RIJNSTREEK Wil! U iets weten? FAILLISSEMENTEN WOENSDAG 4 MEI 1938 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 8 ALPHEN AAN DEN RIJN Te water. Op den Zien de weg kwam gisterenmiddag de 17-jarige kruideniersbe diende B., werkzaam bij de firma Wijn- bergh, van een natte kermis thuis. De jon gen verloor het beheer over zijn bakfiets, waardoor hij in de Ziende terecht kwam. Het ledige voertuig, dat drijvende bleef, werd met zijn druipnatten bestuurder door een tweetal vrachtauto's uit het water ge trokken. Emmabloempje. De gisteren alhier ge houden Emmabloem-collecte heeft 130.67 opgebracht. ALKEMADE Huisvesting gemeentediensten. De ■huisvesting van de gemeentelijke diensten in het raadhuis heeft een aanmerkelijke verbetering ondergaan. Beneden, in de vroege're secretarie, zijn ondergebracht de éteunverleening, sociale zaken, bevolking, W-gerlijken stand en militaire zaken. De kamer van den gemeente-secretaris ■en de secretarie afdeeling algemeene za ken zijn thans op de tweede verdieping gelogeerd, in eenige keurig ingerichte ver trekken. Deze reorganisatie welke de gemeen te niet meer dan 200.heeft gekost teteekent een practische oplossing van vele moeilijkheden. De gebruikneming van de vertrekken door de verschillende diensten is door de ambtenaren eenigszins plechtig geschied, bij welke gelgenheid den gemeente-secretaris een bureau-lamp werd aangeboden. BOSKOOP GEZELLEN-VEREENIGING. Installatie van den nieuwen Vice-Praeses. Gisteravond werd in het R. K. Ver- eenigingsgebouw alhier tijdens de alge meene bijeenkomst van de St. Josephsge- zellenver. kapelaan v. Drunen als vice- Praeses door pastoor v. Meeuwen geïnstal leerd. Na opening werd door pastoor van Meeuwen als praeses een woord van wel kom gericht aan den „nieuwen" vice-prae- ses. die echter niet zoo „nieuw" meer is, aangezien kapelaan van Drunen reeds een vorige maal door denzelfden praeses in dezelfde vereen, werd geïnstalleerd, wel ke functie door omstandigheden toen bij de komst van kapelaan Keyer aan laatst genoemde werd overgedragen. Nu echter kapelaan Keyer is vertrokken en geen nieuwe opvolger zal hebben, was zoodoen de het niet alledaagsche feit te constatee- xen, dat kapelaan van Drunen voor de 2e maal werd geïnstalleerd. Na eenige opwekkende en waardeeren- de woorden werd de nieuwe vice-praeses geinstalleerd waarna spr. de vereeniging feliciteerde met haar nieuwen geestelijken vader. Hierna sprak de heer W. G. Pannebak ker als senior een welkomstwoord tot den nieuwen vice-praeses. Aangezien kapelaan van Drunen reeds geruimen tijd in Boskoop is en sich als directeur van de K.J.C. heeft doen kennen als een hartelijk man, die met jongens kan opschieten, vond spr. hierin een goed vooruitzicht om in de toekomst op pret tige wijze voort te bouwen aan het Gezel len werk. Hierna was kapelaan van Drunen zelf aan het woord. Spr. zeide met voldoening deze nalatenschap van kapelaan Keyer te aanvaarden, waar dit een kerngezonde vereeniging is. Spr. hoopte op de mede werking van bestuur en leden en zou trachten de vriendschappelijke verhouding zooals die bij de K.J.C. is ook in de Ge- zellenver. zoo noodig op te voeren, met dit onderscheid natuurlijk, dat hier met per sonen van rijperen leeftijd rekening moest worden gehouden, waar een sfeer zal zijn, van daadkrachtige, ernstige en overtuig de mannelijke fierheid en blijheid. Spr. sloot met den wensch dat pastoor v. Meeuwen als praeses nog lang getuige zal mogen zijn van een prachtig bloeiende vereeniging. Hierna werd de bijeenkomst, welke door vele leden was bezocht, door pastoor v. Meeuwen gesloten, die den wensch uit sprak, dat kapelaan v. Drunen nog langen tijd op vruchtbare wijze de vereeniging zou mogen leiden, waarna een hartelijk en langdurig applaus der leden de instem ming van die zijde wel bewees. Het Meiprogramma. Nu de zomer komt is het soms wel eens een puzzle voor het bestuur een aantrek kelijk programma samen te stellen. Doch voor de maand Mei meent zij hierin weer volkomen geslaagd te zijn. Een serie mooie lezingen staat op het programma. Zondag 3 Mei begint de Vice-Praeses met het onderwerp: „Het vraagstuk van de gladde vloer". 