OMGEVING Doodelijk ongeluk te Leidscltendam ZONDAGSBLAD. BIOSCOPEN TE LEIDEN VRIJDAG 8 JULI 1938 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 KATWIJK AAN DEN RIJN TUINBOUWO VERZICHT. fier verloop van de aardappelencam pagne was tot Vrijdag van de vorige week voor de tuinders zeer goed. Wel een matig beschot in het algemeen genomen, doch een compensatie werd weer gevonden in den hoogen prijs. Doch nadien werd het wel een beetje anders. Een val van ongeveer 3.per 100 K.G. kwam als een koudwa- terstraal het gezicht van de vele belang hebbenden een ander aanzien geven. De aanvoer was ook zeer toegenomen en be richten uit andere streken wezen er op, dat het met de hooge prijzen wel eens afgeloo- pen kon zijn. Aanvankelijk, begin der week was de noteering voor Bonken, Grooten en Drielingen respectievelijk 78.40, 7.20 10.6.808.doch einde der week gingen de Bonken voor 4.405.20, Groote 5.207.30, Drielingen 3.60— ƒ4.70 per 100 K.G. Nu is dat geen slechte prijs, integendeel, maar aangezien nog vele tuinders maar een matig beschot rooien, blijft de financieele uitkomst wel iets onder het gewenschte. Maar begin dezer week was er weer verandering, weer verhooging van den prijs te constateeren. Bonken lie pen weer van 6.60 tot 7.20 en de groote noteerden van 7.60 tot 9.20, terwijl de Drielingen betaald werden met 6.20 tot 7.40 per 100 K.G. Intusschen was het ook ander weer geworden, koud met regenbuien en dit beïnvloedde ook de aanvoer eenigs- zins. Maar die buien zijn zeer welkom, in land- en tuinbouw, en bloembollen en bloe men bedrijven. Bospeen bleef steeds het gevraagde arti kel en bracht mooie prijzen op. Die een re delijk gewas hebben, kunnen hierover tot heden tevreden zijn. Maar vele tuinders zit ten voor hun producten met groot verlan gen naar een flinke regenbui uit te zien. Het is eigenlijk nog gelukkig, dat het weer dooreen genomen geen echt zomerweer ge noemd kan worden. Wanneer het werkelijk warm zomerweer zou zijn, zou er van heel veel te veld staand goed weinig terecht ko men. En deze week zette in met koel weer en regen. Dus kan er nog wel een en an der terecht komen. De noteeringen voor bospeen varieerden steeds tusschen 7.50 tot 8.75 in de beste kwaliteit. Een enkel par tijtje kon niet hooger komen dan 3. Binnenkort wordt een vrij groote aanvoer van dit product verwacht, ook al staan vele peroeelen wel wat te dun. Bloemkool ging niet, niettegenstaande de aanvoer toch maar zeer matig was. Gekocht werd de 1ste soort voor 4.tot 7.60 per 100, een te lage prijs. Tweede soort kon niet hooger komen dan 2.tot 3.50. En gezien dat de per- ceelen waar thans in gehakt wordt in het algemeen niet best staan, blijft de op brengst beneden peil. Sla ging geregeld slecht. De kwaliteit was trouwens ook niet prima. Er werd erg veel z.g. rand aange troffen en tot in het hart van het product trof men de gebreken aan. Er is den laat- sten tijd veel naar de belt gegaan, een massa ging voor 0.500.70 en een enkel best partijtje werd graag gekocht voor 1 tot 1.30 p. 100. Doperwten werden steeds graag gekocht voor een zeer bevredigen de prijs, varieerend van ƒ11 tot 14 per 100 K.G. Er kwamen ook wat kistjes af gebroken peen, die graag gekocht werden voor 1.80 tot 2.35 per kist van 20 K.G. Bij eenige sla- en andere misère is de gang van zaken tot dusverre toch niet slecht te noemen. De omzet aan de veiling, die aanmerkelijk hooger is dan op den zelfden datum van andere jaren, wijst hier wel eenigszins op, al kan dit niet geheel tot maatstaf dienen in verband met de tegen woordige „gast-leden" welke veelal bestem peld worden al tijdelijke leden. Ook de vroege aardappelenaanvoer kan in deze nogal eens wisselvalligheden