EXTRA SIGARENAANBIEDING. ZELDZAME RIJ WIEL AANBIEDING. Incident te Alphen a.d. Rijn RECHTZAKEN LUCHTVAART KERKNIEUWS Wilt U Iets weten? FAILLISSEMENTEN VRIJDAG 1 JULI 1938 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. IJ Begin Uw zomervacantie met een tochtje naar de drie groote etalages van ondergeteekenden en zie de meer dan 200 soorten reisverpakkingen van de beste fabrikaten, blikjes en cederhouten kistjes van 5 en 10 stuksj te veel om op te noemen. Zoo juist weer aangekomen de bruine kleuren uit de 6, 8 en 10 ct. Gulden Vlies, nu voor slechts 5 ct. Hercules, zoolang de voorraad strekt nog steeds 2 y3 ct., kistjes El-We-Ka 20 stuks 35 ct. Droogflesschen, de echte Nozon 1.25 en 1.75. Zoo'n flesch met 50 lekkere sigaren voor slechts 2.50 (laat het maar regenen) U rookt droog. Sigaretten en alle verdere rookbenoodigdheden zeer ruime sorteering. Goederen worden binnen het half uur aan huis bezorgd. Teleph. 1126. H. WALENKAMP EN ZONEN - Prinsessekade I Nieuwste sorteering Armstrong rijwielen, zoo juist uit Engeland aangekomen, groote keuze in modellen met trommelremmen en 3 versnellingen, prachtige kruisframe rijwielen. Origineel „Raleigh" nog steeds 62.00. Schitterende sportrijwielen in alle kleuren voorradig. Hollandsche rijwielen alleen in de beste kwaliteiten voor de laagste prijs. Racefietsen zeer ruim gesorteerd, de echte „Mol" met tubebanden en houten wielen 35.00. Enorme voorraden banden, zadels, lampen, jasbeschermers en alles le klas. Nog enkele kampeerwagens voor spotprijzen. 4808 Teleph. 1126 Goedkoope Rijwielhandel H. WALENKAMP EN ZONEN Haarl.straat hoek Prinsessekade Sergeant van zl|n motor getild Belemmerde hardnekkig het verkeer De vraag, of een militair, die deel uitmaakt van een colonne, zich te on derwerpen heeft aan de verkeerssig- nalen en aan de bevelen der gemeen tepolitie, heeft gistermiddag te Alphen aanleiding gegeven tot een onver kwikkelijk incident Terwijl de brug over den Ouden Rijn voor het verkeer te land gesloten was, reed een onderofficier op een motorrijwiel de zeer smale Brugestraat in, passeerde een file van wachtende vracht- en personen auto's, negeerde het roode stoplicht en posteerde zich aan het hoofd van de file voor de brug. De chef-brugwachter beduidde den on der-officier, dat hij zich achter de stop- streep behoorde op te stellen, doch deze wenschte daaraan niet te voldoen. Aan een gelijkluidend bevel van een politieagent werd evenmin gevolg gegeven. De ser geant beriep er zich op deel uit te maken van 'n militaire colonne, welke zich echter niet in de reeds met particuliere auto's volstaande Bruggestraat bevond, maar in de, met een rechten hoek daarop aanslui tende Julianastraat, zoodat zij niet te zien was. Toen de brug voor het verkeer te land werd geopend, wilde de onderofficier door rijden, niettegenstaande het stoplicht nog brandde en de politieman hem dit belette. Er kwam voor de politie versterking op dagen in den persoon van een inspecteur der gemeentepolitie en een brigadier van de rijksveldwacht. Eerstgenoemde gelast te den militair nogmaals achter de stoplijn te gaan en toen deze dit wederom weiger de en opnieuw aanstalten maakte om door te rijden, werden met vereende krachten motor en sergeant achteruit gezet. Nadat het verkeer van de overzijde ge passeerd was, werd den onderofficier gele genheid gegeven om door te rijden, doch nu weigerde deze te vertrekken. Daar het achter hem komende verkeer hierdoor ernstig gestagneerd werd, maakte de poli tie korte metten. De segeant werd eenvou dig van zijn motor getild en 't militaire voertuig werd aan den kant van den weg gezet. De