OMGEVING LUCHTVAART RIJNSTREEK DINSDAG 21 JUNI 1938 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GEMEENTERAAD VAN ALPHEN AAN DEN RIJN KATWIJK Geslaagd. Mej. C. Zwitzer slaagde te Den Haag voor coupeuse, de heer E. Barnard voor diploma B. machineschrij- ven en de heer W. Barnard voor examen financieele rekenkunde. KATWIJK AAN DEN RIJN Tuinbouw. Voor tuinder en koopers aan de groentenveiling alhier is het wel van belang te vernemen dat er vanaf heden iederen dag veiling is. Men leze verder de advertentie in dit blad. De nieuwe aardappelen. Er kwamen al wat meer nieuwe aardappelen aan de vei ling. De prijs lokte wel uit vorige week. Doch hierop volgde al spoedig een verla ging van 4.per 100 K.G. Een enkele tuinder heeft een matig beschot en met den prijs van heden is het dan redelijk. Maar anderen blijven beneden het matige en dan moet de prijs niet meer zakken of anders is de uitkomst onvoldoende. Maar iederen dag zal de aanvoer iets toenemen en als er weer aardappelen te bekomen zijn, is de kans zooveel te beter dat er weer groente wordt gebruikt. LISSE „De Zingende Jeugd". Gisteravond werd door den R.K. Zangvereeniging „De Zingende Jeugd", een kinderkoor onder leiding van den heer W. Mize te Leiden, in de groote achterzaal van het Bondsge- bouw een uitvoering gegeven met Piano begeleiding van Mevr. Schippers uit Lei den. De zaal was goed bezit met belang stellenden. Onder ae aanwezigen waren Pastoor G. A. van Zuijlen van de St. Aga- thaparochie pater L. Onderwater en de kapelaans W. A. Nicolaas, J. Deroy en J. H. v. Ingen. Mej. Suze Dankelman heet te in een korte speech allen welkom. Al lereerst werden ten gehoore gebracht, a. „Watersprong", b. „Naar 't duinland", c. „Liedje van de Mei" en d. „Op het Meer". A, b. c. en d. van H. Fiesenbroek en c van Fed. Lobo. Vervolgens werd uitgevoerd door het kleinkoor onder leiding van Mej. S. Dankelman en met pianobegeleiding van den heer Mizee een drietal nummers van H. v. Fiessenbroek en wel „Lief Lijsje'' „Ons Haantje" en „Ga je mee". Intus- schen kwamen burgemeester S. v. Wijn bergen met zijn echtgenoote den uitvoe ring met hun tegenwoordigheid vereeren. Het kleinkoor bracht vervolgens ten gehoore „De Eendjes" van G. C. Weeren, „M'n lieve Popje" van Fed. Lobo, „Kie keboe" van L. Somer en „Klaas Vaak" van G. C. Weeren. Hierna voerden het koor uit „Afscheid van de vogels" „In Mei" „Een Raadseltje" „De Krekel en Mier" en „Hansje wil je een boodschap doen?", allen van H. v. Fiessenbroek. Alle nummers oogten een dankbaar applaus. Na een veel te lange pauze kregen we een leuk tooneelstukje, getiteld „Een visite in het Poppenhuis" door Clementine Ward. Op deze leuke eenacte volgde een luid ap plaus. Mej. Dankelman sprak ten slotte een dankwoord! NOORDWIJKERHOUT Personalia. Voor het ingenieurs-exa men electro-technisch ingenieur is geslaagd de heer H. M. Hekker. Voor het examen gemeente-admi nistratie is geslaagd de heer J. M. van Ber- kum. De heer P. van Buitenen, ambtenaar der steunverleening alhier, slaagde te 's-Gravenhage voor het diploma gemeente administratie. Bouwen. Aan E. J. Hogervorst, al hier is door burgemeester en wethouders vergunning verleend tot het bouwen van een dubbel woonhuis langs den Zeeweg. OEGSTGEEST Personalia. Voor het ingenieurs-exa men electro-technisch ingenieur is geslaagd de heer G. J. Flim. SASSENHEIM Uitvaart P. van Deursen. Onder groote belangstelling had heden morgen de utvaart en begrafenis plaats van het stoffelijk overschot van den heer P. van Deursen. De plechtige H. Mis van Requiem werd opgedragen door den pastoor der parochie, den zeereerw. heer Th. de Haan, die ook de absoute en de begrafenis verrichtte. Onder de deelnemenden