brengen. Daarbij komt nog, dat door het droge, en toch veelal koele weer de vrees voor ziekte in de aardappelen tot heden niet bestond. Ook de ellende van het inkuilen heeft men nog in het geheel niet meegemaakt in dit seizoen. Alles had tot dusverre nog een prachtig verloop. Het is nog wel wat vroeg om alle vrees voor eventueele tegenvallers te laten varen, doch wat men heeft kan meetellen. Spoedig worden de op tuinbouw teeltvergunning geteelde Eigenheimers ver wacht. Als die afkomen kan het nog op een tegenvaller uitloopen, al zijn de gewas sen hiervan ook niet prima. Laten we ho pen, dat zulks met een sisser afloopt KATWIJK AAN ZEE Nijverheidsschool. Het is niet voor het eerst, dat de mogelijkheid besproken wordt om hier ter plaatse te komen tot oprich ting van een Nijverheidsschool voor meis jes op Christelijken grondslag. Hiervoor waren ook gisterenavond veel vooraan staande personen bijeen om die mogelijk heid weer te bespreken. De voorzitster van de Christ. Naaischool, mej. A. de Voogd, opende en leidde de vergadering en sprak woorden van dank aan verschillende per sonen, die aan deze actie hadden meege werkt. De burgemeester schreef met de ac tie in te stemmen. De Katwijksche Naai school, die al ruim 20 jaar bestaat, bestond voornamelijk zonder subsidie van het Rijk. De Leidsche scholen krijgen flinke subsi die, maar daardoor is het schoolgeld hier te hoog. In Leiden bestaat reeds een R.K. en een neutrale school en plannen bestaan om ook daar een Christ. Nijverheidsschool op te richten. Maar Katwijk moet voor zijn. Als de meisjes naar een Nijverheidsschool te Leiden gaan, moet de gemeente bijpas sen. De bestaansmogelijkheid voor een der gelijke school bestaat hier zeker. Vervolgens kreeg mej. Kampsteeg het woord om een lezing te houden over „Het nu en de practische beteekenis van de Nij verheidsschool". En mej. de Voogd gaf hier na een practisch overzicht van de Kat wijksche Naaischool gedurende de laatste jaren. Mej. de Voogd bepleitte dan nog maals de oprichting van de Nijverheids school, waarvoor men de medewerking van den Raad der gemeente noodig heeft. De heer B. J. Thyssen, gemeente-ontvan ger, zette de financieele gevolgen voor de gemeente uiteen. Deze zullen in den aan vang ƒ2000 per jaar bedragen, doch ge leidelijk minder worden. Op een desbetref fende vraag verklaarden alle aanwezigen er mee in te stememn een adres aan den Raad der gemeente te richten, waarin ver zocht zal worden tot stichting van een Nij verheidsschool voor meisjes over te gaan. Ongeval. De heer M., die weifelend op den wegbleef staan, geraakte onder de auto van C. B. uit Hazerswoude en liep een ernstige hoofdwonde op en een gebroken pols. Dr. Cleveringa verleende de eerste hulp. M. is daarna naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden vervoerd. LISSE Personalia. Voor het Mulo-examen diploma B. zijn geslaagd J. Kapteyn en B. J. Nieuwenhuis. Geboren: Geertje, d. van M. Ringel- berg en M. H. Katsburg. Ondertrouwd: S. Bijvoet 30 j., te Bloemendaal en P. C. M. van Grieken 28 j. te Lisse W. Ligtenberg 26 j. en C. H. Möhlmann 23 p., beiden te Lisse D. H. Heijns 30 j. te Sassenheim en A. van 't Wout 24 j., te Lisse A. M. Schrama 28 j. en G. Chr. van der Heijden 24 j., beiden te Lisse Th. Jansen 25 j. te Heemstede en A. van der Linden 26 j. te Lisse J. W. Jaeger 44 j., te 's-Gravenhage en M. Alders 31 j. te Lisse. Getrouwd: A. van der Aart te Lisse en A. van der Laan te Lisse J. Woud stra te Lisse en L. J. Wittenaar te Bloe mendaal. Overleden: Marinus Johannes de Vries 10 dg. Maartje Korbee 68 j., wede. van G. Kroes. Gevestigd: M. A. Bon uit Noordwij- kerhout A. J. van Dijk geb. Mense uit Heemstede C. J. N. van Haaster