OMGEVING RADIO-PROGRAMMA'S BIOSCOPEN TE LEIDEN DINSDAG 23 AUGUSTUS 1933 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. lT KATWIJK AAN DEN RIJN Industrie. Voor rekening van den heer Anes te Leiden, zal dooi den bouwkundige, den heer J Slingerland alhier, aan den Val- kenburgscheweg, grens Valkenburg, een kunstmestfabriek worden gebouwd. KATWIJK AAN ZEE VISSCHERS NAAR DUITSCHLAND Nadeelige gevolgen te duchten? Al enkele malen hebben we bericht, dat Katwijksche (met Vlaardingsche en andere visschers) op de Duitsche visschersvloot gingen monsteren. Oogenschijnlijk lijkt dat heel aardig, vooral voor de visschers, doch verder ziende, zit er ook nog wel een scha duwzijde aan. Van reederszijde is men dan ook over die gevallen pessimistisch gestemr en is men over dezen loop van zaken lang niet gerust. Men heeft in Duitschland be hoefte aan de Nederlandsche visch, doch weigert de invoer er van. Nu gaat men de Duitsche schepen met Hollandsche visschers bemannen-om na verloop van tijd een flink aantal Duitsche visschers ingewerkt te krijgen. Daarna, zoo redeneeren de reeders, worden de Hollanders natuurlijk naar huis gezonden. Van reederszijde is de regeering reeds op een en ander gewezen en als hun meening gezegd, dat de Duitsche visschers- vloot straks de Nederlandsche bedrijven zal gaan beconcurreeren, waardoor de vis- scherijbedrijven een nog moeilijker be staan zullen gaan lijden. En met dit al, zoo zegt men, helpen de Nederlandsche autoriteiten de Duitschers aan arbeidskrach ten, om met die arbeidskrachten straks de eigen bedrijven het bestaan onmogelijk te maken. Begrijpelijk dat deze aangelegen heid de volle aandacht der reederijvereeni- gingen heeft, ja in meerdere mate dan dat de visschers zelf dit hebben, alhoewel ook zij indirect de noodlottige gevolgen van deze handeling zullen ondervinden. Aanrijding. De 6-jarige "D. v. D. uit de Burgerdijkstraat werd door een Belgische wielrijder zoodanig aangereden aan de Boulevard, dat hij op medisch advies van dr. Zijlker wegens vermoedelijke been breuk naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden moest worden vervoerd. NOORDWIJKERHOUT Kapelaan T. L. Schretlen. Zooals gemeld, is de weleerw. heer T. L. Schretlen, kapelaan te Gouda, benoemd tot kapelaan der St. Joseph-parochie alhier. Naar aanleiding van deze benoeming schrijft de „Nieuwe Zuid-Hollander" te Gouda o.m.: „De verplaatsing van kapelaan Schret len komt niet geheel onverwachts. Zijn gezondheidstoestand immers liet den laat- ten tijd veel te wenschen over. De vorige maand moest hij opgenomen worden in het R.-K. Ziekenhuis te Voorburg, waar hij ge durende eenige weken verbleef. In Gouda teruggekeerd kon hij zich echter niet meer met dezelfde groote energie aan het ziele- werk geven als vroeger. Toen kapelaan Schretlen op 23 April 1935 - in Gouda benoemd werd, nam hij van ka pelaan J. Lansbergen de zorg voor de jeugdbeweging over. De Kruisvaart-me thode was sinds een jaar ingevoerd. Aan hem was de moeilijke taak opgedragen om deze nieuwe beweging zoowel naar de breedte als naar de diepte verder uit te bouwen. Op het koperen priesterfeèst, dat hij op 13 December 1936 vierde, kwam wel dui delijk tot uiting, hoezeer zijn arbeid ge waardeerd werd." 25-Jarig jubileum. Op 1 Sept. a.s. zal het 25 jaar geleden zijn dat mej. P. Berg hout, alhier, op het postkantoor in dienst trad. Het zal deze hulpvaardige ambtenares- se op dien dag niet aan belangstelling ontbreken. NOORDWIJK BLOEMBOLLENCULTUUR. Maandagavond