waren de bur gemeester van Sassenheim, de edelachtb. heer J. P. Gouverneur, wethouder Bader en de heer J. O. Matze, respectievelijk voorzitter en secretaris van de Woning bouwvereniging „Vooruitgang", de heer Johan van Reisen, voorzitter van den Berg en Daalschen polder, van welken polder de overledene oud-poldermeester was, en veel bloembollen-kweekers van de jongere en oudere garde, die den overleden vak genoot een laatste hulde kwamen brengen. Omlegging Warmonderdam. De War- 'monderdam is thans omgelegd en over het Warmonderviaduct geleid. Vanaf deze hooge brug heeft men een schitterend uitzicht maar voor wielrijders en voet ganger is het een heele toer om er op te komen, voor handkarren bijkans een on mogelijkheid. WARMOND Zweminrichting. Door de afdeeling Warmond van den Ned. R.K. Vonksbond, den Ned. Christelijken Besturen Bond en de R.K. Middenstandsvereeniging „De Hanze" was bij het gemeentebestuur een verzoek ingediend, om maatregelen te willen treffen teneinde te komen tot een gemeentelijke zweminrichting. Het ge meentebestuur heeft op dit verzoek af wijzend beschikt, op grond dat de kosten van een goed ingerichtte zweminrichting zoodanig zijn, dat deze voor de gemeente Warmond niet rendabel kan zijn. Wil, aldus het gemeentebestuur, een zwemin richting aan alle eischen voldoen, dan moet het zwembassin ook ratvrij worden gemaakt, hetgeen zeer hooge kosten met zich medebrengt. Verwezen wordt in dit geval naar de gemeente Leiden waar een zweminrichting moest worden gesloten, in verband met de ratten plaag. De financi eele toestand van Warmond gedoogt niet een zoo belangrijke uitgaaf, temeer niet waar bij stichting van een gemeente lijk zwembedrijf de gemeente telken jare een belangrijk bedrag in het exploitatie te kort zou moeten bij passen. Bovendien zijn goed geoutilleerde zweminrichtingen in Leiden, Oegstgeest en Sassenheim aan wezig. HAARLEMMERMEER Gevestigd: B. D. Cordeinans P de Moed J. Schenkius Arnoud J. de Vries A. M. Bouterse A. van den Beig W. Cornelisse A. W. Grandia F. M. Pollé P. B. Poelgeest C. Verlaan. Vertrokken: A. Kloek naar Alphen a. d. Rijn G. H. Stuart naar Amsterdam N ven Heeringer naar Amsterdam F. M van der ^leen naar Amsterdam N. Pas sing naar Amsterdam T J. Kr->ra mar lhllisg'tn - G. F. Franck naar Aalsmeer G lvjk ntar Aalsmeer K. Kulk naar Aals meer CA .Kreeft naar Aalsmeer P G. van Alphen naar Amsterdam G. H. Schmitz naar Roermond N. Dol naar Oegstgeest - H. Linthout naar Haarlem H. J. van Eg- mond naar Haarlem J. C. v?n Vugt na.ir Le muiden W P. Luke naar Hoo-n H. 1 rpr.e naar Spa. België. Geboren: Marijntje d. van C. van dei Spek to G J. Hulsbos Gerardus Jozel Ma ria z. van J. C. M. Bölte en J. C. Verdegaal Gecnruida d. van G. H. Oudshoorn en J. M. van der Blom Maria Pharailda d. en frarciscus Petrus z., twee'ing van Th P. Vercoutern en W. Luke Johanna Antonia d. van A. Jonker en A. Touw Gerard Theodorus z. van J. Brusselaars en J Gedaan Johan z, van A. Mantel en G. van Krim pen Froukje Jacoba d. van K, Visser en G. Faber Louisa Clazina Maria d van L. van Alphen en Th. Karei Jacoba Klasina Antonetta d. van H. W. Fikke en J. K. A. Broer Willem Henri Antonius z. van W. G. J. Dalderup en H. F. Ha jen. Ondertrouwd: Hendricus C. Moleman 24 j. en Francisca Hubeek 21 j. Paulus C. L. Engel 32 j. en J. van Arendonk 27 j. W. Zeinstra 34 j. en P. M. Kooijmans 24 j. J. Dalmulder 31 j. en M. E. van Tol 29 j. Getrouwd: J. van der Beek 29 j. en C. Schreuders 21 j. J. J. Tromp 22 j en M. van Zanten 22 j. M. de Vos 27 j. en M. Colijn 26 j. JC. .1. C. G. Sijmonsma 23 j. en A. van der Bord 26 j. J. Beukelman 26 j. en C. van Strien 23 j. Daniël Overbeek 29 j. en A. A. Veenstra 23 j. Overleden: Samuel Bouthoorn 76 j. oneh. Alixander van der Mooren 78 j. geh, met A. Links Geertruida van Binsbergen 67 j. wed. van J. Luime Jan Balk 80 j. wedr. van M. Kistemaker Johannes Wilhel mus Voortman 83 j. wedr. van C. Nieuwen- huijzen. POOLSCH VLIEGTUIG VERONGELUKT. In de nabijheid van de stad Piaseczno, 20 km. bezuiden Warschau, is een vlieg tuig, dat meteorologische waarnemingen verrichtte, omlaag gestort. De piloot en twee andere inzittenden kwamen om het leven. De piloot was met zijn valscherm uit het toestel gesprongen, doch dit functio neerde niet en de man viel te pletter. CHILEENSCH VLIEGTUIG VERMIST. Uit Santiago de Chili wordt gemeld: Se dert Zondagochtend wordt een Douglas- vliegtuig van de „Panagra-Maatschappij" met een bemanning van vier personen en post vermist. Het vliegtuig was op weg naar Arica. Tot nu toe werd door tien toe stellen vergeefs gezocht. De Raad der gemeente Alphen aan den Rijn kwam gisteren in openbare vergade ring bijeen. Voorzitter: burgemeester P. A. Colijn. Aanwezig alle leden. Na gebed en opening der vergadering informeerde de heer Lam naar de mede- deeling van B. en W. inzake de bebouwing van de Ten Harmsenstraat. Spr. heeft vernomen, dat iemand er een bakkerij wil vestigen. Dit acht spr. niet gewenscht. Weth. Sprey antwoordde, dat, voor zoo ver hem bekend, de bakkerij zal worden ingebouwd. In dat geval kan er geen be zwaar tegen zijn. Overigens schijnt het geenszins vast te staan, dat hier inderdaad een bakkerij komt. De heer Ruijssenaars, wijzend op de nieuwe regeling van de B.-steun, verzocht rekening te houden met de middenstan ders, gelijk in het verleden is geschied. De voorzitter zeide, dat in de regeling geen verandering zal komen. De dure aardappelen. Ingekomen was een adres van de heeren Roggeveen en Voordouw om voor de werxloozen goedkoope aardappelen be schikbaar te stellen. Tegelijkertijd was ingekomen een adres van de Chr. Bond van Kleinhandelaren in groenten en fruit dit niet te doen. Bovendien was door den Alph. Besturen bond een verzoek gericht aan B. en W., eveneens om goedkoope aardappelen be schikbaar te stellen voor de werkloozen. De voorzitter kon nog geen definitief ant woord mededeelen, doch officieus was hem ter kennis gebracht, dat de Regeering niet tot een distributie van goedkoope aardap pelen zal overgaan. B. en W. stellen daarom voor de adres sen in handen van B. en W. te stellen ter afdoening. De heer Groenendijk was hiermede niet tevreden gesteld. Spr. vroeg aan de werk loozen een bon ter waarde van 1.per week te verstrekken, voor den aankoop van aardappelen. De voorzitter vond dit een ingrijpend voorstel. B. en W. kennen geen gemeente, waar men een duurte-toeslag geeft. De heer Ruyssenaars beaamde, dat de schaarste aan aardappelen groot is. Van bevoegde zijde is den Minister daarop ge wezen, doch in Den Haag schijnt men op 't oogenblik doof te zijn. Spr. is overtuigd, dat het voorstel-Groenendijk in Den Haag geen genade zal vinden, reden waarom spr. er geen heil in ziet vóór dat voorstel te stemmen. De voorzitter merkte op, dat ook spr. de aardappelen-duurte bedroevend vindt, doch niet alleen de werkloozen, maar alle arbeiders ondervinden daarvan de moei lijkheid. Spr. geeft dit voorstel geen kans op uitvoering. Van B. en W. kan niet wor den verwacht, dat zij met het hoofd tegen den muur zullen loopen. Indien B. en W. iets voor de werkloozen kunnen doen, laten zij dit niet na. Zoo is kortelings besloten aan de werkloozen gestoomde en gebak ken visch tegen zeer lage prijzen te ver strekken. De heer Geerlof vraagt, dat het Burgerl Armbestuur de helpende hand zal bieden, v/aar dat mogelijk is. Weth. Sprey kan deze toezegging niet doen, in zooverre