15 Mei: „Tante Pos" door den senior W. Pannebakker. 22 Mei: Hoe staat de Kerk tegenover gemengde verkeering, door Vice-Praeses. 25 Mei: „Geestelijke weerbaarheid", door Leo Boekraad. Een en ander ziet er dus weer aantrek kelijk en leerzaam genoeg uit en we wen- schen het bestuur met dit initiatief van harte succes. Strikjesverkoop. De gehouden strik jesverkoop ten bate van het Boskoopsche Oranjecomité heeft 89.10 opgebracht. Baldadigheid. Toen verschillende be woners aan Zuidwijk Zondagmorgen op stonden zagen zij tot hun schrik en ver bazing, dat de draaibrugj es voor hun wo ning des nachts opzettelijk in het water waren geworpen en gedeeltelijk vernield. De politie stelt een streng onderzoek in en het is te hopen dat de daders hun laffe streken zullen staken. BODEGRAVEN Subdiaconaatswijdiog. Door H.H.Exc. Mgr. Dr. W. Lemmens, bisschop van Roer mond, zal op Zondag 8 Mei in de kloos terkerk te Mook het subdiaconaat worden toegekend aan Frater Everardus (J. F. Zwanenburg) uit deze gemeente. HAZERSWOUDE (Groenendijk) Congregatie. Morgen Donderdag avond is om half acht een extra-congre gatie-bijeenkomst in de school. Daar enkele voorname punten aan de orde zijn, zorge eenieder aanwezig te zijn. Dit geldt voor de beide afdeelingen (kleine en groote). Laten de ouders hun jongens nog even eraan her inneren, zoodat om half acht de congregatie voltallig aanwezig is. KOUDEKERK Collecte. De pl. leider van den Reclas- seerings-collectedag alhier, verzoekt ons mede te deelen, dat hij Zaterdag 7 Mei a.s. niet over dames-collectrices kan beschikken en in verband hiermede genoemde collecte met toestemming van Burg. en Weth. dezer gemeente zal plaats hebben op Dinsdag 10 Mei a.s. Schietoefeningen. De commandant van de Burgerwacht verzeokt ons mede te dee len, dat de schietoefening met scherp te Alphen a. d. Rijn inplaats van 9 Mei a.s. zal gehouden worden op Maandag 16 Mei a.s. Dinsdag 10 Mei a.s. des avonds te 8 uur zal in de O. L. school alhier een oefe ning worden gehouden voor het detache ment dat naar Ypenburg gaat. Polderbestuur. Onder voorzitterschap van den heer Ant. van Egmond vergaderde Maandagavond in Hotel de Bruin alhier de stemgerechtigde ingelanden van den Honds- dijkschen Polder voor het houden van de jaarvergadering. De vergadering werd op de gebruikelijke wijze met een welkomst woord door den voorzitter geopend. De rekening 1937 werd in ontvangsten vastgesteld tot een bedrag van 2256.44 en in uitgaaf tot een bedrag van 2088.90, zoodat een batig saldo aanwezig bleek van 167.54. De begrooting voor het dienstjaar 1938 werd in ontvangst en uitgaaf vastgesteld op ƒ2169.06, terwijl de gewone omslag voor 1938 werd bepaald op 3.per H.A. tegen een omslag van 3.25 per H.A. in 1937. Tot leden van de commissie belast met het nazien van de rekening werden benoemd de heeren N. Koot, A. C. van Wensveen en G. J. Reijneveld. Machtiging werd verleend tot het doen van af- en overschrijving en het uitvoeren van werken in eigen beheer. Verkooping. Door notaris F. C. En- gelberts werden hedenmorgen in hotel de Bruin alhier bij afslag publiek verkocht drie arbeiderswoonhuizen, staande in de Hoogenwaard, in egendom van de N.V. Mij. tot Exploitatie van Steen en andere fabrieken v.h. J. C. M. van Beers alhier. De perceelen