vergaderde B.B.C. onder voorzitterschap van den heer J. C. v. d. Meer in Hotel „Het Hof van Holland", waarvoor een zeer goede belangstelling be stond. In zijn openingswoord memoreerde de voorzitter de ongewone tijd voor de bloe misten om te vergaderen, doch spr. kon zich volkomen vereenigen met het stand punt van het H.B. om thans te polsen wat er in het vak leeft. Op de vorige vergade ring was een besluit gevallen, dat het vak geen maatregelen meer wenschte, maar sindsdien is veel gewijzigd. Het buitenge woon goede gewas van dit jaar heeft de verrassingen meegebracht, dht men nood gedwongen het laatst ingenomen standpunt zal moeten herzien en het H.B. was de meening toegedaan, dat in het belang van fhet vak zeker weer eenige maatregelen zullen moeten worden getroffen, en spr. hoopte, dat allen zich zouden scharen ach ter hun H.B., door het steunen van de ge stelde motie. Na lezing der notulen werd mededeeling gedaan, dat bij de Jubileum-feesten van H. M. de Koningin'de Bollenstreek 27 per sonen zal afvaardigen naar de groote be tooging te Amsterdam, waarvan 3 personen uit Noord wijk zijn aangewezen. Van de plaatselijke Middenstandsorganisatie was een verzoek' ingekomen om medewerking aan de te houden Ned. Fabrikaat-week van 29 Aug.6 Sept. Besloten werd hiervoor een verguld zilveren medaille beschikbaar te stellen en na het installeeren van een twee tal nieuwe leden kwam de beschrijvings brief van de 188e Algem. Verg. ter tafel. Deze vergadering wordt gehouden op Maan dag 29 Aug. as te half twee in het gebouw van den Kegelbond, Tempelierstraat te Haarlem. Als eenigst belangrijke agendapunt kwam hierop voor het volgende voorstel: Het Hoofdbestuur acht het, nu de om standigheden in het Bloembollenvak naar zijn meening hebben uitgewezen, dat be er ijfsmaatregelen onmogelijk gemist kun nen worden, uoodig, dat de algemeene ver gadering zich er over uitspreekt, of zij deze meening deed;. Na lezing van het voorstel met de uit voerige toelichting werd de vraag zonder besprekingen in stemming gebracht en met 393 met „ja" beantwoord. Tot afgevaardigden werden gekozen de beeren W. v. Zonneveld en M. Hoek, se cundi J. C. v. d. Meer en W. S. v. d. Meer. Alsnog werd besloten, dat de afd. aan de plaatselijke Jubileumfeesten met een praal wagen zal deelnemen, terwijl de voorzit ter er op aandrong, dat degenen, die bloe men hebben, deze op aanvraag aan de bur- g i zullen beschikbaar stellen. Hierna volgde sluiting van deze zeer zakelijke en geanimeerde vergadering. Wie volgt? Te ruim 7 uur had gister avond weer een aanrijding plaats tusschen twee luxe-auto's op den hoek Vinkenlaan Beeklaan; beide auto's bekwamen veel averij, zóó zelfs, dat één der wagens per kraanwagen weggesleept moest worden. De inzittenden kwamen er allen zonder eenige kwetsuren af. Waar men het over de schuldvraag niet eens kon worden, werd assistentie verzocht aan de politie, die deze thans wel uit zal maken. Intusschen kun nen wij ons wel afvragen: „wie volgt"? Eén optocht voor „zee" en „binnen". Door de besturen der twee plaatselijke Oranjevereenigingen is gisteravond beslo ten, dat de te organiseeren optocht op 6 Sept. a.s. gezamenlijk zal worden uitge voerd. Door deze loffelijke samenwerking zal het mogelijk zijn, dat een pracht op tocht kan worden samengesteld. NOOTDORP Verbetering Veenweg. Naar wij ver- Demen zijn de wegen, welke de Rijkswegen den Haag—Rotterdam en den Haag Utrecht verbinden, n.l. de Brasserskade, de Molenweg, de Kerkweg en de Veenweg