dit betreft 't verstrekken van aardappelen. Het voorstel-Groenendijk werd verwor pen met 152 stemmen; vóór stemden de heer Groenendijk en mevrouw Houtman Van der Schee. De onderhoudsplicht van den Ziendeweg. Voorstel van B. en W. inzake opzegging van de overeenkomst met de gemeente Nieuwkoop betreffende het onderhoud van den Ziendeweg. De heeren Ruting, Van 't Riet en Bergs- hoeff vroegen inlichtingen. De voorzitter lichtte toe, ciat het ge wenscht is een nieuw contract te sluiten. Het onderhoud van den weg behoort aan Nieuwkoop; als Alphen den weg verzorgt, moet een belangrijk hooger bedrag op tafel worden gelegd. Er is geen sprake van, aat het deel, dat rechtens in onderhoud bij Alphen hoort, niet behoorlijk zou wor den in orde gehouden. Ofschoon de aanleg van een weg over den spoorweg los staat van het onderhoud van den Ziendeweg, kan spr. mededeelen dat als B. en W. de zaak kunnen be spoedigen zij den aanleg van den spoor baan-weg in de volgende vergadering ter tafel zullen brengen. Als de weg over de spoorbaan er komt, zal de Ziendeweg, welke daarmede een verbinding vormt, op bet tertiaire wegenplan worden geplaatst. De heer Bergshoeff drong aan op soe pelheid bij de onderhandelingen. De heer den Ouden daarentegen vond het ongewenscht, dat de Provincie zou ver langen, dat onze gemeente bij zal dragen voor een weg, welke niet binnen onze gren- zijn ligt. Het voorstel werd daarna z. h. st. aan genomen. 6. Voorstel van B. en W. inzake wijzi ging der verordening op de heffing van precariorechten. De heer Lam vond de voorgestelde wij ziging niet billijk voor de radio-distributie. Spr. noodigt B. en W. uit het voorstel in te trekken. De voorzitter gaf eenige toelichting; voor deze wijziging is een voorbeeld genomen aan andere gemeenten. Door dit voorstel zal pressie worden uitgeoefend op de radio distributie om tot overeenstemming te ko men met particulieren en de kabels niet allen in de gemeentegrond te leggen. Het voorstel van B. en W. werd aange nomen. De heer Lam vroeg aanteekening van tegenstemmen. 7. Voorstel van B. en W. in zake rege ling der accountantscontrole op de admi nistraties der steunverleening en der wa ter- en lichtbedrijven en op den gemeente ontvanger. De heer Ruting merkte op, dat de tegen woordige accountants-controle nooit reden tot klachten heeft gegeven. Spr. ziet geen reden om van accountant te veranderen. De heer Van Kleef onderschreef het be toog van den heer Ruting. Ter verstrekking van nadere inlichtin gen sloot de voorzitter de openbare verga dering. Na heropening der vergadering werd het voorstel van B. en W. z. h. st. aangenomen. Verbreeding van de Hooge Zijde. 8. Voorstel van B. en W. tot het aan gaan van een overeenkomst met het Rijk inzake verbetering van het gadeelte Rijks weg tusschen het Hazeveld en Gouw- sluis. Het aanbrengen van eeh verhoogd voetpad aan de landzijde door de Water staat gewenscht zal later aan den Raad ter beslissing worden voorgelegd. De heer Van Kleef bracht bij dit voor stel ter sprake het trottoir van de Hofbrug tot de Oranjestraat. De voorzitter antwoordde, dat, wat dit gedeelte betreft, de medewerking van alle aanwonenden thans is verkregen, die hun trottoir iets zullen versmallen en verhoo- gen. Hiervan is aan de Rijkswaterstaaat me- dedoeling gedaan. Aan de oplossing van deze jarenlange kwestie staat thans niets meer in den weg. Weth. Herngreen merkte op, dat hierbij niet is inbegrepen het gedeelte Station straatOranjestraat. Een der heeren deed de suggestie aan de hand de drie „eigen boomen" daar ter plaatse te besmetten met iepziekte! Op een vraag van den heer Veltman ant woordde de voorzitter, dat de verbreeding van de boch bij Gesman geheel voor