uit Zoe- terwoude A, van der Linden uit Bloe mendaal. Vertrokken: M. Verdoorn naar Sas senheim A. J. Koomen naar Hillegom A. J. Reijenga naar Zkijndrecht Wed. Alwin geb. Heeres naar Naarden. LEIDSCHENDAM Gunning. De bouw van de Lak- en verffabriek „Titanine", welke hier ter plaatse aan den Oostvlietweg zal gevestigd worden, is gegund aan de Firma Kuypers en Kloppers uit Schiedam. Heden is men reeds met de werkzaamheden aangevangen. Kostelooze rijwielmerken. Werkloozen, die kunnen aar.toonen, dat zij hun rijwiel noodig hebben in verband met de steun regeling en werkloozen, die kunnen aan- remelijk maken, dat zij hun rijwiel behoe ven voor het zoeken van werk, kunnen voor toekenning van een kosteloos rijwiel- merk in aanmerking komen, voorzoover zij ook aan de andere hiervoor gestelde eischen voldoen. Zij, die te Leidschendam wonen, kunnen een aanvraag tot bekoming van een koste loos rijwielmerk persoonlijk doen bij den dienstgeleider der belastingen te Leidschen dam, die daartoe zitting houdt ten Raad- huize te Leidschendam, Delftschekade 28 en wel op Vrijdag 15 Juli a.s. van 2.306 uur namiddag; Vrijdag 22 Juli van 2.30—6 uur; Dinsdag 26 Juli van 78.30 uur namiddag en Dinsdag 2 Augustus van 78.30 uur namiddag. NOORDWIJKERHOUT Bollenpellen door werkloozen. De door het gemeentebestuur gevraagde medewer king van de bijde der werkgevers tot het in dienst nemen van werklooze mannelijke krachten voor bollen-pellen is in deze ge meente niet groot. Momenteel zijn 32 werkloozen met bol len-pellen bezig; dezen kunnen een tame lijk weekloon verdienen. Kostelooze rijwielplaatjes. De dienst geleider der directe belastingen zal op Don derdag 14 Juli, Dinsdag 19 Juli en Donder dag 21 Juli a.s. des avonds van 69 urn- zitting houden in het raadhuis (zij-ingang) voor het indienen van aanvragen van kos telooze rywiel-plaatjes. ZILK Ongeval. Dezer dagen kwam de schil der N. bij het verven van een perceel langs den Delf weg, toebehoorende aan den heer Langeveld, zoodanig te vallen, dat hij voor- loopig zijn werkzaamheden niet zal kunnen hervatten. N. had n.l. zijn ladder opgesteld op een paar kisten. Deze gleden weg met het gevolg, dat de ladder, met den schilder er bovenop, in een raam terecht kwam. De schilder verwondde zich daarbij ernstig aan de hand. Ofschoon hij eenigen tijd niet zal kunnen werken, is het ongeval nog betrek kelijk goed afgeloopn. NOOTDORP FEESTELIJKE INTOCHT. Op Zondag 3 Juli ontving onze plaats genoot, de weleerw. pater Gerardus Boo nekamp in het Missiehuis van de Lazaris ten te Panningen de H. Priesterwijding Bekneld tusschen twee auto's. Gisterennamiddag omstreeks half zes heeft op den nieuwen Rijksweg in de gemeente Leidschendam een ernstig ongeluk plaats gehad. Een met zand beladen vrachtauto was wegge zakt in de losse aarde langs den weg. Toen een bestuurder met een andere auto wilde helpen den weggezakten wagen weer op den weg te brengen, is op onverklaarbare wijze de werk man H. Rensel, wonende aan den Broekweg 53 te Leidschendam, tus schen de beide wagens bekneld ge raakt, waarbij hij een zware inwen dige kneuzing opliep in de borstkas. Dr. Dwarshuis van Voorburg verleen de de eerste hulp. Het slachtoffer is in zorgwekkenden toestand per zieken auto naar St. Antoniushove te Voor burg vervoerd. De politie onderzoekt in hoeverre hier schuld aanwezig is. De heer Rensel is hedenmorgen aan de bekomen verwondingen overleden. uit de handèn van Z. H. Exc. Mgr. Lem- mens, Bisschop van Roermond. De Eerste Plechtige H. Mis wordt door den Neomist opgedragen a.s. Zondag om 10 uur. Zaterdagavond zal den pasgewyden priester een feestelijke intocht in onze parochie bereid worden, waarom de paro chianen worden