DONDERDAG 13 OCTOBER 1938 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 11 GEMENGDE BERICHTEN JONGEN VAN VRACHTAUTO GEVALLEN. Aan de gevolgen overleden. In de Gouwestraat te Amersfoort is Woensdagmiddag omstreeks half drie het vijfjarig knaapje B. V., wonende op den Ouden Soesterweg, dat op een met steenen geladen vrachtauto was geklommen, komen te vallen. Het kind werd door dr. Boersma naar de ouderlijke woning gebracht, waar het na korten tijd overleed. AUTO IN BOTSING MET PAARD EN WAGEN. Mede-inzittende van vrachtauto gedood, voerman gewond. Op den Noordschen Steenweg te Ter- heyden is gistermiddag omstreeks drie uur een ernstig verkeersongeluk gebeurd, waar bij een persoon het leven verloor en een tweede verwondingen opliep. Een met paard bespannen wagen werd op dat tijdstip van achteren aangereden door een vrachtauto uit Maastricht. Het gevolg was, dat zoowel de auto als het paard via den berm van den weg in de daarlangs loopende sloot stortten. De wagen bleef langs den wegkant staan. De 25-jarige Hartogs, die naast den chauf feur in den vrachtauto zat, sloeg met het hoofd tegen het portier van den auto en was op slag dood. De chauffeur bleef on gedeerd en stapte enkele oogenblikken na het ongeluk uit den auto op het droge. De voerman van den met paard bespan nen wagen, A. Rasenberg uit Wagenberg, viel tegen den grond en liep verwondingen aan het hoofd op. Hij werd naar zijn wo ning vervoerd. Ook het paard werd ernstig gewond. ARBEIDER VERONGELUKT. Onder kipkar doodgereden. Bij de gemeentelijke werkverschaffing te Boxtel is gistermiddag een ongeval ge beurd, dat aan een 38-jarigen te werk ge stelde het leven heeft gekost. Omstreeks halfvier was een tiental te werk gestelden bezig een weg te verbreeden in de buurt schap Luissel onder Boxtel. Hierbij maak te men gebruik van kipkarren om het zand van den eenen kan van den weg naar het te verbreeden gedeelte te vervoeren. De 38-jarige H. van Overbeek was bezig een kipkar over de daar liggende rails te ver plaatsen, toen plotseling de kipkar uit de rails liep en omsloeg. De arbeider werd een eind meegesleurd en kwam vervolgens onder de kipkar terecht. Aanstonds snel den zijn medearbeiders toe om hem uit zijn netelige positie te verlossen, hetgeen even wel eerst na eenigen tijd gelukte. Een ge neesheer kon slechts den dood constatee- ren. De borstkas was ingedrukt, waardoor de dood onmiddellijk moet zijn ingetre den. Het stoffelijk overschot ies naar het Ludwina-ziekenhuis ter plaatse overge bracht. De man was gehuwd en vader van vijf kinderen. „TeL" DOODELIJKE AANRIJDING. In den nacht van Dinsdag op Woensdag werd de 63-jarige M. van der Velden, wo nende aan den 's-Gravenweg te Rotterdam, gewaarschuwd, dat er een paar koeien uit de wei waren geloopen. Hij stond op en be gaf zich naar buiten om behulpzaam te zijn bij het terugbrengen van de beesten. Op den weg is hij toen onder een juist pas- seerenden personenauto, bestuurd door den 18-jarigen C. B., geraakt. Van der V. werd tegen den weg gesmakt, waarbij hij een dusdanig ernstige schedelbasisfractuur op liep, dat hy in het ziekenhuis aan den Coolsingel, waarheen hij per auto van den Geneeskundigen Dienst was vervoerd, kort na aankomst is overleden. ONGELUK AAN BOORD VAN HR. MS. TROMP TE NIEUWEDIEP. Twee ernstig gewonden. Naar wij vernemen is gistermiddag onge veer vier uur aan boord van Hr. Ms. flot tieljeleider „Tromp", die zich in de nabij heid van den Helder op de Noordzee be vond, een ernstig ongeluk gebeurd. Bij het schoonmaken van een mitrailleur schynt er onverwacht een ontploffing te hebben plaats gehad, waarbij twee perso nen ernstig aan de handen werden gewond. Na aan boord voorloopig verbonden te zijn, werden zij met een motorsloep naar den Helder gebracht en in het Marinehospitaal opgenomen. Van den sergeant-marinier Kors