re kening van het Rijk komt; er zullen enkele huisjes en een hooiberg verdwijnen. Het voorstel werd z. h. st. goedgekeurd. Rondvraagd. De heer Lam vroeg, of B. en W. gevolg zullen geven aan het besluit van den Raad inzake de verkeersregeling aan de Lage Zijde. De voorzitter antwoordde, dat de verga dering van de commissie is bepaald op Vrijdag. Deze zaak heeft de volle aan dacht van B. en W. Over een dansvergunning. De heer Lam informeerde vervolgens, waarom een dansvergunning op tweeden Pinksterdag aan de zaak van Wed. van Giezen is geweigerd, althans zeer laat is binnengekomen. De voorzitter antwoordde, dat het be trof een vergunning op Christelijken feestdag, welke vergunning slechts ver leend kan worden door B. en W. De vergadering van het College wordt Zater dags gehouden. Spr. was lichtelijk ontstemd, dat tevoren de dansgelegenheid was aan gekondigd, zonder dat vergunning van B. en W. was bekomen. Overwegend, dat de late indiening van het verzoek berustte op een onopzettelijk verzuim, hebben B. en W. de vergunning verleend. De heer Lam geeft toe, dat niet con form de voorschriften is gehandeld, doch spr. meende, dat meer soepelheid best zou kunnen worden betracht. Volgens spr. zien de vrijzinnigen in deze handelwijze een bepaald streven van B. en W. De voorzitter antwoordde, dat men er achter kan zceken, wat men wil, doch er zi- niets achter. Er is een college van B. en W., dat toestemming moet verleenen of het is er niet. Spr. wil er bijvoegen, dat als de vergunning-aanvrage hem eerder onder oogen was gekomen, hij de wethou ders even telefonisch hun meening had ge vraagd. Het gaat niet aan B. en W. 'n ver wijt te maken van 'n te late indiening. Spr. verwacht, dat de heer Lam zal erkennen, dat B. en W. geen schuld hebben. Ofschoon de heer Van Kleef, na zijn vrij zinnigheid te hebben beleden, geen be zwaar toonde, dat voor het aanvragen van vergunningen termijnen worden gesteld, bleef de heer Lam onwillig, zich met het standpunt van B. en W. te vereenigen. De heer Groenendijk informeerde naar den bouw van noodwoningen. Weth. Sprey deelde mede, dat deze bin nen een maand worden aanbesteed. De bouw van het nieuwe Raad huis gaat te langzaam. De heer Deerenberg spreekt den wensch uit, dat het verkeer van de Lage Zijde spoedig zal worden geregeld volgens den uitgesproken wensch van den Raad. Spr. wees op de langzame voortgang van den Raadhuisbouw. Weth. Sprey deelde mede, dat de aanne mer een aanmaning heeft gekregen. De voorzitter: er wordt voortdurend ach terheen gezeten. Spr. gaf toe, dat het werk slechts langzaam voortgang maakt. De heer Deerenberg: wat zullen B. en W. doen, als het werk niet op tijd ge reed is? De voorzitter zeide, dat B. en W. een onderhoud hebben gehad met den archi tect. Spr .stelt er prijs op te verklaren, dat de teekeningen van den architect buiten gewoon vroeg zijn ingediend. Het eenige middel is, den aannemer te waarschuwen, en maatregelen te nemen bij de inlevering. Als leek kan zelfs spr. zien, dat er meer personeel te werk dient te worden gesteld. Daarop is herhaaldelijk gewezen, doch de aannemer doet het eenvoudig niet. Er is geen kans op, dat het Raadhuis 1 Novem ber gereed is. De heer Bergshoeff drong aan op een spoedige aanleg van de centrale verwar ming en de electrische leiding. Anders zou de aannemer zich daarop kunnen be roepen. De voorzitter zeide, dat daarmede slechts langzaam kan worden voortgegaan, zoo lang het gebouw niet waterdicht is. Spr. zal met B. en W. overleggen om officieel den aannemer mede te deelen, dat bij te late oplevering de gebruikelijke boe ten zullen worden toegepast. De architect heeft thans met den aanne mer een plan gemaakt, dat op 1 Januari het