gezamenlijk werden toe gewezen aan D. J. den Hertog te Alphen a. d. Rijn voor 1550. OUDE-WETERING RJL Tooneelvereeniging. Onder voor zitterschap van den heer P. H. van den Bosch had in Hotel „Het Wapen van Al kemade" de jaarvergadering plaats van de R.K. Tooneelvereeniging „St. Theodulfus". De opkomst der leden was bevredigend. In zijn openingswoord herinnerde de voorzit ter er aan, dat het juist 15 jaar geleden is, dat de vereeniging is opgericht. Alzoo wordt het derde lustrum herdacht, een herden king, welke met het oog op den toestand der financiën niet feestelijk kan worden gevierd. Al moge dan de toestand van de kas eenige zorg baren, er kan met vreugde worden geconstateerd, dat de geest on der de leden uitstekend is en dat er onder de jongelui groote animo voor het tooneel- spel bestaat. De toekomst mag dan ook met vertrouwen tegemoet worden gezien. De rekening van den penningmeester sloot met een nadeelig saldo van 15.98. De rekening werd nagezien door de heeren C. Jonkman en H. de Jong en in orde be vonden, zoodat tot vaststelling werd over- ROELOF ARENDSVEEN RJC. Middenstandsver. „St. Maarten". Van de middenstandsvergadering gisteren avond in de St. Pancratiuszaal, melden wij het volgende: Na opening en voorlezing no tulen volgden uitvoerige besprekingen aangaande ontvangen agenda der Cen trale Raadsvergadering. Eenige actueele punten, werden door den secretaris uit deze agenda gelicht, om daardoor den leden eenige voorstelling te geven van de vele onderwerpen, welke te Utrecht zullen wor den besproken. Tenslotte werd na stem ming de heer H. v. Berkel gekozen als af gevaardigde naar deze Centrale Raadsver gadering, en de heer J. J. de Koning als plaatsvervangend afgevaardigde. Op Zondag 19 Juni wordt door de Hanze een speciale bedevaart naar Heiloo voor middenstanders gehouden. Het bestuur hoopt, dat vele aan deze schoone tocht naar Maria's Genade-oord zullen deelnemen, in het bijzonder zijn zangers welkom voor de uitvoering der gezangen te Heiloo. Binnen kort worden aan alle leden hierover nadere mededeelingen verstrekt met een desbetref - fnd verzoek tot opgave. Bij de rondvraag kwamen stemmen naar voren over de stroeve gang bij uitbetaling van bonnen door het gemeentelijk Armbe stuur. Het gebeurt zoo vaak, dat de mid denstanders zoo lang moeten wachten op hun geld; gaarne zou men wat de betaling betreft een uniforme regeling zien: be paalde datum, bepaald uur. Nadat door den heer J. J. de Koning over deze aan gelegenheid nader is gesproken, wordt be sloten om een verzoek te richten aan B. en W., om de afgegeven bonnen zoo spoedig mogelijk uit te doen keeren. Vanaf de bestuurstafel werd vervolgens een zeer actueel onderwerp aangevoerd: n.l. de regeling der vaste lasten der tuinders door de Vastenlastencommissie, welke hier ter plaatse reeds is aangesteld en haar werkzaamheden heeft opgevat. Omdat, zoo meent men, ook de middenstand nauw ver bonden is met deze aangelegenheid, wordt het jammer gevonden, dat de middenstand in deze commissie geen zitting kan nemen. Er wordt op aangedrongen om een oogje in het zeil te houden, opdat de middenstan ders bij alle pogingen tot verbetering der bestaans-mogelijkheden niet aan het kortste eind zullen trekken. Na eenige opmerkingen en mededeelin gen aangaande het door onbevoegden ver- koopen van groenten enz., wordt de ver gadering gesloten. RIJPWETERING Brand in het brandspuitenhuisje! He denmorgen is bij het teeren van het weg dek een teerton in brand gevlogen, welke zich in de nabijheid bevond van het hou ten brandspuitenhuisje. Dit vatte vlam en zou in vlammen zijn opgegaan, indien men niet door middel van een slang op de wa terleiding van de aangrenzende parochiale school het