sergeant gaf den brigadier 'n stomp in de borst. Daarna kreeg de file auto's gelegenheid door te rijden en hierachter volgde ten slotte dan ook de militaire co lonne, bestaande uit een achttal vracht auto's. Daarmee was het incident echter nog j niet geëindigd, want aan een bevel van den sergeant en later van den bevelvoe renden luitenant om het motorrijwiel te- j rug te geven, weigerde de politie te vol- j doen. Eerst toen een andere onderofficier be- j leefd kwam vragen, of hij het motorrijwiel mocht meenemen, daarbij meedeelend, dat j hij in opdracht handelde van den luitenant, werd dit toegestaan. Tegen den onwilligen sergeant C. J. V. uit Den Haag, van de Motor-brigade te Haarlem, zal proces-ver baal worden opgemaakt. HAZERSWOUDE Personalia. Te Utrecht slaagden gis teren voor het R. K. Mulo-diploma A. de heeren G. W. van Vliet en A. J. de Boer, beiden alhier. TER AAR Personalia. Voor het midenstandsdl- ploma slaagde dezer dagen onze plaatsge- nooten, de heeren P. Uyttewaal, G. Ver- I boom en G. Rietveld. Eere-comité. In het eere-comité voor Oranjefeestviering op 6 en 7 September a.s. en bij volgende bijzondere gebeurtenis sen in het Oranjehuis, hebben thans zit ting genomen burgemeester Hogenboom, pastoor Bilars, ds. Hoeuft van Velsen, dr. j Post Uiterweer, dr. Quartel en ds. Warner. Het aantal leden der commissie is op hoogstens 25 bepaald. Een regliment is in de laatst gehouden commissievergadering vastgesteld, waarin uitdrukkelijk is be paald, dat de Oranje-commissie alleen bij buitengewone gelegenheden van zich zal doen hooren. ZOETERWOUDE (HR) Geslaagd. Gisteren slaagde te Amster- I dam voor het examen nuttige handwerken- j mej. A. J. van Mil. St. Jos. Gezellenver. Zondag 3 Juli spelen onze gezellen een voetbalwedstrijd tegen de gezellen uit Leiden, wat een mooie wedstrijd worden kan. Wij verwachten dan ook veel belangstelling voor dezen wed strijd. Aanvang is 3 uur. De entrée is slechts 10 cents voor niet-leden. ZEVENHOVEN Leider B.V.L. In de plaats van den heer L. Verleun te Alphen aan den Rijn, die 15 jaar als leider van onze afdeeling van den B. V. Landstorm is opgetreden, is aangesteld de heer L. Bos, alhier. In de eerstvolgende bijeenkomst zal er gelegen heid zijn terug te komen op het afscheid van den heer Verlenu, die al zijn krachten voor het goede doel heeft gegeven. Voörgevel-rooilijn. De eerste stap naar een betere en zeker breedere weg in het Noordeind is geweest het besluit van den Gemeenteraad tot vaststelling van een voorgevel rooilijn, waarbij de weg op een minimum-breedte van 7.50 Meter is ge bracht. Gedep. Staten hebben het besluit thans goedgekeurd. Wegverbetering. Aan het besluit tot verbteering van den grintweg vanaf de straat in het Noordeind tot aan de Limeer- brug te Nieuwveen in aansluiting op den Provincialen weg, is uitvoering gegeven en wordt die weg van een teerdek voorzien. Uurloon Werkverschaffing. In het door den Minister van Sociale Zaken goedge keurde werkverschaffingsobject: verbeteren enz. van het talud van den Noordschen Dijk, was een uurloon van 24' cents opge nomen. De Minister heeft dit nader op 26 cents gesteld. DE GOUDDIEFSTALLEN TE UTRECHT. De competentiekwestie ten aanzien van de helers. Op 20 Mei behandelde de. rechtbank te Utrecht de strafzaak tegen acht verdach ten, betrokken bij de inbraak in het tand heelkundig instituut te Utrecht, waar in den nacht van 22 op 23 October van het vorige jaar een groote partij goud werd ge stolen. Een student, zijn kostbaas en drie inbre kers werden tot gevangenisstraffen veroor deeld. Ten aanzien van drie Amsterdammers, die terecht stonden wegens heling, ver