op het tertiaire wegenplan geplaatst. Deze weger, verkeeren alle in goeden staat, behalve de Veenweg, welke weg in cubbele beteekenis veel stof doet opwaai en. De Polder Nootdorp heeft aanleiding ge vonden met Gedeputeerde Staten in onder handeling te er eden, teneinde te bereiken, dat ook deze weg binnenkort van een mo dern wegdek wordt voorzien. Reeds lange jaren wordt over den toe stand van dezen weg geklaagd en vooral r.u deze weg een nog belangrijker plaats gaat innemen ir het verkeer zal het hoogst wensohelijk zijn. dat hy niet meer zoo wordt achtergesteld tij andere wegen. Wij spreken de hoop uit, dat het overleg er spoedig toe moge leiden, dat afdoende verbetering werdt aangebracht, waardoor dan aan een groot verlangen van de om wonenden en de weggebruikers zal worden voldaan. Bouwvergrunning. Door Burgemeester en Wethouders is verguning verleend aan den heer L. H. de Vreede tot het bouwen van een woning aan den Veenweg. Winst Electrieiteitsbedrijf. Aan het verslag van het Gemeentelijk Electrieiteits bedrijf ontleenen wij, dat de winst over 1937 1333.66 bedroeg, hetgeen ongeveer f 1400.minder is dan vorig jaar. VOORSCHOTEN Bezoek Sultan van Langkat. Gisteren heeft de sultan van Langkat, vergezeld van zijn beide dochters en zijn gevolg, een bezoek gebracht aan de Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven, n.l. de zilverfabriek „Voorschoten", de fabriek van de N.V. v.h. „Koninklijke-Begeer" en de „Dutch Chain- works" welke beide in hetzelfde complex als de zilverfabriek „Voorschoten" geves tigd zijn. Het hooge gezelschap werd ontvangen door den directeur-generaal, den heer C. J. A. Begeer, en maakte een rondgang door de verschillende bedrijven, welke circa twee uur in beslag nam. Na afloop werden de bezoekers door de familie Begeer op het naast de fabriek ge legen landhuis ontvangen, waar de heer D. Vos, directeur der Kon. Ned. Edelme taalbedrijven uit Den Haag, hun een sou venir aanbood. Men zij gewaarschuwd. Door een in gezetene alhier is bij de politie aangifte ge daan, dat een 7-jarig knaapje door een on bekend persoor. van omstreeks 18 a 20 jaar, gistermiddag te half vijf nabij de Bijdorp- stiaat is aangesproken en het kind bij den heer E. in de Schoolstraat twee ijsjes heeft laten halen, waarna hij met het kind naar de Wijngaardenlaan is gegaan en aldaar niet nader te noemen handelingen pleegde. Ieder, die meent eenige aanwijzing te kun nen geven, berichte dit onmiddellijk aan de poiltie, opdat deze „fijne mijnheer" kan worden ingesloten. Men waarschuwe de kin DOODELIJK ONGELUK TE WASSENAAR Jongen overreden Toen de 15-jarige J. V., alhier, die gister- namiddag per rijwiel den Schouw weg, nabij de Groen van Prinstererlaan, wilde over steken, reed hij tegen een vrachtauto, be- siuurd door B., alhier. De jongen viel en kwam onder de wielen terecht, tengevolge waarvan hij een bekkenfractuur, een hoofd wond en een gebroken been bekwam. Hij is overgebracht naar het ziekenhuis Bronovo te den Haag, alwaar hij in den loop van den avond aan de bekomen verwondingen is overleden. De jongen was eenig kind. WOENSDAG 24 AUGUSTUS 1938 deren toch vocral niet mede te gaan met onbekende individuen, ook al worden zij onthaald. Opgevangen. Aan den Rijndijk is een v. it bonte melkkoe opgevangen en geschut aan den Valkenbrugscheweg, perceel 3, al hier. WASSENAAR Eerste Plechtige H. Mis. In de Parochiekerk „St. Joseph" droeg de weleerw. Pater P. J. J. Leijen S.J., Zon dagochtend te 10 uur zijn eerste plechtige