vuur had weten te bedwingen. Aan het gebouwtje werd aanzienlijke scha de toegebracht. TER AAR Personalia. In de laats" gehouden be stuursvergadering van het Wit-Gele Kruis, is den heer M. Holscher wederom geko zen als voorzitter. Geboren: Nicolaas Comelis Francis- rus, z. van J. Dobbe-Meijer Cornells An- thonius, z. van J. v. d. Laan-v. d. Laan. Gehuwd: H. van Emmerik 32 j. en P. van Dam 27 j. Overleden: J. Kieyn 37 j. M. Toor- nent 78 j. G. Hoogervorst 84 j. Gevestigd: A. den Haan van Leid- schendam C. J. Kroon van Woubrugge. Vertrokken: A. M. Buys naar Mid- delharnis H. Versluys naar Heemstede P. J. M. Boogaard naar Rotterdam - J. Slingerland naar Krimpen a. d. IJssel. derlasten over 1937 in de volgende begroo ting moet worden opgenomen. De koopsom, ontvangen voor de over dracht van eenige perceelen grond en wa- aan den Prov. Waterstaat de oude molenerf en het z.g. polderbosch groot 630.is voor een groot gedeelte zijnde 500.op voorschrift van Ged. Staten rentegevend belegd moeten worden. Een der ingelanden dringt er bij het be stuur op aan, te trachten dit geld te ge bruiken voor kasgeld in den plaats van de rekening-courant, die nu loopt bij de Boerenleenbank. Dit geeft nog eenige ren tebesparing n.l. het verschil tusschen het beleggen en de rekening-courant. De voorzitter vreest, dat Ged. Staten geen genoegen zullen nemen met deze aanwen ding, maar men meent, dat tegen dezen vorm geen bezwaar kan bestaan; door het telkenjare weer aflossen blijft het kapitaal bewaard zooals de bedoeling van G. S. moet zijn toen de inschrijving in een der grootboeken Nationale Schuld werd bevo len. De begrooting voor 1938 wordt daar na zonder op- of aanmerkingen vastgesteld aan inkomsten en uitgaven op 2826.15, waarbij de post onvoorziene uitgaven op 188.wordt geraamd. Na de machtigingen tot af- en overschrij vingen en tot onderhandsche aanbesteding van werken zijn'verleend, worden tot leden van de commissie tot onderzoek der in het volgend jaar af te leggen rekening be noemd de heeren A. L. van Wijk, Jac. de Jong en W. J. v. Rijn en tot plaatsvervan gers de heeren Jac. Overdevest, G. v. d. Poel en G. v. d. Ham. In verband met het besluit van den ge meenteraad van Zoeterwoude, om in den vervolge het schoonhouden van de waterin gen, die niet eigendom zijn, niet meer te doen, wordt door den voorzitter voorge steld, niet in te gaan op een aanbod tot verpachten van het vischwater aan den Leidschen Hengelaarsbond. Omtrent de houding van den Polder betreffende het schoonhouden van de vaarten worden door den voorzitter en de ingelanden vele denk beelden geopperd. Ten slotte wordt het be stuur opgedragen een conferentie te hou den met de besturen van den Westeindschen Polder en van den Oost- en Westbroekpol der en daarbij te trachten van de onder houdsplicht die gedurende meer dan een halve eeuw niet voor rekening van de Pol ders is geweest, af te komen. Men wijst er o.a. op. dat het schoonhou den van de vaarten zeker een gemeentebe lang is, n.l. scheepvaart en volksgezond heid en Rijnland heeft voor hare boezem wateren ook op andere plaats veel zelf zorg gedragen. De voorzitter wijst er on, dat Rijnland wel zal zorgen door handhaving van de keur, dat de vaarten goed onderhouden worden en ten slotte zijn dan de eigenaren daarvoor onderhoudsplichtigen, dus ook de Polders. Bij de rondvraag klaagt een ingeland over te hoog water in den winter. De terstand van den Polder is volgens den voorzitter slechts 2 uur hoosstens 2 y, duim te hoog geweest. Als deze klacht moet wor den ingewilligd zal verlaging van het peil van de keur moeten komen. Hierna wordt de verkiezing gehouden van een lid van het bestuur wegens perio dieke aftreding van den heer L. J. v. d. Meer, die