klaarde de rechtbank zich onbevoegd, daar deze heling te Amsterdam door Amster dammers zou zijn gepleegd. De Officier van Justitie was van een andere meening. Hij was van oordeel, dat de Utrechtsche. recht bank bevoegd was en hij teekende appèl aan bij het Hof te Amsterdam. Aan dit Gerechtshof werd uitsluitend de vraag voorgelegd, welke rechtbank die te Utrecht of te Amsterdam bevoegd is, de zaak tegen de drie personen, verdacht van heling, te berechten. Deze kwestie werd onlangs behandeld. De procureur-generaal, mr. J. Versteeg, was van oordeel, dat de rechtbank te Utrecht wel degelijk bevoegd is deze zaken te be rechten. Het Hof heeft vanmorgen arrest gewezen. Het kan zich met de beslissing van de rechtbank te Utrecht niet vereenigen. De verdachten bevonden zich wettig in Utrecht, toen de vervolging aanving. Het Hof verklaart de rechtbank te Utrecht be voegd en verwijst de zaken naar die recht bank terug ter nadere afdoening. DIERENMISHANDELING. De' Almelosche Rechtbank veroordeelde heden den schilder H. J. B. uit Enschede tot 3 weken gevangenisstraf, omdat hij zijn hond had laten doodhongeren. Er was vier maanden gevangenisstraf gevorderd. Dit ergerlijk geval van dierenmishande ling had zich voorgedaan in Februari j.l. B. had den hond het noodige voedsel ont houden. Langzamerhand was het dier weggeteerd en tenslotte gestorven. Dr. Zwij- nenberg, die de sectie verricht had, stelde vast dat het dier tot op het skelet was ver magerd en hij noemde den toestand van den hond het toppunt van verwaarloozing, het dier zat ook vol ongedierte. B. had als verweer aangevoerd, dat de hond niet wilde eten en daarom was dood gegaan, maar de rechtbank nam dit niet aan. De landbouwer H. H. uit Diepenheim, die ook had terecht gestaan wegens die renmishandeling deze verdachte had een paard en kalf alle zorg onthouden, waardoor deze dieren in een onbeschrijfe- lijken toestand van vervuiling waren ge raakt werd vrijgesproken. Verdachte had als excuus aangevoerd, dat het in zijn woning er niet veel beter uitzag dan in den stal, waar de dieren verbleven. Er was te gen hem een maand voorwaardelijke ge vangenisstraf met drie jaar proeftijd ge- eischt. EEN RETOURTJE OVER DEN ATLANTISCHEN OCEAAN. SANTA MONICA, (Californië) 1 Juli fA.N.P.). De Amerikaansche militaire auto riteiten bewaren het grootste stilzwijgen omtrent een reusachtig vliegtuig, dat, naar men zegt, in staat zal zijn over den At- lantischen Oceaan naar Europa en terug naar Amerika te vliegen zonder dat nieuwe brandstof aan boord behoeft te worden ge nomen. Dit toestel, een bommenwerper, wordt gebouwd in de Douglasfabrieken, in een kleine, alleenstaande loods, welker ramen met witte verf ondoorzichtig zijn gemaakt. Men zegt, dat dit model de nieuwste troef dèr Vereenigde Staten in hun streven naar de suprematie in de lucht is. De employés van de Douglas-fabrieken mogen, onder bedreiging van wettelijke straffen, niet over den bouw spreken, zoo dat alles geheim zal blijven, zoolang het ministerie van oorlog dat wenscht. Men gelooft, dat de vleugelspanning tweemaal en het gewicht driemaal zoo groot zal zijn als die van het grootste vliegtuig, tot dus verre gebouwd. Vliegtuigen van dit type zouden plaats bieden aan honderd passa giers, indien ze voor vreedzame doeleinden gebruikt zouden worden. PATER DR. VITUS O.CAP. NAAR ROME. De H.E. Pater Vitus O.M.Cap., Gardiaan van het Kapucijnenklooster te Nijmegen- Hees, Commissaris Provinciaal van de Der de Orde in Nederland, voor zoover deze staat onder de jurisdictie van de Minder broeders Capucijnen en Directeur van „Rivo Torto" te Nijmegen, is door het