moest de rechterhand en van den marinier Meyer moest de linkerhand geamputeerd worden. Hedenmorgen was de toestand van beide slachtoffers redelijk wel. EEN GRONDVERSCHUIVING TE VL AARDINGEN. Zeven personen in de haven terecht gekomen. Gistermiddag ontstond op het terrein van de Eerste Ned. Coöperatieve Kunst- mestfabriek te Vlaardingen, terwijl werk lieden der firma v. d. Wal en Woudenberg DE KINDERVERLAMMING. In de week van 2 tot en met 8 October heeft het aantal kinderverlammingen in ons land 32 bedragen. Een vermindering van het aantal ziektegevallen, vergeleken bij dat in de week' van 25 September tot en met 1 October, toen het 44 bedroeg, dus met 12. De gemeenten, waar meer dan een geval voorkwam, waren Winschoten, 's-Gravenhage en Rotterdam, welke alle twee gevallen noteerden. In Drente en Noord-Brabant kwamen geen ziektegeval len meer voor. In tegensteling met de voorafgaande week werd in Zeeland n.L te Borssele weer één geval geconstateerd. bezig waren met grondwerk, in de nabij heid der haven een grondverschuiving, waardoor zeven personen met kipkarren en smalspoor in de haven terecht kwamen. Vijf waren spoedig door toesnellende werk lieden gered, doch twee die onder het ma teriaal lagen en dreigden in de modder te verdwijnen, konden nog net op het nipper tje bevrijd worden. Beide hadden inwen dige kneuzingen gekregen en moesten zich onder geneeskundige behandeling stellen. DE MOORD TE 's-GRAVENHAGE. Van de zijde der politie hebben wij de volgende bijzonderheden vernomen over den moord op de 14-jarige Greta Groen, die gistermorgen onder geheimzinnige omstan digheden om het leven is gebracht. Het meisje was hulp in de huishouding, doch was sinds Zaterdag niet naar haar betrekking gegaan, - omdat zij aan griep leed. Haar moeder nam de betrekking voor haar waar en was dan ook des morgens te negen uur van huis gegaan. Het meisje was achter gebleven, gekleed op een sofa in de huiskamer liggende. De moeder kwam te 12 uur thuis, na haar 5-jarig jongste dochtertje van school te hebben gehaald. Het kleine meisje liep moeder vooruit en opende -,e deur, waarvan het slot normaal functionneerde. Men weet reeds, hoe het kind toe -n de naargeestige vondst deed van haar zuster, die doos tegen de trap op lag. De moeder heeft toen de buren en de politie gewaarschuwd. Het onderzoek, dat door de politie is in gesteld heeft voorloopig uitgewezen, dat het meisje door verstikking, vermoedelijk wurging om het leven is gebracht. Om den hals bevond zich een reep tule, welke niet was toegeknoopt, zelfmoord ligt geenszins voor de hand. Het meisje was ingetogen van karakter. Het onderzoek wees tevens uit, dat het plegen van een zedenmisdrijf niet kan worden aangetoond. Een ongeval kan de politie voorshands niet aannemen. Ook is hier geen sprake van roofmoord, aangezien niets ontvreemd is. Het lijk is in beslag genomen voor sec- tieonderzoek, dat in handen is van den politiedeskundige, dr. Rochat. Een bijzonderheid, bij het onderzoek van belang, was het feit, dat de achterdeur van binnen gesloten was. De politie heeft de verschillende buren gehoord, geen van hen had iets van tumult in de woning van de familie Groen be merkt Men tast, zoowel wat de motieven van de wandaad, als de identiteit van den dader betreft, nog in het duister. Er zijn nog geen aanhoudingen verricht. De politie verzoekt dringend dat dege nen, die inlichtingen kunnen geven, zich ten spoedigste zullen wenden tot den commis saris van politie van den justitieelen dienst, Javastraat 18. SCHATTEN IN EEN ONBEWOOND HUISJE. Voor ruim 16.000 aan geld en voor 20.000 aan sieraden. De politie heeft te Bussum een merk waardige ontdekking gedaan in een huisje waarvan de alleenwonende 66-jarige be woonster afwezig was. Ze vond er n.L niet minder dan ruim 16.000 aan geld en naar schatting voor 20.000 aan