raadhuis kan worden betrokken. De heer Veltman informeerde naar da verbetering van de Kerkstraat. Geantwoord werd, dat het bestek voor dê bestrating Zaterdag is vastgesteld. Voor het hek werd echter een veel te hoogen prijs gevraagd. Hierna werd de vergadering gesloten. ALPHEN AAN DEN RIJN Aanbesteding. Ged. Staten van Zuid- Holland hebben aanbesteed: het verrichten van opruimings- en baggerwerken, het ma ken van oeververdedigingen en het slaan van meerpalen, een en ander met bijk. wer ken onder Alphen a. d. Rijn, Boskoop en Waddinxveen. Laagste inschrijvers voor be stek A. de N.V. Kraayeveld en A. Hofman te Heemstede voor ƒ46.850 en voor bestek B.: W. Bakker Tzn. te Gouda voor ƒ43.124. Begin van brand. In den afgeloopen. nacht is brand ontstaan in een schuur staande achter het woonhuis van O. in de Brillenruststraat. De bewoners dezer straat, die door het rumoer uit hun nacht rust werden gewerkt, snelden toe en wis ten met emmers water het vuur weldra meester te worden. De schuur is vrijwel uitgebrand. De oorzaak wordt gezocht in een brandend petroleum stel. Geboren: Gerardus Johannes, z. van Theodorus Adrianus van den Elshout en van Gijsbertha Maria van den Hoorn. Gevestigd: Bart Koopman en gezin van Woerden Hildegard Hasbargen, van Duitschland Gijsbert Schmidt, van Rijswijk (N.B.) Aaltje de Vries, van Haren (Gr.) Maria van der Zwan, van 's-Gravenhage Hendrikje van der Kolk van Eindhoven. Vertrokken: Jacoba H. Dobbe, naar Ter Aar. BODEGRAVEN Postduiven. Mededeeling van over de uitslagen van de duivenvlucht: 1. Chr. Gostveen 44 punten; 2. T. de Jong 41,7 p.; 3. F. W. Staalduinen 39,4 p.; 4. L. Wolswijk 37,1 p.; 5. T. Sterk 34,7 p.; 6. F. W. Staal duinen 32,4 p.; 7. L. Wolswijk 30,1 p.; 8. W. Degenhardt 27,8 p.; 9. T. de Jong 25,5 p.; 10. Chr. Oostveen 23,2 p.; 11. Chr. Oost- veij 20,9 p.; 12. C. Uitteboogaard 18,5 p.; 12. F. W. v. Staalduinen 16,2 p.; 14. R. Over- kamp 13,9 p.; 15. R. Overkamp 11,6 p.; 16. .rt. Overkamp 9,3 p.; 17. T. Sterk 7 p.; 18. F. W. v. Staalduinen 4,6 p.; 19. C. Uitten- bogaard 2,3 p De koppel is gewonnen door Chr. Oostveen. HAZERSWOUDE Auto door een brug gezakt. Gistermiddag is een groote vrachtauto van „De Spar" door de Middelweg-brug ge zakt. De wagen was zwaar-geladen, zoodat de schade aan de brug nogal aanzienlijk is. Door een kraanwagen is de auto weer op den weg gebracht. RIJNZATERWOUDE Inenting. Op Dinsdag 28 Juni des na middags 2.30 uur zal er ten gemeente huize gelegenheid bestaan tot kostelooze inenting en herinenting. Degenen, die daarvan gebruik wenschen te maken, moeten zich voor of op Donderdag 23 Juni ter gemeentesecretarie opgeven. WOERDEN Viaduct nieuwe Rijksweg. Door den Rijkswaterstaat is heden aan besteed: het maken van een viaduct van gewapend beton in het gedeelte Bodegra venUtrecht van den aan te leggen weg r.o. 12 van het Rijkswegenplan 1938, onder de gemeente Woerden. Laagste inschrijvers waren A. Dubbers en J. G. van Hees te Vianen en Utrecht, voor 168.500. ZOETERWOUDE (HR) Gemeenteraad. De raad dezer ge meente vergadert op Vrijdag 24 Juni des namiddags 7.45 uur ten Gemeentehuize. Agenda: 1. Ingekomen stukken. 2. Ver zoek van H. A. Friebel om van de ge meente een woonhuis te mogen huren, met voorstel van burgemeester en wet houders. 3. Voorstel van burgemeester en Wethouders om gelden aan te vragen uit het Werkfonds voor het maken eener be- tonschoeiing langs de Zuidbuurtsche vaart 4. Als voren tot wijziging der gemeente- begrooting dienstjaar 1937. 5. Als voren tot wijziging der gemeente-begrooting '38 in verband met opmerkingen van Gede puteerde Staten. 6. Behandeling belasting reclames. 7. Rondvraag.

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 9