hoofdbestuur der Orde benoemd tot Rector van het Internationaal College der Orde te Rome. De nieuwe Rector zal bij het nieuwe studiejaar in functie-treden. FATHER J. PADBERG In het hoofdbestuur der St. Joseph- Congregatie van Mill Hill gekozen In de plaats van Mgr. J. Reesinck, den nieuwen Apostolischen Vicaris van den Boven-Nijl, is tot consultor gekozen der St. Joseph-Congregatie van Mill Hill Father Joseph Padberg. Zijn Hoog Eerwaarde werd geboren tè Heerenveen in 1892, maakte zijn lagere studies in Culemborg en zijn hoogere studies in Roosendaal en in MiU Hill. Daar hij in 1914, na beëindiging van zijn theologische studie, vanwege zijn veel te jeugdigen leeftijd nog geen priester gewijd kon worden, werd hij als sub-diaken be noemd tot leeraar aan het nog jonge St. Joseph-studiehuis te Tilburg en werd in November 1915 priester gewijd. De nieuwe Consultor bleef 23 jaar in Tilburg, waarvan 17 jaar als leeraar en 6 jaar als directeur totdat hij verleden jaar aan het hoofd van het Missiehuis „Vrij land" te Arnhem werd geplaatst Zijn Tilburgsche jaren kenmerkten zich nog door zijn hooggewaardeerd moderator- schap der studenten van de R.K. Handels- hoogeschool. Father Padberg is reeds naar Mill Hill vertrokken. „Tijd" PRIESTERS VAN HET H. HART VAN JEZUS De provinciaal der Priesters van het H. Hart van Jezus heeft benoemd tot rector van het Missiehuis „Christus-Koning" te Helmond pater L. Lebïanc S.C.J.; tot rector van het rectoraat H. Hart te Maastricht pa ter B. Hampsing S.C.J.; tot rector van het klooster Keizersgracht te Amsterdam pa ter C. Kokke S.C.J. Tevens werd benoemd tot novicenmees- ter van het Broedernoviciaat St. Gerlach te Heer bij Maastricht pater H. Nieland S.C.J. 229. Op Zaterdag 9 Juli zullen In de Kathe draal van Westminster te London, 45 mis sionarissen van Mill Hill de H. Priesterwij ding ontvangen uit de handen van Zijne Eminentie Kardinaal Hinsley, Aartsbis schop van Westminster. Ofschoon het getal wijdelingen jaar op jaar toenam, is dit wel het record-cij fer in de annalen' der Congregatie. Deze 45 priesters, waarvan een overwe gend percentage Nederlanders en daarvan weer het grootste deel „Hollanders", zul len over eenige maanden verspreid zijn over alle deelen van de aardbol, om den overvloed van hun eigen Godsliefde en ge loofsvuur te gaan brengen, daar, waar God nog niet gekend en gediend wordt en waar de zegeningen van het geloof nog niet zijn doorgedrongen. Vijf en veertig priesters. Staan we even stiT om het onmetelijk veld te overzien, waar deze werkers zullen gaan arbeiden VAN SCHITTERENDE SCHUIMBEDDEN EN HEROÏSCHE MELK! Men weet, dat het „Nationale Dagblad" ook een bron is van veel vermaaks. De bombastische opgeblazenheid, waarmee al les verheerlijkt wordt wat met de ras- en bodemcultuur en met het totalitair regiem in Duitschland en Italië verband houdt, is dikwijls aldus de „Geld." zóó bespot telijk, dat men er menig vroolijk oogen- blik aan beleven kan. Herinnert ge u nog, hoe dit dagblad enkele weken geleden schreef, dat „de macht van Beëlzebub, de overste der hel, noodig zou zijn om alle leugengebrai; dat over onze edele hoof den is uitgestort, te overstemmeri?" We willen hieronder nog eens een kos telijk staaltje van opgeblazenheid geven. Het gaat over de film van de reis van Hitier door Italië, waarover W. v. d. V. in het „Nat. Dagblad", w'ild van vervoe ring, o.a. als volgt schrijft: En dan de hoofdfilm, een feest van ontroering en uitzinnige vreugde der Italianen om het bezoek van German- je's grootsten zoon. Sommige onderdeelen waren adem benemend van visie en van stoute kracht, zoo b.v. de vlootactie en