allerlei kost baarheden: juweelen, goud, edelsteenen. De ontdekking werd gedaan doordat leve ranciers geen teeken van leven hoorden in het huisje. Der gewoonte getrouw had den zij hun waren in het keukentje via de niet gesloten achterdeur gezet, doch den volgenden dag stonden deze artikelen er nog onaangeroerd. En dat bleef zoo. Men waarschuwde de politie, die een onderzoek instelde en alras tot de eigenaardige ont dekking ontdekking kwam, dat het een voudige huisje een inhoud had als een goed gevulde brandkast. In allerlei kasten, tas- schen, trommels, enveloppen enz. werden sieraden en geld gevonden, totaal voor het genoemde bedrag. Bij eiken stap een nieuwe kostbare vondst, die er in den meest let terlijken zin van het woord voor het op rapen lag. Alles had heel gemakkelijk ge stolen kunnen worden want de voor- zoo wel als de achterdeur waren ongesloten. Het geld en de kostbaarheden zijn thans op een veilige plaats gedeponeerd, terwijl naar de bewoonster geinformeerd werd. Ze bleek geestesziek te zijn Bij Maatschappe lijk Hulpbetoon te Bussum was een ver zoek ingekomen om geldelijke hulp voor haar opneming in een tehuis voor geestes zieken. Ze had echter Zondag hanr huisje verlaten en was gaan zwerven. Tenslotte is ze des nachts nabij Amersfoort in ernsti- gen toestand gevonden en naar een inrich ting overgebracht. De oude vrouw was on gehuwd en woonde alleen. Ze is vroeger op een kantoor te Bussum werkzaam geweest. ZWENDEL MET OBLIGATIES. Waarschuwing van de Justitie. De Officier van Justitie bij de Arrondis- sements-rechtbank te Breda waarschuwt het publiek ernstig tegen het koopen van zoogenaamde premie-obligaties op afbeta ling. Hen, die dergelijke obligaties willen koo pen, wordt dringend aangeraden zulks slechts tegen contante betaling te doen en wel alleen bij de algemeen bekende bank instellingen. De uiterste voorzichtigheid is geboden ten opzichte van zoogenaamde agenten of vertegenwoordigers, die het publiek vooral ten plattelande aan huis opzoe ken en onder een stortvloed van woorden bewegen bovengenoemde premie-obliga ties of combiniaties daarvan op afbetaling te verwerven. Gebleken is, dat in den laatsten tijd zwen- delondernemingen dergelijke premie-obli gaties, waaronder vallen deze van „De Rotterdamsche Schouwburg van het jaar 1894" en van „de 4 pet. Belgische oorlogs- schadeleening van de jaren 1921 en 1922" of combinaties daarvan op voorgeschreven wijze aan den man trachten te brengen? Met name wordt in dit verband gedacht aan en gewaarschuwd tegen het te Tilburg gevestigde administratiekantoor „De At las" en het te Ede gevestigde handelsbe drijf „Prosperitas" ten aanzien van welk laatste bedrijf is gebleken, dat het te Ede slechts een postbus houdt, maar in werke lijkheid eveneens te Tilburg wordt gedre ven. BURGEMEESTER AANGEVALLEN. Een werklooze te Steenbergen die reeds eenige dagen van steun was uitgesloten, vervoegde zich Dinsdagmorgen aan het ge- mentehuis, om den burgemeester te spre ken. Hij vroeg hem alsnog in den steun op te nemen. Deze moest dit evenwel weige ren. De man geraakte hierop zoo opgewon den, dat hij den burgemeester neersloeg. De man werd door personel overmeesterd en is naar het politiebureau overgebracht. SPORT VOETBAL BONDSELFTAL-YORK CITY 8-2 Weer een te zwakke tegenstander Het resultaat van dezen gistermiddag op het Spartaterrein te Rotterdam gespeel den wedstrijd van het bondselftal geeft wel duidelijk aan, dat de Engelsche prof club York City geen sterke tegenstander voor haar geweest is. Ongetwijfeld zou te gen een beter en sterker elftal dan deze En gelsche derde klasrer de Nederlandsche doelpuntenmachine niet zulk een hoog toe rental gedraaid hebben, met welke bewe ring wij niets aan de kwaliteit en fraai heid van de meeste, in dezen strijd ge maakte doelpunten willen afdoen. De zuiverheid