uitgenoodigd in zoo groot mogelijk getal op te komen, om den Neo mist een hartelijke verwelkoming te doen geworden in zijn geboorteplaats. Het beginpunt ~ran de route is bepaald bij het koelhuis Vrctic" aan den Achter weg. waar de Neomist met zijn familie omstreeks half 8 zal arriveeren. Vóór dien tijd worden de R.K. organisaties en ,ver- eenigingen daar ter plaatse verwacht, zoodat de opstelling der stoet vlug en or delijk kan geschieden. De tocht zal leiden langs de wegen: Dorpstraat, Kerkweg en Veen weg tot aan de St. Jozefschool. Vanzelfsprekend zul len de bewoners langs deze wegen en in de omgeving van kerk en woonhuis van den Neomist hun deel in de versiering willen bijdragen door van hun woningen de vlaggen met pauselijken wimpel te la ten wapperèn. Na de feestelijke intocht zal door den weleerw. Neomist een plechtig Lof wor den gehouden in ons versierd en intien missiekerkje achter de St. Jozefschool. Zondagmorgen wordt de Neomist door bruidjes van zijn ouderlijke woning afge haald om te 10 uur zijn eerste plechtige H. Mis te celebreeren. De feestpredicatie zal gehouden worden door zijn broeder, de weleerw. pater Jac. Boonekamp. In den namiddag zal in het R.K. Ver- eenigingsgebouw tusschen 2 en 3 uur ge legenheid gegeven worden om den Neo mist gelukwenschen aan te bieden. Het is spijtig, dat dit priesterfeest juist valt in den tijd, dat onze parochiekerk gerestaureerd wordt, alwaar momenteel een ruïne heerscht als na een vulcani- sche uitbarsting, gedeeltelijk aan het oog onttrokken door meters hooge zandbergen en houten stellages. Het noodkerk je achter de St. Jozef school echter is, hoewel klein en zeer so ber, een Godshuis, dat door zijn eenvoud een intimiteit bezit, die den kerkbezoeker treffen moet. In verband met de beperkte plaatsruim te (400 zitplaatsen) worden de parochianen verzocht, Zondag hiermede rekening te willen houden. Er zijn 4 H.H. Missen, zoo dat aan huisgenooten wordt aanbevolen, zich over deze te verdeelen, ten behoeve van een niet al te groote stroom kerkgan gers voor de H. Mis van 10 uur. Pater G. Boonekamp naar de Missie. Zoo juist bereikt ons het bericht, dat de weleerw. heer G. Boonekamp zijn benoe ming heeft ontvangen als Missionaris voor het missiegebied van de Paters Lazaristen in Oost-Java. Gemeenteraad. De Raad dezer gemeen te is in openbare vergadering bijeengeroe pen op Dinsdag 12 Juli a.s. des avonds 8 uur ten Raadhuize. De agenda luidt: Ope ning; aanwijzing voorstemmend lid; vast stelling der notulen van de vergadering van 1 Juli 1938; ingekomen stuken; vaststel ling der rekening van het Waterleidingbe drijf over 1937 en goedkeuring van de be grooting van bedoelde stichting voor 1939; bouw arrestantenlokaal en financieele re geling; rondvraag en hluiting. Verdeeling van functies bij wethouders. Naar wij vernemen zal wethouder van der Helm zich wederom met Sociale Zaken belasten, terwijl de zorg van Openbare Werken is toevertrouwd aan wethouder de Vreede. Deze laatste zal optreden als loco burgemeester. Visschers voor Duitschland. Heden morgen zijn voor het eerst een zevental werklooze visschers uit deze gemeente naar Duitschland vertrokken, alwaar zij bij de vischvloot te werk kunnen worden ge steld. Gelijk bekend geschiedt zulks door bemiddeling van den Rijksdienst der Werk loosheidsverzekering en Arbeidsbemidde ling. De werkloosheid. Op 6 Juli j.l. bedroeg het aantal bij de arbeidsbeurs alhier inge schreven werkloozen 288, dat is bijna 100 minder dan 14 dagen geleden en 11 minder dan verleden jaar omstreeks dezen tijd. Het aantal vrouwelijke werkzoekenden be draagt 13 (14 dagen geleden: 15). RIJNSBURG Tuinbouw. Het is ook hier thans een levendige handel aan de