nog meer: de luchtactie. Dit laatste was fa belachtig van koenheid en durf en zwier in 't leven. Maar hoe hebben de oogen gedronken de schitterende schuimbedden in zee, wanneer de ma noeuvres werden volvoerd onder Hit ler's oogen met II Duce naast hem. Zoo op de campagne waren die twee het volst in gesprek en dan voelde men iets van de oorlogskameraad schap. De bezoekers van de musea, de dans avonden van 't volk in Florence, maar vooral de verlichtingen bij avond en bij nacht bij die honderdduizenden Ro- manen, die Hitier toejuichten en dat Deutschlandlied en dat Giovinezza dat telkens zoo enthousiast weerklonk: het was grootsch. En de opnamen zijn meesterlijk ge nomen, zoodat de standbeelden en openbare gebouwen schitterend tot hun recht komen en zij die nooit iets van het Zuiden zagen, kunnen nü weten, welke bouwkunde men daar heeft in de wit gloeiende steen en dalen en bergen en hoe energisch de Italianen leven, geëlectriseerd door den geest van de fiasco's en door de smidsche kor daatheid van Benito Mussolini. De voorstelling duurde tot 10 min. voor 7 uur, de zaal was vol en het re gende applaus bij vele roerende oogen- blikken. Wat een geloof, daadkracht, feestvreugde, blijdschap, spontaniëteit. Wat een eer aan ons ras bewezen door een land, dat in duistere oorlogsjaren van democratisch beheer eenmaal laffe- lijk verraad pleegde aan zijn bondge noot. Wel is er wat veranderd op de we reld! En wij kunnen ons voorstellen, dat zelfs Engeland om de vriendschap' van Italië zal dingen, want de kinde ren van de Romeinsche wolvin zijn waarlijk met heroïsche melk gezoogd. Heil hen! We behoeven hier wezenlijk geen enkel commentaar aan toe te voegen. Het is zon der meer erg genoeg! aan het zieleheil van mil li oenen, die ver langend uitzien naar hun komst. Want inderdaad staan de velden „wit van den oogst". In het zich snel ontwikkelende Afrika vooral staat een prachtige oogst te rjjpen en wacht om met volle handen te worden binnengehaald. De missionarissen werken daar met schier bovenmanschelijke -moed en vol harding: honderdduizenden H. Doopsels per jaar, millioenen Biechten en H. Communies, duizenden kinderen op de Missiescholen. Nu weer 45 nieuwe priesters om hun ge lederen te komen versterken. Dat geeft weer nieuwe moed, dat doet weer nieuwe plannen rijpen. Soms wordt de opmerking gemaakt dat de Missie een bodemloos vat is. Men raakt nooit „uitgegeven voor de Missie" zegt men En dat is ook waar. Evenmin als de Missio narissen voorloopig uitgewerkt komen in de Missie. Maar als men bedenkt dat alleen in ons kleine vaderland zeker eenige duizenden jongelingen zich voorbereiden voor het missionarisambt. Als men bedenkt, wat b.v. aan deze 45 missionarissen is besteed ge durende him 12 jarige studie en wat er nog besteed moet worden voordat ieder op zijn bestemming in het missieland is aan gekomen, dan kan men het misschien min der aangenaam, maar toch wel verklaar baar vinden, dat zoo nu en dan een missio narisbedelaar voor Christus en de zielen, bij u komt aankloppen om het zegenrijke werk der missie te helpen steunen. Father G. v. LEEUWEN Directeur. St. Bonifacius Missiehuis. Hoorn. Giro 120937. Z. H. Exc. de Bisschop van Haarlem zal dë volgende week geen audiëntie verlee- nen. Vraag: Welke is de kortste route van Leiden naar Nederhorst den Berg? Hoeveel K.M.? Antwoord: Leiden, Leiderdorp, Hoog- made, Woubrugge, Ter Aar, Nieuwveen, Wilnis, Vinkeveen, Loenersloot, Vreeland, Nederhorst den Berg. Afstand 50 K.M. Vraag: Welke is de beste en mooiste fietsroute om uit Hilversum over Amers foort, Ede, Arnhem, Nijmegen, Venlo, Roer mond, Lutterade, Maastricht