van het plaatsen was een der factoren waarop het Engelsche elftal kon bogen, maar overigens was de opzet van het spel, haar tactiek en de producti viteit te doorzichtig en te onvoldoende om voor een dergelijk Nederlandsch elftal van gevaar te kunnen zijn. Toch was het spel, dat hier gistermiddag door de Nederland sche ploeg ten beste werd gegeven, niet dat, wat men verwach't had en zeker niet voldoende om tegen een elftal als dat van Denemarken succesvol te kunnen zijn. Het bondselftal kwam overeen met het tevo ren bekend gemaakte, alleen Anderiessen was niet van de partij en werd vervangen door Kuppen. Het zag er als volgt uit: Doel: Michel (V.S.V.) Achter: Been (Ajax) en Caldenhove (D. W.S.). Midden: Paauwe (Feyenoord), Kuppen (Fyenoord) en van Heel (Feyenoord). Vóór: Draeger (D.W.S.), v. d. Veen, (He racles), Dumortier (D.O.S.), de Vroet (Feyenoord) en de Harder (V.U.C.). Het Engelsche elftal bracht de volgen de opstelling in het veld: Doel: Wharton. Achter: Pinder en Barrett. Midden: Hathway, Wass, Hamer. Vóór: Scott, Earl, Mortimer, Hughes en Lee. Reeds enkele minuten na den aanvang bleek, dat het Bondselftal van deze En gelsche ploeg de meerdere was. De gemak kelijke wijze, waarop de Nederlandsche voorhoede ten aanval trok, zonder dat de Engelschen er in slaagden dit initiatief te breken, demonstreerde het overwicht der Nederlanders duidelijk. Het is zoo ook bijna het geheele spelgedeelte voor de rust geble ven, slechts even voor het einde van de eerste helft slaagde York City er in haar spel iets meer te ontplooien. Deze periode van overwicht van Neder landsche zijde werd bekroond dcor vijf doelpunten. Het eerste werd gescoord door de Vroet na goed samenspel van den rech tervleugel, die dezen middag wel sterker was dan de linkerwing. Draeger toonde zich hier wel een kun dig speler, doch de voorzetten, die hij gaf, werden wel al te dikwijls te ver naar ach teren geplaatst. Met zijn vleugelgenoot v. d. Veen wist hij handig te combineeren, doch bepaald sterk was hij niet. Na de rust werd Draeger's plaats ingenomen door Linssen (Feyenoord), die ook niet bepaald den indruk maakte de juiste rechtsbuiten voor onze landenploeg te zijn. Het is wel zeker, dat de keuzecommissie ENGELAND - CONTINENT VAN EUROPA Zestien spelers voor het vasteland aangewezen De oefenwedstrijd te Amsterdam Te Zürich zijn gisteren zestien spelers aangewezen, waaruit een keus zal worden gedaan voor de definitieve ploeg van het continent, welk team 26 October a.s. te Londen tegen Engeland zal spelen. De keus van de F. I. F. A.-commissie, bestaande uit de heeren Mauro (Italië) en Lotsy (Nederland) het derde lid, prof. Pelikan (Tsjecho-Slowakije) was door ziekte verhinderd te Zürich aanwezig te zijn bijgestaan door de heeren Pozzo (Italië) en dr. Schricker, den F. I. F. A.- secretaris, is uiteindelijk gevallen op de volgende spelers: Doel verdedigers: Olivieri (Italië) en Raftl (Duitschland). Achterspelers: Foni en Rava (beiden Italië) en Biro (Hongarije). Halfspelers: Kupfer en Kitzinger (beiden Duitschland), Andreolo (Italië) en Lazar (Hongarije). Voorhoedespelers: Aston (Frankrijk), Colaussi en Piola (beiden Italië), Braine (België), Brustad (Noorwegen), dr. Sarosi en Szengeller (beiden Hongarije). Getracht zal worden van den K. N. V. B. vrijstelling voor Caldenhove en van den Zwitserschen Voetbalbond voor Vernati te verkrijgen. Het is de bedoeling, dat de bovenge noemde zestien spelers, alsmede de beide laatsten, in den oefenwedstrijd op 23 Oc tober a.s. te Amsterdam zullen uitkomen, waarbij door verwisseling van spelers alle achttien gekozenen hun kans krijgen. Aangenomen mag worden, dat in de eer ste helft van den oefenwedstrijd te Am sterdam het elftal van het continent er als volgt zal uitzien: Doel: Olivieri. Achter: Foni en Rava. Midden: Kupfer, Andreolo en