met algemeene stemmen herko zen wordt, waarna de vergadering wordt gesloten. Hierna bracht de secretaris, de heer P. L. de Jeu zijn als steeds keurig verzorgd jaarverslag uit, hetwelk bovendien nog menige behartenswaardige wenk bevatte. De aftredende bestuursleden, de heeren De Jeu en Hoekstra werden herkozen, terwijl in de vacature Beuk werd gekozen de heer Th. Vesseur. Bij de mededeelingen kwam de finan- tieele toestand van de vereeniging ter spra ke en werden dank zij de algemeene mede werking der leden, zoodanige besluiten ge nomen, welke een grooter worden van het tekort op zijn minst zullen voorkomen, Na een korte rondvraag, waarbij oun. de heer J. H. Vesseur, als regisseur nog een korte toespraak hield, sloot de voorzitter de vergadering met den chr. groet. ZEVENHOVEN Personalia. De heer Th. C. Droogh ruim iy jaar werkzaam ter gemeente secretarie alhier, is met ingang van 1 Mei aangesteld tot redacteur van het Dagblad „De Tijd". Werkloosheid. Het aantal werkloozen ingeschreven bij de arbeidsbemiddeling olijft vrij ongewijzigd; op het oogenblik staan nog elf werkloozen ingeschreven, ter wijl er acht in de centrale werkverschaffing te Nieuwkoop zijn geplaatst. ZOETERWOUDE Poldervergadering. Gisteravond werd in het café „Het Blesse Paard" te Stompwijk de. vergadering van stemgerechtigde ingelanden van den Zwet en Grooten Blankaartpolder gehouden. De rekening over het jaar 1937 werd vastge steld aan inkomsten op f 3605.09 aan uit gaven op /3431.12, saldo ƒ173.97, terwijl nog een bedrag van 101.68 te innen pol- Vraag: Waar kan ik mij vervoegen ter bekoming van adressen van Technische- bed-rijven, zooals suikerfabrieken, centra les. enz. in Ned.-Indië. Antwoord: Hiervoor moet u zich wenden tot het Departement van Koloniën, .ein 1, Den Haag. Vraag betreffende arbeid in de missie. Antwoord: Wend u tot het Centraal Missiebureau, voor Nederland het Kath, Koloniaal bureau Laan Copes van Catten- bürch 76, Den Haag. Vraag: Kunt u mij ook zeggen of de Uitgevers-maatschappij „Volksblad Echo" nog bestaat en welk het adres is? Antwoord: Deze maatschappij heeft opgehouden te bestaan. Vraag: O-mitrent het lidmaatschappij van „De Hanze". Antwoord: Wij zijn van meening, dat dit in uw geval niet mogelijk is. Maar wend u eens tot het bestuur der afdeeling in uw woonplaats. Vraag: Kunt u mij ook meedeelen wat de voornaamste bezienswaardigheden in Limburg zijn voor een bezoek van twee dagen? Antwoord: Daar zijn in Limburg zooveel bezienswaardigheden, dat u hier onder maar een keus moet doen: Valkenburg: de Ruïne, overblijfselen van het voormalig kasteel; oude stadspoor ten en verweerde wallen; de Gemeente grot, onderaardsche labyrinth van 60 H.A; de Romeinsche Catacomben, een getrouwe en wetenschappelijke nabootsing van de Catacomben te Rome; Fluweelen Grot; Model Steenkolenmijn; Rotspark met Openluchttheater; Wilhelminatoren; Her- mitrage mét Kapel; Lourdesgrot. Maastricht: Maasbrug, Wilhelminabrug, Oud-Stadhuis en Stadhuis, St. Matthias- kerk, Dominicanerkerk, St. Servatiuskerk, St. Janskerk (sedert 1633 protestantsch), vroeger doopkapel van den H. Servatius, O. L. Vrouwekerk, Minderbroederskerk, thans rijksarchief en bibliotheek, Stedelijk museum van Beeldende Kunst, oudheid kundig, Natuurhistorisch museum, Beren kuil en hertenkamp in het Aldenhofperk. Van hieruit kunt u bovendien nog uitstap- maken naar den St. Pietersberg met overzijde Maasbrug; naar Post Slavante, te voet 35 min. van Vrijthof en een 'bezoek aan de steengroeven (met gids 25 ct. per persoon). a a g: Welke is de mooiste en korste weg van Lisse naar Beers over Den Bosch? Hoeveel K.M.? 11 w o o r d: Lisse, Leeghwater, Lei- muiden, Alphen, Woerden, Utrecht, Zalt- Eommel, Den