gespeeld worden op het terrein Pomona Lugdunum I—A. S. C. I. L. P. S. V. Donderdagmiddag te 2 uur speelt de Leidsche Politie Sport Vereeniging op het terrein Zoeterwoudsche Singel haar eer sten competitiewedstrijd van dit seizoen tegen Harmandad uit Rotterdam. WATERPOLO PROMOTIEWEDSTRIJD IN DE „OVERDEKTE". Morgenavond zal in de „Overdekte" aan de Haarlemmerstraat te Leiden de promo tiewedstrijd voor de 1ste klasse gespeeld v/orden tusschen de dames-zeventallen van D W. R. (Haarlem) en Zian (Den Haag). De wedstrijd vangt aan pl.m. 9.15 uur. Christoforidis wint op punten. Gisteravond is in de Doelenzaal de wed strijd om het Europeesch kampioenschap middengewicht tusschen Beb van Klave ren en den Griek Christoforidis gebokst over vijftien ronden. De Zwitsersche kamp rechter verklaarde Christoforidis tot over winnaar op punten. Van Klaveren heeft dus zijn titel verloren. HOCKEY R. K. DAMES-HOCKEYCOMPETITIE. Sportraad van „De Graal". De uitslagen van de wedstrijden Zondag j.l. gespeeld, zyn: le klasse: Quick, HaarlemHurry up II, Overveen 32; N. V. A., Amsterdam Thor, Amsterdam 25; Hurry up I, Over veen—Wilskracht, Amsterdam 5—0. 2 e klasse: N. V. A., Amsterdam— Thor, Amsterdam 101; Hurry up, Over veenWilskracht, Amsterdam 5—0; The Unity, AmsterdamKeep fit, Den Haag 0—1.

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 11