H. Mis op. Voorafgegaan door een stoet van gees telijken, misdienaars en bruidjes, en ge volgd door zijn ouders en verdere familie leden, betrad de neomist het kerkgebouw, terwijl de geloovigen den feesteling een welkomstlied toezongen op de wijze van het „Aan U, o Koning der eeuwen". Aan het met witte gladiolen, witte asters en palmen versierde altaar, droeg de neo mist hierna het H. Misoffer op, daarbij ge assisteerd door den zeereerw. heer J. Rombouts, rustend pastoor van Wormer- veer, als diaken en de zeereerw. Pater Da- macenus Rombouts O.F.M., directeur van de R.K. Hoogere Burgerschool te Heerlen, als sub-diaken. Presbyter-assistens was de zeereerw. heer C. B. M. Wiemers, Pastoor der parochie. Als cantores fungeerden de weleerw. Pater L .A. v. d. IJssel M.S.F. en de eerw. heer G. van Leeuwen van de Con gregatie van Mill Hill. Ceremoniarius was de heer J. Wiegerink, student van het Se minarie Heemstede. Het zangkoor voerde onder leiding van den directeur-organist, den heer J. C. Beuk, op verdienstelijke wijze uit de 3-stemmige Missa in Honorem Angelorum van Jan Nieland. De feestpredicatie werd gehouden door den zeereerw. heer J. Rombouts, die den feesteling schetste als iemand dien nij reeds vanaf zijn vroegste jeugd gekend had als een echte Jezus-vriend, als een volwaar dig Jezuiet, iemand die met voorbijzien van alles, God zou volgen, Christus getrouw tót in den dood, dat is ook het ideaal van dezen jongen Priester. De eerw. spreker beschouwde daarna de hoogheid van het Priesterschap om er vervolgens op te wij zen hoe de Priester een andere Christus is. De glorie van God en Diens vrede aan de menschen te brengen, is de roeping van den Priester. Voor goddeloozen is er geen vrede. De wereld wilde Gods Zoon niet er kennen; ook iedere priester heeft zijn te leurstelling en miskenning. De eerw. spre ker weet niet wat het leven den nieuwen priester zal bieden, doch indien ge, aldus spr., met Jezus Christus vereenigd blijft, zult ge zijn een gelukkig priester, die een maal met den Hoogepriester Jezus Christus in alle eeuwigheid zal triomfeeren. Tijdens de H. Mis beleefden de aanwezi gen het altijd ontroerende oogenblik, dat de neomist de H. Communie uitreikte aan zijn ouders, broer, zusters en verdere fa milieleden. Na beëindiging van het H. Misoffer voer de het zangkoor op uitnemende wijze uit de cantate „Hulde aan het Priesterschap" van J. Haagh C.s.s.R., tijdens welke uit voering nog het kerkgebouw binnentraden de zeereerw. heer Pastoor C. Tholenaar en de weleerw. Pater Dom Radbodus v. d. Plas. De receptie, die na de plechtige H. Mis gehouden werd in de Pastorie der St. Jo seph-parochie, was uitermate druk bezocht. Op waardige wijze hebben St. Joseph's parochianen en ook zeer velen uit de beide andere parochies, den nieuwen priester hun eerbied en hulde betoond. ZOETERMEER Botsing. Op den Voorweg alhier, bot ste Maandagmiddag 5 uur een tweetal vrachtauto's van de firma E. te Overschie en N. alhier, tegen elkaar, waardoor de auto van laatstgenoemde firma aan de voorzijde groote schade bekwam. De oor zaak is dat de bestuurder van de eerstge noemde vrachtauto het voertuig tot stil stand bracht, waarop de bestuurder van de andere auto niet rekende. Beide bestuur ders meenden aan het voorgevallene geen schuld te hebben, weshalve de politie een onderzoek instelde. Door de bevoegde auto riteiten zal worden uitgemaakt, wie in deze de schuldige is. Ongelukken bij den 'oogst Zaterdag middag had in den Binnenwegschen Polder ïihier op het bouwland van den landbou wer G. v. S. aan den Zegwaartscheweg een HILVERSUM n. 301.5 en 415.5 RL NCRV- UUzending. 