Bosch, Heesoh, Schaik, Escharen, Gassel, Beers. Afstand 150 K.M. Vraag: Welke is de kortste weg van Voorschoten naar Kaatsheuvel? Hoeveel K.M.? Antwoord: Voorschoten, Veur, Rijs wijk, Delft, Rotterdam, Rijsoord, Zwijn- drecht, Dordrecht, Moerdijk, Lage Zwalu- Geertruidenber.g, Waspik, Besoyen, Kaatsheuvel. Afstand 75 K.M. Vraag: Welke is de beste weg per auto van Hazerswoude naar Heithuizen? Hoeveel K.M.? Antwoord: Hazerswoude, Alphen, Woerden, Jutfaas, Vreeswijk, Vianen, Everdingen, Deil, Waardeniburg, Zalt- Bommel, Kedel, Den Bosch, Veghel, Erp, Gemert, Ba-kel, Deurne, Liesel, Meiel, Rof- gel, Heithuizen'. Afstand 180 K.M. raag: Welke is de kortste weg per fiets van Roelofarendsveen naar Achtmaal (Gem. Zundert). Komt men op Prov. we gen, welke is dan de eerste plaats in N. Brabant, waar men een wegenkaart kan verkrijgen? Antwoord: Roelofarendsveen, Lei- muiden, Alphen aan den Rijn, Boskoop, Gouda, Moordrecht, Rotterdam, Rijsoord, Dordrecht, Willemsdorp, Moerdijk, Ter- heijde, Breda, Rijsbergen, Zundert, Acht maal. Wanneer het kantoor van den Ont vanger der Dir. Belastingen geopend- is, kunt u waarschijnlijk in Moerdijk of Ter- heyden terecht. Vraag: Welke is de kortste weg van Hoogmade naar Breda? Hoeveel K.M.? Antwoord: Hoogmade, Leiderdorp, Zoeterwoude, Zoetermeer Zegwaard, Bleiswijk, R'dam, enz. als bovenstaand antwoord tot Breda. Afstand 85 K.M. Vraag: Welke is de kortste en mooiste weg van Leiden naar Weert, liefst de gioote steden te vermijden. Hoeveel K.M.? Antwoord: Leiden, Alphen, Woerden, Harmeien, Vreeswijk, Vianen, Zalt Bom mel, Hedel, Den Bosch, Vught, Boxtel, Eindhoven, Geldrop, Heeze Maarheeze, Weert. Afstand 155 K.M. Vraag: Hoe moet men wandluizen ver delgen? Wat zijn de kosten? Of waar moet ik mij hiervoor vervoegen? Kan men ook de hulp der gemeente inroepen? Antwoord: U kunt in onze adverten tierubriek herhaaldelijk adressen lezen van zuiveraars van woningen. Wij mogen u geen namen noemen. Informeer voor het laatste zelf bij de gemeente. Vraag: Welke is de kortste weg per auto van Warmond naar B-eek en Donk? Hoeveel K.M.? Antwoord: Warmond, Leiden, Al phen, Woerden, Harmeien, Vreeswijk, Via nen, Deil, Waardenfburg, Zaïlt-Bommel, Hedel, Den Bosch, St. Michielsgestel. St. Oedenrode, Beek en Donk. Afstand 140 K.M. Op 'n drogen weg r r 3...oet uw auto j 40 km per uur binnen 16 r kunnen stoppen. Maar bij - uur is die remweg r 64 meter! Uitgesproken: De N.V. Vamos Sigarenfabriek, Den Haag, Heulstraat 17. Cur.: mr. F. J. M. Bartels. A. G. van R ij n, brandstoffenhandelaar te Noordwijk Binnen, Heerenweg 15. Cur.: mr. L. Spreij. A. J. H o f m a n n te Wassenaar, van Zuylen van Nijeveltstraat 25 (door het hof). Cur.: mr. W. F. H. Zegers. V ernietigd: C. Hoogvorst, Den Haag (door het hof). O p g e h e ve n: J. A. Roos, Leiden. J. G. S i e m e r s, weduwe van L. Bos man, Ter Aar. 477ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 4de klasse, 3de lijst Trekking van Woensdag 4 Mei 1938 Hooge Pryzen 100.— 3649 Prijzen van 65.— 1340 1450 1524 1617 1902 1944 2090 2280 2659 2742 2933 3040 3200 3462 4129 4543 4595 4643 4649 4686 4749 4948 5166 5793 5960 5984 6103 6311 6420 6898 7190 7247 7311 7693 8053 8748 8756 8852 9040 9116 9184 9383 9425 9476 9481 9681 10209 10299 10598 11141 11533 11582 11684 11705 11851 12121 12369 12406 12709 12872 13206 13209 13249 13295 13297 13352 13353 13551 13659 13806 14271 14308 14804 14919 15014 16385 16848 17213 17884 18007 18139 18236 18308 18351 18394 18416 18484 19094 19645 19953 20619 20745 21065 21094 21137 21227 21520 21568 21652 Verbeteringen: 4e Klasse 2e Lijst: 11762 m. z. 11762 met f 200. 17607 met f 200 m. z. 17607.

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 8