Kitzin ger. Voor: Aston, Szengeller, Piola, Braine en Brustad. Na afloop van den oefenwedstrijd zal het team dat op 26 October tegen Enge land uitkomt definietief worden samenge steld. Dubortier op de middenvoorplaats zal hand haven. Immers, hij toonde zich ook dezen middag een knap speler, die al de kwali teiten van een middenvoor bezit. Hij zag zijn beheerscht spel, dat den indruk maakt hem zeer gemakelijk af te gaan, beloond met vijf meerendeels zeer fraaie doelpun ten, waarvan het vierde wel bewees op welk hoog peil ook zijn individueel spel staat. Hij is schotvaardig en wist van de meeste situaties goed partij te trekken. Zijn buurman de Vroet was er in dezen kamp niet bijzonder in. Hij werd na de pauze dan ook vervangen door Vente, die een betere partij speelde en het zou ons niet verwon deren als deze speler als rechtsbinnen voor het Nederlandsch elftal gekozen werd. v. d. Veen kwam na de pauze op de linksbinnen plaats te staan. De Harder heeft een behoorlijke partij gespeeld, doch uitblinken deed hij zeker niet. De middenlinie was die van Feyen oord. Ofschoon zoowel van Heel als Paau we bij lange niet hun internationalen vorm bereikten, was Kuppen toch de minste van deze drie. Het derde doelpunt was een goed staaltje van zijn kunnen, doch zijn aange ven was wel heel onnanwkeurig in dezen wedstrijd. Naast Caldenhoven, die niet veel moeite had met de Engelsche aanvalslinie, speelde Been een heel onbeduidende par tij. Zijn optreden was zeker niet van het gehalte voor een interland-wedstrijd. Doel man Michel heeft zijn doel op goede wijze verdedigd. Hij had het overigens niet moei lijk en de beide Engelsche doelpunten wa ren voor hem onhoudbaar. Ondanks deze bemerkingen, moet men in het oog houden, dat de Engelsche ploeg niet zulk een tegenstander was om een al leszins zuiver en vaststaand oordeel ten op zichte van het Bondselftal te vormen. On ze ploeg was de profclub in het eerste half uur volkomen en in alle opzichten de baas. In de tweede helft werden de Engelschen iets sterker, doch niet in die mate dat zij een zich geheel en in alles geven van het Bondselftal noodig maakten, hetgeen niet naliet, zijn invloed op het spel uit te oefenen. Omtrent den wedstrijd kan nog het vol gende worden geschreven: Reeds vrij spoedig nam het Bodselftal de leiding, toen de Vroet, na een combinatie tusschen van der Veen en Draeger, den En- geischen doelverdediger wist te passeeren. Nog geen minuut later passeerde Dumortier met een hard schot den uitgeloopen En gelschen keeper. Het Bondselftal bleek ster ker en het was Kuppen, die na Ongeveer 20 minuten spelen uit een hoekschop het 3de doelpunt maakte. Kort daarna scoorde Dumortier na een algemeenen aanval het vierde doelpunt. Twintig minuten voor de rust, was het Draeger, die van 40 meter af stand een hard schot inzond, dat keeper Wharton te machtig was. Vlak voor de pau ze scoorde de Engelsche linksbinnen, Hughes, tegen. In de tweede helft profiteerde Dumor tier al spoedig van een kans, door de Har der geschapen, 61. Een fraai staaltje in dividueel spel van den Utrechtschen speler werd besloten met een fel schot in den hoek 7—1. Een kwartier voor het einde plaatste Linssen den bal goed voor doel. Na een DENEMARKEN - NEDERLAND. Het Nederlandsch elital samengesteld. Het Nederlandsche elftal, hetwelk op 23 October a.s. te Kopenhagen tegen Dene marken zal spelen, is door de keuzecom missie van den K. N. V. B. als volgt samen gesteld: Doel: Van Male (Feyenoord). Achter: Weber (AGOVV) en Caldenho ve (D. W. S.). Midden: Paauwe (Feyenoord), Anderie- sen (Ajax) en Van Heel (Feyenoord). Voor: Van Leur (D. O. S.), Van der Veen (Heracles), Dumortier (D. O. S.), De Vroet (Feyenoord) en J. de Harder (V. U. C.). Als reserves zijn aangewezen: Michel (V. S. V.), Been (Ajax), Kuppen (Feyen oord) en Draeger (D. W. S.). Drie