veiling. Het aan tal aanvoerders neemt met den dag toe, zoowel van hier als van elders, voorname lijk uit het naburige Noordwijk. De vroege aardappelenprijzen waren goed. Wel kwam er deze week een aanmerkelijke verlaging, doch men kan toch niet van slecht spre ken. Betaald werd thans voor groote van ƒ1.40 tot ƒ1.60 per kist van 25 K.G. Drie lingen brachten van 0.90 tot 1.10 op en Bonken haalden 1.tot 1.30 per kist. Groenten komt er nog niet veel, wat bos peen, die van ƒ6.20 tot ƒ10.20 per 100 bos opbracht en Sla van 0.50 tot 1.10. SASSENHEIM Arbeidsbeurs. Per 30 Juni 1938 waren als werkzoekenden ingeschreven: 10 bouw vakarbeiders, 1 houtbewerker, 2, metaal bewerkers, 1 slager, 1 bakker, 90 land- en tuinbouwarbeiders, 6 werknemers in het verkeerswezen (chauffeurs, schippers), 2 kantoorbedienden, 4 ongeschoolde arbei ders. Totaal 117 mannelijke werkzoeken den tegen 119 per zelfde datum van het vorig jaar. Bovendien stonden 7 vrouwe lijke personen als werkzoekende ongeschre ven. De bovengenoemde 117 ingeschrevenen waren naar den leeftijd verdeeld als volgt: Van 1824 jaar 13, van 2530 jaar 12, van 3140 jaar 26, van 4150 jaar 39, van 5160 jaar 20, van 6165 jaar 6, ouder dan 66 1. Geboren: Lena Margaretha dr. van A.Verschoor en E. J. Willemse. Ondertrouwd: J. A. Stemfoort 25 j. en M. van Leeuwen 27 j. Getrouwd: R. de Nobel 26 j. en J. Zijerveld 26 j. Ingekomen: Th. M. J. Milatz en echt- genoote, van Haarlem, thans Berkenlaan 4. J. H. van der Horst, van Westellingwerf, thans Hoofdstraat 241. Vertrokken: J. Kuyper, Postwykka- de 6, naar Nieuw Vennep. P. Th. Bis- schops, Charbonlaan 7, naar Den Helder. VOORSCHOTEN „Benvenuto". Den 23en October zal het 40 jaar geleden zijn, dat de Voorscho- tensche Harmonievereeniging „Benvenuto" werd opgericht. Om dit jubileum van deze muziekvereeniging, die vroeger verbon den was aan de goud- en zilverfabriek en sedert 10 jaren geheel op zich zelf staat, niet ongemerkt te laten voorbijgaan, heeft zich uit oud-leden en begunstigers een co mité gevormd om dit jubileum op een waardige wijze te herdenken. Het comité bestaat uit de volgende personen: Mr. F. Berkhout, burgemeester, eere-voorzitter; D. Limburg, lid van den Gemeenteraad, voor zitter; C. van Meurs, secretaris-penning meester; D. J. Brinks, P. Kaayk, H. J. Le lieveld, G. Schrama en A. B. Wesselo. Het comité heeft gemeend het muziekgezel schap een paar schelleboomen te moeten aanbieden bij die gelegenheid en zal trach ten hiervoor gelden in te zamelen. WARMOND Concert. De Warmondsche Fanfare zal Zaterdag a.s. een concert geven op de ge meentelijke muziektent, voor welke gele genheid een bijzonder programma is sa mengesteld. Gezien de mooie prestaties de zer vereeniging in den laatsten tijd, staat ons goede muziek te wachten. Rijwielbeilasting. Zij die meen en in aanmerking te kunnen komen voor een kosteloos rijwielbelastingplaatje kunnen zich op Zateixlag 16 Juli a.s. tusschen 2 en Weekabonné's, die geabonneerd zijn op het Zondagsblad, worden er aan herinnerd, dat dit vanaf beden ad 50 cent betaald moet worden. 4 uur en Dinsdag 19 Juli a.s. tusschen des namiddags 6.30 en 8.30 uur vervoegen in het werkloozenlokaal achter het gemeente huis, waar de dienstgeleider der directe be lastingen voor dit doeleinde zitting zal hou den. Omgeslagen. Een zeilboot, bemand met een tweetal heeren en dames, is op het Norremeer door een verkeerde manoeuvre omgeslagen. De inzittenden geraakten te water en ware niet juist een motorboot in de onmiddellijk nabijheid geweest, die aan stonds de noodige hulp verleende, dan wa ren er zeker slachtoffers te betreuren ge weest, daar 3 van de 4 inzittenden niet kon den zwemmen. Thans kwamen zij met den