naar Eijsden (Z.L.) te gaan. Zoudt U daarbij ook de afstanden kun nen opgeven tusschen elk der plaatsen? Antwoord: Hilversum, Baarn, Soest, Amersfoort, 19 K.M.; Amersfoort, Achter veld, Barneveld, Lunteren, Ede, 27.4 K.M.; Ede, Ginkel, Arnhem, 18.2 K.M., Arnhem, Eist, Lent, Nijmegen, 15 2 K.M.; Nijmegen, Mook, Gennep. Heyen, Afferden, Arcen, Velden, Venlo 62 K.M.; Venlo, Tegelen, Reuver, Swalmen, Roermond, 25 K.M.; Roermond, Echt, Susteren, Sittard, Lutte rade, 27 K.M.; Lutterade, Beek, Meerssen, Wijk, Maastricht, Eysden, 32 K.M. Vraag: Welke is de kortste weg per motorrijwiel van Leidscnendag naar Sneek en terug over Amersfoort? Hoeveel K.M.? Antwoord: Leidschendam, Oegstgeest, Sassenheim, Lisse, Hillegom, Haarlem, Santpoort, Beverwijk, Castricum, Alkmaar, Heer Hugowaard, Oude Niedorp, Winkel, Middenmeer, Den Oever, Afsluitdijk, Zü- rich, Bols ward, Sneek. Afstand 170 K.M. Terug: Sneek, Spannenburg, Schoterzijl, Kuinre, Blankenham, Blokzijl, Vollenhove, Zwartsluis, Zwolle, Elburg, Nunspeet, Har derwijk, Putten, Nijkerk, Amersfoort, Soes- terberg, Utrecht, Woerden, Alphen aan den Rijn, Zoeterwoude, Stompwijk, Leidschen dam. Afstand 245 K.M. Vraag: Welke is de mooiste en kortste weg per fiets van Woerden over Antwer pen, Brussel naar Namen, Dinant, Han en Spa. Hoeveel K.M.? Antwoord: Woerden, Gouda, Rotterdam, Dordrecht, Moerdijk, Zevenbergen, Ouden bosch, Roozendaal, Nispen, Esschen, Maria ter Heide, Antwerpen, 135 K.M. Antwerpen, Mechelen, Brussel, Gembloux, Namen, Dave, Godinné, Bouvignes, Dinant, Pont- è-Lesse, Hoyet, Ciergnon, Eprave, Han, Rochefort, Jemelle, Marloie, Marche, Mel- reux, Barvaux, Bomal, Hanoir, Rivagé, Aye- waille, Noncevauk, Spa. Afstand omstreeks 250 K.M. Vraag: Welke is de kortste weg per fiets van Leiden naar Oostburg (Z.V1.)? Waar moet ik overvaren? Hoe is de dienst regeling, hoeveel bedragen de kosten? Antwoord: Leiden, Voorschoten, Veur, Rijswijk, Delft, R'dam, Rijsoord, Zwjjn- drecht, Dordrecht, Willemsdorp, Moerdijk, Zevenbergen, Oudenbosch, Kruisland, Wouw, Bergen op Zoom, Rilland, Krabben- dijke, Goes, Arnemuiden, Vlissingen, Bres- kens, Schoondijke, Oostburg. Overvaren te Zwijndrecht, geregelde dienst (15 cent) en te Vlissingen (dienstregeling en kosten hiervan ons niet bekend). Vraag: I. Naar ik vernomen heb is er ook een mogelijkheid om een wegenkaart voor N.-B. per brief aan te vragen. Kunt mij nu zeggen bij wie ik dit moet doen en wat ik dan in den brief op moet geven. (Angezien ik 's nachts Noord-Brabant pas seer, is het mij niet mogelijk in de eerste plaats een kaart aan te vragen). n. Als ik een fototoestel meeneem en er is een kwitantie bij van den verkooper, moet ik dan toch nog een identiteitsbewijs er bij nemen of is de kwitantie alleen vol doende? Antwoord: 1. Aan te vragen Prov. Griffie van Noord-Brabant, 's-Hertogen- bosch. U behoeft alleen op te geven, dat u geen inwoner van N.-B. is en dat u niet langer dan 15 dagen van den weg gebruik maakt. 2. Een kwitantie is voldoende. Uitgesproken: W. Bik, garagehouder en koopman, Wet houder Venteweg 104, te Reeuwijk. Cur.: mr. W. H. Gallas te Gouda. P. A. Koene, Ochterveldslraat 32b, Rot terdam. Cur. mr. Th. Goeman. W. F. Verhoeven, aannemer, en zijn echt- genoote E. van Schalkwijk, beiden wonen de te Amsterdam, Hectorstraat 26. Cur.: mr. J. A. B. Gomperts. D. Mol, schoenmaker, Zaandam, Oostzij de 13. Cur.: mr. H. C. M. Dekhuyzen, Zaan dam. H. Rovers, bloembolelnhandelaar. Hil legom, Stationsweg, thans Loosterweg II 21. Cur.: mr. A. van Blerkom. Leest met aandacht de advertenties tn Uw Dagblad!

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 11