debutanten telt dus deze voorhoed^ nl Van Leur, Dumortier en De Vroet. Van der Veen en De Harder hebben reeds in het Ned. elftal meegespeeld, doch debuteer den eerst het vorig seizoen, zoodat deze voorhoede zeer jong is. De middenlinie is, zooals verwacht werd, in haar geheel ge handhaafd evenals het achtertrio. De F. I. F. A. zal, naar men weet, een beroep op den K. N. V. B. doen om Calden hove voor het continentale elftal op 23 Oc tober vrij te geven. Een beslissing daaromtrent ligt in han den van het bondsbestuur. Aangezien deze aangelegenheid nog behandeld moet wor den, acht de keuzecommissie van den K. N. V. B. het vanzelfsprekend in dit sta dium Caldenhove in het Ned. elftal op te stellen. CONTINENT—NEDERLAND B. Op denzelfden dag als Denemarken Nederland zaï een Ned. B-elftal als spar ring-partner optreden voor de spelers van het continentale elftal. Dit B-elftal is als volgt samengesteld: Doel: Dijktsra (Z.F.C.). Achter: Blomvliet (Ajax) en Van Ier land (Willem II). Midden: Stam (V. U. C.), Wallaart (P. S. V.) en Bool (H. V. V.). Voor: Wels (Unitas), Vente (Feyenoord), De Boer (K. F. C.), Van Spaandonck (Nep- tunus) sn Ooms (D. W. V.). Reserves zijn: Klokkemeyer (K. F. C.), Cuyten (N. E. C.), Bekenes (D. H. C.) en Vroomen (M. V. V.). De wedstrijd wordt op 23 October in het Olympisch Stadion te Amsterdam gespeeld. mistrap deed Dumortier het direct zelf be ter en de stand was 81. Twee minuten voor het einde scoorde de Engelsche rechtshalf Hathway voor de tweede maal tegen. B-ELFTAL—JEUGDELFTAL 8—1. De wedstrijd op het V. U. C.-terrein tus schen een Nederlandsch B-elftal en een Jeugdelftal zal voor de Keuzecommissie van den K. N. V. B. weinig of geen nieuwe aspecten hebben opgeleverd. Het B-elftal was over alle linies sterker, zonder dat daarbij echter prominente spelers op den voorgrond traden. Zoo was bijvoorbeeld De Boer een vrij aardige middenvoor, maar toch bij lange na niet de evenknie van Du mortier. En zoo was het met vrijwel alle spelers. Als reserves zitten er enkele bruikbare krachten onder, maar geen van allen zouden we ze toch een plaats in het vertegenwoordigend elftal waardig keu ren. Tot de besten van de B-ploeg rekenen we: De Boer, van Leur, Stam, Bool en Dijkstra, waarvan laatstgenoemde nog wel het meest op den voorgrond trad. Bij de jeugd waren vrijwel geen uitblinkers, of het moest Colthoff zijn, die een verdien stelijke partij op den rechtervleugel ver tolkte. In het veld wogen beide partijen aardig tegen elkaar op, terwijl zelfs de jeugd iets meer in den aanval is geweest. De aanval len van de B-ploeg waren echter stuk voor stuk zoo gevaarlijk, dat daaruit acht re gelmatige doelpunten werden gescoord. Reeds na een minuut gaf de Boer zijn ploeg de leiding, waarna van Spaandonck, de Boer en van Leur den stand tot 40 op voerden. Kort voor de rust schoot Cuyten in eigen doel, waardoor met 41 gedraaid werd. In de tweede helft hebben van Leur, de Boer en nog eens de Boer en nog eens van Leur den eindstand op 81 gebracht. De elftallen waren als volgt samenge steld: B-ploeg: Dijkstra (ZFC); Cuyten (NEC) en Van Ierlandt (Willem n); Stam (VTJC), Kammeyer (ADO) en Bool (HVV); Van Leur (DOS), Van Spaandonck (Neptu- nus), de Boer (KFC), Schoemaker (Quick) en Ooms (DWV). Jeugdploeg: Klokkemeyer (KFC), Bi- molt (Achilles) en Voet (VSV); Denner (AGOVV), Vroomen (MVV) en Schreurs (VVV); Colthoff (HW), Lenstra (Heeren veen), Hofstede (ONA), Daudey (Hercu les) en den Haan (BMT). QUICK—UVS. Het elftal waarmede Quick Zondag a.s. tegen U. V. S. in het veld komt, is als volgt samengesteld: Doel: Scheepbouwer; achter: V. Kooten eii Van Woerkom; midden: Vermeulen, Noordeloos en Habich; voor: de Grooth, Schoemaker, Arkema, Oostlander en Wol zak. Scheidsrechter is de heer Aussum. i

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 11