schrik en een nat pak vrij. Het parool moest zijn: „Niet kunnen zwemmen, niet zeilen". ZOETERMEER Autotocht ouden van dagen. Het comi té voor de jaarlijlcsche autotocht v. ouden van dagen hadd it jaar een tocht georga niseerd naar Ouwehands Dierenpark te Rhenen. Gistermorgen om 9 uur vertrok ken van hier 44 auto's volgeladen met ouden van dagen, begunstigd door prach tig zomerweer. De toeristen waren dan ook in de beste stemming. De reis ging den nieuwen weg over naar Gouda en vervol gens naar Utrecht, waar in de Hommel de koffie werd gebruikt. Bij de opstelling op den Broekweg waren de heeren al voor zien van sigaren en de dames van eau de cologne. Te ongeveer 12.30 uur werd de Hommel weer vrelaten en de reis naar Rhe nen verder voortgezet, alwaar men te on geveer 1 uur aankwam. Nadat eerst het middagmaal gebruikt was, wat de reizi gers en chauffeurs zich best lieten smaken, werd het dierenpark bezichtigd, vooral de groote verzameling krokodillen trok in 't bijzonder de aandacht, evenals natuurlijk de apen. Te 5.30 uur werd de reis weer aanvaard naar de Hommel, alwaar de thee gebruikt werd en een bestelauto van Nu- tricia gereed stond, beladen met broodjes met ham. Aan allen werd een zakje met 3 broodjes uitgereikt. Te 7.30 uur werd weer naar Zoetermeer vertrokken, alwaar men te 9.30 uur aankwam. Een groote vrachtauto van de firma Brinkers met het plaatselijk muziekkorps er op, was de stoet reeds tegemoet gekomen. Met muziek voor op werd nu de gemeente doorgereden, al waar een geweldige drukte heerschte, want zoo'n dag is voor alle inwoners een ware feestdag. Zoo is dan de jaarlijksche uit gaansdag van onze ouden van dagen weer schitterend verloopen. Nog weken zal er door hen over dezen dag gesproken wor den en allen zullen zeker hopen zoo'n dag volgend jaar weer mee te mogen maken. Hulde aan het comité, in 't »bij zonder aan den voorzitter, dr. Steur, dat zich zooveel moeite heeft getroost, om dezen dag te doen slagen. Uit alles bleek, dat de organisatie niets te wenschen overliet. Kosteloos fietsplaatje. Ter bekoming van een kosteloos rijwielmerk, wordt door de ambtenaren der directe belastingen op de Vrijdagen 15 en 22 Juli a.s., en op de Dinsdagen 26 Juli en 2 Augustus a.s., des avonds tusschen 8 en 9 uur, zitting gehouden in het stempellokaal aan het Raadhuis alhier. Zij, die meenen hiervoor in aanmerking te komen, moeten dit per soonlijk aanvragen. HOOFDFILMS De spion der Lan ders, Dolores del Rio, Peter Lorre). De gemaskerde vrouw (Claire Tre vor). De Tyran (Josephine Hutchinson, George Brent). Een geschiedenis in de Comedie Fran- caire (Olivia de Ha- villand, Brian Aher- ne). Vrouwen en Solda ten (Hans Albers). Men spreekt over Jacqueline. Folies Bergère (Mau rice Chavelier) Rivalen (Wallace Beery, George Raft, Jackie Cooper). Amsterdam bij nacht (Louis de Bree, Piet Kohier). De Piloot verdween (Sally Eilers, Robert Armstrong). AANVANGSUUR Sensation, film Komische sen- sat. film. Dramat. film Komische film Avonturenfilm Dramat. film Komische film Avonturenfilm Komische film Sensation, film lederen avond 8.15 uur. Zondag van 2-7 uur. Zaterdag en Woensdag 2.30 uur matinée. lederen avond 8 uur Zondag van 27 uur Zaterdag en Woens dag 2 uur matinée. 'aderen avond 8 uur. Zondag om 2, 4.30 ei 8 uur. Matinée: Zaterdag, Woensdag en Donderdag 2 uur. 'ederen avond 8 uur Zondag van 47 en 811 uur. Za terdag en Woensdag 2 30 uur matinée. lederen avond 8 uur. Zondag bovendien van 2 tot 7 uur. Matinée iederen werkdag om 2 uur. Goedgekeurd v. volwassenen Toelaatbaar v. volwassenen Toelaatbaar v. volwassenen Toelaatbaar v. volwassenen Goedgekeurd v. volwassenen

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 9