6.307.00 Onderwijsfonds voor de Scheepvaart. 8.00 Schriftlezing, meditatie 8.15 Berichten, gramofoonmuziek. (9.30 9.45 Gelukwenschen). 10.30 Morgendienst 11.00 Gramofoonmuziek. 11.20 Viool voordracht met pianobegeleiding, en gra mofoonmuziek. 12.00 Berichten 12.15 Gramofoonmuziek. 12.30 Stichtsch Salon orkest, en gramofoonmuziek. 2.30 Post zegelpraatje 3.00 Zang, piano, cello en gramofoonmuziek. 4.30 Gramofoonmu ziek. 4.45 Gelukwenschen. 5.00 Voor de kinderen 5.45 Gramofoonmuziek. 6.30 Taalles en causerie over het Binnen- aanvaringsreglement 7.00 Berichten 7.15 Boekbespreking 7.45 Reportage, eventueel gramofoonmuziek. 8.00 Be richten ANP, herhaling S.O.S.-berichten. 8.15 Christelijke Mondaccordeonvereeniging „Advendo", en gromofoonmuziek. 9.00 Paedagogische causerie. 9.30 Orgelspel. (10.0010.05 Berichten ANP.) 10.30 Gra mofoonmuziek. 10.45 Gymnastiekles 11.00 Gramofoonmuziek. 11.5012.00 Schriftlezing. HILVERSUM I. 1875 VARA-Uitzending. 10.00—10.20 v.m. en 7.30—8.00 VPRO. 8.00 Gramofoonmuziek. (Om 8.16 Berichten) 9 30 Causerie „Onze keuken". 10.00 Mor genwijding 10.20 Uitzending voor Arbei ders in de Continubedrijven 12.00 Gramo foonmuziek. 12.15 Berichten 12.17 VARAorkest en gramofoonmuziek. 1.301.45 Gramofoonmuziek. 2.00 Orgel spel en gramofoonmuziek. 3.00 Gramo foonmuziek. 3.30 Voor de kinderen 5.30 Gramofoonmuziek. 6.00 Esmeralda- Septet, en solist 6.407.00 De Four Blue Stars, m.m.v. soliste 7.05 Gramofoonmu ziek. 7.10 Causerie over zweefvliegen 7 30 Causerie over het Burgellijk Wettboek 8.00 Herhaling S.O.S.-berichten 8.30 Beriohten ANP. VARA-Varia. Gramofoon muziek 8.20 Sylvia-Amusementsorkest, m.m.v. solist 8.50 Radiotooneel 9.20 VARA-orkest 10.00 Berichten ANP. 10.05 Gramofoonmuziek. 10.45 Viool en orgel 11.1512.00 Dansmuziek, (gr.pl.). DROITWICH. 1500 M. 11.20 Gramofoon muziek. 11.50 Sportreportage 12.05 BBC-Zangers 12.35 Gramofoonmuziek 12.50 Sportreportage 1.00 Gramofoonmu ziek 1.40 Sportreportage 1.55 Het Nor- ris Stanley-Sexttet 2.35 Sportreportage 4.55 Gramofoonmuziek. 5.20 Sportre portage 6.20 Berichten 6.45 Sportre portage 7.00 Zang. 7.20 Juridische cau serie 7.40 Pianosoli 7.50 Operette „Princess Charming". 8.50 Causerie ,.Road develoment in Britain" 9.05 BBC- Symphonie-orkest en solisten 9.50 Piano voordracht 10.00 Berichten. 10.25 Radiotooneel 11.05 Het Gershom Parking- j ton-kwintet 11.35 Reg Pursglove en zijn orkest 11.4512.20 Victor Silvester's orkest. RADIO PARIJS. 1648 M. 8.10, 9.00, 10.05 en 12.35 Gramofoonmuziek. 1.50 Zang. 2.05 Gramofoonmuziek. 4.20 Dito 5.20 Bailly-orkest 6.20 Piano voordracht 6.35 Gramofoonmuziek. 7.20 Zang 7.33 Gramofoonmuziek. 8.50 Vocaal en instru- mentaal concert 9.5011.05 Variété-pro gramma. BRUSSEL. 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 Omroepsalon- orkest. 1.502.20 Gramofoonmuziek. 5.20 Dansmuziek. 6.20 Pianovoordracht 6 35 Ortiróepsalonorkost 7.20 Dito 8.20 José Schnyders' orkest 10.3011.20 Gramofoonmuziek. 484 M.: 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 J. Schnyders' orkest 1.502.20 en 5.20 Gramofoonmuziek. 6.35 Operetteselectie 7.35 en 8.20 Gramofoonmuziek. 8.50 Symphonieconcert, m.m.v. solist. 10.30— 11.20 Gramofoonmuziek. KEULEN 456 M. 6.508.20 Omroeporkest 8.50 Silezisch Gouw-orkest 12.20 NSKK-orkest 1.35 Rob Gaden's orkest 2.303.20 Gramofoonmuziek. 4.20 Otto Dobrindt's orkestt 6.50 Het Male Voice Choir 7.20 Gramofoonmuziek. 8.30 Fritz Weber's orkest 9.20 Rijkszen ding: „Stunde der jungen Nation". 9.50 Het Omroeporkest en solist 10.35 Gramo foonmuziek. 10.60 Het Omroepklein- orkest en solisten12.203.20 Gevarieerd nachtconcert. DEUTSCHLANDSENDER. 1571 RI. 7.35 Gramofoonmuziek. 8.20 Berichten 8 30 Stedelijk Kurorkest Wiesbaden en soliste (gr. pl.) 9.20 Zie Keulen 9.50 Gramofoonmuziek. 10.20 Berichten 10.50 Cello en piano. 11.05 Berichten 11.20 Vervolg van 8.30 12.202.20 Nachtconcert (1.15—1.26 Tijdsein). GERL RADIO DISTRIBUTIE-BEDRIJF 3de Programma: 8.00 Keulen 10.20 Radio Parijs 12.05 Radio PTT-Nord 12.20 Brussel VI. 14.20 Keulen 15.20 Radio Parijs 16.20 Keulen 18.20 Brussel VI. 18.35 Brussel Fr. 19.20 Keulen 20.05 Deutschland- sender of diversen 20.20 Brussel Fr. 20.30 Keulen 21.20 Brussel Fr. 22.20 Brussel VI. 22.35 Keulen. 4de Programma: 8.00 Brussel VI. 9.20 Diversen of Gram. muz. G.R.D. 10.35 Londen Reg. 13.05 Droitwich. 13.20 Londen Reg. 15.20 Droitwich. 15.50 Londen Reg. 17.20 Radio Parijs 18.20 Droitwich 18.45 Londen Reg. 19.40 Droitwich 22.25 Londen Reg. 23.35 Droitwich. HOOFDFILMS Goud (Hans Albers Brigette Helm, Lien Deijers). Roovers van het Wil de Westen (Bob Steele). Heidi (Shirley Tem- Een meisje uit dui zend (Sonja Henie, pie, Jean Hersholt) Adolf Menjou, Don Amèche). Het gelukkigste hu welijk. (Hans Mo- ser, Leo Slezak). 3ig Fella (Zijn groo te kameraad). (Paul Robeson). Ten dag op de ren- ban (3 Marx Bro thers). In Chineesche wate ren. (George O'Brien). INHOUD Fantastisch Wild West Geestig en boeiend Amusante sportfilm. Ontroerende zangfilm Klucht Sensatie AANVANGSUUR 'aderen avond 8 uur Zondag van 47 en 8—11 uur. Za terdag en Woensdag 2 30 uur matinée. lederen avond 8 15 uur. Zondag van 2-7 uur. Zaterdag en Woensdag 2.30 uur natinée. lederen avond 8 uur Zondag van 27 uur Zaterdag en Woens dag 2 uur matinée. lederen avond 8 uur. Zondag bovendien van 2 tot 7 uur. Matinée iederen werkdag om 2 uur. Goedgekeurd Goedgekeurd v. volwassenen Goedgekeurd Goedgekeurd bedrijfsongeval plaats. Aldaar was men be zig de oogst van het land naar den berg te vervoeren. Tijdens het vervoer van ko ren is de arbeider P. G. alhier van den hoog opgeladen wagen gevallen. Bewusteloos werd hij opgenomen en naar zijn woning vervoerd, alwaar dokter Palte ernstige kneuzingen constateerde. Bij het laden van koren op het land van den landbouwer G. v. S. aan den Broekweg alhier, kantelde de met oogstpro- ducten geladen wagen, waardoor een der twee arbeiders, n.l. M. A. alhier, het onge luk had een been te breken. Zaterdagmiddag geraakte de 14-jarige voerman H., met een vracht koren van den landbouwer de G. van den Middelweg al hier en kwam gekanteld tegen het hekwerk in de nabijheid van de Vadoeksbrug. De voerman kwam met den schrik vrij. Het aan de Provincie toebehoorende hek werd verbogen. LEIDSCHENDAM Geboren: Beatrix Maria d. van W. N. de Bruin en A. C. in 't Veen. Leendert Pieter Arie z. v. L. F. Lange en J. J. Bur- gersdijk. Wilhelmus Adrianus z. van N. J. Olsthoom en A. M. Hooijmans. Jo hannes Carolus Anthonius Hendricus z. van H. J. Houthijzen en C. Hammerschidt. Ondertrouwd: J. F. van Wijk en J. v Lochem. P. C. J. van Winden en P. M. M. Belt. Gehuwd: J. C. Waayer en A. B. Stijn- man. J. W. N. Scheffers en W. v. Kuye- ren. Overleden: L. A. v. d. Zalm 68 j. m. G. J. F. Staal 32 j. m. A. C. Schenke- veld 65 j. vr. W. Vermeer 25 j. m. C. J. Olsthoorn 76 j. vr.

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 11